Dziwna sytuacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-13, 22:45   #1
Nvaaalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 1

Dziwna sytuacja


Postaram się krótko i na temat, od kilku miesięcy spotykam się z facetem, wszystko fajnie dogadywaliśmy się (nie jesteśmy oficjalnie w związku) spędzaliśmy czas raz tak często jak czas na to pozwolił. Nie brakowało między nami czułości czy zbliżeń chociaż nigdy nie rozmawialiśmy o tym konkretniej, ale z dwóch stron faktycznie padły słowa, ze zaczyna nam zależeć. No i nadeszła jedna rozmowa sama z siebie jakoś wyszła, przy której dowiedziałam się, ze nie miał łatwego poprzedniego związku, już spory czas temu i od tamtego czasu raczej chłodno podchodzi do relacji, pomyślałam sobie, ze okej. Ale jednak coś mi nie dawało spokoju i najzwyczajniej zapytałam na czym ja stoję, napisał, ze o takich rzeczach się rozmawia wiec uznałam okej, poczekam na spotkanie. Do spotkania nie doszło, pierwszy raz je odwołał i od momentu rozpoczęcia przeze mnie rozmowy na ten temat przestał sam chociaż by inicjować kontakt telefoniczny, nie osaczałam go, nie czepiałam się, najzwyczajniej zadzwoniłam zapytałam co słychać pogadaliśmy chwile i przez brak spotkania uznałam, ze jeszcze raz podejmę próbę rozmowy na ten temat, nie dowiedziałam się nic i ostatnim razem niestety emocje wzięły górę moje myśli wygrały i napisałam długa wiadomość tłumacząca ze czuje się trochę zdezorientowana sytuacja i czy jest w stanie powiedzieć mi co jest grane, cały dzień cisza, zadzwoniłam, po rozmowie wyczułam, ze on nie jest tak bardzo zaangażowany w to jak ja, ale w ciągu dalszym nie wiem na czym stoję. Nie potrzebnie 3 razy ruszyłam temat, wiadomo, jak by chciał i miał czas a mógł go nie mieć to byśmy się spotkali, czasu nie cofnę, ale kurczę nie wiem co robić. Totalnie nie wiem czego mam się spodziewać, z jego strony już 4 dzień cisza, po słowach „muszę to przemyśleć”. Wiem, ze muszę dać mu czas skoro go potrzebuje, bo to normalne, ale obawiam się, ze zaczynam świrować na ten temat i nie potrafię chłodno na to spojrzeć, podejrzewam, ze po ostatnim związku boi się zaangażować i nie wiem czy jest sens czekać na coś co może nie nadejść.
Nvaaalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 06:24   #2
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Dziwna sytuacja

Jak dla mnie to normalne że po kilku miesiącach spotykania się chciałaś się dowiedzieć w jaka stronę to zmierza. Dobrze ze o to zapytalas, przynajmniej już wiesz na czym stoisz i moim zdaniem nie ma co czekać aż on się okresli. Odpowiedź już dostałaś - jemu zależy na niezobowiązującym spotykaniu się a nie wchodzeniu w związek. Może rzeczywiście ma trudna relacje za sobą, może to ściema. To nieistotne. Jeśli Ty szukasz czegoś poważnego, to pora pana pożegnać. O ile on sam już tego nie zrobił zrywając z Tobą kontakt.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 06:36   #3
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 316
Dot.: Dziwna sytuacja

Przykro mi autorko, z tej mąki chleba nie będzie, bo on szukał czegoś innego niż Ty. Natomiast warto podkreślić, że nie ma Twojej winy w rozpadzie tej relacji - jeśli chciałby związku z Tobą, to byłby szczęśliwy że Ty też tego chcesz. Jeśli postanowił się wycofać, to doszłoby do tego prędzej czy później i nie uciekł dlatego, że wystraszyłaś go swoim zachowaniem, a gdybyś milczała i czekała, to byłby z tego wspaniały związek. Nie zrobiłaś nic złego. Trzymam kciuki, by w Twoim życiu pojawiła się relacja, w której oboje szukacie tego samego.
__________________
Many of us spend half our time wishing for things we could have
if we didn’t spend half our time wishing.

CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 07:05   #4
Damian3033
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 23
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Nvaaalia Pokaż wiadomość
Postaram się krótko i na temat, od kilku miesięcy spotykam się z facetem, wszystko fajnie dogadywaliśmy się (nie jesteśmy oficjalnie w związku) spędzaliśmy czas raz tak często jak czas na to pozwolił. Nie brakowało między nami czułości czy zbliżeń chociaż nigdy nie rozmawialiśmy o tym konkretniej, ale z dwóch stron faktycznie padły słowa, ze zaczyna nam zależeć. No i nadeszła jedna rozmowa sama z siebie jakoś wyszła, przy której dowiedziałam się, ze nie miał łatwego poprzedniego związku, już spory czas temu i od tamtego czasu raczej chłodno podchodzi do relacji, pomyślałam sobie, ze okej. Ale jednak coś mi nie dawało spokoju i najzwyczajniej zapytałam na czym ja stoję, napisał, ze o takich rzeczach się rozmawia wiec uznałam okej, poczekam na spotkanie. Do spotkania nie doszło, pierwszy raz je odwołał i od momentu rozpoczęcia przeze mnie rozmowy na ten temat przestał sam chociaż by inicjować kontakt telefoniczny, nie osaczałam go, nie czepiałam się, najzwyczajniej zadzwoniłam zapytałam co słychać pogadaliśmy chwile i przez brak spotkania uznałam, ze jeszcze raz podejmę próbę rozmowy na ten temat, nie dowiedziałam się nic i ostatnim razem niestety emocje wzięły górę moje myśli wygrały i napisałam długa wiadomość tłumacząca ze czuje się trochę zdezorientowana sytuacja i czy jest w stanie powiedzieć mi co jest grane, cały dzień cisza, zadzwoniłam, po rozmowie wyczułam, ze on nie jest tak bardzo zaangażowany w to jak ja, ale w ciągu dalszym nie wiem na czym stoję. Nie potrzebnie 3 razy ruszyłam temat, wiadomo, jak by chciał i miał czas a mógł go nie mieć to byśmy się spotkali, czasu nie cofnę, ale kurczę nie wiem co robić. Totalnie nie wiem czego mam się spodziewać, z jego strony już 4 dzień cisza, po słowach „muszę to przemyśleć”. Wiem, ze muszę dać mu czas skoro go potrzebuje, bo to normalne, ale obawiam się, ze zaczynam świrować na ten temat i nie potrafię chłodno na to spojrzeć, podejrzewam, ze po ostatnim związku boi się zaangażować i nie wiem czy jest sens czekać na coś co może nie nadejść.
Facet ewidentnie daje Ci do zrozumienia że jest wam nie po drodze. Odpuść temat i skup się na kimś bardziej dojrzałym emocjonalnie, kimś kto wie czego chce od życia. Unikniesz dzięki temu wielu rozczarowań i łez
Damian3033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 09:29   #5
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 803
Dot.: Dziwna sytuacja

Nie ma sensu czekać, bo nic tu nie nadejdzie. Szkoda jedynie, że facet nie miał jaj powiedzieć ci prawdy, zamiast tego cię unika, nie chciałabym go nawet jeśli za tydzień łaskawie namyśliłby się, że jednak chce być ze mną
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 09:54   #6
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 602
Dot.: Dziwna sytuacja

Nie wiem, czy to taka dziwna sytuacja - kiedy zaczęłaś pytać, na czym stoicie i do czego zmierza Wasza znajomość, facet uciął kontakt i zaczął Cię unikać. Czy potrzeba więcej słów? Niestety, gadki o strasznym skrzywdzeniu przez byłą i kłopotach z zaangażowaniem często miewają drugie dno, po prostu facet potrzebuje wymówki, żeby powiedzieć Ci, że nie ma ochoty na związek. Niekoniecznie na każdy związek, ale na pewno nie na związek z Tobą.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 09:57   #7
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dziwna sytuacja

