Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-15, 14:26   #1021
EliseGuide
Raczkowanie
 
Avatar EliseGuide
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Za mną piąta rozmowa bez sukcesu. Jestem 3 miesiące bez zatrudnienia. Jakbym wiedziała, że tak będzie to był została w tamtej gównianej pracy. Chociaż pewnie bym wyskoczyła przez okno prędzej czy później. Nie szukam czegoś wymagającego. Szukam zwykłej pracy w sklepie w galerii handlowej. CV mam ładne, bo często do mnie dzwonią. Tylko rozmowy mi kompletnie nie idą :/
Pierwszą zawaliłam, bo rekruterka zamknęła się☠ze mną☠w magazynku i normalnie dostałam klaustrofobii, z nerwów za dużo gadałam, wchodziłam jej w słowo poza tym wypytała mnie całkowicie ze spraw prywatnych :/ Na drugiej znów byłam zbyt spięta i sama nie wiem o co rekruterce chodziło. Na kolejnej znów zawaliłam bo chciałam się☠zapisać do szkoły policealnej i czekałam na utworzenie kierunku, który nie wypalił więc nie mogłam pracować na pełen etat, poza tym za 1300 to słabo... Kolejna w biurze to 2000 netto dla faceta za dużo O.o Chciałam mieć☠doświadczenie to zgodziłabym się na tą pracę w jakiejś☠melinie pokój 5x5 metrów.
Po prostu nie ogarniam już czym trzeba zabłysnąć, to że moją pasją nie jest nurkowanie i nie chcę☠ludziom wciskać nic na siłę☠mnie dyskwalifikuje czy jak?
Wybaczcie moją postawę, ale jestem trochę☠podłamana;/
EliseGuide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 14:31   #1022
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez EliseGuide Pokaż wiadomość
Za mną piąta rozmowa bez sukcesu. Jestem 3 miesiące bez zatrudnienia. Jakbym wiedziała, że tak będzie to był została w tamtej gównianej pracy. Chociaż pewnie bym wyskoczyła przez okno prędzej czy później. Nie szukam czegoś wymagającego. Szukam zwykłej pracy w sklepie w galerii handlowej. CV mam ładne, bo często do mnie dzwonią. Tylko rozmowy mi kompletnie nie idą :/
Pierwszą zawaliłam, bo rekruterka zamknęła się☠ze mną☠w magazynku i normalnie dostałam klaustrofobii, z nerwów za dużo gadałam, wchodziłam jej w słowo poza tym wypytała mnie całkowicie ze spraw prywatnych :/ Na drugiej znów byłam zbyt spięta i sama nie wiem o co rekruterce chodziło. Na kolejnej znów zawaliłam bo chciałam się☠zapisać do szkoły policealnej i czekałam na utworzenie kierunku, który nie wypalił więc nie mogłam pracować na pełen etat, poza tym za 1300 to słabo... Kolejna w biurze to 2000 netto dla faceta za dużo O.o Chciałam mieć☠doświadczenie to zgodziłabym się na tą pracę w jakiejś☠melinie pokój 5x5 metrów.
Po prostu nie ogarniam już czym trzeba zabłysnąć, to że moją pasją nie jest nurkowanie i nie chcę☠ludziom wciskać nic na siłę☠mnie dyskwalifikuje czy jak?
Wybaczcie moją postawę, ale jestem trochę☠podłamana;/
Wielu osobom już to tu pisałam. Ty jesteś kolejną osobą, która szuka prac dla każdego. Takich ofert niby jest pełno, ale mnóstwo jest też kandydatów. Można przebierać i wybrzydzać, że tej źle z oczu patrzyło, a tamta miała brzydkie paznokcie. Można też mało płacić, bo zawsze ktoś te 1300 weźmie. Tak to działa. W pracach dla każdego jest rynek pracodawcy. Jedyna recepta to jakoś to przetrzymać i w międzyczasie podnieść kwalifikacje, czyli nauczyć się czegoś, czego nie może robić byle kto z ulicy.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 14:38   #1023
EliseGuide
Raczkowanie
 
