Body space - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-23, 17:44   #61
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Body Space

Cytat:
Napisane przez loneliness
Z Gliwic jestem
Ale myślę, że skoro u mnie to jest, to w Krakowie, który jest przecież większy od Gliwic, też będzie
a wiesz moze ile taka przyjemność kosztuje?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 17:57   #62
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Body Space

Nie mam pojęcia
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 18:20   #63
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Body Space

jakby kto cos wiedzial to prosze o info
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:15   #64
laurynka
Rozeznanie
 
Avatar laurynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 589
Dot.: Body Space

u nas w Katowicach to chyba z 18 zł za jeden raz... ale nie jestem pewna
laurynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 10:28   #65
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Body Space

widziałam w G-cach napis "PROMOCJA! 10 wejść - 100zł"
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:20   #66
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Body space

Mam karnet na 15 zabiegów. Czy nie starczyłoby chodzenie raz w tygodniu? Więcej czasu nie jestem w stanie wygospodarować .
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:58   #67
madziorek76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Body Space

Czesc wszystkim.Mam pytanie dotyczace BODY SPACE? CZY KTOS KORZYSTAŁ z tego urzadzenia? wyczytalam w internecie ze podobno daje rezultaty w spalaniu tluszczu.Ogolnie zmniejsza sie obwod ud, bioder , pasa.trzeba wykupic sobie przynajmniej 12 serii . Ja wiem ze cudow nie ma ale moze faktycznie cos to daje? Ja chodze na aerobik 2 razy w tygodniu narazie efektow nie widzei juz zaczynam sie denerwowac a wiosna coraz blizej
madziorek76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 18:39   #68
madziorek76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Body Space

HEJ WSZYSTKIM DZIEWCZYNY CZY NAPRAWDE NIE MA NIKOGO KTO SZCZERZE ODPOWIE JAK JEST FAKTYCZNIE Z TYM BODY SPACE????
PROSZE NIECH KTOS ODPOWIE,JAK KTOS BYŁ.SZKODA TRACIC PIENIADZE JAK TO W OGOLE NIE POMAGA . POCZYTALAM TROCHE NA FORUM I SAMA NIE WIEM CO O TYM MYSLEC, NIE WIADOMO CZY POZYTYWNIE NIE WYPOWIADAJA SIE PRACOWNICE TAKICH SALONOW GDZIE ZNAJDUJA SIE TE URZADZENIA???TAK DLA WIARYGODNOSCI DLATEGO DZIEWCZYNY PISZCIE JAK NAJWIECEJ I SZCZERZE POZDROWIENIA
madziorek76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 13:50   #69
liilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: Body Space

No cóz już gdzieś pisałam że jak tylko skończe serie 10 zabiegów to się pochwalę lu odradzę.Póki co jestem po 6 zabiegu i chyba wykupie karnet na kolejne 10 bo mam mieszane uczucia i cięzko mi teraz powiedzieć jakie są efekty.Tzn skóra jest super naprężona i nawet jeżeli do tej pory nie ubylo mi centymetrów to warto było. Zredukowany celulit i to pieknie, ciało takie hmmm odtrute z toksyn a nie jak to bylo w moim wypadku trzęsące sie co krok z powodu zatrzymania wody, tłuszczu czy co tam siedzi hehe.
A karnet wykupie bo dużo dobrego usłyszałam od dziewczyn które na to chodzą dłużej niż ja. Podobno po 20 zabiegach zmieniły rozmiar o grubo ponad jeden. Ale niestety wypowiadały się też osoby które są wytrenowane, maja dużo mięśni i u nich juz efekty nie są tak olbrzymie (no ale są), Na dzień dzisiejszy polecam wszystkim którzy nie moga sie poszczyćić elastyczną gładką skórą bo na to zabiegi pomagaja bardzo a co dalej to napisze za jakies 2 tyg.
liilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 13:58   #70
liilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: Ćwiczenia na Body Space

Musze obronic Lybre bo tez cwicze na body i chociaż niejestem jeszcze taka fanka to uważam że to urządzenie dużo może.A co do tego pulsu też mam problem czasami to prawie wylewu dostaje hehe. Ale osoby wytrenowane też mówią ze jest nierealne taki niski puls na tej maszynie osiągnac.No chyba ze za szybko ćwicze, dlatego napisz mi z jaką prędkościa ty maszerujesz.
liilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 14:07   #71
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Body Space

a wiecie moze gdzie takie cos jest w Krakowie? fajna sparwa

liilii ile placisz za jedne zajecia?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 11:38   #72
liilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: Body space

