Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 18:18   #3571
thefear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łańcut
Wiadomości: 54
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

W mediach już dawno nic nie słyszałam na temat Iwony. Nadzieja powinna umierać ostatnia, ale tyle czasu już minęło. Sama zapomniałam o tym, myślałam, że już dawno się odnalazła. Jestem z drugiego końca Polski, ale wyjątkowo mnie poruszyło zaginięcie tej kobiety. Z drugiej stronie słyszy się o błędach policji, jeśli oni nie pomogą to kto..
thefear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 11:55   #3572
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez thefear Pokaż wiadomość
W mediach już dawno nic nie słyszałam na temat Iwony. Nadzieja powinna umierać ostatnia, ale tyle czasu już minęło. Sama zapomniałam o tym, myślałam, że już dawno się odnalazła. Jestem z drugiego końca Polski, ale wyjątkowo mnie poruszyło zaginięcie tej kobiety. Z drugiej stronie słyszy się o błędach policji, jeśli oni nie pomogą to kto..
Znajda ja na pewno nie wiem czemu ale ja mam dziwne przeczucie,ze dziewczyna znajdzie sie cala i zdrowa,cos mi tam w srodku tak przemawia.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 22:15   #3573
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

A co on mi Father odpowiedział w tym poscie?bo nawet nie zdążyłam przeczytać bede wdzieczna za przytoczenie

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Znajda ja na pewno nie wiem czemu ale ja mam dziwne przeczucie,ze dziewczyna znajdzie sie cala i zdrowa,cos mi tam w srodku tak przemawia.
Też mam takie przeczucia... dziwnie dosc, bo w sumie nic na to nie wskazuje..no ale trzymajmy sie tej wersji.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 12:22   #3574
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

No i w końcu miło się zrobiło

Mam serdecznie dosyć osób, które przyłażą tutaj tylko po to, żeby wmawiać innym że z mało robią dla sprawy Iwony
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 12:57   #3575
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Od poltora tygodnia moj Uochany Kotek byl bardzo chory a w nocy zgasl. Dla mnie to okropna przykrosc, wyplakuje oczy i strasznie tesknie za tym zwierzaczkiem....
Jak okropnie czuje sie rodzina Iwony i jej bliscy znajomi ktorzy nie tylko cierpia z powodu jej zaginiecia ale i z powodu roznych przykrosci dodatkowych jakie wyrzadzaja tym biednym ludziom inni to ja nie jestem w stanie sobie wyobrazic....
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 13:30   #3576
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wracam i ja,Father dostał bana i wątek od razu zrobił się normalny.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 18:02   #3577
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Jeszcze troszkę i minie równy rok od Jej zaginięcia... Na bieżąco podczytuję wątek w poszukiwaniu jakichś dobrych informacji, a tu ciągle nic.... Iwonko gdzie jesteś ?
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 11:11   #3578
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Jeszcze troszkę i minie równy rok od Jej zaginięcia... Na bieżąco podczytuję wątek w poszukiwaniu jakichś dobrych informacji, a tu ciągle nic.... Iwonko gdzie jesteś ?
No właśnie tak myślałam o tym niedawno że jesli Iwona się nie odnajdzie to w rocznicę dobrze by było przypomnieć o sprawie i zorganizować kolejny marsz.

Dałam tez pomysł na szukamywas aby w dzień zaginionych w sierpniu odbył się marsz dla wszystkich zaginionych, najlepiej w Warszawie.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:14   #3579
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
No właśnie tak myślałam o tym niedawno że jesli Iwona się nie odnajdzie to w rocznicę dobrze by było przypomnieć o sprawie i zorganizować kolejny marsz.

Dałam tez pomysł na szukamywas aby w dzień zaginionych w sierpniu odbył się marsz dla wszystkich zaginionych, najlepiej w Warszawie.
Bardzo słuszna inicjatywa Brawo za pomysł

Swoją drogą, nigdy nie podejrzewałabym, że ta sprawa będzie się ciągnąć tyle czasu.
Jak mówiłam, śledzę przebieg sprawy od samego początku i tak siadło mi to w głowie, że od kiedy dowiedziałam się o tym zaginięciu, ani raz nie zdarzyło mi się wracać do domu samej w późnych porach. Wcześniej niestety różnie bywało, niejednokrotnie wracałam sama w środku nocy albo nad ranem, na szczęście nigdy nic mi się nie stało. Dopiero ta sprawa uświadomiła mi, jak niewiele trzeba, by doszło do tragedii...
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:57   #3580
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

25.maja jest też Dzień Dziecka Zaginionego, obchodzony w Unii Europejskiej, więc może przy tej okazji media przypomną o Iwonie i o problemie zaginięć.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:30   #3581
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wchodze tutaj raz na jakis czas,zawsze z nadzieją,ze na 1wszej stronie znajdę nie szczegóły zaginięcia Iwony tylko wielki napis,że Iwona się odnalazła a tutaj ciągle nic....

