Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-18, 11:45   #4561
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jakos tak watpie, zeby skojarzyl, za co nakrzyczalas
A mówią, że koty to tacy inteligenci .
Czytam, że nie lubią zapachu cytryny i smaruję skórką całe łóżko. Ciekawe co robią kotowate w stadzie, kiedy jeden członek zapaskudzi w miejscu nieodpowiednim? Chyba jest jakaś reakcja, żeby takiego gówniarza uspołecznić.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 11:55   #4562
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
A mówią, że koty to tacy inteligenci .
Czytam, że nie lubią zapachu cytryny i smaruję skórką całe łóżko. Ciekawe co robią kotowate w stadzie, kiedy jeden członek zapaskudzi w miejscu nieodpowiednim? Chyba jest jakaś reakcja, żeby takiego gówniarza uspołecznić.
tylko nie przesadz z tymi zapachami, bo moze sie okazac, ze nie bedziesz mogla zasnac w tak instynsywnie woniacym lozku
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 11:59   #4563
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
tylko nie przesadz z tymi zapachami, bo moze sie okazac, ze nie bedziesz mogla zasnac w tak instynsywnie woniacym lozku
jakoś to "zniese". Wole to niż siuśki. A Rufus już się krzywi na zapach cytrynki. Znacie jakieś proszki do prania i płyn do płukania cytrynowy?
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:31   #4564
marcia0024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 119
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Powiedzmy ze jest taka sytuacja: osoba skonczyla najpierw technika farmacji, nastepie skonczyla medycyne , wiec czy w takiej sytuacji musi jeden dyplom anulowac? gdzies wyczytalam , ze lekarz nie moze jednoczesnie pelnic zawodu farmaceuty.. Wiec jak to jest? czy isnieja jeszcze jakies zawody ktore nie moze polaczyc lekarz?
marcia0024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:41   #4565
Brangien
Rozeznanie
 
Avatar Brangien
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 725
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Chyba nie trzeba niczego anulować, po prostu jednego zawodu się nie wykonuje, bo się pracuje w innym. Nie słyszałam nigdy o czymś takim jak "anulowanie" dyplomu, no po co to komu?
Brangien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:42   #4566
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
jakoś to "zniese". Wole to niż siuśki. A Rufus już się krzywi na zapach cytrynki. Znacie jakieś proszki do prania i płyn do płukania cytrynowy?
Z małymi kotkami tak jest, niby czają że mają korzystać z kuwety ale może im się zdarzyć, trochę jak dzieciom po prostu trzeba go obserwować i za każdym razem, jak będzie biegać po kątach i przymierzać się włóż go do kuwety.
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:47   #4567
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
Powiedzmy ze jest taka sytuacja: osoba skonczyla najpierw technika farmacji, nastepie skonczyla medycyne , wiec czy w takiej sytuacji musi jeden dyplom anulowac? gdzies wyczytalam , ze lekarz nie moze jednoczesnie pelnic zawodu farmaceuty.. Wiec jak to jest? czy isnieja jeszcze jakies zawody ktore nie moze polaczyc lekarz?
to nie jest chyba kwestia anulowania dyplomu tylko jezeli sie nie pracuje w zawodzie farmaceuty x lat to niejako traci sie prawo wykonywania zawodu. zeby ponownie pracowac trzeba chyba jakis egzamin zaliczyc albo jakis kurs. poza tym nie wyobrazam sobie lekarza pracujacego w aptece jako TECHNIK farmacji
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 12:52   #4568
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Trochę głupie ale naprawdę nie wiem :/
Używam powiedzenia "straszno i śmieszno" - ale skąd się to wzięło? Kojarzycie historię tego powiedzenia?
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:55   #4569
Nusia7
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez lily0 Pokaż wiadomość
Trochę głupie ale naprawdę nie wiem :/
Używam powiedzenia "straszno i śmieszno" - ale skąd się to wzięło? Kojarzycie historię tego powiedzenia?
Nie kojarzymy, ale tak ciężko użyć Google?

Cytat:
"I straszno, i smieszno", jak to mówił Rosjanin w znanym dowcipie o tygrysie.
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 13:03   #4570
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
hmm a mogłabyś pokazać podstawę prawną tego, że zdanie samej teorii wystarczy? bo w moim WORD (Warszawa) wytłumaczyli, że trzeba zdać wszystko. liczy się data uzyskania uprawnień, a uprawnienia te uzyskuje się dopiero po zdaniu praktyki.
tzn. pewnie - jeśli zda się teorię przed 10 lutego, to nie trzeba jej zdawać drugi raz przez pół roku, ale i tak prawko będzie miało datę ważności, a nie ważne bezterminowo.

hmm tak mi mówił instruktor. Zresztą, mnie osobiście interesowało to, żeby zdać teorię przed zmianami - udało się nie skupiałam się bardzo na tym, jak będą wyglądać zmiany już po egzaminie praktycznym - jak wszyscy, bałam się tego demonizowanego nowego teoretycznego.

