Gossip Girl - styl, moda i... plotki - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 15:23   #661
Cyss
Rozeznanie
 
Avatar Cyss
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie / Lublin
Wiadomości: 606
GG do Cyss
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
też fajne szkoda że nie czarne bo ja materiałowych jasnych nie lubię ... hehe o ty maniaczko butów .. przyznaj się, ile masz par butów ?
O rany. Głupio trochę mówić- po 40 straciłam rachubę i dałam sobie spokój z liczeniem O_O. Ale mam dwa argumenty na moja obronę- primo- moja mama ma ten sam rozmiar stopy i wieeele par to nasze wspólne, secundo- całym sercem kocham sieciówki, w których dorywam stosunkowo tanie buty, więc nie przeznaczam na nie bajońskich sum

a btw- ślicznie Ci w tych okularach w avatarze *_*!

Cytat:
Napisane przez bye bye kitty Pokaż wiadomość
A co to takiego ten caly Gossip Girl? Znowu jakis tasiemiec?
zależy co rozumiesz pod pojęciem tasiemiec Bo 40 odcinków to raczej nic wielkiego w zestawieniu z moda na sukces .
Ot, serial.
__________________
http://modna-komoda.blogspot.com
http://facebook.com/modnakomoda
...
WPiA UMCS - V ROK


Cyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 15:28   #662
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
a btw- ślicznie Ci w tych okularach w avatarze *_*!

zależy co rozumiesz pod pojęciem tasiemiec Bo 40 odcinków to raczej nic wielkiego w zestawieniu z moda na sukces .
Ot, serial.
Dołączam się, okularki świetne. One są jakoś tak cieniowane, czy na zdjęciu tak wyszły? I gdzie dorwałaś takie fajne.
A serial, wystarczy wpisać w google, wszystko jest napisane. Ale zdecydowanie nie tasiemiec. Przynajmniej jeszcze nie
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 17:12   #663
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
O rany. Głupio trochę mówić- po 40 straciłam rachubę i dałam sobie spokój z liczeniem O_O. Ale mam dwa argumenty na moja obronę- primo- moja mama ma ten sam rozmiar stopy i wieeele par to nasze wspólne, secundo- całym sercem kocham sieciówki, w których dorywam stosunkowo tanie buty, więc nie przeznaczam na nie bajońskich sum

a btw- ślicznie Ci w tych okularach w avatarze *_*!



zależy co rozumiesz pod pojęciem tasiemiec Bo 40 odcinków to raczej nic wielkiego w zestawieniu z moda na sukces .
Ot, serial.
usprawiedliwienie przyjęte fajnie ze masz ten sam rozmiar co mama ja niestety mam większy i nie da rady nie wcisnę się w mamy buty
dziękuję
Cytat:
Napisane przez annaelka Pokaż wiadomość
Dołączam się, okularki świetne. One są jakoś tak cieniowane, czy na zdjęciu tak wyszły? I gdzie dorwałaś takie fajne.
A serial, wystarczy wpisać w google, wszystko jest napisane. Ale zdecydowanie nie tasiemiec. Przynajmniej jeszcze nie
one są "przepołowione" na wzór chanel 5018 a kupiłam na allegro
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/

Edytowane przez farfalla
Czas edycji: 2009-05-27 o 17:18
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 17:20   #664
madzioszka5
Rozeznanie
 
Avatar madzioszka5
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 753
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

śledzę już długo ten wątek jakoś , ale w porównaniu do Was jestem daleko w tyle co do oglądania, 13 odcinek II sezonu, dziewczyny takie pytanie, skąd ściagacie GG ?;>
madzioszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 17:23   #665
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Czadowe, co nie ? Czaiłam się na trochę w podobnym stylu http://www.deezee.pl/shop,show,1500 (ostatecznie dorwałam dwie zupełnie inne pary, to już choroba )

A jak nasze szafiarki wśród plotkarofanek? Wiem tylko o pani Alpenliebe, która, że tak to delikatnie ujmę, się opieprza i nic nie dodaje xD! Ale ja poczeeeekam ;] I tak jak obiecałam- matury się skończyły (), więc dołączyłam do grona szafiarek

