Najlepsze Prostownice PART II - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 17:18   #3271
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość

doradzam ostatni link Babyliss pro
to nie jest prostownica z serii PRO

widac to nawet na zdjeciu...

kolejny sprzedawca, ktory wprowadza w błąd, zwykla farba ceramiczna, a nie cala plytka
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:23   #3272
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
to nie jest prostownica z serii PRO

widac to nawet na zdjeciu...

kolejny sprzedawca, ktory wprowadza w błąd, zwykla farba ceramiczna, a nie cala plytka
skąd wiesz ze nie ma płytek ceramicznych? moze nie ma, ale moze to wina fotki?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:26   #3273
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
skąd wiesz ze nie ma płytek ceramicznych? moze nie ma, ale moze to wina fotki?
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2491
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:40   #3274
xxxAnguaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 125
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ehh czyli dobrze robie nie ufając allegro.
A co myślicie o tej brauna ES1 ? albo o rowencie?
xxxAnguaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 14:06   #3275
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Proszę, niech ktoś mi wreszcie odpowie co z tą prostownicą MBM jest nie tak.
Jest napisane, że ma ceramiczne płytki. Mimo tego może mieć tylko ceramiczną powłokę?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 14:54   #3276
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Chciałam dodać, że ta powłoka ceramiczna zeszła z mojej prostownicy Babyliss , dlatego, że nie była z serii PRO. Jak bede miała aparat i ją pod ręką to pokaże Wam jak to "ładnie" póżniej wygląda
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:03   #3277
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja ostatnio kupilam w hurtowni fryzjerskiej prostownice ceramiczna fox hi- tec, bo nie bylo tondeo ani gamy ..jest ona z jonizacja i regulacja temperatury. Po 1 lekko ciagnie wlosy bo plytki nie lacza sie dobrze.. od wewnatrz sa zlaczone i dalej sa coraz bardziej rozchylone:/
Po drugie jak sie nagrzeje do odpowiedniej temperatury i popracuje ok 10 min to sie sama wylacza..:/ Dopiero jak ostygnie to znowu mozna na dluzej ja wlaczyc.
Czy taka prostownice mozna reklamowac? kupilam ja i ma zaledwie 2 tygodnie, a wylacza sie od 1 uzycia..dlatego sobie mysle ze moze tka juz powinno byc i tak jest zrobiona???

Zaplacilam za nia 260 zl a nie jest rewelacyjna.. poprzednio mialam Vidal Sasson z jonizacja i regulacja temperatury i byla chyba lepsza, tylko ze powloka ceramiczna od razu zeszla..tzn po roku uzywania. I co zauwazylam ta Vidal Sasson sprawiala ze na sredniej temperaturze wlosy tracily znacznie na objetosci , a w przypadku Foxa juz tak nie jest-co mnie cieszy. Tylko ze Fox nagrzewa sie do 200 stopni.. a na opakowaniu pisze ze do 210 .. to tez kolejne niedociagniecie.

Teraz nie wiem czy powinnam reklamowac tego Foxa czy nie? i czy moze ktoras z wizazanek miala prostownice tej firmy.. Zaznaczam, ze to jest Fox profesjonalny z hurtowni fryzjerskiej, bo widzialam wiele innych tanich prostownic o tej nazwie.

Bede wdzieczna za pomoc
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 16:20   #3278
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Red face Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
zdecydowanie doradzam pierwsza prostownice tondeo! ja mam ją osobiście tylko ze tanszy model bez regulacji temperatury jest super!) nie pali mi włosów po wyprostowaniu efekt długo się trzyma, włosy są lśniące nie dziwie się, ze nie ufasz tej fryzjerce! tondeo to jedna z najbardziej znanych, profesjonalnych firm produkujących prostownice!
Dziękuję za odpowiedz
Zdecydowałam, że kupie sprzęt tondeo, ale teraz pytaniem czym one sie różnią?? W każdej jest takie same zdjęcie, a różne napisy?
Jak bym mogła jeszcze przez chwilę potruć
http://www.allegro.pl/item289075811_...e_nowosc_.html
http://www.allegro.pl/item289080173_...e_nowosc_.html
http://www.allegro.pl/item293142461_...hairshop_.html

No i bądź tu mądry
Chciałam dziś zamówić i już prawie, ale pomyślałam, że sprawdzę u innych sprzedawców i wtedy zobaczyłam, że one się różnią...

