Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-29, 01:30   #91
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubiłem Batmana przyszłości, Samuraja Jacka, X-Men Ewolucja i właśnie Ligę Sprawiedliwych a nooo i oczywiście Dragoon Balla.
Jeszcze dodałbym tutaj serial Gęsia Skórka
O jeny taaaaaak bardzo to lubiłam, aż dziwi mnie że nie wyemitowano w Polsce ostatniego sezonu...
Gęsia Skórka mnie już samą czołówką z deka przerażała, ale chyba z 1-2 odcinki kiedyś obejrzałam...
Fajna była też Szóstka w pracy, Kod Lyoko (ale seria Ewolucja to już coś nie wyszła za bardzo) i Aparatka (jak miałam przez pewien czas stały aparat ortodontyczny, to oglądając się mogłam czasem z jakimiś problemami jej utożsamić, acz mój aparat nie robił takich akcji jak ten u Sharon- pamiętam że np. w jakimś odcinku wywołało spięcie i zepsuł się aparat fotografowi który robił zdjęcia szkolne czy jakoś tak i do tego dziewczyna była wege, a rzadko ktoś z głównych postaci jest w serialach)
Bardzo lubiłam jeszcze Laboratorium Dextera, Klan Na Drzewie (to o tych dzieciakach walczących ze złymi nastolatkami i dorosłymi, w odcinkach sporo nawiązań np. do Indiany Jonesa, West Side Story, filmów z Bondem itd.) i Edki... A no, i jeszcze z tych nieco starszych Świat według Ludwiczka , nawet mój tata czasem ze mną oglądał i się śmiał z tekstów ojca chłopca, zresztą do dziś chwali ten serial jak rozmowa zejdzie na temat "jakie kreskówki oglądać z dziećmi? czemu obecnie te kreskówki są takie słabe i w ogóle be????"
Jak Disney Channel ruszał w Polsce, to początkowo jeszcze miał całkiem spoko ofertę, z animacji bardzo chętnie oglądałam o dzieciakach ze szkolnej agencji detektywistycznej (główny bohater był ciemnoskóry i nosił takie śmieszne okulary że nigdy nie było widać jaki ma kolor oczu XD , a jego współpracowniczka miała czarne włosy z białym jakby zygzakiem???), Byle do przerwy (nie wiem czemu mi się tak wydaje, ale to już chyba wcześniej musiało lecieć w Polsce, ale chyba nie pamiętam bo byłam na to za mała), Brenda i pan Whiskers (głupawe jak nie wiem, ale Brenda odegrana pierwszorzędnie, zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji;
zresztą jeśli ktoś lubi Teorię wielkiego podrywu, to podrzucam że w oryginale Brenda mówi głosem Kaley Cuoco, czyli chyba tej co gra Penny?), no i oczywiście Kim Kolwiek (tak, wiem, dziwne tłumaczenie tytułu, ale chyba ktoś popatrzył że w oryginale jest Kim Possible, to i w Polsce poszukano jakiejś naszej gry słownej imię-nazwisko, no i jako jedyni obok oryginału mamy takie zagranie z oryginałowych perełek dubbingowych dwóch różnych złoczyńców, nomen omen będących kuzynami XD , mówi głosem znanego z oryginalnej Futuramy Bendera, czyli Johna DiMaggio ; w polskiej wersji też dubbing fajnie zrobiony, choć początkowo totalnie nie mogłam się przyzwyczaić do głosu tego blond kumpla bohaterki, bo mnie dość mocno irytował- co ciekawe, jeden i ten sam gość podłożył głos właśnie temu kolesiowi i Flashowi z Ligi Sprawiedliwych XD no ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłam do tego... co śmieszniejsze, teraz to jeden z moich ulubionych dubbingowców w Polsce, a w Twoja twarz brzmi znajomo był po prostu świetny- niby coś niecoś słyszałam że umie śpiewać, zwłaszcza utwory z półki piosenki aktorskiej i poezji śpiewanej, ale tu byłam po prostu mega zaskoczona poziomem wykonań no zresztą wg mnie jeden z najlepszych z tej grupki uczestników którzy w swoich sezonach zajęli drugie miejsce w finale
Korzystając z okazji, polecam youtubowy kanał Widzę Głosy, bo jest po prostu przewspaniały, do niektórych wywiadów wracam nawet po kilka razy i się nadal śmieję
Sorki że się tak rozpisałam, ale temat kreskówek z dzieciństwa to po prostu jeden z moich ulubionych XD
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2018-11-29 o 01:36
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 07:02   #92
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
O jeny taaaaaak bardzo to lubiłam, aż dziwi mnie że nie wyemitowano w Polsce ostatniego sezonu...
Fajna była też Szóstka w pracy, Kod Lyoko (ale seria Ewolucja to już coś nie wyszła za bardzo) i Aparatka (...) Klan Na Drzewie... A no, i jeszcze z tych nieco starszych Świat według Ludwiczka , nawet mój tata czasem ze mną oglądał i się śmiał z tekstów ojca chłopca.

