Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 08:28   #3271
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam ładnie gęste włosy tak kilka cm za ramiona. A te najdłuższe pasma sięgające linii biustonosza są właściwie pojedynczymi włoskami, takie obszczępańce
Teraz na zimę nie opłaca mi się podcinać, bo i tak się będą niszczyć od czapki, więc wyrównam je na wiosnę.
Ale jeśli masz już zniszczone włosy to są one bardziej podatne na uszkodzenia, więc chyba lepiej byłoby je podciąć i zabezpieczać czymś silikonowym albo jedwabiem.

Nie wierzę, że tak tu cicho.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 12:41   #3272
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ale jeśli masz już zniszczone włosy to są one bardziej podatne na uszkodzenia, więc chyba lepiej byłoby je podciąć i zabezpieczać czymś silikonowym albo jedwabiem.

Nie wierzę, że tak tu cicho.
Cisza jak makiem zasiał

Włosy podcinałam niedawno, bo we wrześniu. Ale żeby całkiem pozbyć się tych końców, gdzie mam jeszcze pozostałości po farbie musiałabym z 5-6 cm ciachnąć. A mi było szkoda i podcięłam tylko jakieś 1-2 cm, bo tak bardzo mi zależy na ich długości
Niestety moje włosy mają też tendencję do niszczenia się na końcach choćbym nie wiem co na nie nakładała
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:14   #3273
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też ciekawie brzmią a jak z trwałością?

Aa jak w stylu Tarantino to już wszystko jasneJa wielbicielką nie jestem, tylko co bardziej znane tytuły oglądałam z jego twórczości i nie są to raczej moje klimaty

Ja od czasu nieszczęśliwego cięcia z mega cieniowaniem z tyłu doprowadzałam włosy do równej długości rok, albo i dłużej Od tego czasu zawsze zaznaczam, że nie chcę cieniowania. I moim włosom to służy, bo przestały się puszyć i wreszcie się układają.
Tak rzadko ich używam, że nie pamiętam Z fioletu ostatnio byłam bardzo zadowolona
Teraz 2 dni pod rząd używałam brązu, ale powyżej załamania powieki więc nie miało szansy się zwinąć. Ale nie blakną, nie wchodzą w drobne zmarszczki i mimo tej śmiesznawej konsystencji świetnie się cieniują- nie są zbyt lepkie ani sypiące

Ja z Tarantino jak na razie KillBilla, wspomniane Grindhouse'y i Machete. Po prostu potrzebuję nowych wrażeń.

Dla mnie tylko cieniowanie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Cisza jak makiem zasiał

Włosy podcinałam niedawno, bo we wrześniu. Ale żeby całkiem pozbyć się tych końców, gdzie mam jeszcze pozostałości po farbie musiałabym z 5-6 cm ciachnąć. A mi było szkoda i podcięłam tylko jakieś 1-2 cm, bo tak bardzo mi zależy na ich długości
Niestety moje włosy mają też tendencję do niszczenia się na końcach choćbym nie wiem co na nie nakładała
No jestem już jestem. wróciłam wczoraj wieczorem dopiero.

A moje w ogóle, mogę i pół roku nie ścinać a one nic Kusi mnie żeby już farbnąć o kolejny ton w stronę brązu, ale chyba powinnam jeszcze poczekać, bo w sumie odrost się nie odcina jeszcze bardzo więc dam im pożyć jeszcze chwilę. Właściwie to nie wiem ile powinno się czekać między farbowaniami, ostatni raz jakoś pod sam koniec września robiłam.

Sporządzam sobie listę rzeczy do kupienia na targach, żeby się nie dać żadnym impulsom niepodziewanym
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:24   #3274
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Włosy podcinałam niedawno, bo we wrześniu. Ale żeby całkiem pozbyć się tych końców, gdzie mam jeszcze pozostałości po farbie musiałabym z 5-6 cm ciachnąć. A mi było szkoda i podcięłam tylko jakieś 1-2 cm, bo tak bardzo mi zależy na ich długości
Niestety moje włosy mają też tendencję do niszczenia się na końcach choćbym nie wiem co na nie nakładała
Rozumiem, sama mam ostatnio spore problemy z włosami i nie mogę dojść z nimi do ładu. Może nawet sporo zetnę.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A moje w ogóle, mogę i pół roku nie ścinać a one nic Kusi mnie żeby już farbnąć o kolejny ton w stronę brązu, ale chyba powinnam jeszcze poczekać, bo w sumie odrost się nie odcina jeszcze bardzo więc dam im pożyć jeszcze chwilę. Właściwie to nie wiem ile powinno się czekać między farbowaniami, ostatni raz jakoś pod sam koniec września robiłam.
Też czeka mnie farbowanie, bo mam już spory odrost i moje zwykle intensywnie rude włosy są już miedziane..

