Naiwna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-03, 14:17   #1
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76

Naiwna


Witam, opiszę tutaj swoją śmieszną historię. Jaki czas temu byłam w długim związku. Facet odszedł do innej. Po czasie, poznałam kogoś na portalu randkowym. Mieszkaliśmy daleko od siebie. Początkowo miał dystans, jednak wymieniliśmy się numerami. Dobrze nam się rozmawiało. Przekonywał, że dla niego odległość to nie problem. Twierdził, że nie podaje każdemu swojego numeru i że zrobił dla mnie wyjątek. Podając numer napisał, że mam pisać na ten numer i mam się podpisać. Trochę dziwne, nie podaje numerów, a jednak mam się podpisać, jakby nie wiadomo kto do niego wypisywał. Koniecznie chciał zdjęcie całej mojej sylwetki. Zgodziłam się, że wyślę jedno, ale normalne zdjęcia, i potem oczekuje tego samego od niego. Wysłałam, jednak on nie wysłał swojego. Wkurzyło mnie to. Twierdził, że lepiej zobaczyć na kamerce niż na zdjęciu.Dwa razy dzwonił, podobno chciał się wtedy pokazać, ale ja akurat nie mogłam odebrać. Dziwne, że nie próbował więcej razy. Pisał, że jego celem jest szczęśliwa rodzina, właściwie ciągle pisał, że to jest jego marzenie. Gdy prosiłam, żeby się spotkać pisał, że nie może, że musi czekać na urlop, że zaprasza do siebie. Po jakimś czasie zaczął pisać z podtekstem seksualnym, w każdym moim słowie widział jedno, wszystko kojarzył z jednym. Jednak ja nie reagowałam na to. Pisaliśmy ogólnie, ale nie było żadnych szczegółów z jego strony. Pisał, że chciałby mnie poznać, żeby coś z tego wyszło itp. Dwa razy poprosił o przysługę, żeby coś załatwić dla niego (i tu miałam coś kupić, a on zwrócić pieniądze). Nie zgodziłam się. Dopytywałam o spotkanie, jednak on ciągle nie miał czasu. W końcu wyznaczył termin, który odwołał na kilka dni przed. Potem rzucił, że może między świętami. Jednak nigdy do tych tematów nie wracał. W końcu wyznaczył kolejny termin i zażądał kolejnego zdjęcia. Ten termin nie pasował mi bo miałam wtedy wyjazd. Zaczął zarzucać że boję się mężczyzn,że nie jetem otwarta. Wkurzył się. Twierdził, że nie ma czasu na zabawę. Obwinił mnie, że się boję mężczyzn, że długo czekał. Mocno obraził i że nigdy o niczym poważnym nie myślał. Nie dawałam żadnych znaków,że oczekuję czegoś niezobowiązującego, więc nie wiem dlaczego liczył na coś. To prawda, jestem naiwna. No cóż, chodziło tylko o seks, no i jest z kimś związany. Zapewniał i twierdził, że oczekuje szczerości i wierności.

