Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:( - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 17:04   #3361
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Pokaż wiadomość
Tak, był super
Zdam tak, jak Ty za 5 razem
Ja za drugim razem miałam super egzaminatora, ale z nerwów wtedy i tak nie dałam rady.
Życzę Ci tego i mocno trzymam kciuki, bo wiem jaka to ulga w końcu zdać.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 17:08   #3362
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Ja za drugim razem miałam super egzaminatora, ale z nerwów wtedy i tak nie dałam rady.
Życzę Ci tego i mocno trzymam kciuki, bo wiem jaka to ulga w końcu zdać.
Ja to w ogóle mam szczęście do fajnych egzaminatorów, a ten dzisiejszy był do tego młody i przystojny
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 18:43   #3363
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle mam szczęście do fajnych egzaminatorów, a ten dzisiejszy był do tego młody i przystojny
Aaa no to już rozumiem dlaczego Ci się tak podobało. Moja koleżanka też tak miała, że trafił jej się młody i przystojny egzaminator a że zdała to już w ogóle miło wspomina egzamin.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 20:25   #3364
ajsola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 91
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez ajsola Pokaż wiadomość
Hej, ja mam egzamin w piątek znowu zrobiłam sobie przerwę pół roku.. dzisiaj po raz pierwszy miałam jazdy doszkalające przed tym egzaminem, bo tak zatłoczone są szkoły jazdy. Początek tragiczny Zero skupienia, gasnący samochód, ciężka noga, za szybko odpuszczałam sprzęgło, za dużo gazu, ogólnie błędy jakbym nigdy nie jeździła
Jutro mam kolejne 2 godziny i w piątek rano także.. mam nadzieje, że jakoś to ogarnę to już 5. próba. A naukę jazdy wstyd się przyznać zaczęłam w grudniu 2009.. systematyczność przede wszystkim..
Hej nawiązując co swojej wczorajszej wypowiedzi Dzisiaj miałam kolejne 2h i jest coraz lepiej. Przez prawko straciłam pewność siebie i nawet czasem wydaje mi się, że jestem.. za głupia. Dzisiaj instruktor mi powiedział, że jest bardzo dobrze. Zobaczymy w piątek o 12. Trzymajcie kciuki.
ajsola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 08:56   #3365
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez ajsola Pokaż wiadomość
Hej nawiązując co swojej wczorajszej wypowiedzi Dzisiaj miałam kolejne 2h i jest coraz lepiej. Przez prawko straciłam pewność siebie i nawet czasem wydaje mi się, że jestem.. za głupia. Dzisiaj instruktor mi powiedział, że jest bardzo dobrze. Zobaczymy w piątek o 12. Trzymajcie kciuki.
Kochana mam to samo... Mówił, że wszystko jest super, nawet kopertę za każdym razem robiłam dobrze, a tego się najbardziej obawiałam... Tylko stwierdził, że "za dużo paniki" we mnie... Robię manewr, od razu patrzę na instruktora i przerażona "źle?!" a ten w śmiech.. "BARDZO DOBRZE! Mniej paniki...."

Dzisiejsza noc była okropna, nie mogłam spać, trzęsłam się w łóżku, nie mogłam wybić z głowy myśli o egzaminie.....
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:19   #3366
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Dariah gratulacje!!!


Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość

ja poprosiłam i dostałam odp - wszyscy sie uczą na pachołki
U mnie było to samo to i się uczyłam na pachołki.

I jak ktoraś pisała skreci się blizej prawej trzeba odbic itp. albo ze stresu mozna pomylis pachołki... mi się zdazylo, po czym pretensje do I ze skrecilam tak jak mnie uczył...ta jasne tylko przy innym.
Zresztą spóźni się skret lub za szybko się skręci i moze być koniec.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 15:55   #3367
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Dziewczyny, pomozcie bo czuje ze nie wyrabiam...Jak mzlsicie po czym poznac osobe ktora kompletnie nie powinna sie brac za robienie prawa jazdy? O.o tzn, taka ktora nie ma do tego predyspozycji (jak to sie mowi...) hheh xD
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 15:57   #3368
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Dariah gratulacje!!!



