Koty - część XI - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 15:59   #4831
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Hmm... Trochę się boję tej karmy (Orijen) akurat, bo dużo kotów ma po niej luźne stolce :/ I nie ukrywam, że prawie 100 zł różnicy na opakowaniu (mniejszym, niż inne karmy) trochę mnie odstrasza.
Applaws ma też niby w składzie taurynę, więc na razie sobie odpuszczę kupowanie tej pasty,a najwyżej dokupię- popytam też hodowcę.

Moja kotka będzie kotem półdługowłosym, więc chyba zacznę podawać 1x w tygodniu, a potem najwyżej zmienię częstotliwość w razie potrzeby.

mandarynka
Z tego co wiem tauryny nie można przedawkować- jest wydalana z organizmu, jeśli kot ma jej nadmiar

Dzięki wszystkim za rady
to tak, jak z nami - jak się 'nagle' przerzucimy na zdrowy tryb życia, to brzuch boli, luźna kupa i wzdęcia po jakimś czasie organizm się przestawia i wszystko jest ok orijen małemu kotu (z resztą nie tylko tę karmę, każdą inną też) można namaczać, wtedy jest delikatniejsza dla brzuszka. możesz spróbować acany, jest nieco tańsza, a bardzo podobna w składzie. jest też taste of the wild. nie oszczędzaj na karmie nawet złotówki, bo to, co zaoszczędzisz, wydasz u weta, a dodatkowo kot będzie chory
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 15:59   #4832
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Im tańsza karma tym gorszy skład, im gorszy skład t y m gorzej dla kota. Najtaniej wychodzi karmienie surowym, ale nie każdemu chce się z tym bawić.
Hmmm nie chcę się kłócić, ale nie wszystko co najdroższe jest najlepsze. Nie mówię o karmie za 160 zł za 7 kg i o whiskasie. Ale te o których piszę mają te 60% mięsa, podobnie jak i Orijen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koty karmy suche.jpg (122,6 KB, 14 załadowań)
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 16:13   #4833
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Hmmm nie chcę się kłócić, ale nie wszystko co najdroższe jest najlepsze. Nie mówię o karmie za 160 zł za 7 kg i o whiskasie. Ale te o których piszę mają te 60% mięsa, podobnie jak i Orijen
orijen ma 85% mięsa. kot jest mięsożercą, stuprocentowym. po prostu ma bogatszy skład. z resztą, gdy karma jest wysoko-mięsna, każda chrupka się liczy i trzeba ją odważać przed podaniem. w związku z tym nie należy liczyć ceny za kilogram karmy, a za posiłek / dzień karmienia kota (co do grama. tak, mam małą wagę elektryczną i ważę każdy posiłek dla psa i kota). wtedy się okazuje, że te karmy, które mają nieco mniej mięsa niż orijen, zejdą nieco szybciej wychodzi na to samo, tylko po co zwierzaka zapychać wypełniaczem?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 16:15   #4834
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Koty - część XI

Brit nie ma składu porównywalnego do orijen
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 16:26   #4835
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Możliwe, że macie rację. Ale niestety nie stać mnie na razie na to, by tyle płacić za samą suchą karmę. Kupuję to na co mnie stać i uważam, że nie jest to jakiś chłam, tylko karma z tej lepszej półki
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 17:10   #4836
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Możliwe, że macie rację. Ale niestety nie stać mnie na razie na to, by tyle płacić za samą suchą karmę. Kupuję to na co mnie stać i uważam, że nie jest to jakiś chłam, tylko karma z tej lepszej półki
Arya, ale przelicz sobie cenę za posiłek kota czy za sumę posiłków w miesiącu. bo to o to chodzi. bo wysoka cena za worek jedynie daje po oczach, a jak się zrobi tabelkę w excelu, to wychodzi całkiem sensownie
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 17:17   #4837
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Koty - część XI

