Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-12, 08:39   #3631
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cześć

My wczoraj wyszliśmy z tz sami na pewno piwo i pizzę (3 raz po porodzie). No i się czymś zatrulam. Wymioty całą noc a teraz biegunka. Żołądek mnie nieźle boli jesteśmy u teściowej więc słabo... Jeszcze dziś wracać musimy.

Miałam rano testować ale nie dałam rady nawet nie wiem jak moja tempka bo nie było sensu mierzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 09:21   #3632
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry. @ przyszła a ja zapomniałam kupić tampony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej no nie tak miało byc przykro mi bardzo
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Kamila a robiłaś test? Ja jak dostałam krwawienia po dwóch tygodniach od "@" albo czegoś co myślałam że jest okresem a nim nie bylo, to już wiedziałam co się dzieje i zrobiłam test żeby się upewnić może u Ciebie to samo?Nie stawialabym na ciążę. Ale cholernie jestem ciekawa co u Ciebie jest grane! Proszę jak tylko będziesz wiedziała to daj nam znać. Kiedy idziesz na te dalsze badania i co to bedzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Znowu jedzenieee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Test zrobiłam, bialo więc nie wiem co moze byc przyczyna w poniedziałek dzwonie do mojej gin, ciekawe kiedy bedzie miała wolny termin

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 09:24   #3633
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ej no nie tak miało byc przykro mi bardzo Test zrobiłam, bialo więc nie wiem co moze byc przyczyna w poniedziałek dzwonie do mojej gin, ciekawe kiedy bedzie miała wolny termin

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
To dobrze że biało. Przyczyn może być wiele. Akurat miałaś iść do gina w tym miesiącu więc się nie odwlecze. Mam nadzieję że to drobiazg i szybko naprawicie ten problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 09:28   #3634
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Ja chyba jednak owu miałam później niż przypuszczałam, od kilku dni bolały mnie jajniki (inaczej niż zwykle, bo zazwyczaj kłuły, a teraz to było jakby rwanie), a wczoraj wieczorem wyciągnęłam mnóstwo przezroczystego, rozciągliwego śluzu... Chociaż taki sam zaobserwowałam 1o dni temu. Czy to możliwe?






Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry. @ przyszła a ja zapomniałam kupić tampony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Głupia @ !!!!!!!
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 09:39   #3635
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Ja chyba jednak owu miałam później niż przypuszczałam, od kilku dni bolały mnie jajniki (inaczej niż zwykle, bo zazwyczaj kłuły, a teraz to było jakby rwanie), a wczoraj wieczorem wyciągnęłam mnóstwo przezroczystego, rozciągliwego śluzu... Chociaż taki sam zaobserwowałam 1o dni temu. Czy to możliwe?








Głupia @ !!!!!!!
Pewnie. Czasem organizm ma objawy owu dwa razy w ciągu cyklu i do owulacji dochodzi zawsze za drugim razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 09:43   #3636
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Ja chyba jednak owu miałam później niż przypuszczałam, od kilku dni bolały mnie jajniki (inaczej niż zwykle, bo zazwyczaj kłuły, a teraz to było jakby rwanie), a wczoraj wieczorem wyciągnęłam mnóstwo przezroczystego, rozciągliwego śluzu... Chociaż taki sam zaobserwowałam 1o dni temu. Czy to możliwe?








Głupia @ !!!!!!!
TŻ w obroty bierz!



ja mam teraz takie wybujałe życie erotyczne, że szok.. Szkoda, że w snach normalnie noc w noc
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 09:44   #3637
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
To dobrze że biało. Przyczyn może być wiele. Akurat miałaś iść do gina w tym miesiącu więc się nie odwlecze. Mam nadzieję że to drobiazg i szybko naprawicie ten problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak i tak mialam isc więc tylko kolejny powod zeby tego nie odwlekac mam tylko nadzieje ze zdąży mnie przyjąć przed 8.09


Aa dziewczyny mam pytanko, jakie powinno byc endometrium tak okolo 16dc ?

Przeglądałam swoje badania wczesniejsze, zanim mi sie te moje @ tak rozjechaly i mialam 6mm.. to dobrze czy nie ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-12, 09:49   #3638
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Ostatnie przytulanki były w czwartek, a dziś jak się uda to wieczorem.









Tak się zastanawiam czy plemniki faktycznie potrafią przeżyć te kilka dni, czy to tylko tak się dziewczynom wydaje, że między <3 a owu była różnica kilku dni.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Pewnie. Czasem organizm ma objawy owu dwa razy w ciągu cyklu i do owulacji dochodzi zawsze za drugim razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, dobrze wiedzieć.




