Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 10:17   #4321
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
To, ze sie widzialysmy, ze sie znamy, spotykamy sie, przyjaznimy. Nie chcemy nikogo nowego, bo jestesmy bardzo ze soba zzyte. Gdy masz w pracy/szkole grupke przyjaciolek, to tez wbijasz do nich ot tak i oczekujesz przyjecia z otwartymi ramionami?
Tym bardziej, ze kiedys przyjelysmy pare 'nowych' z otwartymi rekoma i sie nacielysmy. Nauczylysmy sie lekcji Dlatego z doswiadczenia nie wchodze na watki, ktore maja ok. 5 i wiecej czesci
A mozna wiedziec, jak dokladnie i za co sie nacieliscie? Co takiego te nowe zrobily?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:20   #4322
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Czyli wszystkie z facetami swoimi spedzacie każdą wolną chwilę, bo nie macie z kim ot co. Jak Wam tak dobrze, to mi nic do tego. Najzwyczajniej nie rozumiem takich związków i nigdy bym w takim nie wytrzymała, ale ok - akceptuję
Taaaaaaaa... Ja się ze swoim TŻ widzę raz na miesiąc, dwa, albo rzadziej. Więc co ja kurde biedna robię na co dzień, skoro nie mam przyjaciół? Zrozum, że przyjazn, to nie jest jednostronna sprawa, dwie osoby muszą chcieć. Skoro ktoś mnie wystawia- żegnam, nie będę się prosić, tylko po żeby się asekurować przed samotnością. Ja nie jestem osobą, która musi spędzać czas z innymi ludzmi, bo potrafię sobie zorganizować czas. Styl bycia moich znajomych mi zwyczajnie nie odpowiada, ja jestem dla nich mega nudą osobą, bo nie podzielam ich "zainteresowań". Nie muszę się też nikomu wypłakiwać, ani żalić.

Ivi 1988, no to witam w klubie.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:21   #4323
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Hihi, pamietam raz odwazylam sie wejsc na watek dla psiapsioleczek i jakos jedna cos napisala smiesznego, wiec skomentowalam smiechem i cos zazartowalam , na co, to chyba byla ememensik, czy jakos tak: "co ty, wchodzisz tutaj i nawet czesc nie powiesz" i jakos taka parapetowa reakcja,ze mnie znuzylo i ucieklam Nie wiedzialam,ze musze swoje CV wysylac, tak tylko przeczytalam i skomentowalam, nie wiedzialam, jak bardzo urazilam niektore Wizazankowe swietosci
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:23   #4324
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
A mozna wiedziec, jak dokladnie i za co sie nacieliscie? Co takiego te nowe zrobily?
Jak sie okazalo byly to redaktorki innego portalu, z ktorymi mamy dosc 'na pienku'. na swoim forum publikowaly nasze zdjecia, ogolnie byly z nimi dziwne jazdy. Nie chcemy nowych, tak ciezko to zrozumiec?
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:24   #4325
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
To, ze sie widzialysmy, ze sie znamy, spotykamy sie, przyjaznimy. Nie chcemy nikogo nowego, bo jestesmy bardzo ze soba zzyte. Gdy masz w pracy/szkole grupke przyjaciolek, to tez wbijasz do nich ot tak i oczekujesz przyjecia z otwartymi ramionami?
Tym bardziej, ze kiedys przyjelysmy pare 'nowych' z otwartymi rekoma i sie nacielysmy. Nauczylysmy sie lekcji Dlatego z doswiadczenia nie wchodze na watki, ktore maja ok. 5 i wiecej czesci
Ale tak nie powinno być.
Forum to forum i powinno być dla wszystkich. Albo po prostu wpiszcie w tytule jakąś nazwę, która nie wskazuje na ten dawny temat i napiszcie, od razu że nie gadacie z nowymi. Będzie po sprawie i raczej nikt nie zechce się do was odezwać
Ale dla mnie to i tak głupie, zdania nie zmienię.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:30   #4326
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Jak sie okazalo byly to redaktorki innego portalu, z ktorymi mamy dosc 'na pienku'. na swoim forum publikowaly nasze zdjecia, ogolnie byly z nimi dziwne jazdy. Nie chcemy nowych, tak ciezko to zrozumiec?
Ale o nie Twoje/Wasze forum tak ciężko to zrozumieć?
Załóżcie sobie klub zamknięty albo wątek w tytule którego wyraźnie napiszecie, że jest tylko dla Was i żadnych nowych osób sobie nie życzycie. A wątki tematyczne zostawcie dla osób danym tematem zainteresowanych.,
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:34   #4327
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Jak sie okazalo byly to redaktorki innego portalu, z ktorymi mamy dosc 'na pienku'. na swoim forum publikowaly nasze zdjecia, ogolnie byly z nimi dziwne jazdy. Nie chcemy nowych, tak ciezko to zrozumiec?
Ok , nienajfajnieszjsza sytuacja ale czemu winic za to wszystkie inne nowe wizazanki?
Zreszta - a to tylko nowi ludzie rozczarowuja? Kochani przyjaciele to nigdy?

