Mamy wrześniowe 2021 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-27, 10:11   #4831
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej!!

Wczoraj cały dzień pracowałam i porządkowała dokumenty i inne rzeczy żeby już ogarnąć jak najwiecej się da

Co do gbs idę w przyszłym tygodniu, mi lekarka kazała to zrobić przed następna wizytą i tak wypada. Nic nie mówiła że trzeba to po jakimś tygodniu robić, ale ona pracuje w moim szpitalu to chyba wie kiedy to badanie robić

Pakowanie walizki zacznę w przyszłym tygodniu, jeszcze zostaje mi pranie pieluch poza tym w sobotę przychodzą dziewczyny na baby shower to ogarnę to sobie po imprezie

Niedawno wróciłam z warzywniaka i zahaczyłam tez o piekarnie i wzięłam dwie jagodzianki, druga miała być dla tż a zjadłam dwie i popiłam to jeszcze prawie cała butlą maślanki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 10:52   #4832
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze pamiętam że miałaś wianek na sesji?
Mogę prosić o zdjęcie jeszcze raz ? Bo tak myślę że może i mi się uda coś zamówić 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taak, miałam: https://i.imgur.com/0nAfjhR.jpg

Jak coś to prywatnie mogę podesłać, jak to w praktyce wyszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 11:36   #4833
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
Załącznik 7754179


Trzymam kciuki za znajomą i malutką

Dziewczyny mówicie o tym temacie sma, on nie jest standardem w szpitalu tylko trzeba samemu go robić ? Powiem szczerze że nie jestem trochę w temacie

Jeśli chodzi o rozki mam dwa ,jeden zwykły miękki drugi wzięłam lekko usztywniany , zobaczymy czy użyje

Okropnie się mecze z rękoma a raczej dłońmi tak mi drętwieją i strasznie bolą ,nie wiem co robić z Nimi ,jak układać ,nic do ręki nie mogę wziąć

I jeszcze coś bo muszę się pożalić ,ogólnie się nigdzie nie sztafiruje z ciążą itp ,ale pomyślałam że 30 tc to wrzucę foto na insta i pojawiło się parę komentarzy i jeden mnie uderzył ,i kurde dlaczego tak jest dlaczego baby są takie okropne ,z każdej strony tylko o idzie cieżarówa, albo grubasek itp.
Nie wiem co Ci napisać... Ludzie bywają wredni. Mi się nawet profilu na insta nie chce mieć, nie wrzucam zdjęć, nie chwalę się niczym, bo jakiś czas temu uznałam, że nie ma po co. Odechciało mi się po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Chyba was nie nadrobię, apka mi szwankuje. Ja już większość mam, zostało kupienie gondoli z adapterami, 1-2 kocyków i kokonu jakiegoś i tego testu na SMA. I oczywiście wybranie szpitala, wciąż nie wiem gdzie mam rodzić. Tym bardziej, że jesteśmy bez samochodu i nie zdążymy go kupić przed porodem. Mała daje mi ostatnio tak popalić, że mam dość, mam zamiar wytrzymać do pierwszego tygodnia września, żeby starszaka do zerówki jeszcze ogarnąć, a potem niech się dzieje co chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 14:12   #4834
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Hej!!

Wczoraj cały dzień pracowałam i porządkowała dokumenty i inne rzeczy żeby już ogarnąć jak najwiecej się da

Co do gbs idę w przyszłym tygodniu, mi lekarka kazała to zrobić przed następna wizytą i tak wypada. Nic nie mówiła że trzeba to po jakimś tygodniu robić, ale ona pracuje w moim szpitalu to chyba wie kiedy to badanie robić

Pakowanie walizki zacznę w przyszłym tygodniu, jeszcze zostaje mi pranie pieluch poza tym w sobotę przychodzą dziewczyny na baby shower to ogarnę to sobie po imprezie

Niedawno wróciłam z warzywniaka i zahaczyłam tez o piekarnie i wzięłam dwie jagodzianki, druga miała być dla tż a zjadłam dwie i popiłam to jeszcze prawie cała butlą maślanki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej

Mi lekarz powiedział, żeby gbs zrobić pomiędzy 35, a 37 tygodniem

A masz jakiś motyw przewodni baby shower, czy jeszcze nie myślałaś o tym?

