30,40 plus od A do Z cz.3 - Strona 186 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-25, 20:33   #5551
Elsa...
Raczkowanie
 
Avatar Elsa...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Re: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Elsa robisz smaka tym lassi. Wieki nie mialam w ustach
A jeszcze mango.

Ja wlasnie w kuchni walcze z bezami. Ciekawe czy wyjda
I jeszcze bezy...
To Irenkaaa do bezów lassi...mango, woda z lodówki, jogurt naturalny, trochę miodu, szczypta soli i dwa utłuczone w moździerzu kardamony....zmiksować i popijać bezy!....
Zamieńmy się...ja Wam nagotuję smacznych "dziwactw"...a Wy mi sernik, makowiec i bezy!........
Tigerr a w Bieszczadach byłaś w Przystanku Cisna?.....jak nie to koniecznie kiedyś tam zanocuj całkowicie magiczne miejsce, a kuchnia jedna z lepszych jakie w życiu próbowałam....

Edytowane przez Elsa...
Czas edycji: 2013-03-25 o 20:38
Elsa... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 20:53   #5552
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

To mi jeszcze podpowiedzcie, co zrobić z cynamonem w postaci kory...? Jak takie małe cygara wygląda, a ja zawsze miałam normalny proszek Myślałam o tarce, ale go nie wzięła...Tłuczek...?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 20:56   #5553
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Tu
http://www.reallyree.com/2013/02/new...erfecting.html
widać ten kolor , nr 2

Ładny nawet ... ale widać , że krycie żadne ... tylko kolorek nada ...
Dla mnie za mało żółty ... Ostatnio mam obsesję, na punkcie żółci w podkładach ... to pewnie efekt deficytu słońca ....

Bbratku
nie będzie za ciemny, jak się go dobrze rozprowadzi ...
otwieraj i smaruj .... i wysmaruj , a na niego koniecznie sypki puder

Elsa , jestem za każdym razem w Cisnej, ale akurat w "Przystanku..." nie miałam okazji .... My nocujemy w Natura Park w Stężycy - to jest co-półroczna duża impreza rodzinno-offroadowa, więc i ludu dużo....i miejsca potrzeba
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 20:59   #5554
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

moze mozdzierz pomoze
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:03   #5555
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 467
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

TIG, zamierzam chyba używać solo, bo te pudry to jednak niezbyt
Podobno ten akurat BB jest najbardziej kryjący z tych, które ostatnio się ukazały, ale nie napalam się na cuda.
Mam w planach po prostu zakup jakiegoś fajnego podkładu, pewnie z Guerlaina. To jednak moja ulubiona marka, mam zamiar wrócić do kupowania ich produktów, po kilku ostatnich makabrycznych doświadczeniach z markami typu Bourjois i tym podobne rossmannowe.
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:12   #5556
Elsa...
Raczkowanie
 
Avatar Elsa...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Elsa , jestem za każdym razem w Cisnej, ale akurat w "Przystanku..." nie miałam okazji .... My nocujemy w Natura Park w Stężycy - to jest co-półroczna duża impreza rodzinno-offroadowa, więc i ludu dużo....i miejsca potrzeba [/QUOTE]

Rozumiem Tigerr.......ale gdybyś kiedyś przy innej okazji w okolicy była...to warto, naprawdę....

Kama korę to do kompotu a jeszcze lepiej pyszny pilaw z nią zrobić....
Kora ma inne zastosowanie niż proszek....są też różne rodzaje kory i one też trochę do innych potraw się nadaja........podob nie jest z estregonem, wanilią, liściem laurowym itd....są różne rodzaje i mają różne zastosowania kulinarne....

