Alkohol - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 09:22   #31
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Alkohol

mój tż jak już pije, to się zazwyczaj upije.
raz na miesiąc, może dwa, w sezonie letnio-grillowym wiadomo, więcej..
Ja pije tylko wino, a ono po dwóch kieliszkach ma cierpki smak wiec nieiwiele wypijam;p
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 09:25   #32
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez frakfrak Pokaż wiadomość
Ja mam lipe, bo lubie czasami wypić piwko, natomiast mój chłopak nie pije wcale. Jest sportowcem, uważa, że nawet kilka piwek rujnuje tygodniowy trening. Zapewne ma racje. Gdzie tu sprawiedliwosc? ;(
Jaki sport? Mo Tz jest pilkarzem I wszyscy po meczu, czy po treningu ida na jedno, czy dwa piwa.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 10:13   #33
blaskskonca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 400
Dot.: Alkohol

W tygodniu raczej nie pije, no chyba ze jakas okazja typu mala impreza w pracy, ja go gdzies wyciagne ze znajomymi itp. W kazdym razie nawyku picia samotnie piwa po pracy nie ma.
W weekendy to roznie, w zaleznosci od tego czy idziemy na jakies spotkanie/impreze czy nie. Czasami sie upije, ale ja wtedy tez.
blaskskonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 11:41   #34
kotwkulce
Raczkowanie
 
Avatar kotwkulce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 118
Dot.: Alkohol

Zastanawia mnie, po co autorowi wątku te informacje.

Serio interesuje Cię jaką tolerancję na pijanych facetów mają zupełnie obce Ci dziewczyny? A może próbujesz znaleźć jakąś średnią, którą później będziesz mógł wykorzystać jako argument w kłótni z dziewczyną, 'bo na tym forum to większość dziewczyn uważa tak i tak, powinnaś więc zmienić swoje zdanie'?
kotwkulce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 13:02   #35
pelnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 135
Dot.: Alkohol

.

Edytowane przez pelnia
Czas edycji: 2015-02-28 o 16:05
pelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 13:10   #36
frakfrak
Przyczajenie
 
Avatar frakfrak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Jaki sport? Mo Tz jest pilkarzem I wszyscy po meczu, czy po treningu ida na jedno, czy dwa piwa.
mój od 12 lat trenuje MMA i Muay Thai, w sumie to nie tylko trenuje, ale i zawody i wszystko. Teraz troche mniej, bo dużo też pracuje...ma idealne ciało, jak Adonis wyrzeźbiony... Stąd te wyrzeczenia, u niego liczy się szybkosc, wiec gdyby nabrał masy, to i szybkosc by zmalała. Podziwiam go , bo w tych czasach co mamy takie wyrzeczenie to łooo.... Pamietam, ze na sylwestra wypił chyba z 3 drinki, tyle co pamietam, bo ja wypilam wiecej hahaha. Co prawda pare razy udało mi się go namówić na piwko, ale teraz to ja juz bardziej na jego strone zaczynam przechodzić i juz mi się odechciewa nawet :P

Moja rodzina skacze z radości, bo on ma na mnie dobry wpływ. np rzuciłam palenie. Chłopak mi nie zabraniał mi tego, ale potrafił rzucić tekstem, że on z dziadem z dworca PKP się całować nie bedzie więc musiałam sama wybrac co wole, czy śmierdzącego i szkodliwego papierosa, czy gorące pocałunki .

