Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-25, 09:11   #841
ChoCherry
Raczkowanie
 
Avatar ChoCherry
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 237
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez esteme Pokaż wiadomość
Mam kilka marek naturalnych, które lubię:
Vianek
Biolaven ( szczególnie ich płyn micelarny - jest boski)
sylveco ( polecam peeling enzymatyczny do twarzy).

Jeśli chodzi o peeling do ciala to od jakiegoś czasu stosuję tylko kawowe. Nawiliżają, dobrze ścierają oraz mam wrażenie,że zmniejszaja cellulit. Z wszystkich najbardizej spodobał mi się Skin.Team. Jest niedrogi, pojemnosć jest spora. Ładnie pachnie oraz skóra po jego zastosowaniu jest śliska i nawilżona jak po balsamie.
Wszystkie 3 marki uwielbiam i polecam
ChoCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 11:45   #842
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 31 498
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
A to może chodzi o rabat, bo niektóre sklepy wysyłają kod rabatowy z okazji urodzin.



A gdzie zamawiasz taki box?
Już wiem jaki prezent z okazji urodzin daje sklep ecco-verde Bon o wartości 25 zł do wykorzystania w przeciągu około półtora miesiąca. Jeżeli jest akurat jakaś zniżka np. 10% na wszystkie produkty naliczana od razu przy zakupach i dodatkowo wpiszę kod urodzinowy to się opłaca zrobić zakupy. Szkoda, że promocja, która była do wczoraj czyli 20% na zakupy powyżej 430 zł nawet na rzeczy przecenione, nie obejmowała jeszcze dzisiejszego dnia bo dopiero niedawno dostałam ten bon urodzinowy. Ale na pewno go wykorzystam. Być może do tego czasu będą jeszcze jakieś fajne promocje.

Wysłane z Huawei P8 Lite
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 13:27   #843
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Już wiem jaki prezent z okazji urodzin daje sklep ecco-verde Bon o wartości 25 zł do wykorzystania w przeciągu około półtora miesiąca. Jeżeli jest akurat jakaś zniżka np. 10% na wszystkie produkty naliczana od razu przy zakupach i dodatkowo wpiszę kod urodzinowy to się opłaca zrobić zakupy. Szkoda, że promocja, która była do wczoraj czyli 20% na zakupy powyżej 430 zł nawet na rzeczy przecenione, nie obejmowała jeszcze dzisiejszego dnia bo dopiero niedawno dostałam ten bon urodzinowy. Ale na pewno go wykorzystam. Być może do tego czasu będą jeszcze jakieś fajne promocje.

Wysłane z Huawei P8 Lite
Sklep podobno zmienia w tym momencie swoje centrum logistyczne, stąd były te niedawne promocje i wyprzedaż. Być może kolejne będą z okazji otwarcia nowej centrali, albo np. na walentynki, oby tylko ta nowa centrala nie była dalej niż obecna jest
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-01-25 o 13:29
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 15:26   #844
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 31 498
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sklep podobno zmienia w tym momencie swoje centrum logistyczne, stąd były te niedawne promocje i wyprzedaż. Być może kolejne będą z okazji otwarcia nowej centrali, albo np. na walentynki, oby tylko ta nowa centrala nie była dalej niż obecna jest
Wiem bo zrobiłam mega zakupy w poniedziałek Mąż nie miał pomysłu co mi kupić w prezencie urodzinowym to powiedział bym sobie coś wybrała. Jak tylko przyjdzie paczka na pewno się pochwalę. Tylko nie prędko. Dostałam informację, że przewidywana dostawa dopiero 10 lutego
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 17:54   #845
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kiedyś prawie zwymiotowałam w autobusie, bo posmarowałam usta błyszczykiem Lily Lolo.