Avatar EliseGuide
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Wielu osobom już to tu pisałam. Ty jesteś kolejną osobą, która szuka prac dla każdego. Takich ofert niby jest pełno, ale mnóstwo jest też kandydatów. Można przebierać i wybrzydzać, że tej źle z oczu patrzyło, a tamta miała brzydkie paznokcie. Można też mało płacić, bo zawsze ktoś te 1300 weźmie. Tak to działa. W pracach dla każdego jest rynek pracodawcy. Jedyna recepta to jakoś to przetrzymać i w międzyczasie podnieść kwalifikacje, czyli nauczyć się czegoś, czego nie może robić byle kto z ulicy.
Jak podnieść☠swoje kwalifikacje? Mam 3,5 letnie doświadczenie tylko w obsłudze klienta. Z chęcią się☠dowiem co proponujesz
EliseGuide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 15:28   #1024
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez EliseGuide Pokaż wiadomość
Jak podnieść☠swoje kwalifikacje? Mam 3,5 letnie doświadczenie tylko w obsłudze klienta. Z chęcią się☠dowiem co proponujesz
Ja się np. zajęłam grafiką komputerową. Niby grafików jest dużo, ale jednak każdy z nich ma swój własny styl pracy, więc łatwiej się wyróżnić. Ale przede wszystkim spodobało mi się to i jest to taki trochę powrót do przeszłości, gdyż jako dziecko dużo rysowałam i byłam w tym dobra
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 15:49   #1025
EliseGuide
Raczkowanie
 
Avatar EliseGuide
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;81414881]Ja się np. zajęłam grafiką komputerową. Niby grafików jest dużo, ale jednak każdy z nich ma swój własny styl pracy, więc łatwiej się wyróżnić. Ale przede wszystkim spodobało mi się to i jest to taki trochę powrót do przeszłości, gdyż jako dziecko dużo rysowałam i byłam w tym dobra[/QUOTE]

Chodziło mi o podniesienie kwalifikacji nie przebranżowanie się.
EliseGuide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 15:50   #1026
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Np. nauczyć się grafiki komputerowej, nauczyć się nowego języka, zrobić prawo jazdy na tira, uprawnienia spawacza, kurs zawodowy w jakimś poszukiwanym zawodzie, studia zwykłe lub podyplomowe w jakiejś rozwojowej dziedzinie. Cokolwiek, co jest poszukiwane na rynku i zgodne z Twoim predyspozycjami. Bo jak będziesz celowała właśnie w takie obsługi klienta, to pracodawcy zawsze będą Ci robili łaskę, że Cię zatrudnią, i proponowali niskie stawki. W takich pracach ludzie są po prostu za łatwi do wymienienia.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 15:56   #1027
EliseGuide
Raczkowanie
 
Avatar EliseGuide
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Np. nauczyć się grafiki komputerowej, nauczyć się nowego języka, zrobić prawo jazdy na tira, uprawnienia spawacza, kurs zawodowy w jakimś poszukiwanym zawodzie, studia zwykłe lub podyplomowe w jakiejś rozwojowej dziedzinie. Cokolwiek, co jest poszukiwane na rynku i zgodne z Twoim predyspozycjami. Bo jak będziesz celowała właśnie w takie obsługi klienta, to pracodawcy zawsze będą Ci robili łaskę, że Cię zatrudnią, i proponowali niskie stawki. W takich pracach ludzie są po prostu za łatwi do wymienienia.
I jak to ma niby podnieśćâ˜☠moje kwalifikacje w obsłudze klienta?
No może to prawo jazdy na tira, chociaż to bardziej w drugą stronę hahaha.
Nie chcęâ˜☠sięâ˜☠przebranżowa ć, powtarzam po raz drugi
Nie, nikt mi nie robi łaski, że mnie zatrudnia. Pracowałaś w ogóle kiedyś w takiej pracy czy zmyślasz?

