Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 21:09   #3181
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Poliestry idealne na te upały
Przytyk w stronę AniaMaluje? Ta też ostatnio twierdziła, że ten materiał to jedyny na upały jest i mniej smierdzi, jak zaśmierdnie. XD
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:16   #3182
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Przytyk w stronę AniaMaluje? Ta też ostatnio twierdziła, że ten materiał to jedyny na upały jest i mniej smierdzi, jak zaśmierdnie. XD
Nie wiem kim jest AniaMaluje, odnioslam się do boskich ciuchów Zmalowanej.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:17   #3183
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

bądź kreatywna! zle nakładasz korektor! brudne pędzle! jestem przerażona!

masakra, te rady jak z pani domu. jak nie masz miejsca, to coś wyrzuć, zyskasz więcej przestrzeni.
wow
super
dzięki
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:24   #3184
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
eeee teraz to chyba pojechalas co ma kultura do sukienki

Nie lubię wesel, nie planuję swojego, ale ta zasada/zwyczaj jest oczywista jak konstrukcja cepa - tyle kolorów, a trzeba wybrać biały? Po co, na złość? Tak się utarło, że biały to kolor panny młodej. No nie wiem, moim zdaniem to ma sens, że ktoś chce wyglądać wyjątkowo i być 'jedyną taką w tłumie' tego 'swojego' dnia. Totalnie nie mam z tym problemu i też uważam, że ubranie się w białą sukienkę lub zapytanie się o pozwolenie na założenie takowej jest niegrzeczne (no bo co ma panna młoda odpowiedzieć? kulturalnie 'nie mam nic przeciwko', a być może ma? czy obcesowo 'nie', a później gość się obrazi i będzie gadać o 'szalonej' pannie młodej?). Nawet jak jej serio nie przeszkadza - po co.


Cytat:
Napisane przez whatwhat Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, jestem tutaj nowa, chociaż przyznam, że wątek śledzę od jakiegoś czasu. w sumie zdecydowałam zarejestrować się, bo jest zjawisko które gotuje mi krew w żyłach na yt, i chciałam trochę swojego jadu tutaj ulać i zobaczyć, czy ktoś też tak ma.

otóż, nie pojmuję dlaczego wszystkie youtuberki ciągle powtarzają, że nagrały filmik DLA NAS, przetestowały kosmetyk DLA NAS, zrobiły tutorial czy haul DLA NAS, żeby szarej masie pokazać, co youtuberki jadają i używają. nie wiem, czy to ja się za bardzo czepiam? większość z nich dostaje za to kase, do tego przypuszczam że tym dziewczynom nagrywanie po prostu sprawia przyjemność. po co to ciągle 'dla was'? i jeszcze 'zasubskrybuj, żebyś TY mógł widzieć kiedy dodaję nowy filmik'. a że ona też z tego ma korzyść, to nie wspomni. obie strony z tego korzystają przecież. tak jakby udawały, że są na jakiejś mega misji dziękczynnej i całe życie poświęcają innym. nie wiem, czepiam się?

tak w ogóle to przepraszam, jeżeli ten temat już się przewinął, i że się tak wtrącam zupełnie nie na temat. po prostu musiałam podzielić się nerwicą, bo by mnie trafiło
A ja zawsze myślałam odwrotnie - wkurza mnie, jak juciberki mówią, że one kanał prowadzą dla siebie, to ich kącik itp. - no przecież ewidentnie prowadzenie takiego kanału to chęć upublicznienia czegoś szukanie aprobaty (nie w złym znaczeniu - niektórzy tak mają), taka trochę misja, żeby polecić dobre, nie polecić złego, zrobić tutorial
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:28   #3185
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
To juz jest czepianie sie dla samego czepiania. Tak na dobra sprawę, to czy te rady mogły jakos zaszkodzić? Sa takie dziwne? W ogole nie rozumiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Serio uważasz,że użycie odżywki do włosów po umyciu pędzli jest kreatywne? I zupełnie nie w tym rzecz, że te rady szkodzą tylko jak zwykle ton i słownictwo jak z rubryki "porady eksperta". Przecież to są youtuberki,a ona wobec nich przyjmuje pozę nauczycielki. I to już któryś raz ;-)
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:29   #3186
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
u doncze na fit kanale:


up girl 1 dzień temu
Marta jesteś bardzo irytująca a szczególnie te twoje ochy i achy nad sobą. Żenujące. Zarówno dla widzów jak i dla Alana...

