Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-08, 21:47   #3001
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie jest tak, ¿e podjê³am jak±kolwiek decyzjê
Wydawa³o mi siê, ¿e mówi³a¶, i¿ to koniec...
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:49   #3002
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

My¶la³am, ¿e to koniec, ale ta wczorajsza rozmowa znowu obudzi³a we mnie nadziejê... Póki co nie podejmujê ¿adnych decyzji, nie wiem co bêdzie z nami, ale chcê z nim porozmawiaæ jeszcze, chcê ¿eby¶my wszystko do koñca wyja¶nili.

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez alekziz Poka¿ wiadomo¶æ
Wydawa³o mi siê, ¿e mówi³a¶, i¿ to koniec...
Tak, pisa³am, ¿e to koniec i w sumie by³am ju¿ pewna, ¿e nie porozmawiamy ani nic, a jednak ...
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:50   #3003
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
My¶la³am, ¿e to koniec, ale ta wczorajsza rozmowa znowu obudzi³a we mnie nadziejê... Póki co nie podejmujê ¿adnych decyzji, nie wiem co bêdzie z nami, ale chcê z nim porozmawiaæ jeszcze, chcê ¿eby¶my wszystko do koñca wyja¶nili.
Powiedzia³ Ci kilka mi³ych s³ówek i obudzi³o to w Tobie nadzieje? Powiedzia³, ¿e Ciê kocha, ale s³owa nie wystarcz±. Czyny siê licz±, a jako¶ tej mi³o¶ci przez ostatni czas okazaæ nie potrafi³. Poczu³, ¿e traci grunt pod nogami, to chcia³ siê jako¶ ratowaæ... Przepraszam, ale z mojej strony to tak wygl±da.
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:52   #3004
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomo¶ci: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Frumoasa nie obraz sie, ale on funduje Ci niezla hustawke.. kazda wiadomosc, rozmowa od nowa budzi w Tobie nadzieje,, dlugo tak wytrzymasz?
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:57   #3005
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez alekziz Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzia³ Ci kilka mi³ych s³ówek i obudzi³o to w Tobie nadzieje? Powiedzia³, ¿e Ciê kocha, ale s³owa nie wystarcz±. Czyny siê licz±, a jako¶ tej mi³o¶ci przez ostatni czas okazaæ nie potrafi³. Poczu³, ¿e traci grunt pod nogami, to chcia³ siê jako¶ ratowaæ... Przepraszam, ale z mojej strony to tak wygl±da.
Raczej nie traci gruntu pod nogami, przeciwnie wygl±da na to, ¿e sprawy siê u³o¿± po jego my¶li...
Nie bêdê tu przytaczaæ naszej wczorajszej rozmowy, ale nie mówi³ mi mi³ych s³ówek, nie czarowa³. Pisa³am ju¿, ¿e to by³a smutna rozmowa.
A nadzieja jest ca³y czas, czasami bardziej przygaszona, a czasami mniej, ale jest. My¶lê, ¿e póki siê kogo¶ kocha to nadzieja jest ca³y czas...
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:00   #3006
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Raczej nie traci gruntu pod nogami, przeciwnie wygl±da na to, ¿e sprawy siê u³o¿± po jego my¶li...
Nie bêdê tu przytaczaæ naszej wczorajszej rozmowy, ale nie mówi³ mi mi³ych s³ówek, nie czarowa³. Pisa³am ju¿, ¿e to by³a smutna rozmowa.
A nadzieja jest ca³y czas, czasami bardziej przygaszona, a czasami mniej, ale jest. My¶lê, ¿e póki siê kogo¶ kocha to nadzieja jest ca³y czas...
To dlaczego na to pozwalasz? Naprawdê w ten sposób pokazujesz, ¿e co on nie zrobi, to zawsze mu wybaczysz. On odzywa siê jak mu siê zachce, nie widzisz tego? Raz jest, raz go nie ma. Naprawdê nie zas³ugujesz na tak± hu¶tawkê. Rozumiem, ¿e masz nadal nadziejê, ale nie mo¿esz dawaæ siê tak traktowaæ
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.