Czyli chyba przesunę termin testowania.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:08   #3639
MMonia87
Raczkowanie
 
Avatar MMonia87
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 451
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
ee.... ja mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia jednak... tez sie z mezem lapiemy na tym, ze na ostatnia chwile bo czegos brakuje, ale prawda zazwyczaj jest taka, ze o tym, ze tego czegos bedzie brakowac wiemy juz od polowy tygodnia, ale albo sie nie chce albo zapomnimy... mnie bardziej wkurza to, ze zrobiliby juz albo wszystkie, albo zadne, a nie tak, ze musisz w kalendarz patrzec. No i wiele ludzi traktuje niestety wyjazd do sklepu jako rodzinna rozrywke, patrzac po tym, co sie zawsze dzieje weekendami pod ikea. Na caly ten czas tylko raz nam sie zdarzylo, gdzie faktycznie potrzebny byl sklep w niedziele, ale no... kto w niedziele bierze sie za prace fizyczne


Dobra... mam lampki cos takiego jak te z załacznika... Tylko, macie jakiś pomysł jak zakryć te kable tak, żeby nie wisiały jak w załączniku? Kucie scian niestety odpada
Ciężko zakryć te kable moja córka ma taką lampkę i kabel niżej włącznika idzie za szafkę.A gdzie chcesz je powiesić? Może nad jakąś komodą wtedy kable pójdą za nią ...bo na pustej ścianie to ciężko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MMonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:09   #3640
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry. @ przyszła a ja zapomniałam kupić tampony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry, również witam się w 1 dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:15   #3641
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Ostatnie przytulanki były w czwartek, a dziś jak się uda to wieczorem.









Tak się zastanawiam czy plemniki faktycznie potrafią przeżyć te kilka dni, czy to tylko tak się dziewczynom wydaje, że między <3 a owu była różnica kilku dni.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------


O, dobrze wiedzieć.




Czyli chyba przesunę termin testowania.
A który masz dzień cyklu? Bo czasem tuz przed @ pojawia się też śluz (spadek progesteronu to powoduje)
Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, również witam się w 1 dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to piątka Dorotko idziemy razem po dziecko majowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-12, 10:22   #3642
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Dzień dobry.
Ostatnio brak mi godzin w dobie i
na wizaż nie starcza czasu...
Z dobrych wiadomosci to moja @ się pojawila ( równo 31 dni po poronieniu). Czekamy na koniec i dzialamy

Z grubsza podczytalam ostatnie posty i co pamiętam to odpiszę.

Ultra szkoda, ze jednak @. A kubeczek zarzucilaś, czy wolisz jednak tampony? Na szczęście to można dostać w aptece

Drociu ja bym zrobila taką tablicę z plyty warstwowej i te kabelki wpuscila pod spód a wylączniki przemontowała na jedną wysokość. Mamy taki księżyc i wisi na strychu bo mnie ten kabel irytował

Kamila idź koniecznie do ginki. Najwyzej wbij się bez kolejki. Dziwne to krwawienie u Ciebie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:29   #3643
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
A który masz dzień cyklu? Bo czasem tuz przed @ pojawia się też śluz (spadek progesteronu to powoduje)No to piątka Dorotko idziemy razem po dziecko majowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś 24, ale mam cykle ponad 30 dni.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:29   #3644
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
My też dziś pizza, ale taka domowa. Znajomi zrobili. Nie miałam ochoty jechać. Ale już do domu wracamy, trochę się z TZ posprzeczalismy.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

To może coś faktycznie z hormonami. A jak było wcześniej? Miałam regularne cykle?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
My zamówiliśmy, wolałabym swoją domowa, ale za dużo roboty a ta w sumie była wyjątkowo dobra, i szybko dotarła
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Aaa my na koniec miesiąca, ja zwykle 25 a tż 27, więc u nas już się rozeszły ale fakt wczoraj było dużo ludzi w sklepach, oczywiście jeszcze bym coś dokupila na wyjazd no ale oczywiście niedziele nie handlowe, nie są to na szczęście jakieś krytyczne rzeczy
Na etapie planu, że takie coś będzie jak niedziela niehandlowa myślałam że to kwestia przedstawienia tylko, ale powiem wam że w praktyce co chwilę się łapie, że mi to utrudnia i reorganizuje plany :/ coraz bardziej jestem tym poirytowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też na koniec miesiy, u mnie do 28 musi być na koncie a u TŻ ostatniego dnia miesiąca.
Cytat:
Napisane przez MMonia87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry☺ wczoraj padało cały dzień i ogladaliśmy tv z nudów Nic mi się nie chciało najchętniej przespałabym pół dnia ale córka urządzała nam koncerty na flecie i innych instrumetach
Ja jestem zadowolna z wolnych niedziel.Wkońcu możemy spędzić jeden dzień w tygodniu razem.I tak nie robiliśmy zakupów w niedzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w niedzielę też rzadko chodzilam. Teraz robię listę co będę robić i co potrzebuje i nie mam problemów.