Będę wdzięczna za każda odpowiedź, chciałam to już zamówić i mieć z głowy, albo na głowie
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:11   #3279
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz
Zdecydowałam, że kupie sprzęt tondeo, ale teraz pytaniem czym one sie różnią?? W każdej jest takie same zdjęcie, a różne napisy?
Jak bym mogła jeszcze przez chwilę potruć
http://www.allegro.pl/item289075811_...e_nowosc_.html
http://www.allegro.pl/item289080173_...e_nowosc_.html
http://www.allegro.pl/item293142461_...hairshop_.html

No i bądź tu mądry
Chciałam dziś zamówić i już prawie, ale pomyślałam, że sprawdzę u innych sprzedawców i wtedy zobaczyłam, że one się różnią...

Będę wdzięczna za każda odpowiedź, chciałam to już zamówić i mieć z głowy, albo na głowie
hmm tego się nie spodziewałam ale najlepsza wydaje się ta za 295 na str o prostownicach to pokazywana była ta za 295
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 20:56   #3280
shiva04
Przyczajenie
 
Avatar shiva04
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Wreszcie doszła do mnie moja prostownica (Tondeo cerion active) i jestem z niej bardzo zadowolona. Efekt trzyma się długo, włoski proste i się bardzo ładnie błyszczą
__________________
Głos który każe zamknąć mi oczy ,milczy na wszystkie moje prośby. Zamiast przedłużać co już skończone, mówi masz jeszcze następny raz...
shiva04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 20:57   #3281
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
hmm tego się nie spodziewałam ale najlepsza wydaje się ta za 295 na str o prostownicach to pokazywana była ta za 295
Dziękuję za pomoc
Już zamówiłam. Zaczęłam trochę czytać o tych maszynkach, ale głowa mi spuchła, więc zamknęłam oczy i co będzie
Wzięłam z tej strony http://www.tics.pl/product_info.php?products_id=335
Zawsze 5 zł mniej
Jak przyjdzie to napisze jak się sprawuje
Raz jeszcze bardzo dziękuje za pomoc w zakupie
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 09:57   #3282
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Proszę, niech ktoś mi wreszcie odpowie co z tą prostownicą MBM jest nie tak.
Jest napisane, że ma ceramiczne płytki. Mimo tego może mieć tylko ceramiczną powłokę?
Wydaje mi się, że MPM nie ma w pełni ceramicznych płytek. Niewiele prostownic nawet dużo droższych ma w pełni ceramiczne płytki (w przypadku, gdy powłoka jest bardzo gruba i stanowi większość płytki, pisze się, że to ceramiczna płytka, a nie płytka z powłoką, więc w sumie producent pisze prawdę). A nawet jeśli są to 100% ceramiczne płytki, to tak naprawdę niewiele z tego wynika. Co będzie lepsze: prostownica GHD z powłoką ceramiczną, czy MPM ze 100% ceramicznymi płytkami? Ceramika jest ceramice nierówna (srebro różnych prób też się różni) - wszystko zawiera się w detalach, składach chemicznych, których klient nie poznaje. To jak z bawełnianymi koszulkami - można kupić dwie, niby obydwie na metce mają 100% cotton a jedna się rozciągnie, wyblaknie po kilku praniach, natomiast druga zachowa kształt, kolor i będzie się w niej dobrze wyglądać kilka lat. Wszystko zależy od jakości powłoki ceramicznej, jej wyprofilowaniu. Im lepsza prostownica, tym lepsza powłoka.

Muszę przyznać, że moim koleżankom ich MPM ładnie prostuje włosy, ale dosyć mocno je niszczy. Teraz używają prostownicy już tylko na wielkie wyjścia, żeby zregenerować włosy. Do używania od czasu do czasu, jak ktoś nie chce wydawać za dużo, to rzeczywiście można kupić MPM. Nie każdy od razu musi inwestować nie wiadomo w jaki sprzęt (szczególnie jeśli będzie po niego sięgać tylko raz w tygodniu). Lepiej zwracać uwagę na to, jak stykają się płytki, czy nie szarpią włosów, bo ostatecznie to wpływa na komfort prostowania. I na wykonanie całości - czy kabel jest długi, czy obudowa się nie przegrzewa. I nie mieć złudzeń: sprzęt MPM posłuży jakieś 2 lata. Mało wydasz i bez żalu wymienisz go na następną prostownicę. To już kwestia kalkulacji.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 12:55   #3283
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Doris1981, no i wszystko jasne. Bardzo dziękuję.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 13:20   #3284
azg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam. Ma ktoś może prostownice Babyliss PRo Z tytanowo - ceramicznymi powłokami z aktywną jonizacja?? Zastanawiam sie nad kupnem wiec jak ma ktoś jakieś uwagi na jej temat byłabym wdzięczna.
azg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 13:37   #3285
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc
Już zamówiłam. Zaczęłam trochę czytać o tych maszynkach, ale głowa mi spuchła, więc zamknęłam oczy i co będzie
Wzięłam z tej strony http://www.tics.pl/product_info.php?products_id=335
Zawsze 5 zł mniej
Jak przyjdzie to napisze jak się sprawuje
Raz jeszcze bardzo dziękuje za pomoc w zakupie
nom to czekam az napiszesz jak się sprawuje
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 18:03   #3286
Cyyysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
prostownica, pomożcie!