A co do tematu autora, też chciałabym się dowiedzieć skąd to pytanie? Czy ktoś zarzuca Ci się nadmierne spożywanie alkoholu? :P Ja osobiście nigdy nie byłam w takim związku, gdzie partner nadużywa alkoholu. Ale mam przyjaciolke, już 8 lat jest z takim facetem i cały czas mu wierzy, że 5 piw przed snem to nie uzależnienie :P
__________________
Stabilizacją motylka jest szpilka

Edytowane przez frakfrak
Czas edycji: 2014-05-16 o 13:16
frakfrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 13:33   #37
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Alkohol

a dla mnie to w sumie ciekawe pytanie bo nie zdawałam sobie sprawy z tego, że ktoś może nie akceptować picia np. dwa dni pod rząd.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 13:36   #38
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
a dla mnie to w sumie ciekawe pytanie bo nie zdawałam sobie sprawy z tego, że ktoś może nie akceptować picia np. dwa dni pod rząd.
Są i ludzie, którzy nie akceptują nawet picia jeden dzień pod rząd Mnie już nic nie dziwi, ile ludzi, tyle poglądów.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 13:49   #39
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Alkohol

Ja piję więcej niż TŻ. Lampka wina do obiadu, kieliszek nalewki, czasami piwo. TŻ - czasami ze mną coś wypije, ale rzadko.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 14:08   #40
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 358
Dot.: Alkohol

Mam faceta, który ma własne hamulce, więc nigdy nie musiałam się zastanawiać nad tym ile i jak często oraz jaki stan jest dla mnie akceptowalny.
Generalnie pijemy różnie. Czasem jakieś piwo w środku tygodnia, czasem kieliszek, albo dwa wina w weekend. Czasem przez jakiś czas w ogóle. Generalnie wolimy iść na jakość nie na ilość, więc np. wolimy wypić jedno, ale dobre piwo, niż pięć tanich, ale beznadziejnych
A co do imprez... Utarło się, że jak jedno pije, to drugie jest trzeźwe i zazwyczaj tym drugim jestem ja W stanie... Nazwijmy to skrajnym - widziałam go może ledwo parę razy, bo żeby doprowadzić się do takiego stanu potrzebuje pić z ludźmi, którym bezgranicznie ufa. W wypadku całej reszty w pewnym momencie sam z siebie mówi, że dość i koniec.

Dla mnie nieakceptowalny był by facet, który nie wie ile, kiedy, z kim i jak pić i którego musiałabym pilnować. I który po alkoholu robi się agresywny. Mój robi się najpierw niesamowicie wesoły, a potem jeśli przekroczy pewną granicę, włącza mu się GPS prowadzący do jego własnego łózka i do spania
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 15:52   #41
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Alkohol

a sorry źle zrozumiałam pytanie o stereotyp. Mój TŻ jest żołnierzem. Wiem, że on ma hamulce bo znam go kilka lat i wiem, że nie jest pijakiem/alkoholikiem. Ale ja mam swoje demony przeszłości i niektórych rzeczy nie przeskoczę. Dla mojej własnej równowagi psychicznej nie chciałabym być z kimś kto pije często.
Byłam kiedyś z radykalnym abstynentem, to też było bardzo męczące bo uwielbiał narzucać swoje zdanie otoczeniu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 15:58   #42
blaskskonca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 400
Dot.: Alkohol

Poza tym wszystko tez zalezy od sytuacji zyciowej, konkretnej jednostki, okresu w zyciu etc. Ja np. jestem studentka i w tym tygodniu przez juwenalia jestem niemal alkoholiczka. Pon- 3 piwa, wtorek wyjatkowo nic, sroda- 3 piwa, czwartek 9 piw, dzisiaj obiecalam ze pojde z Tz na impreze, wiec pewnie whisky pojdzie w ruch, a jutro mam urodziny kolezanki, wiec szoty sie beda lac strumieniami.
No, wiem moglabym nie pic, ale mam ochote to pije. Pozniej pewnie nie tkne alko przez natepne 2 miesiace i bede nie wychodzic z domu przez miesiac, bo sie zmecze ludzmi.