No fermenty zdecydowanie nie każdemu służą. Co to za maska?
my beauty diary collagen
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 18:24   #846
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, czy Płyn Micelarny & tonik Vianek z serii odżywczej może przesuszać cerę? Szukam winowajcy, cerę mam taką przesuszoną jak są te mrozy. Na ciele skóra ok, jakoś się udaje zapanować oliwką. Staram się pić dużo bo karmie dziecko. Obecnie mam krem z różą Martina Gebhardt i wydaje mi się źe skóra go dobrze toleruje. Czy zmienić ten płyn Vianek na coś innego?
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2017-01-25 o 18:29
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 22:56   #847
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Płyn Micelarny & tonik Vianek z serii odżywczej może przesuszać cerę? Szukam winowajcy, cerę mam taką przesuszoną jak są te mrozy. Na ciele skóra ok, jakoś się udaje zapanować oliwką. Staram się pić dużo bo karmie dziecko. Obecnie mam krem z różą Martina Gebhardt i wydaje mi się źe skóra go dobrze toleruje. Czy zmienić ten płyn Vianek na coś innego?
Mnie z czasem podrażniał i wysuszał micel oraz tonik Sylveco, więc Vianek też może to robić, dlatego nawet się nie tykam już produktów płynnych z tej stajni, wyjątkiem będzie może jedynie tonik normalizujący do twarzy ze względu na brak gliceryny (ale to będzie ostatnia szansa) i płyn do płukania jamy ustnej. Cała reszta zawiera i glicerynę i benzyl alco i detergent, który powinien być spłukiwany ze skóry moim zdaniem, ponieważ to substancja myjąca powierzchniowo czynna, to tak jakbyś nie zmyła lub niedokładnie zmyła wodą żel do mycia. Poza tym jest też benzyl alcohol, niby niegroźny, ale niektórych uczula. Zależy jak go używasz, jeśli do ostatniego etapu oczyszczania skóry i jeśli do tego micel się pieni, to moim skromnym zdaniem on jest winowajcą. Może zmień kolejność, albo na koniec zmyj go wodą, a jeśli stosujesz do wstępnego demakijażu, a potem używasz innego oczyszczacza, to może być wina czegoś innego, wystarczy mróz i suche powietrze, ale to o niczym nie przesądza, bo kosmetyki potrafią być naprawdę perfidne. Co do tego, że producent nazywa ten produkt tonikiem, to pozwól, że pozostawię to bez dłuższego komentarza, niestety coraz więcej kosmetyków myjących jest błędnie nazywanych tonikami i nie tylko o tę firmę chodzi.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-01-25 o 23:01
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 09:00   #848
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Jestem zaskoczona, bo dotychczas dobrze mi służył.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 10:38   #849
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie z czasem podrażniał i wysuszał micel oraz tonik Sylveco, więc Vianek też może to robić, dlatego nawet się nie tykam już produktów płynnych z tej stajni, wyjątkiem będzie może jedynie tonik normalizujący do twarzy ze względu na brak gliceryny (ale to będzie ostatnia szansa) i płyn do płukania jamy ustnej. Cała reszta zawiera i glicerynę i benzyl alco i detergent, który powinien być spłukiwany ze skóry moim zdaniem, ponieważ to substancja myjąca powierzchniowo czynna, to tak jakbyś nie zmyła lub niedokładnie zmyła wodą żel do mycia. Poza tym jest też benzyl alcohol, niby niegroźny, ale niektórych uczula. Zależy jak go używasz, jeśli do ostatniego etapu oczyszczania skóry i jeśli do tego micel się pieni, to moim skromnym zdaniem on jest winowajcą. Może zmień kolejność, albo na koniec zmyj go wodą, a jeśli stosujesz do wstępnego demakijażu, a potem używasz innego oczyszczacza, to może być wina czegoś innego, wystarczy mróz i suche powietrze, ale to o niczym nie przesądza, bo kosmetyki potrafią być naprawdę perfidne. Co do tego, że producent nazywa ten produkt tonikiem, to pozwól, że pozostawię to bez dłuższego komentarza, niestety coraz więcej kosmetyków myjących jest błędnie nazywanych tonikami i nie tylko o tę firmę chodzi.
Kupiłaś już ten tonik normalizujący? Ciekawa jestem Twojej opinii.
Tak, to prawda, dużo toników to takie raczej micele i nadają się bardziej jako ostatni etap pielęgnacji spłukiwanej.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczona, bo dotychczas dobrze mi służył.
Czasami różne kwiatki wychodzą po czasie i to nie nawet po miesiącu używania, tylko później. Ja tak miałam ubiegłego lata z azjatyckimi filtrami, które są co prawda cudowne w użytkowaniu, ale naalkoholizowane. Pod koniec lata miałam okropnie odwodnioną i podrażnioną cerę, ale ten proces przebiegał powoli i na początku nawet nie pomyślałam, że to filtry są temu winne, bo używałam ich już kilka miesięcy. A zimą to nawet nie chcę myśleć, co by się działo, jakbym je stosowała.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 11:18   #850