Edytowane przez Elsa...
Czas edycji: 2013-03-25 o 21:14
Elsa... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:17   #5557
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Moździeża nie mam. Czyli nic z nią nie robic, w całości dodać do potrawy...? Pilaw z kurczakiem, jak rozumiem...? Bo kompotu jabłkowego nie lubię...Gruszkowego też nie - jabłka z sypkim cynamonem, do ciasta albo z ryżem - i owszem

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-03-25 o 21:18
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 21:26   #5558
Elsa...
Raczkowanie
 
Avatar Elsa...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Moździeża nie mam. Czyli nic z nią nie robic, w całości dodać do potrawy...? Pilaw z kurczakiem, jak rozumiem...? Bo kompotu jabłkowego nie lubię...Gruszkowego też nie - jabłka z sypkim cynamonem, do ciasta albo z ryżem - i owszem
Tak Kama do pilawu w całości (z sypkim się nie robi pilawu oryginalnie i do tego też lepiej wybrać korę o wytrawnym smaku a nie "deserową"), jeśli lubisz z kurczakiem to czemu nie ja pilawy bez mięsa robię.
żurawinowo- malinowy z laską cynamonu, albo rabarbarowo-pomarańczowy...pewnie jeszcze i jakieś ale te robię najczęściej z laską...
Jabłka też można z laską zrobić zamiast z sypkim...

Edytowane przez Elsa...
Czas edycji: 2013-03-25 o 21:27
Elsa... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:31   #5559
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Dupa mi urośnie przez Wasno przestanieta o tym żarciu czy nieburczy mi w brzuchu..Ja jak koń kuzwa na sucharach zasuwam ,a Wy tu papu i papuDokładam o mięchu..Co mam czynić..trzeba sie włączyc w dyskusję,chodz na głodzie hi hi.. Lubicie łopatkę,karkówkę....Jeste m zakochana w wersji Winiar..Sposób na ..Mięso kruche,smakuje wyśmienicieCo ,ja mięsożerna nie jestem,pochłaniam w ilosciach dość sporychWystarczy cebulę wkroic,keczupem polać..Zdrowe,bez tłuszczu- we woreczku,kruche..Pyszne.. BRAT,KROP witajcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 68863_big.jpg (113,0 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2013-03-25 o 21:32
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:38   #5560
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Kama http://antonina-guzik.blogspot.com/2...yal-brand.html

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Elsa co Ty z ta laską w kuchni wyczyniasz hi hi..Tak nie mozna ..kobietoTwoje potrawy jak podróze,brzmią -magicznie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:39   #5561
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez BBRAT Pokaż wiadomość
TIG, zamierzam chyba używać solo, bo te pudry to jednak niezbyt
Podobno ten akurat BB jest najbardziej kryjący z tych, które ostatnio się ukazały, ale nie napalam się na cuda.
Mam w planach po prostu zakup jakiegoś fajnego podkładu, pewnie z Guerlaina. To jednak moja ulubiona marka, mam zamiar wrócić do kupowania ich produktów, po kilku ostatnich makabrycznych doświadczeniach z markami typu Bourjois i tym podobne rossmannowe.
Jak to pudry NIEZBYT ?!
Przecież było dobrze ? Zadowolona byłaś z tego burżuja sypanego ...

Z Guerlaina , jeśli chcesz delikatny, lekkokryjący i leciutki podkład , to Lingerie ...
2 na zimę , a 3 na lato ....


Ja, jakoś tak strasznie zbladłam teraz ... Mój ukochany EL DW kolor TAWNY jest dla mnie za ciemny A zawsze używałam go w zimie , przecież ....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 21:47   #5562
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ty se Goś hemoglobinę zbadaj..paskudzie..Tawny kupiłam..Desert beige wczesniej uzywałam.Zbladła:ba ba:.Jaki to pędzel Tig?Daj linusiaKaśka a Ty jaki odcień uzywasz EL?Kartuzy ,czy Wy pamiętacie moją nieszczęsna halkę21 jadę tak daleko..walczyć o honor
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 22:00   #5563
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ty se Goś hemoglobinę zbadaj..paskudzie..Tawny kupiłam..Desert beige wczesniej uzywałam.Zbladła:ba ba:.Jaki to pędzel Tig?Daj linusiaKaśka a Ty jaki odcień uzywasz EL?Kartuzy ,czy Wy pamiętacie moją nieszczęsna halkę21 jadę tak daleko..walczyć o honor
Misz, ja do podkładu używam tego :
http://maestrobrush.pl/pl/pedzle-do-...ation-iii.html

Ale ten , krótki , który mamy z EDM , bodajże , też będzie się nadawał , tylko koniecznie go trzeba zwilżyć... np. psiknąć wodą termalną , by był wilgotny ...( ja akurat maczam w hydrolacie i odsączam )

