Sklep Dobrarada - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 08:08   #1111
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Sklep Dobrarada

Z tego co mi wiadomo to tak
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 08:21   #1112
Carmen1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 47
Dot.: Sklep Dobrarada

dzieki, no to teraz juz sie upenilam i moge smialo robic zakupy
Carmen1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:17   #1113
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
no to super ..bo myślałam że już violet na nic nie nada się... a szkoda by było ...baze też masz od DR ??
Możesz go użyć także jako bazę - ja tak robię
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:47   #1114
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Możesz go użyć także jako bazę - ja tak robię
to nawet jeszcze lepiej dzięki roksik za rade
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 12:13   #1115
ewa505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
GG do ewa505
Dot.: Sklep Dobrarada

Dobrarado właśnie robię u Ciebie (jak zawsze zamówienie) i chciałam się spytać czy sa może już większe pojemnośći liquidów a dokładnie chodzi mi o liquid classic lub premium czyli
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...violet-classic

lub
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...u-100ml-violet

a i jeszcze jedno pytanko czy akryl (np. różowy) półtransparenty to akryl półprzeźroczysty?

Edytowane przez ewa505
Czas edycji: 2010-03-18 o 12:17
ewa505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:26   #1116
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

Motyleczku violet o którym piszę to przecież jednofazówka, więc dlaczego miała byś nie móc jej kłaść na covera?
Bazę mam z PB więc nie doradzę, ale jednofazówka też może być ok, chociaż jak wiadomo baza to baza
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:33   #1117
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

A baza z ibd dobrze się będzie miała z superbudującym od doberka??
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 07:08   #1118
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Motyleczku violet o którym piszę to przecież jednofazówka, więc dlaczego miała byś nie móc jej kłaść na covera?
Bazę mam z PB więc nie doradzę, ale jednofazówka też może być ok, chociaż jak wiadomo baza to baza
No bo zgłupiałam już ...bo ja kładąc violet na koniec jako nablyszczacz to tam gdzie byla jednofazowka ibd byl taki wiecej swiecacy (ale nie ta kajk glos )wiecej pod mat...ale cos tam bylo..a tam gdzie dopilowalam do kamuflazu to violet zupelnie matowy ..i dlatego pytam ..ale już będę wiedziała ..dziękuję
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 22:11   #1119
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Sklep Dobrarada

otrzymalam paczuszke od doberka i musialam sie pochwalic jak narazie jeszcze wiekszosci nie probowalam tylko akryle i takie pytanie wiec. zamowilam liqid wolnoschnacy zawsze pracowalam na szybkich i teraz zglupialam.paluch sztuczny juz stoi druga godzine i sobie schnie tzn twardy jest forme udalo sie normalnie zdjac a jedak pazur jest wciaz lepki. pilnikiem nwet tego ne ruszam bo akyl ja guma zejdzie no i nie wiem o co chdzi kure wzesie takich akcji ni mialam niemozliwe zby to bylo przeciez przez liqid wolnoshnacy,moze cos zposzkami nie tak chociaz dziewczyny chwalily i- nails. kurde juz sama nieim . zla jak mucha jestem ze sie na to skusilam

Edytowane przez maguah
Czas edycji: 2010-03-19 o 22:13
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 22:30   #1120
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez maguah Pokaż wiadomość
otrzymalam paczuszke od doberka i musialam sie pochwalic jak narazie jeszcze wiekszosci nie probowalam tylko akryle i takie pytanie wiec. zamowilam liqid wolnoschnacy zawsze pracowalam na szybkich i teraz zglupialam.paluch sztuczny juz stoi druga godzine i sobie schnie tzn twardy jest forme udalo sie normalnie zdjac a jedak pazur jest wciaz lepki. pilnikiem nwet tego ne ruszam bo akyl ja guma zejdzie no i nie wiem o co chdzi kure wzesie takich akcji ni mialam niemozliwe zby to bylo przeciez przez liqid wolnoshnacy,moze cos zposzkami nie tak chociaz dziewczyny chwalily i- nails. kurde juz sama nieim . zla jak mucha jestem ze sie na to skusilam
akryle wolnoschnace pozostawiaja lepka warstwe...
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 23:38   #1121
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Sklep Dobrarada