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja go stosowałam ponad 2 miesiące. Muszę zamówić coś innego, a tonik-mgiełka Vianek , co myślicie? jak sobie przypomnę, to chyba miałam, ale wtedy stan mojej cery był inny. Już nawet nie mogę umyć twarzy wodą, bo zaraz jest ściągnięta. Minerały mnie wysuszają, szok, a tak mi pasowały. Generalnie z moją cerą coś niedobrego się dzieje.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 11:32   #851
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja go stosowałam ponad 2 miesiące. Muszę zamówić coś innego, a tonik-mgiełka Vianek , co myślicie? jak sobie przypomnę, to chyba miałam, ale wtedy stan mojej cery był inny. Już nawet nie mogę umyć twarzy wodą, bo zaraz jest ściągnięta. Minerały mnie wysuszają, szok, a tak mi pasowały. Generalnie z moją cerą coś niedobrego się dzieje.
Dla mnie był lepki jak jeszcze miałam normalną cerę. Jak ktoś źle znosi mocno glicerynowe formuły, to odradzam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 11:36   #852
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Toniki Martina Gebhardt są super, muszę do nich wrócić. A szkoda, że drogie jak na tonik, zwłaszcza jak ktoś używa toniku zamiast mycia wodą.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 14:39   #853
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kupiłaś już ten tonik normalizujący? Ciekawa jestem Twojej opinii.
Tak, to prawda, dużo toników to takie raczej micele i nadają się bardziej jako ostatni etap pielęgnacji spłukiwanej.
Dam znać, jak mi wpadnie w ręce, na razie mam inne rzeczy do zużycia.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Toniki Martina Gebhardt są super, muszę do nich wrócić. A szkoda, że drogie jak na tonik, zwłaszcza jak ktoś używa toniku zamiast mycia wodą.
Z tanich toników mogę polecić żyworódkę w płynie, nie pożałujesz, chociaż zawiera niestety DMDM Hydantoin jako konserwant, a z miceli polecam Alphanova Bebe.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 16:44   #854
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny a macie jakieś doświadczenia z odżywkami do włosów - JMO albo Rahua? Szukam czegoś nowego, bo wcześniej używałam Desert Essence, Orientany, rosyjskich. Myślę jeszcze o Khadi albo odżywce z Madary.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 18:36   #855
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie jakieś doświadczenia z odżywkami do włosów - JMO albo Rahua? Szukam czegoś nowego, bo wcześniej używałam Desert Essence, Orientany, rosyjskich. Myślę jeszcze o Khadi albo odżywce z Madary.
Cytrusowa jmo fajnie robiła włosom, tylko musiałam uważać z ilością. Warto się na nią skusić, wiele osób ją chwali mocno. Miętowa była dla mnie za słaba, według mnie szkoda na nią kasy.
Bardzo fajne odżywki ma uoga i 100% pure.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 19:01   #856
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Cytrusowa jmo fajnie robiła włosom, tylko musiałam uważać z ilością. Warto się na nią skusić, wiele osób ją chwali mocno. Miętowa była dla mnie za słaba, według mnie szkoda na nią kasy.
Bardzo fajne odżywki ma uoga i 100% pure.
Całkiem zapomniałam o 100% pure! Dzięki za przypomnienie
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 21:29   #857
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Jest problem ze znalezieniem składów kosmetyków marki ATW Beauty Lab/Organic Life, a nie każdemu się za każdym razem chce pisać do producenta prośbę o podanie składu, więc donoszę, że w internetowym sklepie makadamia drogeria z naturą można co nie co podpatrzeć na zdjęciach. Sklep jest malutki i ma tylko wybrane produkty, nie cały asortyment, ale zawsze coś
Ma też sporo rzeczy w promocji, z tego co widzę.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-01-26 o 21:50
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:42   #858
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kinga4452 Pokaż wiadomość
całkiem zapomniałam o 100% pure! Dzięki za przypomnienie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 11:26   #859
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jest problem ze znalezieniem składów kosmetyków marki ATW Beauty Lab/Organic Life, a nie każdemu się za każdym razem chce pisać do producenta prośbę o podanie składu, więc donoszę, że w internetowym sklepie makadamia drogeria z naturą można co nie co podpatrzeć na zdjęciach. Sklep jest malutki i ma tylko wybrane produkty, nie cały asortyment, ale zawsze coś
Ma też sporo rzeczy w promocji, z tego co widzę.
dobrze wiedzieć dzięki na info

