Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 07:51   #4591
lemonadegirl
Rozeznanie
 
Avatar lemonadegirl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 656
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez LoveCookies Pokaż wiadomość
nie wiem czy tylko u mnie tak jest ,że panie 45 +++ malują oczy na niebiesko (niebieska kredka i cienie ) a usta na czerwono albo różowo ?
Czemu ja to ciągle musze widzieć ,to jest okropne i przerażajace .
też to ciągle widzę... nie wiem czemu one tak się malują.
__________________
SG
Włosomaniaczka od czerwca 2013
lemonadegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:03   #4592
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez LoveCookies Pokaż wiadomość
nie wiem czy tylko u mnie tak jest ,że panie 45 +++ malują oczy na niebiesko (niebieska kredka i cienie ) a usta na czerwono albo różowo ?
Czemu ja to ciągle musze widzieć ,to jest okropne i przerażajace .
Rozumiem, że niebieskie powieki nieodmiennie nam się z ruską babą kojarzą, ale co masz do ust pomalowanych szminką?
A wracając do dziewczyny , która rzuciła chamską uwagę w sklepie. Miałam taką koleżankę, przy której nieustająco zażenowana byłam z powodu jej zachowania. BO TO PROSTACZKA BYŁA. Tu nawet nie chodzi o to, czy kogoś stać na jakieś zakupy. Nie ma obowiązku kupowania przecież. To mentalność ludzi z nizin społecznych o niskim poczuciu własnej wartości. Chyba tak sobie samopoczucie poprawiają.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:26   #4593
Asisianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 367
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez LoveCookies Pokaż wiadomość
nie wiem czy tylko u mnie tak jest ,że panie 45 +++ malują oczy na niebiesko (niebieska kredka i cienie ) a usta na czerwono albo różowo ?
Czemu ja to ciągle musze widzieć ,to jest okropne i przerażajace .
Moja mama ma 55 i też tak się maluje po prostu nie umie inaczej i nie chce jej się nauczyć (próbowałam)
Asisianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 10:11   #4594
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Asisianka Pokaż wiadomość
Moja mama ma 55 i też tak się maluje po prostu nie umie inaczej i nie chce jej się nauczyć (próbowałam)
jakbysmy wspolna mame mialy; ale ja swojej wyrzucilam błekitne cienie i na wielke imprezy sama ja maluję


*mama uwaza, ze jak ma niebiekie oczy to się MUSI malować na niebiesko
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 10:22   #4595
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Moja mama jest identyczna, z tym, że ona mając zielone oczy, używa ciągle zielonych cieni. Na szczęście moja mama jest na tyle ładna, że akurat jej to w miarę pasuje
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 10:25   #4596
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez LoveCookies Pokaż wiadomość
nie wiem czy tylko u mnie tak jest ,że panie 45 +++ malują oczy na niebiesko (niebieska kredka i cienie ) a usta na czerwono albo różowo ?
Czemu ja to ciągle musze widzieć ,to jest okropne i przerażajace .
zgadzam się, albo raz na przystanku siedziała starsza pani dosłownie wytapetowana, brwi mocno czarna krecha, niebieski cień aż pod same brwi, różowa żarówiasta szminka, ogrom różu i ze zmieszaniem na twarzy rozglądała się dlaczego ludzie tak dziwnie na nią patrzą