Ja ćwicze w Krakowie w domu Herbewo.Tu masz link http://www.energica.pl/ Place 140 za 10 zabiegów tzn ja place 126 bo znizka dla studentów.Wiem tez ze jest salon vacu weel to to samo tylko na bieżni na ul urzedniczej, ale tam mają straszneee ceny z tego co czytałam na jakims forum to ponad 200 zl ale jak chcesz to sobie zadzwon tam i dopytaj 012 4234455. Ja jestem zadowolona z energici.Tylko sie wczesniej umów bo kalendarz peka w szwach hehe maszyna chodzi non stop.
liilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 11:41   #73
liilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: Body space

Oj sory nie doczytałam ze pytasz o jedne zajecia.Tak to za jedne bez karnetu placisz 20 zl , ale sie nie czarujmy trzeba sie zmobilizowac i to 10 minimum przechodzic i z tego co czytalam to najlepiej nie mniej niz 4 razy w tygodniu na poczatek.
liilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:01   #74
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez liilii Pokaż wiadomość
Oj sory nie doczytałam ze pytasz o jedne zajecia.Tak to za jedne bez karnetu placisz 20 zl , ale sie nie czarujmy trzeba sie zmobilizowac i to 10 minimum przechodzic i z tego co czytalam to najlepiej nie mniej niz 4 razy w tygodniu na poczatek.
126 zl to nawet nie tak duzo, z checia bym sie skusila ale 4 rayz w tygodniu.. chyba nie mam az tyle czasu wolnego
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 20:06   #75
liilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: Body space

Oj tak zalecają. Hmmm może do 3 by sie dalo zejść. No ale to tylko 30 min plus minus na przebranie no i dojazd jeżeli masz daleko na kleparz, a możesz sie zapisać od 8 do 21: w tygodniu a w weekend do 16. Ja tam wole szybko rachu ciachu odbebnic 5 razy w tygodniu zeby szybciej ocenic czy dziala albo sie nie ludzic ze dziala
liilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:13   #76
czaarnyaniol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: hypoxi trainer / vacu step

Właśnie skończyłam korzystać z karnetu (20zabiegów po 30min) i zamierzam wykupić jeszcze jeden. Polecam wszytkim te maszynki!!! Ćwiczyłam na vacu line, czyli bieżni pod ciśnieniem. Nie mam za dużo czasu w tyg., aby rozbijać się po 2 godzinnych treningach na siłowni, a tu wystarczy 30 min!!! A teraz efekty: pomarańczowa skórka i cellulit WYPAROWAŁY, i zgubiłam 8cm w udach!!!! Co było dla mnie szokiem (nie mierzyłam się przez cały miesiąc). Przed każdym zabiegiem smarowałam nogi kremem antycelulitusowym, który w ciagu tych 30min powoli się wchłaniał, co może polepszyło efekt... jestem z Wrocka i dla wszytkich pragnących schudnąć wrocławianek zostawiam namiary: chodziłam na Wandy 6, tel.509-525-125. Sympatyczna pani wyjaśni na poczatku wszytkie zasady działania vacu line... Jedyny minus to cena karnetu, ale satysfakcja, że wbije się w mini, w moim przypadku, zwycięża:P:P
Pozdrawiam forumowiczki !!!
czaarnyaniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 19:54   #77
JustynaT.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 19
Dot.: hypoxi trainer / vacu step

Witajcie!
To moja pierwsza wiadomosc na forum wiec za wszelkie niedociagniecia z góry przepraszam
Czy ktos wie gdzie w Poznaniu jest Vacu Step i jakie ceny?
JustynaT. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 11:24   #78
anolipa
Raczkowanie
 
Avatar anolipa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: hypoxi trainer / vacu step

mam pytanko do czaarnegoaniola ;-)
Ile kosztował Cie ten karnet? Chce wiedzieć czy dam rade .. tzn czy mój portfel da rade na coś takiego się pokusić hehe. Oczywiście pytanie kieruje do wszystkich , bo może orientujecie się w tym

pozdrowionka
anolipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 15:12   #79
bubi332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: hypoxi trainer / vacu step

widze ze vacu line cieszy sie powodzeniem...ja zaczynam od jutra zapisalam sie na 20zabiegom...mam nadzieje ze mi to jakos pomoże
bubi332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 15:20   #80
bubi332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: vacu line

ja rowniez chcialabym sie dowiedziedziecz, czy naprawde są jakies efekty, bo zaczynam od jutrawykupilam karnet na 20 zabiegów. prosze o jakąs odpowiedzi i wrażenia
bubi332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 15:27   #81
bubi332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Body space

ja zapisałam się na Vacu line...hmm to jest chyba podobne do body space:P tak mi sie wydajeslyszalyscie cos moze o tym?bo zaczynam od jutra i jak najwiecej chcialabym sie na ten temat cos dowiedziecpozdrawiam
bubi332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 14:45   #82
BW27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Body space

Witam .
Najlepsze urządzenie to POWERSLIM ACTIVE.Schudłam ok 6 kilo -po 20 zabiegach.A do tego gładka skóra.Moja koleżanka schudłą natomiast 3 kilo i też jest zadowolona.
Cieszę się bo za nie długo takie urządzenie będzie też w KRAKOWIE.
A ja ćwiczyłam będąc na wakcjach u ciotki w Sopocie.