Co do tych przeczuć to nie wiem czy przeze mnie przemawia nadzieja czy naiwność ale też mi się wydaje,że się odnajdzie cała i zdrowa nie wiem co raz częściej myślę o tym,że może uciekła....nie mam pojęcia
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 00:22   #3582
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Podbiję wątek innym zaginięciem. 27 maja zaginął 23-letni chłopak z mojej miejscowości. Ma na imię Michał Szpyruk. Zaginął niestety aż w Hiszpanii,gdzie pojechał się wspinać. Miejscowość,w której był ostatnio widziany to El Chorro. Jeśli ktoś z Was ma tam rodzinę/znajomych, to proszę przekażcie im tą informację.

Tu jest strona poszukiwań Michała.
http://www.facebook.com/event.php?eid=106835009406607

A tu jego prywatne konto,na którym można oglądać jego zdjęcia.
http://www.facebook.com/profile.php?...703765&sk=wall
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 19:20   #3583
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Podbiję wątek innym zaginięciem. 27 maja zaginął 23-letni chłopak z mojej miejscowości. Ma na imię Michał Szpyruk. Zaginął niestety aż w Hiszpanii,gdzie pojechał się wspinać. Miejscowość,w której był ostatnio widziany to El Chorro. Jeśli ktoś z Was ma tam rodzinę/znajomych, to proszę przekażcie im tą informację.

Tu jest strona poszukiwań Michała.
http://www.facebook.com/event.php?eid=106835009406607

A tu jego prywatne konto,na którym można oglądać jego zdjęcia.
http://www.facebook.com/profile.php?...703765&sk=wall
niestety Michał nie żyje

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....EG00/761422057
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:07   #3584
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Niestety, właśnie też miałam to napisać. Wielka szkoda. Ale takie miałam przeczucia.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:34   #3585
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Niestety, właśnie też miałam to napisać. Wielka szkoda. Ale takie miałam przeczucia.
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 23:33   #3586
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Boże, jak przeczytałam post nade mną, to nogi się pode mną ugięły, bo myślałam, że chodzi o Iwonę...
Przykra sprawa z Michałem, ale przynajmniej rodzina nie żyje w niepewności...
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 23:36   #3587
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dobry wieczór .

Dzięki Hvid zrozumiałem wasze oburzenie i zniesmaczenie moimi tekstami .

Chciałbym prosić Was o Wybaczenie i Serdecznie przepraszam . Jest mi wstyd i bardzo głupio . Jest mi z tym źle .
Przepraszam Titinę - wybacz mi , staremu idiocie . Jest mi Przykro , na prawdę .

Przepraszam - Vision , Proszę o wybaczenie .

nerwy są złym doradcą - Więc przepraszam i nie gniewajcie się na mnie.

Może zbyt późno to zrozumiałem - ale myślę że lepiej późno niż wcale .

Przepraszam
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:26   #3588
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Niestety, właśnie też miałam to napisać. Wielka szkoda. Ale takie miałam przeczucia.
Ja niestety też, pierwsza myśl: pewnie gdzieś spadł.
Szkoda chłopaka.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 13:13   #3589
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Dobry wieczór .

Dzięki Hvid zrozumiałem wasze oburzenie i zniesmaczenie moimi tekstami .

Chciałbym prosić Was o Wybaczenie i Serdecznie przepraszam . Jest mi wstyd i bardzo głupio . Jest mi z tym źle .
Przepraszam Titinę - wybacz mi , staremu idiocie . Jest mi Przykro , na prawdę .

Przepraszam - Vision , Proszę o wybaczenie .

nerwy są złym doradcą - Więc przepraszam i nie gniewajcie się na mnie.

Może zbyt późno to zrozumiałem - ale myślę że lepiej późno niż wcale .

