Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz. XVI - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 20:45   #3631
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Dobra, dziewczyny ja się zbieram, jutro pobudka o 5, w dodatku zajęcia koleżeńskie na które fajnie by było się jako tako przygotować, później mierzenie sukien i ten wielki stres jeżeli się okaże że jednak mi nie pasują tego typu suknie i będę w prawdziwej depresji. A teraz do łóżeczka.
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:48   #3632
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki... czy któraś z was planuje nie mieć biustonosza w dniu ślubu?? szczególnie pytam dziewczyny o większym biuście... ciężko znleźć ładny stanik a co dopiero bardotkę w dużym rozmiarze

Twoja suknia ma ramiączka??

wiesz na pewno znajdziesz dobrą bardotkę tylko musisz poszukać w wiadomo lepszych sklepach i za pewne tania nie będzie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:54   #3633
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Tres Chic 2863 ?? Nie kojarzę w ogóle takiej kolekcji w Lisa Ferrera
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:56   #3634
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Twoja suknia ma ramiączka??

wiesz na pewno znajdziesz dobrą bardotkę tylko musisz poszukać w wiadomo lepszych sklepach i za pewne tania nie będzie
nie ma a do tego na pleckach mam koronkę więc widać plecki dlatego zastanawiam się co robić... szukałam i w tych lepszych sklepach jak coś mają to tak brzydkie że ręce opadają a jak jest coś ładnego to są za małe
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:02   #3635
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki... czy któraś z was planuje nie mieć biustonosza w dniu ślubu?? szczególnie pytam dziewczyny o większym biuście... ciężko znleźć ładny stanik a co dopiero bardotkę w dużym rozmiarze
Ja miałam taki pomysł bo moja suknia ma usztywnione miseczki i dopasowany gorset więc stanik totalnie mi jest niepotrzebny! No ale pomyślałam sobie co będzie po weselu w naszym pokoju, jak tż będzie mi pomagał suknię zdjąć i chyba wolę, żeby zobaczył mnie w seksownym komplecie aniżeli całkiem naguśką (jeszcze się napatrzy )
W dobrym sklepie z bielizną na bank Ci idealną bardotkę dobiorą. Ja na pewno nie zamierzam na bieliźnie ślubnej oszczędzać
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:11   #3636
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Ja miałam taki pomysł bo moja suknia ma usztywnione miseczki i dopasowany gorset więc stanik totalnie mi jest niepotrzebny! No ale pomyślałam sobie co będzie po weselu w naszym pokoju, jak tż będzie mi pomagał suknię zdjąć i chyba wolę, żeby zobaczył mnie w seksownym komplecie aniżeli całkiem naguśką (jeszcze się napatrzy )
W dobrym sklepie z bielizną na bank Ci idealną bardotkę dobiorą. Ja na pewno nie zamierzam na bieliźnie ślubnej oszczędzać
dziewczyny ja bardzo polecam te staniki http://www.ewa-michalak.pl/pol_m_Biu...aczek-127.html nie splaszczaja biustu , unosza i wygarniaja spod pachy mam ten w kropeczki
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:18   #3637
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
sierpnia!


To ta nowa restauracja w Lubomi??? Za każdym razem jak tam przejeżdżamy z TŻtem to się zastanawiamy jak tam jest, bo z zewnątrz prezentuje się pięknie! I pewnie ogromną salę tam mają.
To jest jeszcze Pogrzebień! W środku też pięknie (możesz zobaczyć na ich stronce) tzn. nie ma żadnych zbędnych (jak dla nas) filarów, zdobień i kolorów (sala jest utrzymana w kremowo-złotej tonacji), sala pomieści 250 osób (mają też jedną malutką i będą otwierać trzecią), a z tyłu jest balkon i przecudny widok na łąki, pola, stawy, Rac i przy dobrej pogodzie góry Mój TŻ jak tam wszedł, to stwierdził, że ta i żadna inna no i mieli wolne soboty we wrześniu, tylko trochę się boję, bo rezerwowaliśmy zanim odbyło się tam jakiekolwiek wesele...
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 21:19   #3638
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

ja tez wlasnie mysle ze stanika nie bede miala bo mam ostre wciecie w dekolcie w v. Póki co nie widzialam ani jednego stanika ktory by pasowal. A tył mam az do prawie konca pleców goły- wiec stanik bedzie wylazil
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:21   #3639
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
O kurczątko wczoraj miałam 8 MDŚ


Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Witajcie Rozmawiałyście ostatnio o instynkcie "tacierzyńskim" Mojemu TŻowi też się ostatnio objawił, a że nie możemy pozwolić sobie na dzidziusia, to wczoraj adoptowaliśmy małą kotkę. Jest przesłodka Ma na imię Majka i TŻ nosi ja na rekach jak małe dziecko
To macie teraz małą radość w domu teraz czas na wychowanie

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
A ja znalazłam takie fryzurki i cos w tym stylu chyba bym chciała mieć.
ta ostatnia mi się podoba, taka delikatna, fajna Jakbym miała mieć rozpuszczone włosy, to coś w tym stylu bym sobie zrobiła

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
No i weekend byliśmy na weselu najlepszego przyjaciela TŻta. I było... tak sobie. Zespół był po prostu straaaaaszny. To od zespoły zależy 90%powodzenia na weselu, a tu no cóż. Grali tylko disco polo. Znałam może ze 3 utwory Wszystko na dwa takty i nie dało się tańczyć, po dwóch tańcach z przytupem człowiek się pocił i trzeba było usiąść Generalnie wszystko tak średnio zorganizowane, widać, że się nie starali, bo ślub był organizowany w 4 miesiące i zresztą im nie zależało tak jak tym, którzy planują od 1,5 roku Zabawy oczepinowe tragicznie żenujące, jak to się już takich nie robi (np. jedzenie banana z pomiędzy nóg partnera ) No i inne takie, ale nie będę narzekać W każdym razie dzięki temu sporządziliśmy z TŻtem masę notatek i uwag dla naszego zespołu i sali na co mają zwrócić szczególną uwagę także w sumie nie do końca było najgorzej Jedzenie było smaczne. I oczywiście się przeziębiłam, gdzieś mnie zawiało.

PMka miał normalną suknie z gorsetem wiązaną z tyłu, a jest w 6 miesiącu ciąży
Nie widać było brzuszka, bo suknia go maskowała.

Fryzurę zrobiłam sobie z upiętych loków, taką chciałam na swoje wesele, ale słabo się trzymała, mimo, że miałam jakiś milion wsuwek i właściwie na zdjęciach nie wyglądałam w takiej fryzurze dobrze, generalnie była ładna, ale chyba mi nie pasuje i muszę szukać czegoś innego, może koka ... (?) Tylko nie wiem, czy kok by pasował do woalki. Jak myślicie ?
Szkoda, że się wesele nie udało, ale w sumie czego się spodziewać po kimś, kto w 6 miesiącu ciąży pozwala sobie na suknię z gorsetem... Wybacz, że to mówię, bo to Twoja znajoma, ale laska musi być strasznie głupia.

Fryzurkę miałaś fajną, z tyłu mi się bardzo podoba. Z przodu coś bym jeszcze pokombinowała, ale tył jest super

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Mój TZet z góry powiedział że nie chce kobiety w zespole która ma śpiewać. Chyba że ma na prawde Zaje***y glos, ale takowego zespołu w okolicy nie znaleźliśmy.
W tym naszym śpiewa jeden wokalista a 2 innych tle. W sumie tam wszyscy odziwo mają fajne glosy i jak zaspieają coś "razem" BOMBA
No ale musze TŻtowi posuszyć glowe aby sie z nimi spotkać. Tylko ja jestem taka że mi niezręcznie zawracać tym chłopakom głowy a jakieśą moje jak ja uważam "pierdoły" wiem nie powinnam tak myślec- place- wymagam, no ale serio tak mam

a tak wogole podbudujcie mnie że dobrze zrobiłam nie wybrałam tego zespołu co "pił"
http://www.youtube.com/watch?v=RKJUyUyf3Tw
http://www.youtube.com/watch?v=Ol9PQo3bG_8
te piosenki są w różnych klimatach
Śpiewają nieźle, ale tyłka mi nie urwało Jeśli wybraliście tamten zespół to znaczy, że to zespół dla Was nie stresuj się, będzie super