u mnie się nazbierało sporo próbek do testów. muszę się za mnie zabrać. mam m.in kivvi i cosnature

kto się obkupił na wyprzedaży w tk maxx??
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 11:56   #860
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kto się obkupił na wyprzedaży w tk maxx??
Jaka wyprzedaż? U mnie bida z nędzą.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 14:32   #861
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć dzięki na info

u mnie się nazbierało sporo próbek do testów. muszę się za mnie zabrać. mam m.in kivvi i cosnature

kto się obkupił na wyprzedaży w tk maxx??
Ja przetestowałam dziś serum Santaverde Age Protect i jak dla mnie jest zbyt treściwe i skóra się błyszczy po nim, ładnie nawilża, ale piorunującego działania zbytnio nie widzę, a jednak tego oczekiwałam po kosmetyku za taką zawrotną sumę

Kupiłaś coś

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jaka wyprzedaż? U mnie bida z nędzą.
Dobrze, ze mam za daleko i nic nie wiedziałam

Za to obkupiłam się obrzydliwie dzisiaj, w ciągu 5 minut, ja to w ogóle nie powinnam z domu wychodzić . Byłam w makadamii, rozwaliłam blisko 2 stówki, potem, no po prostu diabeł mnie podkusił, żeby zajrzeć jeszcze do Rossmanna, bo tam nie dość, że znalazłam całą gamę Petal Fresh, to jeszcze w dodatku w promocji z 20 zł na 17 w ogóle to które najbardziej lubicie szampony i odżywki tej firmy, bo w ciemno brałam

PF Szampon nawilżający
PF Odżywka do farbowanych

Orientana- Szampon imbir i trawa cytrynowa (Ktoś miał?)
Alepia- Odżywka Original (Miał ją ktoś? Ponoć jest świetna)
Go Cranberry- Płyn micelarny
Orientana- Tonik imbir i trawa cytrynowa (drugie opakowanie)
Gorvita- Żyworódka w płynie (poprzednią zakupioną niedawno oddałam w prezencie koleżance)
ATW Beauty Lab- Krem pod oczy
Biotique- Peeling do twarzy z papają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0981k.jpg (148,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0983k.jpg (187,0 KB, 46 załadowań)
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 14:34   #862
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Cytrusowa jmo fajnie robiła włosom, tylko musiałam uważać z ilością. Warto się na nią skusić, wiele osób ją chwali mocno. Miętowa była dla mnie za słaba, według mnie szkoda na nią kasy.
Bardzo fajne odżywki ma uoga i 100% pure.
Mam takie samo zdanie W cytrusową JMO warto zainwestować, bo naprawdę odżywia włosy, miętową zużyłam na skórę głowy i jako stylizator, bo sama w sobie słabiutko działała. Mam wrażenie, że jest dla osób z bardzo cienkimi i przetłuszczającymi się włosami, które łatwo obciążyć. Przy suchych zdecydowanie bardziej warto inwestować w cytrusową, tym bardziej, że można jej używać też bez spłukiwania.