O jagodzianki zjadłabym

My dzisiaj zaliczyliśmy super zakupy: udało nam się kupić komodę w Bodzio, skoro w Ikea nie ma tej, którą chcieliśmy, do tego pojechaliśmy do Ikea i kupiliśmy ręczniczki Krama, worki strunowe, organizery do komody, zestaw obiadowy, miseczki do kompletu, kieliszki, młynek ręczny do siemienia lnianego i to chyba wszystko jeszcze muszę podjechać do apteki, bo przyszło moje zamówienie z irygatorem

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 14:24   #4835
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88829290]Hej

Mi lekarz powiedział, żeby gbs zrobić pomiędzy 35, a 37 tygodniem

A masz jakiś motyw przewodni baby shower, czy jeszcze nie myślałaś o tym?

O jagodzianki zjadłabym

My dzisiaj zaliczyliśmy super zakupy: udało nam się kupić komodę w Bodzio, skoro w Ikea nie ma tej, którą chcieliśmy, do tego pojechaliśmy do Ikea i kupiliśmy ręczniczki Krama, worki strunowe, organizery do komody, zestaw obiadowy, miseczki do kompletu, kieliszki, młynek ręczny do siemienia lnianego i to chyba wszystko jeszcze muszę podjechać do apteki, bo przyszło moje zamówienie z irygatorem

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Też ostatnio kupiłam ten młynek na siemię lniane

Puściłam sobie na yt szkołę rodzenia Asi Mróz, mam wrażenie, że jest bardziej merytoryczna niż ta, do której chodzę (z mojego szpitala). Po ostatnim spotkaniu w sumie nie wyniosłam nic nowego, poza tym, że dowiedziałam się, jak wygląda teraz kwestia wejścia partnera na oddział tuż po porodzie, jeśli nie zdecydujemy się na wspólny poród. Potem powysyłała pełno materiałów, aż sama się zgubiłam w tym, które są na które spotkanie, ale przejrzałam je i też jakoś mam poczucie, że już to wiem.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 14:37   #4836
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Też ostatnio kupiłam ten młynek na siemię lniane



Puściłam sobie na yt szkołę rodzenia Asi Mróz, mam wrażenie, że jest bardziej merytoryczna niż ta, do której chodzę (z mojego szpitala). Po ostatnim spotkaniu w sumie nie wyniosłam nic nowego, poza tym, że dowiedziałam się, jak wygląda teraz kwestia wejścia partnera na oddział tuż po porodzie, jeśli nie zdecydujemy się na wspólny poród. Potem powysyłała pełno materiałów, aż sama się zgubiłam w tym, które są na które spotkanie, ale przejrzałam je i też jakoś mam poczucie, że już to wiem.
Właśnie wczoraj też włączyłam sobie jeden krótki filmik Asi i spodobało mi się to co mówiła, a już miałam kupować jakiś warsztat od Zaufaj położnej

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 15:15   #4837
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Wróciłam z zajęć w szkole rodzenia i się roztapiam. Nie nadaję się do życia w takich temperaturach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-27, 15:16   #4838
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88829290]Hej

Mi lekarz powiedział, żeby gbs zrobić pomiędzy 35, a 37 tygodniem

A masz jakiś motyw przewodni baby shower, czy jeszcze nie myślałaś o tym?

O jagodzianki zjadłabym

My dzisiaj zaliczyliśmy super zakupy: udało nam się kupić komodę w Bodzio, skoro w Ikea nie ma tej, którą chcieliśmy, do tego pojechaliśmy do Ikea i kupiliśmy ręczniczki Krama, worki strunowe, organizery do komody, zestaw obiadowy, miseczki do kompletu, kieliszki, młynek ręczny do siemienia lnianego i to chyba wszystko jeszcze muszę podjechać do apteki, bo przyszło moje zamówienie z irygatorem

