Skromne suknie ślubne - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 13:36   #481
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, w końcu nie musisz sie na tym znac Paznokcie przedłuzone na formie po krótce robi sie w ten sposób, że stylistka podłozy ci taki papierek pod paznokieć, na tym papierku zbuduje calego pazura, po utwardzeniu ten papierek zdejmie i ty zostaniesz z pieknymi pazurkami zelowymi czy akrylowymi, bez zbędnych plastikowych tipsów i kleju. Oczywiście niektórzy nadal uzywaja tipsów, ale generalnie ta metoda odchodzi do lamusa, ew. praktykowana jest przez partaczki, które przykleją ci białego plastikowego tipsa, pomalują żelem i sioooo! 100 zł się należy
Także jak moge cos sugerować, to poproś o paznokcie przedłużone na formie i jesli tylko kobieta będzie ci cokolwiek kręciła nosem (np. że masz z krótkie swoje własne na takie przedłużenie itp. itd.) to uciekaj gdzie pieprze rośnie i nie daj sie pilnikiem tknać. Każdy pazurek, nawet obgryziony na maksa da się pięknie zrobić na formie, po warunkiem, że ktoś ma o tym pojęcie I tak jak pisałam wczesniej, jak juz się będziesz szykować, zajrzyj na forum pazurkowe, tam masz na górze podpięty wątek o polecanych stylistkach paznokci w różnych miastach, także na pewno kogoś znajdziesz.

Mam nadzieję, że się szybko wykurujesz antybiotykiem, sama mialam angine raz w zyciu, ale wszyscy mi na około powtarzali, że to nie przelewki i trzeba porządnie zaleczyć, bo potem mogą być problemy z sercem czy coś
o nie, właśnie zobaczyłam twoją rękę, az mi się miękkie kolana zrobiły, nie wyobrażam sobie jak to musiało boleć.
A tak poza tym to mam przepiękna 3 godzinną przerwę pomiędzy klientkami i się rozkoszuję nicnierobieniem a konkretniej właśnie pomalowalam sobie paznokcie na miętowo
Jeju szkoda, ze nie mieszkam obok Twojego salonu U nas w mieście szczerze powiedziawszy nie spotkałam się z taką metoda robienia pazurków, tzn moje koleżanki chodza i wszystkie mają robione tym sposobem na tipsiora A ceny są od 90 do 150 złotych - w zalezności od renomy salonu.

Aha widziałam na Twojej stronce paznokcie jakiejś kobiety, takie całe zjedzone bleee w głowie mi sie nie mieści jak mozna obgryzac, dla mnie to jest obleśne feee

Wracając do ręki - jak sie na mnie wrzątek wylał to ja byłam w takim szoku, ze nic mnie nie bolało i dopiero po jakiś 3 minutach jak doszlo do mnie, ze to gotujaca się woda - tak zaczęło boleć że ryczałam przez godzine dopóki rodzice po mnie nie przyjechali i nie zawieźli do szpitala. Siedziałam godzine sama w łazience i beczałam jak bóbr. Cały czas trzymałam reke pod lodowatą woda i było ok do momentu wyjęcia ból masakryczny. No ale niestety nogi nie byłam w stanie wsadzic razem z ręką do umywalki i na nodze miałam oparzenie 2 stopnia. A lekarz na pogotowiu powiedział, ze jakbym sie sama nie ratowała ta zimna woda to bym miała za***iste blizny. A tak na koniec napisze, ze moja kierowniczka chciała mi posmarowac reke tłustym balsamemi zawinąć bandazem - jednym słowem kretynka, aaaa no i pytała czy mam autobus do domu.
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."