Moim zdaniem wiesz na czym stoisz 4 razy zaczety temat bez odpowiedzi plus ochlodzenie kontaktu jest odpowiedzia bardzo dobitna
Teraz pileczka po twojej stronie akceptujesz to ze nic powaznego z tego nie będzie i dalej z nim siedzisz czekajac az on cie porzuci albo szukasz szczęścia gdzie indziej
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-14, 10:26   #8
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dziwna sytuacja

Nie pisz, że niepotrzebnie zaczynałaś temat i chciałabyś cofnac czas. Zachowałaś sie bardzo uczciwie wobec tej ralacji i przede wszystkim wobec siebie. Niestety nie jest Wam po drodze, ale koleś nie ma w sobie tyle odwagi, by Cie o tym poinformować. Satysfakcjonuje go niezobowiazujaca znajomość, bywa. Pilka jest po jego stronie, ale on ma to gdzies. Pora o nim zapomnieć i szukac szczescia gdzie indziej. Nie przejmuj sie tym, ze sie przed nim uzewnetrznilas i wszystko zepsulas. To swiadczy o Twojej odwadze i szacunku do siebie samej.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 10:39   #9
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Dziwna sytuacja

Dziewczyny wyżej napisały już wszystko. Chciałaś wiedzieć na czym stoisz, co jest absolutnie normalne, zrozumiałe i uczciwe. On zaczął wycofywać się rakiem. Albo nadal będziesz mu dawała ciepełko kosztem swoich uczuć i pragnień, albo postawisz na siebie i to zakończysz. On sam nie powie Ci wprost, że nie chce związku, ale seks, mizianki i zabijanie z Tobą czasu z doskoku to chętnie. Nie powie Ci tego, bo lepiej dla niego trzymać furteczkę uchyloną. Tylko od Ciebie zależy, czy chcesz za taką furteczkę robić, czy jednak będziesz trzymała się swoich priorytetów.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to taka dziwna sytuacja - kiedy zaczęłaś pytać, na czym stoicie i do czego zmierza Wasza znajomość, facet uciął kontakt i zaczął Cię unikać. Czy potrzeba więcej słów? Niestety, gadki o strasznym skrzywdzeniu przez byłą i kłopotach z zaangażowaniem często miewają drugie dno, po prostu facet potrzebuje wymówki, żeby powiedzieć Ci, że nie ma ochoty na związek. Niekoniecznie na każdy związek, ale na pewno nie na związek z Tobą.
Dokładnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 15:18   #10
HerbatkaKawka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 39
Dot.: Dziwna sytuacja

Ja bym sobie dała spokój z takim facetem. Nie lubię, jak ktoś robi uniki, zamiast wprost powiedzieć, co myśli. Dla mnie to jest sygnał do wycofania się z takiej znajomości.
A poza tym, powiedział Ci już kiedyś: "raczej chłodno podchodzi do relacji" - dodaj sobie na koniec "z Tobą" - i masz informację, co on o tym wszystkim myśli.
HerbatkaKawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 17:17   #11
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 590
Dot.: Dziwna sytuacja

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-11-14 o 22:42
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-15, 09:44   #12
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 407
Dot.: Dziwna sytuacja

Chciałaś szczerze porozmawiać o tym, w którą stronę zmierza Wasza relacja. On unika tematu i ucina kontakt. Jak dla mnie, to jasny sygnał, że z tej mąki chleba nie będzie. Odpuść i poszukaj kogoś dojrzałego i szczerego, kto nie będzie unikał rozmów na ważne tematy.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 13:24   #13
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 132
Dot.: Dziwna sytuacja

sytuacja nie jest dziwna, tylko facet zlał Cię po całości. zamiast nad tym rozmyslac, zrób to samo
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 15:03   #14
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 391
Dot.: Dziwna sytuacja

Daj spokój nie obwiniaj się o nic. On nie chce związku z tobą, chciał niezobowiązująco się spotykać a teraz ignoruje cię, pewnie ma nadzieje ze zaraz z desperacji żeby go nie stracić zgodzisz się na cokolwiek. Odpuść go sobie i nie kontaktuj się już z nim, dobrze ci radzę
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 15:17   #15
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dziwna sytuacja

Wes przeczytaj swój post.
WYglada na to ze w momencie w którym zapytałaś pierwszy raz on się zdystansował.