Przepraszam
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 16:27   #3590
iinnaa
Raczkowanie
 
Avatar iinnaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 77
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Powstaje nowa stronka na temat zaginięcia Iwony
Zapraszam http://priorytetowa.home.pl/
__________________
~~Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło ~~


iinnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 23:13   #3591
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Janusz - nie znamy sie pewnie nigdy nie poznamy, ale wierze ze jestes calym sercem z rodzina Iwony i Twoje intencje sa szczere, choc moze Twoje zachowanie odbierane bylo roznie. Mysle ze starasz sie jak mozesz robic co mozesz dla Iwony. Podziwam Cie za to ze mimo wiadra pomyj wylewanego na Ciebie wieloktornie nie odsunales sie w cien i nie zostawiles Iwony.
Nie wszystkie osoby mysla tak samo, ja przedstawiam swoje odczucia i swoje zdanie.
Zycze i Tobie i przede wszystkim rodzinie Iwony by Iwona sie odnalazla. No i zdrowia duzo dla wszystkich osob ktorym na odnalezieniu Iwony zalezy, by jakos przetrwac ten trudny czas....
Nie zrobilam dla sprawy wiele, ale podziwiam tych ktorzy cos zrobili ogromnie. Moze chociaz moge zrobic tyle ze wespre Was słowem.
Przesylam mase pozytywnej energi ktorej napewno Wam potrzeba....
Prosze przekaz rodzinie Iwony slowa ze nie wszyscy maja im cos do zarzucenia....Sa dzielni.... Calym ercem jestem z Wami.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 09:54   #3592
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
ja mam takie dziwne wrazenie, ze te niedajace sie czytac posty pisze jedna i ta sama osoba (J,K,F.... nie pamietam kto jeszcze)
Tez miałam takie wrażenie.

eh a sprawa wciąż nierozwiązana... : (((((

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Czytajac te wszystkie posty nasuwa mi sie tylko jedno na myśl...ale tu dziwnie
Po prostu specyficznie ^^
ja jak czytam to wszystko zastanawiam się czy jestem na haju, czy może piszący tutaj wzięli jakieś zielsko ^^
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 11:30   #3593
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ewelina Magnuska zaginiona. Druga Iwona Wieczorek?


http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....WIAT/101196716
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 13:38   #3594
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Ewelina Magnuska zaginiona. Druga Iwona Wieczorek?


http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....WIAT/101196716
niesamowite jest to ze iwona zostala taka "ikoną" zaginionych mlodych dziewczyn....smutne
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 08:34   #3595
iinnaa
Raczkowanie
 
Avatar iinnaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 77
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ewelina się odnalazła - uciekła z domu i nie życzy sobie ujawnienia gdzie jest, mieszka gdzieś w Polsce

co do Iwony - nowa strona ukazała ją w nieco innym świetle , dużo rozjaśniła sprawę jednak zostałą szybko zamknięta dlaczego? dobre pytanie , dlatego wszystkie strony poświęcone Iwonie są tak w mig zamykane ,?????
__________________
~~Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło ~~



Edytowane przez iinnaa
Czas edycji: 2011-06-05 o 08:37
iinnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 10:51   #3596
Senso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 297
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Czy ktoś wie w jakim świetle była tam przedstawiona Iwona? Czytałam tylko początkowe publikacje i widocznie tamtych nie znam, a bardzo mnie to ciekaw.
__________________
Senso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 11:12   #3597
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Senso Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie w jakim świetle była tam przedstawiona Iwona? Czytałam tylko początkowe publikacje i widocznie tamtych nie znam, a bardzo mnie to ciekaw.
Cytat:
(pogrubione nie moje, tekst jest dostępny na forum gp24)

O tym, jaka była Iwona przez ostatnie 10 miesięcy powiedziano już niemal wszystko. Była i najgrzeczniejszą na świecie, pilną maturzystką, córeczką, która nie ma przed swoją mamą żadnych tajemnic, dyskotekowym latawcem, dziewczyną utrzymującą się ze sponsoringu i luksusową call-girl, umawiającą się tylko z wybranymi osobami z tzw. wyższej półki. Jaka jest prawda o Iwonie?