Mam 4 dni wolnego
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 05:53   #3275
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej
A mnie czeka dziś służbowa wyprawa na drugi koniec Krakowa. Może przy okazji znajdę tam w okolicy Rossmanna to sobie szybko zajrzę po jakiś tusz do rzęs
W ogóle przez tę mgłę czuję się cały czas taka senna i słaba


Mi się ostatnio śniło, że się pofarbowałam na rudo Ale dobrze, że to tylko sen. Taki kolor włosów zdecydowanie by mi nie pasował.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:25   #3276
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej

Ja też trochę wyjeżdżałam, odwiedziliśmy rodzinę, no i znowu do pracy

Ale za to.... kupiłam nowe meteoryty wczoraj Był też ten puder z piórami pawia, ładny, aaale jednak stwierdziłam, że wolę kulki Kusiła mnie jeszcze szminka, ale poczekam do promocji
No i zachorowałam na perfumy Insolence, tylko to raczej wpiszę na listę do Mikołaja

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

zapomniałam!
Byłam wczoraj na zajęciach "płaski brzuch" Nawet fajne, będę chodzić, poznałam nowe ćwiczenia, mocno się porozciągałam i dziś w ogóle nie mam zakwasów! W poniedziałek idę na piłki
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:29   #3277
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Kochanie: co to za meteoryty?

Kupiliśmy wczoraj trochę sprzętu: wanna, syfon do wanny, kibelek, umywalka do łazienki, umywalka do WC, bateria do wanny, bateria do umywalki, zaworek do małej umywalki do WC (będzie tam tylko zimna woda).
Wypatrzyliśmy lodówkę i zmywarkę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 07:37   #3278
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kochanie: co to za meteoryty?

Kupiliśmy wczoraj trochę sprzętu: wanna, syfon do wanny, kibelek, umywalka do łazienki, umywalka do WC, bateria do wanny, bateria do umywalki, zaworek do małej umywalki do WC (będzie tam tylko zimna woda).
Wypatrzyliśmy lodówkę i zmywarkę
Świąteczne Nie miałam czasu zrobić im zdjęcia, poza tym i tak jest ciemno jak wychodzę z pracy... może w weekend się uda

My też musimy kupić jeszcze kilka rzeczy do domu, ciągle nie możemy znaleźć stolika, i jakiejś "witryny", które by nam się podobały, mieściły się w naszym mieszkaniu i nie kosztowały nie-wiadomo-ile
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 09:06   #3279
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dla mnie tylko cieniowanie
Dla mnie też, ale umiarkowane - to jak mnie pociachała ta fryzjerka ostatnio to już gruba przesada była. Dobrze, że chyba zaczynam powoli odrastać, bo jakby trochę lepiej w ostatnich dniach mi to leży.

Obeszłam wczoraj całą galerię za butami i doszłam do wniosku, że oficerki mi się nie podobają. Żadne. A że nie ma innych kozaków płaskich teraz to nie wiem co kupić i gdzie szukać.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

No i wstrzymaliśmy się z kupnem mebli do kuchni bo TŻ postanowił, że znajdziemy w naszym mega małym aneksie miejsce na zmywarkę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 09:24   #3280
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ice:
my kupujemy wąską zmywarkę - 45 cm, bo większa się nam nie zmieści - tzn zmieściłaby się po wyrzuceniu szafki, a szkoda miejsca.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 09:29   #3281
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

No my raczej też 45 - na 2 osoby niepotrzebna nam większa a dzieci w tym mieszkaniu raczej wychowywać nie będziemy. Ale generalnie pewnie byśmy chcieli upolowac jakąś okazję, a wtedy jak się trafi 60-tka to też będziemy próbować ją zmieścić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 09:30   #3282
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Świąteczne Nie miałam czasu zrobić im zdjęcia, poza tym i tak jest ciemno jak wychodzę z pracy... może w weekend się uda
Zrób koniecznie fotki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dla mnie też, ale umiarkowane - to jak mnie pociachała ta fryzjerka ostatnio to już gruba przesada była. Dobrze, że chyba zaczynam powoli odrastać, bo jakby trochę lepiej w ostatnich dniach mi to leży.

