Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 15:14   #3361
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
A tego w sumie nie wiedziałam, nie oglądam jej, znam ją tylko z akcji pt.: "gdybym wiedziała, że nie mam suchego szamponu, to bym umyła włosy". Możesz przybliżyć o co chodzi z tą agresją?
chodzi mi o to, z równiez nie przyjmuje absolutnie żadnej krytyki, rzuca sie w komentarzach, jak ktos napisze cos nie po jej mysli i generalnie zachowuje sie wtedy troche jak dresiara spod bloku, niestety. Wdaje sie w głupie pyskówki i - jak ktos juz tu dzis napisał - zawsze musi miec ostatnie słowo, nawet gdy ewidentnie nie ma racji

dlatego ja podchodze z duzym dystansem do tego co robi i nie powiem dwa razy jesli takie sianie fermentu to nie sposób na wybicie sie

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

ciesze sie matadrr, ze poczułas sie zauważona i wywołana do tablicy, juz sie bałam ze zmieniasz front xD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:17   #3362
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
metka klasy nie czyni a bardzo moze zaszkodzic wizerunkowi
np
torebka korsa lub LV, a spodnie z primarka ?

nie pisze tu o szusz - pisze tu generalnie , jesli ktos decyduje sie ubierac w pewne marki z wysokiej połki to nalezy byc w tym konselwentnie gdyz drogie marki albo cie utwierdza w pozycji wysokopolkowej , albo bezlitosnie obnaza twoja malomiasteczkowosc w korespondencji z innymi tanszymi tandetnymi dodatkami
Szafiarką nie jestem, ale dla mnie to głupota. Wiele ludzi z klasą nosi się w markach, ale łączy markowe dodatki z ciuchami z lumpeksów - no name totalnie.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:17   #3363
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

A i pozdro dla osoby która tu wczoraj wrzuciła Rachel Aust xD
nie dośc ze sie nie wyspałam, bo oglądalam to jeszcze spędziłam mase hajsu na pojemniki do przeorganizowania kuchni XD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:29   #3364
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Tak własnie było, mówiła o tym we vlogu. Spała w jakiejś osłonce czy czymś takim. Zrobiła tak, ponieważ "bała się" że w sobotę zbraknie jej czasu, co dla mnie było mega głupie.
Szczególnie, że rano nagrała dwa filmy i jeszcze część vloga z tego dnia...

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
trafilam wlasnie na jakis filmik Andziaks. ona jest serio taka pusta, czy na taka produkcje trafilam?
Niestety... najnowszy boyfriend tag mnie załamał. Alr nawet chyba bardziej pod względem jej wybrańca.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:30   #3365
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
A i pozdro dla osoby która tu wczoraj wrzuciła Rachel Aust xD
nie dośc ze sie nie wyspałam, bo oglądalam to jeszcze spędziłam mase hajsu na pojemniki do przeorganizowania kuchni XD
reorganizacja kuchni i innych pomieszczeń w mieszkaniu to ostatnio misja.
Za sprawą Rachel rozglądam się za wąskimi pudłami do łazienki
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:32   #3366
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Dzięki za rady <3 zacznę od lipy, miodu i czosnku, czyli od najsmaczniejszych lekarstw
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:35   #3367
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Ma maturę w przyszłym roku,tylko chodzi zaocznie do szkoły,żeby (oficjalna wersja) mieć czas na nagrywanie na jutubie filmów. Tylko jej produkcje raczej nie są zbytnio wymagające, ani innowacyjne, więc nie wiem o co tu naprawdę chodzi
O lenistwo.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Radzka: https://instagram.com/p/9qPlxdrpCp/?taken-by=radzka wygląda bosko, zakochałam się w tym stroju.
Cud kobieta!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 15:35   #3368
cantmakeit
Raczkowanie
 
Avatar cantmakeit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 137
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Oj dziewczyny, jak ktoras z Was ma problem z za ciemnymi podkladami to polecam kupic bialy podklad Make Up Revolution - The Ona (odcien 01). Pieknie rozbiela kazdy podklad i nie wplywa w ogole na krycie <3 Zakochalam sie !!! Za 20 zl takie cudo!!
cantmakeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:35   #3369
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
reorganizacja kuchni i innych pomieszczeń w mieszkaniu to ostatnio misja.
Za sprawą Rachel rozglądam się za wąskimi pudłami do łazienki
jutro jade po pojemniki do łazienki
dzis mam jeszcze troche roboty i juz nie zdążę, ale od jutra sie ostro biore za przeorganizowywanie wszystkiego
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:37   #3370
cantmakeit
Raczkowanie
 
Avatar cantmakeit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 137
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jutro jade po pojemniki do łazienki
dzis mam jeszcze troche roboty i juz nie zdążę, ale od jutra sie ostro biore za przeorganizowywanie wszystkiego
ja tez czekam juz tylko na przeprowadzke do wiekszego mieszkania i tak wszystko przeorganizuje ze w koncu odczuje wewnetrzny spokoj
cantmakeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:39   #3371
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Dało się wyczuć niestety, a to, że jestem tu nowa nie znaczy, że trzeba się mnie od razu uczepić, a "starym wyjadaczom" przytakiwać. To nie jest miłe...
Skończy się to kiedyś? Argument z tak bardzo zdartej płyty, że chyba u każdego już tylko uśmiech pożałowania wywołuje.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 15:40   #3372
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Czy tylko ja, oglądając Madzika, mam kręćka w głowie? W trakcie filmu są jakieś falowania. Chyba że ja już mam coś nie tak z głową :brzydal
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:41   #3373
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
O lenistwo.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------