Misz , a kolor Desert Beige nie był dla Ciebie za jasny ?
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 22:31   #5564
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Elsa... Pokaż wiadomość
Ło matko....ale mi na sernika i makowca zrobiłyście chęć....zwłaszcza, że wielce uradowana jestem bo mi dziecię do wybranego przedkszkola przyjęli...))

ciesze sie razem z Toba


Cytat:
Napisane przez Elsa... Pokaż wiadomość
I jeszcze bezy...
To Irenkaaa do bezów lassi...mango, woda z lodówki, jogurt naturalny, trochę miodu, szczypta soli i dwa utłuczone w moździerzu kardamony....zmiksować i popijać bezy!....
Zamieńmy się...ja Wam nagotuję smacznych "dziwactw"...a Wy mi sernik, makowiec i bezy!........
Tigerr a w Bieszczadach byłaś w Przystanku Cisna?.....jak nie to koniecznie kiedyś tam zanocuj całkowicie magiczne miejsce, a kuchnia jedna z lepszych jakie w życiu próbowałam....
beziki w wiekszosci moj zagarnal
mango uwielbiam a juz w lassi szczegolnie
z kardamonem nie pamietam zebym robila ale khir juz raczej tak i tez mi w sumie przypomnialas te smaki



Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Moździeża nie mam. Czyli nic z nią nie robic, w całości dodać do potrawy...? Pilaw z kurczakiem, jak rozumiem...? Bo kompotu jabłkowego nie lubię...Gruszkowego też nie - jabłka z sypkim cynamonem, do ciasta albo z ryżem - i owszem
uwielbiam kompot gruszkowy
babcie mi przypomina

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dupa mi urośnie przez Wasno przestanieta o tym żarciu czy nieburczy mi w brzuchu..Ja jak koń kuzwa na sucharach zasuwam ,a Wy tu papu i papuDokładam o mięchu..Co mam czynić..trzeba sie włączyc w dyskusję,chodz na głodzie hi hi.. Lubicie łopatkę,karkówkę....Jeste m zakochana w wersji Winiar..Sposób na ..Mięso kruche,smakuje wyśmienicieCo ,ja mięsożerna nie jestem,pochłaniam w ilosciach dość sporychWystarczy cebulę wkroic,keczupem polać..Zdrowe,bez tłuszczu- we woreczku,kruche..Pyszne.. BRAT,KROP witajcie
Miszka moj polubil te miesa typu karkowka szczegolnie ze zawsze staram sie z worka robic i z marynata / przyprawianiem to czesto kombinuje bo lubie urozmaicac

na jutro mu sie udka od wczoraj mocza w przyprawach i sosiku z kechupu , majonezu
w worku od wczoraj wiec jutro powinien miec jak trzeba

ja sie staram jesc jak najmniej miesa az w koncu mi sie calkiem znudzi i znowu bede zielskożerna jak kiedys
lepiej to wplywa na moje stawy i nie tylko
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 22:33   #5565
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Używałam go jakis czas temu,pasował mi odcień desert beige..Ale i u Ciebie tawny był oki..Malowałam sie na wspólna kolacje-pamietasz?Czekam teraz na Caritę ze Stanów- ..Jestem ciekawa,marka droga.
Carita - PROGRESSIF ANTI-RIDES, teint lissant, anti-time foundation...Bratowa ma mi przywieść...Pisała,że boski
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 22:36   #5566
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Myslicie, ze dziala? http://www.111skin.com/products-page...d-night-cream/
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 22:38   #5567
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Kupiłam Tig ten,tańszy a tez g chwalą..http://allegro.pl/hakuro-h50s-pedzel...120613069.html Zastosuję Twoja poradę pedzlową skarbie,na idealna gębę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:04   #5568
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 467
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