Ja zainwestowałam znów w Belissę. Same drożdże chyba niewiele jednak pomagają mi na porost. Owszem - mam sporo baby hair, ale pozostałe włosy nie wyglądają jakby nabrały szybszego tempa wzrostu. Wypadanie też się zmniejszyło widocznie, ale objętościowo nie mam przez to więcej włosów. Kitka w kucyku jest tak samo cienka jak wtedy, gdy wypadało mi ich więcej
Najlepiej jednak na porost działała na mnie pokrzywa, więc chyba do końca listopada jeszcze na drożdżach pociągnę, a potem wracam do tego zielska.


W ogóle to chyba popadam powoli jakąś włosową depresję. Wszędzie widzę dziewczyny z ładnymi długimi włosami i czuję się przy nich jak strach na wróble z tymi moimi kudłami Chyba nigdy się nie doczekam długich, gęstych i zdrowych włosów.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 15:40   #3283
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Świąteczne Nie miałam czasu zrobić im zdjęcia, poza tym i tak jest ciemno jak wychodzę z pracy... może w weekend się uda
Efekt kulek może i ładny, ale tapety to naciapała masakrycznie dużo do tego zdjęcia
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dla mnie też, ale umiarkowane - to jak mnie pociachała ta fryzjerka ostatnio to już gruba przesada była. Dobrze, że chyba zaczynam powoli odrastać, bo jakby trochę lepiej w ostatnich dniach mi to leży.

Obeszłam wczoraj całą galerię za butami i doszłam do wniosku, że oficerki mi się nie podobają. Żadne. A że nie ma innych kozaków płaskich teraz to nie wiem co kupić i gdzie szukać.:

[/COLOR]No i wstrzymaliśmy się z kupnem mebli do kuchni bo TŻ postanowił, że znajdziemy w naszym mega małym aneksie miejsce na zmywarkę.
Ja nie lubię tylko takiego cieniowania gdzie najkrótsza warstwa wygląda jak peruka-bob a najdłuższe włosy są 2 razy dłuższe od tamtych NA szczęscie nikt mnie tak jeszcze nigdy nie urządził, bo by chyba zabiła na miejscu

Ja oblazłam w zeszły piątek. Spodobały mi się jedne w Humanicu, ale nie dam 599, chyba Vagabond a drugie mierzyłam w Wojasie, takie http://www.sklep.wojas.pl/produkty/l...38.html?v=3877 i sama nie wiem- na żywo są ładniejsze (tu jakby wydłużone) i podeszwa nie jest taka żółta. Co myślicie o tym modelu?

Po dwóch osobach to chyba 3 dni będziecie zbierać gary żeby je tam wymyć
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wypadanie też się zmniejszyło widocznie, ale objętościowo nie mam przez to więcej włosów. Kitka w kucyku jest tak samo cienka jak wtedy, gdy wypadało mi ich więcej
Jeśli włosy rosna 1 cm na miesiąc to musiałabyś to pić chyba półtorea roku bez przerwy żeby dorosły nowe do kitki...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 16:13   #3284
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafka, mnie się te buty nie podobają, ale według mnie prawie każde tego typu koturny są brzydkie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 20:00   #3285
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
rzyrafka, mnie się te buty nie podobają, ale według mnie prawie każde tego typu koturny są brzydkie.
W sumie to nawet nie wiem czy wygodne są bo mierzyłam 38 i były za ciasne

Zgrzeszyłam polazłam do SP i Natury i wyszłam z 2fazą Garniera (w tej promocji 11,99), farbą do włosów i 2 żelami Kamill- rabarbarowego nawet nie wąchałam przed zapłaceniem, a mleczno-cytrynowy na tyle bossski, że też się załapał No niestety to zapasy...