A w załączniku yyyyy ten. No. Fotki takie xD Ta druga, to chyba próba sceny finałowej xD
Jeeej jesteś szafiarką, ale fajnie Pochwalisz się adresem bloga? (odmowy nie przyjmuję)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
usprawiedliwienie przyjęte fajnie ze masz ten sam rozmiar co mama ja niestety mam większy i nie da rady nie wcisnę się w mamy buty
dziękuję
Ja też ubolewam nad tym, że mam większą stopę od mamy - i to tylko o jeden rozmiar;p A mogłabym mieć 2 razy więcej par butów...
picnic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:01   #666
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

ja tez mam stope jak moja mama ale ona mi nie chce butow pozyczac
sama mam 20 kilka par chyba

dziewczyny, kupilam sobie tak szalona opaske, ze nie mam odwagi zeby ja nosic, ani jakiejs szczegolnej koncepcji
moze cos doradzicie? jutro pstrykne fotke na glowie.
ogolnie to wygladam jak wyciagnieta z Moulin Rouge..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 60290611-02.jpg (36,6 KB, 46 załadowań)
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:12   #667
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Jeeej jesteś szafiarką, ale fajnie Pochwalisz się adresem bloga? (odmowy nie przyjmuję)



Ja też ubolewam nad tym, że mam większą stopę od mamy - i to tylko o jeden rozmiar;p A mogłabym mieć 2 razy więcej par butów...
ja mam 2 rozmiary mowi sie trudno
właśnie Cyss jak tylko stworzysz to pochwal sie nam adresem bloga
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 18:48   #668
ewamac
Raczkowanie
 
Avatar ewamac
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Dąbrowa..Górnicza
Wiadomości: 90
GG do ewamac
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
dziewczyny, kupilam sobie tak szalona opaske, ze nie mam odwagi zeby ja nosic, ani jakiejs szczegolnej koncepcji
moze cos doradzicie? jutro pstrykne fotke na glowie.
ogolnie to wygladam jak wyciagnieta z Moulin Rouge..
Super jest ta opaska, o ile się nie mylę to chyba z f21 nie?
Ona mi pasuje bardziej do jakiś sukienek . . . ale jest naprawdę super
ewamac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:52   #669
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Tak z f21. Jest super ale jest wieksza niz myslalam i troche sie boje, ze bede 'przestylizowana'
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:41   #670
ewamac
Raczkowanie
 
Avatar ewamac
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Dąbrowa..Górnicza
Wiadomości: 90
GG do ewamac
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

W sumie też trochę bym się bała wyjść w niej, bo wiesz jak to u nas w Polsce jest . . . to nie Nowy Jork
ewamac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:42   #671
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
one są "przepołowione" na wzór chanel 5018 a kupiłam na allegro
Wyglądają świetnie Już wiem o jakie chodzi. Ja kupiłam sobie okulary w stylu retro ale jakoś nie mam w nich odwagi chodzić, bo są dość duże a ja mam jednak dość drobną twarz
Co do opaski, to ja w podobnym kolorze mam bluzkę, może nawet jeszcze w bardziej intensywnym, taka fuksja, ale jakoś też jej jeszcze nie ubrałam, wygląda mi dość żarówiaście. Chyba zrobię fotki i wrzucę jutro na tzw wieszak
Natomiast sama opaska, wygląda na dość dużą... Wiesz, u nas w kraju mogą się ludzie dziwnie patrzeć. Najlepiej jak zrobisz fotki, jak wygląda na Tobie, łatwiej będzie nam ocenić
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

Edytowane przez annaelka
Czas edycji: 2009-05-27 o 20:44
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 21:09   #672
Cyss
Rozeznanie
 
Avatar Cyss
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie / Lublin
Wiadomości: 606
GG do Cyss
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
ja tez mam stope jak moja mama ale ona mi nie chce butow pozyczac
sama mam 20 kilka par chyba

dziewczyny, kupilam sobie tak szalona opaske, ze nie mam odwagi zeby ja nosic, ani jakiejs szczegolnej koncepcji
moze cos doradzicie? jutro pstrykne fotke na glowie.
ogolnie to wygladam jak wyciagnieta z Moulin Rouge..

