Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 09:26   #3601
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

co do produktów to niektóre nie-biedronkowskie można tam kupić ale nie ma za dużego wyboru... a kartą płacić nie można (przynajmniej u mnie)
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:33   #3602
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość


Myślałam, ze chociaż mama mi pomoże a mama chora
Ciekawe jak mała wykąpie sama

Już odwołałam poniedziałkowy dzień piękności

W niedziele nasza rocznica ślubu i tylko przez telefon sobie pogadamy

Jestem załamana chyba jakiś pech nas prześladuje

Laseczki mam do was pytanko czy w sklepie Biedronka kupie takie normalne rzeczy czy tylko produkowane dla Biedronki?
Chodzi mi o wodę Żywiec Zdrój kawę Jacobs itp.
Nawet nie mam jak na zakupy pojechać a widziałam, że tu niedaleko jest Biedronka acha i czy można tam płacić kartą?
w Biedronce są różne produkty, również produkowane nie dla Biedronki-Żywiec Zdrój dostaniesz, kawę również-przynajmniej w mojej są te produkty. Niestety nie można w niej płacić kartą
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:59   #3603
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Hej mamuśki
Paulinka sobie drzemie...

Wczoraj nabyła nową umiejętność... Wstydziła się Urocze to było... Z okazji urodzin TŻa byli u nas rodzice, teściowie i moi dziadkowie, to było chyba dla niej za dużo, bo na początku się strasznie wstydziła, główkę odwracała... A potem oczywiście musieliśmy ją do leżaczka włożyć i na kanapie postawić, bo musiała mieć wszystkich na oku...

Poza tym od kilku dni słabo śpi w nocy, nie płacze, nie wzywa nas, ale się wybudza na chwilę i strasznie się wtedy wierci... Nogi podnosi tak wysoko, że trąca karuzelkę... A w śpiworku sypia... Wymyśliłam, że chyba jej za gorąco, bo mamy w sypialni 23 stopni i nie da się tego w żaden sposób zbić... Na dzisiejszą noc ubiorę ją tylko w bodziaka z długim rękawkiem i śpiworek, z gołymi nogami... Mam nadzieję, że lepiej pośpi...

Cytat:
Napisane przez angeletta Pokaż wiadomość
Aldii wczoraj jakby było lepiej, ale po dzisiejszym spacerze zrobił się marudny i znów trudno było mu oddychać. Sprawdzałam nosek i był czysty. Naprawdę nie wiem co mu dolega. Pamiętam, że ja jako dziecko też miałam takie trudności (spałam niemal na siedząco bo inaczej się nie dało) ale nikt się tym nie przejął i jakoś samo przeszło. U Tymcia wolę to sprawdzić...
Jak napisałaś o spaniu na siedząco, to mi się od razu z astmą oskrzelową skojarzyło... Zbadajcie Tymcia pod tym kontem... Ja też w napadach duszności sypiałam na siedząco...

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
u nas dziś była akcja pigułka!!!tż kupił mi 2dni temu pigułki,wczoraj mi sie skończyło opakowanie i dziś nowe powinnam zacząc.po 20ej mówie żeby mi dał te piguły a on ze juz mi je dał,ze tu połozyłno ja widziałam ale tylko paragon no i z pół godzinki szukania,szybko w samochód i do apteki ale tylko w jednej można je było wykupić bo stamtąd mam odpis recepty,niestety apteka już zamknieta!!!!
Ja kiedyś swoje wyrzuciłam do kosza na śmieci, a TŻ wyniósł je na śmietnik... Założyłam rękawiczki takie gumowe i poszłam poszukać... Na szczęście w śmietniku było dużo śmieci, nasz worek na samym szczycie, a ktoś już wcześniej go rozwalił, więc moje tabsy leżały na samym wierzchu... Na szczęście były w pudełku, więc tylko wyjęłam ze środka listek... No i na szczęście nikt mnie nie widział...

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
Ada dziś nam sie tak zakrztusiła że mi aż sie słabo prawie zrobiło,nogi mi sie uginały.ja myślałam ze ona już złapała powietrze a tu po chwili tż krzyczy że ona nie oddycha!!!jeju taki strach!!!zawsze mi sie przypomina córka E.Błaszczyk
A w jakich okolicznościach Ci się tak krztusi? Paulinie na szczęście raczej się nie zdarza, no chyba że paluchy za głęboko do buzi wepchnie...