Jak Disney Channel ruszał w Polsce, to początkowo jeszcze miał całkiem spoko ofertę, z animacji bardzo chętnie oglądałam o dzieciakach ze szkolnej agencji detektywistycznej (główny bohater był ciemnoskóry i nosił takie śmieszne okulary że nigdy nie było widać jaki ma kolor oczu XD , a jego współpracowniczka miała czarne włosy z białym jakby zygzakiem???), Byle do przerwy
Tak, z tym ostatnim sezonem to przycięli nieźle u nas
Szósta w pracy, Kod Lyoko, Aparatkę, Klan na drzewie też z chęcią oglądałam, Świat według Ludwiczka klasyk
Nie kojarzę tej bajki o agencji detektywistycznej
A Byle do przerwy było najpierw emitowane przez TVN o ile dobrze pamiętam w latach 90 i 2000, wtedy jak po południu był dedykowany dla dzieci program z bajkami chyba o godzinie 14, leciały też Troskliwe Misie i Łebski Harry
Poza tym bardzo lubiłam jeszcze Martina Tajemniczego, Odlotowe Agentki no i Scooby Doo
Ale to były super czasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2018-11-29 o 10:15
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 07:33   #93
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Dobra książka i kakao o tej porze roku
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 08:48   #94
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Widze, ze sporo osob wspomina filmy i kreskowki oparte na komiksach, kreskowki kreskowkami, ale jesli chodzi o filmy, to oboje z mezem jestesmy marvelowymi nerdami. W sumie nie ma nawet jednego filmu Marvela, ktory widzialabym tylko raz, kazdy co najmniej dwa razy - najpierw w kinie, a potem w domu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 23:43   #95
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Tak, z tym ostatnim sezonem to przycięli nieźle u nas
Szósta w pracy, Kod Lyoko, Aparatkę, Klan na drzewie też z chęcią oglądałam, Świat według Ludwiczka klasyk
Nie kojarzę tej bajki o agencji detektywistycznej
A Byle do przerwy było najpierw emitowane przez TVN o ile dobrze pamiętam w latach 90 i 2000, wtedy jak po południu był dedykowany dla dzieci program z bajkami chyba o godzinie 14, leciały też Troskliwe Misie i Łebski Harry
Poza tym bardzo lubiłam jeszcze Martina Tajemniczego, Odlotowe Agentki no i Scooby Doo
Ale to były super czasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to o tej agencji : https://pl.wikipedia.org/wiki/Fillmore_na_tropie i jako że niestety na jutubie ni mo nic po polsku, daję link do oryginalnej czołówki: https://www.youtube.com/watch?v=Z2ReAiW2kmo (w naszej wersji tylko na początku jakiś głos mówił do bohatera: Zgłoś się!/Odbiór! ), fajne było- takie trochę rzeczywiście w klimacie a la kino akcji
Odlotowe Agentki też lubiłam, nawet kupowałam jakiś magazyn z nimi, miałam chyba nawet jakieś zeszyty do szkoły z nimi, ba! jak w McD były jakieś zabawkowe wersje tych ich gadżetów, to jak byłam w Macu (nie pamiętam czy to był powrót z jakiejś wycieczki klasowej w podstawówce, czy ja byłam w Macu z rodzicami), to dostałam właśnie zabawkową... ale pamiętam że dostałam nie "puderniczkę", choć ją chciałam ale coś innego, nie pamiętam dokładnie co to było i co z serialu przypominało, ale pamiętam że wyglądało jak takie kwiatkowate coś...
Baaaaaaardzo lubiłam z tego bloku kreskówek z TVN właśnie Łebskiego Harry'ego (do dziś pamiętam czołówkę i umiem ją zaśpiewać XDDD), Tajne akta psiej agencji (też bardzo ciekawe klimaty, psy walczące ze złem i fajna czołówka... )z tego co pamiętam... jeszcze Inspektor Gadżet był spoko z tego XD
Scooby Doo był spoko, ale te nowsze wariacje (od Co nowego u Scooby'ego? - bo to jeszcze było fajne) to już jakaś makabra... (choć jeszcze bardziej nie znosiłam Scrappy'ego, te odcinki z nim to jedyne ze starszych których wręcz nie cierpię, mimo że ten sam człowiek podłożył głos dla Glen Glenna w "Ludwiczku" XDDD )
Dzięki za info z tym, co mogło być z Byle do przerwy, bo tak myślałam że mogło to już wcześniej lecieć w Polsce...zwłaszcza że temu małemu w okularkach którego tata był wojskowym (i chyba w podobnym czasie był to też pierwszy głos Jimmy'ego z Edków, tego takiego wiecznie piszczącego kumpla siostry Eda) głos podłożył...ta daaaaaaaaaaam! :
https://www.youtube.com/watch?v=0LVi6iKZ6E8 - cz. 1 wywiadu
https://www.youtube.com/watch?v=-iDXidf1jqc- cz. 2 wywiadu
- aczkolwiek o tym z Byle... nie zostało chyba wspomniane, ale na liście aktorskiej jest do tego serialu... (no i głos się zmienił itd. xd)
Jeszcze nie wiedzieć czemu lubiłam, i w sumie nadal czasem obejrzę, Bliźniaki Cramp...nieźle to parodiowało niektóre rzeczy z popkultury (np. w jednym z odcinków konkursy na małe miss), acz czasem to było zryte jak nie wiem XDDDD Jednak nie znosiłam właśnie Martina Tajemniczego
A, i z kreskówek z początkowego DisneyChannel w Polsce bardzo lubiłam Nową szkołę króla, zabawna i wpadająca w ucho czołówka (Czołóweczka! XDDDDD ) + dużo zabawnych momentów tam czasem było...