Cud kobieta!
Nie chciałam tego tak wprost pisać,ale tak,też podejrzewam lenistwo...Bardzo staram się nie patrzeć stereotypowo na ludzi,ale kiedy jej słucham,czy na snapie,czy na jutubie, to ręce opadają bardzo nisko.
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:43   #3374
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Amerie Pokaż wiadomość
Brednie piszesz. Przestała nagrywać bo zaszła w ciążę, potem, urodziła i nie miała już czasu. Bardzo dużo miała pozytywnych komentarzy właśnie, oglądałam ją od początku do końca, złośliwe komenty dotyczyły raczej tego że kupuje (lub dostaje od mamy z USA) drogie rzeczy itp.
No właśnie tak samo kojarzę historię Paulinki.
Urodziła dziecko i chyba nawet mówiła, że ma mało czasu na nagrywanie.
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:46   #3375
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, jak ktoras z Was ma problem z za ciemnymi podkladami to polecam kupic bialy podklad Make Up Revolution - The Ona (odcien 01). Pieknie rozbiela kazdy podklad i nie wplywa w ogole na krycie <3 Zakochalam sie !!! Za 20 zl takie cudo!!
U mnie się nie sprawdził, podkład był przez niego bardzo widoczny i brzydko się ważył . Pokładałam w nim sporę nadzieje, jednak zawiodłam się mocno.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Skończy się to kiedyś? Argument z tak bardzo zdartej płyty, że chyba u każdego już tylko uśmiech pożałowania wywołuje.
Może warto przeczytać do końca a dopiero później wtrącać swoje trzy grosze ?

Edytowane przez xsun
Czas edycji: 2015-11-04 o 15:47
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:46   #3376
nicelady
Raczkowanie
 