Uaaa, boska, koniecznie wstaw fotkę ). O odwadze do noszenia różnych rzeczy u nas w Polsce już tutaj wielokrotnie dyskutowałyśmy i powtórzę jeszcze raz- najbardziej mnie boli fakt, że w mniejszych miastach ludzie autentycznie patrza na Ciebie, jak na kosmitę, jeśli się wyróżniasz. Jeśli miałabym ubierać się po to, by zaspokajać potrzeby estetyczne społeczeństwa, to nie wychodziłabym z domu. Olać to. Masz boską kokardkę i noś ją z dumą - przeciez do uczniakowych stylizacji a'la świta Blair z I sezonu pasuje jak ulał.

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
ja mam 2 rozmiary mowi sie trudno
właśnie Cyss jak tylko stworzysz to pochwal sie nam adresem bloga
Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Jeeej jesteś szafiarką, ale fajnie Pochwalisz się adresem bloga? (odmowy nie przyjmuję)

Ja też ubolewam nad tym, że mam większą stopę od mamy - i to tylko o jeden rozmiar;p A mogłabym mieć 2 razy więcej par butów...
Oho, głosy nieznoszące sprzeciwu . Bardzo chętnie, tylko nie wiem, czy mogę tu wkleić...?
__________________
http://modna-komoda.blogspot.com
http://facebook.com/modnakomoda
...
WPiA UMCS - V ROK


Cyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:11   #673
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Uaaa, boska, koniecznie wstaw fotkę ). O odwadze do noszenia różnych rzeczy u nas w Polsce już tutaj wielokrotnie dyskutowałyśmy i powtórzę jeszcze raz- najbardziej mnie boli fakt, że w mniejszych miastach ludzie autentycznie patrza na Ciebie, jak na kosmitę, jeśli się wyróżniasz. Jeśli miałabym ubierać się po to, by zaspokajać potrzeby estetyczne społeczeństwa, to nie wychodziłabym z domu. Olać to. Masz boską kokardkę i noś ją z dumą - przeciez do uczniakowych stylizacji a'la świta Blair z I sezonu pasuje jak ulał.




Oho, głosy nieznoszące sprzeciwu . Bardzo chętnie, tylko nie wiem, czy mogę tu wkleić...?
wkejenie linku do szafiarkowego bloga chyba nie stanowi reklamy ?
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:21   #674
Cyss
Rozeznanie
 
Avatar Cyss
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie / Lublin
Wiadomości: 606
GG do Cyss
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Zwłaszcza, że na tym blogu jeszcze nic, oprócz słowa wstępu, nie ma Jutro wstawię pierwsze zdjęcia ^^

http://modna-komoda.blogspot.com
proszę bardzo
__________________
http://modna-komoda.blogspot.com
http://facebook.com/modnakomoda
...
WPiA UMCS - V ROK



Edytowane przez Cyss
Czas edycji: 2009-05-27 o 21:33
Cyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:23   #675
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Uaaa, boska, koniecznie wstaw fotkę ). O odwadze do noszenia różnych rzeczy u nas w Polsce już tutaj wielokrotnie dyskutowałyśmy i powtórzę jeszcze raz- najbardziej mnie boli fakt, że w mniejszych miastach ludzie autentycznie patrza na Ciebie, jak na kosmitę, jeśli się wyróżniasz. Jeśli miałabym ubierać się po to, by zaspokajać potrzeby estetyczne społeczeństwa, to nie wychodziłabym z domu. Olać to. Masz boską kokardkę i noś ją z dumą - przeciez do uczniakowych stylizacji a'la świta Blair z I sezonu pasuje jak ulał.