Cytat:
Napisane przez kocurazab Pokaż wiadomość
Patka, Kamyku, niezłe te Wasze chłopy a Kamyka to już bije wszystkich na głowę, żeby aż dzwonić
Hihihihi... Wychodzę z założenia, że i tak się tych kup naprzebiera jak zostanie z małą jak ja pójdę do pracy... Poza tym wiele mi pomaga, kąpie Paulinę cały czas i w ogóle jest super tatą

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Teraz tż 39 temp. i biegunka, właśnie się pakuje jedzie do lekarza i do rodziców się wyprowadza nie możemy sobie teraz pozwolić przy małej na takie rewelacje, i zostanę sama ze wszystkim, a miało być już lepiej, ja teraz jestem mega zmęczona echhh...........


Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Laseczki mam do was pytanko czy w sklepie Biedronka kupie takie normalne rzeczy czy tylko produkowane dla Biedronki?
Chodzi mi o wodę Żywiec Zdrój kawę Jacobs itp.
Nawet nie mam jak na zakupy pojechać a widziałam, że tu niedaleko jest Biedronka acha i czy można tam płacić kartą?
U nas się nie da płacić kartą...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:05   #3604
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

doberek. A my wczoraj z okazji 2-miesiecznicy Zuzki poszlismy z nia pierwszy raz na basen Przynajmniej przez pol godziny przebywania w wodzie moje dziecko bylo szczesliwe, a tak to ciagle marudzi i marudzi...
Fajnie bylo. Jeszcze lebka nie zanurzalismy ale pewnie zanurkujemy za jakis czas
A pielucha na nia byla taaaka duuuza. Ona ma zaledwie 4,8 kg a te swimmersy od 7 kg sa
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:46   #3605
eudaimonia
Rozeznanie
 
Avatar eudaimonia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 571
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
doberek. A my wczoraj z okazji 2-miesiecznicy Zuzki poszlismy z nia pierwszy raz na basen Przynajmniej przez pol godziny przebywania w wodzie moje dziecko bylo szczesliwe, a tak to ciagle marudzi i marudzi...
Fajnie bylo. Jeszcze lebka nie zanurzalismy ale pewnie zanurkujemy za jakis czas
A pielucha na nia byla taaaka duuuza. Ona ma zaledwie 4,8 kg a te swimmersy od 7 kg sa
celka z hugginsów są pieluchokąpielówki do 7 kg!! bo zastanawiałam się w sklepie nad nimi ale w końcu wziełam te powyżej 7, bo Adaś mój już 6300 ważył tydzień temu
A na basen sami chodzicie? czy jakieś zorganizowane zajęcia?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Ingrid ja to muszę się pochwalić mężusiem. mój Tż robi wmszystko przy Adasiu. Rzecz jasna pracuje więc przez większość czasu ja zajmuję się naszym szkrabem, ale jak tylko Tż przychodzi z pracy to przewija, krami, kąpie (częściej zresztą niż ja), wychodzi na spacery, jak nazajutrz nie rozpoczyna pracy rano to wstaje w nocy do małego.. za to jak idzie do pracy i tak musi wstać rano, to przewija/karmi (w zależności od potrzeby) Adasia abym ja mogła sobie jeszcze pospać są czasem dni, że ja wychodzę na cały dzień a Tż zostaje z Adamem. Jest to bardzo wygodne
__________________
Idę tam, gdzie idę. Nie idę, gdzie nie idę.
Idę tam, gdzie lubię. Nie idę, gdzie nie lubię.
------------------------------------------------
--> Adaś <--jest z nami od 08.01.2010

eudaimonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:46   #3606
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Ja tylko na sekunde bo Olek sie wlasnie budzi a ja jade zaraz do gina zobaczyc czy wreszcie rana sie zamknela... Mowie Wam co ja przeszlam... Szkoda slow... Olek w poniedzialek skonczyl 2 miesiace, wazy prawie 6kg i mierzy 60cm. Nadal ma problemy z brzuszkiem i czesto sie w nocy budzi. Do tej pory spal tylko na brzuchu stresujac mnie strasznie bo naczytalam sie o syndromie smierci lozeczkowej... Wczoraj pediatra powiedzial, ze rzeczywiscie nalezy go przyzwyczajac do spania na plecach. Wczoraj sprobowalam choc problemy byly bo Olek po dlugich pobytach w szpitalu i lezeniu w tym malym pudeleczku jak w gniezdzie teraz ma za duzo przestrzeni w lozeczku i ciagle rozklada raczki jakby spadal... Tak czy owak musze probowac. Ciezko mi bo nie mam pomocy i jestem z Nim sama. Malo sypiam i nie odzywiam sie zbyt dobrze bo nie mam jak gotowac. Rodzice byli na Wielkanoc i potem tata zostal na tydzien. Pierwszego maja ma przyjechac ciocia. Czekam na Nia jak na zbawienie.