a co do tych droższych sklepów to ja odnoszę wrażenie że jak tam się wchodzi do panie ekspedientki automatycznie oblukują człowieka z góry na dół, jak jest ubrany "drogo" to do dzieła od razu w czym pomóc itd nie odstąpią na krok, a jak ubrany jest normalnie, bez szału to nie zwracają na niego uwagi jeszcze uśmieszek pod nosem typu "heloł i tak cie nie stać", nawet w douglasie tak jest..
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 10:28   #4597
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Rozumiem, że niebieskie powieki nieodmiennie nam się z ruską babą kojarzą, ale co masz do ust pomalowanych szminką?
A wracając do dziewczyny , która rzuciła chamską uwagę w sklepie. Miałam taką koleżankę, przy której nieustająco zażenowana byłam z powodu jej zachowania. BO TO PROSTACZKA BYŁA. Tu nawet nie chodzi o to, czy kogoś stać na jakieś zakupy. Nie ma obowiązku kupowania przecież. To mentalność ludzi z nizin społecznych o niskim poczuciu własnej wartości. Chyba tak sobie samopoczucie poprawiają.
Mnie się wydaje, że tu chyba chodzi raczej o zestawienie tych kolorów na jednej twarzy (niebieski + czerwony/różowy)... Mnie osobiście delikatny błękit na oczach nie przeszkadza, o ile właśnie usta nie są za czerwone albo za różowe. Ale np. fioletowe usta już mnie rozwalają.
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 10:31   #4598
Tygrysicaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 268
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
zgadzam się, albo raz na przystanku siedziała starsza pani dosłownie wytapetowana, brwi mocno czarna krecha, niebieski cień aż pod same brwi, różowa żarówiasta szminka, ogrom różu i ze zmieszaniem na twarzy rozglądała się dlaczego ludzie tak dziwnie na nią patrzą

a co do tych droższych sklepów to ja odnoszę wrażenie że jak tam się wchodzi do panie ekspedientki automatycznie oblukują człowieka z góry na dół, jak jest ubrany "drogo" to do dzieła od razu w czym pomóc itd nie odstąpią na krok, a jak ubrany jest normalnie, bez szału to nie zwracają na niego uwagi jeszcze uśmieszek pod nosem typu "heloł i tak cie nie stać", nawet w douglasie tak jest..
Niektóre babki zamiast podkreślać urodę makijażem robią z siebie klałnów.
A już te brwi jak odrysowane od szklanki,masakra.
A jeśli chodzi o wchodzenie do droższych sklepów w których ekspedientki lustrują od stóp do głów,to także spotkałam się z takim czymś.
Głupio sie wtedy robi człowiekowi i opuszczam taki sklep.
Tygrysicaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 10:53   #4599
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
zgadzam się, albo raz na przystanku siedziała starsza pani dosłownie wytapetowana, brwi mocno czarna krecha, niebieski cień aż pod same brwi, różowa żarówiasta szminka, ogrom różu i ze zmieszaniem na twarzy rozglądała się dlaczego ludzie tak dziwnie na nią patrzą

a co do tych droższych sklepów to ja odnoszę wrażenie że jak tam się wchodzi do panie ekspedientki automatycznie oblukują człowieka z góry na dół, jak jest ubrany "drogo" to do dzieła od razu w czym pomóc itd nie odstąpią na krok, a jak ubrany jest normalnie, bez szału to nie zwracają na niego uwagi jeszcze uśmieszek pod nosem typu "heloł i tak cie nie stać", nawet w douglasie tak jest..

taak, takie laski z drogich sklepów typu "co to nie ja, nie jesteś ekskluzywnie ubrana, więc nie masz tu czego szukać" to totalna masakra
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 11:56   #4600
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

mnie to też wkurza, aż boję się jak będę ubranie na obrone kupować co będę przechodziła
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 12:20   #4601
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez lemonadegirl Pokaż wiadomość
też to ciągle widzę... nie wiem czemu one tak się malują.
Ja czasem spotykam taką jedną umalowaną panią. Nazywam ją papuga
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 13:05   #4602
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
a co do tych droższych sklepów to ja odnoszę wrażenie że jak tam się wchodzi do panie ekspedientki automatycznie oblukują człowieka z góry na dół, jak jest ubrany "drogo" to do dzieła od razu w czym pomóc itd nie odstąpią na krok, a jak ubrany jest normalnie, bez szału to nie zwracają na niego uwagi jeszcze uśmieszek pod nosem typu "heloł i tak cie nie stać", nawet w douglasie tak jest..
któregoś dnia poszłam do Douglasa w jeansach i trampkach, tak na luzie wyskoczyłam z domu bo mi się zachciało coś tam popatrzeć w drogerii. Odniosłam dziwne wrażenie, że nie jestem traktowana jak 'poważny' klient a tylko taki który to przyszedł popatrzeć na jakie to cuda nie może sobie pozwolić Kilka dni później natomiast wybrałam się na zakupy po oficjalnym spotkaniu, ubrana elegancko - szpilki, biała bluzka i te sprawy -zostałam powitana z szerokim uśmiechem i od razu zaoferowano mi pomoc.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 13:25   #4603
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
mnie to też wkurza, aż boję się jak będę ubranie na obrone kupować co będę przechodziła
To pewnie zależy, ile pieniędzy będziesz miała