Z aktorskich to wczesnodisnejowskie były fajne: oczywiście bliźniaki Martin i ich przygody , niektóre odcinki Świata Raven [to co dziewczyna miała moc że mogła przewidywać co się stanie, ale jak chciała czemuś zapobiec to wpadała w kłopoty; teraz leci na Disneyu tego jakby kontynuacja pt. Raven na chacie (z dubbingiem, bo "Świat" leciał z lektorem) o dorosłej Raven i tej jej rudej koleżance które zamieszkały razem w jednym mieszkaniu, a razem z nimi dzieci i jednej, i drugiej bo obie panie się rozwiodły itd.] i tej kontynuacji co to młodszy brat bohaterki wyjechał z ojcem do Białego Domu bo ojciec dostał tam posadę kucharza prezydenta itd., też leciało z lektorem...
część wczesnych odcinków Hanny Montany było jeszcze do przeżycia, niektóre z tych filmów aktorskich też uszły (nawet te całe hajskóle XD)…
Początkowo nie mogłam się przyzwyczaić do dubbingu jak zaczęto puszczać powoli Hanę, właśnie Nie ma to jak hotel, co niektóre filmy aktorskie itd. z polską wersją językową (tak, i hajskul chyba początkowo również leciał z lektorem! bo chyba od Camp Rocka filmy aktorskie jak już są emitowane w TV, chyba nawet jak jest premiera czegoś z tych starszych, to już leci tylko dubbing), ale teraz (mimo że nic nie mam do oryginału) nie wyobrażam sobie co niektórych postaci z inaczej dobranym głosem
Aaaaa, i jeszcze zajefajna była z tych disneyowskich Lizzie McGuire, co prawda to leciało na Zigzapie ale pamiętam że mi się to podobało bo było fajne, lekkie i bez jakiegoś zadęcia... też początkowo dano lektora, a później poszło z dubbingiem który również zdążyłam polubić
no i jeszcze (choć to bardziej Nickelodeon, acz też obecne na Zigzapie) Zoey 101, to co główną rolę grała - i wykonywała też utwór z czołówki- młodsza siostra Britney również leciało z lektorem, acz z tego co wiem to bodaj dwa pierwsze sezony, ale już na polskim Nicku, puszczono z dubbingiem XD pamiętam że to się działo gdzieś w Kalifornii, w szkole która do tej pory była tylko dla chłopców, ale zaczęła również przyjmować dziewczyny...
Ostatnio usłyszałam że powstaje film telewizyjny (taki z aktorami, czy będzie też i kinówka to nie wiem) na podstawie jednej z moich ulubionych swego czasu kreskówek, mam nadzieję że tego nie spartolą acz jednemu z głównych złych (i chyba jednemu z niewielu "złych" który będzie obecny w owym filmie) wymyślono że ma nie niebieski kolor skóry- nie żartuję, tak miał w kreskówce!, ale że coś mu poszło nie tak w trakcie jakiegoś eksperymentu chemicznego czy coś? i stąd ma takie niebieskie jakby żyłkoznaczki na głowie i szyi... Choć ja tam się bardziej zastanawiam co z polską wersję językową, o ile- o dziwo- o czarne charaktery + z tych dobrych- komputerowego geniusza który pomagał przy misjach głównej bohaterce i jej kumplowi jestem niemalże spokojna że raczej zostanie się przy tych głosach z animacji, to co do dwójki głównych obawiam się że zagranica mogłaby uznać że ci u nas brzmią "za staro" do postaci... (szkoda by było, bo człowiek zdążył się już przyzwyczaić do konkretnego brzmienia głosu danej postaci xd)
Dobra, taki "kreskówkowy kącik muzyczny" z mojej strony: https://www.youtube.com/watch?v=JwNfnaG5nhs i https://www.youtube.com/watch?v=CL_06Yh_XEo
https://www.youtube.com/watch?v=1IsULeB2aUM
https://www.youtube.com/watch?v=_F7gK1Tky3s
https://www.youtube.com/watch?v=2RgvZReufAw
I na koniec...
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 12:21   #96
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
to o tej agencji : https://pl.wikipedia.org/wiki/Fillmore_na_tropie i jako że niestety na jutubie ni mo nic po polsku, daję link do oryginalnej czołówki: https://www.youtube.com/watch?v=Z2ReAiW2kmo (w naszej wersji tylko na początku jakiś głos mówił do bohatera: Zgłoś się!/Odbiór! ), fajne było- takie trochę rzeczywiście w klimacie a la kino akcji
Odlotowe Agentki też lubiłam, nawet kupowałam jakiś magazyn z nimi, miałam chyba nawet jakieś zeszyty do szkoły z nimi, ba! jak w McD były jakieś zabawkowe wersje tych ich gadżetów, to jak byłam w Macu (nie pamiętam czy to był powrót z jakiejś wycieczki klasowej w podstawówce, czy ja byłam w Macu z rodzicami), to dostałam właśnie zabawkową... ale pamiętam że dostałam nie "puderniczkę", choć ją chciałam ale coś innego, nie pamiętam dokładnie co to było i co z serialu przypominało, ale pamiętam że wyglądało jak takie kwiatkowate coś...
