Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-24, 00:26   #1411
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Właśnie spostrzeglam na insta, ze Kamil z poprzedniej edycji ujawnił swoją dziewczynę, weszłam na jej profil i to jest ktoś na miarę włocławskiej śmietanki towarzyskiej, a nie Agnieszka z Podlasia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy ja wiem? Dziewczyna jest z Ukrainy. Nie wiadomo czy jest z Kamilem. W jego typie i w stylu jego siostry w każdym razie.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-24, 14:06   #1412
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? Dziewczyna jest z Ukrainy. Nie wiadomo czy jest z Kamilem. W jego typie i w stylu jego siostry w każdym razie.
Dla mnie to nawet wygląda trochę jak Agnieszka, ale bardziej zrobiona.

Na tym zrzucie ekranu musiałam przez dobre kilka minut zastanawiać się, kto jest Mikołajem, nie poznałam Igi. Dla mnie w sumie najbardziej naturalna przyjaźń z programu to chyba Patrycja, Agnieszka i Dorota - szczególnie że Patrycja i Dorota w zasadzie nie pokazują się w SM i poza sporadycznymi wpisami nie chwalą się, że przebywają razem.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-24, 23:35   #1413
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dla mnie to nawet wygląda trochę jak Agnieszka, ale bardziej zrobiona.

Na tym zrzucie ekranu musiałam przez dobre kilka minut zastanawiać się, kto jest Mikołajem, nie poznałam Igi. Dla mnie w sumie najbardziej naturalna przyjaźń z programu to chyba Patrycja, Agnieszka i Dorota - szczególnie że Patrycja i Dorota w zasadzie nie pokazują się w SM i poza sporadycznymi wpisami nie chwalą się, że przebywają razem.


Tak, i faktycznie pomagają sobie wzajemnie, wspierają się, a nie: ludziska, w piątek jedziemy na bandżi robić słit focie i selfi na instagramy i inne fejsbuki!!

Wesołych świąt
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-06, 11:55   #1414
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ponoć ale tak na 99,9% wiosną nie bedzie slubów. Dopiero jesienią, ten casting na jesień ciągle otwarty.
Uwazam że przerwa dobrze zrobi, ogólnie powinien byc 1 sezon rocznie. I może w tym czasie pomysla nad mocnym odświeżeniem formatu, oby.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-06, 17:51   #1415
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-06, 19:25   #1416
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To może przez zwolnienia go nie wyemituja? ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-06, 21:51   #1417
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89458942]To może przez zwolnienia go nie wyemituja? ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No nie, i insta współprace przepadną tym, którzy poszli po popularność?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-07, 07:51   #1418
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-07, 09:58   #1419
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-07, 11:47   #1420
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ale jesienią ponoć nie nagrywali , więc nie bedzie wiosna. Z tego co słyszałam od kogoś to casting poszedł słabo, wiec zrezygnowali
Smieszy mnie jak Piotr pisze że do jego edycji było 10 tysięcy złoszeń, to bzdura totalna, żadna edycja nie miała tyle zgłoszen, a od pewnego czasu z edycji na edycję jest ich coraz mniej.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-07, 12:37   #1421
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-07, 12:43   #1422
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Pewnie mu tak powiedzieli, bo co innego mieli powiedzieć, „oprócz Ciebie było pięć osób”. Nie wierzę, że więcej niż kilkanaście osób zgłasza się obecnie do programu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-07, 14:26   #1423
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ja jednak myślę, że większość potencjalnych uczestników wyszukuje się z jakiejś bazy castingowej a nie z nowych zgłoszeń. Telewizja na pewno ma swoje bazy osób, które zgłaszają się na przesłuchania do różnych programów, przy zgłoszeniach wypełniają pewnie ankiety i potem pracownik wyszukuje po filtrze z tej bazy singli i obdzwania ludzi, czy mają ochotę wziąć udział w nowym programie. Przecież już byly takie historie, że uczestnicy byli rozpoznawani z innych programów, np. tanecznych czy kulinarnych jesli dobrze pamiętam?

Bo co z tego, jeśli ktoś wyśle zgłoszenie, a okaże się osoba totalnie niemedialna, źle wypadającą przed kamerą, itd? To też się liczy (dla producentów). Pewnie bardziej niż te pseudo psychologiczne ankiety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-07, 20:22   #1424
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

A ja myśle ze jednak zgłasza się trochę osób ,chociażby po to żeby sobie followersow na insta nazbierać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-07, 21:46   #1425
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 08:35   #1426
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 09:14   #1427
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ale to Agnieszka od Bulionera mówiła już o tym, że zwraca się koszty za samo przyjęcie weselne. I ja uważam, że musiało tak być od początku, tylko zastanówmy się, jaka to może być kwota - przecież zorganizowanie wesela, wynajęcie sali kosztuje. Może to być kwota zawyżona.