O, rozliczenia za październik nie było. No to w kolorówce minimalizacja- poleciało 8 cieni z kolekcji, przybyły 3 kupne lakiery + franken. W pielęgnacji ubyło 11 opakowań, przybyło 7 (tylko 1 to zapas który długo poleżakuje ) Do tego zużyłam 12 saszetkowych próbek Zostały mi już tylko jakieś bazy i podkłady i 4 perfumowe.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 23:11   #3286
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

A i wydaje mi się, że nie namieszali w składzie niebieskiego toniku

I była nowa wersja Maybelline Falsies "Flared" wg rysunku chyba to włosie miało być pofalowane w sensie że każdy włosek taki jak fala, ale na testerze tego nie było widać wcale i klasyk ma włosie po bokach łuku natomiast ta wersja na garbie i na wklęśnięciu. Mnie nie kręci nic a nic

Chyba mi się okres zbliża- pochłonęłam po kolacji całą paczkę popcornu z mikrofali, sama
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 05:48   #3287
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zgrzeszyłam polazłam do SP i Natury i wyszłam z 2fazą Garniera (w tej promocji 11,99), farbą do włosów i 2 żelami Kamill- rabarbarowego nawet nie wąchałam przed zapłaceniem, a mleczno-cytrynowy na tyle bossski, że też się załapał No niestety to zapasy...

Te żele to jakaś nowość? Nie kojarzę tych zapachów
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 07:44   #3288
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No my raczej też 45 - na 2 osoby niepotrzebna nam większa a dzieci w tym mieszkaniu raczej wychowywać nie będziemy. Ale generalnie pewnie byśmy chcieli upolowac jakąś okazję, a wtedy jak się trafi 60-tka to też będziemy próbować ją zmieścić.
My też mamy 45 - zmywamy nią mniej więcej dwa razy w tygodniu, czasami raz. Garnki i patelnie zmywamy ręcznie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zrób koniecznie fotki
Zrobię, zrobię
Tez mam problem z włosami, tzn. są grube, jest ich dużo, ale od jakiegoś roku strasznie wypadają. Jest tego okropnie dużo, przez to nie noszę ich rozpuszczonych, bo bym ciągle na wszystkim miała włosy No i nie wiem, czy to przez to, że są już długie i wydaje mi się, że jest tego dużo, czy jednak tracę włosy:/
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Efekt kulek może i ładny, ale tapety to naciapała masakrycznie dużo do tego zdjęcia
racja Ale zdjęcia samych kosmetyków robi ładne i ma często całe kolekcje, dlatego lubię jej bloga
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 09:46   #3289
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nie lubię tylko takiego cieniowania gdzie najkrótsza warstwa wygląda jak peruka-bob a najdłuższe włosy są 2 razy dłuższe od tamtych NA szczęscie nikt mnie tak jeszcze nigdy nie urządził, bo by chyba zabiła na miejscu
No ja tak mam teraz - jak w czapce, a ta dłuższa częśc zostawiona taka cienka i licha najgorsze jest to, że jak cieła i potem przejechała po nich prostownicą, to nie było tego widać, dopiero na drugi dzień.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ttp://www.sklep.wojas.pl/produkty/linia/2-urban/547-trzewiki-damskie/411-438.html?v=3877 i sama nie wiem- na żywo są ładniejsze (tu jakby wydłużone) i podeszwa nie jest taka żółta. Co myślicie o tym modelu?
Mi się nie podobają.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Po dwóch osobach to chyba 3 dni będziecie zbierać gary żeby je tam wymyć
Teraz leżą nam gary od poniedziałkowej imprezy. Tak więc wiesz, już teraz mamy zalełości a ostatnia rzecz jaką mi się chce robić po powrocie z pracy to myć naczynia, TŻ ma podobnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 09:56   #3290
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tez mam problem z włosami, tzn. są grube, jest ich dużo, ale od jakiegoś roku strasznie wypadają. Jest tego okropnie dużo, przez to nie noszę ich rozpuszczonych, bo bym ciągle na wszystkim miała włosy No i nie wiem, czy to przez to, że są już długie i wydaje mi się, że jest tego dużo, czy jednak tracę włosy:/
Ja mam niestety dziedzicznie cienkie włosy. Tata jest szatynem, włosy ma cienkie.
Mama z kolei za młodu miała bujną czarną szopę loków, ale włosy też zawsze miała cienkie. Teraz z wiekiem też jej strasznie lecą.