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Motyw przewodni to głównie różowy kolor
Mam z 30 balonów z motywem dziewczynki jakieś girlandy do tego różowe serwetki i słomki do napojów tort tez jak zamawiałam mówiłam żeby był w klimacie dziewczynkowym
I chyba na tym poprzestanę z dekorowaniem. Jeszcze myśle nad tym co do jedzenia zrobić

Zawsze do przodu jak się udają zakupy, to teraz już można wszystko do szuflad wkładać mi dziś tez dotarło zamówienie z ikei na te rzeczy bo nie było


Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Też ostatnio kupiłam ten młynek na siemię lniane

Puściłam sobie na yt szkołę rodzenia Asi Mróz, mam wrażenie, że jest bardziej merytoryczna niż ta, do której chodzę (z mojego szpitala). Po ostatnim spotkaniu w sumie nie wyniosłam nic nowego, poza tym, że dowiedziałam się, jak wygląda teraz kwestia wejścia partnera na oddział tuż po porodzie, jeśli nie zdecydujemy się na wspólny poród. Potem powysyłała pełno materiałów, aż sama się zgubiłam w tym, które są na które spotkanie, ale przejrzałam je i też jakoś mam poczucie, że już to wiem.
A co Wy robicie z tego siemia lnianego ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 16:02   #4839
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Motyw przewodni to głównie różowy kolor
Mam z 30 balonów z motywem dziewczynki jakieś girlandy do tego różowe serwetki i słomki do napojów tort tez jak zamawiałam mówiłam żeby był w klimacie dziewczynkowym
I chyba na tym poprzestanę z dekorowaniem. Jeszcze myśle nad tym co do jedzenia zrobić

Zawsze do przodu jak się udają zakupy, to teraz już można wszystko do szuflad wkładać mi dziś tez dotarło zamówienie z ikei na te rzeczy bo nie było




A co Wy robicie z tego siemia lnianego ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Warto po prostu jeść takie mielone, ma sporo kwasów omega 3 i 6 o ile nic teraz nie pokręciłam około łyżeczki dziennie, można sobie nim posypać owsiankę, jogurt, kanapki, co tam się jada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 16:28   #4840
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Warto po prostu jeść takie mielone, ma sporo kwasów omega 3 i 6 o ile nic teraz nie pokręciłam około łyżeczki dziennie, można sobie nim posypać owsiankę, jogurt, kanapki, co tam się jada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest jeszcze złote. Delikatniejsze w smaku jak ktoś nie lubi zwykłego.

Też mam ręczniczki krama z Ikea. Są super jako myjki dla malucha czy do wycierania buzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 17:08   #4841
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Fajne dziś miałam zajęcia w szkole rodzenia, śmiechu tyle że wszystkie brzuchy skakały poranek też miły bo jak nigdy kolejki żadnej w laboratorium nie było, aż dziwne ale dzięki temu było ekspresowo

Nie mogę się zabrać za sklecenie ostatnich zamówień na allegro, ani zdecydować się na żaden wózek do tego dziś mi się bardzo ciężko oddycha bo jest zaduch straszny i powoli jestem zmęczona byciem w ciąży obym tylko nie przenosiła tak jak pierwszej bo to będzie męczarnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-27, 17:10   #4842
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Motyw przewodni to głównie różowy kolor
Mam z 30 balonów z motywem dziewczynki jakieś girlandy do tego różowe serwetki i słomki do napojów tort tez jak zamawiałam mówiłam żeby był w klimacie dziewczynkowym
I chyba na tym poprzestanę z dekorowaniem. Jeszcze myśle nad tym co do jedzenia zrobić

Zawsze do przodu jak się udają zakupy, to teraz już można wszystko do szuflad wkładać mi dziś tez dotarło zamówienie z ikei na te rzeczy bo nie było




A co Wy robicie z tego siemia lnianego ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pamiętam, że koleżanka robiła baby shower dla chłopca, ale oprócz koloru niebieskiego był motyw taki trochę podróżny, ponieważ ona z mężem dużo podróżowali