Btw. co wy wszyscy tak z tą grafiką komputerową? Wszyscy mają być grafikami?
EliseGuide jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-15, 16:21   #1028
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez EliseGuide Pokaż wiadomość
Btw. co wy wszyscy tak z tą grafiką komputerową? Wszyscy mają być grafikami?
Praca grafika ma te plusy, że:
- nie wymaga formalnego wykształcenia ani drogich kursów, można się tego nauczyć na darmowym sofcie
- mozna pracowac jako freelancer, w startupie, w korpo, w urzędzie, w mediach, potencjalnych miejsc pracy jest mnostwo
- zresztą - można pracować z każdego miejsca na swiecie, to chyba jeden z popularniejszych zawodow do wykonywania zdalnie

Jaka praca w obsłudze klienta cię interesuje? To bardzo szerokie pojęcie... Z rozwojową pracą w tej branży kojarzy mi się bankowość i call center - znam sporo osób które awansowały w tych miejscach. Sieciówki odzieżowe jakoś mniej.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 16:31   #1029
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Praca grafika ma te plusy, że:
- nie wymaga formalnego wykształcenia ani drogich kursów, można się tego nauczyć na darmowym sofcie
- mozna pracowac jako freelancer, w startupie, w korpo, w urzędzie, w mediach, potencjalnych miejsc pracy jest mnostwo
- zresztą - można pracować z każdego miejsca na swiecie, to chyba jeden z popularniejszych zawodow do wykonywania zdalnie

Jaka praca w obsłudze klienta cię interesuje? To bardzo szerokie pojęcie... Z rozwojową pracą w tej branży kojarzy mi się bankowość i call center - znam sporo osób które awansowały w tych miejscach. Sieciówki odzieżowe jakoś mniej.
I tak jak pisałam, każdy grafik tak jak każdy artysta malarz ma swój własny styl, możliwości wykazania się inwencją twórczą są nieograniczone, więc ten zawód po prostu ma przyszłość.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 16:33   #1030
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;81416456]I tak jak pisałam, każdy grafik tak jak każdy artysta malarz ma swój własny styl, możliwości wykazania się inwencją twórczą są nieograniczone, więc ten zawód po prostu ma przyszłość.[/QUOTE]

I pewnie grafików nigdy nie zastąpią maszyny, bo ludzie są lepsi w kreatywnym myśleniu A ze sprzedawcami to nie wiadomo...
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 17:01   #1031
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
I pewnie grafików nigdy nie zastąpią maszyny, bo ludzie są lepsi w kreatywnym myśleniu A ze sprzedawcami to nie wiadomo...
Otóż to
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-15, 17:06   #1032
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

EliseGuide nie rozumiem, czemu się unosisz i traktujesz nas jak wrogów. Sama nakreśliłaś swoją sytuację jako nieciekawą, więc powiedziałyśmy, czemu prawdopodobnie tak jest i co można z tym zrobić.

Ok, nie chcesz się przebranżawiać i szukać bardziej wymagającej pracy. Nie ma sprawy. Ale wtedy musisz się liczyć z tym, że te rozmowy będą wyglądały, jak wyglądają, a płaca będzie tak śmiesznie niska, jak Ci zaproponowali. No nie ma cudów.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 17:11   #1033
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez EliseGuide Pokaż wiadomość
Jak podnieść☠swoje kwalifikacje? Mam 3,5 letnie doświadczenie tylko w obsłudze klienta. Z chęcią się☠dowiem co proponujesz
No dobra. Masz 3,5 letnie doświadczenie w obsłudze klienta. Więc jakby nie patrzeć powinnaś umieć sprzedać - siebie,produkt. Jeśli dobrze Ci idzie, to nie do końca rozumiem dlaczego się spinasz wśród ludzi (to znaczy przy rekruterce). Rozumiem klaustrofobię, bo sama to mam, ale inne sytuacje? Jeśli czujesz się dobrze w sprzedaży, w obsłudze klienta czyli de facto w kontakcie z ludźmi, dlaczego stresują Cię rekruterzy?
Może nie do końca to jest Twoja branża?

Ja mam jakieś 2 lata doświadczenie typowo sekretarskiego,ale w ogóle się w tym nie odnajduję. Nie zawsze doświadczenie=umiejętnośc i.
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 17:59   #1034
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

W obsłudze klienta biznesowego liczą się przede wszystkim języki. Jak poza polskim i angielskim znasz jeszcze jakiś dodatkowy na poziomie minimum B2 to nie powinno być większego problemu ze znalezieniem pracy w korporacji. Dodatkowo bardzo dobra znajomość excela, świetnym wpisem w CV jest znajomość SAP.