U mnie było to samo to i się uczyłam na pachołki.

I jak ktoraś pisała skreci się blizej prawej trzeba odbic itp. albo ze stresu mozna pomylis pachołki... mi się zdazylo, po czym pretensje do I ze skrecilam tak jak mnie uczył...ta jasne tylko przy innym.
Zresztą spóźni się skret lub za szybko się skręci i moze być koniec
Dziękuję
Ja się uczyłam metodą na pachołki bo wszyscy instruktorzy tak uczyli, ale powinni uczyć tak żeby można było od początku patrzeć w lusterka bo pachołki czasem mogą się pomylić. Tak jak przed ostatnim egzaminem zastanawiałam się przy którym pachołku zacząć kręcić kierownicą i łuku bałam się najbardziej.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 16:10   #3369
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Jestem zywym dowodem ze jak sie chce to sie da. Ja moje 4 egzaminy robilam luk na pacholki bo za chiny nie umialam inaczej i o dziwo ale wychodzilo idealnie, za nast. egzamin sie nauczulam normalnie na lusterka, obserwacje itd...i teraz juz nigdy bym nie zrobila na te pacholki ktore tak jak mowicie moga mylic...xD
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 14:00   #3370
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Hej dziewczyny mam pytanie, zwłaszcza do tych które już egzamin zdały i może czasem tu jeszcze zaglądają Dowiedziałam się o takiej stronie https://www.kierowca.pwpw.pl/ Na tej stronie mogę wpisać swoje dane i sprawdzić czy coś z wyrabianiem tego mojego prawka ruszyło. Zapłaciłam od razu po egzaminie i egzamin miałam we wtorek. Dzisiaj jest piątek, minęło kilka dni a na tej stronie cały czas wyświetla się że jest brak spraw w toku. Któraś z Was coś słyszała o tej stronce czy ona działa poprawnie?
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 14:26   #3371
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie, zwłaszcza do tych które już egzamin zdały i może czasem tu jeszcze zaglądają Dowiedziałam się o takiej stronie https://www.kierowca.pwpw.pl/ Na tej stronie mogę wpisać swoje dane i sprawdzić czy coś z wyrabianiem tego mojego prawka ruszyło. Zapłaciłam od razu po egzaminie i egzamin miałam we wtorek. Dzisiaj jest piątek, minęło kilka dni a na tej stronie cały czas wyświetla się że jest brak spraw w toku. Któraś z Was coś słyszała o tej stronce czy ona działa poprawnie?
Tak też tam sprawdzałam...i też musiałam czekać...a później nagle pojawiło się że do odbioru jest. Tak więc spokojnie trochę cierpliwości
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 14:33   #3372
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Tak też tam sprawdzałam...i też musiałam czekać...a później nagle pojawiło się że do odbioru jest. Tak więc spokojnie trochę cierpliwości
Wiem, że jestem strasznie niecierpliwa, ale tyle już czekałam na zdanie egzaminu, że chciałabym je mieć już ręku
A ile czekałaś na odbiór?
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 15:14   #3373
ajsola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 91
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Hej ja po egzaminie, niestety oblałam taka jestem trąba, że nie zatrzymałam się na strzałce.. Egzaminator powiedział, że ładnie wszystko robiłam, wszystko dobrze mi szło, technika jazdy bardzo dobra a tu takie coś i to już przy końcówie.. ech najważniejsze, że noga mi nie latała przy łuku, W OGÓLE się nie stresowałam ) cieszę się, że pokonałam strach i jestem coraz pewniejsza siebie na drodze

Tylko więcej skupienia następnym razem!!!