I moj facet to toleruje, bo sam w studenckich czas nieraz przesadzal. Teraz studia skonczyl i alkohol baaaardzo okazjonalnie, wiec nie kazdy ma predyspozycje do zostania alkoholikiem ;p
blaskskonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 16:04   #43
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
a sorry źle zrozumiałam pytanie o stereotyp. Mój TŻ jest żołnierzem. Wiem, że on ma hamulce bo znam go kilka lat i wiem, że nie jest pijakiem/alkoholikiem. Ale ja mam swoje demony przeszłości i niektórych rzeczy nie przeskoczę. Dla mojej własnej równowagi psychicznej nie chciałabym być z kimś kto pije często.
Byłam kiedyś z radykalnym abstynentem, to też było bardzo męczące bo uwielbiał narzucać swoje zdanie otoczeniu.

zapytałam o ten stereotyp, bo słyszałam takie stwierdzenia, że własnie najwięcej alkoholu się pije w zawodzie mojego tżta, więc pomyślałam że Twój jest może po fachu z moim i dlatego o tym stereotypie wspomniałaś. ale jednak nie
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 16:07   #44
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Nigdy nie słyszałam o pijących żołnierzach, ale o pijących robotnikach fizycznych już tak
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 16:18   #45
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Alkohol

he he he, serio nie słyszałaś, że w wojsku i innych służbach to są sami sadyści, którzy chleją? Bo ja wiele razy. A jakieś 20 lat temu to wojsko kojarzyło się głównie z piciem bez umiaru. loloo to się przyznaj, co Twój robi?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 16:26   #46
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
he he he, serio nie słyszałaś, że w wojsku i innych służbach to są sami sadyści, którzy chleją? Bo ja wiele razy. A jakieś 20 lat temu to wojsko kojarzyło się głównie z piciem bez umiaru. loloo to się przyznaj, co Twój robi?
Że chleją to nie słyszałam Że sadyści to niestety nawet widziałam (na filmiku, ale widziałam)
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 16:28   #47
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
he he he, serio nie słyszałaś, że w wojsku i innych służbach to są sami sadyści, którzy chleją? Bo ja wiele razy. A jakieś 20 lat temu to wojsko kojarzyło się głównie z piciem bez umiaru. loloo to się przyznaj, co Twój robi?
prawnik
i w sumie też nie słyszałam o tym, że w wojsku się dużo pije
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 16:34   #48
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
prawnik
i w sumie też nie słyszałam o tym, że w wojsku się dużo pije
Ale żeby prawnicy dużo pili?! Serio, nigdy nie słyszałam Ewentualnie jestem w stanie zrozumieć, bo może być stresująca praca czy coś w tym stylu. Ale nie słyszałam.
Nawet nie wiem czy mój ma zawód ze wzmożonym spożyciem alkoholu W pracy mogą im kazać "dmuchnąć" jak wyglądają podejrzanie, więc wątpię, żeby ktoś się porywał na bycie na kacu
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 16:45   #49
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ale żeby prawnicy dużo pili?! Serio, nigdy nie słyszałam Ewentualnie jestem w stanie zrozumieć, bo może być stresująca praca czy coś w tym stylu. Ale nie słyszałam.
Nawet nie wiem czy mój ma zawód ze wzmożonym spożyciem alkoholu W pracy mogą im kazać "dmuchnąć" jak wyglądają podejrzanie, więc wątpię, żeby ktoś się porywał na bycie na kacu
też się zdziwiłam jak o tym usłyszałam
no ale jakby nie patrzeć... jak tż ma dużo pracy i siedzi nad tym wieczorem, to zawsze ma whisky albo piwo. nie upija się, ale sobie sączy jedną szklaneczkę przez cały wieczór. a z jego tatą (ten sam zawód) piłam ostatnio wino do śniadania, potem do obiadu, do deseru i do kolacji też
w sumie nie pamiętam takiego okresu żeby nie było u nas w mieszkaniu alkoholu. wino/whisky/piwo jest zawsze także można pić kiedy najdzie ochota. jezu, jesteśmy alkoholikami
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 17:41   #50
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
też się zdziwiłam jak o tym usłyszałam
no ale jakby nie patrzeć... jak tż ma dużo pracy i siedzi nad tym wieczorem, to zawsze ma whisky albo piwo. nie upija się, ale sobie sączy jedną szklaneczkę przez cały wieczór. a z jego tatą (ten sam zawód) piłam ostatnio wino do śniadania, potem do obiadu, do deseru i do kolacji też
w sumie nie pamiętam takiego okresu żeby nie było u nas w mieszkaniu alkoholu. wino/whisky/piwo jest zawsze także można pić kiedy najdzie ochota. jezu, jesteśmy alkoholikami