Dolaczam kilka fotek Olusia.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:40   #3607
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
a my kończymy już za 45minut 3miesiące więc wstawiam Adusie jak sama wcina mleczko
niesamowite...
Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
No u mnie nie może być za dobrze

Teraz tż 39 temp. i biegunka, właśnie się pakuje jedzie do lekarza i do rodziców się wyprowadza nie możemy sobie teraz pozwolić przy małej na takie rewelacje, i zostanę sama ze wszystkim, a miało być już lepiej, ja teraz jestem mega zmęczona echhh...........
oj... to nieciekawie
trzymam kciuki żeby sytuacja szybko wróciła do normy
Cytat:
Napisane przez eudaimonia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o odparzenia na dupce Adasia to informuję, że udało nam się wygrać!! Jeszcze troszeczkę jest zaczerwieniona ale naprawdę minimalnie używaliśmy tormentiolu i kuracja zadziałała (xmila jeszcze raz dzięki za podpowiedź)

Cytat:
Napisane przez brzoskwinia82 Pokaż wiadomość
co do produktów to niektóre nie-biedronkowskie można tam kupić ale nie ma za dużego wyboru... a kartą płacić nie można (przynajmniej u mnie)
u mnie nie ma jacobsa i kartą nie można płacić
Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
Ja tylko na sekunde bo Olek sie wlasnie budzi a ja jade zaraz do gina zobaczyc czy wreszcie rana sie zamknela... Mowie Wam co ja przeszlam... Szkoda slow... Olek w poniedzialek skonczyl 2 miesiace, wazy prawie 6kg i mierzy 60cm. Nadal ma problemy z brzuszkiem i czesto sie w nocy budzi. Do tej pory spal tylko na brzuchu stresujac mnie strasznie bo naczytalam sie o syndromie smierci lozeczkowej... Wczoraj pediatra powiedzial, ze rzeczywiscie nalezy go przyzwyczajac do spania na plecach. Wczoraj sprobowalam choc problemy byly bo Olek po dlugich pobytach w szpitalu i lezeniu w tym malym pudeleczku jak w gniezdzie teraz ma za duzo przestrzeni w lozeczku i ciagle rozklada raczki jakby spadal... Tak czy owak musze probowac. Ciezko mi bo nie mam pomocy i jestem z Nim sama. Malo sypiam i nie odzywiam sie zbyt dobrze bo nie mam jak gotowac. Rodzice byli na Wielkanoc i potem tata zostal na tydzien. Pierwszego maja ma przyjechac ciocia. Czekam na Nia jak na zbawienie.

Dolaczam kilka fotek Olusia.
fajnie że sie odezwałaś czasem się wszystko unormuje ... zobaczysz


......................... ......................... ......................... ......
co do pomocy tatusia to mój mąż również zajmuje się Zuzią , nie non stop bo większość dnia przesiaduje w garażu , ale często przychodzi albo jak ja zadzwonie to też przychodzi
kąpie córe sama ,bo nie potrzebuje pomocy a jak tatuś ma wolny czas to przychodzi popatrzeć jak golasek uwielbia się moczyć w wodzie
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 12:04   #3608
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość

Gosiu mam pytanie , jak teraz Wam się żyje z teściową ? nie wtrąca się zabardzo? pytam bo pamiętam że miałaś niezłe jazdy przez nią a co sobie o tym przypomnę to zaraz widzę ciasto w rozdartym worku na śmieci
Jak sobie o tym worku przypomne to tez smiac mi sie chce
Co do tesciowej to wyjechała w grudniu do pracy do Rzymu i do tej pory jej nie ma. Troche mi głupio z tego powodu, ale ciesze sie ze jej nie ma teraz. Strasznie sie tego bałam jakie beda nasze poczatki jak bedzie sie we wszystko wtracac. Choc i tak chciała, przez telefon sypała takimi radami ze az głowa bolała.