...a kolejny egzamin 24 stycznia
ajsola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 17:59   #3374
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Dzienczyny, ja czuje ze ja sie do tego nie nadaje, ze ja nigdy nie zdam tego prawka i nie bede jezdzic...w koncu nie kazdy sie nadaje na kierowce badz "kierownicę" hahah xDi ja jestem niestety takim przypadkiem...O.o
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 19:35   #3375
Psiunia135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Hej Od pewnego czasu oglądam te forum i dzisiaj założyłam sobie konto. Niestety ja należę do tych które, też nie potrafią zdać prawka. Już trzeci raz nie zdałam( i to na łuku!!!) . Na kursie łuk wychodził mi idealnie, a jak przyszło do egzaminu to klops . Nie wiem co zrobić?
Psiunia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 19:56   #3376
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Wiem, że jestem strasznie niecierpliwa, ale tyle już czekałam na zdanie egzaminu, że chciałabym je mieć już ręku
A ile czekałaś na odbiór?
Szczerze powiedziawszy nie pamiętamale ok tygodnia...tyle ze dokument był wcześniej ... zanim na stronie napisali do odbioru
date też miała wcześniejszą jak poszłam odebrac to chyba badal było w toku.

ajsola kurcze szkoda...ale nastepnym razem musi się udać strasznie dlugie terminy pewnie przez zmiany przepisow...w tamtym roku było podobnie.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Babel a jak myslisz umiesz jeździc? jak tak...wiesz że dobrze się czujesz za kierownica to jak najbardziej się nadajesz.
Ja rozumiem jak ktos zdaje po raz 20 a nadal np. najezdza na krawęznik nie tyle co na egzam. ze stresu tylko nawet na jazdach to wtedy bym sie zasanowila czy warto ale w innej sytuacji bym nadal próbowała

Niby niektórzy sadza że z prawkiem jak z z innymi sprawami no. nie kazdy nadaje się na lekarza ale jakoś nie chce mi sie w to wierzyc...bo gdyby kazdy poddawal sie za 3, 6, 9 razem to praktycznie mało kto by mial prawko...bo po 3 już stwierdziłby że się nie nadaje



Też oblewalam na łuku...robiłam na sposób...ale mialam ten problem że nie widziałam lini dopiero jak dałam 1 skret i wyjezdzałam na prostą to wtedy wszystko widziałam i potrafilam naprowadzic nawet jak spoznilam skret.
Może poswięcić więcej czasu na łuk...u mnie to zapewne był brak skupienia i albo za szybko skrecala, albo za wolno...albo pommylilam pachołek.
Jak zaczęłam gadać do siebie do pomogło
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 20:30   #3377
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Nie wierze, ze to pisze: ZDALAM !!!!!!

To najszczesliwszy dzien mojego zycia. Bylam zupelnie spokojna i to na pewno byla "wina" tabletek, ktore bralam od 1,5 miesiaca. Dodatkowo wzielam dzisiaj inna doraznie... Wiem, ze nie wolno brac takich srodkow na egzamin, ale zrobilam to i udalo sie! Noga wcale sie nie telepala, sluchala sie mnie i bylo cudownie!
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 20:41   #3378
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Nie wierze, ze to pisze: ZDALAM !!!!!!

To najszczesliwszy dzien mojego zycia. Bylam zupelnie spokojna i to na pewno byla "wina" tabletek, ktore bralam od 1,5 miesiaca. Dodatkowo wzielam dzisiaj inna doraznie... Wiem, ze nie wolno brac takich srodkow na egzamin, ale zrobilam to i udalo sie! Noga wcale sie nie telepala, sluchala sie mnie i bylo cudownie!
No i super gratulacje!
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 21:06   #3379
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez ajsola Pokaż wiadomość
Hej ja po egzaminie, niestety oblałam taka jestem trąba, że nie zatrzymałam się na strzałce.. Egzaminator powiedział, że ładnie wszystko robiłam, wszystko dobrze mi szło, technika jazdy bardzo dobra a tu takie coś i to już przy końcówie.. ech najważniejsze, że noga mi nie latała przy łuku, W OGÓLE się nie stresowałam ) cieszę się, że pokonałam strach i jestem coraz pewniejsza siebie na drodze

Tylko więcej skupienia następnym razem!!!

...a kolejny egzamin 24 stycznia
Kurcze, szkoda że się nie udało, wiem jaki to stres przeżywać to tyle razy, ale trzymam kciuki żeby następny raz był szczęśliwy!