TIG, moje uznanie dla sypkiego Burżuja trwało może z tydzień. Pomijam brak czasu rano na takie sztuczki. Efekt pudrów (prasowanych, sypkich) na mnie - jednak jakoś mi nie pasuje, choć nie umiem podać konkretnego powodu.
Healthy Mix z lusterkiem (ten okrągły czerwony) jest straszny użyłam raz, o jeden raz za dużo i korzystam teraz tylko z lusterka, bo wcześniej nie posiadałam żadnego przenośnego lusterka.
A potem w dużej promocji kupiłam puder prasowany (tejże firmy) Bio-Detox (białe podłużne pudełko) i był to taki HORROR że już chyba nigdy żadna siła ludzka czy nadprzyrodzona nie pchnie mnie ku żadnym pudrom Omijam szerokim łukiem.
Ale dzięki niemu właśnie (Najgorszy Kosmetyk (moich) Wszechczasów) cofam moje okrutne słowa pod adresem kulek z Avonu. Jednak nie są aż takie złe. Jak widać zdarzają się kosmetyki milion razy gorsze, makabryczne po prostu, w których nie da się wyjść z domu w żaden sposób, nawet w czapce i ciemnych okularach, na zaplecze budynku do śmietnika
Pudry brązująco-rozświetlające oczywiście nadal uwielbiam, to zupełnie inna bajka.
A, no i zrobili mi sporą odlewkę podkładu Lancome Visionare, dobrze dobierając kolor (03). Nie gustuję wprawdzie w markach Loreala, ale może to jednak coś fajnego, zobaczę.

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2013-03-26 o 08:37
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:23   #5569
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

uklika
Lapi dzieki za przepis. Ta mase to na wierzch czy przekroic ciasto? Ale jak na mase czekolada to chyba na wierzch?
......................... ......................... ......................... ......................... ...........

na wierzch , na wierzch , samo ciasto jest cienkie i mocno czekoladowe a masy dużo i wygląda jak tort jak zrobisz w okrąglej tortownicy , no pychszota i prezentuje się bardzo ładnie posypane czekoladą ...
o fotkę wklejam bo ten przepis na jakimś blogu kulinarnym znalazłam ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-03-26 o 07:25
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 07:27   #5570
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Na kieszeń i wyobraźnię na pewno
Testowałam już ileś takich miracle różnych firm i twierdzę, że można od biedy spróbować miniatur - ale jak się chce super efekt - to lepiej taką kasę na medycynę estetyczna wydać, nie kosmetyk
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 09:20   #5571
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Bbrat, padnę z Ciebie ... Ja lubię i pudry sypane i prasowane.... Dla mnie one spełniają rolę bardziej wygładzającą niż matującą..Zawsze nim wykańczam makijaż ...
Tego czerwonego Burżuja używa teraz moja koleżanka i mówi, że jest lepszy niż wszystkie Dior-y i Chanel-e

Miszka , kupiłaś b. dobry pędzel... Dla mnie pędzle Hakuro są świetne
Kupiłam zestaw mojej Kaśce, na zasadzie , że niech ma i się uczy sztuki makijażu, ale bez mojej rujnacji finansowej i okazało się , że są SUPER!

A tego małego z EDM już nie masz?

uklika , krem na pewno działa , ale tak jak napisała Kama , głównie na echo w kieszeni... Nie wierzę w takie cuda ...

Dostałam dziś @ , pierwszą od prawie dwóch lat , taką "normalną" , bo zrobiłam miesięczną przerwę w tabletkach ant. i tak jakby ktoś kranik odkręcił ... Po - to dopiero będę blada ....
A z tą morfologią to niezły pomysł jest, kurcze , bo taka blada , to ja nie pamiętam żebym była ....

Chyba gdzieś powinnam mieć próbkę tego Desert beige z EL DW, zaraz poszukam i wypróbuję ...

Postanowiłam też się nie kwasić jednak , odłożyłam kwasy na jesień ...
Czekam na słońce ...Chcę się opalić ... Rozważam też wizytę w solarium , tak ze dwa razy ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 09:27   #5572
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Tig tez czekam na slonce wlasnie kurier przyniosl mi 2 opakowania Ducray + 50 to chyba jeden z najlepszych filtrow
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 09:30   #5573
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 467
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

TIG, chyba nie podjadę jednak tam, do Dominika. Trochę to daleko ode mnie, jechałabym całkiem w ciemno, no nie wiem. Tu w pobliżu mam kilka fajnych miejsc, kuszących, żeby je wypróbować. Dorwałam już nawet młodego artystę z wymyślnym tatuażem na opalonym karku, w fajnym klimatycznym salonie połączonym ze studiem fotografii. Jednak najbliższy wolny termin do tego chłopaka to... 12 kwietnia.