Edytowane przez alekziz
Czas edycji: 2013-03-08 o 22:01
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:10   #3007
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez alekziz Poka¿ wiadomo¶æ
To dlaczego na to pozwalasz? Naprawdê w ten sposób pokazujesz, ¿e co on nie zrobi, to zawsze mu wybaczysz. On odzywa siê jak mu siê zachce, nie widzisz tego? Raz jest, raz go nie ma. Naprawdê nie zas³ugujesz na tak± hu¶tawkê. Rozumiem, ¿e masz nadal nadziejê, ale nie mo¿esz dawaæ siê tak traktowaæ
Tzn. chodzi³o mi o te sprawy z s±dem... A co do mnie to chyba wie, ¿e mimo wszystko go kocham...
A ja po prostu liczê na kolejn± szczer± rozmowê, naprawdê chcia³abym ¿eby¶my sobie wszystko do koñca wyja¶nili.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Wiem, ¿e uwa¿acie, ¿e g³upio robiê, ¿e nie powinnam ju¿ na nic liczyæ, ¿e powinnam to zakoñczyæ.
Ale chyba u mnie ci±gle serce wygrywa z rozumem. Prawda jest taka, ¿e jedyne o czym marzê to byæ z nim Dzieñ i noc nie my¶lê o niczym innym, ci±gle mam go w g³owie. Nie ¶piê po nocach, straci³am ca³± chêæ do ¿ycia. Od ponad tygodnia ¿yjê jak jaki¶ robot. Wstajê, robiê tyle ile muszê i czekam na kolejny dzieñ...
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 22:17   #3008
mio_mao
Przyczajenie
 
Avatar mio_mao
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Czasami siê zastanawiam czy dobrze zrobi³am. Czy dobrze ¿e do niego wróci³am i znów jeste¶my razem a raczej tkwimy w zwi±zku na odleg³o¶æ. Co mnie w nim poci±ga? Nie wiem. Nigdy nie wiedzia³am. Nawet nie jest w moim typie, nie jest kim¶ z moich snów, ale ma co¶ w sobie. Co¶ czego nie potrafiê okre¶liæ. My¶la³am ¿e jak teraz do siebie wrócimy bêdzie inaczej a mo¿e jednak tylko siê ³udzi³am. Niby nic. Jest dobrze nie k³ócimy siê i jest fajnie nie tak jak kiedy¶ – burzliwie. A jednak czego¶ brakuje. Mo¿e blisko¶ci, stabilizacji której tak bardzo potrzebuje. Kim dla niego jestem? Nie wiem. Kim¶ wa¿nym, a mo¿e tylko zabawk±, ale skoro by³abym zabawk± po co by utrzymywa³ ze mn± ci±g³y kontakt. Mo¿e to taka forma gry. Mówi ¿e kocha ale czy to wystarczy? Dwa s³owa 9 liter. Czy one jeszcze co¶ znacz± w tych czasach. Czy ludzie nie s± ze sob± tak o po prostu ¿eby byæ. Chcia³abym wej¶æ do jego g³owy na kilka chwil i zobaczyæ co on tak naprawdê my¶li i czuje.
mio_mao jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:21   #3009
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

mio_mao ehh te¿ bym chcia³a wej¶æ do g³owy G. chocia¿ na kilka chwil i dowiedzieæ siê co mu tam siedzi...
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:23   #3010
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

ja do niedawna te¿ tak mia³am, dopóki mu nie zaufa³am i nie przesta³am dopuszczaæ do siebie z³ych my¶li.. wiem, ¿e mnie kocha, wiem, ¿e mu zale¿y.. reszta jest niewa¿na.
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:28   #3011
mio_mao
Przyczajenie
 
Avatar mio_mao
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Chyba przestaje wierzyæ w mi³o¶æ. Mam ochotê wszystko olaæ. Mo¿e po prostu zostanê star± pann± z kotem i bêdê straszyæ ma³e dzieci. Nie ogarniam ju¿ niczego. Jego niezdecydowanie. Nie wiem czego on chce. Mówi ¿e ja nie wiem ale to nie jest prawda bo to on nie wie. Raz mów tak innym razem co¶ innego. Mo¿na dostaæ jakiego¶ krêæka od tego zastanawiania siê czego pan i w³adca oczekuje
mio_mao jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 22:29   #3012
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomo¶ci: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

moj T¯ wiele razy przed ta sytacja powtarzal, ze kocha mnie nad zycie,nie wierzylam mu..dopiero teraz zaczynam dostrzegac sens jego slow..