Moja rada: temu panu już dziękujemy. Ja bym go zablokowała.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 15:41   #16
DzieckoHagrida
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 301
Dot.: Dziwna sytuacja

Nie byłaś z nim w związku a dopuściłaś do czułości i zbliżeń? I to jeszcze w sytuacji, kiedy nie chodziło ci po prostu o zostanie jego przeleciółką?
Pan poruchał i się znudził. Nie ma tutaj żadnej wielkiej filozofii tak naprawdę. Sytuacja jest bardzo jasna.
Szanuj się i olej go.
DzieckoHagrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 16:38   #17
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 132
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez DzieckoHagrida Pokaż wiadomość
Nie byłaś z nim w związku a dopuściłaś do czułości i zbliżeń? I to jeszcze w sytuacji, kiedy nie chodziło ci po prostu o zostanie jego przeleciółką?
Pan poruchał i się znudził. Nie ma tutaj żadnej wielkiej filozofii tak naprawdę. Sytuacja jest bardzo jasna.
Szanuj się i olej go.

bardzo chamski post, może prędzej popatrz kogo TY przeleciółką jesteś
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 18:23   #18
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 575
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez DzieckoHagrida Pokaż wiadomość
Nie byłaś z nim w związku a dopuściłaś do czułości i zbliżeń? I to jeszcze w sytuacji, kiedy nie chodziło ci po prostu o zostanie jego przeleciółką?
Pan poruchał i się znudził. Nie ma tutaj żadnej wielkiej filozofii tak naprawdę. Sytuacja jest bardzo jasna.
Szanuj się i olej go.
Ohyda. Wylej ten kubeł pomyj na swoją głowę.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 18:24   #19
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 180
Dot.: Dziwna sytuacja

Post nie jest chamski tylko realistyczny, niektórzy faceci tak właśnie się zachowują, mówią o kobietach "dupa" i gadają o "ruchaniu" O wiele za późno poruszyłaś ten temat na czym stoisz, trzeba to było zrobić przed seksem. Masz jasną sytuację, on jest zainteresowany jakimiś niezobowiązującymi spotkaniami albo fwb, a nie związkiem
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-15, 18:30   #20
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 575
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Nadiaa33 Pokaż wiadomość
Post nie jest chamski tylko realistyczny, niektórzy faceci tak właśnie się zachowują, mówią o kobietach "dupa" i gadają o "ruchaniu" O wiele za późno poruszyłaś ten temat na czym stoisz, trzeba to było zrobić przed seksem. Masz jasną sytuację, on jest zainteresowany jakimiś niezobowiązującymi spotkaniami albo fwb, a nie związkiem
Raczej obleśny.
To że czasami słysze obleśne teksty nie oznacza że właściwe jest ich używanie.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 19:33   #21
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dziwna sytuacja

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89715634]Raczej obleśny.
To że czasami słysze obleśne teksty nie oznacza że właściwe jest ich używanie.[/QUOTE]

Przeraza szczegolnie ze post napisala klientka ktora przez lata jest w zwiazku z zonatym facetem ktory nie chce odejsc od zony bo jego mama bedzie smutna