Baaaaaaardzo lubiłam z tego bloku kreskówek z TVN właśnie Łebskiego Harry'ego (do dziś pamiętam czołówkę i umiem ją zaśpiewać XDDD), Tajne akta psiej agencji (też bardzo ciekawe klimaty, psy walczące ze złem i fajna czołówka... )z tego co pamiętam... jeszcze Inspektor Gadżet był spoko z tego XD
Scooby Doo był spoko, ale te nowsze wariacje (od Co nowego u Scooby'ego? - bo to jeszcze było fajne) to już jakaś makabra... (choć jeszcze bardziej nie znosiłam Scrappy'ego, te odcinki z nim to jedyne ze starszych których wręcz nie cierpię, mimo że ten sam człowiek podłożył głos dla Glen Glenna w "Ludwiczku" XDDD )
Dzięki za info z tym, co mogło być z Byle do przerwy, bo tak myślałam że mogło to już wcześniej lecieć w Polsce...zwłaszcza że temu małemu w okularkach którego tata był wojskowym (i chyba w podobnym czasie był to też pierwszy głos Jimmy'ego z Edków, tego takiego wiecznie piszczącego kumpla siostry Eda) głos podłożył...ta daaaaaaaaaaam! :
https://www.youtube.com/watch?v=0LVi6iKZ6E8 - cz. 1 wywiadu
https://www.youtube.com/watch?v=-iDXidf1jqc- cz. 2 wywiadu
- aczkolwiek o tym z Byle... nie zostało chyba wspomniane, ale na liście aktorskiej jest do tego serialu... (no i głos się zmienił itd. xd)
Jeszcze nie wiedzieć czemu lubiłam, i w sumie nadal czasem obejrzę, Bliźniaki Cramp...nieźle to parodiowało niektóre rzeczy z popkultury (np. w jednym z odcinków konkursy na małe miss), acz czasem to było zryte jak nie wiem XDDDD Jednak nie znosiłam właśnie Martina Tajemniczego
A, i z kreskówek z początkowego DisneyChannel w Polsce bardzo lubiłam Nową szkołę króla, zabawna i wpadająca w ucho czołówka (Czołóweczka! XDDDDD ) + dużo zabawnych momentów tam czasem było...
Z aktorskich to wczesnodisnejowskie były fajne: oczywiście bliźniaki Martin i ich przygody , niektóre odcinki Świata Raven [to co dziewczyna miała moc że mogła przewidywać co się stanie, ale jak chciała czemuś zapobiec to wpadała w kłopoty; teraz leci na Disneyu tego jakby kontynuacja pt. Raven na chacie (z dubbingiem, bo "Świat" leciał z lektorem) o dorosłej Raven i tej jej rudej koleżance które zamieszkały razem w jednym mieszkaniu, a razem z nimi dzieci i jednej, i drugiej bo obie panie się rozwiodły itd.] i tej kontynuacji co to młodszy brat bohaterki wyjechał z ojcem do Białego Domu bo ojciec dostał tam posadę kucharza prezydenta itd., też leciało z lektorem...
część wczesnych odcinków Hanny Montany było jeszcze do przeżycia, niektóre z tych filmów aktorskich też uszły (nawet te całe hajskóle XD)…
Początkowo nie mogłam się przyzwyczaić do dubbingu jak zaczęto puszczać powoli Hanę, właśnie Nie ma to jak hotel, co niektóre filmy aktorskie itd. z polską wersją językową (tak, i hajskul chyba początkowo również leciał z lektorem! bo chyba od Camp Rocka filmy aktorskie jak już są emitowane w TV, chyba nawet jak jest premiera czegoś z tych starszych, to już leci tylko dubbing), ale teraz (mimo że nic nie mam do oryginału) nie wyobrażam sobie co niektórych postaci z inaczej dobranym głosem
Aaaaa, i jeszcze zajefajna była z tych disneyowskich Lizzie McGuire, co prawda to leciało na Zigzapie ale pamiętam że mi się to podobało bo było fajne, lekkie i bez jakiegoś zadęcia... też początkowo dano lektora, a później poszło z dubbingiem który również zdążyłam polubić
no i jeszcze (choć to bardziej Nickelodeon, acz też obecne na Zigzapie) Zoey 101, to co główną rolę grała - i wykonywała też utwór z czołówki- młodsza siostra Britney również leciało z lektorem, acz z tego co wiem to bodaj dwa pierwsze sezony, ale już na polskim Nicku, puszczono z dubbingiem XD pamiętam że to się działo gdzieś w Kalifornii, w szkole która do tej pory była tylko dla chłopców, ale zaczęła również przyjmować dziewczyny...
Ostatnio usłyszałam że powstaje film telewizyjny (taki z aktorami, czy będzie też i kinówka to nie wiem) na podstawie jednej z moich ulubionych swego czasu kreskówek, mam nadzieję że tego nie spartolą acz jednemu z głównych złych (i chyba jednemu z niewielu "złych" który będzie obecny w owym filmie) wymyślono że ma nie niebieski kolor skóry- nie żartuję, tak miał w kreskówce!, ale że coś mu poszło nie tak w trakcie jakiegoś eksperymentu chemicznego czy coś? i stąd ma takie niebieskie jakby żyłkoznaczki na głowie i szyi... Choć ja tam się bardziej zastanawiam co z polską wersję językową, o ile- o dziwo- o czarne charaktery + z tych dobrych- komputerowego geniusza który pomagał przy misjach głównej bohaterce i jej kumplowi jestem niemalże spokojna że raczej zostanie się przy tych głosach z animacji, to co do dwójki głównych obawiam się że zagranica mogłaby uznać że ci u nas brzmią "za staro" do postaci... (szkoda by było, bo człowiek zdążył się już przyzwyczaić do konkretnego brzmienia głosu danej postaci xd)
Dobra, taki "kreskówkowy kącik muzyczny" z mojej strony: https://www.youtube.com/watch?v=JwNfnaG5nhs i https://www.youtube.com/watch?v=CL_06Yh_XEo
https://www.youtube.com/watch?v=1IsULeB2aUM
https://www.youtube.com/watch?v=_F7gK1Tky3s
https://www.youtube.com/watch?v=2RgvZReufAw
I na koniec...