Najbliżsi Iwony od momentu jej zaginięcia przez długi czas popełniali ogromny błąd, starając się przedstawić Iwonę jako kogoś, kto nigdy nie miał styczności z czymkolwiek dwuznacznym. Czytelnicy gazet, widzowie serwisów informacyjnych i użytkownicy forów internetowych poznali Iwonę jako grzeczną, spokojną dziewczynę, która przed swoją mamą nie ma i nigdy nie miała żadnych tajemnic. Dlaczego? Być może mama Iwony była przekonana, że tak właśnie jest. Być może chciała w to wierzyć. Tego nie wiemy. Rozumiemy, że osoba przeżywająca dramat zaginięcia dziecka chce je widzieć idealnym. Ale to był błąd. Błąd, który – nie boimy się tego powiedzieć – mógł kosztować wiele miesięcy śledztwa. Gdyby od samego początku prawda o Iwonie była znana, gdyby nie medialny nacisk na utrzymywanie takiego a nie innego wizerunku Iwony, prawdopodobnie również wcześniej zaczęliby pojawiać się świadkowie, którzy otwarcie mówią to, co wiedzą na temat Iwony. Dlaczego? Kiedy w internecie pojawił się wpis mówiący o niejednokrotnej obecności Iwony na dwuznacznych imprezach u jednego z lokalnych „bonzów”, później skopiowany przez inną użytkowniczkę, w błyskawicznym tempie została ona namierzona, ustawiona na powrót w szeregu a informacje zdementowane. Co ciekawe – detektyw Krzysztof Rutkowski, który zajmował się poszukiwaniem Iwony nie odnalazł pierwotnej autorki tej informacji a jedynie użytkowniczkę, która tę informację skopiowała. Ciekawe? Zdumiewające?
Ciekawe może i tak, zdumiewające absolutnie nie. W jaki sposób można namierzyć kogoś, kto coś napisał w internecie? Albo po numerze IP, albo trzeba tę osobę znać i wiedzieć, że to ona napisała. Gdyby detektyw Rutkowski dotarł do IP tej użytkowniczki i dzięki temu numerowi ustalił jej tożsamość, to przede wszystkim zostałoby złamane prawo – takie dane operatorzy mogą przekazywać jedynie organom ścigania. Detektyw nie miał prawa wejść w posiadanie tych danych. W takim przypadku słyszelibyśmy w mediach o zarzutach postawionych osobie, która te dane przekazała, a nic takiego nie nastąpiło. Jeżeli jednak wszedł w ich posiadanie, to co stało na przeszkodzie, żeby ustalił dane pierwszej autorki, czyli źródła tej informacji? Wydaje się, że skoro ustalił jedną osobę, to drugą też powinien ustalić. Zwłaszcza, że tylko zdementowanie informacji zamieszczonej przez jej źródło byłoby jakkolwiek wiarygodne. Tego detektyw Rutkowski nie zrobił.

Wydaje się, że namierzenie po IP jest w tym przypadku niezbyt prawdopodobne. Czyli zostaje druga opcja – detektyw wiedział, kto ten wpis skopiował, dlatego nie miał problemu z dotarciem do tej osoby, nagraniem jej „samokrytyki” i ze zdementowaniem jej informacji.

O co chodzi? Czy jest możliwe, że – po zamieszczeniu tej informacji na forum po raz pierwszy – ważne było, żeby ją zdementować, bo niezrobienie tego pozostawiło by bardzo negatywne wrażenie na budowanym wizerunku grzecznej dziewczyny? Czy jest możliwe, że zamieszczenie tej informacji po raz drugi, przez drugą użytkowniczkę było celowe i zostało dokonane tylko po to, żeby do tej użytkowniczki można było „dotrzeć”, usłyszeć od niej „prawdę” a całą informację bezpiecznie „zdementować”? Również dlatego, żeby nikt w przyszłości nie miał odwagi mówić o podobnych rzeczach? Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie.

Iwona nie była tak grzeczna, tak idealna, jak to w pierwszych miesiącach było przedstawiane. Nie wiemy o niej jeszcze wielu rzeczy, wiele informacji potwierdzamy. Pewnych rzeczy jesteśmy już jednak pewni.

W jednej z pierwszych publikacji prasowych, w wypowiedzi Kasi, przyjaciółki Iwony, Paweł – jeden z mężczyzn bawiących się krytycznej nocy wraz z Iwoną w Dream Clubie – przedstawiony jest jako chłopak Iwony. To również zostało szybko zdementowane. Tym razem częściowo zgodnie z prawdą. Nie był to taki związek, o którym można powiedzieć, że jest związkiem dwojga zakochanych ludzi. Był to związek oparty na wzajemnych „usługach” – ze strony Pawła były to usługi finansowo-materialne, ze strony Iwony chodziło o „bywanie” z Pawłem na imprezach, również seks. To potwierdziło nam kilkoro z jego znajomych.

Nie oceniamy Iwony. Nie chcemy pokazać, że była złą osobą. Chcemy pokazać, że była prawdziwa. A ta prawda jest inna, niż początkowo przedstawiali najbliżsi. Pokazujemy to dlatego, żeby uzmysłowić, że ukrywanie prawdy mogło mieć znaczący wpływ na losy poszukiwań Iwony i ustalenia prawdy o jej zaginięciu.

Dotarliśmy do osób, które potwierdzają jej związki o podobnym charakterze z innymi mężczyznami. Nie będziemy tego opisywać szczegółowo.