Rahua wg mnie szału nie robi, bardziej podoba mi się ich kuracja do włosów, która faktycznie poprawia stan włosów.

100% pure - mam odżywkę z Neem, też bardziej stosuję na skórę głowy, bo mi puszy włosy. Innych z tej marki nie testowałam, więc nie wiem jaki efekt dają

PS. Korah , ale łupy, piękne!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-01-28 o 14:37 Powód: literówka
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 15:27   #863
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dobrze, ze mam za daleko i nic nie wiedziałam

Za to obkupiłam się obrzydliwie dzisiaj, w ciągu 5 minut, ja to w ogóle nie powinnam z domu wychodzić . Byłam w makadamii, rozwaliłam blisko 2 stówki, potem, no po prostu diabeł mnie podkusił, żeby zajrzeć jeszcze do Rossmanna, bo tam nie dość, że znalazłam całą gamę Petal Fresh, to jeszcze w dodatku w promocji z 20 zł na 17 w ogóle to które najbardziej lubicie szampony i odżywki tej firmy, bo w ciemno brałam

PF Szampon nawilżający
PF Odżywka do farbowanych

Orientana- Szampon imbir i trawa cytrynowa (Ktoś miał?)
Alepia- Odżywka Original (Miał ją ktoś? Ponoć jest świetna)
Go Cranberry- Płyn micelarny
Orientana- Tonik imbir i trawa cytrynowa (drugie opakowanie)
Gorvita- Żyworódka w płynie (poprzednią zakupioną niedawno oddałam w prezencie koleżance)
ATW Beauty Lab- Krem pod oczy
Biotique- Peeling do twarzy z papają
Ja wpadam do Tk maxx raz na tydzień i jest nedza.

Wow. Poszalałaś. Co robi ta żyworódka w płynie?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 15:36   #864
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
100% pure - mam odżywkę z Neem, też bardziej stosuję na skórę głowy, bo mi puszy włosy. Innych z tej marki nie testowałam, więc nie wiem jaki efekt dają

PS. Korah , ale łupy, piękne!


Mnie się podobała 100% Pure z algami, innych nie miałam

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja wpadam do Tk maxx raz na tydzień i jest nedza.

Wow. Poszalałaś. Co robi ta żyworódka w płynie?
Ta żyworódka, to taki tonik/mgiełka, ma atomizer, pięknie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Warto, bo kosztuje mniej niż 15 zł, a jest świetna i nie śmierdzi, niestety ma konserwant DMDM Hyd, ale poza tym jest super. Sylwiusaka mnie nią zaraziła jakiś czas temu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 15:59   #865
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Mnie się podobała 100% Pure z algami, innych nie miałam



Ta żyworódka, to taki tonik/mgiełka, ma atomizer, pięknie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Warto, bo kosztuje mniej niż 15 zł, a jest świetna i nie śmierdzi, niestety ma konserwant DMDM Hyd, ale poza tym jest super. Sylwiusaka mnie nią zaraziła jakiś czas temu.
Zapisuję na listę chciejstw
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 16:00   #866
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Za to obkupiłam się obrzydliwie dzisiaj, w ciągu 5 minut, ja to w ogóle nie powinnam z domu wychodzić . Byłam w makadamii, rozwaliłam blisko 2 stówki, potem, no po prostu diabeł mnie podkusił, żeby zajrzeć jeszcze do Rossmanna, bo tam nie dość, że znalazłam całą gamę Petal Fresh, to jeszcze w dodatku w promocji z 20 zł na 17 w ogóle to które najbardziej lubicie szampony i odżywki tej firmy, bo w ciemno brałam