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Dzienczyny, ja czuje ze ja sie do tego nie nadaje, ze ja nigdy nie zdam tego prawka i nie bede jezdzic...w koncu nie kazdy sie nadaje na kierowce badz "kierownicę" hahah xDi ja jestem niestety takim przypadkiem...O.o
Nie możesz tak myśleć. Ja też myślałam, że się do tego nie nadaje i miałam chwilę zwątpienia czy w ogóle zapisywać się na kolejne egzaminy, a jednak udało mi się zdać. Trzeba po prostu próbować aż się uda.

Cytat:
Napisane przez Psiunia135 Pokaż wiadomość
Hej Od pewnego czasu oglądam te forum i dzisiaj założyłam sobie konto. Niestety ja należę do tych które, też nie potrafią zdać prawka. Już trzeci raz nie zdałam( i to na łuku!!!) . Na kursie łuk wychodził mi idealnie, a jak przyszło do egzaminu to klops . Nie wiem co zrobić?
Trzeci raz to jeszcze nie taka tragedia. Większość moich znajomych, z resztą tak jak i ja, w trzech razach się nie zmieściła. Osobiście łuk był dla mnie zawsze najgorszy na egzaminie bo jeśli chodzi o łuk to decydują centymetry i trzeba być bardzo dokładnym. Może powinnaś jeszcze więcej łuk poćwiczyć mimo że idealnie wychodzi.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy nie pamiętamale ok tygodnia...tyle ze dokument był wcześniej ... zanim na stronie napisali do odbioru
date też miała wcześniejszą jak poszłam odebrac to chyba badal było w toku.
No właśnie tak w stu procentach tej stronie jednak nie ufam, dlatego chyba pod koniec przyszłego tygodnia zadzwonię do wydziału komunikacji i zapytam. Z moim szczęściem życiowym to raczej jeszcze tego mojego prawka nie będzie do odbioru, ale może jednak.

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Nie wierze, ze to pisze: ZDALAM !!!!!!

To najszczesliwszy dzien mojego zycia. Bylam zupelnie spokojna i to na pewno byla "wina" tabletek, ktore bralam od 1,5 miesiaca. Dodatkowo wzielam dzisiaj inna doraznie... Wiem, ze nie wolno brac takich srodkow na egzamin, ale zrobilam to i udalo sie! Noga wcale sie nie telepala, sluchala sie mnie i bylo cudownie!
Gratulacje!!! Bardzo się cieszę, że się udało
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 06:49   #3380
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Nie wierze, ze to pisze: ZDALAM !!!!!!

To najszczesliwszy dzien mojego zycia. Bylam zupelnie spokojna i to na pewno byla "wina" tabletek, ktore bralam od 1,5 miesiaca. Dodatkowo wzielam dzisiaj inna doraznie... Wiem, ze nie wolno brac takich srodkow na egzamin, ale zrobilam to i udalo sie! Noga wcale sie nie telepala, sluchala sie mnie i bylo cudownie!
Gratuluje! Widziałam, że w końcu zdasz opowiadaj jak było. Jakie zadania?
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 08:35   #3381
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Gratuluje! Widziałam, że w końcu zdasz opowiadaj jak było. Jakie zadania?
Tija, Ty dopiero co pisalas, ze zdalas, a w Twoim podpisie widze, ze to juz rowny miesiac ! Ale czas leci ;p

Jak juz pisalam- bylam na tabletkach i to na pewno mi pomoglo, wcale sie nie denerwowalam, noga nawet nie zadrzala! Zjadlam tez batonika jak radzilyscie ;P Bylam calkowicie spokojna. Egzaminator (jak sie pozniej okazalo, to najgorszy w calym osrodku) byl bardzo powazny, polecenia wydawal takie suche, a nawet mnie to nie razilo!