Najlepsze jest jeszcze to, że ja kiedyś prawie w ogóle nie dbałam o włosy! Farbowałam, suszyłam po każdym myciu i jeszcze prostowałam. Odżywka i maska? Raz na rok jak mi się przypomniało żeby użyć. Włosy były ostatnią rzeczą, na którą w moim wyglądzie zwracałam uwagę Spinałam do szkoły w kucyk i miałam spokój. A jednak wtedy miałam je w lepszej kondycji niż teraz.
Czasem mi się tak myśli żeby wyrzucić te wszystkie oleje, tabletki i zielska w kosz i dać włosom spokój. Może wtedy będą gęste i zdrowe
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 14:56   #3291
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Te żele to jakaś nowość? Nie kojarzę tych zapachów

Chyba nowość, w naturowej gazetce są po 2,99
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
racja Ale zdjęcia samych kosmetyków robi ładne i ma często całe kolekcje, dlatego lubię jej bloga
A to to tak

Ja też mam wrażenie, że dużo włosów mi wypada bo są długie i jak się ze 4 zwiną na płaszczy to się wydaje jakbym pół głowy zgubiła
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja tak mam teraz - jak w czapce, a ta dłuższa częśc zostawiona taka cienka i licha najgorsze jest to, że jak cieła i potem przejechała po nich prostownicą, to nie było tego widać, dopiero na drugi dzień.

Mi się nie podobają..
Oj, no to współczuję

No to odpuszczam, siostry je dziś obejrzały i też mi odradzają.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja mam niestety dziedzicznie cienkie włosy. Tata jest szatynem, włosy ma cienkie.
Mama z kolei za młodu miała bujną czarną szopę loków, ale włosy też zawsze miała cienkie. Teraz z wiekiem też jej strasznie lecą.


Najlepsze jest jeszcze to, że ja kiedyś prawie w ogóle nie dbałam o włosy! Farbowałam, suszyłam po każdym myciu i jeszcze prostowałam. Odżywka i maska? Raz na rok jak mi się przypomniało żeby użyć. Włosy były ostatnią rzeczą, na którą w moim wyglądzie zwracałam uwagę Spinałam do szkoły w kucyk i miałam spokój. A jednak wtedy miałam je w lepszej kondycji niż teraz.
Czasem mi się tak myśli żeby wyrzucić te wszystkie oleje, tabletki i zielska w kosz i dać włosom spokój. Może wtedy będą gęste i zdrowe
No niestety ewolucyjne mamy zmianę futra na sezon zimowy i stąd wypadanie cienkich "letnich" włosów. Szkoda tylko że nie zdąży toto nawet do połowy wyrosnąć zanim się sezon skończy

Skoro rzeczywiście poprawy nie widać to ja bym przestała.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:05   #3292
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale za to.... kupiłam nowe meteoryty wczoraj Był też ten puder z piórami pawia, ładny, aaale jednak stwierdziłam, że wolę kulki Kusiła mnie jeszcze szminka, ale poczekam do promocji
No i zachorowałam na perfumy Insolence, tylko to raczej wpiszę na listę do Mikołaja
Też widziałam ten pawi puder, fajny, ale szkoda, by mi było go używać
A mnie się Guilty spodobało, tylko nadal nie wiem czy podstawowa wersja czy intense, bo pomyliłam nadgarstki

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Efekt kulek może i ładny, ale tapety to naciapała masakrycznie dużo do tego zdjęcia
Ona zawsze strasznie dużo tego wszystkiego dajeDlatego ja rzadko oglądam zdjęcia na twarzy, wolę same swatche, bo zdjęcia robi niezłe no i szybko ma całe kolekcje

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zgrzeszyłam polazłam do SP i Natury i wyszłam z 2fazą Garniera (w tej promocji 11,99), farbą do włosów i 2 żelami Kamill- rabarbarowego nawet nie wąchałam przed zapłaceniem, a mleczno-cytrynowy na tyle bossski, że też się załapał No niestety to zapasy...