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Nie chcemy nowych, tak ciezko to zrozumiec?
Chyba widzisz, jaka wrogoscia jest nasycone Twoje zdanie? I tym bardziej nie sprawi,ze inni Cie/was zrozumieja....
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 11:03   #4328
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Oj ciekawy wątek
Mnie najbardziej zdziwiło kilka sytuacji które miałam podczas ciąży.
Sytuacja w laboratorium w szpitalu gdzie pobierana jest krew do badań itd. Przyszłam naczczo w którymś tam miesiącu ciąży (nie pamiętam bo bardzo często tam musiałam chodzić) jako, że byłam w ciąży miałam pierwszeństwo w kolejce, tak samo jak np osoby które miały dostać chemie i miały dokładną godzinę pobrania krwi. Nie wchodziłam jednak bez kolejki bo było baardzo dużo starszych osób a ja dobrze się czułam więc pomyślałam że je przepuszczę. W pewnej chwili przyszła kobieta (raczej młoda koło 40lat) strasznie chuda (wręcz szkielet), oczy podkrążone, głowa ogolona, cera szara ( w zasadzie ta kobieta wydawała się przezroczysta) i mówi do tłumu staruszków, że ma pobranie wyznaczone na 10 no i że musi wejść, zapewne była na raka, białaczkę czy tym podobną chorobę.
Wtedy większość osób zaczęła marudzić, że no pewnie może wszystkich trzeba będzie przepuścić, że od rana tu stoją, że starszym się ustępuje itd. Ta kobieta oczywiście pomimo fali oburzenia weszła do gabinetu. Nie rozumiem ludzi, którzy oczekują szacunku a nie szanują innych. Jeśli chcą żeby im ustępowano to powinni sami czasem ustąpić.
Wszyscy Ci chorzy staruszkowie, których przepuściłam nagle ozdrowieli i dostali sił po to by krytykować inną osobę, jakiś cud chyba wtedy nastąpił.
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:07   #4329
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Dobra, ja sie poddaje.
Widac, ze same nie udzielalyscie sie w takich tasiemcach Gdyby tak bylo, wasze poglady bylyby zdecydowanie inne.

Ivo, widzisz, trafilysmy na siebie, mamy swira na tym samym punkcie, rozumiemy sie niejako bez slow Jest raz lepiej, raz girzej, ale zzylysmy sie ze soba i nie chcemy nikogo. No ale, jak mowilam, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:17   #4330
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Ale zawsze możecie założyć swój wątek, tylko dla Was a nie tematyczny prawda? Nie może być tak, że tytuł wątku to nie wiem - wielbicielki ogórków gruntowych a nikt nie może napisać, bo wy nikogo nie chcecie, nie sądzisz?
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:27   #4331
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dobra, ja sie poddaje.
Widac, ze same nie udzielalyscie sie w takich tasiemcach Gdyby tak bylo, wasze poglady bylyby zdecydowanie inne.