Nie otworzyłam na razie BB Clarinsa. Biję się z myślami, czy nie pójść jeszcze raz do Douglasa, nie usmarować się jedynką i dwójką i ewentualnie może odmienić. Doradź mi

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2013-03-26 o 09:37
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 09:37   #5574
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Dopijam kawę i jadę na lotnisko po moje dziecię Stęskniłam się za nią strasznie.
Miszka myślę, że w maju tę kawę w sercu Kaszub wypijemy
Pomyślności w walce życzę.

Myślę, że nowy Revlon ma kolorystykę zbliżoną do colorystay. Tylko w colorystay kolor dla cery suchej nie odpowiada kolorowi dla cery mieszanej. Ja jestem chętna na ten nowy, sugerując się kolorystyką colorystay wybrałabym natural tan. Na tych zdjęciach co Uklika podała jest on ciemny. Na innych jest taki jak w colorystay. I bądź tu mądry człowieku.
Colorystay mam w kilku odcieniach, przy chwili czasu porównam na spokojnie.

Lapi przepis zachęcający. Nadaje się na świąteczny stół ?

Serniki kocham miłością dozgonną. Piję tę kawę i taki jeden kawałeczek byłby doskonałym dodatkiem

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Zobaczcie tu kolory Revlona:

http://www.revlon.com/Revlon-Home/Pr...ed-Makeup.aspx

nazwy identyczne jak colorystay.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 09:51   #5575
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Kaśka -mam nadziejęWalka tia -mam ochotę babie..pip..nie cenzuralne słowoChcesz spróbować tego nowego revlona w musie to Ci wyslę..Pytałam sie jaki kolor EL używasz Kama a Ty ile masz do Kartuz?Moze zostaniemy dobę dłuzej,na zwiedzenie rejonu...Lapi ,po ostatnim Twoim przepisie,rozsmakowałam się w marchewkowymCzas na zmianę mówiszFaktycznie,wygląd a ładnie. Ukilika..nie działa.. Irenka miałam napisać wczoraj to samo..przypomina mi babcię..kompot gruszkowyz gożdzikami taki...Zawsze namiętnie łapką w słoiku grzebałam,by wydobyć slizgą gruszeczkęTig te płaskie mniejsze mam dwa,a co..mozna nimi też?Mam je do pudrów.Jeden do La mer,drugi do Woulonga...Goś jak tam włoski po fryzjerze z Gdanska?Lepiej sie ukladają?Widzisz róznicę??Ty jaki kolor nakładasz,jak sama farbujesz włosy,w domu..z jakiej firmy ,kupujesz farby?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:36   #5576
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Miszu zobacz jaka dobra cena RBR na all, to nawet chyba ten kolor, który testowałaś? http://allegro.pl/rouge-bunny-rouge-...116470759.html
Masz rozprawę z tą kobietą z all?

Lapi ciasto wygląda pysznie, uwielbiam mascarpone tylko ja w kwestii pieczenia ciast jestem słaba, jedyne co piekę to tartę truskawkową, co trzeba zrobić żeby nie wyszedł zakalec z tego ciasta pod mascarpone?

Uklika, krem 600 funtów szaleństwo, żaden krem nie zdziała cudów, żaden nie jest wart takiej kasy! ale masz rozmach
Elsa to w Norwegi też jest taki problem z dostępem do dobrego przedszkola? myślałam, że tam w związku z b.małym przyrostem naturalnym nie ma takiego problemu...

jestem wstrętna, kupiłam ostatecznie torbę na lato taką jak na fotach, a w kwietniu będę przysłowiowo łapę lizać ufff jednak jestem kobietą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4-1000x1000.jpg (90,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2-1000x1000.jpg (33,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1-1000x1000.jpg (32,7 KB, 17 załadowań)
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:22   #5577
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Jeżeli ta zima się zaraz nie skończy to się chyba z nerwów popłaczę
Mam taką wysuszoną skórę przez to zimno i wiatr, pewnie leki przeciwgrypowe też swoje dołożyły. ECH

Testowałam krem Cream Ultra z firmy Klapp, to jakaś niemiecka profesjonalna marka, moja kosmetyczka robi z tych produktów zabiegi. Świetnie nawilżył, konsystencja taka jak lubię, twarz gładziutka, no same ochy i achy, niestety drogie cenowo jak Filorga
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:54   #5578
Elsa...
Raczkowanie
 
Avatar Elsa...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Elsa to w Norwegi też jest taki problem z dostępem do dobrego przedszkola? myślałam, że tam w związku z b.małym przyrostem naturalnym nie ma takiego problemu...

jestem wstrętna, kupiłam ostatecznie torbę na lato taką jak na fotach, a w kwietniu będę przysłowiowo łapę lizać ufff jednak jestem kobietą[/QUOTE]
Fuerta faaaajna ta torba...

