Jak się przygotować? - pierwsza/kolejna wizyta u ginekologa - zbiorczy! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 18:00   #391
mandaryna.123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

pieściłam się z chłopakiem i nie jestem pewna czy jestem jeszcze dziewica. wybieram się także na moją pierwszą wizytę u ginekologa. co mam mu powiedzieć?? że nie jestem pewna?? pomóżcie
mandaryna.123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 12:58   #392
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Cytat:
Napisane przez mandaryna.123 Pokaż wiadomość
pieściłam się z chłopakiem i nie jestem pewna czy jestem jeszcze dziewica. wybieram się także na moją pierwszą wizytę u ginekologa. co mam mu powiedzieć?? że nie jestem pewna?? pomóżcie
On pyta czy współżyłaś, wiec powiedz ze sie pieściłaś z chłopakiem.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 08:41   #393
nikuuus
Raczkowanie
 
Avatar nikuuus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

UF mam to wszystko za soba jejku jaka ja bylam glupia ze tak sie balam kazda dziewczyna powinna isc do gina i bede teraz wsztkie namawiac gdy beda mialy jakies watpliwosci
Pan doktor powiedzial ze w zyciu nie widzial tak zestresowanej pacjetki jak ja;P bylam blada jak sciana jak weszlam do gabinetu:P Ale skonczylo sie tylko na USG i badaniu piersi, po za tym jestem jeszcze dziewica (a doktor powiedzial ze nie chce mnie zniechecac od pierwszej wizyty), wypytal sie o wszystko,o choroby itd. Potem przepisal mi 2 opakowania tabletek, wszystko wytlumaczyl ale ja swietnie o wszytkim wiedzialam dzieki forum zadalam mu chyba z 5000 pytan no i powiedzial ze nastepne badania to mnie juz nie omina za 2 miechy, powiedzial ze sa konieczne przynajmniej psychicznie sie przygotuje Dziewczyny musze wam powiedziec ze nie bylo tak zle strach ma wielkie oczy Dobra lece do fryzjera musze sobie towynagrodzic ze bylam taka dzielna
nikuuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:06   #394
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

gratuluje odwagi!
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 08:38   #395
possiblymaybe
Raczkowanie
 
Avatar possiblymaybe
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 143
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

ja też wczoraj zaliczyłam swoją pierwszą wizyte i też po tabletki było Ok, pan gin zrobił mi tylko USG z cytologią sie nie śpieszymy
possiblymaybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 09:05   #396
Olka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

ja też mam już swoja pierwszą wizyte za sobą a po tabletki to wybrałam się gdzieś za tydzień i nie miałam robionego USG tylko badanie na fotelu, dość dokładne (tak mi się wydaje )
Olka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:58   #397
agusia0811
Raczkowanie
 
Avatar agusia0811
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 187
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

ja niby mam pierwsza wizyte za soba ktora byla ponad rok temu i pod przymusem hehe ale niebylo az tak zle. Nieregularny okres i skapy wiec pani doktor chciala mnie wyslac do szpitala na badania . Mama stwierdzila ze nic w tym strasznego i ze jeszcze mi sie unormuje. No wiec powiedzialam pani doktor ze szpital to nie bo jest szkola i wogole i ona wpisalam w karte ze w czerwcu do szpitala(niewiem co sie tak uparla ) no ale ja wyjechalam i w koncu nieposzlam bo nielubie lekarzy no i sie boje chociaz wiem ze niema czego . Teraz znowu mam tak jak wczesniej ze mam 3 dni miesiaczke potem dzien przerwy i znowu jeden dzien. Mysle ze to moze byc od tabletek ktore biore na stawy ale tak nic nie pisze i wiem ze powinnam isc ale boje sie tak jak przed pierwsza wizyta . Chcialam namowic kumpele zeby ze mna poszla ale zadna sie niewybiera a z kims to latwiej zawsze hehe
agusia0811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 19:00   #398
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

wedlug mnie to nic dziwnego okres pare dni, dzien przerwy i jeszcze traoche. Mama mi opowiadala ze ona tez tak miala (choc mnie akurat to nie dotyczy) i zdarzylo sie jej to po wielu latach unormowanego okresu. Przestrzegala mnie tylko przed tym aby mnie takie cos nie zaskoczylo i nie zalało
agusia z checia bym ci dotrzymala towarzystwa aby podniesc Cię na duchu, ale niestety drugi kraniec Polski na to niepozwala. Świat nalezy do odwaznych. Bede trzymac kciuki
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:53   #399
agusia0811
Raczkowanie
 
