tęsknisz za byłym facetem? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 22:27   #91
november rain
Przyczajenie
 
Avatar november rain
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: pólnoc/południe
Wiadomości: 14
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Tęsknie z byłym. Nawet bardzo, może dlatego że to świeże i wiem że kiedyś będę się z tego śmiać, z niego...
Ale jeszcze będę szczęśliwa
__________________
Wrażliwość jest owocem cierpienia. Być wrażliwym, to chodzić z otwartą raną w tłumie, który potrąca i kaleczy ze wszystkich stron...
november rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 23:04   #92
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez november rain Pokaż wiadomość
Tęsknie z byłym. Nawet bardzo, może dlatego że to świeże i wiem że kiedyś będę się z tego śmiać, z niego...
Ale jeszcze będę szczęśliwa
To zupełnie tak jak ja.
Przykre, że czasem trzeba się rozstać by ratować siebie. Zwłaszcza, że było się przekonanym, że wiemy o tej drugiej osobie niemal wszystko.
Czasem trzeba sie rozstać, by ratować siebie.
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2009-02-08 o 11:06
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 23:12   #93
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

W życiu. Nigdy. Jestem tak szczęśliwa, że go spławiłam, że tylko tańczyć, skakać i pić szampana. Zresztą, ja jestem taka, że nie lubię załować swoich decyzji i nie rozstałabym się z facetem, jeśli nie byłabym do tego przekonana.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 23:15   #94
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

tęsknie, ale wiem,że nie z mojej winy tak się stało,aczkolwiek na własne życzenie..dałam się omotać,rządzić sobą...a on sprytnie wykorzystał moją naiwnośc...
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 00:06   #95
stokroqq
Raczkowanie
 
Avatar stokroqq
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 88
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

ja nie wspominam chwil spedzonych z eks, bo juz ich nie pamietam mimo, ze spedzilam z nim 4lata
nie tesknie i swego czasu dziekowalam bogu ze sie rozstalismy bo z nim nigdy nie poznalabym co to szczescie <lol>
__________________
Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
stokroqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 00:34   #96
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Tęsknię. Chociaż już ponad 1,5 roku nie jesteśmy razem i chyba nie ma szansy na powrót.
Ale tęksnię bardzo i nie daję z tym rady
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 18:33   #97
crazy_daria
Raczkowanie
 
Avatar crazy_daria
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 242
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Za byłym nie, ale za obecnym tak...bo nawet nie wiem, czy będziemy jeszcze ze sobą...
__________________
"uciekamy przed sobą, przez dwa pokoje, kuchnię i łazienkę, a potem wpadasz na moje oczy i jesteś wirującym Szczęściem..."

<333
crazy_daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 19:49   #98
moniak88
Raczkowanie
 
Avatar moniak88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 109
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Nie tęsknie. Nie byłam szczęśliwa wiec nie mam za czym tęsknić.
__________________
Hell is empty
All the devils are here
moniak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:12   #99
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Tęsknię jak cholera. Mam takie chwile właśnie jak teraz, że chcę wrócić, mimo, że to ja zerwałam. Ale wiem, że jak to zrobię to po jakimś czasie znowu będzie lipa między nami. On chce być ze mną najbardziej na świecie, mówi mi to codziennie co mnie jeszcze bardziej niszczy Ciężko mi przeokrutnie
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 23:13   #100
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Nie tęsknię, mimo iż byłam z nim szczęśliwa. Chyba brakowało między nami chemii... Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć faceta, przy którym będę się rozpływać. Na którego zawsze będę patrzeć z ogromną przyjemnością. Byłam z nim ponad 3 lata... I to zapewne tylko dlatego, że był moim pierwszym chłopakiem i nie chciałam być sama. Pokochałam go z czasem, owszem. Ale przez cały czas czegoś mi brakowało... Teraz już wiem czego.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 10:21   #101
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość


napisałaś że serce Ci się kroi jeśli myślisz o tym, że TŻ miałby wspominać swoją byłą dziewczynę. ale Ty robisz dokładnie to samo - postaw się na miejscu TŻta. bo to, co tu napisałaś jest strasznie egoistyczne... i nie w porządku.

a eksio jest po to eksem żeby siedzał grzecznie pod tymi 3 literami, pod tą szyderczą eksiowatą nazwą i nie wyłaził. imho oczywiście

sama kiedyś przechodziłam przez krótką aczkolwiek intensywną tęsknotę ale to było ZANIM poznałam TŻta. pakowanie się w związek z eksiem w głowie to poroniony pomysł. na krzywdzie 'nowego' nie zbudujesz szczęścia...
dokladnie

Mi eks-y przypominali o sobie co jakis czas tzn. pisali do mnie ze kochaja i takie duperele;D

Nie tęsknie za jednym ani drugim. Za przelotnymi eksami tym bardziej.

