pozycjonowanie stron www - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-23, 08:46   #31
Paulina414
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 21
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cytat:
Napisane przez Natkapatka89 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie zgodzę się z poprzednimi opiniami, że najlepiej jest oddać sprawę w ręce fachowca. Ja mój biznes powierzyłam pozycjonowanie.com. Efektywnie prowadzą kampanię, ruch witryny zwiększa się z każdym tygodniem no i co najważniejsze, klientów przybywa
Dokładnie, najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Przynajmniej wtedy wiesz, że będzie efekt i samemu nie trzeba się tym zajmować. A co do firmy, to faktycznie pozycjonowanie.com są najlepsi.
Paulina414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 11:14   #32
chodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: pozycjonowanie stron www

Mała szeptana reklama nie jest zła..
Wiem że nie nabijam pozycjonerom kabzy ani klientów, jednak wciąż jestem zdania, że przez pierwsze 2-3 miesiące nie warto płacić za takie usługi. Mam 2 strony które nawet bez żadnego pozycjonowania same pokazują się w wynikach po jakimś czasie.
To moje zdanie, ale rozumiem, że jak ktoś nie oszczędza to nie będzie się w takie coś bawił. Rozumiem też, że mogą być ludzie którzy mniej rozumieją z tych całych pozycjonerskich spraw, więc to szanuję Ja zaś co mogę to zrobię, czego nie dam rady to zapłacę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
chodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 10:27   #33
Natkapatka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: pozycjonowanie stron www

Skuteczne pozycjonowanie wiąże się z długofalowym działaniem. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej jest jak fachowiec się tym zajmuje.

Edytowane przez Natkapatka89
Czas edycji: 2015-07-27 o 10:28
Natkapatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 19:11   #34
Furbelow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: pozycjonowanie stron www

Ja również polecam skorzystac z pomocy kogoś doświadczonego lub agencji... Jedną z takich jest Bitec pozycjonowanie www Katowice. Na prawdę znają się na rzeczy
Furbelow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 07:58   #35
boogi90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: pozycjonowanie stron www

Ja pracuję w jednej z firm zajmujących się marketingiem internetowym i SEO. Staram się, żeby strony klientów były wysoko w wyszukiwarce i na ogół się to udaje. Najważniejsza jest optymalizacja strony, ale czasami klienci mają strony, które wymagają totalnej przebudowy pod kątem seo, a mają na to np. 200zł. W innych wystarczy niewielka ilość zmian, by strona lądowała w top 3 na wszystkie ważne frazy. Prawie zawsze można coś zrobić (jak nie drzwiami, to oknem ) żeby strona była wysoko, choć w niektórych przypadkach zajmuje to trochę czasu. W branżach, w których większość klientów pochodzi z internetu (fotografia, hotele etc.) widoczność strony i wyniki w Google potrafią zdziałać cuda, np. w momencie rozpoczęcia współpracy stronę odwiedza 10 osób dziennie, a po miesiącu - 100
boogi90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 07:39   #36
PaulinaPawska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 18
Dot.: pozycjonowanie stron www

mój ojciec niedawno pozycjonował stronę swego sklepu. w sumie mały sklepik z pamiątkami ale jednak chciał być widoczny w internecie. muszę przyznać że nie zawierzałam takim agencjom co się tym zajmują ale stwierdziłam że to jego sprawa gdzie umoczy pieniądze. zainwestował w pozycjonowanie com i powiem ze to mi szczęka opadła. zadziałało. może faktycznie warto zlecić komuś pozycjonowanie takiej strony? sama się teraz zastanawiam nad swoim blogiem...
PaulinaPawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 08:20   #37
balboa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do balboa9
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cytat:
Napisane przez boogi90 Pokaż wiadomość
Ja pracuję w jednej z firm zajmujących się marketingiem internetowym i SEO. Staram się, żeby strony klientów były wysoko w wyszukiwarce i na ogół się to udaje. Najważniejsza jest optymalizacja strony, ale czasami klienci mają strony, które wymagają totalnej przebudowy pod kątem seo, a mają na to np. 200zł. W innych wystarczy niewielka ilość zmian, by strona lądowała w top 3 na wszystkie ważne frazy. Prawie zawsze można coś zrobić (jak nie drzwiami, to oknem ) żeby strona była wysoko, choć w niektórych przypadkach zajmuje to trochę czasu. W branżach, w których większość klientów pochodzi z internetu (fotografia, hotele etc.) widoczność strony i wyniki w Google potrafią zdziałać cuda, np. w momencie rozpoczęcia współpracy stronę odwiedza 10 osób dziennie, a po miesiącu - 100
Fakt optymalizacja strony jest bardzo ważną opcją, ale sama nawet bardzo dobra optymalizacja dużo nie zwojuje (również to zależy od konkurencyjności) przeczytajcie sobie Profil facebooka od http://mizzo.pl/ to zobaczycie jak miesza teraz google, aż boli głowa.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
balboa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 18:10   #38
Sisyphean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: pozycjonowanie stron www