Oho, głosy nieznoszące sprzeciwu . Bardzo chętnie, tylko nie wiem, czy mogę tu wkleić...?
Masz rację, zgadzam się z Tobą w 100 %. Tylko, że nie każdy lubi być w centrum uwagi, dlatego ja bym mimo wszystko nie wyszła w takiej opasce. Ale młodej dziewczynie pasuje więcej rzeczy, więc wklejaj fotki, zobaczymy jak wygląda na żywca
Wklejaj linka, w końcu wątek o modzie też tu jest

Bardzo mi się podoba link do: My wardrobe, my imagination.
I pomyśleć, że 17 letnie dziewczyny są 100 lat w modzie przede mną Żal straconych lat, ale lepiej późno niż wcale W dzisiejszej dobie internetu jest o wiele łatwiej niż dawniej
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

Edytowane przez annaelka
Czas edycji: 2009-05-27 o 21:35
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 22:37   #676
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że na tym blogu jeszcze nic, oprócz słowa wstępu, nie ma Jutro wstawię pierwsze zdjęcia ^^

http://modna-komoda.blogspot.com
proszę bardzo
dobrze się zapowiada bo podoba mi się kolorystyka czerwień+szarość no to teraz tylko czekać aż zachwycisz nas zestawami w stylu GG
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 01:15   #677
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

ja skonczylam kilka lat plastyka, wiec wiele nosilam i wiele widzialam, ale ta opaska to jest hardkor, na prawde. jutro wstawie fotki.
(chodzi o to, ze jest taka falbaniasta i smiesznie sie uklada, ale napeno jej nie odpuszcze. najwyzej troche stuninuje )
w ogole moze potworze jakies gossipkowe stylizacje, skoro sa wakacje a ja do zcerwca nie pracuje chociaz na szafiarke to ja sie nie nadaje..
a co do patrzenia sie. ja mieszkam w trojmiescie, roznie sie tu ludzie ubieraja. generalnie tak jak wszedzie, ale bywaja jakies wyjatki. dzisiaj idac ze spietymi wlosami w kok z szara opaska, w czerwonym plaszczu,z fioletowym szalikiem i otrebka, olowkowej spodnicy, czulam wzrok ludzi w stylu 'lala sie wystroila' ale
przynajmniej odpoczelam od tego wkladania na siebie byle czego, bo zaspalam, co daje zazwyczaj efekt pt 'wygladam jak kazda inna dziewczyna na ulicy' (obecnie taki standard stanowi skorzana kurtka, jakis top, rurki, tenisowki/vansy, pumy czy jakie inne buty sportowe. az sie zal robbi, a ja kocham skorzane kurtki)
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 09:17   #678
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cotko - w takim razie wyglądałaś jak klon naszej Blair?
Zazdroszczę czerwonego płaszczyka, poluję obecnie na soczystą zieleń;p


A ja tak jak niektóre tutaj dziewczyny mam obsesję n punkcie stylu małej J.
Teraz już trochę podrosła;p
Kurczę muszę poszukać jakiś fjnych opasek do włosów;p
Ostatnio właśnie kupiłam taką cudowną brązową sukienkę, odcinaną pod biustem, przewiązaną taką chustą koloru kawa z mlekiem. Długość do kolan.
Tak mi się spodobała, ale nie wiem teraz gdzie ją włożę, gdyż jest bardzo eleancka.;p
__________________
MOJE TARGOWISKO
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post12232963


Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:21   #679
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
ja skonczylam kilka lat plastyka, wiec wiele nosilam i wiele widzialam, ale ta opaska to jest hardkor, na prawde. jutro wstawie fotki.
(chodzi o to, ze jest taka falbaniasta i smiesznie sie uklada, ale napeno jej nie odpuszcze. najwyzej troche stuninuje )
...
dzisiaj idac ze spietymi wlosami w kok z szara opaska, w czerwonym plaszczu,z fioletowym szalikiem i otrebka, olowkowej spodnicy, czulam wzrok ludzi w stylu 'lala sie wystroila' ale
przynajmniej odpoczelam od tego wkladania na siebie byle czego, bo zaspalam, co daje zazwyczaj efekt pt 'wygladam jak kazda inna dziewczyna na ulicy'
Co do opaski to też tak pomyślałam, może ją można niejako obrobić, bo rzeczywiście wygląda na ogromną, żeby nie przesadzić. Już sam kolor w sobie jest strojny. A skoro plastykę masz w małym palcu, to pewnie nie będzie to dla Ciebie problem.
Ja też się dziś ubrałam inaczej niż zwyczajowe jeansy. W pracy zaraz zauważyli, no i wzrok ludzi, ale odczułam to podobnie jak Ty. Wreszcie inaczej niż zwykle
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 13:38   #680
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