Ivo, widzisz, trafilysmy na siebie, mamy swira na tym samym punkcie, rozumiemy sie niejako bez slow Jest raz lepiej, raz girzej, ale zzylysmy sie ze soba i nie chcemy nikogo. No ale, jak mowilam, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...
Nie wiem jak inni, ale ja się udzielałam i znalazłyśmy rozwiązanie, które pasuje nam jak i nowym wizażankom. Wątek tematyczny istnieje i ma się bardzo dobrze, a my mamy swoje miejsce na prywatne rozmowy.
Nie zapominaj, że forum wizaż to czyjaś własność, którą my dostajemy do korzystania, a nie posiadania. Nie wiem czy właścicielom spodobałoby się podejście "nie chcemy nowych i już". Myślę, że to nie było ich założeniem
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 11:42   #4332
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dobra, ja sie poddaje.
Widac, ze same nie udzielalyscie sie w takich tasiemcach Gdyby tak bylo, wasze poglady bylyby zdecydowanie inne.

Ivo, widzisz, trafilysmy na siebie, mamy swira na tym samym punkcie, rozumiemy sie niejako bez slow Jest raz lepiej, raz girzej, ale zzylysmy sie ze soba i nie chcemy nikogo. No ale, jak mowilam, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...
No fakt, nie udzielam sie w tasiemcach, gdyz raz mnie tam skrzyczano,ze sie osmielilam napisac cos bez przywitania sie z kazdym z osobna i zapytania o zgode,czy teraz juz moge cos napisac

W kazdym razie rozumiem,ze byc moze nie lubicie nowych ale sadze,ze kazdemu powinno dac sie szanse.
Jak bys sie czula znajdujac super watek ale nikt Cie nie chce, bo jestes nowa?

W tym momencie jest zupelnie inny punkt widzenia
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:46   #4333
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Ale zawsze możecie założyć swój wątek, tylko dla Was a nie tematyczny prawda? Nie może być tak, że tytuł wątku to nie wiem - wielbicielki ogórków gruntowych a nikt nie może napisać, bo wy nikogo nie chcecie, nie sądzisz?
No dokładnie.


Jakbyś się poczuła gdybyś weszła przykładowo na ten wątek, a wszyscy zaczęliby Cię wyśmiewać i wyganiać?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:58   #4334
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
Oj ciekawy wątek
Mnie najbardziej zdziwiło kilka sytuacji które miałam podczas ciąży.
Sytuacja w laboratorium w szpitalu gdzie pobierana jest krew do badań itd. Przyszłam naczczo w którymś tam miesiącu ciąży (nie pamiętam bo bardzo często tam musiałam chodzić) jako, że byłam w ciąży miałam pierwszeństwo w kolejce, tak samo jak np osoby które miały dostać chemie i miały dokładną godzinę pobrania krwi. Nie wchodziłam jednak bez kolejki bo było baardzo dużo starszych osób a ja dobrze się czułam więc pomyślałam że je przepuszczę. W pewnej chwili przyszła kobieta (raczej młoda koło 40lat) strasznie chuda (wręcz szkielet), oczy podkrążone, głowa ogolona, cera szara ( w zasadzie ta kobieta wydawała się przezroczysta) i mówi do tłumu staruszków, że ma pobranie wyznaczone na 10 no i że musi wejść, zapewne była na raka, białaczkę czy tym podobną chorobę.
Wtedy większość osób zaczęła marudzić, że no pewnie może wszystkich trzeba będzie przepuścić, że od rana tu stoją, że starszym się ustępuje itd. Ta kobieta oczywiście pomimo fali oburzenia weszła do gabinetu. Nie rozumiem ludzi, którzy oczekują szacunku a nie szanują innych. Jeśli chcą żeby im ustępowano to powinni sami czasem ustąpić.
Wszyscy Ci chorzy staruszkowie, których przepuściłam nagle ozdrowieli i dostali sił po to by krytykować inną osobę, jakiś cud chyba wtedy nastąpił.
O matko, koszmar Zwłaszcza, że ta pani ewidentnie musiała wejść na 10... Na pewno takie podejście innych ludzi nie pomaga jej walczyć z chorobą
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:10   #4335
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
współczuję... "wyrasta się z koleżanek" Ja to bym stwierdziła, że taki związek jak opisujesz nie jest właśnie poważny.