ta, bo ona wie, ze to dla alana żenujące XD

Wiki Princessa 3 godziny temu
Dlaczego pokazujesz zawsze jak jesz coś? To nie jest normalne Marta zrób coś z tym bo jeszcze schudnuesz i sie rozchorujesz.

i tak z ciekawosci, bo sie nie znam, spytam bardziej obeznane koleżanki:

anttreee 1 dzień temu
Co to za redukcja z cwiczeniami silowymi. I co to za redukcja gdy sie chudnie ok. 1,5 w tak dlugim czasie. Na redukcji chudnie sie 1,5kg w tydzien. Zero pojecia o diecie. Pozdrawiam.

tak jest serio?
oczywiście że nie przy redukcji tak się zrzuca, nie mówimy tu przecież o osobie pocątkującej, która ma 20kg nadwagi i u niej po pierwszym tygodniu zejdzie 3kg wody i glikogenu... z redukcją i treningiem jaki prowadzi Doncze rzewczywiscie będzie tracić w większości tkankę tłuszczową, a nie wodę i mięśnie jak przy dietach z pani domu...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:31   #3187
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Przytyk w stronę AniaMaluje? Ta też ostatnio twierdziła, że ten materiał to jedyny na upały jest i mniej smierdzi, jak zaśmierdnie. XD
myślałam, że ubrania się pierze po to żeby nie zaśmierdły. Ale w sumie po co jak można kupić z poliestru

Edytowane przez 201607111008
Czas edycji: 2015-08-04 o 21:33
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 21:31   #3188
whatwhat
Raczkowanie
 
Avatar whatwhat
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 39
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość

Nie lubię wesel, nie planuję swojego, ale ta zasada/zwyczaj jest oczywista jak konstrukcja cepa - tyle kolorów, a trzeba wybrać biały? Po co, na złość? Tak się utarło, że biały to kolor panny młodej. No nie wiem, moim zdaniem to ma sens, że ktoś chce wyglądać wyjątkowo i być 'jedyną taką w tłumie' tego 'swojego' dnia. Totalnie nie mam z tym problemu i też uważam, że ubranie się w białą sukienkę lub zapytanie się o pozwolenie na założenie takowej jest niegrzeczne (no bo co ma panna młoda odpowiedzieć? kulturalnie 'nie mam nic przeciwko', a być może ma? czy obcesowo 'nie', a później gość się obrazi i będzie gadać o 'szalonej' pannie młodej?). Nawet jak jej serio nie przeszkadza - po co.




A ja zawsze myślałam odwrotnie - wkurza mnie, jak juciberki mówią, że one kanał prowadzą dla siebie, to ich kącik itp. - no przecież ewidentnie prowadzenie takiego kanału to chęć upublicznienia czegoś szukanie aprobaty (nie w złym znaczeniu - niektórzy tak mają), taka trochę misja, żeby polecić dobre, nie polecić złego, zrobić tutorial
masz racje, ja na to chyba po prostu inaczej spoglądam. według mnie faktycznie, szukają aprobaty, komplementów, oklasków, uwielbienia od innych. nie zależy im, żeby pomóc jako tako, ale żeby być lubianą i podziwianą. dlatego uważam, że robią to wszystko wyłącznie dla własnych korzyści (takich, albo materialnych, albo z nudów). ale zdaje sobie sprawę, że może po prostu się czepiam.
whatwhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:35   #3189
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Nie moge cytować, co doBoguski- no okej, sa to rzeczy znane i nic odkrywczego, ale tez moim zdaniem nie ma z czego sie naśmiewać, nie pisze tam żadnych głupot ani kłamstw.
Po prostu jestem zdania, ze nie warty jest ten komentarz dyskusji. ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:36   #3190
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
myślałam, że ubrania się pierze po to żeby nie zaśmierdły. Ale w sumie po co jak można kupić z poliestru
nei chce cie wprowadzic w bład, juz nie pamietam co tam wypisywała znowu, poczytaj sobie, pod jednym z ostatnich zdjeć na instagramie wywiązała sie dyskusja o tym...
__________________
Mój hipstagram