Edytowane przez Natra
Czas edycji: 2010-03-22 o 13:45
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:44   #482
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Natra a z jakiego regionu Polski jesteś?
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:59   #483
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
Natra a z jakiego regionu Polski jesteś?
Podkarpacie
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:15   #484
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

W Sączu masz
PERFECT BEAUTY
Studio Stylizacji Paznokci

ul. Żółkiewskiego 23
33-300 Nowy Sącz

tel. +48 18 442 33 88
tel. kom. +48 697 55 55 70

a jakby chciało ci sie jechac do krakowa to masz juz całe multum:
KRAKÓW

ATTRACTION Wioleta Głogowska, Małgorzata Ryba

ul. Chodkiewicza 4
tel. +48 12 35 75 266

Studio Kreacji Paznokci „Fanaberia” (to miejsce polecam przede wszystkim, bo szkoliłam się u Pauli )
ul. Lipińskiego 3/31 (Budynek Hotelu Panorama, 10 piętro)
Kontakt bezpośrednio do salonu
Kontakt do Pauliny Pastuszak 605 240 769
e-mail: poczta@*****************
GG: 2792811

ALL4NAILS
Kraków
Oboźna 11
tel. 0691 384 191

to takie pierwsze, które przychodza mi do głowy, ale jest wiele wiele więcej, jak cos sobie przypomnę to dam znać
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:23   #485
Beniulka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 120
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

http://www.salon4beauty.pl/4beauty-oferta.html
Albo tu bo o ile dobrze pamiętam to jesteś z Jasła,prawda?!
Beniulka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:23   #486
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Hej Kobietki

Natra o rany nie wyglądało to dobrze, a z tej Twojej kierowniczki to niezła pacjentka, oj dobrze, że Ty zachowałaś trzeźwość umysłu i nie dałaś się namówić na to smarowanie. Całe szczęście, że nie pozostawały Ci rozległe blizny.
No i łączę się w bólu chorobowym bo ja ledwo żyję, kolejne przeziębienie.. odnośnie anginy często mam, kiedyś miałam tak, że nic mnie nie bolało tylko ciągle pić mi się chciało.. piłam 5 litrowy baniak wody na dzień. Rodzice "matko cukrzyce masz" wysłali mnie do lekarza a tam zajrzeli mi w jamę i ponoć był taki ropień, że dziwili się, że z bólu się nie zwijam.

agatacia rany te zwroty paznokciowe to dla mnie czarna magia długo się tym zajmujesz? robisz tylko pazurki czy jeszcze jakąś kosmetykę??

Mimbi super Wam się z tą salą ułożyło, ja właśnie planuję panieński zrobić na powietrzu..

Właśnie planujecie jakieś wieczory panieńskie? Ja doszłam do wniosku, że skoro robimy małe przyjecie tylko dla rodziny najbliższej to koleżanki moje zaproszę na panieński, myślę, że to nie będą wielkie koszta a i się rozerwiemy trochę
__________________

nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:28   #487
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
W Sączu masz
PERFECT BEAUTY
Studio Stylizacji Paznokci

ul. Żółkiewskiego 23
33-300 Nowy Sącz

tel. +48 18 442 33 88
tel. kom. +48 697 55 55 70

a jakby chciało ci sie jechac do krakowa to masz juz całe multum:
KRAKÓW

ATTRACTION Wioleta Głogowska, Małgorzata Ryba

ul. Chodkiewicza 4
tel. +48 12 35 75 266

Studio Kreacji Paznokci „Fanaberia” (to miejsce polecam przede wszystkim, bo szkoliłam się u Pauli )
ul. Lipińskiego 3/31 (Budynek Hotelu Panorama, 10 piętro)
Kontakt bezpośrednio do salonu
Kontakt do Pauliny Pastuszak 605 240 769
e-mail: poczta@*****************
GG: 2792811

ALL4NAILS
Kraków
Oboźna 11
tel. 0691 384 191

to takie pierwsze, które przychodza mi do głowy, ale jest wiele wiele więcej, jak cos sobie przypomnę to dam znać
Dzięki Ale ja do Krakowa mam 3 h jazdy, a do Sącza 1,5 A z Jasła kogoś znasz??
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 14:28   #488
Beniulka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 120
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Kurczę ja też dopiero teraz zobaczyłam Twoją rękę po poparzeniu Jaaa współczuję Ci bardzo! Dobrze,ze już okej ale nawet nie wyobrażam sobie tego bólu..biedna