Jezdzilam 30 minut. Na placu wszystko za 1szym razem, wyjechalam na miasto i pierwsze co mialam to zawrocic na uliczce wykorzystujac wjazd i wsteczny, jechalam ciagle prosto, szukalam sobie jakiegos ladnego wjazdu, a egzaminator z nerwem do mnie "slyszala pani polecenie?! bo zaraz nam sie droga skonczy!" No to juz wybralam 1szy lepszy i zawrocilam w nim :P Poza tym spokojnie, parkowanie prostopadle, zawracanie na skrzyzowaniu, na rondzie, w lewo z jednokierunkowej, byly dwa miejsca, gdzie musialam uzyc recznego ;p Przepuscilam tez dwa razy pieszych (haha, nigdy tego nie robilam, ani w swoim, ani w Lce), dziewczyna popatrzyla na dach "egzamin" i sie usmiechnela do mnie znaczaco

I pod koniec, jedziemy juz w strone WORDu ! Word w lewo. A pan do mnie "prosze skrecic w prawo"... Radosc na chwile uciekla Mialam rozpedzic sie do 60 i zahamowac plynnie w wyznaczonym miejscu, a zaraz na przeciwko byl wjazd, w ktorym wycofalam i juz do WORDu Nie moglam w to uwierzyc, dziekowalam mu kilka razy, az sie w koncu usmiechnal :P Stwierdzil, ze kilka razy przekraczalam predkosc, ale wynik pozytywny ! ))
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8

Edytowane przez wszystkienazwysazajete
Czas edycji: 2012-11-17 o 08:37
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 09:59   #3382
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

to zapewne dzięki batonikowi
kurcze ale zawsze jak juz się widzi kierunek WORD to ulga i szczęście
no i warto było się pomęczyć
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 10:08   #3383
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Tija, Ty dopiero co pisalas, ze zdalas, a w Twoim podpisie widze, ze to juz rowny miesiac ! Ale czas leci ;p

Jak juz pisalam- bylam na tabletkach i to na pewno mi pomoglo, wcale sie nie denerwowalam, noga nawet nie zadrzala! Zjadlam tez batonika jak radzilyscie ;P Bylam calkowicie spokojna. Egzaminator (jak sie pozniej okazalo, to najgorszy w calym osrodku) byl bardzo powazny, polecenia wydawal takie suche, a nawet mnie to nie razilo!

Jezdzilam 30 minut. Na placu wszystko za 1szym razem, wyjechalam na miasto i pierwsze co mialam to zawrocic na uliczce wykorzystujac wjazd i wsteczny, jechalam ciagle prosto, szukalam sobie jakiegos ladnego wjazdu, a egzaminator z nerwem do mnie "slyszala pani polecenie?! bo zaraz nam sie droga skonczy!" No to juz wybralam 1szy lepszy i zawrocilam w nim :P Poza tym spokojnie, parkowanie prostopadle, zawracanie na skrzyzowaniu, na rondzie, w lewo z jednokierunkowej, byly dwa miejsca, gdzie musialam uzyc recznego ;p Przepuscilam tez dwa razy pieszych (haha, nigdy tego nie robilam, ani w swoim, ani w Lce), dziewczyna popatrzyla na dach "egzamin" i sie usmiechnela do mnie znaczaco

I pod koniec, jedziemy juz w strone WORDu ! Word w lewo. A pan do mnie "prosze skrecic w prawo"... Radosc na chwile uciekla Mialam rozpedzic sie do 60 i zahamowac plynnie w wyznaczonym miejscu, a zaraz na przeciwko byl wjazd, w ktorym wycofalam i juz do WORDu Nie moglam w to uwierzyc, dziekowalam mu kilka razy, az sie w koncu usmiechnal :P Stwierdzil, ze kilka razy przekraczalam predkosc, ale wynik pozytywny ! ))
Gratuluję
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 13:47   #3384
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Tija, Ty dopiero co pisalas, ze zdalas, a w Twoim podpisie widze, ze to juz rowny miesiac ! Ale czas leci ;p

Jak juz pisalam- bylam na tabletkach i to na pewno mi pomoglo, wcale sie nie denerwowalam, noga nawet nie zadrzala! Zjadlam tez batonika jak radzilyscie ;P Bylam calkowicie spokojna. Egzaminator (jak sie pozniej okazalo, to najgorszy w calym osrodku) byl bardzo powazny, polecenia wydawal takie suche, a nawet mnie to nie razilo!