Avatar agusia0811
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 187
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

meggara dziekuje podnioslas mnie na duchu i nawet niewiesz jak bardzo wiec niemam sie czym martwic hehe i wizyte tez mozna odwlec
agusia0811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 22:29   #400
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

bardzo sie ciesze ze moglam Cie pocieszyc, jednakze pamietaj ze badania sa bardzo wazne. Sama daje sie badac profilaktycznie jak tylko jet mozliwosc (we wszystkich dziedzinach medycyny) bo wiadomo, ze lepiej od razu wiedziec jesli cos sie niedobrego "kroi".
Moze i rzeczywiscie nie teraz ale przemysl tę mozliwosc badan bo nie sa chyba az tak straszne? A narazie gleboko odetchnij i jeszcze ciut wysilku przez miesiac i wakacje...
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 17:43   #401
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Hey Dziewczyny a ja mam znów inny problem a mianowicie mam 16 latek i jutro ide na pierwszą wizytę u ginekologa, a właściwie u Pani Ginekolog Badań się nie boje i wogóle tylko chciałabym aby wypisała mi tabletki anty i tu pojawia się problem czy może wypisac osobie niepełnoletniej? PRosze o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuję
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 20:40   #402
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

jestes bardzo mloda, z lekami hormonalnymi nie ma zartow, wydaje mi sie, ze nie przepisze 16-latce, a jak cos to bedzie chciala porozmawiac z mama
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 20:55   #403
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: pierwsza wizyta

Nie ma co ukrywac,nie jestem w stanie przeczytać wszystkich wątków,a trudno mi wyłapać najwazniejsze dla mnei info.

1.książeczka rumowska jest potrzebna przy pierwszej wizycie?(w miejscu,gdzie nie ma moich kart zdrowia itp.)
2.nie mam 'planów' by rozpocząć współżycie z obecnym chłopakiem,jednak jestem na to gotowa.slyszalam jednak,ze tabletki antykoncepcyjne to sprawa indywidualna,czy przy okazji mogłabym porozmawiać/zrobić badania w tym kierunku i opierać sie na nich w przyszłości?Czy po tabletki antykoncepcyjne powinnam przyjść (powiedzmy)'tuż' przed rozpoczęciem współżycia?
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 20:57   #404
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: pierwsza wizyta

Aha,no i również kiedyś obiło mi się o uszy,że istnieją idealni 'kandydaci' do stosowania plastrów 'anty',czy to prawda?
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 14:48   #405
wiewiórka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Question Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

A jamamwielki problem. Mam 22 lata 2 lata temu przeszlam operację transplantacji wątroby. od tamtej pory regularnie jeżdze do W-wy do lekarza.od jakichś 8 miesiecy wysyla mnie on do ginekologa ja natomiast zawsze mam jakieś wymówki. jak bylam ostatnio to mnie nawet ochrzanil,że jeszcze nie poszlam. A ja poprostu sięwstydze. Jestem jeszcze dziewicą i choćrozmawiam z moimlekarzem o seksie itych sprawach tonawetjemu siedotego nie przyznałam. Mam wiele obaw i pytań. nie wiem np.czyna badaniubedze calą naga, czy tylko odpasa w dół? nie wiem tez czy mamsiewydepilować.Wiem natomisat ze chyba powinnam isć do faceta bo oni sa delikatniejszi(tak twierdzimój lekarz, notabene też facet)Boje sie ze ginekolog mnieochrzanize tak dlugonie przychodzilam i ze będzie sie śmial ze sieboje i ze musialąm sie zdobyc na odwage aby go odwiedzić.Mojlekarz w sumie rozumie mnieale twierdzi że to śmieszne żesie boje, alew sumie przecież to facet i w dodatku lekarz no i ten problem nie dotyczy jego. Proszę pomóżcie mi.
wiewiórka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:02   #406
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