Edytowane przez mirra00
Czas edycji: 2018-10-03 o 14:41
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 14:46   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
Witam, opiszę tutaj swoją śmieszną historię. Jaki czas temu byłam w długim związku. Facet odszedł do innej. Po czasie, poznałam kogoś na portalu randkowym. Mieszkaliśmy daleko od siebie. Początkowo miał dystans, jednak wymieniliśmy się numerami. Dobrze nam się rozmawiało. Przekonywał, że dla niego odległość to nie problem. Twierdził, że nie podaje każdemu swojego numeru i że zrobił dla mnie wyjątek. Podając numer napisał, że mam pisać na ten numer i mam się podpisać. Trochę dziwne, nie podaje numerów, a jednak mam się podpisać, jakby nie wiadomo kto do niego wypisywał. Koniecznie chciał zdjęcie całej mojej sylwetki. Zgodziłam się, że wyślę jedno, ale normalne zdjęcia, i potem oczekuje tego samego od niego. Wysłałam, jednak on nie wysłał swojego. Wkurzyło mnie to. Twierdził, że lepiej zobaczyć na kamerce niż na zdjęciu.Dwa razy dzwonił, podobno chciał się wtedy pokazać, ale ja akurat nie mogłam odebrać. Dziwne, że nie próbował więcej razy. Pisał, że jego celem jest szczęśliwa rodzina, właściwie ciągle pisał, że to jest jego marzenie. Gdy prosiłam, żeby się spotkać pisał, że nie może, że musi czekać na urlop, że zaprasza do siebie. Po jakimś czasie zaczął pisać z podtekstem seksualnym, w każdym moim słowie widział jedno, wszystko kojarzył z jednym. Jednak ja nie reagowałam na to. Pisaliśmy ogólnie, ale nie było żadnych szczegółów z jego strony. Pisał, że chciałby mnie poznać, żeby coś z tego wyszło itp. Dwa razy poprosił o przysługę, żeby coś załatwić dla niego (i tu miałam coś kupić, a on zwrócić pieniądze). Nie zgodziłam się. Dopytywałam o spotkanie, jednak on ciągle nie miał czasu. W końcu wyznaczył termin, który odwołał na kilka dni przed. Potem rzucił, że może między świętami. Jednak nigdy do tych tematów nie wracał. W końcu wyznaczył kolejny termin i zażądał kolejnego zdjęcia. Ten termin nie pasował mi bo miałam wtedy wyjazd. Zaczął zarzucać że boję się mężczyzn,że nie jetem otwarta. Wkurzył się. Twierdził, że nie ma czasu na zabawę. Obwinił mnie, że się boję mężczyzn, że długo czekał. Mocno obraził i że nigdy o niczym poważnym nie myślał. Nie dawałam żadnych znaków,że oczekuję czegoś niezobowiązującego, więc nie wiem dlaczego liczył na coś. To prawda, jestem naiwna. No cóż, chodziło tylko o seks, no i jest z kimś związany. Zapewniał i twierdził, że oczekuje szczerości i wierności.
Dobry tytuł, bo niestety prawda. Facet już początku dziwnie się zachowywał, a Ty brnęłaś w to dalej i jeszcze się prosiłaś o spotkanie. Na przyszłość patrz na to, co ktoś robi, a nie że majaczy coś o zakładaniu rodziny, szczerości i wierności. Im więcej ktoś nawija o takich rzeczach na początku, zamiast po prostu się spotkać i poznać, tym bardziej jest to podejrzane. Nie odesłał zdjęcia, nie chciał się umówić, ustalił termin, ale odwołał. Popapraniec szukający akcji na boku.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 14:52   #3
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

To prawda. Zawsze twierdził, że trzeba wierzyć czynom, a nie słowom. O naiwności. Chyba po prostu chciałam wierzyć w to co sobie założyłam. Dodam tylko, że zniszczył wiarę w moje wartości. Wmawiał mi, że ze mną jest coś nie tak, że jetem zamknięta itp.

Edytowane przez mirra00
Czas edycji: 2018-10-03 o 15:03
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 15:34   #4
Judien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 16
Dot.: Naiwna

Oj tam, każde doświadczenie nas w życiu czegoś uczy. Być może byłaś w tamtym momencie naiwna, ale wnioski wyciągnęłaś słuszne.
Judien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 16:06   #5
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Naiwna

Ja jestem dużo bardziej sceptyczna do facetów poznanych przez neta niż na żywo, bo łatwiej jest ciągnąć znajomość z niczego nieświadomą kochanką przez internet niż na żywo (choć wiadomo, różnie bywa..).


Rzeczywiście trochę naiwnie do tego podeszłaś -że uwierzyłaś w jego plany o założeniu rodziny i czekałaś na spotkanie, mimo, że on zwodził. Ale nie byłaś skrajnie naiwna przecież nie wysłałaś mu tych fotek, nie brnęłaś w nie wiadomo co, nie straciłaś kasy.
Potraktuj to jako nauczkę na przyszłość, żeby naprawdę skupić się na czynach, a nie słowach.



Z ciekawości -jak miało wyglądać to kupienie dla niego rzeczy? Miałaś coś kupić i odebrać, a potem mu przekazać? Czy jak?
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 20:08   #6
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

Był tajemniczy, tzn mało szczegółów mówił o sobie. Raz miał pomysł, że jak uda mu się wszystko zorganizować, to czy załatwiłabym dla niego coś za 2 tys. Ale jakoś temat zniknął. Potem pytał o coś w mniejszej kwocie. Miałam coś kupić, przesłać, a on miał potem wpłacić pieniądze na konto. Stwierdziłam, że trzeba mieć tupet, żeby udawać zainteresowanie, może liczyć na numerek i przy okazji wykorzystać do swoich celów. Ale dziwi mnie to kim trzeba być, żeby ukrywać siebie itp, a ja miałam jemu coś kupować. Nie wiem jak wyglądałaby ta wysyłka (pewnie podałby czyjś adres).
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 20:30   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Naiwna

Czemu od razu nie zerwałaś kontaktu, jak zaczął jakieś nawijki o wysyłaniu czegoś i generalnie kasie? Przecież na oczy tego gościa nie widziałaś. To była wręcz ewidentna próba wyłudzenia, oszustwa.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-03, 20:48   #8
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

Sama nie wiem, ale masz rację. Jakoś nie docierało do mnie, że ktoś może robić to, żeby wykorzystać.