Edytowane przez ruskieklopsy
Czas edycji: 2015-08-04 o 21:41
ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:39   #3191
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez whatwhat Pokaż wiadomość
masz racje, ja na to chyba po prostu inaczej spoglądam. według mnie faktycznie, szukają aprobaty, komplementów, oklasków, uwielbienia od innych. nie zależy im, żeby pomóc jako tako, ale żeby być lubianą i podziwianą. dlatego uważam, że robią to wszystko wyłącznie dla własnych korzyści (takich, albo materialnych, albo z nudów). ale zdaje sobie sprawę, że może po prostu się czepiam.
Ja tak ostro ich nie oceniam - przecież oglądam te filmiki i sprawia mi to przyjemność, uczę się (nie tylko makijażu, yt to kopalnia wiedzy z wielu dziedzin). Dzięki takim ludziom z 'misją' tudzież 'parciem na szkło' mamy dużo zabawy, coś dla relaksu w czasie wolnym, tutorial jak z charakteryzacji albo dla totalnej ciapy
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 21:59   #3192
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Foodbook Nissiax Gdyby ona mi gotowała mogłabym zostać weganką

Dziewczyny, czy któraś z Was skusiła się na ten naturalny dezodorant chwalony ostatnio przez Nissiax oraz samą Królową Angielską? Mam na niego chrapkę, a nie wiem czy chroni też przed plamami

kurcze, też się nad nim zastanawiam, ale póki co jetem zadowolona z innego, wstrzymam się, tym bardziej, że sporo kosztuje :/


Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Widzialyście dzisiejszą kreację Zmalowanej. Chyba przesadziła. Nie mogę wstawić linka.
Już mogę.
https://instagram.com/p/59tY80Q724/


to ja już wolę majtki Ewy.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
tak ;-;

Skombinowalam telefon żeby moc dzwonić, po wczorajszym wypadku. Dzisiaj poszłam do birger Kinga opierdzielic hambuksa. Potem musiałam zadzwonic... Chce wyciągnąć telefon z plecaka - nie ma. Z rykiem dzwonie do ojca z telefonu koleżanki, ze zgubiłam albo ukradli. Biegalam po galerii i go szukalam, właśnie miałam iść do Play żeby zablokowali numer czy cos a tu nagle ojciec dzwoni...

Okazalo się ze zadzwonił na mój numer akurat wtedy kiedy sprzątaczka wyciągnęła worek ze śmietnika, do którego wrzuciłam go razem z resztkami frytek...

Nie wiem co ten upal robi mi z mózgiem ale nic dobrego.

Czocher mistrz uwielbiam Cię

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Logika lvl Szusz:
Jak coś zacznę, to choćby nie wiem co, to muszę skończyć, choćby nie wiem jak bolało sratatatatata (...) Dobra albo sprzątanie albo obiad, to idę po zakupy. Kurde nie mam kluczy, muszę zostać w domu. To biorę się za montowanie. Uj ze sprzątaniem, po co kończyć coś, co się zaczęło
Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Dramatyczny efekt brudnej, szarej cery, szczególnie czoło Nie wiem czy to kwestia złego koloru czy braku umiejętności w konturowaniu kremowymi produktami.

Hania recenzuje kredki do konturowania ze Smashboxa. Demo od 5:30

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
AniolNaResorach 8 miesięcy temu
Nie wyrzucaj tych produktów ! Bądź kreatywna
Odżywkę użyj po myciu pędzli, dzięki temu będą mięciutkie. Lakierami możesz ozdobić prezenty czy stworzyć własne ozdoby na święta (np. do topa kup fiolkę brokatu, wymieszaj i masz super glitter do ozdabiania) Co do korektora z KOBO jestem w szoku bo ja je uwielbiam, może źle go nakładałaś ? ja używam go często na sobie jak i na osobach które maluję, nigdy mnie nie zawiódł. Pozdrawiam
Odpowiedz ·


komentarz pod tym filmem:

masakra, jaka ta dziewucha jest nieprzyjemna i niesympatyczna
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Rady jak z babskich pism. Nie podpasował Ci żel do mycia ciała? Zużyj go do moczenia stóp przed pedicurem. Masz za dużo mleka, któremu kończy się data ważności? Zrób naleśniki.



Edit: A buble kosmetyczne śmiały się i dokazywały kiedy wykorzystywałam je zamiast wyrzucić. Do dziś miło to wspominam z moim mięciutkim pędzlem.