patka dzieki a juz myslalam ze cos z tym liqidem nie tak.... albo ze mna. nie mialam do czynienia z wolnym wiec nie wiedzialamtak czy siak przy nasteptnym zakupie szybkoschnacy zamowie jakos lepiej mi sie pracuje... na takim sie uczylam i przy tkim zostane
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 14:49   #1122
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Hej mam pytanko. Lubie pracować na żelach od Doberka, ale chciałabym nauczyć się robić kwiatuszki akrylowe. W maju mam z tego szkolenie, ale nie zaszkodzi popróbować co i jak. Więc jaki polecacie proszek i liquid do ćwiczonek? Na razie na tipsiorach. A i jaka pojemność? Nigdy nie robiłam, więc nie wiem jeszcze ile zużyję. Pozdrawiam
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 15:36   #1123
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

Premium jeśli masz zamiar się uczyć i biały akryl.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 15:57   #1124
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

dziękuję Byliczko
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:02   #1125
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

nima za co
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:17   #1126
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

.....
Dobrarado,czy ten nowy żel :http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...udne-paznokcie , można łączyć z białym żelem niesilikonowym ,np Prima White American? w stylizacji french... bo domyślam się,że z kamuflażami nie będzie problemu...
Dziewczyny miałyscie juz ten produkt?
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 12:25   #1127
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja sie zawiodłam na liquidzie niskowonnym. Faktycznie zapachu nie czuć, ale schnie niemiłosiernie długo, bywa, że i po 2 godzinach akryl jest miękki. Nie wiem, czy to ten typ tak ma, czy z moim egzemplarzem jest coś nie tak? Rozumiem, że jest wolnoschnący, no ale bez przegięć :P
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 12:55   #1128
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Sklep Dobrarada

Cześć dziewczynki! Ja na Dobrej Radzie jestem pierwszy raz, więc zacznę od przywitania

Ale do rzeczy - tak gapię i gapię na cleanery od DR i nie mogę się zdecydować... Czy Premium (pisałyście tu o nim dobre rzeczy) czy ten fajnie brzmiący EKOLOGICZNY? Ma go może któraś? Który polecacie najbardziej?
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 13:15   #1129
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Sporządzam zamówienie u Dobrej rady.Tym razem poszukuje żeli superbudujących.Z maskedem będa na pewno współgrać i z jednofazówką?Zależy mi na tym,by się dobrze trzymały tłustej płytki i przede wszystkim były gęste w sensie dosłownym.Jaki z czystym sumieniem polecić możecie?

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki! Ja na Dobrej Radzie jestem pierwszy raz, więc zacznę od przywitania

Ale do rzeczy - tak gapię i gapię na cleanery od DR i nie mogę się zdecydować... Czy Premium (pisałyście tu o nim dobre rzeczy) czy ten fajnie brzmiący EKOLOGICZNY? Ma go może któraś? Który polecacie najbardziej?

Ja miałam ten ,o którym piszesz"ekologiczny-antyalergiczny" i teraz używam "premium" i ten.Dla mnie lepszy w aplikacji premium,bo ma mniejszy otworek i bynajmniej nie wylewa mi sie na wacik w nadmiernych ilościach.Premium podobno jest super mocny z alkoholem.Ten ekologiczny bez alkoholu.Dla mnie oba dobre.Jestem zadowolona z nich.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonka p Pokaż wiadomość
samba-polecam superbudujący od doberka-jest gęsty

Tylko powiedz mi który?

Edytowane przez samba83
Czas edycji: 2010-03-21 o 16:22
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 20:11   #1130
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Sklep Dobrarada

samba
to ten http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...e-opakowanie:D
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 20:21   #1131
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Ja sie zawiodłam na liquidzie niskowonnym. Faktycznie zapachu nie czuć, ale schnie niemiłosiernie długo, bywa, że i po 2 godzinach akryl jest miękki. Nie wiem, czy to ten typ tak ma, czy z moim egzemplarzem jest coś nie tak? Rozumiem, że jest wolnoschnący, no ale bez przegięć :P