Widać, że uwielbiasz te klimaty i masz sporą wiedzę na ten temat
Ja nigdy nie zagłębiałam się w sprawy związane z tym kto jakiej postaci podkłada głos, bardziej interesowała mnie sama "zawartość" danej bajki czy też kreskówki
Fillmora kojarzę, ale nie oglądałam go zbytnio, natomiast Inspektora lubiłam tak samo Bliźniaki Cramp i Chojraka - tchórzliwego psa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 03:04   #97
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Widać, że uwielbiasz te klimaty i masz sporą wiedzę na ten temat
Ja nigdy nie zagłębiałam się w sprawy związane z tym kto jakiej postaci podkłada głos, bardziej interesowała mnie sama "zawartość" danej bajki czy też kreskówki
Fillmora kojarzę, ale nie oglądałam go zbytnio, natomiast Inspektora lubiłam tak samo Bliźniaki Cramp i Chojraka - tchórzliwego psa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat dubbing (zwłaszcza polski) to taki trochę mój jakby "konik", przy czym sama jeszcze nie próbowałam nigdy swoich sił w czymś takim; no i lepiej znam się na tym kreskówkowo-filmowo-serialowym niż tym do gier
Jeszcze z takich dziwnych czasem śmieszne, ale też i czasem mega dziwne, było Krowa i Kurczak
Oooo, albo Johnny Bravo!
"Lubię placki", "Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską"
Najśmieszniejsze że teraz częściej słychać tego pana w reklamach, zwłaszcza Biedronki (nie żartuję, to jakby "głos" tych reklam xd), ale też te śpiewane z Monte (Monte dziecka czaaaaaaas....) czy Merci (ja podziękuję ci, Merci że jesteś tuuuuuuu...)
I na tyle z mojej strony jeśli chodzi o ten temat, koniec offtopu w wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-02, 07:07   #98
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Widać, że uwielbiasz te klimaty i masz sporą wiedzę na ten temat
Ja nigdy nie zagłębiałam się w sprawy związane z tym kto jakiej postaci podkłada głos, bardziej interesowała mnie sama "zawartość" danej bajki czy też kreskówki
Fillmora kojarzę, ale nie oglądałam go zbytnio, natomiast Inspektora lubiłam tak samo Bliźniaki Cramp i Chojraka - tchórzliwego psa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bliźniaki Cramp lubiłem, ale tego nowszego sezonu już nie bardzo. Podobnie też lubiłem Chojraka( w sumie to bym się kłócił czy to rzeczywiście taka w 100% bajka dla dzieci) i zawsze w tym chojraku zastanawiało mnie to, że do domu Miurjel i Eustachego wchodzili włamywacze, oszuści i nie widzieli w tym nic dziwnego za wyjątkiem samego Chojraka ale mimo to bajkę lubiłem
Odlotowe Agentki też lubiłem ( tak tak chłopak i oglądał odlotowe agentki, bo wbrew pozorom to taka typowa bajka dla dziewczyn nie była). Najbardziej lubiłem pierwsze sezony, gdy już poszły na studia to odcinki nie były takie fajne jak te za czasów, gdy były jeszcze w liceum. No i oczywiście lubiłem Ludwiczka ( nie wiem czy wiecie, ale ta bajka była na autentycznych zdarzeniach tyle, że ciut podkoloryzowana, bo podobno ojciec Ludwiczka w rzeczywistości był alkoholikiem a jego mam zmarła na gruźlice mając ok. 40 lat jego najmłodszy brat z tego co wiem też już nie żyje). Mimo to często puszczam sobie tę bajkę na youtubie chyba nigdy mi się znudzi
Co do X-men ewolucja to obejrzałem wszystkie odcinki za wyjątkiem właśnie tego ostatniego sezonu i zawsze za dzieciaka zastanawiało mnie to dlaczego nie został puszczony w TV
Aparatkę też oglądałem, ale nie wszystkie odcinki.
