Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 08:48   #1441
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kurcze, znowu rano ofukałam męża. Całą ciążę byłam taka ciepła, potulna buła, a teraz coś mi się we łbie pokręciło...Musze go znowu przeprosić, bo jestem niezła jędza!

Dziś chcę powkładać ciuszki do komody (boję się, że się nie pomieszczą) i chcę zrobić rafaello, bo przychodzi ciocia pogratulować obrony
Chcę też podjechać do szpitala na konsultację..chcialam jeszcze Ikeę zaliczyć, ale może to już zostawię na inny dzień, bo jednego dnia nie robię nic, a kolejnego tyle planów...

My tez Ci gratulowalysmy obrony i trzymalysmy caly czas kciuki gdzie dla nas ciasto ????

Zrob potem zdjecia jak to u Ciebie wyglada z komoda itd

Bo to koncowka. maz na pewno rozumie ze teraz jestesmy trudniejsze pod sam koniec
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 08:49   #1442
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziewczyny bezsenne, a nie pijecie kawy lub coli?

Mamuśka brawo za podejscie! Imię super! To czekamy na Natalkę! Juz tylko tydzien!

Tez się zastanawiam nad chustą. I nie wiem czy jest sens jak ma się dwa pokoje. Moze mi się tylji przydać jak będę chciała isc na targ czy do sklepu, a szczerze mówiąc takie wycieczki mialam zamiar traktować jako oderwanie się od dziecka :P ;-)
A Tobie Zaczarowana do czego będzie potrzebna chusta? Na kolki czy na spacery?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 08:51   #1443
Mamamarta2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 369
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Ohh ja bym tam nie plakala jakby sie okazalo ze jednak dziewczynka chociaz mam wszystko na chlopca, ale tak mi sie marzy...

A pro po slodkiego....wczoraj pieklam sernik z biala czekolada, jadlam go u kolezanki w nd i byl pyszny i idealny, a mnie oczywiscie nie wyszedl
Bylo napisane ze tzrzeba go ostudzic bez przykrycia i bokow, wiec odczekalam az byl prawie zimny, wsadzilam do lodowki, po 5 minutach otwieram,a on caly popekal i 1/4 wyplynela

Plakac mi sie chcialo, bo ostatnio nic mi nie wychodzi, za jagodzianki nawet bym sie nie brala bo pewnie zlepic bym nie umiala
__________________
TP 10.08.2014- SYN
2010- SYN

Mamamarta2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 08:54   #1444
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
My tez Ci gratulowalysmy obrony i trzymalysmy caly czas kciuki gdzie dla nas ciasto ????

Zrob potem zdjecia jak to u Ciebie wyglada z komoda itd

Bo to koncowka. maz na pewno rozumie ze teraz jestesmy trudniejsze pod sam koniec
Już się grzecznie pogodziliśmy

Zrobię zdjęcie, na pewno, tylko chcę najpierw, żeby mąż tam powiesił lampkę i chcę poustawiać te koszyki z rzeczami.

Tylko nie wiem, na którą lampkę się zdecydować...chcę tę z ikei, standardową na ścianę - nie wiem, czy księżyc, czy gwiazdkę, czy może kwiatka?



Dziewczyny, oglądam 'Ciążę z zaskoczenia', serio, nie wierzę! Nie wierzę, że można nie wiedzieć. Baba właśnie urodziła dziecko na podłogę! Po prostu z niej wyleciało. No bez jaj! To nie do wiary!
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 08:55   #1445
justa_1978
Rozeznanie
 
Avatar justa_1978
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Jura
Wiadomości: 588
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Przespalam sie 2 godziny, a teraz nie wiem jak sie nazywam.... cora mnie obudzila.. jestem nieprzytomna...
Ja bedac w poprzednej ciazy mialam dodatni GBS, a tym razem jest ujemny! Od czego to zalezy??? Ide poswiecic troche czasu dziecku
justa_1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:00   #1446
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Zrobię zdjęcie, na pewno, tylko chcę najpierw, żeby mąż tam powiesił lampkę i chcę poustawiać te koszyki z rzeczami.

Tylko nie wiem, na którą lampkę się zdecydować...chcę tę z ikei, standardową na ścianę - nie wiem, czy księżyc, czy gwiazdkę, czy może kwiatka?
jesteś pewna?