Fakt google co chwile coś zmienia tak, że nie da się nadążyć nawet firma, która pozycjonuje moje strony od dawna ma z tym kłopoty...
Sisyphean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 07:29   #39
kr0p
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 26
Dot.: pozycjonowanie stron www

Firma Pozycjonowanie.com profesjonalnie zajmuje się właśnie pozycjonowaniem stron i nie tylko. Są bardzo skuteczni, polecam.
kr0p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 12:28   #40
masquerade18
Raczkowanie
 
Avatar masquerade18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: pozycjonowanie stron www

Boogi90 a gdzie pracujesz?
__________________
Kto nie potrafi wyć nigdy nie znajdzie swojego stada.
masquerade18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 07:26   #41
juliakaminska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: pozycjonowanie stron www

Jeśli masz dużo dużo wolnego czasu i chcesz nauczyć się czegoś nowego to możesz zrobić to sam/sama, poszukaj w sieci informacji o tym czym to jest, jak to się robi itp. A poszukiwania zacznij od optymalizacji stron www.

Jeśli jednak kompletnie nie masz czasu i chcesz to robić wieczorami przed snem to odpuść i zapłać komuś, kto zrobi to dobrze.

Edytowane przez juliakaminska
Czas edycji: 2015-09-17 o 07:28
juliakaminska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 14:03   #42
Nanino
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie strony wychodzi na dobre i zdecydowanie warto Jeżeli dobrze to zaplanujemy i zrobimy to nasza strona na tym wiele zyska, więcej wyświetleń, większy rozgłos i stałe miejsce na liście wyszukiwanych treści, a to wszystko daje w efekcie popularność i klientelę. Warto. Polecam także kampanie adwords, które są bardzi skuteczne obecnie. xxx znają się na rzeczy i są w tym niezawodni.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-03 o 12:42 Powód: Reklama.
Nanino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 14:35   #43
kaszcik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: pozycjonowanie stron www

Byłam na kursie marketingu, gdzie jednym z podpunktów było właśnie pozycjonowanie stron w internecie. Dla mnie to czarna magia, ale osoba, która przeprowadzała kurs przestrzegała nas przed trzema rzeczami.

1. To sprawdzić opinie w internecie firmę. Praktycznie każda firma ma opinie na niezależnych portalach internetowych. Warto się z tymi opiniami zapoznać. Aha, i jeszcze jedno. Nie czytajcie opinii klientów na oficjalnych stronach agencji bo to nie daje ogólnego światła na skuteczność firmy.

2. Jeśli już zdecydujecie się na jakąś firmę to przed podpisaniem umowy dokładnie ją przeczytajcie, a najlepiej przekażcie to osobie, która zna się na tym, żeby mogła obiektywnie ocenić umowę. Czasami zdarzają się takie firmy, które tworzą umowy, które wiążą klientom ręce, a to chyba nie to powinno chodzić prawda?

3. Każda firma musi wrzucać linki na różne portale. Dajcie znać firmie, która Was pozycjonuje, że chcecie mieć co miesiąc wykaz linków dochodzących do Waszej strony. Musicie to robić, bo firma może umieszczać spamowe wpisy i mogą zaszkodzić Waszej firmie.