musimy zaczac wierzyc,ze w koncu bedzie dobrze..zaufac sobie i im.. inaczej bedziemy sie zadreczac, a to do niczego nie prowadzi.
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:31   #3013
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez mio_mao Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba przestaje wierzyæ w mi³o¶æ. Mam ochotê wszystko olaæ. Mo¿e po prostu zostanê star± pann± z kotem i bêdê straszyæ ma³e dzieci. Nie ogarniam ju¿ niczego. Jego niezdecydowanie. Nie wiem czego on chce. Mówi ¿e ja nie wiem ale to nie jest prawda bo to on nie wie. Raz mów tak innym razem co¶ innego. Mo¿na dostaæ jakiego¶ krêæka od tego zastanawiania siê czego pan i w³adca oczekuje

mo¿e by tak z nim porozmawiaæ?
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:37   #3014
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Zwi±zki na odleg³o¶æ s± okropne. Pierwszy i ostatni raz by³am/jestem w takiej sytuacji. My¶lê, ¿e ju¿ nigdy wiêcej siê nie zdecydujê na takie co¶. Jestem za s³aba na to...
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:38   #3015
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:39   #3016
mio_mao
Przyczajenie
 
Avatar mio_mao
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e by tak z nim porozmawiaæ?
Ale chyba on sam nie wie czego chce. Najpierw mówi mi ¿e chce ¿ebym do niego przyjecha³a i zamieszka³a tam z nim. Mo¿e by³am niezdecydowana bo to nie tak hop siup ale teraz gdy chce jechaæ itd. To on mi mówi ¿e on nie wie czego chce. Czy chce tam byæ. Jeszcze tydzieñ temu pisa³ ¿e on na razie nie chce wracaæ bo tam jest ok. Dzi¶ ju¿ nie jest ok i on nie wie. Wkurzy³am siê no bo przecie¿ ja te¿ nie mogê sobie pozwoliæ na zmianê decyzji za ka¿dym razem kiedy on nie bêdzie wiedzia³ gdzie w koñcu chce byæ.
mio_mao jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:44   #3017
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez mio_mao Poka¿ wiadomo¶æ
Ale chyba on sam nie wie czego chce. Najpierw mówi mi ¿e chce ¿ebym do niego przyjecha³a i zamieszka³a tam z nim. Mo¿e by³am niezdecydowana bo to nie tak hop siup ale teraz gdy chce jechaæ itd. To on mi mówi ¿e on nie wie czego chce. Czy chce tam byæ. Jeszcze tydzieñ temu pisa³ ¿e on na razie nie chce wracaæ bo tam jest ok. Dzi¶ ju¿ nie jest ok i on nie wie. Wkurzy³am siê no bo przecie¿ ja te¿ nie mogê sobie pozwoliæ na zmianê decyzji za ka¿dym razem kiedy on nie bêdzie wiedzia³ gdzie w koñcu chce byæ.
aa kiedy siê bêdziecie znowu widzieæ?
Faktycznie go¶æ jest zamotany na maksa, my¶lê, ¿e to jego potrzeba postawiæ pod murem, niech wybiera albo w t± albo w tamt±, w któr±¶ musi..
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:48   #3018
mio_mao
Przyczajenie
 
Avatar mio_mao
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
aa kiedy siê bêdziecie znowu widzieæ?
Faktycznie go¶æ jest zamotany na maksa, my¶lê, ¿e to jego potrzeba postawiæ pod murem, niech wybiera albo w t± albo w tamt±, w któr±¶ musi..
Dopiero na ¶wiêta i po ¶wiêtach chcia³abym ju¿ z nim tam jechaæ ale jak on mi takimi tekstami wali to ja ju¿ nie wiem czego on chce. Dziwne to wszystko. Na dzieñ dzisiejszy odechcia³o mi siê wszystkiego
mio_mao jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:50   #3019
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez mio_mao Poka¿ wiadomo¶æ
Dopiero na ¶wiêta i po ¶wiêtach chcia³abym ju¿ z nim tam jechaæ ale jak on mi takimi tekstami wali to ja ju¿ nie wiem czego on chce. Dziwne to wszystko. Na dzieñ dzisiejszy odechcia³o mi siê wszystkiego
wiêc jak przyjedzie to porozmawiajcie w cztery oczy, rozmowa przez skajpa, telefon, smsa, gg czy cokolwiek innego to nie to samo co w cztery oczy. Ka¿ mu siê zdecydowaæ, bo ty te¿ musisz wiedzieæ na czym stoisz.
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 22:56   #3020
mio_mao
Przyczajenie
 