O, rozliczenia za październik nie było. No to w kolorówce minimalizacja- poleciało 8 cieni z kolekcji, przybyły 3 kupne lakiery + franken. W pielęgnacji ubyło 11 opakowań, przybyło 7 (tylko 1 to zapas który długo poleżakuje ) Do tego zużyłam 12 saszetkowych próbek Zostały mi już tylko jakieś bazy i podkłady i 4 perfumowe.
Zastanawiałam się nad tonikiem, bo są już też w Rossmannie, ale poczekam na lepszą promocję

Brawo za bilans
U mnie ubyło z pielęgnacji 8 sztuk, w tym 1 perfumy a przybyło 13 (w tym 3 miniatury)...
Z kolorówki nie ubyło nic a przybyło 5
Na szczęście listopad zapowiada się bardzo dobrze, bo kończy się sporo rzeczy.

Właściwie przyszłam coś napisać jeszcze, ale zapomniałam
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2011-11-05 o 13:49
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 08:57   #3293
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Jadę na targi, rowerkiem, ma być 16 stopni i od rana świeci a mam tam spory kawałek
Kupie jakąś machę z Bielendy Prof. zamierzam też dorwać kilka upatrzonych lakierów Opi i Orly i do tego pilniczki, polerki, pędzelki, może czysty aceton znajdę. I chciałabym ustrzelić jakąś fajną bazę pod lakier.

Film o wilczycy SS był trochę makabryczny, ale jak już mi się wyłączyły wszystkie historyczno-moralne przemyślenia nt obozów koncentracyjnych to oglądało się ok. Następny seans z cyklu za 3 tyg i będzie o zombie Nights of terror

Miłego
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:11   #3294
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko udanych łowów na targach
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 13:27   #3295
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też widziałam ten pawi puder, fajny, ale szkoda, by mi było go używać
Też tak stwierdziłam A pan, który mi wyjmował kulki i pytałam go o różne rzeczy powiedział, że mi meteoryty "na dłużej starczą" - tak jakbym była w stanie zużyć nawet tamten drugi puder

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jadę na targi, rowerkiem, ma być 16 stopni i od rana świeci a mam tam spory kawałek
Kupie jakąś machę z Bielendy Prof. zamierzam też dorwać kilka upatrzonych lakierów Opi i Orly i do tego pilniczki, polerki, pędzelki, może czysty aceton znajdę. I chciałabym ustrzelić jakąś fajną bazę pod lakier.
Zrób zdjęcia lakierów Ja mam jedną maskę bielendy - algi ze spiruliną, bardzo je lubię, ale sporo zabawy z nimi i rzadko je nakładam...


Zrobiłam zdjęcia meteorytom, chciałam zrobić też lakierom, nawyjmowałam się, poukładałam je... i bateria padła


Edytuję, żeby wkleić zdjęcia Trochę mi wstyd za tę szufladę z lakierami, bo wygląd ana bałagan, ale w rzeczywistości nie jest tak źle

(druga edycja: rzyrafko pytałaś kiedyś chyba o Papaya Punch? To ten pomarańczowy - w rzeczywistości ma kroplę więcej żółtego)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1meteo.jpg (56,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1meteonuit.jpg (41,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1meteo'.jpg (68,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1kulki3.jpg (49,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1kulkinuit.jpg (64,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1lakiery.jpg (55,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1lakiery2.jpg (58,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1papaya.jpg (55,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1szuflada.jpg (62,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1szufladal.jpg (56,3 KB, 31 załadowań)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2011-11-05 o 15:58
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 16:20   #3296
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

kochanie boskie te Meteorytki A moje Beige Chic leżą od dłuższego czasu odłogiem, bo nie używam ich na filtr. Czasem w niedzielę się pomaluję podkładem to wtedy ich używam, ale i tak mam wrażenie, że mi się niedługo przeterminują (o ile Meteoryty się mogą przeterminować ).