wiewiórko. Tylko spokojnie. Po to jest to forum zeby rozwiac Twoje watpliwosci
Nie masz sie czego wstydzic. Dziewictwo to nie jest powod do wstydu ale do dumy!
Poza tym zaden lekarz absolutnie nie moze cie wysmiac! To jest nawet nie do pomyslenia! Poprostu wchodzisz mowisz jak jest i tyle. Lekarz nie ma prawa Cie osadzac. To jest Twoj wybor i tylko Twoj.
Kazda kobieta predzej czy pozniej musi przejsc to badanie. Przyznaje nie jest to mile ale zapewniam ze da sie przezyc. Ja sie przygotowywalam psychicznie dobre 2 miesiace Ale dalam rade mimo dygocacych nog i Ty tez dasz rade
A badanie wyglada tak, ze wpierw lekarz przeprowadza z Toba wywiad (data pierwszej/ostatniej miesiaczki, czasami sie pyta o choroby przebyte w dziecinstwie) pozniej prosi abys sie rozebrala za parawanikiem (wskaze ci miejsce). Tylko zdejmujesz spodnie i bielizne. Jesli pojdziesz w spodnicy, tylko zdejmiesz majtki. Lekarz poprosi na fotel, powie Ci jak masz sie ulozyc, podsuniesz do gory ew. spodniczke i juz pojdzie z gorki
Czasami po ubraniu sie lekarz chce jeszcze zbadac piersi, wiec wtedy dopiero zdejmujesz bluzke i stanik. Lecz przy pierwszym badaniu rzadko kiedy o to prosi. Dopiero przy kolejnych wizytach.
Wg. mnie lepiej isc do faceta gin. bo wlasnie delikatniejszy, a najlepiej zrobic wywiad wczesniej wsrod kolezanek/kuzynek/ a nawet z mama jakiego polecaja ginekologa. W koncu one juz maja to za soba i z pewnoscia powiedza Ci ktory jaki jest. Wiem ze to bardzo krepujace zwlaszcza dla dziewicy. Mialam podobna sytuacje, ale goraco cie namawiam zeby zbadac sie predzej niz pozniej To naprawde nie jest tak staraszne jak sie wydaje.
Ale sie rozpisalam... Mam nadzieje ze rowialam Twoje watpliwosci. Jesli masz jeszcze jakies pyatania, smialo pisz! Trzymam kciuki!
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 21:20   #407
wiewiórka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

[meggara bardzo ale to bardzo ci dziekuje[/B][/COLOR]. mam jeszcze jedno pewnie glupie pytanie czy używajac tamponów może dojść do przerwania blony dziewiczej? Dziekuje i 3maj zamnie kciuki
wiewiórka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 23:05   #408
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

bardzo sie ciesze ze moglam Ci pomoc
Zadne pytania nie sa glupie. Bywaja glupie odpowiedzi
Co do tych tamponow to nie jestem pewna. Blona dziewicza jest rozciagliwa na tyle, ze tampon jej nie powinien uszkodzic. W kazdym razie ja stosuje tampony i nic sie nie stalo. Jak pojdziesz do ginekologa to zapytaj o to. Z pewnoscia Ci odpowie fachowo Pamietaj ze gin jest po to by rozwiac Twoje wszelkie watpliwosci wiec smialo pytaj o wszystko. Nikt w koncu uczonym sie nie urodzil...
ps. trzymam kciuki.
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 08:36   #409
Black Katja
Raczkowanie
 
Avatar Black Katja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 32
GG do Black Katja
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Ja pierwszy raz u ginekologa, byłam na początku 6 klasy, czyli stosunkowo niedawno. A dlaczego? Z powodu bolesnych miesiączek. Badanie może nie jest do końca przyjemne, ale nic nie boli. Najlepiej ubrać się w coś z czym nie będzie problemu przy zdejmowaniu np. spódnica i jakiś dłuższy top. Może zabrzmi to staromodnie, ale na pierwszą wizytę najlepiej pójść do kobiety. W końcu ona też pewnie bała się przed pierwszą wizytą i wie co przeżywamy
Pzdr
Black Katja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 09:49   #410
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

czy na pierwsza wizyte isc do kobiety to bym dyskutowala... osobiscie wybralam na pierwsza faceta i nie zaluje Ale po to jest tylu lekarzy zeby wybierac
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 16:46   #411
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