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Warto po prostu jeść takie mielone, ma sporo kwasów omega 3 i 6 o ile nic teraz nie pokręciłam około łyżeczki dziennie, można sobie nim posypać owsiankę, jogurt, kanapki, co tam się jada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze napisałaś na właśnie dodaje sobie najczęściej do owsianki, wcześniej miałam młynek elektryczny od mamy, ale ze się popsuł, to postanowiłam tym razem spróbować z tym

Marijka mi właśnie te ręczniki poleciła koleżanka, w dotyku są całkiem przyjemne

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 17:12   #4843
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
Fajne dziś miałam zajęcia w szkole rodzenia, śmiechu tyle że wszystkie brzuchy skakały poranek też miły bo jak nigdy kolejki żadnej w laboratorium nie było, aż dziwne ale dzięki temu było ekspresowo

Nie mogę się zabrać za sklecenie ostatnich zamówień na allegro, ani zdecydować się na żaden wózek do tego dziś mi się bardzo ciężko oddycha bo jest zaduch straszny i powoli jestem zmęczona byciem w ciąży obym tylko nie przenosiła tak jak pierwszej bo to będzie męczarnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja znowu się martwię żeby donosić . W obie strony źle .
Jutro mam popołudniu gin, ciekawe czy Krzysio się obrócił, już by wypadało
Ja w sumie mam wszystko , bez mebli.... ;/.
Mi też temp daje się we znaki, wieczorem to zasypiam nie wiem kiedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 17:14   #4844
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Mi też temp daje się we znaki, wieczorem to zasypiam nie wiem kiedy
To ja w drugą stronę, mam problem zasnąć, a potem się kilka razy w nocy budzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 17:14   #4845
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88829570]Pamiętam, że koleżanka robiła baby shower dla chłopca, ale oprócz koloru niebieskiego był motyw taki trochę podróżny, ponieważ ona z mężem dużo podróżowali



Dobrze napisałaś na właśnie dodaje sobie najczęściej do owsianki, wcześniej miałam młynek elektryczny od mamy, ale ze się popsuł, to postanowiłam tym razem spróbować z tym

Marijka mi właśnie te ręczniki poleciła koleżanka, w dotyku są całkiem przyjemne

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]ja wcześniej mieliłam w młynku elektrycznym do kawy, szykowałam wtedy więcej "porcji" naraz, ale raz, że nie zawsze mi się chciało ten młynek wyciągać i potem dokładnie wszystko wygrzebywać i czyścić, a dwa, że najlepsze i najbardziej odżywcze jest takie siemię mielone na świeżo.

Na dzisiejszej szkole rodzenia na szczęście już ciekawiej, niestety pani się strasznie rozgaduje, ale już jest lepiej niż ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 19:12   #4846
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
To ja w drugą stronę, mam problem zasnąć, a potem się kilka razy w nocy budzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety też się budzę w nocy i wtedy z zaśnięciem mam problemy, głównie dlatego że Bobo w brzuchu w nocy mega fika, kopie po bebechach, plus jest mi duszno od tej pogody. Ale wieczorami nie ma żadnych problemów .

Ale widzę że córkę też pogoda męczy, mała budzi się raz lub dwa razy i też usnąć nie może ponownie więc myślę że to głównie pogoda się nam wszystkim we znaki daje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 08:39   #4847
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Niestety też się budzę w nocy i wtedy z zaśnięciem mam problemy, głównie dlatego że Bobo w brzuchu w nocy mega fika, kopie po bebechach, plus jest mi duszno od tej pogody. Ale wieczorami nie ma żadnych problemów .

Ale widzę że córkę też pogoda męczy, mała budzi się raz lub dwa razy i też usnąć nie może ponownie więc myślę że to głównie pogoda się nam wszystkim we znaki daje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja dziś też miałam tragiczną noc. Zasnęłam po 3 dopiero jakieś rls mi się objawiło całą noc majtałam nogami że padłam ze zmęczenia. Jak tak będzie już cały czas to chyba się popłacze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 09:50   #4848
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej, ja już od dłuższego czasu nie śpię dobrze, tzn śpię z przerwami, budzę się najczęściej ok 2.30 i potem do 3 nie mogę zasnąć