Nie miałam jeszcze przypadku, by ktoś krzywo na mnie w sklepie patrzył. Może dlatego, że do sklepu wchodzę z uśmiechem na ustach i "dzień dobry" powiem i w "stroju niedbałym" na zakupy nie chodzę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 15:13   #4604
LoveCookies
Rozeznanie
 
Avatar LoveCookies
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 773
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Rozumiem, że niebieskie powieki nieodmiennie nam się z ruską babą kojarzą, ale co masz do ust pomalowanych szminką?
nic nie mam do ust pomalowanych szminką.

do ust pomalowanych na różowo z wyzywającymi niebieskimi powiekami mam
__________________
Jestem lamą i się tego nie wstydzę!
Rodzice mnie zaakceptowali !
No dalej lamy ! Czas na rewolucję!

P: JP na 100%
LoveCookies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 15:20   #4605
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
To pewnie zależy, ile pieniędzy będziesz miała

Nie miałam jeszcze przypadku, by ktoś krzywo na mnie w sklepie patrzył. Może dlatego, że do sklepu wchodzę z uśmiechem na ustach i "dzień dobry" powiem i w "stroju niedbałym" na zakupy nie chodzę.
Również zawsze wchodzę (do każdego sklepu) z uśmiechem, ZAWSZE mówię dzień dobry, nie mam niedbałego stroju a i tak czasami spotykam się z tym, o czym dziewczyny piszą.
W Douglasie i Sephorze to standard. Naprawdę
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 17:18   #4606
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 17:32   #4607
anonymouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Szał jest jak już to na zakolanówki, nie pod Zresztą już w XVIII wieku był pogląd że pończoszki kończące się pod kolanem są zupełnie nieatrakcyjne i wybredni panowie preferowali pończochy za kolano. Chodzi mi tu o to, że aseksualność podkolanówek nie jest niczym nowym.
anonymouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 18:20   #4608
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Treść usunięta

Edytowane przez mm444
Czas edycji: 2011-07-13 o 18:29
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 19:40   #4609
ciotka klotka
Raczkowanie
 
Avatar ciotka klotka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 98
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Tygrysicaaaaaa Pokaż wiadomość
robią z siebie klałnów.
ty lepiej nie rób z siebie "klałna" i zanim coś napiszesz to zajrzyj do słownika
__________________
Kobieta w połowie jest małą prawdą, w połowie małym kłamstwem, a w całości wielką niewiadomą.
ciotka klotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 19:48   #4610
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez ciotka klotka Pokaż wiadomość
ty lepiej nie rób z siebie "klałna" i zanim coś napiszesz to zajrzyj do słownika
z tego co mi wiadomo zabronione jest na forum zwracanie komuś uwagi na błędy ortograficzne
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 19:51   #4611
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

I to jedna z nielicznych wad tego forum

Mnie tez rozwalają podkolanówki, które nazwałyście antygwałtami. Wybaczam je tylko małym dziewczynkom, bo potem wygląda to już strasznie Jak już to z takich rzeczy preferują skarpetki, gdy chce ubrać baleriny a mam spodnie:P
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 23:56   #4612
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
któregoś dnia poszłam do Douglasa w jeansach i trampkach, tak na luzie wyskoczyłam z domu bo mi się zachciało coś tam popatrzeć w drogerii. Odniosłam dziwne wrażenie, że nie jestem traktowana jak 'poważny' klient a tylko taki który to przyszedł popatrzeć na jakie to cuda nie może sobie pozwolić Kilka dni później natomiast wybrałam się na zakupy po oficjalnym spotkaniu, ubrana elegancko - szpilki, biała bluzka i te sprawy -zostałam powitana z szerokim uśmiechem i od razu zaoferowano mi pomoc.
nie wiem za kogo oni się tam mają w tej perfumerii, przecież tam są nie tylko drogie perfumy czy kosmetyki diora, ale również np z essence gdzie raczej każdego na nie stać, poza tym nawet nie chodzi o to, każdy ma prawo tam wejść i każdy ma prawo być tak samo traktowany