A wiesz, że nie wiem jaki tu mają przyrost naturalny?......ale wydawało mi się, że nie taki niski...
Generalnie do jakiegoś przedszkola z komuny to tak średnio trudno się dostać, ale mnie interesowało dobre montessorii jedynie, ewentualnie waldorfskie i bez jedzenia a takich nie jest wiele i są prywatne. (Prywatne czy państwowe cena ta sama.......to się nazywa socjalizm pełną gebą!)....
Bardzo nam zależało na przedszkolu, bo nie możemy już czekać...Mała już teraz (ma 25 miesięcy) jest na poziomie rozwoju 3- 3,5 latka...musi jak najszybciej zaczać uczyć się norweskiego (TŻ ją trochę uczy ale to za mało)...i ja też a teraz nie mam czasu na to..... Rok przedszkolny zaczyna sie tu od sierpnia...
Fuerta tworzę listę "niezbędników do kupienia w Polsce" i skuszę się na jakieś serum is clinical....pisałaś, że lubisz...Masz może skład tego z 15% vitaminy C??.......

Kropeczka już chyba wiosna pełną parą zaraz ruszy!....bo tu na północy już drewno do kominków przestają sprzedawać...a wystawiają trampoliny i baseny........jes zce chwilka i w Polsce będziecie mieli upały...

Irenkaaa ja chyba z natury jestem jak to fajnie napisalaś "zielskożerna"...na szczęście mój TŻ też..(ale Małej i tak musze coś osobno czasami ugotować z dziczyzny)....jemy rybę czy owoce morza raz dwa razy na tydzień....i nie widzę potrzeby więcej nawet przy moich treningach siłowych 3 razy na tydzień plus 3 razy bieganie....to w zupełności wystarcza...
Dziś będzie łosoś (błee...nie przepadam ale czasami jem bo tani)....z prościutkim sosem kaparowym i smażonymi ziemniaczkami z miętą i sałatką z zielonej fasolki, plus zupa z rzepy a na deser koktajl z guawy....)....choć wolałabym te bezy...albo sernik....:-(

Edytowane przez Elsa...
Czas edycji: 2013-03-26 o 13:10
Elsa... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:15   #5579
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

fuertavertura
Lapi ciasto wygląda pysznie, uwielbiam mascarpone tylko ja w kwestii pieczenia ciast jestem słaba, jedyne co piekę to tartę truskawkową, co trzeba zrobić żeby nie wyszedł zakalec z tego ciasta pod mascarpone?
......................... ......................... ......................... ......................... ............

myślę ,że nie zrobisz zakalca , to dość łatwe ciasto ...wystarczy zostawić w piekiarniku po upieczeniu na jakiś czas i powinno być ok ..

ja to jakiś booom kucharski chyba przeżywam ...z wczoraj mi pory zostały to zrobiłam dziś zupę porową ,nie chwaląc się bardzo dobra jest .... jakoś tak co bym nie zrobiła pierwszy raz to wychodzi a ostatnio sporo eksperymentuje ...

nie przejmuj się Ila kiedyś też aż tyle nie gotowałam i nie piekłam ...to chyba z wiekiem przychodzi ...jeju i ja pisze coś takiego


też jestem na etapie szukania torebki , Twoja ładna , też lubię duże torby

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-03-26 o 13:17
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:25   #5580
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Nie zamierzam kupowac Fuerta Jeszcze na glowe nie upadlam Zastanawialam sie tylko co to za cudo za takie pieniadze. Za £600 to bym wolala na tydzien wakacji jechac, lezec w sloncu i sie marszczyc

Lapi ciasto zapisalam i w najblizszych dniach wyprobuje.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.