Śliczne też lakiery, ten pomarańczowy boski Aż mi się zachciało jakiegoś nowego koloru
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 16:24   #3297
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

kochanie, mam dwie te same przegródki z Ikei co Ty. Też używałam ich do przechowywania kosmetyków, ale ostatnio przeniosłam się do dwóch małych komódek. http://lusterko-em.blogspot.com/2011...inikomoda.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikea minikomoda moppe.jpg (59,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikea minikomoda moppe 2.jpg (81,4 KB, 26 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 17:19   #3298
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko udanych łowów na targach
Ano spłukałam się doszczętnie- kupiłam 0,5 l acetonu (to chcę sobie zrobić http://loodieloodieloodie.blogspot.c...h-acetone.html tylko jeszcze nie mam gliceryny i do korygowania zapaćkanych skórek tylko nie dorwałam pędzelka dobrego ), 3 pilniki, 3 lakiery, bazę, z Bielendy peeling enzymatyczny oraz maskę algowo-błotną (http://bielenda.pl/profesjonalne/mas...czyszczajaca-2
http://bielenda.pl/profesjonalne/enz...ling-do-twarzy) i dostałam gratis 3 saszetki zielonej glinki EcoCare i 2 próbki salonowego masełka do ciała jabłuszkowego
Chciałam jeszcze więcej pierdół do paznokci tymczasem nie było ani jednego stoiska z takimi rzeczami tańszymi więc za pilniki pewnie podwójnie przepłaciłam. Muszę znaleźć jakąś hurtownię. Było trochę Duri i China Glaze, nawet miałam w ręce Fairy Dust (taki top z holograficznymi malutkimi iskierkami), ale kurczę uciapany był od otwierania a nie było drugiego. Z Opi były ceregiele, bo wpuszczali jednocześnie tylko 6 osób i ochroniarz stał i pilnował "bramki" Pani mnie natomiast zasmuciła bo powiedziała, że nie dostanę już Show Must Go On w regularnej sprzedaży Chciałam jakąś krwistą czerwień z nutką brązu (ze swatchy mi się spodobało I'm Suzi I'm a Chocaholic ale już nie było tej kolekcji. z mojej listy tylko SanTanTonio był to wzięłam i uciekłam dalej. Fajny kolorek, taki jak karmelki Werther's Original Shattery były 2 za 30 zł ale jakoś nie miałam ochoty, trochę staroci za 16 zł ale też nic z mojej listy. Bazę zaryzykowałam Mollon Pro, konsultantka powiedziała, że jest lekko matowa i wyrównuje płytkę czyli właściwie wszystko to czego szukam (powinna jeszcze nie opóźniać wysychania lakierów zobaczymy jak się tu sprawdzi) więc za 11 zł zaryzykowałam i nie szukałam już innej. Po wybraniu pilniczków zostało mi tylko stoisko Orly na deser, nie mogłam oderwać oczu od tej najnowszej kolekcji Mineral FX Ale niestety już liczył się każdy grosz (one były po 30 zł) i wzięłam Pure Porcelain i Meet Me Under The Mistletoe (po 24).
Chyba jeszcze tyle na raz nie wydałam na kosmetyki, plus 20 zł za samo wejście
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zrób zdjęcia lakierów Ja mam jedną maskę bielendy - algi ze spiruliną, bardzo je lubię, ale sporo zabawy z nimi i rzadko je nakładam...

(druga edycja: rzyrafko pytałaś kiedyś chyba o Papaya Punch? To ten pomarańczowy - w rzeczywistości ma kroplę więcej żółtego)
Czemu sporo zabawy z algami? Miałam kiedyś próbkę ale nie pamiętam :S
Fotki są, samych lakierów reszty mi się nie chciało

Tak, pytałam, sliczny
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
kochanie, mam dwie te same przegródki z Ikei co Ty. Też używałam ich do przechowywania kosmetyków, ale ostatnio przeniosłam się do dwóch małych komódek. http://lusterko-em.blogspot.com/2011...inikomoda.html
Byłam dziś w Ikei na dobitkę jeszcze, kupiłam tealighty o zapachu tropikalnych owoców i szklaneczkę http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10186955/ cudna jest ta kropa kolorowa

Co do przechowywania to marzy mi się taka szafeczka http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00107874/ dość popularna na blogach ale jakos nie trafiłam na nią dziś żeby pomacać. Na szczęście mam 8 min piechotą to mogę podejść w każdej chwili
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010425.jpg (46,0 KB, 98 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 17:33   #3299
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

SanTantonio jednak ciut ciemniejszy niż karmelki
A w czoraj na stópkach wypróbowałam Essie Lapis Of Luxury i chyba za jasny dla mnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 17:34   #3300
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mnie się z kolei podoba taka http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50192822/ też dość popularna, ale to kiedyś jak będę miała białe meble.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.