Na szczęscie, już mnie to nie dotyczy - zdałam za pierwszym razem
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 13:09   #4571
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;3111356 7]Jakie zapalniczki są lepsze do uzupełniania beznzynowe czy gazowe?][/QUOTE]
łatwiej benzynówkę, wyjmujesz środek, odchylasz filc i lejesz z buteleczki beznzynę gazowe trzeba gaze doładowywać, ale ja przy tym się cała tym gazem oblewam, więc muszę prosic TZa. Benzynówkę spokojnie sama napełniam

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Oby nigdy !
Ja ze wsi i u nas dróg nie odśnieżają . Horror ubiegłej zimy stoi mi do dziś przed oczami .
tez nie jestem za sniegiem
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 13:16   #4572
marcia0024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 119
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Aha dziekuje za odpowiedzi.
A powiedzcie mi jeszcze czy jesli np zrobie licencjat to gdy nie bede pracowala w zawodzie po X latach nie bedzie on wazny?
marcia0024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 13:18   #4573
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
to nie jest chyba kwestia anulowania dyplomu tylko jezeli sie nie pracuje w zawodzie farmaceuty x lat to niejako traci sie prawo wykonywania zawodu. zeby ponownie pracowac trzeba chyba jakis egzamin zaliczyc albo jakis kurs. poza tym nie wyobrazam sobie lekarza pracujacego w aptece jako TECHNIK farmacji
Dokładnie 5 lat
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 13:38   #4574
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Mam problem ze Skype. Mikrofon i słuchawki działają, gdy rozmawiam tylko z jedną osobą wszystko jest ok, ale gdy podłącza się jeszcze jedna osoba pojawia mi się komunikat, że jest za głośno (czy coś w tym stylu). Również podczas rozmowy są różne zakłócenia, co jakiś czas albo ktoś nie słyszy mnie, albo ja ich. Problem wynika z mojego komputera, nie z ich. Bawiłam się w ustawieniach, ale nic nie pomaga, na stronie Skype też nic nie znalazłam. Macie jakiś pomysł?
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 13:50   #4575
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Lavi92, okulary crowella albo speedo speed socket
Dziękuje
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 13:56   #4576
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Mam problem ze Skype. Mikrofon i słuchawki działają, gdy rozmawiam tylko z jedną osobą wszystko jest ok, ale gdy podłącza się jeszcze jedna osoba pojawia mi się komunikat, że jest za głośno (czy coś w tym stylu). Również podczas rozmowy są różne zakłócenia, co jakiś czas albo ktoś nie słyszy mnie, albo ja ich. Problem wynika z mojego komputera, nie z ich. Bawiłam się w ustawieniach, ale nic nie pomaga, na stronie Skype też nic nie znalazłam. Macie jakiś pomysł?
Może masz zaznaczone, że mikrofon wykrywa dźwięki z głośników. Jaki program obsługuje ustawienia głośności?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 14:11   #4577
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez lily0 Pokaż wiadomość
Trochę głupie ale naprawdę nie wiem :/
Używam powiedzenia "straszno i śmieszno" - ale skąd się to wzięło? Kojarzycie historię tego powiedzenia?
dokładnie z tego: Это как тигра ебать ночью: и смешно, и страшно, и ни хуя не видно! (to jak je*bac tygrysa nocą: i śmiesznie, i strasznie, i ni ch*ja nie widać)
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 14:35   #4578
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Nie kojarzymy, ale tak ciężko użyć Google?
w oogle wyskoczylo mi duzo tematów z polityki heheh...

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
dokładnie z tego: Это как тигра ебать ночью: и смешно, и страшно, и ни хуя не видно! (to jak je*bac tygrysa nocą: i śmiesznie, i strasznie, i ni ch*ja nie widać)
dzieki
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 14:36   #4579
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Dziewczyny jak się nazywa świeczka Brise co zmienia kolory?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 14:55   #4580
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Dokładnie 5 lat
Magister farmacji po 5 latach traci prawo wykonywania zawodu, ale technik chyba nie. Rok temu tak nie było.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

http://www.apteka-forum.pod.pl/forum2.html?id=25707 O tutaj jest o techniku farmacji

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się nazywa świeczka Brise co zmienia kolory?
A może Air Wick? Jeśli Air Wick to świeczka nazywa się multicolor
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 15:15   #4581
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Magister farmacji po 5 latach traci prawo wykonywania zawodu, ale technik chyba nie. Rok temu tak nie było.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

http://www.apteka-forum.pod.pl/forum2.html?id=25707 O tutaj jest o techniku farmacji

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------


A może Air Wick? Jeśli Air Wick to świeczka nazywa się multicolor
tak, tak to air wick, a byłam przekonana ze to brise
dzięki
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 15:16   #4582
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Może masz zaznaczone, że mikrofon wykrywa dźwięki z głośników. Jaki program obsługuje ustawienia głośności?
Nie bardzo wiem co Ci odpowiedzieć, bo nie wiem gdzie to zobaczyć
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale słucham muzyki przez słuchawki i gdy weszłam w ustawienia audio Skype to ten pasek przy ustawieniach mikrofonu się rusza i jest cały zielony, a pasek przy słuchawkach się nie rusza
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 16:29   #4583
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
hmm tak mi mówił instruktor. Zresztą, mnie osobiście interesowało to, żeby zdać teorię przed zmianami - udało się nie skupiałam się bardzo na tym, jak będą wyglądać zmiany już po egzaminie praktycznym - jak wszyscy, bałam się tego demonizowanego nowego teoretycznego.