To chyba wszystko co udało mi się zapmiętać
__________________
"I gdy nie będzie już nic, wtedy docenimy wszystko..."
kaszcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 14:09   #44
ffa9d3a95d0143723978e90c78b603db012a0533_6340af825d50e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: pozycjonowanie stron www

A ja polecam firmy, które biorą kasę tylko za efekty. Wtedy płacisz tylko wtedy, gdy Twoja strona będzie na pierwszej stronie w google. My z mężem korzystaliśmy z firmy xxx
Na początku zrobili nam bezpłatną wycenę, a po ok. miesiącu nasza strona była już na 5 miejscu w google.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-05 o 11:27 Powód: Link.
ffa9d3a95d0143723978e90c78b603db012a0533_6340af825d50e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 09:36   #45
Luckitrans
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: pozycjonowanie stron www

Pamiętajcie, że zlecając pozycjonowanie swojej strony trzeba pamiętać o weryfikacji pracy agencji, czasami dość dużo spamują a nie pozycjonują

Edytowane przez Luckitrans
Czas edycji: 2016-05-18 o 08:05 Powód: literówka, trzeba było poprawić
Luckitrans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 14:53   #46
dominika877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: pozycjonowanie stron www

Lepiej komuś zlecić, nie dasz rady samej pozycjonować i zajmować się biznesem. Wiem to po swoim doświadczeniu, już było tyle roboty, że dnia nie starczyło, a gdzie tu jeszcze zająć się pozycjonowaniem wybierz dobrą firmę nie pierwszą lepsza. Wyczujesz, która mówi o rzeczy
dominika877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 20:12   #47
Kinach11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie strony to bardzo poważna decyzja, nie można zlecić tego byle komu i byle jakiej agencji. Napisz do kilku porpoś o wycenę i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Kinach11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 04:42   #48
Imvelm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: pozycjonowanie stron www

Jeżęli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych nie zlecaj tego freelancerom. Ponieważ może mocno zaboleć to Twoją stronę i mogą być skutki "uboczne".
Imvelm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 13:11   #49
RyszardCzaruj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: pozycjonowanie stron www

W dzisiejszych czasach to najskuteczniejszy rodzaj reklamy,ale jest tu dużo pułapek więc warto poczytać zrobić rozeznanie ponieważ można stracić więcej niż zyskać.Wiele firm naciąga na modny obecnie rodzaj reklamy.Pamiętaj nie płać abonamentu!!! ja niestety popełniłem ten błąd i dopiero firma xxx mi pomogła. xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-05 o 11:27 Powód: Reklama.
RyszardCzaruj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 14:41   #50
pompastick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 10
Dot.: pozycjonowanie stron www

[1=ffa9d3a95d0143723978e90 c78b603db012a0533_6340af8 25d50e;53170083]A ja polecam firmy, które biorą kasę tylko za efekty. Wtedy płacisz tylko wtedy, gdy Twoja strona będzie na pierwszej stronie w google (...)[/QUOTE]

Problem jest taki że te firmy też nie chcą pracować za darmo a co za tym idzie dążą zazwyczaj do tego żeby jak najszybciej zobaczyć ten efekt za który otrzymają zapłatę. Skutki można sobie wyobrazić - top5 przychodzi szybko ale można spaść z wielkim hukiem
pompastick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 12:00   #51
elka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 10
Dot.: pozycjonowanie stron www

Internet jest jednym z najlepszych miejsc na rozreklamowanie firmy, jest na rynku bardzo dużo firm które zajmuje się tego typu promocją. Więcej na ten temat możesz przeczytać na NIE PŁACIMY ZA REKLAMY

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2015-11-19 o 13:49
elka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 10:49   #52
TOP10_w_GOOGLE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: pozycjonowanie stron www

Na początek, proponuję Ci wykonać optymalizację strony. PO wykonaniu dobrej optymalizacji strona poprawi swoją pozycję w google. Jeśli chcesz się pozycjonować na jakieś niszowe frazy typu: "toczenie luf armatnich" lub "limuzyny zbąszyń", to wykonanie samej optymalizacji strony wystarczy na wypromowanie jej na pierwszą stronę w google.

Jeśli mógłbym w czymś jeszcze doradzić, lub jeśli będzie potrzebna pomoc w wykonaniu optymalizacji, zapraszam do kontaktu.
TOP10_w_GOOGLE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 10:27   #53
ffa9d3a95d0143723978e90c78b603db012a0533_6340af825d50e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: pozycjonowanie stron www

Tutaj możesz zamówić bezpłatną analizę SEO swojej strony i zobaczyć jakiej optymalizacji potrzebujesz.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-21 o 23:19 Powód: Link.
ffa9d3a95d0143723978e90c78b603db012a0533_6340af825d50e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 11:05   #54
Liquatin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: pozycjonowanie stron www