Ale na pocieszenie odebrałam paczkę od Mamy ginekolog z miska higieniczna, do tego kupiłam figi poporodowe, ale najlepszą paczką okazała się paczka z Lepre z rożkiem, wrzucam zdjęcia, bo rożek jest przepiękny i bardzo dobrze wykonany Załącznik 7754580Załącznik 7754581Załącznik 7754582

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 10:00   #4849
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88830604]Hej, ja już od dłuższego czasu nie śpię dobrze, tzn śpię z przerwami, budzę się najczęściej ok 2.30 i potem do 3 nie mogę zasnąć

Ale na pocieszenie odebrałam paczkę od Mamy ginekolog z miska higieniczna, do tego kupiłam figi poporodowe, ale najlepszą paczką okazała się paczka z Lepre z rożkiem, wrzucam zdjęcia, bo rożek jest przepiękny i bardzo dobrze wykonany Załącznik 7754580Załącznik 7754581Załącznik 7754582

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Śliczny, i ten wzorek w misie <3 A co to jest miska higieniczna?

Kurczę, ja chyba jako jedyna nie mam problemów ze spaniem, czasem trudno mi się dobrze ułożyć, ale jak już zasnę, to śpię. Tylko poduszka ciążowa mi nie służy, wolę mieć głowę na swojej, normalnej, a tę ciążową daję tylko między nogi. Tak sobie myślę, że jak nadarzy się okazja, żeby ją komuś wydać, to chyba się jej pozbędę, a ewentualnie na następną ciążę kupię sobie albo inny kształt, albo oleję temat i będę sobie podkładać zwykłą dużą poduszkę pod kolano.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-28, 10:16   #4850
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Śliczny, i ten wzorek w misie <3 A co to jest miska higieniczna?



Kurczę, ja chyba jako jedyna nie mam problemów ze spaniem, czasem trudno mi się dobrze ułożyć, ale jak już zasnę, to śpię. Tylko poduszka ciążowa mi nie służy, wolę mieć głowę na swojej, normalnej, a tę ciążową daję tylko między nogi. Tak sobie myślę, że jak nadarzy się okazja, żeby ją komuś wydać, to chyba się jej pozbędę, a ewentualnie na następną ciążę kupię sobie albo inny kształt, albo oleję temat i będę sobie podkładać zwykłą dużą poduszkę pod kolano.
To jest taka miska z przegródkami, że w jednej możesz mieć wodę z mydłem/olejkiem, w drugiej przegródce waciki, w trzeciej coś innego, taki gadżet, ale wydaje mi się, że przyda się a jak ma mi ułatwić życie to czemu nie, wiem, że są kilka zł tańsze w internecie, ale jak już brałam te figi i książeczkę kontrastową to to też odrzuciłam przy okazji

https://mama ginekolog .pl/produkt /miska- higieniczna/ (wystarczy usunąć spacje )

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 10:32   #4851
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88830649]To jest taka miska z przegródkami, że w jednej możesz mieć wodę z mydłem/olejkiem, w drugiej przegródce waciki, w trzeciej coś innego, taki gadżet, ale wydaje mi się, że przyda się a jak ma mi ułatwić życie to czemu nie, wiem, że są kilka zł tańsze w internecie, ale jak już brałam te figi i książeczkę kontrastową to to też odrzuciłam przy okazji

https://mama ginekolog .pl/produkt /miska- higieniczna/ (wystarczy usunąć spacje )