Do tego dochodzą jeszcze cechy charakteru - opanowanie, pewność siebie, umiejętność wzbudzania zaufania, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 20:36   #1035
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez EliseGuide Pokaż wiadomość
I jak to ma niby podnieśćâ˜☠moje kwalifikacje w obsłudze klienta?
No może to prawo jazdy na tira, chociaż to bardziej w drugą stronę hahaha.
Nie chcęâ˜☠sięâ˜☠przebranżowa ć, powtarzam po raz drugi
Nie, nikt mi nie robi łaski, że mnie zatrudnia. Pracowałaś w ogóle kiedyś w takiej pracy czy zmyślasz?

Btw. co wy wszyscy tak z tą grafiką komputerową? Wszyscy mają być grafikami?
kijem rzeki nie zawrócisz - takie są czasy, że trzeba się przebranżawiać wiele razy w życiu, uczyć nowych umiejętności, być otwartym i elastycznym. Takie podejście ułatwi ci życie. Co to jest 3,5 roku w obsłudze klienta? Czy to są wg. ciebie jakieś cudowne zdolności/doświadczenie, które zagwarantują ci znalezienie pracy od ręki za zadowalające wynagrodzenie? Sama widzisz, że nie więc albo się pogodzisz z tym, że trzeba nad sobą pracować i się dokształcać cały czas, albo nie przebranżawiaj się skoro nie chcesz ale nam tu nie płacz w mankiet, że nikt cię nie chce. Wybór należy do ciebie...
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 21:11   #1036
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez EliseGuide Pokaż wiadomość
Za mną piąta rozmowa bez sukcesu. Jestem 3 miesiące bez zatrudnienia. (...) CV mam ładne, bo często do mnie dzwonią. Tylko rozmowy mi kompletnie nie idą :/
Czemu byłaś tylko na 5 rozmowach skoro często dzwonią?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 21:40   #1037
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 08:11   #1038
Arahajkaa
Przyczajenie
 
Avatar Arahajkaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 22
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Dołączam do osób poszukujących pracy, a raczej zmieniających. Na razie idzie kiepsko, w sensie jestem z miasta pełnego studentów które w gruncie rzeczy żyje z nich ciężko się przebić...
__________________
Panowie i Panie skomplikowanie żyje się wam w tym matrixie.
Arahajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 13:13   #1039
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

no i mnie zwolnily wszystkie moje przeczucia byly trafne. One to planowaly odkąd bylam na l4. Chcialy bym juz nie przychodzila nastepnego dnia do pracy ale ja sie upomnialam o okres wyp. Glupie, chcialy bym zostala z dnia na dzien bez pracy? Nawet powodu wyp nie mialy konkretnego. To wygladalo jakby zwyczajnie mnie nie lubily, bo obowiazki wykonywalam bez zajakniecia. Ot, zemsta za l4. Ogolem cala sytuacja byla bardziej zalosna niz to opisuje, odbila sie na innych pracownicach ale juz daruje sobie szczegoly. Czuje, ze moze po akcji ze mna zacznie sie ekipa wykruszac bo coraz bardziej widac jak kierowniczki zrobily sobie kolko wzajemnej adoracji i nie doceniaja ludzi spoza niego tylko sie mszcza za byle g.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 13:25   #1040
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
no i mnie zwolnily wszystkie moje przeczucia byly trafne. One to planowaly odkąd bylam na l4. Chcialy bym juz nie przychodzila nastepnego dnia do pracy ale ja sie upomnialam o okres wyp. Glupie, chcialy bym zostala z dnia na dzien bez pracy? Nawet powodu wyp nie mialy konkretnego. To wygladalo jakby zwyczajnie mnie nie lubily, bo obowiazki wykonywalam bez zajakniecia. Ot, zemsta za l4. Ogolem cala sytuacja byla bardziej zalosna niz to opisuje, odbila sie na innych pracownicach ale juz daruje sobie szczegoly. Czuje, ze moze po akcji ze mna zacznie sie ekipa wykruszac bo coraz bardziej widac jak kierowniczki zrobily sobie kolko wzajemnej adoracji i nie doceniaja ludzi spoza niego tylko sie mszcza za byle g.
O kurcze, co za ludzie! 😠 Nie przejmuj się, nie warto z takimi pracować!