O, właśnie, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy każdą wolną minutę spedzają z partnerem i nawet na piwo/kawę ze znajomymi nie wyjdą już bo po co. Trzeba mieć też swoje życie, no ludzie.. Ja tam z chłopem i na imprezy, koncerty czy nawet kilkudniowe festiwale oddzielnie jeżdżę i jest git.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------


nigdy nie byłam na takiej imprezie dzień przed, zazwyczja jest to tydzień albo dwa przed.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------


Ja słyszałam raz tekst tatusia do synka kilkumiesięczneog w autobusie - siedział z kolegą a kobita jego siedzenie dalej, mały busik, wszyscy wszystko słyszą - "Masz szczęście, że cię kocham, nie to co mamę" Laska coś tam tylko burknęła, koleś całą drogę walił teksty dziwne a potem podreptali pod rękę z wózeczkiem do swojego domciu. Urocze
zgadzam sie. tez ciezko mi z kims wyjsc, bo bez misiaczka to one nie wyjda, albo wszedzie go ciagna. szlag mnie trafia. a zawsze chcialam miec jakies babskie grono, ale kurde, sie nie da.
nie kumam takiego ograniczania sie i taplania tylko we wlasnym sosie.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:25   #4336
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Moim zdaniem jesli partnerzy to naprawde dobrana para, a niech sie paplaja we wlasnym sosie ile wlezie, jak chca
Co innego, jak nie maja ze soba duzo wspolnego i tak, spotykaja sie co weekend na lody
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 13:10   #4337
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
zgadzam sie. tez ciezko mi z kims wyjsc, bo bez misiaczka to one nie wyjda, albo wszedzie go ciagna. szlag mnie trafia. a zawsze chcialam miec jakies babskie grono, ale kurde, sie nie da.
nie kumam takiego ograniczania sie i taplania tylko we wlasnym sosie.
Ja też jakoś nie mam do tego szczęścia

Tam nie pójdę bo miś będzie się krzywo patrzył, tego nie zrobię bo miś będzie niezadowolony itp. z czego większość tak mówiących spędza sporo czasu samotnie w domu, bo miś pije piwo z kolegami

Żeby nie było - też wpadłam kiedyś w taki związek, na szczęście ogarnęłam się i już nie pozwalam sobą pomiatać
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:54   #4338
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Tam nie pójdę bo miś będzie się krzywo patrzył, tego nie zrobię bo miś będzie niezadowolony itp. z czego większość tak mówiących spędza sporo czasu samotnie w domu, bo miś pije piwo z kolegami
Kiedyś byłyśmy w 5 koleżanek na pizzy. Obok pizzerii jest klub i stwierdziłyśmy, że chce nam się potańczyć, więc do niego zajrzymy. We cztery podniosłyśmy się z krzeseł, patrzymy na piątą, a ona na to, że musi zadzwonić się swojego chłopaka spytać. Była 21.20, a on jej wspaniałomyślnie pozwolił poszaleć do 22. Na co ona zaczęła się tłumaczyć, że po 1) jest nas 5, nie zamierzamy się rozdzielać i czy chodzi mu o zdradę czy o bezpieczeństwo to będziemy mieć na siebie oko, po 2) wejście do klubu kosztuje i płacenie jakiejkolwiek kwoty na 40 minut to żenada. Mimo wszystko obraził się na nią. Ponieważ nasi faceci byli wtedy razem na swoim wypadzie, pamiętam, że byli w szoku, bo nawet mój Tż, który nie wtrąca się w sprawy innych nie wytrzymał i powiedział mu, że jak tak jej będzie pozwalał na "wszystko" to ona tego nie wytrzyma i nawet jeśli go bardzo kocha, to go puści w trąbę, bo kto da radę żyć w takiej klatce?