Jezdzilam 30 minut. Na placu wszystko za 1szym razem, wyjechalam na miasto i pierwsze co mialam to zawrocic na uliczce wykorzystujac wjazd i wsteczny, jechalam ciagle prosto, szukalam sobie jakiegos ladnego wjazdu, a egzaminator z nerwem do mnie "slyszala pani polecenie?! bo zaraz nam sie droga skonczy!" No to juz wybralam 1szy lepszy i zawrocilam w nim :P Poza tym spokojnie, parkowanie prostopadle, zawracanie na skrzyzowaniu, na rondzie, w lewo z jednokierunkowej, byly dwa miejsca, gdzie musialam uzyc recznego ;p Przepuscilam tez dwa razy pieszych (haha, nigdy tego nie robilam, ani w swoim, ani w Lce), dziewczyna popatrzyla na dach "egzamin" i sie usmiechnela do mnie znaczaco

I pod koniec, jedziemy juz w strone WORDu ! Word w lewo. A pan do mnie "prosze skrecic w prawo"... Radosc na chwile uciekla Mialam rozpedzic sie do 60 i zahamowac plynnie w wyznaczonym miejscu, a zaraz na przeciwko byl wjazd, w ktorym wycofalam i juz do WORDu Nie moglam w to uwierzyc, dziekowalam mu kilka razy, az sie w koncu usmiechnal :P Stwierdzil, ze kilka razy przekraczalam predkosc, ale wynik pozytywny ! ))
na taką historie czekałam ogromnie sie cieszę, że masz to za sobą, śledziłam Twoje losy i widziałam, że lekko nie było
No własnie dzisiaj mija równy miesiac do egzaminu jeżdze kiedy tylko mogę, ostatnio jechałam w korku i mnie to troche stresowało. Powoli łapie jak sie parkuje rónolegle nie na sposób egzaminacyjny
Teraz jakieś dwa tygodnie poczekasz na plastik i możesz legalnie jeździć
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 15:29   #3385
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
na taką historie czekałam ogromnie sie cieszę, że masz to za sobą, śledziłam Twoje losy i widziałam, że lekko nie było
No własnie dzisiaj mija równy miesiac do egzaminu jeżdze kiedy tylko mogę, ostatnio jechałam w korku i mnie to troche stresowało. Powoli łapie jak sie parkuje rónolegle nie na sposób egzaminacyjny
Teraz jakieś dwa tygodnie poczekasz na plastik i możesz legalnie jeździć
Oj faktycznie, lekko nie bylo.. Dodatkowo kupe kasy wydalam na leki i wizyty u lekarzy/psychiatrow/psychologow, ale te tabletki wziete przed zdanym egzaminem byly ostatnimi w moim zyciu. Zdalam, wiec nie potrzebuje juz uspokojenia, tylko egzamin tak na mnie dzialal. A bylo naprawde swietnie, noga sie mnie sluchala, nawet nie drzala! A przeciez zawsze odskakiwala na 10cm...

Dziekuje za mile slowa, faktycznie to forum ma moc!
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 07:56   #3386
Chocolate_Rain
Raczkowanie
 
Avatar Chocolate_Rain
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Witam wszystkie nie mogace zdac

Wreszcie i ja postanowila napisac. Swoja walke zaczelam kilka lat temu. Dobrze jezdzilam i lubilam to. Instruktorzy mnie chwalili, nawet egzaminatorzy mi mowili, ze dobrze jezdze no ale sie nie udawalo. Najwiekszy problem mialam z lukiem. Chocbym nie wiem jak dlugo i jak dobrze go robila to akurat na egzaminie wyjezdzalam poza linie albo uderzalam w slupek. Mialam juz psychicznie dosyc po kolejnym n-tym niezdnym na tym cholernym luku egzaminie i zrobilam sobie przerwe.