Nasza córa miała kwiatka.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:02   #1447
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość

Tez się zastanawiam nad chustą. I nie wiem czy jest sens jak ma się dwa pokoje. Moze mi się tylji przydać jak będę chciała isc na targ czy do sklepu, a szczerze mówiąc takie wycieczki mialam zamiar traktować jako oderwanie się od dziecka :P ;-)
A Tobie Zaczarowana do czego będzie potrzebna chusta? Na kolki czy na spacery?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wiem czy chusta czy nosidlo, to Tz chce kupic, bo takie rzeczy nie dla mnie, na moj kregoslup i przez biust nie bede tego uzywac ale Tz sie napalil i chce kupic sobie
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 09:03   #1448
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Oby nie, moja ginka twierdzi ze ona sie nigdy nie pomylila, no ale wiadomo ze mimo wszystko 100 % pewnosci sie nie ma.
Ja jakos dopuszczam do siebie te mysl ale niechetnie, ale wiadomo ze czy chlopak czy dziewczynka byleby bylo zdrowe
Mi lekarz powiedział, że gdyby nie miał 100% pewności co do płci to by nam nie mówił. Te dziewczyny (w tym Ty) które miały wiele razy USG i lekarz mówił za każdym razem, myślę, że śmiało mogą powiedzieć, że wiedzą na 100% Nie ma co sobie stresów doprawiać. Wszystko już gotowe przecież i na zdj widać. Mój mały ma takie śmieszne duże jajka, TŻ mówi zawsze że to po Tatusiu

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

A w ogóle nie mówiłam Wam, ale byliśmy w sb na rodzinnej imprezie ze strony TŻ. I była tam mama chłopaka szwagierki... były jakieś oczywiście rozmowy o naszej Hani i babcia męża spytała czy Hania będzie mieć drugie imię, więc mówię, że tak, mówię jakie imię i że to po mojej babci, a ta baba (mama chłopaka) w śmiech, zaczęła się tak śmiać z tego imienia, że autentycznie nie wiedziałam, jak się zachować. Rozumiem, że może sie komuś nie podobać... ale kurde, trochę taktu! zrobiło mi się trochę przykro.
Nie powinno Ci być przykro tylko żal takiej kobiety... Żal powinno nam być ludzi, którzy w towarzystwie obcych ludzi nie umieją się zachować, i ja jestem zdania, że powinno im to zostać wytknięte na forum...

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
ja znowu nie śpię od 3, strasznie boli mnie brzuch i plecy jak nie przejdzie do 12 to dzwonię do gina.
A może takie niespanie to związane z tym, że już niedaleko do Waszych porodów jest. Ja śpie bardzo dobrze, raz się budzę na siusiu i tyle, ale u mnie do porodu jeszcze miesiąc.

Poszukuję lampy (żyrandola) z Kubusiem Puchatkiem w ładnych kolorach. Jeśli takową widziałyście to dajnie znać. W Castoramie jest jedna ale z wycinanymi chmurkami co wygląda ohydnie i ma tak blade kolory, że aż wstyd taką wystawiać na sklep...
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:04   #1449
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Znam przyjemniejsze sposoby na szybszy poród. tylko TŻ musi byc w zasięgu
Nie ma nic przyjemniejszego od jedzenia, NIC!
Facet się zestarzeje, a jedzenie zawsze będzie.



Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No cieszę się, że szafa się uchowała jednak

2 dni to znośnie. Ja będę mieć w pn pobierany wymaz...

Hehehe...ciekawa jestem czy którąś z nas spotka taka niespodzianka...

Mniam, przestań już z tymi jagodziankami. Kocham jagodzianki!!!!! A nie chce mi się robić, bo się trzeba trochę namachać przy cieście drożdżowym...

U mnie też tak jest, zrobię coś, zanim się obejrzę to mi zeżrą i nawet nie mam kiedy zrobić zdjęć na bloga...więc blog pada

Przyślij jagodziankę kurierem, odeślę rafaello

Super, czyli nie czeka się długo

No właśnie o tym samym pomyslałam
Mi od samego początku było całkiem obojętne, czy będzie chłopiec czy dziewczynka... ale teraz się już przyzwyczaiłam do myśli, że będziemy mieć córeczkę, taką małą słodziznę w rajtuzkach i sukieneczkach