Ale są razem, a chłopak pracuje nad sobą, żeby jej na więcej pozwalać...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 15:15   #4339
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie musi Ale imprezować, a po prostu się spotkać w ramach ostatniego wyjścia jako panna (bo to jednak rozpoczęcie nowego etapu w życiu) to jest różnica

Byłam niedawno na panieńskim mojej bratowej. Około 10 kobiet, siedziałyśmy cały wieczór przy drinkach w pubie, pannie młodej wymyśliłyśmy szereg zadań przy których było mnóstwo śmiechu - i było po prostu świetnie Dlatego chciałam coś podobnego zrobić mojej przyjaciółce, ot tak - żeby miała co wspominać.

Ale już koniec tematu z mojej strony

A jakby chciała np posiedzieć w domku i tam zrobić imprezkę , bo ja bym tak wolała to miałabys coś przeciwko ?? tak bardzo kameralnie, posiedzieć
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 15:28   #4340
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
A jakby chciała np posiedzieć w domku i tam zrobić imprezkę , bo ja bym tak wolała to miałabys coś przeciwko ?? tak bardzo kameralnie, posiedzieć
Tylko że w tym konkretnym przypadku reverse mogłaby na rzęsach stawac i cuda niewidy wymyślać a nie wyszłoby nic z tego bo MISIO NIE POZWOLIŁ. Ma siedzieć na tyłku w domu kiedy jaśnie pan piwkuje z kumplami.

Ale pewnie dziewczyna szczęśliwa że chłopa złapała to robi za wycieraczkę u jego stóp. Żenada.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:37   #4341
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Dziwi mnie pewna rzecz - nie wiem jak ją odpowiednio nazwać (skąpstwo? ) więc po prostu przedstawię sytuację. Pracuję w banku i często są teksty tego typu: "zabieram od was wszystkie pieniądze bo wy macie lokatę na 5,50% a w tamtym banku mają na 5,51%". Bardzo często zachowują się w ten sposób osoby, które mają naprawdę mnóstwo pieniędzy i ja nie wiem czy ludzie uważają, że te 0,01% to będzie duża różnica w odsetkach?
Albo wzdycha i mówi: "tylko tyle urosło?? to są jakieś grosze! tu się w ogóle nie opłaca trzymać pieniędzy!" No sorry, jeśli myśli, że przez 3 miesiące urośnie jej drugie tyle...


A propo uzależnienia od misiaczka i braku własnej woli- wczoraj miałam taką sytuację - przychodzi facet (młody, dwadzieścia kilka lat) przedłużyć lokatę, proponuję mu taką, która jest według mnie bardziej korzystna a on do mnie, że musi zadzwonić do żony i skonsultować tę decyzję
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:41   #4342
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A propo uzależnienia od misiaczka i braku własnej woli- wczoraj miałam taką sytuację - przychodzi facet (młody, dwadzieścia kilka lat) przedłużyć lokatę, proponuję mu taką, która jest według mnie bardziej korzystna a on do mnie, że musi zadzwonić do żony i skonsultować tę decyzję

A o co tu pytac? Jak wygra w totka, to tez musi sie zony poradzic, czy brac?
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:46   #4343
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziwi mnie pewna rzecz - nie wiem jak ją odpowiednio nazwać (skąpstwo? ) więc po prostu przedstawię sytuację. Pracuję w banku i często są teksty tego typu: "zabieram od was wszystkie pieniądze bo wy macie lokatę na 5,50% a w tamtym banku mają na 5,51%". Bardzo często zachowują się w ten sposób osoby, które mają naprawdę mnóstwo pieniędzy i ja nie wiem czy ludzie uważają, że te 0,01% to będzie duża różnica w odsetkach?
Albo wzdycha i mówi: "tylko tyle urosło?? to są jakieś grosze! tu się w ogóle nie opłaca trzymać pieniędzy!" No sorry, jeśli myśli, że przez 3 miesiące urośnie jej drugie tyle...