Wraca za tydzień i zobaczymy jak to bedzie. Narazie mam twarde postanowienie nie przejmowac sie jej gadaniem i robic wszystko po swojemu. Oby sie udało.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:07   #3609
oliviaoO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 788
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

celka ale fajnie, że możesz z małą na basen chodzić.. też bym chciała, ale moja to chyba by się darła w niebogłosy.. dopiero od kilku kąpań nie krzyczy a tak przez 3 miesiące jak ją kąpałam to jakby ją obdzierali ze skóry..
castilia a Twój synuś nie zaśnie na pleckach? np jak byś go uśpiła na rękach i włożyła do łóżeczka to obudzi się jak będzie na plecach? moja Julka np nie lubi za długo leżeć na brzuszku a już na pewno by tak nie usnęła

filka za 3 miesiące

my też dziś za 50minut kończymy 3 miesiące i dołączam foto
__________________
Razem
Zaręczeni
Ślub

Julia

walka z kg:
81- 78 - 76 - 74 - 72- 70 - 68 - 66 - 64

oliviaoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:24   #3610
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Gratulacje dla Julki i Ady Magiczne trzy miesiące macie za sobą

A ja dziś już wiem o co chodzi w skokach rozwojowych! Wymiękam
skok 12 tygodnia. masakra!

U nas w biedronce tez nie można kartą płacić.
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:34   #3611
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
fajnie że sie odezwałaś czasem się wszystko unormuje ... zobaczysz
Dzieki za slowa otuchy. Chwala Bogu Olek jest zdrowy jak rydz, przybiera na wadze wzorowo, a nawet nieco wiecej niz trzeba (maly grubasek hehe).

Moj maz zajmuje sie malym czasami, ale w wiekszosci ja wszystko przy Nim robie. Tak czy owak maz sie ostatnio stara i ciagle mi powtarza, ze jestem wspaniala matka i bardzo dobra zona. No ja mysle hehehe

Nie wiem czy widzialyscie klip piosenki Lady Gaga ''Telephone'' z Beyonce. Tam jest aka scena jak jada samochodem i Beyonce mowi: ''Zaufanie jest jak lustro. Mozesz je naprawic jesli sie rozbije..'' A Gaga dodaje: ''Ale nadal bedziesz widziec ryse na tym cholernym odbiciu...''

Tak jest ze mna i z TZem. Stara sie, ale ja mam czerwona lampke w glowie i jestem bardzo ostrozna. Czas pokaze...

Cytat:
Napisane przez oliviaoO Pokaż wiadomość
celka
castilia a Twój synuś nie zaśnie na pleckach? np jak byś go uśpiła na rękach i włożyła do łóżeczka to obudzi się jak będzie na plecach? moja Julka np nie lubi za długo leżeć na brzuszku a już na pewno by tak nie usnęła
No wlasnie moj uwielbia spac na brzuchu i do tej pory tylko tak spal i w dzien i w nocy, ale musze Go przestawic inaczej stale bede sie budzic i sprawdzac czy oddycha...
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 12:38   #3612
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

dziekujemyolivia my za niecałe 2godzinki 3miesące.
moja niunia ostatnio mało w dzień spi ale dzis to już wymiekam,spała 25minut.leży teraz w wózku u ciągle głowe podnosi bo taka ciekawska.
chyba nie może spac bo od rana wierca cały czas!!!!
dziś ide na pierwszy masaż kregosłupa.

oliviadla julki
castila fajnie ze sie odezwałas,napisz co u was?byliscie w szpitalu znów?coś sie stało?a tz w ogole ci nie pomaga?
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:41   #3613
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez angeletta Pokaż wiadomość
Patka mój Tymek też jest śpiochem. W ciągu dnia jakoś wyklarował nam się taki plan:
wstaje o 7, karmienie, zabawa, usypia
8 - 10 śpi
10 - 11 znów karmienie, zabawa, usypia
11 - 13 śpi
13 - 16 znów je, dłużej się bawi, usypia
16 - 18 śpi
18 - 20 karmienie, kąpanie, zabawa, karmienie, usypia
a potem śpi różnie, czasem wstaje na jedzenie o 2 w nocy, potem o 5, a potem o 7. Generalnie je co trzy godzinki, po kąpieli robi sobie dłuższą przerwę. Ale np. dziś w nocy był głodny co 1,5 godziny! Tłumaczę sobie to tym, że w trzecim miesiącu wzrasta zapotrzebowanie na kalorie i mały normuje mamie laktację
.
no to dobrze ze nie tylko moja jest takim spiochem


Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy zauważyłyście już może zeby wasze maluszki już bardziej wolały was niż tatusiów?bo u nas już to widać.czasami tż nie może jej uspokoić a u mnie zaraz sie uspokaja,kiedyś było wszystko jedno.
czy woli to raczej nie, po prostu jak cały dzień nie widi taty to korzysta z chwili gdy on jest w domu, ale jak płacze to uspokoi się u mnie.


Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
No u mnie nie może być za dobrze

Teraz tż 39 temp. i biegunka, właśnie się pakuje jedzie do lekarza i do rodziców się wyprowadza nie możemy sobie teraz pozwolić przy małej na takie rewelacje, i zostanę sama ze wszystkim, a miało być już lepiej, ja teraz jestem mega zmęczona echhh...........
kurcze no wsółczuje


Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość


Myślałam, ze chociaż mama mi pomoże a mama chora
Ciekawe jak mała wykąpie sama

Już odwołałam poniedziałkowy dzień piękności

W niedziele nasza rocznica ślubu i tylko przez telefon sobie pogadamy

Jestem załamana chyba jakiś pech nas prześladuje

Laseczki mam do was pytanko czy w sklepie Biedronka kupie takie normalne rzeczy czy tylko produkowane dla Biedronki?
Chodzi mi o wodę Żywiec Zdrój kawę Jacobs itp.
Nawet nie mam jak na zakupy pojechać a widziałam, że tu niedaleko jest Biedronka acha i czy można tam płacić kartą?
poradzisz sobie z kapiela. powolutku, wszystko sobie wczesniej przygotuj i bedzie ok



Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
za tym od kilku dni słabo śpi w nocy, nie płacze, nie wzywa nas, ale się wybudza na chwilę i strasznie się wtedy wierci... Nogi podnosi tak wysoko, że trąca karuzelkę... A w śpiworku sypia... Wymyśliłam, że chyba jej za gorąco, bo mamy w sypialni 23 stopni i nie da się tego w żaden sposób zbić... Na dzisiejszą noc ubiorę ją tylko w bodziaka z długim rękawkiem i śpiworek, z gołymi nogami... Mam nadzieję, że lepiej pośpi...
to faktycznie masz a gorąco... w nocy powinno być 18-19 stopni.


Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Jak sobie o tym worku przypomne to tez smiac mi sie chce
Co do tesciowej to wyjechała w grudniu do pracy do Rzymu i do tej pory jej nie ma. Troche mi głupio z tego powodu, ale ciesze sie ze jej nie ma teraz. Strasznie sie tego bałam jakie beda nasze poczatki jak bedzie sie we wszystko wtracac. Choc i tak chciała, przez telefon sypała takimi radami ze az głowa bolała.

Wraca za tydzień i zobaczymy jak to bedzie. Narazie mam twarde postanowienie nie przejmowac sie jej gadaniem i robic wszystko po swojemu. Oby sie udało.
no to życze powodzenia
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:44   #3614
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

aldiiza ortopedę, no i rzeczywiście kup jej te buty do biegania. A jak ten konował?
gosbaj ach ten Twój przystojniak, a w tej czapce od chrztu to już w ogóle
filka za 3 miesiące
Trudno mi powiedzieć czy mały już kogoś bardziej preferuje, bo to ja głównie zajmuję się Maćkiem, a tż Michałem.
A historia Twoja i Kamyka z tabsami
bardotka dla Ciebie i córci oraz dużo zdrówka dla tż
eudaimonia za wykurowanie pupencji
madzik może jakoś rozchodzisz w ciągu dnia i będzie lepiej
celkaza basen
castillia fajnie, że sie odezwałaś. Oluś śliczny Dobrze, że niedługo będziesz miała pomoc. Doczytałam już, że tż się ciągle stara, ale jak sama piszesz rysa zostaje i pewnie potrzeba jeszcze więcej czasu, żeby było lepiej. Ale i tak dzielna z Ciebie mamuśka
olivia
za 3 miesiące, a jak się Jula cudnie uśmiecha

My po wizycie - tak jak pisałam po analizie wyników, mały ma lekką anemię, więc dostał Ferrum, wit. B6 i kwas foliowy. Najgorzej, że te 2 ostatnie to w tabletkach i trzeba będzie kruszyć i mieszać z wodą lub mlekiem No i w dalszym ciągu Cebion. W czerwcu mam znowu zrobić morfologię.

No i szczepiliśmy dziś na rota i 5w1. W sumie to bardziej płakał przy rota. Po ukłuciu trochę zapłakał i zaraz się uspokoił jak go przytuliłam.