I tak nie zaglądając zbyt wnikliwie uczestnikom do portfela, ale raczej mamy do czynienia z 'normalnymi" ludźmi, nie jakoś bardzo majętnymi. Biorąc pod uwagę zarobki w Polsce, to takie kilkadziesiąt tysięcy czy więcej to duża suma dla przeciętnej osoby, a raczej mało kto chciałby się zadłużać przez program telewizyjny.

O karze finansowanej za "nie" nie wierzę. Nie byłoby to legalne i żaden prawnik takiej umowy by nie skonstruował, a taka stacja jak TVN na pewno ma to przygotowane tak, żeby nie można było się przyczepić w sądzie do niczego.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 11:09   #1428
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 19:06   #1429
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89459468]Ja jednak myślę, że większość potencjalnych uczestników wyszukuje się z jakiejś bazy castingowej a nie z nowych zgłoszeń. Telewizja na pewno ma swoje bazy osób, które zgłaszają się na przesłuchania do różnych programów, przy zgłoszeniach wypełniają pewnie ankiety i potem pracownik wyszukuje po filtrze z tej bazy singli i obdzwania ludzi, czy mają ochotę wziąć udział w nowym programie. Przecież już byly takie historie, że uczestnicy byli rozpoznawani z innych programów, np. tanecznych czy kulinarnych jesli dobrze pamiętam?

Bo co z tego, jeśli ktoś wyśle zgłoszenie, a okaże się osoba totalnie niemedialna, źle wypadającą przed kamerą, itd? To też się liczy (dla producentów). Pewnie bardziej niż te pseudo psychologiczne ankiety.
[/QUOTE]

Zapewne część osób tak właśnie trafia do programu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-08, 20:32   #1430
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
A ja myśle ze jednak zgłasza się trochę osób ,chociażby po to żeby sobie followersow na insta nazbierać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Za duże ryzyko według mnie. Nazbierać sobie followersów to może i będzie łatwo, ale utrzymać zainteresowanie już trudniej, szczególnie że szansa na udany związek raczej jest niska. Za to jest duże ryzyko, że dostanie się tragicznego faceta albo samemu wypadnie tragicznie w montażu.
Ja akurat jestem z tych, którzy nie obserwują ludzi z programów telewizyjnych na Instagramie, bo mnie ciekawi sam program i jest moim guilty pleasure, ale uczestnicy bez programu już nie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2023-01-08 o 20:34
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 08:16   #1431
setel
Przyczajenie
 
Avatar setel
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Jak wszystko w telewizji, jedna wielka reżyseria..
setel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 11:57   #1432
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

A następna edycja chyba była już nakręcona - spodziewałam się, że będzie premiera jakoś niedługo? Choć w sumie chyba nie ma na co czekać, patrząc na ostatnie edycje .

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Za duże ryzyko według mnie. Nazbierać sobie followersów to może i będzie łatwo, ale utrzymać zainteresowanie już trudniej, szczególnie że szansa na udany związek raczej jest niska. Za to jest duże ryzyko, że dostanie się tragicznego faceta albo samemu wypadnie tragicznie w montażu.
Ja akurat jestem z tych, którzy nie obserwują ludzi z programów telewizyjnych na Instagramie, bo mnie ciekawi sam program i jest moim guilty pleasure, ale uczestnicy bez programu już nie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, poza tym jednak odnoszę wrażenie, że uczestnicy "Ślubu..." wzbudzają bardzo intensywne emocje u widzów i nie wybacza im się tak łatwo nawet drobnych potknięć, a jeśli ktoś był czarną owcą edycji to już w ogóle nie ma szans. Chociażby Marta od Patryka, jak weszłam na jej profil, to nadal widzę same krytyczne i jadowite komentarze, w moim odczuciu ma słabe szanse na karierę influencerki, bo ludzie jej nie zapomną tych wywodów w TV. Wydaje mi się, że najwięcej na programie i jako influencerka zarabia Anita, która została bądź co bądź bardzo pozytywnie przedstawiona.
Tak naprawdę zbudowanie kariery w SM nie jest takie proste - nie że ja uważam to za coś ambitnego, bo raczej odbieram te wyidealizowane relacje jak coś w stylu "Truman show", ale trzeba umieć po prostu to robić, żeby nie narazić się na śmieszność.