ja tak na szybko- moze kogos zainteresuje. niestety nie moj rozmiar.
zdjecia i gadka beda potem
http://cgi.ebay.com/Gossip-Girl-Jenny-Humphrey-mini-dress-size-12_W0QQitemZ300317290241Q QcmdZViewItemQQptZWomen_s _Clothing?hash=item45ec4e 2f01&_trksid=p3911.c0.m14 &_trkparms=72%3A1205|66%3 A4|65%3A12|39%3A1|240%3A1 318|301%3A1|293%3A1|294%3 A200

a doczytalam ze to replika, no ale zawsze cos
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-05-28 o 13:55
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:39   #681
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Boże cotko jakie cudeńko!
Szkoda tylko , żę nie mam doświadczenie na ebayu;( I nie bardzo wiem jak mam się tam poruszać. Jeśli ktoś umiałby m ito wytłumaczyć i powiedział mniej więcej ile to kosztuje, jak zalicytować itp. to chyba bym się na nią rzuciła;p
Pomożecie?
__________________
MOJE TARGOWISKO
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post12232963


Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:44   #682
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

A jak wam się podoba ten wizerunek Jenny?

Jestem zakochana w tuniczce z ost. zdjęcia i czrnej kurtce.
Gdyby tak mieć jej szafęę;p I szafę Blair. Ew. Sereny;p
Marzenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg taylor_momsen_5253403.jpg (64,4 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor_momsen_5264907.jpg (73,5 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor_momsen_2329100.jpg (60,0 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor_momsen_2011610.jpg (88,5 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor_momsen_2011608.jpg (78,6 KB, 239 załadowań)
__________________
MOJE TARGOWISKO
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post12232963


Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 15:05   #683
kostka307
Rozeznanie
 
Avatar kostka307
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 655
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Farfalla okulary sa fantastyczne mam slabosc do projektow Chanel i gdyby nie byly to moje 16 okulary to juz bym je zamawiala narazie tylko do nich wzdycham

Cyss tez bardzo mi sie podoba szablon bloga i duuuzo linkow z inspiracjami . czekam na pierwsze stylizacje

Cytat:
Napisane przez Febulcia Pokaż wiadomość
Ostatnio właśnie kupiłam taką cudowną brązową sukienkę, odcinaną pod biustem, przewiązaną taką chustą koloru kawa z mlekiem. Długość do kolan.
Tak mi się spodobała, ale nie wiem teraz gdzie ją włożę, gdyż jest bardzo eleancka.;p
No i tutaj znowu nawiazanie do poruszanego sto razy tematu naszej szarej polskiej rzeczywistosci, tzn jesli wyjdziesz na ulice w czyms innym niz dzinsy bluza i adidasy uslyszysz 'ale sie wystroila'. Przykre, ale prawdziwe, sama tego doswiadczylam . nie mamy niestety tylu okazji do 'strojenia sie' co dziewczyny z elit Upper East Side, ale coz. Ja czasem wloze jakas sukienke, czy wysokie obcasy nawet jak ide tylko z przyjaciolka na kawe .
__________________
-So the lion fall in love with the lamb..
-What a stupid lamb.
-What a sick, masochistic lion.


XOXO
kostka307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 15:53   #684
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Bo taka jest prawda. Ubierzesz się tak jak lubisz, a udzie będą cię wytykać palcami. Ale ostatnio obiecałam sobie, że będę się obnosić z moim stylem a nie go ukrywać.
Tak więc powitajcie mnie na ulicy w krwistoczerwonych rajstopach;p
Ipod wpływem moich nagłych przmyśleń zamówiłam na all parę peep toe, tak wściekle czerownych z niebieskim guziczkiem. A co się będę;p;p
GG rządzi;p
__________________
MOJE TARGOWISKO
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post12232963


Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 15:54   #685
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Uaaa, boska, koniecznie wstaw fotkę ). O odwadze do noszenia różnych rzeczy u nas w Polsce już tutaj wielokrotnie dyskutowałyśmy i powtórzę jeszcze raz- najbardziej mnie boli fakt, że w mniejszych miastach ludzie autentycznie patrza na Ciebie, jak na kosmitę, jeśli się wyróżniasz. Jeśli miałabym ubierać się po to, by zaspokajać potrzeby estetyczne społeczeństwa, to nie wychodziłabym z domu. Olać to. Masz boską kokardkę i noś ją z dumą - przeciez do uczniakowych stylizacji a'la świta Blair z I sezonu pasuje jak ulał.
Zgadzam się Co więcej myślę, że w Polsce osoba taka jak Blair mogłaby być wyśmiewana na ulicy, co jest paradoksem

Tymczasem czekam na zdjęcie kokardy na głowie, jeśli jest naprawdę wielka to może można wyciąć jedną falbanę?

