nowości Oriflame - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 19:24   #781
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Ja nie z powodów estetycznych, tylko praktycznych - ciężko wydłubać resztkę kremu z kwadratowego opakowania, tzn. wydłubać można, ale ma się go wtedy pod paznokciami...

Ale, przyznaję, liczę na to, że w kolejnym katalogu (bodajże 11) będą wyprzedaże i że się zaopatrzę w krem Skin Quencher w kwadratowym słoiczku. A niech tam.
One są kwadratowe tylko z zewnątrz W środku mają takie wgłębienie jak każdy inny krem, wiem bo miałam ten do cery wrażliwej
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 20:21   #782
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
One są kwadratowe tylko z zewnątrz W środku mają takie wgłębienie jak każdy inny krem, wiem bo miałam ten do cery wrażliwej
nie wszystkie bo ten taki w pomaranczowym - rozswietlajacy czy cos... w srodku tez kwadratowy jest...i rzeczywiscie trudno do tej koncowki sie dostac...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 21:29   #783
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
One są kwadratowe tylko z zewnątrz W środku mają takie wgłębienie jak każdy inny krem, wiem bo miałam ten do cery wrażliwej
No, a ja miałam ten z PotassOx i upojnie wspominam wydłubywanie z górnych rogów opakowania. Kwadratowego.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 22:00   #784
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Ja tez 100PP nie zrobie a tak chciałam hamak bo mój juz opłakany jest A tu na horyzoncie żadnej konsultantki z która można by wziąść na spółkę kosmetyki buuu
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 07:17   #785
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Ja tez 100PP nie zrobie a tak chciałam hamak bo mój juz opłakany jest A tu na horyzoncie żadnej konsultantki z która można by wziąść na spółkę kosmetyki buuu
Ja bym się przyłączyła, ale to niestety drugi koniec Polski
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 07:20   #786
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez arrakis
nie wszystkie bo ten taki w pomaranczowym - rozswietlajacy czy cos... w srodku tez kwadratowy jest...i rzeczywiscie trudno do tej koncowki sie dostac...
A ja do dziś żyłam w przekonaniu że wszystkie kremy Ori miały takie wgłębienia, a nie były kwadratowe
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 08:05   #787
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
A ja do dziś żyłam w przekonaniu że wszystkie kremy Ori miały takie wgłębienia, a nie były kwadratowe
no wiudzisz....czlowiek cale zycie sie uczy ;-)
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 11:36   #788
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Ja tez 100PP nie zrobie a tak chciałam hamak bo mój juz opłakany jest A tu na horyzoncie żadnej konsultantki z która można by wziąść na spółkę kosmetyki buuu
Też z chęcią bym się przyłączyła ale drugi koniec Polski a tyle rzeczy bym sobie zmówiła z tej oferty a tu też nie mam z kim się złączyć
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 11:55   #789
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Też z chęcią bym się przyłączyła ale drugi koniec Polski a tyle rzeczy bym sobie zmówiła z tej oferty a tu też nie mam z kim się złączyć
Wskazówko, Inesko, a może jednak by się dało zrobić wspólne zamówienie, jedna z nas by zamówiła a potem wysłałybyśmy to pocztą?? hmm trzeba by to przekalkulować... Bede wieczorem, pomyslcie nad tym
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 12:46   #790
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Wskazówko, Inesko, a może jednak by się dało zrobić wspólne zamówienie, jedna z nas by zamówiła a potem wysłałybyśmy to pocztą?? hmm trzeba by to przekalkulować... Bede wieczorem, pomyslcie nad tym
Wiesz ja wczoraj nad tym myślałam Tylko że ja teraz będe miała małe zmówienie (nie więcej niż 30 pkt a może nawet jeszcze mniej) I będę wiedziła wieczorem w pt na ile pkt nazbieram. Gdyby co to ja mogę się dołączyć i nie ma problemu, moge wpłacić pieniądze na konto
EDIT A Wy dziewczyny na ok. ile pkt zbierzecie z tego katalogu? Nie wiem czy bysmy dały rade
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 14:03   #791
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez nadia07
Chlodzacy zel do ciala Aqua Vibes - Fajnie chlodzi w polaczeniu z lekkim wiaterkiem efekt bardzo przyjemny Drazni mnie troszke zapach, jest dla mnie powiedzialabym zbyt mocny a moze nawet bardziej meski - nawet moj TZ tak stwierdzil i jemu sie zapac podoba Ten zelik ma w sobie takie maciupkie drobinki :P, ktore ja niestety czasem czuje przy rozprowadzaniu.
Fakt faktem jak pisze na opakowaniu - szybko i latwo sie wchlania i nie pozostawia uczucia lepkosci - moze tylko na poczatku ma sie takie wrazenie..ale jak juz mowilam calkowity efekt choc delikatny to przyjemny
ciekawi mnie ten zel...zastanawiam sie cyz go zmowic......jego sie uzywa zamiast balsamu?czy jak?rzeczywiscie godny uwagi?chlodzi i nawilza?
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 14:35   #792
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Wiesz ja wczoraj nad tym myślałam Tylko że ja teraz będe miała małe zmówienie (nie więcej niż 30 pkt a może nawet jeszcze mniej) I będę wiedziła wieczorem w pt na ile pkt nazbieram. Gdyby co to ja mogę się dołączyć i nie ma problemu, moge wpłacić pieniądze na konto
EDIT A Wy dziewczyny na ok. ile pkt zbierzecie z tego katalogu? Nie wiem czy bysmy dały rade
Ja tez wiecej niz 30 miec nie bede, ale kilka rzeczy z tej oferty ważnej do 25 bym chciała wziąść a niewiem czy te rzeczy są punktowane...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 16:51   #793
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: nowości Oriflame