Tesknilam jakis czas, sa bylymi i nie warto za nimi nawet tesknić Eks to eks
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 14:03   #102
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Minelo 5 lat od rozstania i choc mam swojego meza , mysle... Zawsze myslalam o nim... i chyba zawsze bede, nie wiem czy to milosc...
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 15:47   #103
Yasminelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 38
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Ja nie myślę o byłych.

I wkurza mnie, jak mój TŻ myśli o byłej. Tego się nie da ukryć. A ja się przez to źle czuję. Płaczę, robię awantury. Zastanówcie się co robicie, bo ranicie tym swoich facetów. Jakbyście się czuły, gdyby Wasz TŻ myślał o byłej?
Yasminelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 17:07   #104
lejdi
Raczkowanie
 
Avatar lejdi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 108
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

kiedyś czułam żal pomieszany z nutą tęsknoty....
dzisiaj nie czuję już nic.jest mi zupełnie obojętny.
mam nowego ukochanego i nowe życie... a tamten zwiazek poszedł w niepamięc...
lejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 17:08   #105
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Myślę o nim bardzo czesto, prawie codziennie. Poznalismy się w wieku pietnastu lat, czyli siedem lat temu-oj, jak ten czas leci! :PBylismy razem trzy lata, jak na smarkaczy to prawie wiecznosc. Nadal utzrymujemy kontakt, spotykamy się, nocujemy u siebie. Wiem jak na mnie patrzy, jak ja patrze na Niego... ale cóz, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, prawda?
I tak wszystkich kolejnych facetów porównuje do Niego.

Nie jest bosko przystojny, ale jest inteligentny, zabawny. Bywa upierdliwy, ale to On. On, On, On... akceptuje mnie taka jaka jestem, bez makijazu w niedzielne poranki, potarganą, rozczochraną, złosliwą, egoistyczną.

Także mysle o Nim często, może za często, ale nie potrafię przestać...i nie chcę :P
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 17:30   #106
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Nie tęsknię. Tymbardziej, że z dnia na dzień okazywało się, że on nigdy się nie zmieni...
Dziś cieszę się, że jakiś czas temu przejrzałam na oczy (w końcu).
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 07:55   #107
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Głowy do góry!!
Ja wczoraj zobaczyłam,że moja tęsknota nic mi nie pomoże,tęsknie, ale nie chcę staram się o nim nie myśleć!! i już nie będę z nim nigdy..teraz juz tego nie chcę..
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 08:04   #108
viconiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 146
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez stokroqq Pokaż wiadomość
ja nie wspominam chwil spedzonych z eks, bo juz ich nie pamietam mimo, ze spedzilam z nim 4lata
nie tesknie i swego czasu dziekowalam bogu ze sie rozstalismy bo z nim nigdy nie poznalabym co to szczescie <lol>


Mam bardzo podobnie, po 4 letnim związku z pozoru bardzo silnym, rozstałam się i po krótkim czasie bo już po miesiącu wpadłam w sidła innej miłości. Teraz dopiero wiem czym jest szczęście i jak powinien wyglądać związek w którym mówi się "kocham". Jednak czasami tęsknię, nie codziennie, ale czasami jak jestem sama, coś mi się z nim skojarzy i myślę co u niego, jak się czuje itp. Nie mamy w ogóle kontaktu, zdaje się że on go nie chce bo nie spodziewał się tego rozstania. Tęsknię, ale uważam że to normalne jak żyje się z kimś 4 lata.
__________________
vic.
_________________________ _________________________ ________________


viconiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 08:14   #109
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez viconiaa Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobnie, po 4 letnim związku z pozoru bardzo silnym, rozstałam się i po krótkim czasie bo już po miesiącu wpadłam w sidła innej miłości. Teraz dopiero wiem czym jest szczęście i jak powinien wyglądać związek w którym mówi się "kocham". Jednak czasami tęsknię, nie codziennie, ale czasami jak jestem sama, coś mi się z nim skojarzy i myślę co u niego, jak się czuje itp. Nie mamy w ogóle kontaktu, zdaje się że on go nie chce bo nie spodziewał się tego rozstania. Tęsknię, ale uważam że to normalne jak żyje się z kimś 4 lata.

ja rozstałam sie z facetem po 7 latach zwiazku, po dwuch miesiacach znalazłam swoja miłosci..
i powiem szczerze ze to wlasnie jest miłosc. to co przezywam teraz, na poczatku po zerwaniu plakalam, nie moglam pogodzic sie z mysla ze po 7 latach zostawiłam "mezczyzne swojego zycia"...

jestem z nowym chlopakiem od 7misiecy i teraz dopiero wiem ze dobrzez robiłam!!
dziewczyny to trudne ale jak nie czujecie juz ze to to, radze wziąśc sie w garsc i zerwac.. pozniej zycie jest kolorowe ja odżyłam!
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 09:12   #110
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez lejdi Pokaż wiadomość
kiedyś czułam żal pomieszany z nutą tęsknoty....
dzisiaj nie czuję już nic.jest mi zupełnie obojętny.
mam nowego ukochanego i nowe życie... a tamten zwiazek poszedł w niepamięc...