Absolutnie nie oceniam, ale dla mnie byłoby to niepokojące, że zawsze przy wieczornej pracy potrzebny jest alkohol. Widzę to tak, że najpierw wystarcza jedna szklaneczka, a z upływem czasu już nie.
A zaczynanie dnia od alkoholu, nawet jeżeli to "tylko" wino jest dla mnie niedopuszczalne, nawet na wakacjach.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 17:52   #51
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Absolutnie nie oceniam, ale dla mnie byłoby to niepokojące, że zawsze przy wieczornej pracy potrzebny jest alkohol. Widzę to tak, że najpierw wystarcza jedna szklaneczka, a z upływem czasu już nie.
A zaczynanie dnia od alkoholu, nawet jeżeli to "tylko" wino jest dla mnie niedopuszczalne, nawet na wakacjach.
od kilku lat wystarcza szklaneczka, i też nie codziennie, bo przecież nie pracuje wieczorami przez 365 dni w roku

no a co do zaczynania dnia od alkoholu.. byliśmy w lutym na wakacjach all in i tam przez cały tydzień zaczynałam dzień drinkiem no a potem kontynuowałam wszelakie inne kombinacje alkoholowe, ale nie wstydzę się i nie czuję się z tym źle.

tak jak pisałam, alkohol mamy w domu zawsze ale to nie znaczy, że opróżniamy butelka po butelce, bo bywa i tak że przez miesiąc czy nawet dłużej nic nie pijemy. nie robimy dzikich imprez, nie zasypiamy pod stołem, także dla mnie nic niepokojącego
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 17:57   #52
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
od kilku lat wystarcza szklaneczka, i też nie codziennie, bo przecież nie pracuje wieczorami przez 365 dni w roku

no a co do zaczynania dnia od alkoholu.. byliśmy w lutym na wakacjach all in i tam przez cały tydzień zaczynałam dzień drinkiem no a potem kontynuowałam wszelakie inne kombinacje alkoholowe, ale nie wstydzę się i nie czuję się z tym źle.

tak jak pisałam, alkohol mamy w domu zawsze ale to nie znaczy, że opróżniamy butelka po butelce, bo bywa i tak że przez miesiąc czy nawet dłużej nic nie pijemy. nie robimy dzikich imprez, nie zasypiamy pod stołem, także dla mnie nic niepokojącego
I tak Ci przecież powiedzą, że to alkoholizm, a Ty jesteś współuzależniona, uciekaj od niego
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:28   #53
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
I tak Ci przecież powiedzą, że to alkoholizm, a Ty jesteś współuzależniona, uciekaj od niego
już biegnę pakować walizki tylko dopijemy spirytus do końca
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:30   #54
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Alkohol

to jest bardzo delikatna kwestia i na waszym miejscu takich śmichów chichów bym sobie nie robiła. Bo uzależnienie nie oznacza, że się człowiek stacza pod stół po wypiciu litra spirytusu. Uzależnienie jest też wtedy, kiedy się pije jeden-dwa drinki codziennie bo bez tego człowieka nie może normalnie się zająć życiem. Bardzo, bardzo cienka granica...
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:33   #55
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Alkohol

ale tu nikt nie napisał, że ktoś ma problem z ogarnięciem życia, ani 3 drinków codziennie nie widziałam.