i często spotykam się z tym, że ludzie mający sporo kasy wyglądają normalnie więc wyobrażam sobie ich hm.. zniesmaczenie? jak zostaną tak olani w takim sklepie

poza tym z tymi ludźmi z kasą to wystarczy popatrzeć na sławnych ludzi, aktorki itp jak one chodzą ubrane po ulicy.. jak normalne osoby, również tak chodzą na zakupy, a nie odwaleni jak 100000 $

no ale polska to biedny kraj i tutaj jak masz coś z górnej półki to = jesteś super i lepiej Cię traktujemy, bo musisz być kimś
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 07:51   #4613
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A mnie to w ogóle nie rusza. I tak będę chodzić w podkolanówkach, nawet jeśli ktoś miałby mi tego nie wybaczyć (ojej, straszne )
Wcale nie uważam ich za okropne. No chyba, że dziurawe i pocerowane. Bo to, że aseksualne, wcale nie oznacza, że okropne. Fakt, jak ktoś założy do za krótkiej spódniczki, to nieciekawie wygląda... Ale do spodni, czy do długiej spódnicy są w sam raz. Wcale nie trzeba ich publicznie podciągać. Nie wyobrażam sobie, żebym miała założyć stopki albo skarpetki do długiej, niesportowej spódnicy. Rajstopy musiałabym co kawałek kupować. A na boso nie mogę chodzić, bo każde buty mnie obcierają. A zatem podkolanówki zostają, czy się to komuś podoba, czy nie.
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 08:43   #4614
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Patrząc na większość stałych klientów sklepu, w którym pracuję, w życiu bym nie powiedziała, że portfel się nie domyka, bo jest taki wypchany pieniędzmi.
Staram się nie napadać na nikogo od wejścia. Ani nie ignoruje bez względu na to jak ktoś wygląda.
Sklep ma kilku specyficznych klientów. Jest para gejów, kobieta, która ukrywa się za męską odzieżą (słuchy chodzą, że jest w trakcie zmiany płci), mężczyzna przychodzi na zmiane z żoną i kochanką. Czasem ciężko się nie uśmiechnąć pod nosem czy nie strzelić gafy, ale nauczyłam się już, że wygląd nie zawsze odzwierciedla stan konta, inteligencję czy ogólnie to jaką osobą jest dany człowiek.
Wczoraj np. po raz kolejny przyszło rodzeństwo (dwie siostry i brat). Na kilometr czuć zapaszek... trzy razy przychodzili oglądac t-shirt. Dosyć drogi i zastanawiali się czy kupić czy nie. W końcu wzięli.
Obsłużyłam bez ironicznego uśmiechu, czy pogardliwych uwag (ujęło mnie i to, że od razu przyznali się, że cieżko wydac sporą sumę za podkoszulkę). Wyszli, użyłam odświeżacza, ale nosem przy nich nie kręciłam. Po co robić komuś przykrość.
A jeśli mowa o tych droższych sklepach, ja również bardzo czesto czuję się w nich jak nieproszony gość. Do diabła, pracują za 1500zł a zachowują się, jakby były właścicielkami tegoż sklepu.I w czym one są niby lepsze od tego potencjalnego klienta, bez względu na to , w co on jest ubrany?
Ja na zakupy naczęściej idę na sportowo. Spodnie, prosta bluzka, tenisówki. Ma mi być wygodnie, bo idę pobuszować po sklepach a nie lansowac się.
Rozpisałam się ale piszę jako osobnik zza lady.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 14:15   #4615
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
taak, takie laski z drogich sklepów typu "co to nie ja, nie jesteś ekskluzywnie ubrana, więc nie masz tu czego szukać" to totalna masakra
Hehe, też często mam takie odczucie gdy wchodzę do droższych sklepów.