Nie tylko Orijen jest. Można też Taste of Wild karmić
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 17:22   #4838
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Nie tylko Orijen jest. Można też Taste of Wild karmić
pewnie, ogólnie jest sporo karm na rynku chodzi mi ogólnie o to, żeby nie patrzeć na cenę za worek czy nawet za kilogram, a cenę za np. 30 dni karmienia kota, cenę za dzienną/ tygodniową/ miesięczną dawkę białka itp. jak karma jest uboższa, to konieczne są suplementy i pojawiają się problemy ze zdrowiem - a to się nie chce wysikać, a to problemy z wypróżnianiem, a to się futrem zatyka, a to futro się przetłuszcza. i co chwilę taki drobiazg. naprawdę taniej jest wybrać bardzo dobrą karmę i mieć te wszystkie problemy z głowy
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 17:42   #4839
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Nie jestem znawcą. teoretycznie dobra karma z dużą zawartością mięsa dla dorosłych kotów nadaje się także dla kociąt. Brita nie znam.
Ja zamawiam Applaws i też będę przestawiać z RC. Ten Brit to ile ma % mięsa? Jest bez zboża?

Jak już piszę to zapytam: podajecie taurynę, pasty na odkłaczanie? Nie wiem co zamówić. Czy ktoś z was miał/ma te produkty i może coś o nich powiedzieć? Czy to zbędne?
http://www.zooplus.pl/shop/koty/przy...r/pasta/210392
http://www.zooplus.pl/shop/koty/przy...r/pasta/234089
Lepsza jest: http://www.zooplus.pl/shop/koty/przy...ce/pasta/31813
A najlepsza jest trawa A ta Gimpet rosnie jak marzenie

Moje koty nie chcialy jesc Orijen. Dobrze, ze wzielam worek na pol z kolezanka.

Tanio i najlepiej karmi sie miesem Kurczak kosztuje 10zl za kg (srednia cena mieso + podroby), a dobra puszka od 24 zl za kg. Miesa kot zjada polowe tego co puszki i jest najedzony.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 18:20   #4840
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty - część XI

wiecie ta dziewczyna co biorę od niej maluszka okazała się totalną, obeznaną w karmach i we wszystkim kociarom (ma 2 koty, psa i 2 szynszyle i jeszcze 2 małych dzieci). Kupiła nawet tego Brita i już wprowadza maluszkowi jak jej powiedziałam, że Applaws nie wypalił póki co. Rozmawiałam z nią chyba z pół godziny a na koniec stwierdziła, że czuje się jakby rozmawiała ze swoim klonem hehe
a co do karm to oczywiście, że ten Brit Care nie można porównać z np. Orijenem ale niestety Applaws na którym mi zależało nie ma szans by doszedł do pon, ani w sumie żadna z lepszych karm zamawianych w sklepie czy w necie więc myśle, że wybrałam najlepszą z dostępnych. A docelowo oczywiście, że planuje lepsze karmy. Koleżanka jakoś na początku jak wzięliśmy Ryśkę to polecała mi właśnie ToTW ( jej kicia nie chciała jeść ani Orijena, ani Acany a po Applawsie miała ostre biegunki) nawet proponowała mi wspólne zamówienie na zooplusie by mieć darmowe koszty dostawy.
A z tym, że najtaniej wychodzi karmić mięsem to się zgadzam. Wczoraj kupiłam 800 gram mięsa z uda kurczaka za 7 zł i 200 gr serduszek za 1,2 i wyszło mi 10 porcji po 100gr (moja Ryśka tyle zjada na dobę a nawet i mniej czasem i teraz z chrupkami będzie jeszcze mniej) więc wyszło 0,82 gr za dzień ( z tabletką z suplementami niech będzie 1-1,2 zł) i jest 100% mięsa
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 18:46   #4841
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty - część XI

Ja karmie suchym applawsem, mokre cff, applaws, granatapet, grau, feringa, a i tak dodaje odrobine tauryby w proszku do mokrego. Najwazniejsze aby w skladzie byla 99%tauryna bez dodatkow, cos takiego czytalam na miau. Od czasu do czasu daje im troche oleju z lososia.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 19:40   #4842
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
Arya, ale przelicz sobie cenę za posiłek kota czy za sumę posiłków w miesiącu. bo to o to chodzi. bo wysoka cena za worek jedynie daje po oczach, a jak się zrobi tabelkę w excelu, to wychodzi całkiem sensownie
Ja jeszcze nie wiem ile to wychodzi, bo nie mam jeszcze tego kota w domu, nie wiem ile zjada, więc nie bardzo umiem to wyliczyć- ile tego tańszego więcej pójdzie- nie wiem.