Teraz śpi już prawie 2h, w ogóle ma dzień śpiocha. W przychodni spał więc przepuściłam jedną mamuśkę do ważenie i mierzenia, potem przebudził się przy ważeniu, grzecznie dał się zbadać pediatrze. A że musieliśmy chwilę zaczekać na szczepienie to znowu usnął i spał na klacie, więc przepuściłam kilka mamusiek, bo żal było mi go budzić. A że nikogo już więcej nie było to w końcu poszliśmy na to szczepienie po 35 minutach. Potem Maciek zjadł cyca i znowu usnął i tak już śpi 2h - teraz to pewnie reakcja po szczepieniu

Ciekawe jak tam inne mamuśki po szczepieniach i pobraniu krwi
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:03   #3615
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Najpierw opisze co u nas a potem Was poczytam

Na szczepieniu było w miare ok miał rota i 5 w 1. Warzy 6700 i ma 65 cm, głowa 42... Myślałam, że będzie spoko po szczepieniu, bo tak się wydawało, że jest normalny... a tu ok. 13 przy deserku zaczęło się... bo mimo, że spał godzinę to nagle znowu zrobił się mega śpiący i jednocześnie głodny... brzydko łykał... myślałam, że oszaleje... najpierw rączki, uspokajanie, znów karminie i znowu wrzaski. Uspokoiłam go dopiero tym dźwiękiem jadącego samochodu.... i wypił troche soku i usnął- nawet go nie odbijałam... dobrze, że to koniec rota... jeszcze pneumo za 1,5 tyg a potem za miesiąc i koniec tych gorszych szczepień...


Nie dałam kleiku bo wolałam kupić kukurydziany- już od żelaza ma twardsze kupki to boje się dać ryżowy. Pediatra mówiła, że moge naprzeiennie próbować też dawać albo sprawdzić, który lepiej mu pasuje. Ale i tak spał ładnie bo do 12 a potem 4... Przestraszył się kleiku? Dziś mu dam tego kukurydzianego...
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:15   #3616
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

czyzby moj syn znów byl najlzejszy na wątku ?
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:22   #3617
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
czyzby moj syn znów byl najlzejszy na wątku ?
a ile wazy? No ale on tez jest jednym z najmlodszych
Moja Zuzka ma 4,8kg, a urodzila sie 3,4kg i ma juz 2 miesiace, wiec chyba tez nie za duzo przybrala...Adas w jej wieku mial juz 5,6kg.

eudaimonia- na basen poszlismy sami, do aquaparku. Jest tam brodzik z bardzo ciepla woda. A te swimmersy to jeszcze mam po synku i nawet nie pamietalam czy sa mniejsze, czy nie
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:56   #3618
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Kancia dokładnie, Twój Tomuś jest młodszy a mój przybiera nieco ponad norme a je nie dużo...

Dzieciaczki cudne!

Filka podziwiam, że Twoja mała sama umie jesć z flachy Ja się cieszę, że mój umie grzechotką się bawić i pakować wszystko do dziubka.

Ingrid zazdroszcze, że tak lubi spać na brzuszku.. Mój zasypiał tak zanim miał przepukliny więc podejrzewam, że mu przeszkadzają... Wścieka się po 5 minutach leżenia mimo, że głowa mu nie spada i zabawiam go i wogóle...

Bardotka naprawdę ciężko teraz masz... Oby mąż szybko wyzdrowiał! U nas w Biedronce spoko kupisz takie rzeczy jak kawa jacobs itd ale kartą płacić nie można...
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:01   #3619
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Filka, Olivia za 3 miesiace

Kocurazab

Bardotka niemile przezycia jakos nie chca Was opuscic.zeby wszystko bylo dobrze.

Kalka u nas w okolicach 12 tyg tez była maskara,ale pocieszajace jest to ze szybko mija

Zebra za szczepienie i za wage

Addictedza szczepienie.

A ja dzisiaj taka senna, ze zaraz padneNa dodatek mały ma dzisiaj jakis szalony dzien, w ogole nie spi. Od 3 rano mielismy pogaduchyniespał do 5, potem karmienie i myslałam ze zasnie a ten znowu gadał do siebie do 7.Naszczescie po 7 zasnał i spał do 9.30, ale ja dzisiaj taka niewyspana
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 14:03   #3620
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Witajcie!