Oczywiscie 2 lata pozniej skopalam sobie tylek za to ze nie doprowadzilam sprawy do konca i wrocilam na to prawko. Pierwszy egzamin uwalilam oczywiscie na luku! Ryczalam przeokropnie, ze znowu to samo no i kasa. O tym ile juz wydalam nawet nie chce myslec bo idzie w grube tysiace

Teraz mam w grudniu kolejny egzamin i mam nadzieje ze w koncu sie uda. Wiem, ze tym razem nie odpuszcze i bede robic az zdam chocbym znowu miala sie meczyc. Lubie jezdzic, jestem rozsadna na drodze iwiem, ze nadaje sie na kierowce.

Inna kwestia, ze na sam dzwiek slowa WORD mam negatywne emocje i wogole nie mam ochoty tam znowu isc ale jestem uparta i sie zawzielam Nie odpuszcze bo jest to jedno z moim marzen i zrobie wszystko co moge zeby je spelnic

Trzymam mocno kciuki za wszystkie z Was, ktore tez sie mecza. W koncu nam sie uda
Chocolate_Rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 10:37   #3387
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Oj faktycznie, lekko nie bylo.. Dodatkowo kupe kasy wydalam na leki i wizyty u lekarzy/psychiatrow/psychologow, ale te tabletki wziete przed zdanym egzaminem byly ostatnimi w moim zyciu. Zdalam, wiec nie potrzebuje juz uspokojenia, tylko egzamin tak na mnie dzialal. A bylo naprawde swietnie, noga sie mnie sluchala, nawet nie drzala! A przeciez zawsze odskakiwala na 10cm...

Dziekuje za mile slowa, faktycznie to forum ma moc!
a jakie tabletki bralas? moze napisac nazwe? dostepne bez recepty? Ja tez chyba musze cos na uspokojenie zażyć bo mam problem z nerwami i nogi mi drżą

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate_Rain Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nie mogace zdac

Wreszcie i ja postanowila napisac. Swoja walke zaczelam kilka lat temu. Dobrze jezdzilam i lubilam to. Instruktorzy mnie chwalili, nawet egzaminatorzy mi mowili, ze dobrze jezdze no ale sie nie udawalo. Najwiekszy problem mialam z lukiem. Chocbym nie wiem jak dlugo i jak dobrze go robila to akurat na egzaminie wyjezdzalam poza linie albo uderzalam w slupek. Mialam juz psychicznie dosyc po kolejnym n-tym niezdnym na tym cholernym luku egzaminie i zrobilam sobie przerwe.

Oczywiscie 2 lata pozniej skopalam sobie tylek za to ze nie doprowadzilam sprawy do konca i wrocilam na to prawko. Pierwszy egzamin uwalilam oczywiscie na luku! Ryczalam przeokropnie, ze znowu to samo no i kasa. O tym ile juz wydalam nawet nie chce myslec bo idzie w grube tysiace

Teraz mam w grudniu kolejny egzamin i mam nadzieje ze w koncu sie uda. Wiem, ze tym razem nie odpuszcze i bede robic az zdam chocbym znowu miala sie meczyc. Lubie jezdzic, jestem rozsadna na drodze iwiem, ze nadaje sie na kierowce.

Inna kwestia, ze na sam dzwiek slowa WORD mam negatywne emocje i wogole nie mam ochoty tam znowu isc ale jestem uparta i sie zawzielam Nie odpuszcze bo jest to jedno z moim marzen i zrobie wszystko co moge zeby je spelnic

Trzymam mocno kciuki za wszystkie z Was, ktore tez sie mecza. W koncu nam sie uda
Rozumeim Ci Ja nie zdalam 3 razy i w tym tygoniu zapisuje sie na 4 egzamin, wszyscy moi znajomi zdaja za 1,2 razem a ja musze sie meczyc. Najgorsze, ze to prawo jazdy wykancza mnie psychcznie, nie moge przestac o tym myslec. Najgorzej jak jade tramwajem i widze wszedzie L i egzami to krew mnie zalewa. Tyle kasy juz na to wydala i tyle nerwow stracilam ze ejst mi siebie samej zal
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 11:36   #3388
Chocolate_Rain
Raczkowanie
 
Avatar Chocolate_Rain
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

@Nunum

ja tez jestem wykonczona psychicznie tym no bo ile mozna i to jeszcze caly czas na tym luku? W dodatku, zeby wyjechac na miasto i pokazac, ze sie umie jezdzic trzeba ten plac (LUK) zrobic a bez tego to d**pa no i po zawodach.