Ja z kolei 16 kwietnia mam imieniny,tak więc będziemy chyba razem tu imprezowały albo jakieś piffko wspólnie dygniemy

Ja z panieńskiem odpuszczam,wolałabym żeby TŻ też nigdzie się nie włóczył Więc razem doszliśmy do wniosku,że nie robimy żadnego panieńskiego ani kawalerskiego. Jeszcze jakieś głupie pomysły przyszłyby do głowy Jego kolegom...

Edytowane przez Beniulka28
Czas edycji: 2010-03-22 o 14:33
Beniulka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:30   #489
monika1001
Zadomowienie
 
Avatar monika1001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 1 450
GG do monika1001
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Natra jak dobrze,ze juz po oparzeniu ani sladu Oo kochana 15 i 16 kwiecien imprezka sie szykuje!
nestka zdrowia zycze,nie choruj nam na wiosenke

Wiecie,ze jeszcze 2 tyg,i swieta Ja juz powili zabieram sie za wiosenne porzadeczki Mialam jechac na swieta do Polski,ale tak wyszlo,ze pojade po.Moze to i dobrze bo spedze je z Tztem,a tak biedny by tu sam siedzial
__________________
Za kazdym nickiem kryje sie imie,za kazdym imieniem kryje sie czlowiek.Za kazdym czlowiekiem-uczucia.
Szanujmy sie nawzajem w sieci..


Papierowo-zapraszam http://papierowyzakatek.blogspot.com/

Edytowane przez monika1001
Czas edycji: 2010-03-22 o 14:32
monika1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:35   #490
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez monika1001 Pokaż wiadomość
Natra jak dobrze,ze juz po oparzeniu ani sladu Oo kochana 15 i 16 kwiecien imprezka sie szykuje!
nestka zdrowia zycze,nie choruj nam na wiosenke

Wiecie,ze jeszcze 2 tyg,i swieta Ja juz powili zabieram sie za wiosenne porzadeczki Mialam jechac na swieta do Polski,ale tak wyszlo,ze pojade po.Moze to i dobrze bo spedze je z Tztem,a tak biedny by tu sam siedzial
Będzie biba Już nie mogę sie doczekać.
A tak z innej beczki - kobitki doradźcie co kupić naszym przyjaciołom na wieczór kawalersko-panieński?? Idziemy z TŻtem gdzies za miesiąc i nie mamy pojęcia co im dać....
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:37   #491
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Beniulka, z tym salonem do którego linka podałaś to zastanowiłabym się 2 razy - nie ma w galerii jakichkolwiek zdjęc stylizacji, a produkty na jakich dziewc zyny pracują nie ciesza się zbyt dobrą opinią (delikatnie mówiąc). Ączkolwiek oczywiście mogę się mylić, trudno jednak bez zdjęć coś powiedzieć.

Nestka, mój pierwszy kurs zrobiłam prawie 3 lata temu, potem w listopadzie 2008 dwa kolejne i ostatni w lipcu 2009. Jednak pracuję w tym zawodzie dopiero około roku, wcześnie sporadycznie uszczęśliwiałam znajome w domu. Także mozna powiedzieć, że zielona jeszcze jestem, doszkolonko by się przydało, ale niestety sie do Polski w najbliższym czasie nie wybieram. A z wykształcenia jestem archeologiem

Ja chyba wieczór panieński sobie daruję - nie mam tutaj nikogo tak na prawdę bliskiego, z kim chciałabym świętować. Dwie przyjaciółki zostały w Polsce... Jedna odwiedzi nas w Irl ale to po naszym ślubie, więc może wtedy zrobimy wieczór panieński -poślubny.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 14:44   #492
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez Beniulka28 Pokaż wiadomość
Kurczę ja też dopiero teraz zobaczyłam Twoją rękę po poparzeniu Jaaa współczuję Ci bardzo! Dobrze,ze już okej ale nawet nie wyobrażam sobie tego bólu..biedna