Ja dzisiaj byłam na rozmowie w jednym z operatorów telefonii, z zapowiadane godziny rozmowy wyszło ok. 45 minut. Wszystko bardzo miło, ogólnie jedna z ciekawszych i bardzo pozytywnych rozmów, ale warunki dosyć słabe, jak na taką wielką firmę 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 16:27   #1041
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam na rozmowie w jednym z operatorów telefonii, z zapowiadane godziny rozmowy wyszło ok. 45 minut. Wszystko bardzo miło, ogólnie jedna z ciekawszych i bardzo pozytywnych rozmów, ale warunki dosyć słabe, jak na taką wielką firmę 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też miałam pozytywne odczucia po rozmowie u jednego z operatorów, ale nie wiem jakie oni mają kryteria bo wiem kogo wybrali i nie byłam to ja
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 17:55   #1042
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
ja też miałam pozytywne odczucia po rozmowie u jednego z operatorów, ale nie wiem jakie oni mają kryteria bo wiem kogo wybrali i nie byłam to ja
Pracując na infolinii jednego z operatorów komórkowych mam styczność z konsultantami z salonów (dzwonią, jak sobie z czymś nie radzą) albo słuchając od klientów, jakich kitów potrafią nawciskać pracownicy POS też się zastanawiam, kto ich tam zatrudnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:10   #1043
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Pracując na infolinii jednego z operatorów komórkowych mam styczność z konsultantami z salonów (dzwonią, jak sobie z czymś nie radzą) albo słuchając od klientów, jakich kitów potrafią nawciskać pracownicy POS też się zastanawiam, kto ich tam zatrudnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może niesłusznie, ale byłam zdziwiona gdy pracę zaproponowali mojemu znajomemu, po technikum hotelarskim i z doświadczeniem w zawodzie tapicer ale odrzucił propozycję pracy i ogłoszenie jest wystawione po raz czwarty już.
Generalnie myślałam, że wypadłam dobrze na rozmowie, mam dwa lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta, pracowałam w oparciu o plany sprzedażowe, kończę właśnie studia poniekąd związane ze sprzedażą.
może po prostu szukali faceta?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:56   #1044
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Może niesłusznie, ale byłam zdziwiona gdy pracę zaproponowali mojemu znajomemu, po technikum hotelarskim i z doświadczeniem w zawodzie tapicer ale odrzucił propozycję pracy i ogłoszenie jest wystawione po raz czwarty już.
Generalnie myślałam, że wypadłam dobrze na rozmowie, mam dwa lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta, pracowałam w oparciu o plany sprzedażowe, kończę właśnie studia poniekąd związane ze sprzedażą.
może po prostu szukali faceta?
Z tym facetem to dosyć trafne. Miałam też rozmowę do salonu Playa i właścicielka wprost się mnie zapytała czy planuję dzieci
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:37   #1045
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 14:26   #1046
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Być może tak to odebrali
A szkoda bo chętnie popracowałabym tam, ale nie widzę sensu ponownie aplikować, skoro już czwarty raz od grudnia ponawiają ogłoszenie.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 14:41   #1047
annasikora985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cześć,

Dziewczyny czy są wśród Was osoby, które pracują w marketach? Czy faktycznie teraz warunki się poprawiły?
annasikora985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 16:38   #1048
Darine7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Ja póki co jestem bardzo zadowolona z tej pracy i nie żałuję, że po miesiącu zmieniłam. Zarobki oczywiście są słabe, ale już widzę, że mogę się tu dużo nauczyć i po części jest to spójne z tym co chciałabym się zajmować w przyszłości. Jak zaczęło mi się w miarę układać z pracą to posypały się inne rzeczy żeby nie było za pięknie, ale to już zupełnie niezwiązane z wątkiem. Już rzadko się tu udzielam ale dalej wchodzę czytać co tam u Was.
Darine7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 21:04   #1049
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Dziewczyny
Czy jest ktoś kto dobrze zna się na prawie pracy/kodeksie cywilnym? Ma to związek z pracą i potrzebuję porady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 22:15   #1050
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 21:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.