Co prawda mialam sporo egzaminow na miescie ale kilka tez na luku wlasnie oblewalam. Ale mimo zmeczenia nie poddawaj sie. Skoro lubisz jezdzic to warto. Ja bardzo zaluje, ze zrobilam ta przerwe bo powinnam byla to dopchnac do konca i teraz bym pewnie juz miala a tak to walcze nadal. I tez mi jest siebie zal, ze znowu sie nie udalo i ze sie juz tyle z tym mecze ale mysle, ze warto. Tak duzo czasu, nerwow i pieniedzy w to wsadzilysmy ze nie mozna teraz sie poddac. na pewno kiedys nam sie uda
Chocolate_Rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 12:22   #3389
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Nunum Pokaż wiadomość
a jakie tabletki bralas? moze napisac nazwe? dostepne bez recepty? Ja tez chyba musze cos na uspokojenie zażyć bo mam problem z nerwami i nogi mi drżą

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------


Rozumeim Ci Ja nie zdalam 3 razy i w tym tygoniu zapisuje sie na 4 egzamin, wszyscy moi znajomi zdaja za 1,2 razem a ja musze sie meczyc. Najgorsze, ze to prawo jazdy wykancza mnie psychcznie, nie moge przestac o tym myslec. Najgorzej jak jade tramwajem i widze wszedzie L i egzami to krew mnie zalewa. Tyle kasy juz na to wydala i tyle nerwow stracilam ze ejst mi siebie samej zal
Tabletki na recepte, od psychiatry... (psycholog nie moze wypisywac recept). Mam sporo skutkow ubocznych, dlatego nie polecam i juz je odstawilam... Ale duzo dziewczyn pisalo, ze pomagaly im ziolowe, dostepne bez recept. (mi oczywiscie nie, wiec musialam siegnac po mocniejsze...)

Cytat:
Napisane przez Chocolate_Rain Pokaż wiadomość
@Nunum

ja tez jestem wykonczona psychicznie tym no bo ile mozna i to jeszcze caly czas na tym luku? W dodatku, zeby wyjechac na miasto i pokazac, ze sie umie jezdzic trzeba ten plac (LUK) zrobic a bez tego to d**pa no i po zawodach.

Co prawda mialam sporo egzaminow na miescie ale kilka tez na luku wlasnie oblewalam. Ale mimo zmeczenia nie poddawaj sie. Skoro lubisz jezdzic to warto. Ja bardzo zaluje, ze zrobilam ta przerwe bo powinnam byla to dopchnac do konca i teraz bym pewnie juz miala a tak to walcze nadal. I tez mi jest siebie zal, ze znowu sie nie udalo i ze sie juz tyle z tym mecze ale mysle, ze warto. Tak duzo czasu, nerwow i pieniedzy w to wsadzilysmy ze nie mozna teraz sie poddac. na pewno kiedys nam sie uda
Doskonale Cie rozumiem, tez mialam najwiekszy zal, ze nigdy nie udaje sie pokonac cholernego placu i pokazac jak jezdze po miescie.Popieram- nie poddawaj sie! Ja tez zrezygnowalam na kilka lat i baaaaardzo tego zaluje, chyba najbardziej w swoim zyciu. Gdyby mozna bylo cofnac czas to robilabym od razu podejscia, a nie odkladala na miesiace/lata. Trzymam kciuki!
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8

Edytowane przez wszystkienazwysazajete
Czas edycji: 2012-11-18 o 12:23
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 12:59   #3390
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Ja nie mialam jak na razie poroblemu z liukiem( odpukac), oblewalam zawsze na miescie;/
A pomiedzy podejsciami bierzecie jakies dodatkowe jazdy, czy nie?
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-02 12:51:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.