Ja z kolei 16 kwietnia mam imieniny,tak więc będziemy chyba razem tu imprezowały albo jakieś piffko wspólnie dygniemy
Dziekuje
Napewno wypijemy tu na forum wszystkie po piwku
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:50   #493
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Natra, na razie nie przychodzi mi nikt do głowy z okolic Jasła, ale jakby co to dam znać
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 15:01   #494
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Ok jak sobie cos przypomnisz to pisz
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 15:13   #495
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

hehe noo to zrobimy tu sobie imprezkę w połowie kwietnia

agatacia archeologia musi być ciekawa, jak byłam mała się fascynowałam tym (naprawdę mała, miałam książkę o dinozaurach i śladach po ich bytowaniu)

monia dziękuję zabrałam dziś wielgachny segregator z literaturą do domu żeby w zimnym labie nie siedzieć itrochę w cieple się podkurować jednak coś robiąc.

Natra, u mnie zazwyczaj kupują dla kobiety jakąś sexi haleczkę na noc, koleżanka już mężatka mówi, że się baaardzo przydała a jak bardziej z jajem to może jakiś poradnik w stylu wychowaj męża bądź jest taka śmiesznie napisana książka " Jak to się robi? Niezbędnik seksualny" ja boki zrywałam ale też czegoś można się dowiedzieć

Beniulka mój to pewnie z kolegami by pił, ale faktycznie różne rzeczy o panieńskich/kawalerskich się słyszy. Ja bym tylko chciała posiadówę taką zrobić.

Dziewczyny długo jesteście z TŻ-tami?? Bo ja dziś sobie uświadomiłam, że za chwilę będzie 6 lat, nie wiem kiedy to zleciało..
__________________

nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 16:25   #496
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

nestka My tez nie chcemy wieczorów panieńskich i kawalerskich. Pewnie zrobimy cos w tym stylu co znajomi, czyli wspólna imprezkę Mówisz, ze haleczka no a dla jej TŻta co?

W maju pyknie nam 4 lata razem
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 18:39   #497
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

[QUOTE=Natra;18056450]
Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość



No to super, że macie miejscówkę załatwioną A gdzie wybieracie się w podróz poslubną??

Wlasnie nie mamy pojecia. TŻ nie chce leciec, ja nie chce jechac, wiec jak tak dalej pojdzie, to wyladujemy na dzialce. Ja bym chciala Chorwacje albo Czarnogore (jestem balkanistka), ale tam slabo z samolotami, a jechac autokarem, czy ktoryms z naszych rozpadnietych samochodow, to niespecjalnie mi sie usmiecha. Moze uda mi sie zmusic TŻ do wylotu na Hvar albo inna wyspe, zobaczymy. Raczej kierunek Balkany, przynajmniej sie dogadam. Ja bym chciala wrocic do Albanii, ale TŻ nie chce tam za zadne skarby. Nigdy nie byl, nie wie, co traci

Cytat:
Napisane przez Natra Pokaż wiadomość
Wracając do ręki - jak sie na mnie wrzątek wylał to ja byłam w takim szoku, ze nic mnie nie bolało i dopiero po jakiś 3 minutach jak doszlo do mnie, ze to gotujaca się woda - tak zaczęło boleć że ryczałam przez godzine dopóki rodzice po mnie nie przyjechali i nie zawieźli do szpitala. Siedziałam godzine sama w łazience i beczałam jak bóbr. Cały czas trzymałam reke pod lodowatą woda i było ok do momentu wyjęcia ból masakryczny. No ale niestety nogi nie byłam w stanie wsadzic razem z ręką do umywalki i na nodze miałam oparzenie 2 stopnia. A lekarz na pogotowiu powiedział, ze jakbym sie sama nie ratowała ta zimna woda to bym miała za***iste blizny. A tak na koniec napisze, ze moja kierowniczka chciała mi posmarowac reke tłustym balsamemi zawinąć bandazem - jednym słowem kretynka, aaaa no i pytała czy mam autobus do domu.
Nie wyobrazam sobie jak to musialo bolec. Bardzo Ci wspolczuje i ciesze sie, ze udalo Ci sie to zaleczyc.
Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
Mimbi super Wam się z tą salą ułożyło, ja właśnie planuję panieński zrobić na powietrzu..