A w ogóle nie mówiłam Wam, ale byliśmy w sb na rodzinnej imprezie ze strony TŻ. I była tam mama chłopaka szwagierki... były jakieś oczywiście rozmowy o naszej Hani i babcia męża spytała czy Hania będzie mieć drugie imię, więc mówię, że tak, mówię jakie imię i że to po mojej babci, a ta baba (mama chłopaka) w śmiech, zaczęła się tak śmiać z tego imienia, że autentycznie nie wiedziałam, jak się zachować. Rozumiem, że może sie komuś nie podobać... ale kurde, trochę taktu! zrobiło mi się trochę przykro.
A mi nadal jest obojętne. Jakby się okazało, że jednak będzie dziewczynka to mamy imię wybrane i w sumie ciuszki takie uniwersalne też są. Bardziej Tż by był rozczarowany bo już miał plany jak to młody zostanie piłkarzem, zgarnie super kontrakt i nas ustawi finansowo.


Śmiać się z imienia, ok. niech się śmieje, ale jak ktoś mówi, że jest po babci to tak jakby się z tej babci śmiało… beznadziejne.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:06   #1450
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Ta ktora mi sie podoba w Polsce to ktoras chyba Polly wstawiala link do nosidel to kosztowalo bodajze z 400-500 zl
a my chcemy taka porzadna wiadomo ze ceny sa sobie nie rowne bo u nas jak cos kosztuje 200 euro to nie przelicza sie ze w Polsce ta sama rzecz kosztuje 800 zl. Wiec nam bez roznicy bo i tak sie placi 60 zl za przesylke a ja chce ze sklepu kupic, nie lubie zamawiac z neta a potem w razie co bawic sie w odsylanie i nie wiadomo jeszcze z jakim skutkiem
No wiem, dlatego napisałam ze opłacałoby się u nas kupić chustę, bo nosiło juz nie bardzo. Ale chustę u nas kupisz porządną za ok 200 zł - z tej strony co ja wrzuciłam albo co Kasia polecała że ma.
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No cieszę się, że szafa się uchowała jednak

2 dni to znośnie. Ja będę mieć w pn pobierany wymaz...



Hehehe...ciekawa jestem czy którąś z nas spotka taka niespodzianka...



Mniam, przestań już z tymi jagodziankami. Kocham jagodzianki!!!!! A nie chce mi się robić, bo się trzeba trochę namachać przy cieście drożdżowym...

U mnie też tak jest, zrobię coś, zanim się obejrzę to mi zeżrą i nawet nie mam kiedy zrobić zdjęć na bloga...więc blog pada

Przyślij jagodziankę kurierem, odeślę rafaello

Super, czyli nie czeka się długo



No właśnie o tym samym pomyslałam
Mi od samego początku było całkiem obojętne, czy będzie chłopiec czy dziewczynka... ale teraz się już przyzwyczaiłam do myśli, że będziemy mieć córeczkę, taką małą słodziznę w rajtuzkach i sukieneczkach

A w ogóle nie mówiłam Wam, ale byliśmy w sb na rodzinnej imprezie ze strony TŻ. I była tam mama chłopaka szwagierki... były jakieś oczywiście rozmowy o naszej Hani i babcia męża spytała czy Hania będzie mieć drugie imię, więc mówię, że tak, mówię jakie imię i że to po mojej babci, a ta baba (mama chłopaka) w śmiech, zaczęła się tak śmiać z tego imienia, że autentycznie nie wiedziałam, jak się zachować. Rozumiem, że może sie komuś nie podobać... ale kurde, trochę taktu! zrobiło mi się trochę przykro.
Ale głupia baba, olej ją! Bezczelna, szczególnie jak mówiłaś że to imię po babci..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:07   #1451
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oglądam 'Ciążę z zaskoczenia', serio, nie wierzę! Nie wierzę, że można nie wiedzieć. Baba właśnie urodziła dziecko na podłogę! Po prostu z niej wyleciało. No bez jaj! To nie do wiary!
Ja nie wierzę w takie rzeczy, albo te kobiety są upośledzone albo wszystko jest ustawione aby była oglądalność. Nie uwierzę w to nigdy. No chyba że są tak obrzydliwie zatłuszczone, że pod tymi zwałami nie widać a ruchy dziecka odczuwają jako notoryczny głód - ale to też uważam za upośledzenie...
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 09:08   #1452
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

A w ogóle nie mówiłam Wam, ale byliśmy w sb na rodzinnej imprezie ze strony TŻ. I była tam mama chłopaka szwagierki... były jakieś oczywiście rozmowy o naszej Hani i babcia męża spytała czy Hania będzie mieć drugie imię, więc mówię, że tak, mówię jakie imię i że to po mojej babci, a ta baba (mama chłopaka) w śmiech, zaczęła się tak śmiać z tego imienia, że autentycznie nie wiedziałam, jak się zachować. Rozumiem, że może sie komuś nie podobać... ale kurde, trochę taktu! zrobiło mi się trochę przykro.
Zachowali sie jak... ech brak mi slow
mam nadzieje ze sie tym nie przejelas

Co do ciazy z zaskoczenia, to dla mnie to niedopomyslenia.
A dziecko urodzila w domu czy w szpitalu na podloge ?