Avatar nicelady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje miasto :)
Wiadomości: 165
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
mi pomaga tylko i wyłącznie glimbax, wszystkie inne septolety, neoanginy i jakieś domowe sposoby mogą się schować. To jest płyn do płukania gardła - po płukaniu nie można nic jeść ani pić przez poł godziny, a w smak ma całkiem spoko (pseudo malinowy).
Na mnie NIC innego nie działa, a problemy z migdałem mam ogromne, więc polecam
A przez jak długi czas można go stosować i jak często? Bo u mnie nawracające problemy "gardłowe" są przez jesień na porządku dziennym i się zastanawiam czy organizm się nie przyzwyczai i potem nie będzie reagował.
nicelady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:49   #3377
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jutro jade po pojemniki do łazienki
dzis mam jeszcze troche roboty i juz nie zdążę, ale od jutra sie ostro biore za przeorganizowywanie wszystkiego
Trafiłam do Tk Maxx działu domowego. Akrat mieli wszelkie polecane przez amerykańskie vlogerki udogodnienia: dostawki półek, pojemniki, półki piętrowe do spiżarki, stojak na tace/ pokrywki. Nietstey cenowo to różnie wygląda i gdybym miałą wszystkie pojemniki naraz kupić to masakra. Kupiłam pojemnik na sztućce do szuflady, taki co ma rozmiar włąśnie jak szuflada, nic się nie przemieszcza. Niby nic, a cały dzień cieszyłam się tym jak dziecko
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:50   #3378
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Czy tylko ja, oglądając Madzika, mam kręćka w głowie? W trakcie filmu są jakieś falowania. Chyba że ja już mam coś nie tak z głową :brzydal
Mam to samo - ale dzisiaj Madzika przebiła Doncze - to ustawienie kamery (?) to istny koszmar...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:53   #3379
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez nicelady Pokaż wiadomość
A przez jak długi czas można go stosować i jak często? Bo u mnie nawracające problemy "gardłowe" są przez jesień na porządku dziennym i się zastanawiam czy organizm się nie przyzwyczai i potem nie będzie reagował.
ja sie nie znam ale kiedyś laryngolog w Polsce przepisał mi Ismigen bo nie mogłam wyjść z anginy na wiosnę, to było prawie 4 lata temu i od tej pory po anginie ani śladu
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 15:57   #3380
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Ja jeszcze nt ślubu Łobuzów Zauważyliście (poprawcie mnie jeśli się mylę), że tylko Szusz dodała vloga z tego dnia, a reszta youtuberów się powstrzymała? Nawet moi 'ulubieńcy' Aggie i Operator nic nie pokazali (a po nich się spodziewałam, nie ukrywam) i troszku zyskali w moich oczach :P
A Szusz zbiera wyświetlenia Czwarty filmik dziś, gdzie w tytule 'ślub/wesele', ciekawe ile jeszcze
Fujka straszna z tymi włosami. Wszystko wszystkim, niech jedzą maka, pizze itd ile chcą, ich sprawa, ale brak higieny, sory nie ma usprawiedliwienia na to
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:59   #3381
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Trafiłam do Tk Maxx działu domowego. Akrat mieli wszelkie polecane przez amerykańskie vlogerki udogodnienia: dostawki półek, pojemniki, półki piętrowe do spiżarki, stojak na tace/ pokrywki. Nietstey cenowo to różnie wygląda i gdybym miałą wszystkie pojemniki naraz kupić to masakra. Kupiłam pojemnik na sztućce do szuflady, taki co ma rozmiar włąśnie jak szuflada, nic się nie przemieszcza. Niby nic, a cały dzień cieszyłam się tym jak dziecko
*.*
chce w weekend uderzyć na Ikea, a że obok jest TkMaxx
niech mi ktoś da piniondz ;-;
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:59   #3382
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nt ślubu Łobuzów Zauważyliście (poprawcie mnie jeśli się mylę), że tylko Szusz dodała vloga z tego dnia, a reszta youtuberów się powstrzymała? Nawet moi 'ulubieńcy' Aggie i Operator nic nie pokazali (a po nich się spodziewałam, nie ukrywam) i troszku zyskali w moich oczach :P
A Szusz zbiera wyświetlenia Czwarty filmik dziś, gdzie w tytule 'ślub/wesele', ciekawe ile jeszcze
Fujka straszna z tymi włosami. Wszystko wszystkim, niech jedzą maka, pizze itd ile chcą, ich sprawa, ale brak higieny, sory nie ma usprawiedliwienia na to
no jest, że Aggie leci na ślub Łobuzów
https://www.youtube.com/watch?v=JWvvFCaYI74
a tak swoją drogą - bo tak przeleciałam filmik i trafiłam na koniec i rzuciło mi się w oczy- Aggie powiększała usta?
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:01   #3383
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, jak ktoras z Was ma problem z za ciemnymi podkladami to polecam kupic bialy podklad Make Up Revolution - The Ona (odcien 01). Pieknie rozbiela kazdy podklad i nie wplywa w ogole na krycie <3 Zakochalam sie !!! Za 20 zl takie cudo!!
Posiadam, ale wkurza mnie konsystencja
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:02   #3384
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
no jest, że Aggie leci na ślub Łobuzów
https://www.youtube.com/watch?v=JWvvFCaYI74
a tak swoją drogą - bo tak przeleciałam filmik i trafiłam na koniec i rzuciło mi się w oczy- Aggie powiększała usta?
Ale nie pokazali nawet sekundy ze ślubu/wesela
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:02   #3385
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Trafiłam do Tk Maxx działu domowego. Akrat mieli wszelkie polecane przez amerykańskie vlogerki udogodnienia: dostawki półek, pojemniki, półki piętrowe do spiżarki, stojak na tace/ pokrywki. Nietstey cenowo to różnie wygląda i gdybym miałą wszystkie pojemniki naraz kupić to masakra. Kupiłam pojemnik na sztućce do szuflady, taki co ma rozmiar włąśnie jak szuflada, nic się nie przemieszcza. Niby nic, a cały dzień cieszyłam się tym jak dziecko
też mam pojemnik na sztućce z Tk Maxxa, jestem super zadowolona - bardzo solidny, ciężki, lakierowany na czarno. Nie był najtańszy, ale jestem pewna, że posłuży lata w świetnym stanie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:03   #3386
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ale nie pokazali nawet sekundy ze ślubu/wesela
Co racja to racja
to chyba tylko szusza pokazała...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:13   #3387
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Szukałam jednej stronki w internecie, googlowałam, patrzę na wyniki i czytam fragmenty stron... czytam: "Znowu jestem w ciąży. Mam poczucie winy..." - myślę "wat?", patrzę jeszcze raz: "Znowu jestem. Wciąż mam poczucie winy..."

Przez yt i wizaż też wszędzie widzę cionrze
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:14   #3388
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Szafiarką nie jestem, ale dla mnie to głupota. Wiele ludzi z klasą nosi się w markach, ale łączy markowe dodatki z ciuchami z lumpeksów - no name totalnie.
no name - jak najbardziej ale znajomy wlasnie mi cos takiego powiedzial, jak stac cie na torebke prady to ne nosisz balerinek z primarka ;-), poza tym nie oszukujmy sie za torebli diora chanel'a LV orady placisz bo jest to reczna robota i dobra jakosc, zestawienie tego z tandeta wyjdzie od razu po jakosci wykonania
a w ciuchlandach mozna znalesc calkiem niezle perełki, jednakowoz nie wydaje mi sie aby czolowe szafiarki biegaly w ciuchach z lumpeksu - no chyba ze sie myle.

Edytowane przez Arturo Sadi
Czas edycji: 2015-11-04 o 16:18
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:16   #3389
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
no name - jak najbardziej ale znajomy wlasnie mi cos takiego powiedzial, jak stac cie na torebke prady to ne nosisz balerinek z primarka ;-)
bzdura xD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:17   #3390
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez pesstka90 Pokaż wiadomość
Slicznie
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.