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy do sukni ecru będzie pasował czarny garnitur? Koszulę TŻ powinien mieć raczej też ecru, co nie? Ja mam szarfę bordo więc może i krawat bordo powinien mieć? Co o tym sądzicie?
Jak najbardziej pasuje. Koniecznie tylko dobierz kolor koszuli do sukni i wszystko będzie pięknie współgrało

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny się na razie z wami żegnam będę dopiero w sobotę pewnie w domu jadę do TŻ i idziemy do jego księdza się spytać o tą godz. Także trzymajcie proszę kciuki żeby się udało
Udać się musi i koniec!

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
To ja dla przełamania alkoholowego tematu pochwalę się butkami ślubnymi
nie w moim stylu, ale ładne i zgrabne

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki... czy któraś z was planuje nie mieć biustonosza w dniu ślubu?? szczególnie pytam dziewczyny o większym biuście... ciężko znleźć ładny stanik a co dopiero bardotkę w dużym rozmiarze
Ja co prawda biustu mam niewiele, ale biustonosza nie planuję od początku chciałam nie mieć i na szczęście babka sama zaproponowała, że wszyją mi po prostu gąbeczki i nie będzie trzeba stanika. Zresztą cały czas bym się stresowała, że mi z tyłu wystaje, bo suknia z tyłu kończy się dość nisko (to mi się strasznie w niej podoba dzięki temu, że gorset nie podchodzi wysoko nie czuję się w niej jak w pancerzu)
Moja Przyjaciółka, sierpniowa PMka 2011 ma dużo większy biust, taki podobny do Twojego i też miała takie rozwiązanie - gąbeczki w gorsecie, nie miała ramiączek i wszystko jej się pięknie 3mało i była bardzo zadowolona
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2012-01-09 o 21:25
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:23   #3640
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Witam Was dziewczyny, mam takie urwanie głowy. Już się umówiłam z prawie wszystkimi gośćmi na spotkanie (główny cel zaproszenia). Dużo gadałyście, jak mnie nie było. Trzeba by było nadrobić Was
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:28   #3641
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Ja z bielizny raczej poszukam jakiegoś kompletu z bardotką, ale nie usztywnianą
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 21:29   #3642
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

ja mam już bieliznę kupioną i mam nadzieję że bardotka będzie na tyle dobra żeby nie było jej widać bo jak nie to się wkurzę
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:30   #3643
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Hello

przeczytałam co tu nasmarowałyście i jestem w miare na bieżąco

gratuluję wszystkich ślubnych zakupów

pierwszy dzień w pracy minął w miarę spokojnie- dzisiaj poznawalam firmę i zapoznawałam sie ze swoimi obowiązkami. praca zapowiada się ciekawie, ponieważ bede odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek noweg produktu, więc duże wyzwanie przede mną ale kilku dni marzyłam o podobnej pracy, więc ciesze się, że mi się udało ją dostać mam tylko nadzieję, że projekt zakonczy się sukcesem

poza pracą to caly czas załatwialiśmy resztę formalności związanych z mieszkaniem. teraz właściewie pozostało nam czekać na spotkanie z notariuszem i spisanie finalnej umowy. a w między czasie powoli rozgladamy się za pomyslamy co i jak sobie urządzić. muszę powiedzieć, że strasznie się tym jaram