Nie oglądam raczej innych polskich programów typu reality show, ale widziałam jedną edycję "Hotelu Paradise" i tam widzę dużo większy potencjał w zrobieniu kariery influencera. Nawet jeśli ktoś wypadł w programie dosyć negatywnie, to jakoś po skończeniu emisji mógł łatwo odbudować wizerunek, no i nie musiał brać rozwodu . Ale tam też występują raczej osoby, które już mają jakąś karierę na SM.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 18:09   #1433
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A następna edycja chyba była już nakręcona - spodziewałam się, że będzie premiera jakoś niedługo? Choć w sumie chyba nie ma na co czekać, patrząc na ostatnie edycje .


Dokładnie, poza tym jednak odnoszę wrażenie, że uczestnicy "Ślubu..." wzbudzają bardzo intensywne emocje u widzów i nie wybacza im się tak łatwo nawet drobnych potknięć, a jeśli ktoś był czarną owcą edycji to już w ogóle nie ma szans. Chociażby Marta od Patryka, jak weszłam na jej profil, to nadal widzę same krytyczne i jadowite komentarze, w moim odczuciu ma słabe szanse na karierę influencerki, bo ludzie jej nie zapomną tych wywodów w TV. Wydaje mi się, że najwięcej na programie i jako influencerka zarabia Anita, która została bądź co bądź bardzo pozytywnie przedstawiona.
Tak naprawdę zbudowanie kariery w SM nie jest takie proste - nie że ja uważam to za coś ambitnego, bo raczej odbieram te wyidealizowane relacje jak coś w stylu "Truman show", ale trzeba umieć po prostu to robić, żeby nie narazić się na śmieszność.

Nie oglądam raczej innych polskich programów typu reality show, ale widziałam jedną edycję "Hotelu Paradise" i tam widzę dużo większy potencjał w zrobieniu kariery influencera. Nawet jeśli ktoś wypadł w programie dosyć negatywnie, to jakoś po skończeniu emisji mógł łatwo odbudować wizerunek, no i nie musiał brać rozwodu . Ale tam też występują raczej osoby, które już mają jakąś karierę na SM.
No i lipa, jeśli faktycznie tak było, ludzie ci są zobligowani umowami z TVN i nawet nie mogą pewnie upublicznić się i opowiedzieć swoich histori. Zniszczone nerwy, życiorysy, papiery, jeszcze bujać się po sądach trzeba z rozwodami z przypadkową osobą, a zerowe korzyści, nawet w TV nie pokazali Obstawiam, że z tej edycji nikomu nie wyszło po tym co mówiła w wywiadzie Chorzewska na początku ostatniej edycji.

Tak, najwięcej korzyści mają pozytywnie pokazane osoby - Anita i obstawiam, że również Aneta. Fity też jadą wciąż na popularności i swoim pozytywnym wizerunku jeszcze z czasów programu. Oni są evenementem, gdyż w tym przypadku sami zapracowali sobie na hate i zbudowali długo po programie grono niechętnych im osób, poprzez własne zachowanie - blokowanie nieprzychylnych komentarzy, agresywne odpowiedzi, straszenie ludzi, wdawanie się w niepotrzebne dyskusje z fanami, kiczowate i żenujące treści itp. Adrian zresztą podobnie sobie poczynał początkowo, ale Anita pewnie namówiła go na spasowanie z tym i ocieplenie ich wizerunku.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2023-01-09 o 18:10
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 20:09   #1434
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 20:50   #1435
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
No i lipa, jeśli faktycznie tak było, ludzie ci są zobligowani umowami z TVN i nawet nie mogą pewnie upublicznić się i opowiedzieć swoich histori. Zniszczone nerwy, życiorysy, papiery, jeszcze bujać się po sądach trzeba z rozwodami z przypadkową osobą, a zerowe korzyści, nawet w TV nie pokazali Obstawiam, że z tej edycji nikomu nie wyszło po tym co mówiła w wywiadzie Chorzewska na początku ostatniej edycji.

Tak, najwięcej korzyści mają pozytywnie pokazane osoby - Anita i obstawiam, że również Aneta. Fity też jadą wciąż na popularności i swoim pozytywnym wizerunku jeszcze z czasów programu. Oni są evenementem, gdyż w tym przypadku sami zapracowali sobie na hate i zbudowali długo po programie grono niechętnych im osób, poprzez własne zachowanie - blokowanie nieprzychylnych komentarzy, agresywne odpowiedzi, straszenie ludzi, wdawanie się w niepotrzebne dyskusje z fanami, kiczowate i żenujące treści itp. Adrian zresztą podobnie sobie poczynał początkowo, ale Anita pewnie namówiła go na spasowanie z tym i ocieplenie ich wizerunku.
A jest potwierdzone, że nie wyemitują tej edycji ? Jednak szkoda by było, nie wierzę, że jest gorsza niż poprzednie (choć przy każdej tak piszę).