Avatar mio_mao
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
wiêc jak przyjedzie to porozmawiajcie w cztery oczy, rozmowa przez skajpa, telefon, smsa, gg czy cokolwiek innego to nie to samo co w cztery oczy. Ka¿ mu siê zdecydowaæ, bo ty te¿ musisz wiedzieæ na czym stoisz.
Mam takie wra¿enie ze on siê wystraszy³ trochê tego ze faktycznie mo¿emy razem zamieszkaæ. Nigdy nie byli¶my ze sob± d³u¿ej ni¿ dwa tygodnie. Mo¿e boi siê ¿e poznam jego prawdziwe oblicze Paranoja jaka¶. Zaczynam sobie wkrêcaæ ró¿ne dziwne rzeczy
mio_mao jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:57   #3021
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez mio_mao Poka¿ wiadomo¶æ
Mam takie wra¿enie ze on siê wystraszy³ trochê tego ze faktycznie mo¿emy razem zamieszkaæ. Nigdy nie byli¶my ze sob± d³u¿ej ni¿ dwa tygodnie. Mo¿e boi siê ¿e poznam jego prawdziwe oblicze Paranoja jaka¶. Zaczynam sobie wkrêcaæ ró¿ne dziwne rzeczy
zapewne niepotrzebnie..
porozmawiaj z nim jak wróci i wyja¶nicie sobie wszystko.

a tymczasem lecê spaæ, dobranoc dziewczynki
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 23:02   #3022
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomo¶ci: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

ja tez chyba ide spac jutro jade na szoping do innego miasta to nic ze ciagle pada

do jutra
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 07:54   #3023
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 2 718
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Raczej nie traci gruntu pod nogami, przeciwnie wygl±da na to, ¿e sprawy siê u³o¿± po jego my¶li...
Nie bêdê tu przytaczaæ naszej wczorajszej rozmowy, ale nie mówi³ mi mi³ych s³ówek, nie czarowa³. Pisa³am ju¿, ¿e to by³a smutna rozmowa.
A nadzieja jest ca³y czas, czasami bardziej przygaszona, a czasami mniej, ale jest. My¶lê, ¿e póki siê kogo¶ kocha to nadzieja jest ca³y czas...

S³oñce a ja Ciê mimo wszystko rozumiem. Nie mam teraz za bardzo czasu na rozpisywanie siê,ale sama uwa¿am,ze s± mi³o¶ci o ktore warto walczyæ bardziej i s± takie o które nie warto.
Buziak
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 09:18   #3024
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

cze¶æ kochane jakie plany na dzi¶? ja ju¿ od godziny na nogach, a¿ lepiej siê wstawa³o, widz±c za oknem takie piêkne s³oneczko
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 09:30   #3025
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara;39663256[COLOR=Silver
]
[/COLOR]Wiem, ¿e uwa¿acie, ¿e g³upio robiê, ¿e nie powinnam ju¿ na nic liczyæ, ¿e powinnam to zakoñczyæ.
Ale¿ wróæcie, ja tam wierzê w powroty, potrafi± porz±dnie wyleczyæ ze z³udzeñ.
Takie kobiety jak Ty te¿ s±, musz± poczuæ dno, ¿eby siê odbiæ i poszybowaæ w górê.
Zastanawiam siê tylko co on jeszcze musi zrobiæ, ¿eby¶ w koñcu oprzytomnia³a.
Nie, nie wierzê w ten Twój zwi±zek, nie wierzê w uczucia tego faceta, nie wierzê ¿e po jednej czy dwóch rozmowach siê zmieni.


Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Zwi±zki na odleg³o¶æ s± okropne.
Wcale nie s±. Ale wiesz, zwi±zek na odleg³o¶æ jest do zniesienia i powoduje niewiele chwil zw±tpienia jak OBU stronom tak samo zale¿y na tym zwi±zku. I jak OBIE strony siê BARDZO staraj±. I OBIE strony robi± WSZYSTKO CO SIÊ DA, ¿eby druga strona jak najdelikatniej przechodzi³a przez roz³±kê.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 09:36   #3026
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 670
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Zwi±zki na odleg³o¶æ s± okropne.
Wszystko zale¿y od ludzi. Ty trafi³a¶ na beznadziejny typ, wed³ug mnie on siê nie zmieni - po co mam Ci czarowaæ ¿e bêdzie inaczej tylko dlatego, ¿e Ciê lubiê, skoro wcale nie wierzê w ¿adn± jego zmianê... Starasz siê za bardzo, za bardzo skaczesz przy nim, a teraz jeszcze masz nadziejê ¿e on siê opamiêta i ¿e co¶ w nim drgnie. Po co ma drgn±æ, skoro to nawet nie Ty go rzuci³a¶, tylko on Ciebie? Nie ma ¿adnej motywacji do zmiany, a motywacja w³asna jest najwa¿niejsza. Dziewczyno, wymagaj wiêcej.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcê byæ niedelikatna, ale wymy¶lasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 10:37   #3027
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Wcale nie chcê ¿eby mi ktokolwiek czarowa³, wcale nie chcê ¿eby mnie kto¶ klepa³ po g³owie i mówi³, ¿e bêdzie dobrze i ¿e siê wszystko u³o¿y. Nie zapomnia³am o tym wszystkim co siê sta³o. A to co piszê tutaj nie oznacza wcale, ¿e uleg³am mu we wszystkim i ¿e skaczê wokó³ niego... Piszê po prostu o tym o czym nie mam z kim porozmawiaæ.
Mo¿e siê u³o¿y, a mo¿e nie, nie wiem. Mo¿e znów z nim bêdê, a mo¿e nie, te¿ nie wiem. Nie ukrywam, ¿e ja mimo wszystko mam nadziejê, ¿e mamy jeszcze szansê. Póki co nie jeste¶my razem.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 11:03   #3028
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Wiesz co Frumoasa, naprawdê, chocia¿ na kwiatka poczt± kwiatow± by siê szarpn±³, cokolwiek. A on "kocham ciê" na klawiaturze i po krzyku, nosz ku¼wa. Naprawdê tak nisko siê cenisz, ¿e po tym wszystkim co Ci zaserwowa³ przez ca³y zwi±zek i ostatnio, wci±¿ widzisz szansê? Kiedy on ostatnio by³ naprawdê w porz±dku, kiedy ostatnio prze¿y³a¶ chocia¿ 2 - 3 tygodnie w b³ogim spokoju, poczuciu bezpieczeñstwa i ¶wiadomo¶ci, ¿e jeste¶ dla niego najwa¿niejsza?
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 11:17   #3029
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez elvegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co Frumoasa, naprawdê, chocia¿ na kwiatka poczt± kwiatow± by siê szarpn±³, cokolwiek. A on "kocham ciê" na klawiaturze i po krzyku, nosz ku¼wa. Naprawdê tak nisko siê cenisz, ¿e po tym wszystkim co Ci zaserwowa³ przez ca³y zwi±zek i ostatnio, wci±¿ widzisz szansê? Kiedy on ostatnio by³ naprawdê w porz±dku, kiedy ostatnio prze¿y³a¶ chocia¿ 2 - 3 tygodnie w b³ogim spokoju, poczuciu bezpieczeñstwa i ¶wiadomo¶ci, ¿e jeste¶ dla niego najwa¿niejsza?
Nie jest po krzyku, przecie¿ napisa³am, ¿e nie jeste¶my razem i mo¿liwe, ¿e ju¿ nigdy nie bêdziemy.
Kocham go nadal i dlatego mam nadziejê, ¿e jeszcze co¶ z tego mo¿e byæ. Chyba posiadanie nadziei (nawet g³upiej) nie jest zbrodni±?
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 11:18   #3030
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Nie jest po krzyku, przecie¿ napisa³am, ¿e nie jeste¶my razem i mo¿liwe, ¿e ju¿ nigdy nie bêdziemy.
Kocham go nadal i dlatego mam nadziejê, ¿e jeszcze co¶ z tego mo¿e byæ. Chyba posiadanie nadziei (nawet g³upiej) nie jest zbrodni±?
nie potrzebnie siê denerwujesz, my chcemy Ci tylko otworzyæ oczy, bo Twój t¿ nie jest idea³em o czym sama siê przekona³a¶.
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.