a teraz zbieram się do kąpieli i do łóżeczka, bo padam na ryjek dobrej nocki
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:34   #3644
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
ja tez wlasnie mysle ze stanika nie bede miala bo mam ostre wciecie w dekolcie w v. Póki co nie widzialam ani jednego stanika ktory by pasowal. A tył mam az do prawie konca pleców goły- wiec stanik bedzie wylazil
mowie Ci naprawde polecam ten straplessy od ewy michalak (link wyzej) nawet bardzo glebokie dokolty sa im niestraszne
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:37   #3645
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Okej lecę do łóżeczka bo po 5 pobudka znowu :|
Dobranoc dziewczynki
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:44   #3646
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Co do układów na pierwszy taniec to mi się już to nie podoba bo tyle razy to widziałam że już mi wystarczy. U mnie większość wie że moj TŻ to taki średnio taneczny i widać by było że układ jest wyuczony specjalnie na tą okazję. Rozumiem pary które chodzą na tańce już jakiś czas i chcą pokazać co umieją to co innego.



a moja znajoma w sylwestra brała ślub i mieli te śmieszne autka wynajęte
hej, podczytuje Was od jakiegos czasu. Ślub mam za 2 lata ale lubie poczytac o Waszych przygotowaniach. Wtedy czuje taki klimat i nie moge sie doczekac wlasnego planowania mimo ze to masa roboty


a czy bylaby sznasa na jakis kontakt do ludzi ktorzy te autka smieszne wynajmuja? podbily moje serce
pozdrawiam Was serdecznie i zycze owocnych przygotowan
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:53   #3647
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

I ja się zbieram, bo ostatnio zdecydowanie za późno chodzę spać.
Dobrej nocki Dziewczyneczki
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:00   #3648
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki... czy któraś z was planuje nie mieć biustonosza w dniu ślubu?? szczególnie pytam dziewczyny o większym biuście... ciężko znleźć ładny stanik a co dopiero bardotkę w dużym rozmiarze
ja nie bede miala stanika suknia jest gruba takze nic nie bedzie przeswitywalo itp, a nie mam ramiaczek. A nie chce miec stanika z prostego powodu - mam tak malo pod biustem a biust calkiem calkiem ze dostac na mnie stanik ktory nie spada bez ramiaczek to cud doslownie, jeszcze na taki nie trafilam... a tez nie chce szukac takich za 3stowy bo szkoda mi tyle.. zreszta latem tez czasem chodze bez oczywiscie do bluzek ktore sa grubsze
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:03   #3649
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Mam obrączkowe pytanie: kto płaci za obrączki?
Do tej pory wszystkie zaliczki itp. płaciliśmy na pół, a przy obrączkach TŻ się upiera, że on zapłaci całość, nie wiem czy to dobry pomysł.
Jak jest u Was?
Mamy wspolne pieniązki, wiec jak cos kupujemy to placi ten kto akurat ma gotowke w portfelu hehe

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
wiesz, mojej osobistej babci - lat 88 - też ciągle brakuje koniaczku, mimo regularnych dostaw
cała rodzina się zastanawia naciera się, czy kąpie
oo masz jeszcze Babcie! super! pewnie tak dobrze sie trzyma bo sie naciera koniaczkiem moja mama jest od Ciebie 6 lat starsza a Jej babcia umarla jak ja sie urodzilam..

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Ja miałam taki pomysł bo moja suknia ma usztywnione miseczki i dopasowany gorset więc stanik totalnie mi jest niepotrzebny! No ale pomyślałam sobie co będzie po weselu w naszym pokoju, jak tż będzie mi pomagał suknię zdjąć i chyba wolę, żeby zobaczył mnie w seksownym komplecie aniżeli całkiem naguśką (jeszcze się napatrzy )
W dobrym sklepie z bielizną na bank Ci idealną bardotkę dobiorą. Ja na pewno nie zamierzam na bieliźnie ślubnej oszczędzać
Moj to od zawsze mowi, ze najladniej mi jak jestem nago a w noc poslubną nie chce Mu niczego utrudniac wiec bede miala na sobie jaknajmniej zbednych rzeczy hehe
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 22:05   #3650
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja bardzo polecam te staniki http://www.ewa-michalak.pl/pol_m_Biu...aczek-127.html nie splaszczaja biustu , unosza i wygarniaja spod pachy mam ten w kropeczki
oo godzinę temu kupiłam taki na all
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:06   #3651
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
Mamy wspolne pieniązki, wiec jak cos kupujemy to placi ten kto akurat ma gotowke w portfelu hehe



oo masz jeszcze Babcie! super! pewnie tak dobrze sie trzyma bo sie naciera koniaczkiem moja mama jest od Ciebie 6 lat starsza a Jej babcia umarla jak ja sie urodzilam..