Na szczęscie, już mnie to nie dotyczy - zdałam za pierwszym razem
gratuluję i zazdroszczę, mnie stres kładł ale też się wkońcu udało

a co do tego co mowił instruktor - mi też dużo różnych rzeczy w szkole mówili, że jak zacznę kurs to egzamin zdaję na starym aucie itd (bo akurat na przełomie zmiany aut się kursowałam i zdawałam), ale to taka tradycyjna ściema ztego co zauważyłam, żeby nie wystraszyć kursantów.

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
dokładnie z tego: Это как тигра ебать ночью: и смешно, и страшно, и ни хуя не видно! (to jak je*bac tygrysa nocą: i śmiesznie, i strasznie, i ni ch*ja nie widać)
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 16:59   #4584
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Nie bardzo wiem co Ci odpowiedzieć, bo nie wiem gdzie to zobaczyć
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale słucham muzyki przez słuchawki i gdy weszłam w ustawienia audio Skype to ten pasek przy ustawieniach mikrofonu się rusza i jest cały zielony, a pasek przy słuchawkach się nie rusza
Ok. to po kolei masz komputer stacjonarny czy laptopa? Jaki system?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:58   #4585
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ok. to po kolei masz komputer stacjonarny czy laptopa? Jaki system?
Stacjonarny, windows xp
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:07   #4586
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Stacjonarny, windows xp
Kurczaki, ja mam "Siódemkę" i nie pamiętam jak to jest w XP. Wciskając prawym przyciskiem myszy na głośniczek koło zegara, powinno pojawi Ci się coś w rodzaju "właściwości" albo coś w tym stylu. Jak już w to wejdziesz, to powinny Ci się pojawić urządzenia, czyli głośniki, mikrofon itp. a obok sterownik. Manewrując w ustawieniach mikrofonu można wyłączyć odbieranie dźwięków z głośników. Nie wiemy jednak czy to to jest powodem problemu, więc nie jestem pewna czy warto się spinać by to znaleźć.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:28   #4587
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Kurczaki, ja mam "Siódemkę" i nie pamiętam jak to jest w XP. Wciskając prawym przyciskiem myszy na głośniczek koło zegara, powinno pojawi Ci się coś w rodzaju "właściwości" albo coś w tym stylu. Jak już w to wejdziesz, to powinny Ci się pojawić urządzenia, czyli głośniki, mikrofon itp. a obok sterownik. Manewrując w ustawieniach mikrofonu można wyłączyć odbieranie dźwięków z głośników. Nie wiemy jednak czy to to jest powodem problemu, więc nie jestem pewna czy warto się spinać by to znaleźć.
Tam też kiedyś się już bawiłam, teraz powyłączałam prawie wszystko może będzie lepiej.
Dziękuję
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:36   #4588
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
Powiedzmy ze jest taka sytuacja: osoba skonczyla najpierw technika farmacji, nastepie skonczyla medycyne , wiec czy w takiej sytuacji musi jeden dyplom anulowac? gdzies wyczytalam , ze lekarz nie moze jednoczesnie pelnic zawodu farmaceuty.. Wiec jak to jest? czy isnieja jeszcze jakies zawody ktore nie moze polaczyc lekarz?
Jeśli jako tech. farm. odrobisz staż to nikt Ci już dyplomu nie anuluje, jest to prawo wykonywania zawodu na zawsze, no chyba, że coś przeskrobiesz : P I nie sądzę, żeby wykluczało się z lekarzem. Po prostu pracujesz jako lekarz, a to że masz jeszcze dodatkowy dyplom to w niczym nie przeszkadza.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:01   #4589
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Parę lat temu korzystałam z bardzo fajnej, chyba zagranicznej strony, gdzie było wszystko za darmo na komórki (dzwonki, gry, tapety, skórki itd.), ściągało się tylko kabelkiem i już. Zapomniałam, jak się ta strona nazywała, nie wiem nawet, czy jeszcze istnieje, ktoś może kojarzy?
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:47   #4590
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

jak się używa barwników spożywczych?
planuję w tym roku dekorować muffinki na święta.

czy barwniki mają jakiś smak czy są neutralne? w sypuję jedynie szczyptę barwnika do masy i gotowe? i jaką masę polecacie do dekorowania?> myslałam o serku mascarpone, ale jak to zrobic? polaczyć serek z cukrem i barwnikiem i będzie ok?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.