Mam identyczne odczucia..
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:22   #111
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;10998409]Nie tęsknię, mimo iż byłam z nim szczęśliwa. Chyba brakowało między nami chemii... Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć faceta, przy którym będę się rozpływać. Na którego zawsze będę patrzeć z ogromną przyjemnością. Byłam z nim ponad 3 lata... I to zapewne tylko dlatego, że był moim pierwszym chłopakiem i nie chciałam być sama. Pokochałam go z czasem, owszem. Ale przez cały czas czegoś mi brakowało... Teraz już wiem czego.[/QUOTE]

Mam tak samo, nie tęknie chociaż byłam z nim szczęśliwa. Moja sytuacja jest podoban tylko troche odwrotna bo właśnie on był facetem przy którym się rozpływałam, była między nami mega chemia. Tylko że..Tylko chemia.
Podobał mi się fizycznie i bardzo go lubialam jako osobe(myśle że gdyby nie ta chemia zostalibyśmy dobrymi kumplami). Ale nie umiełam myślec o nim poważnie. Przez ponad pół roku obydwoje oszukiwaliśmy cały świat i siebie samych, że jesteśmy mega zakochani, a prawda była taka że łączyła nas chyba tylko fizyczna strona związku.
Zero wierności, wsparcia, poważnych rozmów.

Nigdy nie tęskniłam za nim.
Tęskniłam za różnymi chwilami. Ale tylko tyle. Gydybym te chwile spędziła z kimś innym wcale by mi to nie zrobiło różnicy.

Za chwilami spedzonymi z innym exem wogóle nie tęknie.

Czy mysle często o swoich ex? Tak ale tylko na zasadzie on robił to to i to, ale to był debil.
Często analizauje zachowanie moich byłych i mojego obecnego TŻa i naprawde wiem że oni byli przy nim zerem. Teraz mam najwspanialszego męczyzne pod słońcem i śmieszy mnie jak sobie pomyśle że kiedyś moi byli mi sie wydawali super...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2009-11-12 o 02:15
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:44   #112
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Nie tęsknię wcale .
Jak go widzę to wręcz coś mi się robic a niestety
widuję go codziennie . Nie odzywamy się do siebie w ogólne,
mijamy się jak byśmy się nie znali [ po roku bycia razem ] .

Na początku rozmawialiśmy bo uważałam dlaczego mam się
do niego nie odzywać jak kiedyś go kochałam . I gadaliśmy
on mi mówił, że jestem jego przyjaciółką chociaż ja go za przyjaciela
nie uważałam . Teraz znalazł sobie dziewczynę i jest 0 kontaktu
Nie no czasem coś mnie wyzwie szczeniackie zachowanie .
Ale kontaktu z nim wcale mi nie brakuje
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:50   #113
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez lejdi Pokaż wiadomość
kiedyś czułam żal pomieszany z nutą tęsknoty....
dzisiaj nie czuję już nic.jest mi zupełnie obojętny.
mam nowego ukochanego i nowe życie... a tamten zwiazek poszedł w niepamięc...
Też chciałabym dojść do tego co Ty...
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 11:26   #114
TiScatteroUnaFoto
Wtajemniczenie
 
Avatar TiScatteroUnaFoto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: krakówww:):*
Wiadomości: 2 726
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

tesknie ..
okropnie ..
a on .. nie żyje ..
__________________

TiScatteroUnaFoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 22:43   #115
raisin_wine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 40
GG do raisin_wine
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?


Właśnie się dowiedziałam, że mój były ma nową dziewczynę. Minęły już prawie dwa lata od czasu kiedy go zostawiłam, ale ciągle tęsknię. Tęskniłam właściwie od razu, ale myślałam, że minie. Gdyby mój obecny chłopak się o tym dowiedział, to byłby KONIEC, a jest najwspanialszym meżczyzną na świecie. Chociaż przez to wszystko, przez tą całą tęsknotę i to, że nieustannie myślę o moim ex, ciągle zastanawiam się, czy to teraz to miłość, czy może to, co mnie łączyło z moim pierwszym, to było TO. Co ma być, to będzie. Może w końcu przejdzie?