hmmm .. a co robicie,kiedy macie juz wyznaczona wizyte,a okazuje sie ze tego dnia akurat dostalyscie okres...Jak wtedy to wyglada? Mozna isc czy lepiej odwolac..
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 19:29   #412
wiewiórka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Red face Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

meggara jeszcze raz wielkie dzieki jestes kochana.
nie wiem jeszcze kiedy pojde bo jeszcze musze się wewnetrznie przelamać ale już sie tak nie boje
dzieki i trzymaj kciuki
Jak juz bedzie po to się podziele wrazeniami
wiewiórka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 22:19   #413
tulino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

no hej a ja mam troche inny problem. Mam 22 lata(dziewica) i bylam juz u ginekologa- kobiety i mialam tylko badanie przez odbyt. Delikatnie mowiac nie bylo fajnie. ona nie byla mila, ciagle ktos z personelu wchodzil, a inna pani doktor caly czas w gabinecie uzupelniala jakies dokumenty bo nie miala gdzie. Moja lekarka sie na to zgodzila a ja nie mialam odwagi zaprotestowac. podsumowujac zrazilam sie strasznie a powinnam isc bo juz minely prawie 4 lata. boje sie strasznie i nie wiem jakimi kryteriami sie kierowac przy wyborze lekarza zeby to sie nie powtorzylo i co powiedziec jak zostane spytana o poprzednia wizyte (tak sie balam ze o nic nie spytalam i nic nie pamietam a chce isc teraz KONIECZNIE do innego ginekologa)
tulino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 23:41   #414
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

spróbuj przejrzec watek "dobry ginekolog" tam dziewczyny polecaja sprawdzonych lekarzy z różnych miast
iryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 07:56   #415
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Dziewczyny,mam pytanie..jak to jest wogole z tym wypisywaniem tabletek..Czy jesli powiem np,ze chcialabym yasminelle to lekarz mi je przepisze ?? Jakie czynniki wplywaja na wybor tabletek przez lekarza ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:03   #416
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

powinno byc tak: lekarz zleca badania krzepliwosci krwi, poziomu poszcegolnych hormonow i chyba watroby. Na podstawie wynikow w/w badan wypisuje odpowiednie tabletki.

Jest tak: idziesz i mowiesz ze chcesz antykoncepcje /ew. powod/, lekarz wypisuje pierwsze z brzegu, ew. takie jak bys chciala (a przynajmniej uwzglednia twoje zyczenia) i mowi ze za miesiac do kontroli, czy ew. sa jakies skutki uboczne i czy moga zostac te tabletki czy zmianiamy na inne.

U mnie czynnikiem decydujacym o doborze tabletek byla cena. Przyznaje sie bez bicia . Poprosu powiedzialam gin. ze chce aby byly tanie, bo maja mi tylko wyregulowac cykl. I tanie tez dostalam...
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:39   #417
redss
Raczkowanie
 
Avatar redss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

moze moje pyt.wyda Wam sie glupie,ale nie bijcie w jaki sposob trzeba siasc na tym fotelu Dodam ze bedzie to moja pierwsza wizyta ....
redss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:15   #418
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Cytat:
Napisane przez redss Pokaż wiadomość
moze moje pyt.wyda Wam sie glupie,ale nie bijcie w jaki sposob trzeba siasc na tym fotelu Dodam ze bedzie to moja pierwsza wizyta ....
_w zależności od fotela niekiedy opieraz piety tylko niekiedy tez noge. Lekarz Ci spokojnei powie, jemu zalezy na tym aby dokładnie zbadac
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:22   #419
Mysia1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Post Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Chciałam się zapytać Ginekologa z tego forum . Jak nazywają się i jak wyglądają wszystkie badania :?:
Mysia1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 19:35   #420
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Ja dziś byłam pierwszy raz u ginekologa i cóż. Mimo wielkiego strachu nie było tak źle, nic nie bolało, lekarka była miła. Jednak muszę zrobić dużo badań, ale nie o to chciałam zapytać. Po badaniu powiedziała mi, że mimo jeszcze nie ma wyników z badań, to uprzedza mnie, że moje leczenie hormonalne będzie trwało bardzo długo. Zapytałam się jej czy dużo przytyję a ona powiedziała, że wcale.. czy to jest możliwe?? Mam wrażenie, że mimo wszystko będą skutki uboczne...
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-10 14:00:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.