Dokładnie, jeżeli potrzebujesz więcej inof, daj znać na PW.
Liquatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 11:12   #55
chochlik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: pozycjonowanie stron www

A ja mam odmienne zdanie na temat freelancerów od pozycjonowania. "Mój" freelancer wypozycjonował moją stronę i mimo, że już przestałam mu płacić, ciągle jestem w pierwszej trójce na moje frazy. Co prawda na rynku lokalnym 50 tyś. miasta, ale i tak jestem zadowolona. Słyszałam, że można szybko wypozycjonować stronę, ale po jakimś czasie Google ją blokuje i spadamy na samo dno.
Płaciłam za efekty a nie z góry, więc dla mnie nie było raczej ryzyka. Z tego co się orientowałam w "normalnej firmie" zapłaciłabym dwa razy więcej. Więc nie szufladkujcie ludzi na "freelancerów partaczy" i "profesjonalne firmy"
Mam gdzieś namiary na tego freelancera jakby ktoś chciał to pisać priv.
chochlik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 16:57   #56
Emcskel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: pozycjonowanie stron www

Polecałbym zlecić takie zadania jakiejś firmie, która się tym zajmuje.
Emcskel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 07:25   #57
TOP10_w_GOOGLE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: pozycjonowanie stron www

Cytat:
Napisane przez Emcskel Pokaż wiadomość
Polecałbym zlecić takie zadania jakiejś firmie, która się tym zajmuje.
Lepiej zlecić pozycjonowanie firmie, która weźmie pełną odpowiedzialność za swoje prace i mieć gwarancje, że nic złego ze stroną się nie stanie.
Mogę z czystym sumieniem polecić firmę XXX z Warszawy. Można z nimi negocjować stawki i dostosowują metody rozliczeń do każdego klienta indywidualnie.

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2015-11-25 o 14:57 Powód: SPAM
TOP10_w_GOOGLE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 14:50   #58
nalllka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 13
Dot.: pozycjonowanie stron www

A ja na sam poczatek proponuję się nieco dowiedziec o podstawowych pojęciach żeby wiedzieć co z czym sie je i jakie są ceny za co na rynku-pamietajcie, że laika najłatwiej jest oszukaćDobre i uważam, że uczciwe są opcje testowe, które daja możliwość testowania danej usługi (tu akurat tworzenia stron np://www.nazwa.pl/kreator-www/) warto też korzystac z usług firm już sprawdzonych przez kogoś-dobra opinia jest najlepszą reklamą.
nalllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 23:34   #59
balboa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do balboa9
Dot.: pozycjonowanie stron www

Każdy ma trochę racji. Sam pozycjonuję strony klientów oraz swoją. Z klientami rozliczam się od efektów, bo wydaję mi się ze tak jest dla mnie i klienta najlepiej (klient zadowolony to poleci dalej).
Ale za efekty rozliczanie to nie jest takie proste a dodatkowo jeśli domena jest nowa wręcz nie osiągalne przy średnio trudnych frazach. Optymalizacja jest koniecznością, tutaj są różne techniki.
Prawdopodobnie 90% od dzisiaj google wpuściło algorytm Pingwin 4.0. Takowy materiał opublikowałem na fb zapraszam dozapoznania się i lajkowania. https://pl-pl.facebook.com/mizzowebsites
Taka opcja dla pozycjonerów to .... zła wiadomość ale nie dla wszystkich.
Long Tail "SEO"- czyli długo ogon to podstawa w odpowiednim doborze słów kluczowych. Inaczej bedzie sę pozycjonowała strona Strony www - bardzo ogólna fraza, a inaczej strony www Warszawa ?
"zróbcie to sami" - tak też można przeczytać. Ale żeby tak zrobić trzeba mieć trochę wiedzy z z nią czasami jest trudno oraz samozaparcia. Złego nie zrobicie ale stracicie czas i nic z tego nie będzie - nie polecam
Sami oceńcie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez balboa9
Czas edycji: 2016-01-11 o 23:45
balboa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 13:32   #60
elvis978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
Dot.: pozycjonowanie stron www

Dwie rozsądne możliwości :

- Samemu, czytając wiele poradników SEO/SEM lub,
- Wybrać najdroższą i najlepszą firmę.

Z doświadczenia wiem, że tanie firmy doprowadzą tylko stronę do kary Google i po domenie
elvis978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-05 18:42:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.