Edytowane przez mirra00
Czas edycji: 2018-10-03 o 20:52
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 20:52   #9
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Naiwna

Typowy oszust matrymonialny tacy ludzie potrafią manipulować, pózniej ofiara nie może uwierzyć, że dała się na coś takiego nabrać, ale oni potrafią być czarujący. Albo on nie był zbyt dobry w tym, albo nie jesteś jednak naiwna
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 20:55   #10
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

Zapaliła mi się czerwona lampka. Żeby facet obcej osoby prosił o kupno czegoś i to jeszcze kobiety. A z drugiej strony materialista, bo u mnie podobno to było tańsze o niedużą kwotę.

Edytowane przez mirra00
Czas edycji: 2018-10-03 o 21:04
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:22   #11
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Naiwna

To dosyc pozno ci się ta lampka zapaliła
Ja bym już dała sobie spokój po tym jak ci kazał napisać i się podpisac
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-04, 08:26   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Naiwna

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;85946970]To dosyc pozno ci się ta lampka zapaliła
Ja bym już dała sobie spokój po tym jak ci kazał napisać i się podpisac[/QUOTE]

Dokładnie.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
Zapaliła mi się czerwona lampka. Żeby facet obcej osoby prosił o kupno czegoś i to jeszcze kobiety. A z drugiej strony materialista, bo u mnie podobno to było tańsze o niedużą kwotę.
Ale jaki "materialista"? Ta sprawa śmierdziała oszustwem na kilometr, a Ty się zastanawiałaś, czy on bardziej niehonorowy, czy materialista? Kto normalny prosi kogoś poznanego w sieci, kogo na oczy nie widział, o jakieś zakupy? No chyba, że to forum polegające na jakichś wymianach i "wyślę Ci kasę, a Ty mi te buty, bo u mnie wyprzedane".
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:29   #13
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dokładnie.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------



Ale jaki "materialista"? Ta sprawa śmierdziała oszustwem na kilometr, a Ty się zastanawiałaś, czy on bardziej niehonorowy, czy materialista? Kto normalny prosi kogoś poznanego w sieci, kogo na oczy nie widział, o jakieś zakupy? No chyba, że to forum polegające na jakichś wymianach i "wyślę Ci kasę, a Ty mi te buty, bo u mnie wyprzedane".
Ale nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, w której niemożliwe jest wysłanie Autorce pieniędzy przed tym, jak ona coś tam kupi.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:48   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Ale nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, w której niemożliwe jest wysłanie Autorce pieniędzy przed tym, jak ona coś tam kupi.
Ewidentny naciągacz i dziwi mnie nie zakończenie kontaktu w sekundzie, gdy rzucił taką propozycją, albo mamy do czynienia z kolejnym trollem (ostatnio wysyp tego).
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 19:55   #15
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ewidentny naciągacz i dziwi mnie nie zakończenie kontaktu w sekundzie, gdy rzucił taką propozycją, albo mamy do czynienia z kolejnym trollem (ostatnio wysyp tego).
To nie troll. Myślał, że spotkał tak "fajną" koleżankę która wszystko mu załatwi. Na miejscu faceta wstydziłabym się poprosić o takie coś, zwłaszcza, że chodziło o zaoszczędzenie 30zł.
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:03   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
To nie troll. Myślał, że spotkał tak "fajną" koleżankę która wszystko mu załatwi. Na miejscu faceta wstydziłabym się poprosić o takie coś, zwłaszcza, że chodziło o zaoszczędzenie 30zł.
Dziewczyno, Ty nadal wierzysz w to, że to nie był po prostu oszust?
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:10   #17
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dziewczyno, Ty nadal wierzysz w to, że to nie był po prostu oszust?
Z takich lasek biorą się babcie naciągane na kołdry za 7.000pln, albo okradzione metodą na wnuczka uwierzy we wszystko co jej się powie, taka dobra dusza...

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:18   #18
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dziewczyno, Ty nadal wierzysz w to, że to nie był po prostu oszust?
No tak, tyle, że jakiś cienki oszust że chodziło o 30zł
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:25   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
No tak, tyle, że jakiś cienki oszust że chodziło o 30zł
--rzeczywiscie jestes naiwna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-04, 20:26   #20
ada_figa
Raczkowanie
 
Avatar ada_figa
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 90
Dot.: Naiwna