magali no ja wlasnie o tym pisalam, patka napisala ze wolnoschnacy pozostawia lepka warstwe,, ale problem w tym ze warstwa nawierzchnia nie jest jedynie lepka ale i gumowata iza cholere nie wiem co z tym zrobic. dzis sobie zrobilam pazury no i przy opilowaniu zeszl mi cala ta wartwa nawet spoko ale przy skorkach gdzie akrylu bylo mniej zeszlo wszytko no i terz wyglada to jak odrosty
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 20:25   #1132
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziękuję Iwonko.Czatowałam tu na odpowiedź,bo dziś złożyć chcę zamówienie.Nie chcę w ciemno kupować.Fajnie,że mi rozjaśniłaś. Skoro go używasz i polecasz to musi być dobry.Mam nadzieję,że nie jest jakiś taki matowy.To już zamawiam.Dziękuję.
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 21:01   #1133
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
Dobra Rado próbowałam :

na kamuflazu jednofazowy violet miejscami sie nie utwardza - tak jak pisałaś

na jednofazowym ibd, violet jednofazowy utwardza sie równomiernie aczkolwiek nie daje takiego połysku jak glos DR

na budującym PB, violet jednofazowy utwardza się równomiernie ale tak samo jak w ibd nie ma takiej tafli szkla .. może jednak ja pozostane przy tym glosie

teraz żeby go wykorzystać to wniskuje ze nie moge na kamuflaz violetu kłaść żeby pazurka zbudowac??

Załączam zdjęcie tipsów mlecznych może coś pomoże
a to mnie zastrzeliłaś
w ogóle nie kojarzę takich pudełek
mamy takie z numerami ale jakby inne są te numerki
myslę jednak że to takie tipsy jak nasze klasyczne mleczne z długa kieszonką pakowane w boxy po 300 i 500 sztuk.

a z tym violetem, kurcze blaszka no ja nie mam z nim większych problemów, zresztą ja rzadko sobie French robię, ale ostatnio jak robilam to robiłam tak:
masked + blush pink zmieszane razem i własnie pokryte jednofazówką violet, utwardziłam i nadałam kształt, na to połozyłam gloss i było pięknie.

kiedyś też robiłam paznokcie tylko tym jednofazowym (takie z kwiatkami fimo) i też wyszło ok, link do zdjęcia:

http://www.dobrarada.com.pl/forum/at...t.php?aid=3212

i jeszcze kiedyś całe pazury pokryłam żelem kolorowym (jak lakierem) i na to tą jednofazówkę i też było ok.
za kazdym razem miałam super połysk.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
Czy DR ma kamuflaze bez silikonu?
nie ma
wszystkie są z poliuretanem - czyli silikonowym dodatkiem (zresztą chyba jak większość na rynku)

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa505 Pokaż wiadomość
Dobrarado właśnie robię u Ciebie (jak zawsze zamówienie) i chciałam się spytać czy sa może już większe pojemnośći liquidów a dokładnie chodzi mi o liquid classic lub premium czyli
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...violet-classic

lub
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...u-100ml-violet

a i jeszcze jedno pytanko czy akryl (np. różowy) półtransparenty to akryl półprzeźroczysty?
akryl półtransparentny to taki półklarowny (czyli tak w 100% nie jest przezroczysty)
a co do tych wiekszych liquidów, mamy na stanie 1-litrowe opakowania speeda i pół litrowe Premium ale w nowym rodzaju (premium blue) - który wkrótce wejdzie na sklep.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

jeszcze co do cleanerów
nie ma cleanerów bezalkoholowych
tylko różnią się alkoholem uzytym do ich wyprodukowania
'
cleaner Premium jest na bazie alkoholu isopropylowego (czyli ropopochodny alkohol o duzym działaniu septycznym), dobrze dezynfekuje i świetnie odtłuszcza ale śmierdzi nieco i zgrzypi na skórze

a cleanery ekologiczne są na alkoholach spozywczych, więc można je wypić , alkohole takie są mniej szkodliwe dla naszego organizmu, rzadziej wywołują uczulenia ale mają mniejsze działanie wysuszająco odtłuszczające, mniej smierdzą