Z tego co Tz mowil jezeli chodzi o lampki to ten kwiatek i gwiazdki slabiej swieca i jezeli nie zalezy Ci na zbyt dobrym oswietleniu to mozesz sie zastanowaic nad tymi dwoma, my mamy ksiezyc i swieci bardzo mocno i oswietla caly pokoj, chociaz mi bardziej zalezalo na lagodnym swietle no ale jak Tz juz kupil to nie bede wybrzydzala
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:08   #1453
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Bardziej Tż by był rozczarowany bo już miał plany jak to młody zostanie piłkarzem, zgarnie super kontrakt i nas ustawi finansowo.
Twój TŻ chyba się dogadał z moim
Czy też szykuje dla siebie posadkę managera?
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:09   #1454
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

No i moj się napalil. Wczoraj na sr babka pokazywała chustę. Jakbym miala podrozowac z dzieckiem malutkim to moze, ale nie zamierzamy. Na kolki bedzie kangurowanie po prostu. Przy gotowaniu dziecko wlozę do wozka, albo do bujaczka. Gotowanie z dzieckiem na rekach jest przeciez niebezpieczne, a wczoraj babka to tak zachwalala..

Ale tak jak pisalam wczesniej, jeslu juz to kupię nosidło.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:10   #1455
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Z tego co Tz mowil jezeli chodzi o lampki to ten kwiatek i gwiazdki slabiej swieca i jezeli nie zalezy Ci na zbyt dobrym oswietleniu to mozesz sie zastanowaic nad tymi dwoma, my mamy ksiezyc i swieci bardzo mocno i oswietla caly pokoj, chociaz mi bardziej zalezalo na lagodnym swietle no ale jak Tz juz kupil to nie bede wybrzydzala
to chyba zależy od żarówki ale nie lampki, lampka nie świeci, tylko żarówka i zależy jaką moc kupił. a to zawsze można wymienić...
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:11   #1456
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Już się grzecznie pogodziliśmy

Zrobię zdjęcie, na pewno, tylko chcę najpierw, żeby mąż tam powiesił lampkę i chcę poustawiać te koszyki z rzeczami.

Tylko nie wiem, na którą lampkę się zdecydować...chcę tę z ikei, standardową na ścianę - nie wiem, czy księżyc, czy gwiazdkę, czy może kwiatka?
Zosia ma kwiatka

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Mi lekarz powiedział, że gdyby nie miał 100% pewności co do płci to by nam nie mówił. Te dziewczyny (w tym Ty) które miały wiele razy USG i lekarz mówił za każdym razem, myślę, że śmiało mogą powiedzieć, że wiedzą na 100% Nie ma co sobie stresów doprawiać. Wszystko już gotowe przecież i na zdj widać. Mój mały ma takie śmieszne duże jajka, TŻ mówi zawsze że to po Tatusiu

A może takie niespanie to związane z tym, że już niedaleko do Waszych porodów jest. Ja śpie bardzo dobrze, raz się budzę na siusiu i tyle, ale u mnie do porodu jeszcze miesiąc.

Poszukuję lampy (żyrandola) z Kubusiem Puchatkiem w ładnych kolorach. Jeśli takową widziałyście to dajnie znać. W Castoramie jest jedna ale z wycinanymi chmurkami co wygląda ohydnie i ma tak blade kolory, że aż wstyd taką wystawiać na sklep...
mój gin też tak mówi

co do spania to ja nie śpię przez ból brzucha i pleców już bym chyba chciała, żeby coś się rozkeciło

mój gin ma dzisiaj dyżur w szpitalu

co do lampy to nie pomogę, nie widziałam nigdzie takich
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:13   #1457
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

ja znowu nie śpię od 3, strasznie boli mnie brzuch i plecy jak nie przejdzie do 12 to dzwonię do gina.
Witaj w klubie, a masz moze jakas wydzieline ?'
Bo ze mnie teraz leci cos brazowatego
wczoraj krew dzis brazowe to jutro jakie bedzie? niebieskie ?