Moj to od zawsze mowi, ze najladniej mi jak jestem nago a w noc poslubną nie chce Mu niczego utrudniac wiec bede miala na sobie jaknajmniej zbednych rzeczy hehe
moj tak samo, chyba nawet nie gustuje w tych rozniastych haleczkach i komplecikach, woli mnie bez tego
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:10   #3652
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
po prostu mi się w głowie to nie mieści by zamówić 300 butli wódy
Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
i to rozumiem ale nie 300 butli i powiem szczerze, że mnie zatkało żeby wydać powiedzmy liczą po 18zł butelkę = 5400 na samą wódkę
My też mamy ponad 300butelek w sumie coś koło 308 na 170 osób dorosłych i myślę, że razem z konkursami i bramami powinno wystarczyć.
I tak rzeczywiście daliśmy za wódkę ponad 5tys., ale cóż zrobić jak trzeba to trzeba.

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki... czy któraś z was planuje nie mieć biustonosza w dniu ślubu?? szczególnie pytam dziewczyny o większym biuście... ciężko znleźć ładny stanik a co dopiero bardotkę w dużym rozmiarze
Ja też się nad tym zastanawiałam bo moja ( o ile okaże się dobra) ma wszyte miseczki i jest wiązana także spadać nie powinna. Zobaczę jak będę się czuła w niej bez stanika.


adoosienka piękne buty. Też chcę mieć z tej firmy ale będę zamawiać na białebuty.pl bo ja chcę fioletowe.
A wygodne są??
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:10   #3653
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
hej, podczytuje Was od jakiegos czasu. Ślub mam za 2 lata ale lubie poczytac o Waszych przygotowaniach. Wtedy czuje taki klimat i nie moge sie doczekac wlasnego planowania mimo ze to masa roboty


a czy bylaby sznasa na jakis kontakt do ludzi ktorzy te autka smieszne wynajmuja? podbily moje serce
pozdrawiam Was serdecznie i zycze owocnych przygotowan

kiedyś na allegro ogłoszenie widziałam
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:13   #3654
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Witam i dziękuję Wam wszystkim za kciuki : fasolki nie będzie na razie A narządy rozrodcze kobiety są fascynujące: macica wygląda super na USG - kolejny raz już oglądałam i dziś zachwyciły mnie też pęcherzyki w jajnikach...

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
po prostu mi się w głowie to nie mieści by zamówić 300 butli wódy
U Nas będzie 350 ale na dwa dni -120 gości, wódka na odchodne 1 na parę, a do tego bramy i zabawy....

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Wybraliśmy piosenki dla rodziców i na pierwszy taniec

Na pierwszy taniec wybraliśmy
I don't wanna miss a thing Aerosmith

A dla rodziców dwa utwory
1. Najlepsze pozostanie De Mono
2. Gdy nie ma dzieci Kult (to dlatego że nasi rodzice to raczej do takich rozrywkowych należą)
Chcę tą sama piosenkę na pierwszy taniec, ale TŻ nie do końca przekonany...

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Witajcie Rozmawiałyście ostatnio o instynkcie "tacierzyńskim" Mojemu TŻowi też się ostatnio objawił, a że nie możemy pozwolić sobie na dzidziusia, to wczoraj adoptowaliśmy małą kotkę. Jest przesłodka Ma na imię Majka i TŻ nosi ja na rekach jak małe dziecko
Ucałuj Ją ode mnie

Pracuję nad listą ślubnych spraw i zestawieniem i padam
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:16   #3655
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
Witam i dziękuję Wam wszystkim za kciuki : fasolki nie będzie na razie A narządy rozrodcze kobiety są fascynujące: macica wygląda super na USG - kolejny raz już oglądałam i dziś zachwyciły mnie też pęcherzyki w jajnikach...