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

O, fajny patent, podoba mi się ;D Swoją drogą cały czas rozkminiam to przewijanie, bo wszędzie piszą, żeby używać wody przegotowanej, ale wiadomo, nie zimnej. Nie wiem, jak to ogarnąć, czy może nie olać tematu i używać kranówy zamiast się trząść nad tym.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 11:18   #4852
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Parkiet skończony, dziś się mężu bierze za drugie malowanie i za kończenie elektryki. Stwierdził niby, że mogę dziś wózek zamawiać, bo w sobotę w końcu wracamy do siebie, ale chyba się wstrzymam do piątku jeszcze - bo z moim szczęściem to jeśli dziś zamówię, kurier będzie akurat w piątek, kiedy ani nas, ani teściowej nie będzie na miejscu
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 12:14   #4853
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
O, fajny patent, podoba mi się ;D Swoją drogą cały czas rozkminiam to przewijanie, bo wszędzie piszą, żeby używać wody przegotowanej, ale wiadomo, nie zimnej. Nie wiem, jak to ogarnąć, czy może nie olać tematu i używać kranówy zamiast się trząść nad tym.
Jak dociskacz wodę w temp pokojowej z wacika czy chusteczki to trzymasz ja przez chwilę w dłoni i to powinno wystarczyć aby ją trochę odgrzać dla maluszka. Chodzi o to żeby nie była nieprzyjemnie zimna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 12:24   #4854
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
O, fajny patent, podoba mi się ;D Swoją drogą cały czas rozkminiam to przewijanie, bo wszędzie piszą, żeby używać wody przegotowanej, ale wiadomo, nie zimnej. Nie wiem, jak to ogarnąć, czy może nie olać tematu i używać kranówy zamiast się trząść nad tym.
Właśnie dlatego stwierdziłam, że skoro zamawiam te majtki, to wezmę miskę przy okazji, a jak wyjdzie w praktyce to zobaczymy

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Parkiet skończony, dziś się mężu bierze za drugie malowanie i za kończenie elektryki. Stwierdził niby, że mogę dziś wózek zamawiać, bo w sobotę w końcu wracamy do siebie, ale chyba się wstrzymam do piątku jeszcze - bo z moim szczęściem to jeśli dziś zamówię, kurier będzie akurat w piątek, kiedy ani nas, ani teściowej nie będzie na miejscu
Ooo to super w sumie lepiej poczekać ten dzień czy dwa i zamówić już na pewny adres, a nie potem latać w jedną albo w drugą stronę

Dzisiaj zrobiłam podział na pranie białe i kolorowe dla Młodego i jutro ruszam z koksem

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 12:57   #4855
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
O, fajny patent, podoba mi się ;D Swoją drogą cały czas rozkminiam to przewijanie, bo wszędzie piszą, żeby używać wody przegotowanej, ale wiadomo, nie zimnej. Nie wiem, jak to ogarnąć, czy może nie olać tematu i używać kranówy zamiast się trząść nad tym.
Ja używam od początku wody normalnie z kranu, z łazienki. Przegotowywanie wody, kiedy w kranie leci normalna, którą nawet pijesz po przefiltrowaniu, zalatuje mi przesadą. Jak już dziecko rzeczywiście ma jakieś problemy skórne to trzeba bardziej uważać i na kosmetyki, i na wodę, i wogóle, ale żaby tak się nad każdym trząść i wychowywać sterylnie.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Parkiet skończony, dziś się mężu bierze za drugie malowanie i za kończenie elektryki. Stwierdził niby, że mogę dziś wózek zamawiać, bo w sobotę w końcu wracamy do siebie, ale chyba się wstrzymam do piątku jeszcze - bo z moim szczęściem to jeśli dziś zamówię, kurier będzie akurat w piątek, kiedy ani nas, ani teściowej nie będzie na miejscu
Czyli idzie do przodu, super oby tak dalej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 13:27   #4856
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Parkiet skończony, dziś się mężu bierze za drugie malowanie i za kończenie elektryki. Stwierdził niby, że mogę dziś wózek zamawiać, bo w sobotę w końcu wracamy do siebie, ale chyba się wstrzymam do piątku jeszcze - bo z moim szczęściem to jeśli dziś zamówię, kurier będzie akurat w piątek, kiedy ani nas, ani teściowej nie będzie na miejscu
Superwieści, mam nadzieję, że do soboty się wyrobicie A nie chcesz zamówić wózka z odbiorem po porodzie? Dużo salonów ma taką usługę teraz, gwarancja nie leci, a równocześnie nic Ci nie potrzebnie nie zagraca mieszkania.

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Jak dociskacz wodę w temp pokojowej z wacika czy chusteczki to trzymasz ja przez chwilę w dłoni i to powinno wystarczyć aby ją trochę odgrzać dla maluszka. Chodzi o to żeby nie była nieprzyjemnie zimna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma to sens!