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrew Pokaż wiadomość
dziwne jak ktos jest w nowym zwiazku i teskni za eks, troche chyba niezbyt to uczciwe wobec tej nowej osoby???
A czy można na to patrzeć w ten sposób? Jak zapanować nad tęsknotą - nie da się, chociaż ja próbuję :/ Na pewno każdemu byłoby przykro, gdyby wiedział, że druga osoba tęskni za kimś innym. To straszne, ale pozostaje tylko czekać aż samo przejdzie, najlepiej w samotności, żeby nikogo nie krzywdzić.

Edytowane przez raisin_wine
Czas edycji: 2009-11-11 o 22:26
raisin_wine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 02:01   #116
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

bylismy razem 4 lata, moze wiecej, były momenty kiedy byłam mega szczesliwa z nim i kiedy załowałam ze w ogole go poznałam
fakt po rozstaniu było niezbyt zabawnie, ale tłumaczyłam sobie ze to przyzwyczajenie a nie miłosc, w koncu wybrałam zycie bez niego,moze nie do konca kierujac sie sercem a rozumem

mineły dwa lata, jestem z kims innym, on zreszta tez, moze nie zycze mu "stu lat",ale tez nie zyczyłam nigdy zle

za nim samym nie tesknie, ja juz wcale nie znam tego człowieka,nie potrzebuje kontaktu z nim,a nawet sie ciesze ze go nie mamy i jestem bardzo zadowolona ze tak sie stało a nie inaczej bo gdybym z nim była omineło by mnie duzo rzeczy ktore przez te dwa lata sie wydarzyły
ale bywaja momenty kiedy cos mi przypomni nasz zwiazek : jestem w okolicy gdzie mieszkalismy razem, itd, i wtedy niektore wspomnienia wracaja, ale nie w sensie takim ze załuje i tesknie ale ze "były dobre chwile "i na tym koniec

przeszłosci sie nie zmieni, nie ma co załowac tego co było, wracac ciagle myslami do ex, lepiej sie skupic na obecnym partnerze i budowac relacje tak aby nie stał sie kolejnym byłym
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 06:54   #117
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość

przeszłosci sie nie zmieni, nie ma co załowac tego co było, wracac ciagle myslami do ex, lepiej sie skupic na obecnym partnerze i budowac relacje tak aby nie stał sie kolejnym byłym
O tak, przeszłości się nie zmieni, ale jak tu nie skupiac się na eks, jeśli każdy kolejny poznany chłopak jest dużo dużo gorszy? Już zwątpiłam, że znajdę gdzieś drugiego takiego.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:35   #118
Katrinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 130
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

tesknie cholernie... mimo iz tyle czasu minelo on ciagle wraca... spotykalam sie w miedzy czasie z innymi ale to trwalo miesiac dwa, zaden z nich nie dorownuje MU... Nadal go kocham, narazie nie ma szans zebysmy razem byli...chyba ze za kilka lat... a ja tak dlugo nie moge czekac i cierpiec...
chce o nim zapomniec ale to trudne... Macie jakies sposoby moze na zapomnienie albo zmniejszenie tego cierpienia, tesknoty..

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
O tak, przeszłości się nie zmieni, ale jak tu nie skupiac się na eks, jeśli każdy kolejny poznany chłopak jest dużo dużo gorszy? Już zwątpiłam, że znajdę gdzieś drugiego takiego.
asvr nie ma dwoch takich samych osob.... tez zaluje... i mam tak samo jak ty kazdy kolejny poznany jest gorszy, nie potrafie z nimi sie dogadac tak jak z bylym..
minelo troche czasu od Twojego wpisu, nadal tesknisz?
Katrinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:08   #119
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

ja się z byłym (takim co byłam najdłużej i cos wiecej znaczyl) rozstalam prawie dwa lata temu a mimo to czasem go wspominam i sie zastanawiam co u niego, mimo to ze rozstalismy sie nieciekawie i to z jego winy bo mnie zdradzal, dlugo nikogo po nim nie mialam. zastanawiam sie czy kiedys przestane w koncu o nim mysle c i czy to normalne..
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:22   #120
Katrinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 130
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

dotka ja mysle ze przestaniesz myslec zwlaszcza jak kogos poznasz. Moim zdaniem zdrada niewybaczalna jest.. faceci sie nei zmieniaja

Kurde nie moge sie skupic na nauce bo ciagle mysle o nim ehh moze dlatego ze w pon. jeszcze byl w moim miescie i jeszcze swieze wszystko. Kurcze czasami sie zastanawiam czy on sie mna nie bawi kurde ...
pozdrawiam
Katrinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-04 21:04:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.