Cóż, w odniesieniu do Fitów, to wiem, że będę hipokrytką, bo tyle piszę w wątku ŚoPW o hejcie, ale dla mnie oni są po prostu prymitywni , nie wiem, jak to inaczej ująć i nie potrafią sobie za nic poradzić z obserwatorami. To idealny przykład na to, że gdyby może zainwestowali w speca od marketingu, to teraz by byli w dużo lepszy położeniu. A Adrian owszem jest gburowaty, ale wydaje mi się, że nigdy chyba kariery na instagramie to w sumie on nie planował, bardziej uległ Anicie.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Imponujące te jej torty i reklama rzeczywiście innej jakości; zresztą od zawsze uważam ją za jedną z najbardziej utalentowanych uczestniczek w programie, nie interesuję się cukiernictwem, ale jej torty naprawdę są imponujące.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 21:02   #1436
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A jest potwierdzone, że nie wyemitują tej edycji ? Jednak szkoda by było, nie wierzę, że jest gorsza niż poprzednie (choć przy każdej tak piszę).

Cóż, w odniesieniu do Fitów, to wiem, że będę hipokrytką, bo tyle piszę w wątku ŚoPW o hejcie, ale dla mnie oni są po prostu prymitywni , nie wiem, jak to inaczej ująć i nie potrafią sobie za nic poradzić z obserwatorami. To idealny przykład na to, że gdyby może zainwestowali w speca od marketingu, to teraz by byli w dużo lepszy położeniu. A Adrian owszem jest gburowaty, ale wydaje mi się, że nigdy chyba kariery na instagramie to w sumie on nie planował, bardziej uległ Anicie.



Imponujące te jej torty i reklama rzeczywiście innej jakości; zresztą od zawsze uważam ją za jedną z najbardziej utalentowanych uczestniczek w programie, nie interesuję się cukiernictwem, ale jej torty naprawdę są imponujące.
Zgadzam się ze wszystkim
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 21:16   #1437
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A Fitowie nie jadą głównie na temacie córeczki? Że to para której się udało w programie i dodatku mają dziecko i każdy chce znać dalsze losy rodziny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 21:30   #1438
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Faktycznie pamiętam, że we wrześniu gdy był emitowany ostatni sezon to ktoś na grupie pisał, że śluby się odbyły czyli nagrania odbywały się analogicznie czasowo jak w poprzednich sezonach. To nawet by się zgadzało z tym co mówiła Chorzewska gdy wyszła ta chryja z Olszakiem, że w 1 sezonie z jego udziałem jeszcze nie pokazał wszystkiego a dopiero w drugim bardzo ciężko jej się z nim pracowało. Czyli 9 był kręcony na 100% pytanie czy skończony? Już nie kojarzę czasowo kiedy ekspertki ogłosiły, że "odchodzą" (czy im producent podziękował?). No ja nie wyemitują tego sezonu to mimo wszystko średnio.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Nawet znalazłam artykuł w którym jest jej wypowiedź
https://plejada.pl/newsy/slub-od-pie...-wstyd/bk2e89d

To jest moje oficjalne oświadczenie. Nie zgadzam się z ani jednym poglądem Rafała Olszaka i już teraz wiem, dlaczego tak trudno jest mi z nim współpracować w tej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

"Sezon, który będziecie oglądać, to jest ósmy sezon i to jest sezon, w którym Rafał, powiedzmy, nie rozwinął skrzydeł, natomiast przy dziewiątym sezonie, przy pracy nad dziewiątym sezonem jest już trudniej"
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 21:57   #1439
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89461778]No tak, tutaj współpraca jest z powodu faktycznego talentu, a nie z powodu udziału w programie raczej.

A Fitowie nie jadą głównie na temacie córeczki? Że to para której się udało w programie i dodatku mają dziecko i każdy chce znać dalsze losy rodziny?
[/QUOTE]

O to to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-10, 16:40   #1440
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Chorzewska w oświadczeniu jak sie zegnała z programem to napisała ze za nią 6 edycji, a był od 3 edycji, czyli 3, 4, 5 ,6, 7, i 8
ponoc nie było nagrań 9 bo słabo poszedł casting. Nie dam sobie oczywiscie reki za to obciac, ale wiem to od osoby od której takie newsy o innych programach sie sprawdzały.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.