A propo uzależnienia od misiaczka i braku własnej woli- wczoraj miałam taką sytuację - przychodzi facet (młody, dwadzieścia kilka lat) przedłużyć lokatę, proponuję mu taką, która jest według mnie bardziej korzystna a on do mnie, że musi zadzwonić do żony i skonsultować tę decyzję
Wiesz, ja się zastanawiam, czy ci ludzie tak się zachowują jak się stają bogaci, czy stają się bogaci, bo tak się zachowują. Znam bardzo bogatego człowieka, który zwrócił swojej żonie uwagę na to, że zrobiła zakupy spożywcze za 200 zł, które zapakowała w dwie foliówki po 1 zł, a mogła je zapakować w cztery czy nawet sześć tych po 10 gr. Serio. A we mnie się zwykle budzi jakaś wewnętrzna duma w analogicznych sytuacjach i myślę sobie " a w d*pie, nie po to zasuwam cały miesiąc, żeby sobie 1,50 odmówić" i może tu tkwi mój błąd (akurat foliówki to zły przykład, staram się z nich korzystać jak najmniej, ale w innych sytuacjach tak mam).

A że facet dzwoni do żony to ja w tym nic dziwnego nie widzę, przecież to ich wspólna w jakiśtam sposób kasa. A to, że Ty polecasz - no wiesz, Ty wiesz, że chcesz dobrze, ale z perspektywy klienta trudno tak od razu zaufać pracownikowi banku.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:51   #4344
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
A o co tu pytac? Jak wygra w totka, to tez musi sie zony poradzic, czy brac?
Musiał chyba zobaczyć coś dziwnego w moim spojrzeniu bo po chwili odłożył telefon i założył tę lokatę

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A że facet dzwoni do żony to ja w tym nic dziwnego nie widzę, przecież to ich wspólna w jakiśtam sposób kasa. A to, że Ty polecasz - no wiesz, Ty wiesz, że chcesz dobrze, ale z perspektywy klienta trudno tak od razu zaufać pracownikowi banku.
To akurat były jego własne pieniądze - on i żona mają u nas oddzielne konta i każde ma własne lokaty Żona ma pełnomocnictwo do jego pieniędzy, on do żony już nie. Kiedy ona do nas przychodzi nigdy nie wpadła na pomysł, żeby do niego dzwonić i się konsultować.


Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Wiesz, ja się zastanawiam, czy ci ludzie tak się zachowują jak się stają bogaci, czy stają się bogaci, bo tak się zachowują.
Może coś w tym jest Ja sobie powtarzam, że nie po to tyle haruję, żeby sobie czegoś tam odmówić ale może popełniam błąd
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:56   #4345
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To akurat były jego własne pieniądze - on i żona mają u nas oddzielne konta i każde ma własne lokaty Żona ma pełnomocnictwo do jego pieniędzy, on do żony już nie. Kiedy ona do nas przychodzi nigdy nie wpadła na pomysł, żeby do niego dzwonić i się konsultować.
Po pierwsze : spryciula
Po drugie - ja tego faceta rozumiem, znam takie związki i sama jestem w takim, w którym finansowo reprezentuję sobą poziom kompletnej guły - na pewno dzwoniłabym do męża pytać o najprostsze sprawy, upewnić się, że wszystko robię dobrze, mam nadzieję, że z czasem mi minie na razie dla mnie lokata, fundusz, konto to czarna magia.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Może coś w tym jest Ja sobie powtarzam, że nie po to tyle haruję, żeby sobie czegoś tam odmówić ale może popełniam błąd
Taaaak, na pewno to 1,50 dzieli mnie od bogactwa

Chociaż mój Tż jak jeszcze nie pracował, zbierał każde 20 gr do koperty (serio, zamiast Carlsberga kupował Tatrę, wybierał tańsze chipsy, kupował i gotował ziemniaki zamiast jeść pizzę) i tą metodą uzbierał sobie na tv ponad 2000 zł. Długo to trwało, ale jest
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:01   #4346
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość

Chociaż mój Tż jak jeszcze nie pracował, zbierał każde 20 gr do koperty (serio, zamiast Carlsberga kupował Tatrę, wybierał tańsze chipsy, kupował i gotował ziemniaki zamiast jeść pizzę) i tą metodą uzbierał sobie na tv ponad 2000 zł. Długo to trwało, ale jest
Moj nie potrafi oszczedzac i za to mu chwala
Zamiast jednak bawic sie w oszczedzaniu na malych przyjemnosciach ciezko na nie pracujac, zastanowilabym sie nad oszczedzaniem dlugoterminowym- zmiana mieszkania na tansze, zakupy w hipermarkecie zamiast malym tesco, zrezygnowanie z niektorych ofert TV kablowej etc. No ale to ja
Nie potrafilabym odmowic sobie dobrej latte na miescie codziennie ciezko pracujac!
Jakie zostaja wtedy przyjemnosci?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:04   #4347
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Moj nie potrafi oszczedzac i za to mu chwala
Zamiast jednak bawic sie w oszczedzaniu na malych przyjemnosciach ciezko na nie pracujac, zastanowilabym sie nad oszczedzaniem dlugoterminowym- zmiana mieszkania na tansze, zakupy w hipermarkecie zamiast malym tesco, zrezygnowanie z niektorych ofert TV kablowej etc. No ale to ja
Nie potrafilabym odmowic sobie dobrej latte na miescie codziennie ciezko pracujac!
Jakie zostaja wtedy przyjemnosci?
Nie było opcji, żeby zrezygnować z takich rzeczy, bo ich wtedy nie mieliśmy Jak sobie przypomnę jak oglądałam tv trzymając antenę w ręku... Mieszkanie stanowiło takie dno, że po 3 miesiącach mieszkania tam zaczęłam popłakiwać i wpadać w depresję. Więc już się taniej nic nie dało zorganizować...

Ale generalnie w obecnych moich realiach przyznałabym Ci rację
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:49   #4348
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Tylko że w tym konkretnym przypadku reverse mogłaby na rzęsach stawac i cuda niewidy wymyślać a nie wyszłoby nic z tego bo MISIO NIE POZWOLIŁ. Ma siedzieć na tyłku w domu kiedy jaśnie pan piwkuje z kumplami.

Ale pewnie dziewczyna szczęśliwa że chłopa złapała to robi za wycieraczkę u jego stóp. Żenada.
No wiadomo, że wtedy niefajnie Jej decyzja, ale to smutne.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:53   #4349
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Powtórzę się pewnie 99999 raz w tym wątku, ale : ja nie wiem skąd się te wszystkie babcie urwały
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 23:52   #4350
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. U mnie bylo podobnie - kazda jedna przyjazn (a byly intensywne, nie tylko "w szkole" ale i po) konczyla sie bez powodu. Albo z chamskiego powodu.
Tez mialam jedna kumpeleczke, ktora po 7 latach od malego postanowila byc niegrzeczna dziewczynka i zaczela palic, nie chodzic do szkoly itp itd i zamiast do mnie, rozmawiala tylko z moim bratem (bardziej w jej typie? ) i mlodszymi dyskotekowymi dziewczynkami.
Kolejna wolala bogatsze sfery i kiedy tamtym sie nudzila, zagadywala znowu do mnie. Zrywala ze mna przyjaz ot tak i to nieraz. W ogole przestalam wierzyc w przyjazn Albo jakiegos pecha mam,nie wiem.
A jeszcze inna po prostu zaczela byc z inna kolezanka i niewazne,ze znalismy sie 8 lat.
W kazdym razie rozumiem,ze woli sie byc z Tz-em, bo wiadomo,ze z milosci robi sie wiecej niz dla przyjazni w tym sensie, ze milosc jest trwalsza i solidniejsza -przynajmniej ja tak to widze Chociaz nie ukrywam,ze chcialabym zmienic zdanie
Po prostu źle trafiałaś, ja też okresu gimnazjum dobrze nie wspominam, tamtejsze koleżanki przerażają mnie do dzisiaj, jak którąś spotkam na ulicy... Jedna przyjaciółka z dzieciństwa też mnie zawiodła, ale mam też parę osób, na które zawsze mogę liczyć, nawet w trudnych chwilach i są to osoby pewniejsze od faceta, który zawsze może odejść, olać nas, zawieść w trudnej dla nas sytuacji. Przyjaciele przeszli już wiele prób i są sprawdzeni. Oczywiście, każdy ma inną sytuację w życiu i inne doświadczenia i odczuwa inaczej
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.