Nooo i bym zapomniał bardzo lubiłem Toma i Jerrego i zawsze kibicowałem... Tomowi. Jerry bardzo mnie denerwował. Zawsze sobie zaczynał z Tomem a później to jemu najbardziej się obrywało a Jerremu oczywiście nie . Się rozpisałem

Edytowane przez Takion94
Czas edycji: 2018-12-02 o 07:10
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 07:14   #99
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Podobnie też lubiłem Chojraka( w sumie to bym się kłócił czy to rzeczywiście taka w 100% bajka dla dzieci) i zawsze w tym chojraku zastanawiało mnie to, że do domu Miurjel i Eustachego wchodzili włamywacze, oszuści i nie widzieli w tym nic dziwnego za wyjątkiem samego Chojraka ale mimo to bajkę lubiłem
Nooo i bym zapomniał bardzo lubiłem Toma i Jerrego i zawsze kibicowałem... Tomowi. Jerry bardzo mnie denerwował. Zawsze sobie zaczynał z Tomem a później to jemu najbardziej się obrywało a Jerremu oczywiście nie . Się rozpisałem
Mnie tak samo zawsze to dziwiło w Chojraku
A jeśli chodzi o Toma i Jerryego, to również kibicowałam zawsze Tomowi Jerry był mega wkurzający i tak jak piszesz wiecznie sobie zaczynał z Tomem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 11:25   #100
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Tak mnie oswiecilo przy sprzataniu mieszkania - bezprzewodowy odkurzacz, szlag by mnie trafil, jakbym musiala biegac z nim po mieszkaniu i szukac miejsc do wpiecia kabla.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 01:27   #101
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Bliźniaki Cramp lubiłem, ale tego nowszego sezonu już nie bardzo. Podobnie też lubiłem Chojraka( w sumie to bym się kłócił czy to rzeczywiście taka w 100% bajka dla dzieci) i zawsze w tym chojraku zastanawiało mnie to, że do domu Miurjel i Eustachego wchodzili włamywacze, oszuści i nie widzieli w tym nic dziwnego za wyjątkiem samego Chojraka ale mimo to bajkę lubiłem
Odlotowe Agentki też lubiłem ( tak tak chłopak i oglądał odlotowe agentki, bo wbrew pozorom to taka typowa bajka dla dziewczyn nie była). Najbardziej lubiłem pierwsze sezony, gdy już poszły na studia to odcinki nie były takie fajne jak te za czasów, gdy były jeszcze w liceum. No i oczywiście lubiłem Ludwiczka ( nie wiem czy wiecie, ale ta bajka była na autentycznych zdarzeniach tyle, że ciut podkoloryzowana, bo podobno ojciec Ludwiczka w rzeczywistości był alkoholikiem a jego mam zmarła na gruźlice mając ok. 40 lat jego najmłodszy brat z tego co wiem też już nie żyje). Mimo to często puszczam sobie tę bajkę na youtubie chyba nigdy mi się znudzi
Co do X-men ewolucja to obejrzałem wszystkie odcinki za wyjątkiem właśnie tego ostatniego sezonu i zawsze za dzieciaka zastanawiało mnie to dlaczego nie został puszczony w TV
Aparatkę też oglądałem, ale nie wszystkie odcinki.
Nooo i bym zapomniał bardzo lubiłem Toma i Jerrego i zawsze kibicowałem... Tomowi. Jerry bardzo mnie denerwował. Zawsze sobie zaczynał z Tomem a później to jemu najbardziej się obrywało a Jerremu oczywiście nie . Się rozpisałem
Mnie tylko wkurzyło w pewnym momencie niepotrzebne spolszczenie tych imion w Bliźniakach... (przykładowo- Lucjanek, Marianek, Wandzia, Tońcio...serio?! ) a dubbing jak dubbing, miał swoje słabsze (ot, choćby Wandzia brzmiąca niezbyt pasująco do charakteru tej postaci...mniej jak rozpieszczona mała dzicz, a bardziej jak znudzona życiem kobitka xd) i mocniejsze strony (rzeczony Tońcio+kilka innych postaci mówiące głosem znanym z zapowiedzi stacji Polsat alias "Skippera" z Pingwinów...)
Toma i Jerry'ego zdarzało mi się oglądać razem z tatą jeszcze dopóki mieszkałam z rodzicami, a wtedy akurat jeszcze mieli oni dostęp do nc+ i jako że tam Cartoon jest akurat obecny, to się zdarzało oglądać...
Chojraka nie znosiłam (aczkolwiek- z tego co kojarzę fragmenty odcinków, które kiedyś widziałam- głosy głównych postaci były przefajnie dobrane, po prostu pasujące bardzo do charakteru postaci), ale ta czołówka była fajna niemniej jednak brak jakiejkolwiek reakcji ze strony Muriel i Eustachego też jest zadziwiający, no serio...
Gościu, to nic dziwnego że oglądałeś Agentki, to jeszcze nie jest jakiś powód do wstydu bo serial jest spoko, także ten...
(nawet ostatni sezon, emitowany na Nicku u nas, ujdzie, mimo że wyraźnie zmieniono obsadę głosową... np. ta wredna zołza ze szkoły która im zawsze dokuczała mówi głosem pani śpiewającej "Mam tę moc, mam tę mooooooooc" XDDDD albo Jerry mówi głosem aktora od ojca Ludwiczka XD )
O Ludwiczku te wszystkie fakty znam, stety-niestety ale sam serial jest bardzo fajnie zrobiony, uczy ale bez tzw. smrodku dydaktycznego, co jest na +, i jednocześnie przezabawny w ogóle to przez długi czas (większość serialu, poza tam chyba kilkoma odcinkami) Mike, ten wysoki i bardzo szczupły kumpel Ludwiczka mówił głosem...Piotra Adamczyka (tak, tego aktora ) i dla mnie pan Adamczyk nie kojarzy się aż tak z rolą JP2 w filmach o papieżu a właśnie bardziej z Mike'iem, czyli z rolą w której w sumie nie było go widać XD (z nowszych to spoko mu Zygzak w Autach wyszedł )
Jeszcze śmieszne akcje odchodziły czasem w Laboratorium Dextera, aczkolwiek wybitnie nie znosiłam Mandarka...niemniej jednak wątek jego "miłości" do siostry Dextera, tej całej DeeDee (chyba tak to się pisze?) był przekomiczny
A, i Atomówki! tam też co rusz coś się działo...prześmieszny był czasami burmistrz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-03, 07:06   #102
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Możemy wrócić do tematu?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 08:18   #103
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86199294]Możemy wrócić do tematu? [/QUOTE]Oj tam, jesteśmy w temacie przecież, dla niektórych uwielbianą rzeczą są kreskówki, interesują ich kwestie związane z dubbingiem itp. każdy ma swoje zainteresowania, którymi może się podzielić i podyskutować z innymi użytkownikami forum tutaj w tym wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 08:28   #104
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

To nie jest wątek o zainteresowaniach to raz, a dwa - zazwyczaj było to wymienienie ulubionych rzeczy od myslników, a tu od kilku postów rozległe elaboraty i opis każdej kreskówki z osobna. Załóżcie sobie nowy wątek i tam piszcie, a nie męczcie wszystkich pierdołami nie na temat...