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88830915]Właśnie dlatego stwierdziłam, że skoro zamawiam te majtki, to wezmę miskę przy okazji, a jak wyjdzie w praktyce to zobaczymy



Ooo to super w sumie lepiej poczekać ten dzień czy dwa i zamówić już na pewny adres, a nie potem latać w jedną albo w drugą stronę

Dzisiaj zrobiłam podział na pranie białe i kolorowe dla Młodego i jutro ruszam z koksem

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Powodzenia z praniem, podział na pralki to już 1/3 sukcesu

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja używam od początku wody normalnie z kranu, z łazienki. Przegotowywanie wody, kiedy w kranie leci normalna, którą nawet pijesz po przefiltrowaniu, zalatuje mi przesadą. Jak już dziecko rzeczywiście ma jakieś problemy skórne to trzeba bardziej uważać i na kosmetyki, i na wodę, i wogóle, ale żaby tak się nad każdym trząść i wychowywać sterylnie.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Czyli idzie do przodu, super oby tak dalej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie też mi się trochę wydaje, że to może zbędne roztrząsanie się, w końcu prędzej czy później ten kontakt ze zwykłą wodą będzie...

Pierwszy raz udało mi się namacać część ciała bobo W jednym miejscu poczułam taką bułę i jestem prawie pewna, że to była stópka <3

No i udało mi się wbić do mojej ginekolog na jutro, kamień z serca. Już więcej się tak z nią nie umówię, żeby wychodzić z gabinetu bez kolejnego terminu.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 14:00   #4857
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
A ja znowu się martwię żeby donosić . W obie strony źle .
Jutro mam popołudniu gin, ciekawe czy Krzysio się obrócił, już by wypadało
Ja w sumie mam wszystko , bez mebli.... ;/.
Mi też temp daje się we znaki, wieczorem to zasypiam nie wiem kiedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać po wizycie czy się udało fikołka zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Ja dziś też miałam tragiczną noc. Zasnęłam po 3 dopiero jakieś rls mi się objawiło całą noc majtałam nogami że padłam ze zmęczenia. Jak tak będzie już cały czas to chyba się popłacze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O matko też to miałam, poszłam w środku nocy zmoczyć nogi lodowatą wodą, później nasmarowalam żelem z lodówki i przestały fikać, mam nadzieję że się to nie powtórzy bo strasznie dziwnie nie mieć kontroli nad nogami, za to dzisiejszej nocy równo co dwie godziny pobudka, a to skurcze, a to siku, a to TŻ wrócił z pracy, normalnie dziś jak matka karmiąca wstawałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88830604]Hej, ja już od dłuższego czasu nie śpię dobrze, tzn śpię z przerwami, budzę się najczęściej ok 2.30 i potem do 3 nie mogę zasnąć

Ale na pocieszenie odebrałam paczkę od Mamy ginekolog z miska higieniczna, do tego kupiłam figi poporodowe, ale najlepszą paczką okazała się paczka z Lepre z rożkiem, wrzucam zdjęcia, bo rożek jest przepiękny i bardzo dobrze wykonany Załącznik 7754580Załącznik 7754581Załącznik 7754582

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Śliczny 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
O, fajny patent, podoba mi się ;D Swoją drogą cały czas rozkminiam to przewijanie, bo wszędzie piszą, żeby używać wody przegotowanej, ale wiadomo, nie zimnej. Nie wiem, jak to ogarnąć, czy może nie olać tematu i używać kranówy zamiast się trząść nad tym.
Ja z pierwszą miałam wodę w termosie i sobie stała na komodzie przy przewijaku zawsze to pod ręką i nie trzeba do kranu było śmigać, ale teraz już nie zamierzam tego praktykować bo brak miejsca na takie wystawki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

U mnie postępów brak, bardzo się ostatnie dni źle czułam, zawroty głowy że stach do auta wsiadać 🤮 albo skurcze podczas prowadzenia, ciekawa jestem jak moja morfologia czy za mocno nie poleciała, w piątek na wizycie się okaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 14:14   #4858
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Superwieści, mam nadzieję, że do soboty się wyrobicie A nie chcesz zamówić wózka z odbiorem po porodzie? Dużo salonów ma taką usługę teraz, gwarancja nie leci, a równocześnie nic Ci nie potrzebnie nie zagraca mieszkania.