Właśnie planujecie jakieś wieczory panieńskie? Ja doszłam do wniosku, że skoro robimy małe przyjecie tylko dla rodziny najbliższej to koleżanki moje zaproszę na panieński, myślę, że to nie będą wielkie koszta a i się rozerwiemy trochę
Ja bede miala panienski weekend Jedziemy z grupa dziewczyn do mnie na wies do domu, w planie alkohol na tarasie, aquapark i inne rozrywki
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:51   #498
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

[QUOTE=mimbi;18065715]
Cytat:
Napisane przez Natra Pokaż wiadomość


Ja bede miala panienski weekend Jedziemy z grupa dziewczyn do mnie na wies do domu, w planie alkohol na tarasie, aquapark i inne rozrywki
No too tylko pozazdrościć Poszalejecie
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:13   #499
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

mimbi, ja my tez myśleliśmy o Chorwacji jednak ciężko nam było znaleźć jakąś ciekawa ofertę i poprzestaliśmy na Grecji (tam jeszcze nie byliśmy, a w końcu to wstyd dla archeolożki ) Zawsze jeżdżąc na wakacje jeździlismy na własna rękę - tzn. sami rezerwowaliśmy przeloty, hotele, pełen luz. Jednak tym razem, zdecydowalismy się wziąć all inclusive - jeden jedyny raz mamy miesiąc miodowy i na prawdę chciałam skupić się na ciekawszych rzeczach niż zamartwianie się gdzie kupic chleb, jesli wiecie o czym mówię

Nestka nam z tż też szósty rok już leci

Zazdroszczę wam tych wieczorów panieńskich, strasznie chciałabym się spotkać z moimi przyjaciółkami, pogadać, poszaleć jak na studiach...
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-03-22 o 21:14
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 22:18   #500
Beniulka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 120
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Bry wieczór
Nestka dzięki za zapro
Mimibi no to ładnie dacie czadu!! A kiedy to szykuje się ta weekendowa impra?
My dwa lata temy zrobiliśmy sobie dwutygodiową wyprawę autem do Chorwacji i zahaczyliśmy na kilka dni o Montenegro Było bajkowo..mmm wspaniałe wakacje,cudowne widoki,miejsca..no naprawdę szczerze polecam! A najbardziej podobał nam się Dubrownik,kiedyś tam jeszcze na pewno wrócimy!

Od jakiegoś czasu zastanawiam się dokąd wybrać się w podróż poślubną i ja obstaję za Marokiem.Ciekawe miejsce a przy tym nie zrujnuje nas finansowo Choć niestety mój TŻ też nie jest fanem latania
Ja już chyba kiedyś o tym pisałam ale się powtórzę,że równo w dzień naszego ślubu miną 3 lata od naszej pierwszej randki
Beniulka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 01:48   #501
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Z krótkich fajna jest też taka:
Podobają mi się krótkie sukienki, ale tutaj PM wygląda, jakby szła do Pierwszej Komunii, a nie do ślubu Może to przez te białe rajstopy.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 07:28   #502
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Agatacia jesteśmy koleżankami po fachu Ja też po archeologii My mieliśmy podróż poślubną w pigule, tylko 3 dni. Dlatego planujemy dłuższy wyjazd do Chorwacji. Z tego co czytam niektóre z Was tam były. Prześlijcie mi proszę na priv jakieś namiary na ciekawe miejsca.
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 08:39   #503
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

[QUOTE=Natra;18068038]
Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
No too tylko pozazdrościć Poszalejecie
Mam nadzieje, ze w niedziele bedziemy juz w takim stanie, ze bedziemy mogly samochodami wracac do domu