Witam
Dziewczyny prosze pomożcie mi wybrać prostownice,mam zamiar jak najszybciej kupic sobie bardzo dobrą i profesjonalną prostownice,ktora wreszcie dokladnie i idealnie wyprostuje mi wlosy... ale malutko sie na tym znam czytalam rozne recenzje i przegladalam forum, jest mnostwo opini i wymienionych firm, juz sama nie wiem ktora wybrac doszukalam sie stwierdzenia ze najlepsze i stosowane przez swietnych wizazystow sa firmy Farouk, innym razem Babyliss Pro a a ceny nie sa niskie wiec chcialabym zrobic dobry zakup i nie zalowac wydanej kasy. Wkleje ponizej pare linkow prostownic ktore wydają mi sie najlepsze, jednak moge sie mylic,lub za podobną cenę kupić lepszą, wiec pliss pomozcie i wyrazcie swoje doswiadczenia i opinie:

http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=53&id=345

http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=55&id=23


http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=56&id=353


http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=57&id=84

Z góry bardzo dziękuje i będę ogromnie wdzięczna za pomoc

Cyyysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 18:11   #3287
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: prostownica, pomożcie!

Znajdź te modele na oficjalnych stronach producentów i wklej ponownie, bo te linki są zakropkowane. A o prostownicach jest osobny wątek - Najlepsze Prostownice Part II - oto link http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211122
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 18:36   #3288
Cyyysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Dot.: prostownica, pomożcie!

http://www.netan.pl/sklep,2870,,,03,...,423392,0.html

http://www.tics.pl/product_info.php?...586f3a95d14e0d

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=283500638

http://www.allegro.pl/item292181831_...o_nowosc_.html

i tej kolejnej nie moge znalesc link: Prostownica FAROUK CHI 1
Cyyysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 18:46   #3289
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

połączone
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 19:11   #3290
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: prostownica, pomożcie!

Ostatni link lub ta do której nie znalazłaś linka (czyli ogólnie marka Farouk Chi). Ewentualnie z turmalinami - Gama.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 21:11   #3291
azg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Prostownica Efalock

Ma ktoś prostownice Babyliss pro tytanowoa? Czekam na jakies opinie.
azg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 22:54   #3292
medzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam!!!!
Właśnie zalogowałem się na Waszym forum ponieważ mam do Was bardzo gorącą prośbę Nie ubłaganie zbliża się dzień urodzin mojej ukochanej a wiem że marzy o prostownicy. Temat jest mi obcy i proszę o pomoc
Na początek określę to co wiem:
Prostownica w granicach 300-330zł, Rybka ma proste włoski i bardzo grube, gęste, czy jak to tam się mówi ,jak niedawno podcieła sobie końcówki to coś napomknęła, że zaczęły sie troszkę kręcić i trudno jej ułożyć fryzurkę.
Wspominała, że nie chciałaby zniszczyć sobie włosów poprzez tanie prostownice i po jej zastosowaniu, żeby na długo jej fryzurka wytrzymała.
Proszę Was o pomoc i wybranie odpowiedniego modelu.
Dziękuję z góry za zainteresowanie
medzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 17:24   #3293
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
prostownica

Co sądzicie o tej prostownicy? Bardzo proszę o opinie. Co wspólnego z dobrym prostowaniem ma moc prostownicy? Ta ma 50W i zastanawiam się czy te z większą mocą nie są lepsze, czy nie prostują włosów lepiej?
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 17:25   #3294
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Co sądzicie o tej prostownicy? Bardzo proszę o opinie. Co wspólnego z dobrym prostowaniem ma moc prostownicy? Ta ma 50W i zastanawiam się czy te z większą mocą nie są lepsze, czy nie prostują włosów lepiej?
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 17:32   #3295
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej prostownicy? Bardzo proszę o opinie. Co wspólnego z dobrym prostowaniem ma moc prostownicy? Ta ma 50W i zastanawiam się czy te z większą mocą nie są lepsze, czy nie prostują włosów lepiej?
Moc 50W jest OK. Duża moc ma znaczenie w przypadku suszarek. Prostownice o dużej mocy nagrzewają się po prostu szybciej, ale wszystkie nowoczesne prostownice nagrzewają się bardzo szybko. Moja prostownica ma nawet mniejszą moc i działa świetnie, do 200 stopni C nagrzewa się w niecałą minutę.