Dobrze, że się wkręcić nie dałaś w to kupowanie...
ada_figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:27   #21
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
--rzeczywiscie jestes naiwna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jestem.Trudno pojąć taką głupotę.
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:27   #22
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
No tak, tyle, że jakiś cienki oszust że chodziło o 30zł
A najpierw podobno chodziło o 2 tysiące? To już nie jest cienkie
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:33   #23
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
A najpierw podobno chodziło o 2 tysiące? To już nie jest cienkie
Tak, wtedy rzucił tylko temat, że mogłabym dla niego coś zrobić, że musiałby wszystko dograć i że byłoby super gdyby się udało. Napisał, że chciałby uzbierać bon z 2 tys. Ale temat zniknął.
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:36   #24
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
No tak, tyle, że jakiś cienki oszust że chodziło o 30zł

No chyba jakieś 2030 zł, bo przecież pieniędzy nigdy by nie oddał
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:37   #25
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez enviee Pokaż wiadomość
No chyba jakieś 2030 zł, bo przecież pieniędzy nigdy by nie oddał
Jestem naiwna, ale nie na tyle żeby dać komuś 2tys. Z tymi 30zł to kazał mi do kogoś zadzwonić, żeby umówić się z kimś, bo to ktoś sprzedawał. Podał mi numer tej osoby i kazał podejść gdzieś żeby to jeszcze sprawdzić.

Edytowane przez mirra00
Czas edycji: 2018-10-04 o 20:49
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 23:32   #26
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
No tak, tyle, że jakiś cienki oszust że chodziło o 30zł
Jakie 30 zł? Ta rzecz, o której mówił na pewno kosztowałaby więcej, a on - sama to przecież napisałaś - rzekomo miał na tym zaoszczędzić jedynie 30 zł. A naciągnięta byłabyś przecież na więcej.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 06:03   #27
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

To bylo 100zl.Moze i mial cel oszukac.Mysle ze predzej to taki typ czlowieka ze jest na tyle egoista ze po trupach ale chce jak najwiecej korzysci dla siebie.Ciagle powtarzal ze wszedzie widze problem.Dla niego to bylo nic takiego,byle jednostronnie,aby on korzystal.Pisalam z nim dosc dlugo wiec raczej to nie byl cel tej calej "znajomosci".
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 06:13   #28
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
To bylo 100zl.Moze i mial cel oszukac.Mysle ze predzej to taki typ czlowieka ze jest na tyle egoista ze po trupach ale chce jak najwiecej korzysci dla siebie.Ciagle powtarzal ze wszedzie widze problem.Dla niego to bylo nic takiego,byle jednostronnie,aby on korzystal.Pisalam z nim dosc dlugo wiec raczej to nie byl cel tej calej "znajomosci".
Czyli o co skoro facet jest z kimś związany?
Nic o nim nie wiesz a piszesz o typie człowieka? Nie wiesz jak wygląda, gdzie na prawdę mieszka, kim jest. Masz tylko numer telefonu. Rzeczywiście jesteś naiwna. Oszuka 10 osób na stówkę i już ma tysiąc. Pewnie wszystkim laskom wciska ten sam kit, stąd prośba o podpisanie smsa. Nie chce się gościu pogubić
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 06:14   #29
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Naiwna

Kiedys opowiedzialam mu ze pewien chlopak mowil mi ze ma zone i dzieci i ze szuka bratniej duszy.Wtedy powiedzial ze on tez szuka bratniej duszy.Czesto nie odzywal sie w weekend,ale za to w tygodniu potrafil odzywac sie nawet w nocy.Z jego gadki i miedzy wierszami wychodzilo ze mieszka sam.Kiedys powiedzial ze w weekend jest z bliskimi osobami.Zaczelam podejrzewac ze albo ma zone,albo ma dziecko,a siedzi z inna.Wszystkiego sie wypieral,odwracal kota ogonem.Pisal duzo,wiec bylo dla mnie dziwne,ze w tygodniu zawsze moze i nawet w nocy,a w weekend nie.
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 06:33   #30
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Naiwna

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
Kiedys opowiedzialam mu ze pewien chlopak mowil mi ze ma zone i dzieci i ze szuka bratniej duszy.Wtedy powiedzial ze on tez szuka bratniej duszy.Czesto nie odzywal sie w weekend,ale za to w tygodniu potrafil odzywac sie nawet w nocy.Z jego gadki i miedzy wierszami wychodzilo ze mieszka sam.Kiedys powiedzial ze w weekend jest z bliskimi osobami.Zaczelam podejrzewac ze albo ma zone,albo ma dziecko,a siedzi z inna.Wszystkiego sie wypieral,odwracal kota ogonem.Pisal duzo,wiec bylo dla mnie dziwne,ze w tygodniu zawsze moze i nawet w nocy,a w weekend nie.
Nie masz co robić, że dalej sobie zawracasz nim głowę?
Jest coś takiego jak praca na zmiany.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-05 07:44:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.