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2018-12-03 o 08:29
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 08:34   #105
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86199585]To nie jest wątek o zainteresowaniach to raz, a dwa - zazwyczaj było to wymienienie ulubionych rzeczy od myslników, a tu od kilku postów rozległe elaboraty i opis każdej kreskówki z osobna. Załóżcie sobie nowy wątek i tam piszcie, a nie męczcie wszystkich pierdołami nie na temat...[/QUOTE]
Popieram!
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 09:58   #106
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86199585]To nie jest wątek o zainteresowaniach to raz, a dwa - zazwyczaj było to wymienienie ulubionych rzeczy od myslników, a tu od kilku postów rozległe elaboraty i opis każdej kreskówki z osobna. Załóżcie sobie nowy wątek i tam piszcie, a nie męczcie wszystkich pierdołami nie na temat...[/QUOTE]To jest wątek o rzeczach, które uwielbiamy, czyli siłą rzeczy, do takich możemy również zaliczyć nasze zainteresowania. To, że ktoś wyliczał te ulubione rzeczy od myślników poprzednio, nie oznacza, że inna osoba tak też musi. Nie ma tutaj określonych ściśle zasad. Jeśli ktoś chce, lubi dzielić się swoimi ulubionymi rzeczami w formie elaboratów, to też ma takie prawo. Każdy ma dowolność w wyrażeniu treści tutaj, nie o to chodzi w tym wątku żeby komuś coś narzucać. Każdy może opisywać ulubione rzeczy w taki sposób jaki chce. Nikt Cię przecież nie zmusza do czytania tych pierdół, prawda? Możesz przescrollować to co Cię po prostu nie interesuje.
Chyba, że lubisz wywoływać gunwoburzę na forum i czepiać się o szczegóły, ale sorry, nie widzę w tym jakiegokolwiek sensu
To ma być przyjemny i pozytywny wątek, a nie czepianie się o byle co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 14:24   #107
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
To jest wątek o rzeczach, które uwielbiamy, czyli siłą rzeczy, do takich możemy również zaliczyć nasze zainteresowania. To, że ktoś wyliczał te ulubione rzeczy od myślników poprzednio, nie oznacza, że inna osoba tak też musi. Nie ma tutaj określonych ściśle zasad. Jeśli ktoś chce, lubi dzielić się swoimi ulubionymi rzeczami w formie elaboratów, to też ma takie prawo. Każdy ma dowolność w wyrażeniu treści tutaj, nie o to chodzi w tym wątku żeby komuś coś narzucać. Każdy może opisywać ulubione rzeczy w taki sposób jaki chce. Nikt Cię przecież nie zmusza do czytania tych pierdół, prawda? Możesz przescrollować to co Cię po prostu nie interesuje.
Chyba, że lubisz wywoływać gunwoburzę na forum i czepiać się o szczegóły, ale sorry, nie widzę w tym jakiegokolwiek sensu
To ma być przyjemny i pozytywny wątek, a nie czepianie się o byle co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę w tym momencie życia nie wyobrażasz sobie życia bez kreskówek?
Jeżeli pierwsze co robisz po przyjściu do domu, to włączasz sobie kreskówki, to ok.
Bo wątek w założeniu dotyczy czasu teraźniejszego.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 15:30   #108
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Naprawdę w tym momencie życia nie wyobrażasz sobie życia bez kreskówek?
Jeżeli pierwsze co robisz po przyjściu do domu, to włączasz sobie kreskówki, to ok.
Bo wątek w założeniu dotyczy czasu teraźniejszego.
Tak, ogólnie nie wyobrażam sobie mojego życia (w obecnym momencie także) bez kreskówek, byłoby ono o wiele smutniejsze. I tak, czasem po przyjściu do domu, kiedy mam gorszy dzień na przykład, bardzo lubię sobie odpalić na komputerze jakąś w celu poprawienia humoru. Oczywiście nie jest to najważniejsza moja potrzeba życiowa, ale jest to rzecz, którą uwielbiam, a tego właśnie dotyczy ten wątek. Jeszcze jakieś pytania? Jeśli nie to ten temat uważam za zamknięty. Wydaje mi się, że dość jasno wyraziłam się we wcześniejszym poście.
Z mojej strony EOT.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 15:51   #109
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Jeszcze jakieś pytania? Jeśli nie to ten temat uważam za zamknięty. Wydaje mi się, że dość jasno wyraziłam się we wcześniejszym poście.
Z mojej strony EOT.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę można liczyć na to że temat już zamknięty?
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-03, 16:14   #110
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Bossana Pokaż wiadomość
Naprawdę można liczyć na to że temat już zamknięty?
Jeśli chodzi o temat czepiania się kogoś o to, że akurat uwielbia kreskówki i lubi wypowiadać się na ten temat, nawet w formie elaboratów to tak.