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że na tym blogu jeszcze nic, oprócz słowa wstępu, nie ma Jutro wstawię pierwsze zdjęcia ^^

http://modna-komoda.blogspot.com
proszę bardzo
Mi także bardzo podoba się grafika, zapowiada się ciekawie, widać że się przyłożyłaś
picnic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 16:06   #686
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Febulcia Pokaż wiadomość
A jak wam się podoba ten wizerunek Jenny?

Jestem zakochana w tuniczce z ost. zdjęcia i czrnej kurtce.
Gdyby tak mieć jej szafęę;p I szafę Blair. Ew. Sereny;p
Marzenia.
ona to co chwilę wygląda inaczej mi się podoba najbardziej chyba w 1 i ostatnim dobrze jej w "niegrzecznym" stylu ale w tym ostatnim wygląda fajnie i świeżo

Cytat:
Napisane przez kostka307 Pokaż wiadomość
Farfalla okulary sa fantastyczne mam slabosc do projektow Chanel i gdyby nie byly to moje 16 okulary to juz bym je zamawiala narazie tylko do nich wzdycham

Cyss tez bardzo mi sie podoba szablon bloga i duuuzo linkow z inspiracjami . czekam na pierwsze stylizacje


No i tutaj znowu nawiazanie do poruszanego sto razy tematu naszej szarej polskiej rzeczywistosci, tzn jesli wyjdziesz na ulice w czyms innym niz dzinsy bluza i adidasy uslyszysz 'ale sie wystroila'. Przykre, ale prawdziwe, sama tego doswiadczylam . nie mamy niestety tylu okazji do 'strojenia sie' co dziewczyny z elit Upper East Side, ale coz. Ja czasem wloze jakas sukienke, czy wysokie obcasy nawet jak ide tylko z przyjaciolka na kawe .
dziękuję coś ty annaelka tez ma sporo okularów i się tym nie przejmuje
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:36   #687
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki


Cytat:
Napisane przez Febulcia Pokaż wiadomość
Boże cotko jakie cudeńko!
Szkoda tylko , żę nie mam doświadczenie na ebayu;( I nie bardzo wiem jak mam się tam poruszać. Jeśli ktoś umiałby m ito wytłumaczyć i powiedział mniej więcej ile to kosztuje, jak zalicytować itp. to chyba bym się na nią rzuciła;p
Pomożecie?
Wejdź na Ebay Polska, jest taki to wtedy masz wszystko po Polsku napisane.
Po kolei licytujesz tak samo jak na allegro. Kiecka już w tej chwili osiągneła 26 funtów, mnożysz to razy ok. 5 zł, bo tak funt stoi, do tego koszty wysyłki 5 funtów x 5 zł, czyli już masz minimum 150 zł.
Natomiast żeby płacić trzeba mieć konto na paypalu i karte kredytową. Inaczej nie da rady. Paypal też ma Polską stronkę, tylko trzeba uważać na maile, bo niektóre są fałszywe i próbują ludzie wyłudzać informacje w celu zdobycia loginów i haseł.

edit:

tu masz linka do PL aukcji na ebay'u
http://cgi.ebay.pl/Gossip-Girl-Jenny...3A1%7C294%3A50

doczytałam jeszcze, że nie osiągnięto ceny minimalnej, a nie wiem jaką cenę sprzedawca sobie ubzdurał, ludzie będą licytować, to wtedy w końcu napis ten zniknie. Tylko czy kiecka warta swej ceny?.. bo tak na dobrą sprawę nie ma zdjęcia tej uszytej, są tylko zdjęcia z serialu. Ale kontakt tam masz, to możesz się spytać o wszystko, tylko że po ang. of course Czy coś jeszcze? Aha, ponoć inne rozmiary są dostępne.
---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Febulcia Pokaż wiadomość
A jak wam się podoba ten wizerunek Jenny?
Tunika fajna, kurtka to po prostu nie mój styl, ale jak ktoś lubi skórę to czemu nie