ja go wyciagam paluchami i uzywam tylko na miejsca ktore chce schlodzic (ale jak juz mowilam zapach mi srednio pasuje wiec staram sie go uzywac malo)
za to moj chlopak zauwazyl ze fajnie chlodzi gdy sie uzywa go w troszke wiekszych ilosciach i gdy sie go wklepuje a nie rozsmarowuje jak zwykly balsam

dodatkowo efekt chlodzenia jest dodatkowo wzmozony przy malym podmuchu lub wiaterku
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 16:53   #794
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Ja bym była chętna tylko nie wiem czy wogóle się to opłaci, wysyłka itp. Im więcej paczka waży tym więcej płaci się za przesyłkę, a kosmetyki swoje ważą Może być wpłata na konto albo wysyłka za pobraniem (12zł) . Myślę że będę miała jakieś 40 PP może ponad 50. Też bym wzieła pare rzeczy z tej oferty, ja, siostra, mama i koleżanka. Jutro dam odpowiedź ile PP uzbierałam
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 16:59   #795
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez nadia07
ja go wyciagam paluchami i uzywam tylko na miejsca ktore chce schlodzic (ale jak juz mowilam zapach mi srednio pasuje wiec staram sie go uzywac malo)
za to moj chlopak zauwazyl ze fajnie chlodzi gdy sie uzywa go w troszke wiekszych ilosciach i gdy sie go wklepuje a nie rozsmarowuje jak zwykly balsam