---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52308847]Raczej chodzi o protekcjonalny ton wszechwiedzacej Bogusi. Mnie ten komentarz rozsmieszyl, to takie w jej stylu "badz kreatywna!"[/QUOTE]

specjalistka od marketingu jak się patrzy
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:11   #3193
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
eeee teraz to chyba pojechalas co ma kultura do sukienki
Ma to ze kulturalny czlowiek przestrzega zasady savoir-vivre, ktora mowi ze biala sukienka zarezerwowana jest dla panny młodej.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:41   #3194
kawaiinohime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez happy_killer Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie dot. zoevy. Wiem, że to wątek o vlogerkach, ale pamiętam jakąś dyskusję na ten temat i chciałam się poradzić. Dzisiaj przyszedł do mnie z minti pędzel 224 i ma strasznie rozcapierzone włosie, 3-4 włoski wystają z jednej i drugiej strony. Myślicie, że mogę to reklamować?
Ja zrobiłam swojemu pędzelkowi zdjęcia, wysłałam mailem do minti i przysłali mi nowy pędzel.

Edytowane przez kawaiinohime
Czas edycji: 2015-08-04 o 22:42
kawaiinohime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:56   #3195
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Haul u LGS
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:59   #3196
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX



Piękny makijaż. Wiecie, czy te szminki z NYXa są u nas dostępne? W Douglasie ich nie widziałam, a zakochałam się w tym kolorze v.v
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 23:13   #3197
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Piękny makijaż. Wiecie, czy te szminki z NYXa są u nas dostępne? W Douglasie ich nie widziałam, a zakochałam się w tym kolorze v.v
Nie wiem czy ten kolor nie jest z jesiennej kolekcji, która dopiero wchodzi do USA(wiadomka, jutuberki dostają je wcześniej). W Polsce ich nie spotkałam nigdzie

Info dla fanek collection lasting perfection - dzisiaj go dorwałam
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 23:51   #3198
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Piękny makijaż. Wiecie, czy te szminki z NYXa są u nas dostępne? W Douglasie ich nie widziałam, a zakochałam się w tym kolorze v.v
Makijaż śliczny. W ogóle ładna dziewczyna, a ciemne włosy, oprawa i jasne oczy to dla mnie coś super,yakie hypnotajzin
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 00:10   #3199
Shirrley
Przyczajenie
 
Avatar Shirrley
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 24
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Obejrzałam przed chwilą filmik ANR o organizacji toaletki i jestem w szoku



ILE ONA TEGO MA

Patrząc na ilość kosmetyków, stwierdzam, że na wyjazd do Berlina faktycznie ograniczyła ilość w kosmetyczce.
Shirrley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 00:15   #3200
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ten kolor nie jest z jesiennej kolekcji, która dopiero wchodzi do USA(wiadomka, jutuberki dostają je wcześniej). W Polsce ich nie spotkałam nigdzie

Info dla fanek collection lasting perfection - dzisiaj go dorwałam
byłam ostatnio w superdragu i pół półki wypełnionej tylko numerkiem 1. Myślałam że go wycofują for ever
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 07:39   #3201
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Haul u LGS

Dziewczyny uwielbiam niezmiennie Kasia ma świetny kolor włosów
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 07:57   #3202
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez paulina800 Pokaż wiadomość
Dziewczyny uwielbiam niezmiennie Kasia ma świetny kolor włosów
Też mi się bardzo podoba w połączeniu z tym kolorem ubrania wygląda prześlicznie <3
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:15   #3203
Amerie
Raczkowanie
 
Avatar Amerie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Dziewczyny HELP Kraków...
Gdzie kupię połówki ARdell 318 stacjonarnie?
Oprócz drogerii pigment?
Amerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:16   #3204
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

To mowicie, ze jrst filmik o toaletce Bogu... wracam niebawem do domu i wlaczam
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:27   #3205
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To mowicie, ze jrst filmik o toaletce Bogu... wracam niebawem do domu i wlaczam


Linklinklink
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:31   #3206
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Nie widze filmiku z organizacja toaletki, usunela?
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:36   #3207
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

chyba chodzi o ten stary

https://youtu.be/xYeaNf5rUwo

a ze to bylo dawno, to obstawiam, ze ta toaletka sie rozrosła
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:36   #3208
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52311620]Nie widze filmiku z organizacja toaletki, usunela?[/QUOTE]

https://www.youtube.com/watch?v=xYeaNf5rUwo
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:38   #3209
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Amerie Pokaż wiadomość
Dziewczyny HELP Kraków...
Gdzie kupię połówki ARdell 318 stacjonarnie?
Oprócz drogerii pigment?
A co jest nie tak z tą drogerią? Zobacz w Firlicie obok, bo ostatnio mają prawie w 100% taki sam asortyment. Albo zapytaj na wątku "Gdzie znajdę w Krakowie", tam pewnie szybciej Ci ktoś odpowie
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:40   #3210
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Aaa dzieki, myslalam ze nowy wrzucila i stad zamieszanie
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 18:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.