Jednak nie udalo mi sie zajrzec wieczorkiem... po kapieli Szymek zasnal, ale za niecala godzinke obudzil sie z placzem, niemoglismy go uspokoic, ale w koncu zasnal... Moze mu sie cos przysnilo... Bo bolec to raczej go nic nie bolalo.

filka, olivia za 3 miesiace

filka jaka masz samosie, juz sama buteleczke trzyma

castilia fajnie, ze napisalas. Olus sliczny Kiedys pisalas do mnie smska i mowilas, ze nie doszedl. Hmmm, sprawdzalam i numer podalam Ci dobry To moze Ty podeslij mi swoj i sprawdzimy. Zawsze to byloby razniej, jakbysmy mialy kontakt, a moze bysmy sie kiedys spotkaly

dla wszystkich dzielnych maluszkow podczas szczepien

No i widzialam piekne fotki

bardotka kochana, jestes niesamowicie dzielna Trzymam mocno kciuki, aby wszystko wrocilo do normy. Przede wszystkim duzo zdrowia dla Was! A z kapiela tez na pewno sobie poradzisz

Moj maly dalej cos ulewa, juz go dzis przebieralam... Chichotal az na glos przy tym Zawsze tak robi jak go rozbieram przed kapiela Slodki jest A gadula z niego straszna, to na bank po tatusiu.

Date slubu, 10.10.10 wymyslil maz, mielismy jeszcze inne i urzadzilismy losowanie i trzy razy wyszla ta, wiec nie ma innej mozliwosci
Roznica wieku miedzy nami, fakt duza, ale ja tego zupelnie nie czuje, jestesmy juz ze soba 3 lata, poklocilismy sie moze kilka razy i jestem mega szczesliwa I to najwazniejsze. A nasze poczatki, noo jak z filmu, ale ciiiii

I obudzil sie urwisek kochany...
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:17   #3621
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

mój smrodek w końcu przysnął,ale na jak długo?nie spała od 8 tzn 20minutek chyba.
dziewczyny moja niunia trzyma butelke ale chyba nieświadomie jeszczena zdjeciu wygląda jakby sama duldała ale ona tylko trzymała tzn duldała ale z 20seukund sama.
bardotka trzymaj sie
addicted fajnie ze juz po szczepieniach.ja jakoś sie nie boje bo pierwsze przeszła niezle.
zebra a czemu rota piotrus zle znosił?przecież to do picia?moja wypiła ze smakiem,gorzej ukłucia!!!!!
madziulka a jakie były te początki,jestem ciekawa
__________________
ADRIANKA 15.01.2010

Edytowane przez filka2
Czas edycji: 2010-04-15 o 14:18
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:28   #3622
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Filka mój teraz rota wypił ładnie(tylko za pierwszym razem była masakra ale może dlatego, że nie znał innych smaków niż mleko- teraz różności dostaje więc był zdziwiony ale pił z zaciekawieniem i lekkim niesmakiem) ale teraz od paru godzin jest marudny, senny i ta jakby sobie przypominał co jakiś czas co mu się dzsiaj przytrafiło...
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:54   #3623
oliviaoO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 788
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

zebra czemu mówisz, że Piotruś przybiera ponad normę? to normalne, że dzieci przybierają od 500-1000g na miesiąc to chyba dobrze waży moja Julka też waży 6700 a jest ponad 2 tyg młodsza tyle, że o 4cm dłuższa
i chyba dzisiaj dwa dni po szczepieniu coś jej sie dzieje bo dużo dzisiaj śpi ale wtedy też tak było..
__________________
Razem
Zaręczeni
Ślub

Julia

walka z kg:
81- 78 - 76 - 74 - 72- 70 - 68 - 66 - 64

oliviaoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:21   #3624
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez oliviaoO Pokaż wiadomość
zebra czemu mówisz, że Piotruś przybiera ponad normę? to normalne, że dzieci przybierają od 500-1000g na miesiąc to chyba dobrze waży moja Julka też waży 6700 a jest ponad 2 tyg młodsza tyle, że o 4cm dłuższa
i chyba dzisiaj dwa dni po szczepieniu coś jej sie dzieje bo dużo dzisiaj śpi ale wtedy też tak było..
tez mi sie tak wydaje, ale kazde dziecko przybiera w swoim tempienajwazniejsze by waga nie spadala. Mój to wcale duzo nie je, karmiony piersia a 2 tyg temu wazył 7180 i naprawde niewiem skad to. A polozna wcale nie mówi, ze to ponad norme,tylko ze jak najbardziej wporzadku.
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:06   #3625
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Jak sobie o tym worku przypomne to tez smiac mi sie chce
Co do tesciowej to wyjechała w grudniu do pracy do Rzymu i do tej pory jej nie ma. Troche mi głupio z tego powodu, ale ciesze sie ze jej nie ma teraz. Strasznie sie tego bałam jakie beda nasze poczatki jak bedzie sie we wszystko wtracac. Choc i tak chciała, przez telefon sypała takimi radami ze az głowa bolała.