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:34   #3645
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Szkoda że przyszły wam te @ bedziemy trzymac kciuki za to żeby nastepne cykle byly szczesliwe 😊

Nie wiedzialam o tym 'podwojnym'sluzie-sama czasem tak mam, szkoda ze to nie owulacja 2raz 😜

Kamila nie mam pojecia co to moze u ciebie byc, czy mozliwy jest moment uchwycenia ns usg pęcherzyka przed zagniezdzeniem czy cos?



Sluchajcie a ja mam temat do obgadania. Ostatnio przeczytalam ze orgazm u kobiety dzieki skurczom macicy sprzyja plemnikom i ze szasna zaplodnienia jest wieksza. Czy u wy osiagacie orgazmy podczas samej penetracji? Dla mnie to jakas abstrakcja, przy grze wstepnej nie mam z tym problemu, ale juz sam seks-seks jakby mnie wybija z rytmu jesli chodzi o orgazmiczne przeżycia, może któraś ma jakąś niezawodną radę? 🙈😜
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:34   #3646
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ostatnio brak mi godzin w dobie i
na wizaż nie starcza czasu...
Z dobrych wiadomosci to moja @ się pojawila ( równo 31 dni po poronieniu). Czekamy na koniec i dzialamy

Z grubsza podczytalam ostatnie posty i co pamiętam to odpiszę.

Ultra szkoda, ze jednak @. A kubeczek zarzucilaś, czy wolisz jednak tampony? Na szczęście to można dostać w aptece

Drociu ja bym zrobila taką tablicę z plyty warstwowej i te kabelki wpuscila pod spód a wylączniki przemontowała na jedną wysokość. Mamy taki księżyc i wisi na strychu bo mnie ten kabel irytował

Kamila idź koniecznie do ginki. Najwyzej wbij się bez kolejki. Dziwne to krwawienie u Ciebie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli na szczęście u Ciebie robi się normalnie
Jest kubeczek ale na testach cały czas i ani rusz bez podpaski czy wkładki bo nie zawsze franca się otwiera
Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Dziś 24, ale mam cykle ponad 30 dni.
A to spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:35   #3647
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry. @ przyszła a ja zapomniałam kupić tampony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miało jej nie być.
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzień dobry

A my dzisiaj świętujemy - pierwszą rocznicę ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki!

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:37   #3648
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ostatnio brak mi godzin w dobie i
na wizaż nie starcza czasu...
Z dobrych wiadomosci to moja @ się pojawila ( równo 31 dni po poronieniu). Czekamy na koniec i dzialamy

Z grubsza podczytalam ostatnie posty i co pamiętam to odpiszę.

Ultra szkoda, ze jednak @. A kubeczek zarzucilaś, czy wolisz jednak tampony? Na szczęście to można dostać w aptece

Drociu ja bym zrobila taką tablicę z plyty warstwowej i te kabelki wpuscila pod spód a wylączniki przemontowała na jedną wysokość. Mamy taki księżyc i wisi na strychu bo mnie ten kabel irytował

Kamila idź koniecznie do ginki. Najwyzej wbij się bez kolejki. Dziwne to krwawienie u Ciebie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, ale cos czuje ze moze byc bardzo odlegly termin do niej a bez kolejki to tak sie nie da

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:38   #3649
RRock
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 797
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
A który masz dzień cyklu? Bo czasem tuz przed @ pojawia się też śluz (spadek progesteronu to powoduje)No to piątka Dorotko idziemy razem po dziecko majowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już po @.

Ja też chcę majowe !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
RRock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-12, 10:41   #3650
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Z dobrych wiadomosci to moja @ się pojawila ( równo 31 dni po poronieniu). Czekamy na koniec i dzialamy
Dobrze, że wraca do normy. Powodzenia.


Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Sluchajcie a ja mam temat do obgadania. Ostatnio przeczytalam ze orgazm u kobiety dzieki skurczom macicy sprzyja plemnikom i ze szasna zaplodnienia jest wieksza. Czy u wy osiagacie orgazmy podczas samej penetracji? Dla mnie to jakas abstrakcja, przy grze wstepnej nie mam z tym problemu, ale juz sam seks-seks jakby mnie wybija z rytmu jesli chodzi o orgazmiczne przeżycia, może któraś ma jakąś niezawodną radę? 🙈😜
Ja też czytałam o tym orgazmie. W myśl tej zasady kobieta i mężczyzna powinni szczytować w tym samym momencie, ale to chyba dla większości trudne. Ale niech się wypowiedzą te które zaciążyły.






Ja to w ogóle wyczytałam kiedyś, że ślina zabija plemniki i przed seksami nie powinno być seksu oralnego.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 10:43   #3651
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Fruczak Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja nie wiem co robić . Śledzę Was tak "z doskoku" od czasu straty i zaniechania starań na jakiś czas, więc się nie odniosę i przepraszam, ale muszę się wygadać, może któraś z Was miała podobną sytuację . Albo chociaż ma pomysł.

Dziś jest mój 41/42 dzień cyklu. Od 30 do ok 37/38 testowałam, bo czułam mdłości no i miesiączka mi się spóźniała. Umówiłam się do gina, miałam nadzieję że wywoła okres, nawet mnie nie zbadał i zlecił beta hcg - wyszło ujemne. Tego samego dnia zrobiłam ostatni test ciążowy, który wyszedł negatywnie. Miałam skierowanie na kontrolę, poszłam od razu i lekarz w końcu mnie zbadał. Macica rozpulchniona, widoczny pęcherzyk, nie widzi zarodka, możliwa ciąża, mam skierowanie na dalsze badania żeby wykluczyć różne anomalie, które ciążą nie są, no bo przecież beta ujemna...

Co myślicie? Pusty pęcherzyk, "pęcherzyk wodny", coś gorszego? A może pomyłka laboratorium?

Najbardziej mnie wkurza to że przecież była pewna, że nie jestem w ciąży... negatywne testy i beta <0,2. Spotkałam się z koleżankami na babski wieczór i każda z nas po butelce wina owaliła . Już chyba mam nadzieję, że to nie ciąża, bo jeśli tak, to przez najbliższe killka miesięcy będę spanikowana o ten alkohol .
Kurcze ciężko powiedzieć. Skoro beta negatywna to raczej tej ciąży nie ma. Ale że macica jest rozpulchniona i jest pecherzyk kurcze nie mam pojęcia. Chyba nie ma innego wyjścia jak odczekac kilka dni i powtórzyć betę i badanie na fotelu. Ale chyba na ciążę bym nie stawiala

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry. @ przyszła a ja zapomniałam kupić tampony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to wredna zolza.

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzień dobry

A my dzisiaj świętujemy - pierwszą rocznicę ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Dobra... mam lampki cos takiego jak te z załacznika... Tylko, macie jakiś pomysł jak zakryć te kable tak, żeby nie wisiały jak w załączniku? Kucie scian niestety odpada
Chyba jedynie pod jakaś listwa, ewentualnie za jakąś szafka. Innego rozwiązania nie widzę


Hej w niedziele ☺ mieliśmy jechać do mojej mamy bo od czerwca u niej nie byłam, ale znowu wymiotuje wiec sobie odpuszczę.


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 11:17   #3652
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

My już wyszliśmy na długi spacer z psem, ale nie mam dzisiaj zupełnie cierpliwości do zrzędzenia TŻ, więc oddałam mu smycz i wróciłam do domu. Nie mam pojęcia czy to ja to teraz zauważam, czy to on stał się starym, zrzędzącym tetrykiem, ale po prostu krew mi się gotuje jak słyszę wiecznie jakieś ale od niego....
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 12:02   #3653
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Dzień dobry! Spałam 12h!!! Wow!!! O 8 nas obudził pies na spacer to TZ poszedł i potem dalej spać. I tak do 12! Jestem w ciężkim szoku
Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Wez nie wspominaj nic o ikei... Tez dzisiaj bylismy w piekle piekel czyli w dziale dzieciecym... Nie dosc ze w ogole dojechac tam to jakis kosmos takie korki, ludzie chodza jak zombie, na nic nie patrza jak ida, to jeszcze nie mozna nic spokojnie obejrzec bo wszedzie jakies ciezarne facety w amoku zakupow.. Rozumiem, ze babeczce moze byc ciezko schowac sie z brzuchem ze y kogos przepuscic w ciasnym przejsciu, ale autentycznie na niektorych tatusiow dopiero chyba kopniak w kostke by zadzialal
No ale przynajmniej wiemy jyz ktora komoda i lozeczko sa stabilniejsze... Mielismy jeszcze podjechac do smyka doslownie 100 metro dalej, ale taaaaaakie korki... Przed swietami byly mniejsze chyba..
A wlasnie - u mnie dzisiaj na kolacje wigilijne pierogi z kapusta i grzybami
I które z Ikei wybieracie?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Aaa my na koniec miesiąca, ja zwykle 25 a tż 27, więc u nas już się rozeszły ale fakt wczoraj było dużo ludzi w sklepach, oczywiście jeszcze bym coś dokupila na wyjazd no ale oczywiście niedziele nie handlowe, nie są to na szczęście jakieś krytyczne rzeczy
Na etapie planu, że takie coś będzie jak niedziela niehandlowa myślałam że to kwestia przedstawienia tylko, ale powiem wam że w praktyce co chwilę się łapie, że mi to utrudnia i reorganizuje plany :/ coraz bardziej jestem tym poirytowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pomysł że wszystkie będą niehandlowe :/ mi się to nie podoba szczerze powiedziawszy.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Witam w niedzielę