========================= ====================

co do tych nieszczęsnych liquidów niskowonnych
jak dla mnie to one są wonne tylko inaczej
no ale to moje zdanie

dlaczego tak wolno schną?
bo mają zdecydowanie mniej czynników aktywujących reakcję utwardzania. Jaka rada? mozna zawsze do niego dolać trochę liquidu klasycznego albo premium (ale w kieliszku proszę dolewać - nie do butelki), można poczekać na lato - oj wtedy to się wszystko utwardza jak szalone, można zwrócić do sklepu

tak czy owak, trzeba go po utwardzeniu samoistnym przemyć koniecznie cleanerem aby usunąć lepką warstwę.

problem polega na tym, że do tych płynów są specjalne pudry które mają w składzie więcej składnika aktywującego reakcję (czyli jakby ten czynnik został wyjety z płynu i wsadzony do pudru) - ale te pudry są drogie i na dodatek aż trzy kolory. biały, bezbarwny i róż majtkowy.
No i zasadniczo najlepiej chyba jednak domieszać w kieliszku troszkę premiuma (on też ma obnizoną emisję zapachu).

Edytowane przez dobrarada
Czas edycji: 2010-03-21 o 20:43
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 21:06   #1134
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

ja lubie premium
ten smrodek mi się podoba
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 21:18   #1135
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Sklep Dobrarada

Dzięki, Samba
Chociaż po Twojej wypowiedzi dylemat nadal mam, skoro mówisz, że oba są dobre

I jeszcze jedno pytanko - dużo b. dobrych opinii przeczytałam o kamuflażu MASKED od DR. Ale z tego co widzę tam jest kilka żelków z tą nazwą. Który jest ten naj, naj. Basic (którego akurat nie ma w sklepie) czy ten: http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...d-kamuflaz-15g ?
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 21:19   #1136
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Sklep Dobrarada

bikoz to jest ten sam
tylko rozni sie opakowaniami
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 21:37   #1137
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dzięki, Samba
Chociaż po Twojej wypowiedzi dylemat nadal mam, skoro mówisz, że oba są dobre

I jeszcze jedno pytanko - dużo b. dobrych opinii przeczytałam o kamuflażu MASKED od DR. Ale z tego co widzę tam jest kilka żelków z tą nazwą. Który jest ten naj, naj. Basic (którego akurat nie ma w sklepie) czy ten: http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...d-kamuflaz-15g ?
Jeśli chodzi o cleaner u DB wybierz ten "premium".Dobra rada wyżej już podsumowała oba.Dokładnie mam ten masked i jestem w 100%zadowolona z niego.Nie spływa na skórki.Ładnie się poziomuje i cieniowanie nim też bez problemów.Drugim razem jak zamówię to tylko inny odcień,bo wolę lekko w różach.
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:20   #1138
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Dobrarado, a ja się tak nieśmiało przypomnę
Jak postęp z jeznofazóweczką violet o pojemności 5ml?
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:46   #1139
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez samba83 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o cleaner u DB wybierz ten "premium".Dobra rada wyżej już podsumowała oba.Dokładnie mam ten masked i jestem w 100%zadowolona z niego.Nie spływa na skórki.Ładnie się poziomuje i cieniowanie nim też bez problemów.Drugim razem jak zamówię to tylko inny odcień,bo wolę lekko w różach.
Dzięki Samba, tak zrobię - premium i ten żelik Cały czas nie mogę nazachwycać się ich cenami

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
a to mnie zastrzeliłaś
a cleanery ekologiczne są na alkoholach spozywczych, więc można je wypić , alkohole takie są mniej szkodliwe dla naszego organizmu, rzadziej wywołują uczulenia ale mają mniejsze działanie wysuszająco odtłuszczające, mniej smierdzą
hihi no, kuszące jest to, że można się go napić Ale to może następnym razem
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 11:17   #1140
ewa505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
GG do ewa505
Dot.: Sklep Dobrarada

Dobrarado a czy jest to możliwe, że jeszcze przed świętami będą na sklepie te większe pojemności liquidów (szczególnie chodzi mi o ten premium blue i czym on się różni o normalnego premium) ? A i w jakich cenach są te większe pojemności? Z góry dziękuję za odpowiedź
ewa505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.