tzn powiem tak, ja bym chętnie piła i 5 drinków dziennie czy butelkę wina, bo mi nie chodzi o alkohol ale o smak. ogólnie to czekam na czerwone wino bezalkoholowe i będę piła jak herbatę do śniadania

Edytowane przez 201801191006
Czas edycji: 2014-05-16 o 18:40
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:37   #56
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
to jest bardzo delikatna kwestia i na waszym miejscu takich śmichów chichów bym sobie nie robiła. Bo uzależnienie nie oznacza, że się człowiek stacza pod stół po wypiciu litra spirytusu. Uzależnienie jest też wtedy, kiedy się pije jeden-dwa drinki codziennie bo bez tego człowieka nie może normalnie się zająć życiem. Bardzo, bardzo cienka granica...
Oczywiście, dlatego najwygodniejszą opcją byłoby uznać, że każdy, kto spożywa alkohol jest alkoholikiem. Tylko totalny abstynent nim nie jest LUB już nim jest, leczy się i dlatego nie pije. Od razu wytłumaczę o co chodzi, bo będzie bulwers i hejt.
Alkoholizm nie musi być chlaniem do upadłego dzień w dzień. To może być drink co wieczór, może być ciąg - tydzień, dwa popijania, a potem 2 miesiące przerwy. Alkoholik nie musi cały czas pić, według tego co czytałam, bo nie spotkałam się jeszcze z alkoholikiem (jedynie z dziadkiem TŻ-ta, ale nie miałam z nim takiego kontaktu, żeby na mnie wpłynęło, a od kilku lat nie pije, widzę tylko efekt - współuzależnienie jego babci). Generalnie każda osoba, która spożywa alkohol MOŻE być alkoholikiem. I to jest ta cienka granica. Więc... kto jest? Kto z tych popijających wieczorem lampkę wina jest alkoholikiem, a kto nie? Nawet jak przez miesiąc nie będzie popijał to i tak może być. Dlatego ja nie rzucam tym określeniem na prawo i lewo, zachowuję je dla alkoholików, którzy szkodzą swoim nałogiem sobie i innym czy to fizycznie, czy psychicznie, czy jeszcze jakoś inaczej.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:37   #57
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Alkohol

nie musi być codziennie, to był tylko przykład żebyście sobie uświadomiły, że od picia normalnego można łatwo przejść do uzależnienia.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:42   #58
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
no a co do zaczynania dnia od alkoholu.. byliśmy w lutym na wakacjach all in i tam przez cały tydzień zaczynałam dzień drinkiem no a potem kontynuowałam wszelakie inne kombinacje alkoholowe, ale nie wstydzę się i nie czuję się z tym źle.

Widzisz, a ja nie chciałabym przywieźć z wakacji tylko takiego wspomnienia, że przez 7 dni byłam nietrzeźwa.


Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
nie musi być codziennie, to był tylko przykład żebyście sobie uświadomiły, że od picia normalnego można łatwo przejść do uzależnienia.

Łatwo i niestety niezauważalnie
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:49   #59
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Widzisz, a ja nie chciałabym przywieźć z wakacji tylko takiego wspomnienia, że przez 7 dni byłam nietrzeźwa.


Łatwo i niestety niezauważalnie

Jeśli dla Ciebie picie alkoholu = nietrzeźwość, to ok, masz prawo mieć nieprzyjemne wspomnienia związane z alkoholem i nie pamiętać wakacji

Dlatego nie pijmy w ogóle, każda kropla czyni z nas coraz większego alkoholika!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:50   #60
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Alkohol

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
he he he, serio nie słyszałaś, że w wojsku i innych służbach to są sami sadyści, którzy chleją? Bo ja wiele razy. A jakieś 20 lat temu to wojsko kojarzyło się głównie z piciem bez umiaru. loloo to się przyznaj, co Twój robi?
Tak, tak, słyszałam, chleją i rodzinę ustawiają
Ale wyjątki potwierdzają regułę.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 13:59:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.