Coco też myślałam a dobrze czemu ci biedni ludzie mają pracować cały weekend ale teraz jak na gwałt muszę zrobić wszystko w sb to mnie to irytuje nie milosiernie...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Są zawody które i tak pracują w weekendy, nie da się ograniczyć wszystkiego

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;85407296]My już wyszliśmy na długi spacer z psem, ale nie mam dzisiaj zupełnie cierpliwości do zrzędzenia TŻ, więc oddałam mu smycz i wróciłam do domu. Nie mam pojęcia czy to ja to teraz zauważam, czy to on stał się starym, zrzędzącym tetrykiem, ale po prostu krew mi się gotuje jak słyszę wiecznie jakieś ale od niego.... [/QUOTE]Ale on w stosunku do Ciebie czy tak na otaczającą was rzeczywistość?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 12:09   #3654
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Spałam 12h!!! Wow!!! O 8 nas obudził pies na spacer to TZ poszedł i potem dalej spać. I tak do 12! Jestem w ciężkim szoku I które z Ikei wybieracie?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

A pomysł że wszystkie będą niehandlowe :/ mi się to nie podoba szczerze powiedziawszy.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Są zawody które i tak pracują w weekendy, nie da się ograniczyć wszystkiego

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Ale on w stosunku do Ciebie czy tak na otaczającą was rzeczywistość?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Mi akurat nie przeszkadza że będą zamknięte we wszystkie niedziele. Handlowe będą i tak przed świętami.
Ale najbardziej stracą studenci,którzy dorabiali w weekendy na wszelkich promocjach.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 12:10   #3655
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Mi jako pracownicy handlu podoba się ze niedziele będą nieczynne wszystkie ☺ jako osobie kupujacej nie mam nic do tego bo wszystko co potrzebuje mogę sobie kupić wcześniej. I tak zawsze kupowalismy np w sobotę na niedzielny obiad.
A jako sposób na spędzanie czasu z rodziną to lipa bo Tz pracuje światek piątek czy niedziela. Dziś akurat jest w domu, ale w następną niedziele juz go nie będzie ☺

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 12:53   #3656
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Mi akurat nie przeszkadza że będą zamknięte we wszystkie niedziele. Handlowe będą i tak przed świętami.
Ale najbardziej stracą studenci,którzy dorabiali w weekendy na wszelkich promocjach.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Nie tylko na promocjach Ale w sklepach sieciowych w centrach handlowych. Wielu studentów dziennych/wieczorowych pracuje w weekendy na pół etatu żeby się utrzymać i opłacić studia. Ale chociażby osoby pracujące w nienormowanym czasie w różnych dziwnych godzinach często też nie mają możliwości zrobić zakupów. Np siostra mojego tz musi często prosić nas żebyśmy jej zrobili zakupy albo jedzie do biedronki na dworzec.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 12:58   #3657
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Ja jako pracownik handlu mający tz pracującego w handlu cieszę się że dziś jest w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 13:05   #3658
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

My już w samolocie, więc pewnie teraz mało będę o ile w ogóle się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 13:35   #3659
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzień dobry

A my dzisiaj świętujemy - pierwszą rocznicę ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez RRock Pokaż wiadomość
Ja już po @.

Ja też chcę majowe !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też już po
Ale jakoś powoli zaczynam się zastanawiać czy nie odpuścić tych starań na jakiś czas tylko mój mąż nie chce mnie słuchać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 14:00   #3660
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Dzięki Dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-23 11:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.