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
mimbi, ja my tez myśleliśmy o Chorwacji jednak ciężko nam było znaleźć jakąś ciekawa ofertę i poprzestaliśmy na Grecji (tam jeszcze nie byliśmy, a w końcu to wstyd dla archeolożki ) Zawsze jeżdżąc na wakacje jeździlismy na własna rękę - tzn. sami rezerwowaliśmy przeloty, hotele, pełen luz. Jednak tym razem, zdecydowalismy się wziąć all inclusive - jeden jedyny raz mamy miesiąc miodowy i na prawdę chciałam skupić się na ciekawszych rzeczach niż zamartwianie się gdzie kupic chleb, jesli wiecie o czym mówię
Ja bylam w Grecji. Jest rownie brudno jak w Albanii, ale Albania kusi mnie swoja dzikoscia, natomiast w Grecji juz wszystko zostalo odkryte Choc w Salonikach morze piekne i pilam przepyszna kawke.

Cytat:
Napisane przez Beniulka28 Pokaż wiadomość
Mimibi no to ładnie dacie czadu!! A kiedy to szykuje się ta weekendowa impra?
My dwa lata temy zrobiliśmy sobie dwutygodiową wyprawę autem do Chorwacji i zahaczyliśmy na kilka dni o Montenegro Było bajkowo..mmm wspaniałe wakacje,cudowne widoki,miejsca..no naprawdę szczerze polecam! A najbardziej podobał nam się Dubrownik,kiedyś tam jeszcze na pewno wrócimy!
No Dubrownik to klasyk. Podczas wojny zostal bardzo zniszczony przez Serbow, zajmowalam sie ta tematyka. Ale rzeczywiscie jest piekny, choc mnie bardziej podoba sie Split, zwlaszcza Palac Dioklecjana. Cudownie byloby tam mieszkac, zreszta ktora krolewna nie chcialaby mieszkac w palacu?
Cytat:
Napisane przez margaryt Pokaż wiadomość
Dlatego planujemy dłuższy wyjazd do Chorwacji. Z tego co czytam niektóre z Was tam były. Prześlijcie mi proszę na priv jakieś namiary na ciekawe miejsca.
Wyslalam PW

Nestka dziekuje za zaproszenie.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:36   #504
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cześć
Wy sobie gadu gadu od samego rana a ja uczę sie na angielski, bo mam dzis zaliczenie. Ale akurat ang to jedyny przedmiot, który przyswajam łatwo i z przyjemnością
To do wieczora kobitki
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 13:25   #505
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

hej

ja walczę z literaturą i próbuję stworzyć konspekt mojej pracy ale nie idzie mi zupełnie

margaryt zdasz nam krótką relacje z Twojego dnia??
__________________

nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 07:11   #506
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
margaryt zdasz nam krótką relacje z Twojego dnia??
Pewnie, tylko czekam na foty od fotografa
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 11:32   #507
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Dziewczynki, u mnie piekna pogoda, ptaszki spiewaja, slonce swieci, az chce sie zyc
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 11:48   #508
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Oj u mnie też jest cudna pogoda
Gotuje właśnie obiad i zaraz jak skończę biorę TŻta, pieska i śmigamy na wieś do rodzinki
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:48   #509
monika1001
Zadomowienie
 
Avatar monika1001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 1 450
GG do monika1001
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Hej U mnie tez cieplutko 19stopni az! Nie chce sie w domu siedziec hih.
Cos tu cichutko
__________________
Za kazdym nickiem kryje sie imie,za kazdym imieniem kryje sie czlowiek.Za kazdym czlowiekiem-uczucia.
Szanujmy sie nawzajem w sieci..


Papierowo-zapraszam http://papierowyzakatek.blogspot.com/
monika1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 12:03   #510
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??


no Dokładnie - jakos zbyt cicho u nas No ale w taką pogodę wszystkie pewnie spędzają czas na świeżym powietrzu
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.