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Nie tylko Orijen jest. Można też Taste of Wild karmić
a ile ona ma mięsa w składzie? Bo niestety na zooplus nie ma tego podanego

No dobra, ale ja zamierzam karmić kota suchym Applaws, a mokrym Feringą. Wydawało mi się, że to dobre karmy po analizie składu. Czy nie mam racji? Są do bani, czy co, że koniecznie Orijen by miał być?

Na pewno zamierzam podawać kotu też mięso: kurczaka, wołowinę i czasami rybę. Ale to tak myślę, że 1-2 razy w tygodniu.

Kusum dzięki Ooo to trawa może być zamiast pasty? Dobrze wiedzieć!
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 19:44   #4843
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Koty - część XI

Najlepiej jest karmić albo surowym albo karmami, mieszanie obciąża układ trawienny.
Nie musi być orijen, applaws i ferringa nie są złe wcale.
Moje trawy nie chciały, jeśli bierzesz kota długowłosego to sugeruję zainwestować w pastę bezo-pet. Ja mam fatalne doświadczenia z zakłaczeniem kota i uważam, że lepiej zapobiegać niż potem przechodzić horror.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 19:53   #4844
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Najlepiej jest karmić albo surowym albo karmami, mieszanie obciąża układ trawienny.
Nie musi być orijen, applaws i ferringa nie są złe wcale.
Moje trawy nie chciały, jeśli bierzesz kota długowłosego to sugeruję zainwestować w pastę bezo-pet. Ja mam fatalne doświadczenia z zakłaczeniem kota i uważam, że lepiej zapobiegać niż potem przechodzić horror.
Twój ragdoll był zakłaczony?
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 19:56   #4845
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Koty - część XI

Tak, zakłaczony w stopniu tragicznym, pisałam już o tym. Skończyło się operacją i 2 tysiącami złotówek za leczenie. Milion razy lepiej dawać regularnie pastę.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:02   #4846
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Koty - część XI

Ja daję tę pastę mojemu kotu regularnie. Jednak nie 5 cm dziennie, raczej 1 cm. Jak na razie, nie ma problemów. No, ale ja mam krótkowłosego dachowca.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:12   #4847
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Takiej pasty codziennie też się nie powinno dawać, bo powleka żołądek i utrudnia wchłanianie składników z pokarmów.
Wydaje mi się, że najlepiej czesać kota codziennie, dostarczyć mu tą trawę, a pastę to tylko raz na jakiś czas.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:12   #4848
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty - część XI

dziewczyny, jak kupujecie kotom drób, unikajcie kurczaka i jeśli tylko możecie, kupujcie indyka - ma zdecydowanie lepszy skład aminokwasowy względem potrzeb kota. do tego indyki są dużo bardziej wrażliwe na dodatki do paszy i warunki chodowli, więc nie są tak 'faszerowane' jak kurczaki
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:15   #4849
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Takiej pasty codziennie też się nie powinno dawać, bo powleka żołądek i utrudnia wchłanianie składników z pokarmów.
Wydaje mi się, że najlepiej czesać kota codziennie, dostarczyć mu tą trawę, a pastę to tylko raz na jakiś czas.
Dawać zgodnie z dawkami na opakowaniu, kota możesz czesać, ale jak ma długie włosy to się zatka prędzej czy później. A jak się zatka to albo się odetka samodzielnie albo nie. Trawą kot może gardzić, ja mam trzy i trawę skubał jeden i to z wielką łaską.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 20:22   #4850
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Dawać zgodnie z dawkami na opakowaniu, kota możesz czesać, ale jak ma długie włosy to się zatka prędzej czy później. A jak się zatka to albo się odetka samodzielnie albo nie. Trawą kot może gardzić, ja mam trzy i trawę skubał jeden i to z wielką łaską.
Jesteś pierwszą osobą, która mówi, żeby podawać taką pastę codziennie. Chyba bym się jednak trochę bała dawać to codziennie Muszę to przemyśleć.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:22   #4851
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Koty - część XI