Dobrze ze mam wizyte u gina dzisiaj bo inaczej to bym zwariowala, pierwsza ciaza wiec ja nie wiem jakie objawy sa wazne a jakie nie dla mnie wszystko jest wazne i najchetniej wszystko bym kontrolowala.


a teraz jak sie czujesz juz troche lepiej ?
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:14   #1458
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
ja mam pytanko do matek emigrantek czy myslalyscie o brytyjskim paszporcie dla dziecka
My co prawda w Ie, a nie w UK a;e mamy paszport irl. Szybko sie wyrabia, bez zbednych wizyt w ambasadzie, bo wniosek ze zdjęciem wysyłasz bezpłatnie pocztą. Zdjęcie do paszportu wg załączonej instrukcji takzemozna wykonać samemu, i paszport chyba na 3 lata. Z pl paszportem za duzo zachodu, bo trzeba wlec się ponad 2 h w jedną str do Dublina z dzieckiem oboje rodziców, i do tego rok w rok.

Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
hej wszystkim my dzisiaj zaczynamy 39 tydz
patrycja widziałam ze się o nas martwisz,dzieki kochana u nas wszystko ok jak na razie porodu nie widać

zaczarowana moja bratowa bole meczyly 3 dni az urodzila wiec mysle ze u ciebie to już lada chwila i będziesz miała malutka ze sobą
trzymam kciuki


---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

polly moje gratulacjei witamy Olge

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

no to która dzisiaj może jakiś krolewicz
za 39 tc. Juz bliżej niż dalej

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
A ty znowu z tymi jagodziankami. Serca nie masz.
Wchodzi człowiek rano na forum a tu atakują jagodziankami, raffaello.
Jak tu nie myslec o słodkościach

Oj mnie męczyło wczoraj cały dzień na słodkie. Dziś robię placuszki z borówkami, a do porannej kawki zjadłam coś jak sezamki tylko z pistacjami. Pycha!
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Już się grzecznie pogodziliśmy

Zrobię zdjęcie, na pewno, tylko chcę najpierw, żeby mąż tam powiesił lampkę i chcę poustawiać te koszyki z rzeczami.

Tylko nie wiem, na którą lampkę się zdecydować...chcę tę z ikei, standardową na ścianę - nie wiem, czy księżyc, czy gwiazdkę, czy może kwiatka?



Dziewczyny, oglądam 'Ciążę z zaskoczenia', serio, nie wierzę! Nie wierzę, że można nie wiedzieć. Baba właśnie urodziła dziecko na podłogę! Po prostu z niej wyleciało. No bez jaj! To nie do wiary!
Butter, my własnie zakupiliśmy lampkę z ikea tą w kształcie kwiatka. Inne też mi się podobały, ale kwiatka widziałam na zywo u bratanicy w pokoju/ Podobało mi sie w nim wszystko, włacznie zdelikatnym, miłym swiatłem po włączeniu wieczorem, więc zdecydowałam siena niego! Dziś odbierzemy odznajomych, bo to w sumie ich poprosilam o zakup, bo robili zakupy w ikea.

A ta ciaza z zaskoczenia, co dziecko niby na podloge wypadlo, jak mogla byc z zaskoczenia, skoro nagrali to wszystko na kamere na potrzeby programu???

Justa, Ty sie ciesz ze nie masz gbs'a. Choc sama sie zastanawiam, na jakiej zasadzie to dziala. Mnie gin w poprzedniej ciazy faszerowal antybiotykiem, bo mialam liczne kolonie, ale wszystko wracalo, choc nie mialam zadnej innej infekcji ani bakterii, tylko te wstretne paciorkowce. Wiec bylo to bez sensu bo i tak skonczylo sie na antybiotyku przy porodzie. Teraz nie wiem, musze zapytac lekarza bo jakos nikt sie nie kwapi by mi zlecic ten test a maja w karcie ze poprzednim razem mialam....

Zaczarowana, a bole brzucha Ci przeszly? Jak czujesz sie na silach, to pewnie wez sie za porzadki, idz na spacer-ponoc szybki, energiczny spacer moze pomoc rozkrecic sprawy, poskacz na pilce czy cos...Ale jak znow sie zacznie, to wtedy do lozka i odpoczywaj, co by miec sily na reszte akcji

Polly, wielkie gratulacje!!!! Nie spodziewałam się takich newsów!
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:16   #1459
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Mamamarta2010 Pokaż wiadomość
Ohh ja bym tam nie plakala jakby sie okazalo ze jednak dziewczynka chociaz mam wszystko na chlopca, ale tak mi sie marzy...