Weryfikując te wszystkie informacje braliśmy pod uwagę, że możemy być wprowadzani w błąd. Że może jednak wersja podawana przez najbliższych jest prawdziwa. Żeby się upewnić, przeanalizowaliśmy powrót Iwony do domu kluczowej nocy. Jej mama powtarzała wielokrotnie, że Iwona nie mając pieniędzy na taksówkę ani możliwości powrotu do domu z kimś ze znajomych, zawsze dzwoniła do niej – o każdej porze nocy. To po pierwsze stoi w sprzeczności ze słowami Adrii, która na temat wystawienia na balkon torebki Iwony, w której było między innymi klucze od mieszkania powiedziała - nie raz tak robiłyśmy.
Te słowa potwierdzają, że nocny, pieszy powrót Iwony do domu nie zdarzył się po raz pierwszy, nie był wyjątkiem. Więc albo mama Iwony nie mówi prawdy celowo, albo po prostu (chcemy w to wierzyć) nie ma pojęcia o takich powrotach wcześniej, gdyż nic złego w ich trakcie się nie zdarzyło. Ale to potwierdza, że Iwona nie mówiła jej o wszystkim, że miała tajemnice.

I druga weryfikacja. Wiemy, że Iwona była w Hotelu Chińskim. Wiemy, że czekała na czyjś telefon bądź sms. Czyj? Jeśli to, co mówi jej matka jest prawdą, jeśli Iwona zawsze mogła do niej zadzwonić, nawet w środku nocy, to właśnie ona była tą osobą, na której telefon Iwona czekała. Jeśli tak nie było – znowu mamy dowód, że Iwona nie o wszystkim wiedziała. Ale jeśli tak było – pojawia się najistotniejsze pytanie: dlaczego się nie doczekała?

Staramy się zrozumieć, dlaczego Iwona była przedstawiana w taki sposób. Czy miało to na celu cokolwiek więcej, niż tylko wyidealizowanie we własnych oczach dziecka w obliczu takiego dramatu? Być może tak. Ale mogło mieć też inny cel. W rodzinie Iwony od dawna nie układało się najlepiej. Nie jest tajemnicą – dość otwarcie mówią o tym sąsiedzi – że nie raz dochodziło do awantur, kilkakrotnie Iwona wraz z matką były dosłownie wyrzucane z domu przez ojczyma Iwony, obecnego męża jej matki. Największy konflikt był właśnie pomiędzy Iwoną a nim. Na temat jego przyczyn słyszeliśmy wiele. Brak nam jeszcze dowodów, żeby te informacje potwierdzić a tym bardziej – pisać o nich. Wiemy i możemy powiedzieć tylko, że ten konflikt był bardzo potężny.

Czy wobec tego należało ukrywać prawdę o Iwonie, żeby ukryć prawdę o sytuacji w jej domu? Tego również nie wiemy.

Wiemy, powtórzymy to po raz kolejny, że gdyby od samego początku prawda o Iwonie nie była tak starannie skrywana, być może zagadka jej zaginięcia rozwiązałaby się już dawno.

Koniec cytatu.


Poza tym autor/zy pisali, że policja popełniła w tej sprawie bardzo dużo błędów i coś o tym, że trafili na miejsce, gdzie przecinają się ścieżki Iwony, jej znajomych, ludzi z półświatka i prawdopodobnie przedstawicieli organów.
Wczoraj na stronie była informacja, że jadą do Trójmiasta.
Dzisiaj rano strona zamknięta.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 11:59   #3598
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Czyli faktycznie potwierdza się info o sponsoringu. Współczuje jej mamie :-( Już nie wierzę , że się odnajdzie żywa :-(
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:07   #3599
Senso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 297
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

-cHOCOLATE DZIĘKUJĘ aLE MNIE ZASKOCZYŁO CO PRZECZYTAŁAM!!!
__________________
Senso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:38   #3600
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez iinnaa Pokaż wiadomość
Ewelina się odnalazła - uciekła z domu i nie życzy sobie ujawnienia gdzie jest, mieszka gdzieś w Polsce

co do Iwony - nowa strona ukazała ją w nieco innym świetle , dużo rozjaśniła sprawę jednak zostałą szybko zamknięta dlaczego? dobre pytanie , dlatego wszystkie strony poświęcone Iwonie są tak w mig zamykane ,?????
Nas się pytasz? To przecież Ty podobno masz kontakt z tajemniczą osobą która podobno ma kontakt z mamą Iwony. Ciekawe dlaczego nie chcesz nam powiedzie kto to jest i dlaczego ta osoba nie wie dlaczego kolejne strony są zamykane? Przecież są to strony autoryzowane przez mamę Iwony.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2011-06-05 o 12:43
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.