Ma to sens!



Powodzenia z praniem, podział na pralki to już 1/3 sukcesu



No właśnie też mi się trochę wydaje, że to może zbędne roztrząsanie się, w końcu prędzej czy później ten kontakt ze zwykłą wodą będzie...

Pierwszy raz udało mi się namacać część ciała bobo W jednym miejscu poczułam taką bułę i jestem prawie pewna, że to była stópka <3

No i udało mi się wbić do mojej ginekolog na jutro, kamień z serca. Już więcej się tak z nią nie umówię, żeby wychodzić z gabinetu bez kolejnego terminu.
Zobaczymy jak pójdzie z pozostałymi 2/3

Oooo to musiało być super uczucie jak to zobaczyłaś

Matko, dobrze, że Ci się udało z gin

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
Daj znać po wizycie czy się udało fikołka zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

O matko też to miałam, poszłam w środku nocy zmoczyć nogi lodowatą wodą, później nasmarowalam żelem z lodówki i przestały fikać, mam nadzieję że się to nie powtórzy bo strasznie dziwnie nie mieć kontroli nad nogami, za to dzisiejszej nocy równo co dwie godziny pobudka, a to skurcze, a to siku, a to TŻ wrócił z pracy, normalnie dziś jak matka karmiąca wstawałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Śliczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Ja z pierwszą miałam wodę w termosie i sobie stała na komodzie przy przewijaku zawsze to pod ręką i nie trzeba do kranu było śmigać, ale teraz już nie zamierzam tego praktykować bo brak miejsca na takie wystawki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

U mnie postępów brak, bardzo się ostatnie dni źle czułam, zawroty głowy że stach do auta wsiadać albo skurcze podczas prowadzenia, ciekawa jestem jak moja morfologia czy za mocno nie poleciała, w piątek na wizycie się okaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To kciuki za morfologię

U mnie chwilę popadał deszcz i liczyłam, że się bardziej rozkręci, a tu słońce praży

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 14:23   #4859
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Superwieści, mam nadzieję, że do soboty się wyrobicie A nie chcesz zamówić wózka z odbiorem po porodzie? Dużo salonów ma taką usługę teraz, gwarancja nie leci, a równocześnie nic Ci nie potrzebnie nie zagraca mieszkania.
Oj nie, ja zdecydowanie z tych, co wolą mieć z wyprzedzeniem u siebie. Zresztą nie widziałam, żeby mieli taką opcję (zamawiamy ze sklepu internetowego producenta).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 15:07   #4860
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Superwieści, mam nadzieję, że do soboty się wyrobicie A nie chcesz zamówić wózka z odbiorem po porodzie? Dużo salonów ma taką usługę teraz, gwarancja nie leci, a równocześnie nic Ci nie potrzebnie nie zagraca mieszkania.



Ma to sens!



Powodzenia z praniem, podział na pralki to już 1/3 sukcesu



No właśnie też mi się trochę wydaje, że to może zbędne roztrząsanie się, w końcu prędzej czy później ten kontakt ze zwykłą wodą będzie...

Pierwszy raz udało mi się namacać część ciała bobo W jednym miejscu poczułam taką bułę i jestem prawie pewna, że to była stópka <3

No i udało mi się wbić do mojej ginekolog na jutro, kamień z serca. Już więcej się tak z nią nie umówię, żeby wychodzić z gabinetu bez kolejnego terminu.
A to ona sobie zapisuje czy ma jakąś osobę od tego czy jak? Ja w pierwszej ciąży miałam każdy następny termin zapisywany przez lekarza od razu pod koniec wizyty, w ciąży ze średniakiem - przez recepcjonistkę też od razu po wizycie. Nikt mnie nie zostawiał bez terminu przez ileś czasu. Teraz też umówiłam sobie wizytę na 5 sierpnia, nie wyobrażam sobie mieć z tym taki problem w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.