A pro po slodkiego....wczoraj pieklam sernik z biala czekolada, jadlam go u kolezanki w nd i byl pyszny i idealny, a mnie oczywiscie nie wyszedl
Bylo napisane ze tzrzeba go ostudzic bez przykrycia i bokow, wiec odczekalam az byl prawie zimny, wsadzilam do lodowki, po 5 minutach otwieram,a on caly popekal i 1/4 wyplynela

Plakac mi sie chcialo, bo ostatnio nic mi nie wychodzi, za jagodzianki nawet bym sie nie brala bo pewnie zlepic bym nie umiala
Ojjj
To tylko ciasto
Napisz do kolezanki zeby Ci upiekla
Mi tez nic nie wychodzi ale to pewnie dlatego ze to juz koncowka ciazy i jestem przewrazliwiona, podenerwowana i ogolnie zla ze mnie baba



Cytat:
Napisane przez justa_1978 Pokaż wiadomość
Przespalam sie 2 godziny, a teraz nie wiem jak sie nazywam.... cora mnie obudzila.. jestem nieprzytomna...
Ja bedac w poprzednej ciazy mialam dodatni GBS, a tym razem jest ujemny! Od czego to zalezy??? Ide poswiecic troche czasu dziecku
Przez cala noc tylko 2 h spalas ?????
Sprobuj sie w dzien przespac chociaz na godzinke
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 09:18   #1460
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Twój TŻ chyba się dogadał z moim
Czy też szykuje dla siebie posadkę managera?
Mój to samo! Już młodemu szkółki piłkarskiej szuka.

ja ze spaniem jestem niemożliwa, położyłam się o 23 i właśnie otwieram oko (oczywiście miałam przerwy na toaletę).

Od wczoraj po sr boli mnie brzuch. Zaczął, kiedy przyjęłam pozycję do masażu pleców i pochyliłam się do przodu, tak że brzuch leżał ma udach. I jakoś go przygniotłam, boli mnie caly od pępka w dół jak chodzę
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:19   #1461
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
W sensie pozytywnym przeżywam. Że go spotkam i będę z nim mogła pogadać, to świetny lekarz, ja byłam w takim stanie, że powinien mi wyciąć wszystko jak leci i iść do domu, a on ponad 3 godziny we mnie dłubał tak, żeby tylko kawałek jajowodu wyciąć ten rozerwany. I mówił potem jak do mnie zaglądał, że tak mnie operował, jakby to jego córka tam leżała.

Dokładnie. Chociaż trochę się obawiam moich emocji z tamtego czasu, które może mi przypomniec.
Super ze trafilas na takiego lekarza ktory zajal sie Toba jak nalezy.
Rozumiem ze to raczej pozytywne emocje zwiazane z tym ze wiele mu zawdzieczasz
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:19   #1462
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w takie rzeczy, albo te kobiety są upośledzone albo wszystko jest ustawione aby była oglądalność. Nie uwierzę w to nigdy. No chyba że są tak obrzydliwie zatłuszczone, że pod tymi zwałami nie widać a ruchy dziecka odczuwają jako notoryczny głód - ale to też uważam za upośledzenie...
Kiedyś oglądałam kilka odcinków tego programu i też myślałam, że to jest niemożliwe. Aż któraś tutaj napisała o swojej koleżance z pracy, że nie wiedziała, że jest w ciąży aż do porodu, bo była otyła.
I w sumie gdyby brać te programy na poważnie to są bardzo pokrzepiające. Jak jedna panna myślała, że ma mega zatwardzenie i urodziła do toalety dziecko. Ból przy zatwardzeniu zniosę więc i poród taki zły być nie może



Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Zachowali sie jak... ech brak mi slow
mam nadzieje ze sie tym nie przejelas

Co do ciazy z zaskoczenia, to dla mnie to niedopomyslenia.
A dziecko urodzila w domu czy w szpitalu na podloge ?