A co do prostownicy, o którą pytasz - wydaje się fajna. Też mam Remington o podobnych parametrach i jestem mega zadowolona.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:01   #3296
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Prostownica Remington s2014 Pomocy!

Już masz odpowiedź w wątku Najlepsze Prostownice.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 16:56   #3297
eredia
Raczkowanie
 
Avatar eredia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 261
Wyślij wiadomość przez ICQ do eredia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mi już przyszła prostownica GA.MA i jestem z niej bardzo zadowolona
eredia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 21:39   #3298
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez medzer Pokaż wiadomość
Witam!!!!
Właśnie zalogowałem się na Waszym forum ponieważ mam do Was bardzo gorącą prośbę Nie ubłaganie zbliża się dzień urodzin mojej ukochanej a wiem że marzy o prostownicy. Temat jest mi obcy i proszę o pomoc
Na początek określę to co wiem:
Prostownica w granicach 300-330zł, Rybka ma proste włoski i bardzo grube, gęste, czy jak to tam się mówi ,jak niedawno podcieła sobie końcówki to coś napomknęła, że zaczęły sie troszkę kręcić i trudno jej ułożyć fryzurkę.
Wspominała, że nie chciałaby zniszczyć sobie włosów poprzez tanie prostownice i po jej zastosowaniu, żeby na długo jej fryzurka wytrzymała.
Proszę Was o pomoc i wybranie odpowiedniego modelu.
Dziękuję z góry za zainteresowanie
Ja proponuję prostownicę Ga.ma z turmalinami i aktywną laserową jonizacją (bo tylko z tej firmy mam ;D) - nie mieści się w tym przedziale cenowym ale to chyba nawet lepiej - 285zł. Ja mam prostownicę tej firmy nieco tańszą i jak dla mnie jest świetna - różni się jonizacją. Włosy proste utrzymują się do następnego mycia. Ma wiele bardzo pozytywnych opinii. Podałam ceny z Allegro.
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 02:29   #3299
nitassss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam Takie jedno pytanko. Przeczytalam na tym forum calkiem przyzwoite opinie nt prostownic firmy Eurolux, niestety o wczesniejszych modelach. Spodobaly mi sie turmaliny. Wiem ze polecacie prostownice gamy i tych z gornych polek ale zastanawiam sie czy prostujac wlosy raz/dwa razy w tygodniu potrzebuje takiej prostownicy? Wlosy mam raczej podatne, cienkie, za ramiona i ogolnie nie mam problemu z prostowaniem moja obecna prostownica (slabiutenka) jednak efekt nie jest dlugotrwaly.. wieczorkiem juz dostaja lekkich fal. Czy ktos jest moze w posiadaniu takiej prowtownicy lub slyszal opinie? A i jeszcze jedno, dla mnie nie jest problemem wydac czy jak to piszecie uzbierac pieniazki do prostownicy tylko zastanawiam sie czy to ma sens przy takich latwych do ulozenia wlosach no i nie tak czesto jak inni prostuje. Wielkie dzieki za info. Ponizej link przypadkowo wybranej tej z euroluxa
http://www.allegro.pl/item294783210_..._turmalin.html

Albo z innych firm:
http://www.allegro.pl/item292069165_...posazenia.html

Lub ewentualnie cos takiego http://www.allegro.pl/item293720348_..._70w_gw2l.html

W takiej gamie nie widze nawet zmiany temperatury a wydaje mi sie ze jednak sie przyda
http://www.allegro.pl/item293969787_...grabcia78.html
Wielkie dzieki za pomoc
nitassss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 09:09   #3300
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny, a ja prosze o szybką radę, ponieważ ostatnio zepsuła mi się prostownica i zamierzam kupić dość szybko nową

Powiedzcie, która jest lepsza, bo mam straszny dylemat między dwoma.

Mianowicie między Revlon RV 5310E http://allegro.pl/item293142093_pros...oste_loki.html

i Remington S1031 http://allegro.pl/item295892964_pros..._krecone_.html

Prosze doradźcie
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.