PF Szampon nawilżający
PF Odżywka do farbowanych

Orientana- Szampon imbir i trawa cytrynowa (Ktoś miał?)
Alepia- Odżywka Original (Miał ją ktoś? Ponoć jest świetna)
Go Cranberry- Płyn micelarny
Orientana- Tonik imbir i trawa cytrynowa (drugie opakowanie)
Gorvita- Żyworódka w płynie (poprzednią zakupioną niedawno oddałam w prezencie koleżance)
ATW Beauty Lab- Krem pod oczy
Biotique- Peeling do twarzy z papają
Super zakupy , jestem bardzo ciekawa opinii o kremie pod oczy ATW i o odżywce Alepia. A ten peeling Biotique jest w formie proszku?

A tak BTW, miałaś już jakieś inne kosmetyki z ATW? Polecasz coś?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 16:05   #867
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ta żyworódka, to taki tonik/mgiełka, ma atomizer, pięknie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Warto, bo kosztuje mniej niż 15 zł, a jest świetna i nie śmierdzi, niestety ma konserwant DMDM Hyd, ale poza tym jest super. Sylwiusaka mnie nią zaraziła jakiś czas temu.
Brzmi ciekawie. Idę szukać gdzie to dają.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 16:17   #868
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Zapisuję na listę chciejstw
Koniecznie

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Super zakupy , jestem bardzo ciekawa opinii o kremie pod oczy ATW i o odżywce Alepia. A ten peeling Biotique jest w formie proszku?

A tak BTW, miałaś już jakieś inne kosmetyki z ATW? Polecasz coś?
Krem pod oczy już użyłam, ma przyjemną konsystencję, w słoiczku wygląda na gęsty, zbity i masełkowaty, ma tez lekko żółty kolor, nie jest zupełnie biały, ale jak wzięłam na palec, to okazał się dość delikatny, taki śmietankowy. Za jakiś czas więcej o nim napiszę, przyznam, że zależy mi na czymś więcej, niż samo nawilżenie, bo póki co nawilża, ale czy coś jeszcze, to się dopiero okaże
Nie, to mój pierwszy kosmetyk tej firmy, mam na oku kilka innych rzeczy, np. pastę do zębów i dezodorant, zobaczymy, jak krem się spisze.

Odżywki jestem bardzo ciekawa, zapłaciłam za nią 40 zł, normalnie kosztowała 52 zł, a za taką cenę oczekiwania rosną, mam nadzieję, że efekty będą warte tych pieniędzy.

Peeling ma postać gęstej i zbitej pasty żółto-zielonej z drobinkami migdałów (chyba to migdały są), jest już rozrobiony z wodą, bardzo ładnie pachnie. O nim też dam znać

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie. Idę szukać gdzie to dają.
W Olkuszu, ale może bliżej znajdziesz
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 16:29   #869
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, cudności masz
Ten szampon orientana raz mnie kusił, bo spotkałam na promocji za 8 zł, ale nie wzięłam, a mogłam.

no wyprzedaże ogólnie paskudne wszędzie, aż strach wejść do centrum handlowego
a w sklepach internetowych też nie brakuje wyprzedaży.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2017-01-28 o 16:30
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 16:31   #870
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W Olkuszu, ale może bliżej znajdziesz
Zawsze to jakiś powód żeby odwiedzić Olkusz. Ale może poczekam aż się ciepło zrobi. A masz tam gdzies u siebie kolorówke Colour Caramel?

Póki co znalazłam w aptece gemini. Szukuje liste na zamowienie tam. Poszukam tez stacjonarnie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.