Mój kocha trawę, tyle, że mam problem z wyhodowaniem jej. Skubaniec rozkopuje zawartość pudełka z trawką i nic nie zdąży mi wyrosnąć.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:26   #4852
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Koty - część XI

Nie napisałam, że codziennie, profilaktycznie daje się 2-3 razy w tygodniu, jak są objawy zakłaczenia to wtedy codziennie dopiero.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:28   #4853
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nie napisałam, że codziennie, profilaktycznie daje się 2-3 razy w tygodniu, jak są objawy zakłaczenia to wtedy codziennie dopiero.
A to przepraszam, źle zrozumiałam

Ja i tak sieję owies dla świnek morskich, czyli właśnie taką zieloną trawkę. Wyczytałam gdzieś, że owies też może być. To wysieję 5 doniczek na raz i niech jedzą. Ziarna dostałam jako gratis do siana i mam ich całą torbę- przynajmniej wykorzystam, bo tak się głowiłam kiedy to wykorzystam i gdzie to trzymać
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:31   #4854
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty - część XI

Koci paw z rana, bo lekki kłaczek. Jak na złość trafiła w telefon.....
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:39   #4855
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Koty - część XI

mandarynka882 - przeslodkie malenstwo Jako wlascicielka bialego kota ostrzegam - biale klaki beda wszedzie A tak lubie czarne ubrania

Kusum - trawa na odklaczanie? Jestem zielona w tym temacie kompletnie ops:

No wlasnie, a jakie sa typowe objawy zaklaczenia?
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:13   #4856
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty - część XI

akaurcze, moje trawki w ogole nie ruszaly.

U mnie tez mega duzo siersci, zwlaszcza nagranatowych i czarnych przescieradlach
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:01   #4857
anomia_
Raczkowanie
 
Avatar anomia_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 53
Dot.: Koty - część XI

Lilia uwielbia trawkę Cyperus Zumula

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
mandarynka882 - przeslodkie malenstwo Jako wlascicielka bialego kota ostrzegam - biale klaki beda wszedzie A tak lubie czarne ubrania
Ja mam półdługowłosą całą białą kotkę - potwierdzam, kłaki są wszędzie, odkurzam codziennie, a rolka do ubrań jest non stop w użyciu
anomia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:06   #4858
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Trawa jest najlepsza w usuwaniu klakow zarowno gora jak i dolem. Moje koty niestety nie zwracaja pilobezoarow Podstawa to systematyczne czesanie raz w tygodniu, w okresie mega wylinek dodaje Colon do jedzenia i trawa jest non stop.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 15:55   #4859
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Jesteś pierwszą osobą, która mówi, żeby podawać taką pastę codziennie. Chyba bym się jednak trochę bała dawać to codziennie Muszę to przemyśleć.
Ja mam tą pastę i na niej jest napisane żeby podawać codziennie po 6 cm. Ja codziennie nie daję, raz w tygodniu.
A jak często można czesać dachowca? Bo ja czeszę raz w tygodniu ale naczytalam się, że za często nie można i się boję, że straci sierść
w ogole to wczoraj zauważyłam, ze kot ma jedna brew uciętą w połowie ma po 3 z każdej strony, a ta jedna ucięta, nie wiem jak to się stało, moze jak obcinalam mu paznokcie po podsunął pyszczek... nie mam pojęcia czemu tak ale sie wkurzyłam

Edytowane przez Eva2
Czas edycji: 2015-11-14 o 15:56
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 15:57   #4860
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Koty - część XI

Kot na pewno nie straci sierści od czesania.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 13:51:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.