Ale teraz anegdotka

Szukaliśmy kiedyś z kolegą garnituru, oboje w trampkach, ja w dzwonach z dziurami na kolanach, on w jakichś innych dżinach, oboje w normalnych tiszertach. Nie wyglądaliśmy na bogaczy i widać było te uśmieszki pań pod nosami jak wchodziliśmy do drogich sklepów z garniturami. Sęk w tym, że kolega był z zamożnej rodziny, ale nie lubił się z tym afiszować, nosił taki styl jaki mu odpowiadał. Rodzice kazali mu w końcu kupić porządny garnitur, bo miał kilka ważnych uroczystości. Pani za ladą omal nie zemdlała, kiedy dwa takie obdarciuchy jak my w końcu z pomocą skompletowały garnitur, poszły do kasy i kolega spokojnie zapłacił niezłą sumkę
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 14:58   #4616
fashionstyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja szczerze mówiąc jak mam wejść do Douglas albo Sephory to jestem ''chora'' ledwo wejdziesz jeszcze nic nie zobaczysz a już podchodzą i pytają w czym mogą pomoc.Z jednej strony rozumiem może mają płacone od sprzedaży ale jak byś potrzebowała pomocy to sama podejdziesz i się spytasz.A co do patrzenia na to jak kto i w co jest ubrany to racja,ale ostatnio przestałam się przejmować weszłam z Babcią, to nikt nie podszedł i chyba to będzie najlepsze wyjście brać Babcie ze sobą
__________________
Razem od: 21.11.2008

Zaręczyny:25.03.2011:jupi :

Ślub: 08.06.2013
fashionstyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 15:23   #4617
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Gdyby tak właściciel drogiego sklepu zrobił w nim zakupy w niedbałym stroju, to pewnie dużo by się o personelu dowiedział.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 15:25   #4618
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Gdyby tak właściciel drogiego sklepu zrobił w nim zakupy w niedbałym stroju, to pewnie dużo by się o personelu dowiedział.
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 16:04   #4619
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Gdyby tak właściciel drogiego sklepu zrobił w nim zakupy w niedbałym stroju, to pewnie dużo by się o personelu dowiedział.
Też mnie to zawsze zastanawiało dlaczego nikt z tym nic nie robi - zwłaszcza, że to powszechny pogląd, a nie doświadczenia pojedynczych jednostek.

Nie lubię (rozwala mnie) jeszcze nachalnego pytania "Czy mogę w czymś pomóc?" - a czasami zdarza się✂to słyszeć w tym samym sklepie 3 razy.
Dużo lepiej brzmi: "Gdyby potrzebna była pomoc to proszę dać znać" czy coś w tym stylu. Ostatnio byłam w sklepie, w którym pierwszy raz widziałam właścicielkę - na wstępie powiedziała, że jeśli może w czymś pomóc to żeby dać znać - zupełnie inaczej robiło się zakupy niż wtedy kiedy jest normalna obsługa.

Punto basta.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 16:30   #4620
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

a ja dla odmiany nigdy nie zostałam potraktowana w niemiły sposób w sklepach typu Douglas, Marionnaud czy Sephora (ani teraz, ani jako nastolatka kiedy najczęściej nosiłam dżinsy, bluzy i trampki i raczej nie wyglądałam na osobę, która może sobie pozwolić na kosmetyk z droższej perfumerii - nigdy nikt krzywo na mnie nie spojrzał kiedy testowałam perfumy, nie byłam śledzona przez ochroniarza etc.) dlatego trochę mnie dziwią Wasze opinie. pewnie to zależy od sklepu, w Douglasie w którym jestem najczęściej ekspedientki są miłe i dość pomocne.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2011-07-14 o 16:32
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.