U Nas będzie 350 ale na dwa dni -120 gości, wódka na odchodne 1 na parę, a do tego bramy i zabawy....


Chcę tą sama piosenkę na pierwszy taniec, ale TŻ nie do końca przekonany...


Ucałuj Ją ode mnie

Pracuję nad listą ślubnych spraw i zestawieniem i padam
Zanim padniesz, zapodaj zestawienie
I że wszystko jest ok, dzidziuś poczeka, a Ty możesz spokojnie planować
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:19   #3656
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

aa i mam newsa!!!

Robimy górę u TZ w domu w PL dla siebie!!! bylo mnostwo problemow, ale juz sie wszystko powoli klaruje nawet Tesciowie byli dzisiaj u moich Rodzicow na kawie z tego co mi braciszek wygadal:P hehehe:P Jak wszystko dobrze pojdzie to juz w kwietniu jak przyjedziemy do PL to bedą postawione scianki (bo to poddasze) , podloga, lazienka, zostanie nam sie umeblowac wiec przed slubem na pewno wszystko bedzie gotowe! a strasznie sie cieszymy, bo nie musimy wydawac 200 tysiecy na jakies male mieszkanie, przynajmniej zostanie odlozone na dom, a za tą gore dogadamy sie z Rodzicami TZ i wyjdzie nas to naprawde niewielkie pieniądze bo tak myslelismy sobie ostatnio jak to bedzie po slubie jak bedziemy przyjezdzac na swieta czy wakacje.. ja mam maly pokoj, gdzie molibysmy byc, ale jak bedzie dziecko to tam sie nie pomiescimy, a tak jak bedziemy mieli calą gore to bedzie super! ah
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:24   #3657
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
aa i mam newsa!!!

Robimy górę u TZ w domu w PL dla siebie!!! bylo mnostwo problemow, ale juz sie wszystko powoli klaruje nawet Tesciowie byli dzisiaj u moich Rodzicow na kawie z tego co mi braciszek wygadal:P hehehe:P Jak wszystko dobrze pojdzie to juz w kwietniu jak przyjedziemy do PL to bedą postawione scianki (bo to poddasze) , podloga, lazienka, zostanie nam sie umeblowac wiec przed slubem na pewno wszystko bedzie gotowe! a strasznie sie cieszymy, bo nie musimy wydawac 200 tysiecy na jakies male mieszkanie, przynajmniej zostanie odlozone na dom, a za tą gore dogadamy sie z Rodzicami TZ i wyjdzie nas to naprawde niewielkie pieniądze bo tak myslelismy sobie ostatnio jak to bedzie po slubie jak bedziemy przyjezdzac na swieta czy wakacje.. ja mam maly pokoj, gdzie molibysmy byc, ale jak bedzie dziecko to tam sie nie pomiescimy, a tak jak bedziemy mieli calą gore to bedzie super! ah

Dobrze, że wszystko się udało
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:24   #3658
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
aa i mam newsa!!!


gratulacje


a ja teraz postanowieniem noworocznym idę do pokoiku i ćwiczymyyyy
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:34   #3659
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Zanim padniesz, zapodaj zestawienie
I że wszystko jest ok, dzidziuś poczeka, a Ty możesz spokojnie planować
Dziękuję

Zestawienie mnie przerosło... Przy wypisywaniu rzeczy załatwionych najzwyczajniej w świecie poległam: jutro dokończę, zrobię w Photoshopie zestawienie obrazkowe i się pochwalę

__Paulinka__: klask i:
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:40   #3660
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

a tak w ogóle to dostałam dzisiaj info że na naszej sali weselnej super wychodzą wesela jedzonko jest pyszne niczego nie brakuje fajny klimat ale sie ciesze przynajmniej o to mogę być spokojna
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.