Z tego co Tz mowil jezeli chodzi o lampki to ten kwiatek i gwiazdki slabiej swieca i jezeli nie zalezy Ci na zbyt dobrym oswietleniu to mozesz sie zastanowaic nad tymi dwoma, my mamy ksiezyc i swieci bardzo mocno i oswietla caly pokoj, chociaz mi bardziej zalezalo na lagodnym swietle no ale jak Tz juz kupil to nie bede wybrzydzala

Możesz żarówkę wymienić na słabszą.


Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Twój TŻ chyba się dogadał z moim
Czy też szykuje dla siebie posadkę managera?

Nie, on tylko będzie pieniądze zgarniał
Tż ma kolegę piłkarza i jak się dowiedział ile zarabia, mimo że to polski klub, to twierdził, że wszyscy na tym skorzystamy jak młody się zaangażuje w piłkę... biedne dziecko....
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:20   #1463
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Zosia ma kwiatka



mój gin też tak mówi

co do spania to ja nie śpię przez ból brzucha i pleców już bym chyba chciała, żeby coś się rozkeciło

mój gin ma dzisiaj dyżur w szpitalu

co do lampy to nie pomogę, nie widziałam nigdzie takich
no to skoro już u Ciebie 38 tc i możesz śmiało rodzić no to
to może poskacz na piłce albo po schodach pochodź? okna czyste?
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:22   #1464
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
to chyba zależy od żarówki ale nie lampki, lampka nie świeci, tylko żarówka i zależy jaką moc kupił. a to zawsze można wymienić...
hahahhaah
och ja glupia
no tak masz racje, sorry jestem jeszcze wczorajsza a moj mozg nie funkcjonuje tak jak nalezy przez natlok wrazen z ostatnich 24 h

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
No i moj się napalil. Wczoraj na sr babka pokazywała chustę. Jakbym miala podrozowac z dzieckiem malutkim to moze, ale nie zamierzamy. Na kolki bedzie kangurowanie po prostu. Przy gotowaniu dziecko wlozę do wozka, albo do bujaczka. Gotowanie z dzieckiem na rekach jest przeciez niebezpieczne, a wczoraj babka to tak zachwalala..

Ale tak jak pisalam wczesniej, jeslu juz to kupię nosidło.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moj to na pewno chusty nie bedzie chcial ale nosidlo jak najbardziej na wyjscia do sklepu itd, napalil sie jak nie wiem co
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:24   #1465
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
hahahhaah
och ja glupia
no tak masz racje, sorry jestem jeszcze wczorajsza a moj mozg nie funkcjonuje tak jak nalezy przez natlok wrazen z ostatnich 24 h



Moj to na pewno chusty nie bedzie chcial ale nosidlo jak najbardziej na wyjscia do sklepu itd, napalil sie jak nie wiem co
No to super. Zawsze to wygodniej, niż wózek tachać
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:25   #1466
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Witaj w klubie, a masz moze jakas wydzieline ?'
Bo ze mnie teraz leci cos brazowatego
wczoraj krew dzis brazowe to jutro jakie bedzie? niebieskie ?

Dobrze ze mam wizyte u gina dzisiaj bo inaczej to bym zwariowala, pierwsza ciaza wiec ja nie wiem jakie objawy sa wazne a jakie nie dla mnie wszystko jest wazne i najchetniej wszystko bym kontrolowala.


a teraz jak sie czujesz juz troche lepiej ?
wydzielina raczej taka normalna, już sama nie wiem czy to czop czy zwykła wydzielina. A brzuch jak bolał tak boli

nie mam siły na nic, ledwo zrobiłam Zosi śniadanie

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
no to skoro już u Ciebie 38 tc i możesz śmiało rodzić no to
to może poskacz na piłce albo po schodach pochodź? okna czyste?
boje się z łóżka podnieść tak mnie boli brzuch poczekam do 12 i będę dzwoniła do lekarza, zobaczę co mi powie
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:26   #1467
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Mam za sobą straszną noc, babcia się rozchorowała, miała straszną biegunkę, nie będę się wdawać w szczegóły bo babcia ma 91 lat i już nie jest szybka więc możecie sobie wyobrazić.
Nie spałam do 7 rano, cały czas jej planowałam, bolał mnie brzuch i miałam jakieś skurcze które na szczęście przeszły. Spałam tylko dwie godz od 7 do 9. Był już lekarz i sytuacja jest opanowana, nie wiem co by było gdyby w takiej sytuacji był w domu noworodek...

Odebrałam wczoraj wynik Gbs i niestety mam to paskudztwo
Babcia rozumiem ze mieszka z wami ?
Ojj bardzo mi przykro.
A juz lepiej sie czujesz ?
A jak malenstwo sie pojawi bedzie mial kto przejac obowiazki nad babcia ?