dodatkowo efekt chlodzenia jest dodatkowo wzmozony przy malym podmuchu lub wiaterku
Ehh przydałoby się mi teraz takie cudeńko Wyglądam jak Indianin po przejściach... Cała twarz czerwona, o plecach nie wspomne. Smaruje się pantenolem (skończył się właśnie ) I jak ja się jutro na rozdaniu świadectw pokażę? Pierwsze plażowanie nad jeziorem i burak na całego... Nie ma to jak 2 fototyp, w porywach 1
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 17:31   #796
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Ja bym była chętna tylko nie wiem czy wogóle się to opłaci, wysyłka itp. Im więcej paczka waży tym więcej płaci się za przesyłkę, a kosmetyki swoje ważą Może być wpłata na konto albo wysyłka za pobraniem (12zł) . Myślę że będę miała jakieś 40 PP może ponad 50. Też bym wzieła pare rzeczy z tej oferty, ja, siostra, mama i koleżanka. Jutro dam odpowiedź ile PP uzbierałam
Twoje 50 i nasze z Wskazówką 30 to by było ponad 100PP ja moge wziasc ten kosmetyk na biuro na siebie. To nam odejdzie te 4 zł opłaty a więcej niż 4 zł nie powinna przesyłaka kosztować, ja często wysyłam kosmetyki pocztą i tylko za pobraniem kosztowały dużo. Na konto u mnie nie da rady, jedynie wpłata na adres domowy, idzie toto dwa dni a opłata jak przy wpłacie na konto. Ale plusy są takie, że możemy wziąść sobie te rzeczy z promocji od 100pp więc jak się zastanowicie to dajcie znać jutro bo to ostatni dzwonek żeby zrobić zamówienie. A i czy któraś z Was bierze kuferek?? Bo ja sie mocno zastanawiam żeby go wziąść a on swoje waży i tu przesyłka była by droga. Dogadamy się myslę jutro na gg co??
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 17:49   #797
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Twoje 50 i nasze z Wskazówką 30 to by było ponad 100PP ja moge wziasc ten kosmetyk na biuro na siebie. To nam odejdzie te 4 zł opłaty a więcej niż 4 zł nie powinna przesyłaka kosztować, ja często wysyłam kosmetyki pocztą i tylko za pobraniem kosztowały dużo. Na konto u mnie nie da rady, jedynie wpłata na adres domowy, idzie toto dwa dni a opłata jak przy wpłacie na konto. Ale plusy są takie, że możemy wziąść sobie te rzeczy z promocji od 100pp więc jak się zastanowicie to dajcie znać jutro bo to ostatni dzwonek żeby zrobić zamówienie. A i czy któraś z Was bierze kuferek?? Bo ja sie mocno zastanawiam żeby go wziąść a on swoje waży i tu przesyłka była by droga. Dogadamy się myslę jutro na gg co??
Hmm wpłata na adres domowy na poczcie? To ja bym była chętna Kuferka nie biorę. Tylko to ma być zamówienie grupowe? Jak to się 'robi'? Bo ja nie bardzo w temacie. Ta promocja jest do 25 to chyba można zamówienie jeszcze w niedzielę składać, czy już nie?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:18   #798
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Twoje 50 i nasze z Wskazówką 30 to by było ponad 100PP ja moge wziasc ten kosmetyk na biuro na siebie. To nam odejdzie te 4 zł opłaty a więcej niż 4 zł nie powinna przesyłaka kosztować, ja często wysyłam kosmetyki pocztą i tylko za pobraniem kosztowały dużo. Na konto u mnie nie da rady, jedynie wpłata na adres domowy, idzie toto dwa dni a opłata jak przy wpłacie na konto. Ale plusy są takie, że możemy wziąść sobie te rzeczy z promocji od 100pp więc jak się zastanowicie to dajcie znać jutro bo to ostatni dzwonek żeby zrobić zamówienie. A i czy któraś z Was bierze kuferek?? Bo ja sie mocno zastanawiam żeby go wziąść a on swoje waży i tu przesyłka była by droga. Dogadamy się myslę jutro na gg co??
Ja też dużo rzeczy zamówiłabym z promocji, ale wątpie żeby było pkt dołaczone do tych z katalogu, a jeśli będą to uzbieramy to 100 Ja się tylko boje że nie dam rady na 30 nazbierac:/ tak teraz wyszło. Ja myślę że opłaci się nawet poczta wysłąc, wprawdzie nie wiem ile przesyłka kosztuje Jeśli będziemy razem to zamawiać to będzie to zamówienie grupowe? o co w tym chodzi?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:21   #799
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Ja też dużo rzeczy zamówiłabym z promocji, ale wątpie żeby było pkt dołaczone do tych z katalogu, a jeśli będą to uzbieramy to 100 Ja się tylko boje że nie dam rady na 30 nazbierac:/ tak teraz wyszło. Ja myślę że opłaci się nawet poczta wysłąc, wprawdzie nie wiem ile przesyłka kosztuje Jeśli będziemy razem to zamawiać to będzie to zamówienie grupowe? o co w tym chodzi?
No właśnie nie bardzo się łapię o co chodzi z tymi zamówieniami grupowymi, może nas ktoś oświeci?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 19:29   #800
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
No właśnie nie bardzo się łapię o co chodzi z tymi zamówieniami grupowymi, może nas ktoś oświeci?
A może to będzie zwykłe zamówienie po prostu na jedna osobę? Tylko że później jeśli któraś z nas chciałaby coś zwrócic, bo by jej nie pasowało to jak? trzeba by było znowu odsyłać poczta no nic , poczekamy na odp. jak to jest z zamówieniami grupowymi
P.S. kuferka nie biore, jak dla mnie jest za drogi zapomniałam wcześniej tej inf. napisać
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:35   #801
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: nowości Oriflame