Pozdrawiam kora
BW27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 15:39   #83
yooniga
Raczkowanie
 
Avatar yooniga
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 153
GG do yooniga
body space

waze 63 kilo przy wzroscie 164 chciałabym zaczac trening na body spac czy ktos juz na tym cwiczył i czy jest to warte tej ceny u mnie kosztuje to 15zł za 1 wejscie 30minutowe.
__________________
yoo
yooniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 15:46   #84
yooniga
Raczkowanie
 
Avatar yooniga
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 153
GG do yooniga
Dot.: body space

nie ukrywam ze chciałabym schudnac przynajmniej do 56kilo i czy to ma jakis sens kozystanie z body space.nie nadaje sie do stosowania diet nie jem duzo ani czesto jem normalnie od paru dni jem term line 2
__________________
yoo
yooniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 19:10   #85
Karfox21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Body space

Witam, jestem z okolic Dąbrowy Górniczej i dzisiaj postanowiłam stanąć oko w oko z tą maszyną. Na razie o efektach nie ma mowy, ponieważ Pani stwierdziła, że na pierwszy raz 15min (jak wytrzymam!!! ) wystarczy. Miała rację... po 5 minutach miałam ochotę uciec Byłam mokra jak po wyjściu z wanny, a serce waliło mi jak szalone. Nogi jak z waty...Wybiło równe 15min i nie miałam siły na nic więcej! ale umówiłam sie na kolejny raz na środę i myślę, że będzie lepiej! Treninig trzeba dostosować stopniowo do kondycji. Mimo, że dzisiaj nie było tak różowo jakby się mogło wydawać, widzę w tym urządzeniu sens,bo wycisk jest niesamowity. Jak tylko mój organizm będzie w takiej kondycji, aby wytrzymać 30min, będę informować o jakiś ewentualnych efektach, nic za wszelką cenę, bo można sobie krzywdę zrobić. Jeden seans 30min=22zł. W karnecie oczywiście taniej. 10 wejść =200zł
Pozdrawiam
Karfox21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:08   #86
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Body space

pocenie się nie ma nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu
a zmęczyć się to można za darmo na osiedlowej alejce
to, że dałaś radę wytrzymac tylko 15 minut świadczy o Twojej złej kondycji a nie niesamowitych właściowściach tej maszyny
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 12:51   #87
Karfox21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
pocenie się nie ma nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu
a zmęczyć się to można za darmo na osiedlowej alejce
to, że dałaś radę wytrzymać tylko 15 minut świadczy o Twojej złej kondycji a nie niesamowitych właściwościach tej maszyny
Czegoś tu nie rozumiem, forum służy do wymiany doświadczeń na różne tematy, a nie oceny kondycji poszczególnych osób! Byłam, doświadczyłam na własnej skórze, opisałam. Nikt nie pisał, przynajmniej ja, że pocenie się ma coś wspólnego ze spalaniem tłuszczu, napisałam jak sie czułam, jakie były objawy. To,że Ty wolisz biegać po osiedlowej alejce to Twoja sprawa. Nie napisałam również, ze maszyna ma niesamowite właściwości, bo po pierwszym razie tego stwierdzić nie można...
Karfox21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 15:11   #88
galooshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Body space

Do tej pory byłam na vacu 16 razy. Uczucia mam mieszane. Rzeczywiście człowiek poci się jak mysz, ale czy efekty są takie super? Nie schudłam ani kilograma (akurat na tym w ogóle mi nie zależało) a co do poprawy jędrności ciała, hmmm... Jakby trochę lepiej, ale spektakularnych efektów brak. Pójdę jeszcze te 4 razy żeby wykorzystać karnet a potem się zastanowię.
galooshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 12:40   #89
barwinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 79
Dot.: Body space

Karfox21 ja mam pytanie do Ciebie, tez jestem z tych okolic co Ty. Gdzie cwiczylas na body space jesli moge wiedziec??
barwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 21:35   #90
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Body space

ja wykorzystalam jeden karnet, 10 wejsc i ...no coz, wiecej nie kupie. Chodzilam 2-3 razy w tygodniu a to podobno za malo, najlepiej chodzic 5 razy, wtedy sa efekty. Ale to powiedziala mi pani jak bylam przedostatni raz na VL. Efekty niewidoczne, wieksze efekty zauwazylam po 2 tygodniach cwiczen na stepperze

szkoda kasy
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 00:38:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.