Jeśli chodzi o resztę, cóż, nie mogę nikomu zabronić pisania o swoich ulubionych rzeczach, nawet jeśli ma potrzebę wyrażenia tego w formie długiego opisu. I nie mogę zabronić dyskusji na dany temat, jeśli znajdą się osoby, które uwielbiają te same kwestie. O to chodzi w tym wątku. Nie narzucałam tutaj żadnej formy wymieniania ulubieńców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 16:15   #111
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
To ma być przyjemny i pozytywny wątek, a nie czepianie się o byle co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i taki był, dopóki nie zrobił się z niego Cartoon Network.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 16:27   #112
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86201844]i taki był, dopóki nie zrobił się z niego Cartoon Network.[/QUOTE]Nie, taki był dopóki ktoś nie zrobił gunwoburzy niewiadomo po co.
Zresztą, nie będę się powtarzać, wydaje mi się, że jasno się wyraziłam na temat w poprzednich postach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 16:44   #113
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Chyba nie znasz definicji gównoburzy. Przyjmij wreszcie do wiadomości, że to był nie tylko w moim mniemaniu offtop, bo więcej znalazło się osób popierających moje zdanie, tylko Ty się cały czas upierasz, że było na temat. BTW, jeśli jedno zdanie z prośbą o powrót do tematu to wywoływanie gównoburzy to pozdro.
Idź załóż sobie wątek o Bójce, Bajce i Brawurce, i tam do upadłego klep sobie o czym dusza zapragnie z ludźmi, którzy będą chcieli to czytać, zamiast utrudniać życie innym, którzy muszą te bzdury scrollować
Eot, bo aż mi się nie chce dłużej marnować czasu.

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2018-12-03 o 16:46
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 16:59   #114
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86201986]Chyba nie znasz definicji gównoburzy. Przyjmij wreszcie do wiadomości, że to był nie tylko w moim mniemaniu offtop, bo więcej znalazło się osób popierających moje zdanie, tylko Ty się cały czas upierasz, że było na temat.
Idź załóż sobie wątek o Bójce, Bajce i Brawurce, i tam do upadłego klep sobie o czym dusza zapragnie z ludźmi, którzy będą chcieli to czytać, zamiast utrudniać życie innym, którzy muszą te bzdury scrollować
Eot, bo aż mi się nie chce dłużej marnować czasu.[/QUOTE]Kobieto, to chyba właśnie ty masz problem z definicją słowa gównoburza. Chyba, że czepianie się z byle powodu, z du.y nie uważasz, za rozpoczęcie bezsensownej dyskusji, która rozwala wątek.
Naprawdę nie chce mi się tłumaczyć po raz enty tego, co pisałam we wcześniejszych postach, napisałam to w najjaśniejszy możliwy sposób, ale jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem no to sorry, to nie moja wina.
Nie muszę zakładać wspomnianego przez ciebie wątku, wystarczy, że założyłam ten, w którym KAŻDY może pisać o swoich ulubionych rzeczach w takiej formie jaka jej/jemu odpowiada i podzielić się swoimi opiniami.
Równie ktoś inny może uznać, że to co ty piszesz to wierutne bzdury i pierdoły, które utrudniają życie innym, bo przez to niepotrzebnie muszą scrollować.
Doprawdy, szkoda słów.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2018-12-03 o 17:01
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 18:55   #115
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Kobieto, to chyba właśnie ty masz problem z definicją słowa gównoburza. Chyba, że czepianie się z byle powodu, z du.y nie uważasz, za rozpoczęcie bezsensownej dyskusji, która rozwala wątek.
Naprawdę nie chce mi się tłumaczyć po raz enty tego, co pisałam we wcześniejszych postach, napisałam to w najjaśniejszy możliwy sposób, ale jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem no to sorry, to nie moja wina.
Nie muszę zakładać wspomnianego przez ciebie wątku, wystarczy, że założyłam ten, w którym KAŻDY może pisać o swoich ulubionych rzeczach w takiej formie jaka jej/jemu odpowiada i podzielić się swoimi opiniami.
Równie ktoś inny może uznać, że to co ty piszesz to wierutne bzdury i pierdoły, które utrudniają życie innym, bo przez to niepotrzebnie muszą scrollować.
Doprawdy, szkoda słów.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Radzę nie reagować na tego typu zaczepki. Niektórym wizażankom nie spodobało się to, że w wątku nikt się nie kłóci to na siłę próbują się do czegoś doczepić żeby gównoburza powstała standard wizażowy.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:00   #116
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Radzę nie reagować na tego typu zaczepki. Niektórym wizażankom nie spodobało się to, że w wątku nikt się nie kłóci to na siłę próbują się do czegoś doczepić żeby gównoburza powstała standard wizażowy.
Masz rację Przykry ten standard, no ale cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 19:41   #117
Nawspolnej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 50
Dot.: Rzeczy, które uwielbiamy i sobie bez nich życia nie wyobrażamy!

Psy
Uwielbiam też czytać książki o himalaistach mimo że w góry mnie zupełnie nie ciągnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawspolnej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:40   #118
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

A ja sobie uświadomiłam rzecz która zachwyca mnie i chyba nikogo innego - zapach u dentysty Uwielbiam, tak samo jak zapach dawnych aptek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:51   #119
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
A ja sobie uświadomiłam rzecz która zachwyca mnie i chyba nikogo innego - zapach u dentysty Uwielbiam, tak samo jak zapach dawnych aptek.
Ja za to lubię zapach dziegciu i wszystkie kosmetyki na bazie dziegciu u-w-i-e-l-b-i-a-m

Czego za to nie lubię, to pończoch, rajstop i obcisłych legginsów. Tylko skarpetki, a latem zawsze buty na bosą stopę.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 14:29   #120
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Ja jak bylam dzieckiem to lubilam zapach na stacji benzynowej
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-22 19:45:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.