a gdzie ta oferta?
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:44   #802
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Emi1234
a gdzie ta oferta?
Na stronie oriflame, albo tutaj http://poland.oriflame.com/promocje/...ijKatalog9.pdf
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 21:02   #803
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Hmm wpłata na adres domowy na poczcie? To ja bym była chętna Kuferka nie biorę. Tylko to ma być zamówienie grupowe? Jak to się 'robi'? Bo ja nie bardzo w temacie. Ta promocja jest do 25 to chyba można zamówienie jeszcze w niedzielę składać, czy już nie?
Tak na adres domowy na poczcie, ja tak robie całkiem często na allegro Co do zamówienia grupowego to mnie oświećcie bo niewiem jak sie je robi Myślałam o zamówieniu na jedną osobe i poem rozesłaniu, tk jak robiła to MagJa z dziewczynami.
Promocja do 25 ale wiesz jak to jest, mogą być jakies braki itp więc im szybciej tym lepiej, myslę.

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Ja też dużo rzeczy zamówiłabym z promocji, ale wątpie żeby było pkt dołaczone do tych z katalogu, a jeśli będą to uzbieramy to 100 Ja się tylko boje że nie dam rady na 30 nazbierac:/ tak teraz wyszło. Ja myślę że opłaci się nawet poczta wysłąc, wprawdzie nie wiem ile przesyłka kosztuje Jeśli będziemy razem to zamawiać to będzie to zamówienie grupowe? o co w tym chodzi?
no punkty promocyjn z ulotki raczej faktycznie nie bedą doliczane Wskazówko policz ile będziesz miała punktów i tak mysle moze na gg przejdziemy co by tu wątku nie zaśmiecac...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 22:11   #804
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

mam pytanie. mam produkt w back order (nie wyrobiłam w tym katalogu 100pp) i chce go odebrac.
-czy płacę znów opłate detaliczną?
- czy czas back order jest okreslony i moze "przepasc" czy czekam do oporu az rodukt bedzie dostepny?
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 23:10   #805
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Ehh przydałoby się mi teraz takie cudeńko Wyglądam jak Indianin po przejściach... Cała twarz czerwona, o plecach nie wspomne. Smaruje się pantenolem (skończył się właśnie ) I jak ja się jutro na rozdaniu świadectw pokażę? Pierwsze plażowanie nad jeziorem i burak na całego... Nie ma to jak 2 fototyp, w porywach 1
ja po opoalaniu zawsze uzywam balsamu po opalaniou - tego neibvieskiego oriflame...nigdy mnie wtedy nic nie piecze ani mi skora nie schodzi,,,,rewelacjny jest...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 08:43   #806
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Cdz
mam pytanie. mam produkt w back order (nie wyrobiłam w tym katalogu 100pp) i chce go odebrac.
-czy płacę znów opłate detaliczną?
- czy czas back order jest okreslony i moze "przepasc" czy czekam do oporu az rodukt bedzie dostepny?
Musisz płacić 4 zł. A jeśli teraz nie chcesz brać produktu (bo poza nim nic nie zamawiasz) to przy następnym zamówieniu możesz odebrać, ale sytuacja się powtarza-znów 4 zł, chyba że 100 pp uzykasz
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 08:47   #807
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Musisz płacić 4 zł. A jeśli teraz nie chcesz brać produktu (bo poza nim nic nie zamawiasz) to przy następnym zamówieniu możesz odebrać, ale sytuacja się powtarza-znów 4 zł, chyba że 100 pp uzykasz
dziekuję
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 08:49   #808
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: nowości Oriflame

a któraś z was miała te rozświetlające kuleczki na promocji w 10 ze stronki dodatku???
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 09:03   #809
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez katka.c
a któraś z was miała te rozświetlające kuleczki na promocji w 10 ze stronki dodatku???
Ktoś pisał o tych kulkach że je wziął i że jest zadowolony z nich. Przejrzyj posty, gdziś powinno być.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 09:14   #810
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez katka.c
a któraś z was miała te rozświetlające kuleczki na promocji w 10 ze stronki dodatku???
Pisałam ja i jeszcze ktoś.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.