Wraca za tydzień i zobaczymy jak to bedzie. Narazie mam twarde postanowienie nie przejmowac sie jej gadaniem i robic wszystko po swojemu. Oby sie udało.
najważniejsze nie dać się
moja strasznie mnie denerwowała "dobrymi radami" raz to jej chciałam już nagadać
Cytat:
Napisane przez Madziulka83 Pokaż wiadomość
Date slubu, 10.10.10 wymyslil maz, mielismy jeszcze inne i urzadzilismy losowanie i trzy razy wyszla ta, wiec nie ma innej mozliwosci
Roznica wieku miedzy nami, fakt duza, ale ja tego zupelnie nie czuje, jestesmy juz ze soba 3 lata, poklocilismy sie moze kilka razy i jestem mega szczesliwa I to najwazniejsze. A nasze poczatki, noo jak z filmu, ale ciiiii

I obudzil sie urwisek kochany...
zamotałam się
Madziu to wy bierzecie ślub w tym roku???? jesli tak to moje gratki ... poszłabym na jakieś weselicho potańczyć troche
ja też chce wiedzieć co na początku było

bo moje początki to takie zwariowane były , byłam młoda bo 16 lat miałam jak poznałam mojego męża (on 21) ... no wiecie dyskoteki , prywatki , wycieczki
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:17   #3626
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Ano, bo przybiera więcej niż 1000 g na miesiąc to ponad normę :F
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:21   #3627
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

zebra widzę, że u Was był taki sam zestaw szczepień jak u nas Mój mały jest mega spokojny
A 6700 to chyba nie jest jakoś specjalnie za dużo (o ile w ogóle za dużo)

Mój ma 6160 g i 59 cm, czyli w 2 tygodnie przybrał 310 g i pediatra powiedziała, że jest dobrze (a jak ostatnio było 600 w 1 miesiąc to jej nie pasowało)

blonde pogaduchy od 3 nic dziwnego, że jesteś niewyspana
Madziulka to ja dołączam to tych ciekawych Waszych początków
filka na tym zdjęciu, to rzeczywiście wygląda jakby Ada sama się karmiła
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:28   #3628
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

mój też szybko przybiera - urodził się 2 770 a tydzień temu pediatra go ważyła i miał 5250 g w 10 tyg
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:36   #3629
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
mój też szybko przybiera - urodził się 2 770 a tydzień temu pediatra go ważyła i miał 5250 g w 10 tyg
to dopiero niez;ly przyrost
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:38   #3630
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Umieram dzis, jestem tak slaba, ze ledwo podnosze moja dzidzke. do tego raz mi zimno raz goraco i glupia jeszcze polazlam na pieszo do sklepu dosc daleko i nie wiedzialam czy wroce.juz mialam dzwonic do meza, zeby przyjezdzal, ale tabsy zadzialaly i troche lepiej sie czuje. jak mala wykapie to sama ide spac. pomijam juz bol kregoslupa

dzis tez cos mi sie snilo, ale zapomnialam co..... chyba znowu, ze ktos mnie zabic chcial

Zebra nic sie nie przejmuj waga. zacznie sie wiecej ruszac, to spali no i tak czekalam na wiesci pokleikowe, a tu sie okazuje,ze nie dalas
za szeczpienia

Addicted Wam rowniez za szczepienia
Madziulka tez jestem ciekawa tych poczatkow
Blonde wspolczuje za nocne rozmowy moja o 3 postanowila kupe wyprodukowac, a potem zacieszala przez pol godziny.
rano od 6 juz gadala, ale ja spalam dalej i ona tez przysypiala co jakis czas. o 8 tak dawala, ze wstalam. wchodze do jej pokoju, a ta spi chyba w minute zasnela
teraz lezy na kanapie i gada do siebie.
Castilia super, ze sie odezwalas, fotki super
Bardotka i jak tam sobie radzisz? dasz rade z kapiela, wierze w Ciebie
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.