Kto tu jest bardziej rucha..n y

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2023-11-15 o 22:05
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 19:48   #22
DzieckoHagrida
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 301
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Nvaaalia Pokaż wiadomość
nie miał łatwego poprzedniego związku, już spory czas temu i od tamtego czasu raczej chłodno podchodzi do relacji
Takie teksty praktycznie demaskują złych facetów. Jeśli zaczyna się od opowiadania jaki to on straumatyzowany po byłej, zdystansowany i bojący się zaangażować, to nie mamy do czynienia z nikim poważnym i godnym uwagi. Serio, to zawsze się sprawdza.
DzieckoHagrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 21:16   #23
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
bardzo chamski post, może prędzej popatrz kogo TY przeleciółką jesteś
True. W końcu ktoś to napisał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez DzieckoHagrida Pokaż wiadomość
Takie teksty praktycznie demaskują złych facetów. Jeśli zaczyna się od opowiadania jaki to on straumatyzowany po byłej, zdystansowany i bojący się zaangażować, to nie mamy do czynienia z nikim poważnym i godnym uwagi. Serio, to zawsze się sprawdza.
A ten Twój żonaty jest straimatyzowany przez mamuśkę bo przecież smutna będzie jak małżeństwo synusia się skończy.
Aaaa i żonę tez bo przecież nie śpią w jednym pokoju nawet.
Czy Ty piszesz innym co sama sobie powinnaś powiedzieć?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 21:49   #24
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 132
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez DzieckoHagrida Pokaż wiadomość
Takie teksty praktycznie demaskują złych facetów. Jeśli zaczyna się od opowiadania jaki to on straumatyzowany po byłej, zdystansowany i bojący się zaangażować, to nie mamy do czynienia z nikim poważnym i godnym uwagi. Serio, to zawsze się sprawdza.

Rozumiem, że z autopsji to znasz i oczywiście akceptujesz u swojego misiaczka?
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 22:02   #25
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Dziwna sytuacja

DzieckoHagrida chyba sama sobie odpisuje

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 22:21   #26
DzieckoHagrida
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 301
Dot.: Dziwna sytuacja

Zejdźcie ze mnie. Wątek nie jest o mnie więc darujcie sobie głupie wycieczki personalne.
DzieckoHagrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-16, 07:21   #27
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez DzieckoHagrida Pokaż wiadomość
Zejdźcie ze mnie. Wątek nie jest o mnie więc darujcie sobie głupie wycieczki personalne.
To może przestań idąc w tali chamsko sposób?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
To może przestań idąc w tali chamsko sposób?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miało być
To może przestań w pisać w taki chamski sposób?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-16, 07:31   #28
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 575
Dot.: Dziwna sytuacja

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89715678]Przeraza szczegolnie ze post napisala klientka ktora przez lata jest w zwiazku z zonatym facetem ktory nie chce odejsc od zony bo jego mama bedzie smutna

Kto tu jest bardziej rucha..n y[/QUOTE]

Jest powiedzenie o źdźble i belce.
Idealnie pasuje do dziecka Hagrida.

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez DzieckoHagrida Pokaż wiadomość
Zejdźcie ze mnie. Wątek nie jest o mnie więc darujcie sobie głupie wycieczki personalne.
Zastosuj swoje rady w swoim związku.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-16, 10:42   #29
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez DzieckoHagrida Pokaż wiadomość
Zejdźcie ze mnie. Wątek nie jest o mnie więc darujcie sobie głupie wycieczki personalne.
zastosujesz jakies rady do siebie?

Ja sie zgadzam, napisalas ostro ale takie sa fakty: koles chcial pukac bez zobowiazac, jak zaczely sie gadki o czyms wiecej to sie ulotnil. Dziewczyna zaczela naciskac, ograniczyl kontakt.
W takich sytuacjach NIGDY NIE MA NIEJASNOSCI. Dostala jasny sygnal NIE.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-16, 17:48   #30
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Dziwna sytuacja

Bardzo jasna sytuacja - w momencie, w ktorym zapytalas o okreslenie relacji (absolutnie zasadne pytanie), facet sie ulotnil.

Taki hint: jak nastepnym razem jakis koles Ci powie, ze podchodzi chlodno/ostroznie do relacji, bo "ex go zdradzila" / "ex byla zla kobieta" / "ma traume" / (jakakolwiek inna wymowka, zeby uniknac oficjalnego zaangazowania), to znaczy to tylko tyle, ze niczego powaznego z TOBA nie chce ("z Toba" jest kluczowe, bo jak pojawi sie inna, ktora bardziej go zainteresuje, to wszystkie traumy znikna w dwie sekundy).
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-16 20:41:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.