Podadza antybiotyk i bedzie po sprawie.

Ps. ciuszki sliczne
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:30   #1468
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mój to samo! Już młodemu szkółki piłkarskiej szuka.

ja ze spaniem jestem niemożliwa, położyłam się o 23 i właśnie otwieram oko (oczywiście miałam przerwy na toaletę).

Od wczoraj po sr boli mnie brzuch. Zaczął, kiedy przyjęłam pozycję do masażu pleców i pochyliłam się do przodu, tak że brzuch leżał ma udach. I jakoś go przygniotłam, boli mnie caly od pępka w dół jak chodzę
Hihi - mój innej opcji niż Pogoń Szczecin nie bierze pod uwagę

Może rzeczywiście coś ucisnęłaś, poleż troszkę, Dzidzia się ładnie rusza?

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Kiedyś oglądałam kilka odcinków tego programu i też myślałam, że to jest niemożliwe. Aż któraś tutaj napisała o swojej koleżance z pracy, że nie wiedziała, że jest w ciąży aż do porodu, bo była otyła.
I w sumie gdyby brać te programy na poważnie to są bardzo pokrzepiające. Jak jedna panna myślała, że ma mega zatwardzenie i urodziła do toalety dziecko. Ból przy zatwardzeniu zniosę więc i poród taki zły być nie może

Możesz żarówkę wymienić na słabszą.

Nie, on tylko będzie pieniądze zgarniał
Tż ma kolegę piłkarza i jak się dowiedział ile zarabia, mimo że to polski klub, to twierdził, że wszyscy na tym skorzystamy jak młody się zaangażuje w piłkę... biedne dziecko....
o to ja ból przy zatwardzeniu też jako tako zniosę, chociaż, 2 razy w ciąży będą już to płakałam z bólu, ale dałam radę! to rzeczywiście pokrzepiające

Cwaniak z tego Twojego TŻta

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
hahahhaah
och ja glupia
no tak masz racje, sorry jestem jeszcze wczorajsza a moj mozg nie funkcjonuje tak jak nalezy przez natlok wrazen z ostatnich 24 h

Moj to na pewno chusty nie bedzie chcial ale nosidlo jak najbardziej na wyjscia do sklepu itd, napalil sie jak nie wiem co
to ciąża to nie Ty. Moja Mama mówi, że Dziecko będzie bardzo mądre bo cały rozum mi zabrało i w ogóle nikt mnie nie rozumie bo poplam głupoty 3 po 3...

Mój też chce nosidło. Jak Tata przyjedzie to wyślę Ci foty tego które Rodzice kupili w Niemczech bo Mama mówi, że jest super ekstra i że ona mnie też nosiła w nosidełku i że wybrała najlepsze w sklepie.
Tata będzie za tydzień.

Edytowane przez daisy dot
Czas edycji: 2014-07-17 o 09:36
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:31   #1469
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Witaj w klubie, a masz moze jakas wydzieline ?'
Bo ze mnie teraz leci cos brazowatego
wczoraj krew dzis brazowe to jutro jakie bedzie? niebieskie ?

Dobrze ze mam wizyte u gina dzisiaj bo inaczej to bym zwariowala, pierwsza ciaza wiec ja nie wiem jakie objawy sa wazne a jakie nie dla mnie wszystko jest wazne i najchetniej wszystko bym kontrolowala.


a teraz jak sie czujesz juz troche lepiej ?
Zaczarowana dla ciebie. Współczuje, że od wczoraj żyjesz w taki stresie. Ale to dla nas wszystkich przestroga, że z tym porodem to nie jest takie hop siup i mogą się zdarzać takie fałszywe alarmy... Mam nadzieję, że Olivka już niedługo będzie z wami

A mi się dzień zaczął po znakiem czopa. Okazuje się, że dwa dni temu to był chyba dopiero początek, bo teraz wypadło tej galarety dużo więcej Sorry za szczegóły. Zresztą nie zdziwiłabym się jakby te ostatnie stresy przyspieszyły poród Ale jak obiecałam mężowi nie rodzić do soboty, to by trzeba teraz dotrzymać słowa
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:32   #1470
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Nie ma nic przyjemniejszego od jedzenia, NIC!
Facet się zestarzeje, a jedzenie zawsze będzie.
hahah Racja
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.