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
dziękuję coś ty annaelka tez ma sporo okularów i się tym nie przejmuje
Niestety to prawda, a może stety ale ostatnio mam jakąś manię kupowania ciuchów i okularów... I kolejne 5 par wyczajone na allegro (dzięki farfalla!!). Ale jeszcze zrobię przesiew, bo przecież kiedy ja je zdążę wszystkie obnosić...
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

Edytowane przez annaelka
Czas edycji: 2009-05-28 o 18:44
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:59   #688
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

annaelka- Bardzo Ci dziękuję;* Zobaczymy do jakiej ceny dojdzie sukienka. Szkoda tylko, że nie nie mam konta na Paypal, bo może i by coś z tego wyszło. A w takim razie będę musiała biec do krawcowej, ale powiem wam jedno. Ten ciuch jest tego warty;p
__________________
MOJE TARGOWISKO
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post12232963


Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:07   #689
annaelka
Raczkowanie
 
Avatar annaelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 49
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez Febulcia Pokaż wiadomość
annaelka- Bardzo Ci dziękuję;* Zobaczymy do jakiej ceny dojdzie sukienka. Szkoda tylko, że nie nie mam konta na Paypal, bo może i by coś z tego wyszło. A w takim razie będę musiała biec do krawcowej, ale powiem wam jedno. Ten ciuch jest tego warty;p
No to szukaj wśród dobrych znajomych, może ktoś ma tam konto. Dlatego paypal, bo transakcja jest przeprowadzana w monecie zagranicznej a tak jest najszybciej. Ale możesz spytać o inne możliwości. Np jak masz konto walutowe (z funtami) to pewnie przelewem też można. Ale to już byś musiała dogadać ze sprzedawcą.
__________________
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.
annaelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:26   #690
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez annaelka Pokaż wiadomość

Wejdź na Ebay Polska, jest taki to wtedy masz wszystko po Polsku napisane.
Po kolei licytujesz tak samo jak na allegro. Kiecka już w tej chwili osiągneła 26 funtów, mnożysz to razy ok. 5 zł, bo tak funt stoi, do tego koszty wysyłki 5 funtów x 5 zł, czyli już masz minimum 150 zł.
Natomiast żeby płacić trzeba mieć konto na paypalu i karte kredytową. Inaczej nie da rady. Paypal też ma Polską stronkę, tylko trzeba uważać na maile, bo niektóre są fałszywe i próbują ludzie wyłudzać informacje w celu zdobycia loginów i haseł.

edit:

tu masz linka do PL aukcji na ebay'u
http://cgi.ebay.pl/Gossip-Girl-Jenny...3A1%7C294%3A50

doczytałam jeszcze, że nie osiągnięto ceny minimalnej, a nie wiem jaką cenę sprzedawca sobie ubzdurał, ludzie będą licytować, to wtedy w końcu napis ten zniknie. Tylko czy kiecka warta swej ceny?.. bo tak na dobrą sprawę nie ma zdjęcia tej uszytej, są tylko zdjęcia z serialu. Ale kontakt tam masz, to możesz się spytać o wszystko, tylko że po ang. of course Czy coś jeszcze? Aha, ponoć inne rozmiary są dostępne.
---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------


Tunika fajna, kurtka to po prostu nie mój styl, ale jak ktoś lubi skórę to czemu nie


Niestety to prawda, a może stety ale ostatnio mam jakąś manię kupowania ciuchów i okularów... I kolejne 5 par wyczajone na allegro (dzięki farfalla!!). Ale jeszcze zrobię przesiew, bo przecież kiedy ja je zdążę wszystkie obnosić...
przepraszam to nie specjalnie na pocieszenie okulary są tańsze niż torebki czy buty więc buto i torebkomaniaczki takie prawdziwe mają gorzej
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.