ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-28, 10:29   #1651
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez ewelina_k Pokaż wiadomość
ponawiam prośbę, przejrzałam wątek (przyznaje nieco pobieżnie bo z małym dzieckiem to trudne) i nie znalazłam żaden informacji a bardzo zależy mi na czasie .
możesz anulować zamówienie, wtedy chyba pieniądze wracają do Ciebie po jakimś okresie (tydzień?) same, ale kwota jest trochę mniejsza niż ta, którą zapłaciłaś, bo tracisz na przewalutowaniu.
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 10:31   #1652
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Aneczko, gdzie znajde ten kupon na WISH?
__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 10:31   #1653
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
A probowałas Rowenty
idealna do suszenia, czy samego modelowania, kreci sie w lewo i w prawo, podnosi u nasady rewelacyjnie
suszysz i masz fryz jak od fryzjera


Ze swojej strony polecam bo mam taka ale wersje wcześniejsza czyli wanilioy kolor

http://www.komputronik.pl/product/21...6xqRoCaP7w_wcB
Wielkie dzięki za podpowiedź, właśnie taką chciałam, z włosiem i duża średnica. Chciałam coś taniego z Ali, ale nie znam żadnych z tych marek co mi wyskakują a po markach średnio znajduje. Może kupię w PL normalnie, jak ta jest taka dobra.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 10:36   #1654
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za podpowiedź, właśnie taką chciałam, z włosiem i duża średnica. Chciałam coś taniego z Ali, ale nie znam żadnych z tych marek co mi wyskakują a po markach średnio znajduje. Może kupię w PL normalnie, jak ta jest taka dobra.
Ja mam swoja z 3-4lata i chyba skłaniała bym sie zakup w PL w chinach nic za 50zl nie kupisznic konkretnego a lepiej dolzyc ta 100zł i miec porządna - ona nie plącze absolutnie, nie dzieje sie nic ze szczotkami - jak zrobiłam kumpeli kiedyś to pognała do sklepu i sobie tez kupila wiec zapewne bedziesz zadowolona.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Mam ją, też polecam Dostałam na gwiazdkę od tż'ta i od tej pory jesteśmy nierozłączne. Żałuje tylko że nie dodają do niej pokrowca, zdarzają mi się wyjazdy i muszę ją kłaść do walizki bez niczego.
a nie masz w zestawie ochraniacza plastikowego na szczotke? ja mam bo byla w zestawie...
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 10:39   #1655
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za podpowiedź, właśnie taką chciałam, z włosiem i duża średnica. Chciałam coś taniego z Ali, ale nie znam żadnych z tych marek co mi wyskakują a po markach średnio znajduje. Może kupię w PL normalnie, jak ta jest taka dobra.
Ja bym Ci polecała obserwować internetowe sklepy "nie dla idio tów" i inne galaktyczne. W zeszłym roku o podobnej porze były promocje i kupony typu -20-30%.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 10:40   #1656
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Ja mam swoja z 3-4lata i chyba skłaniała bym sie zakup w PL w chinach nic za 50zl nie kupisznic konkretnego a lepiej dolzyc ta 100zł i miec porządna - ona nie plącze absolutnie, nie dzieje sie nic ze szczotkami - jak zrobiłam kumpeli kiedyś to pognała do sklepu i sobie tez kupila wiec zapewne bedziesz zadowolona.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


a nie masz w zestawie ochraniacza plastikowego na szczotke? ja mam bo byla w zestawie...
Masz rację, mam prostownice z PL i lokówkę i służą już kilka lat.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 10:42   #1657
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
a nie masz w zestawie ochraniacza plastikowego na szczotke? ja mam bo byla w zestawie...
Na samą górną szczotkę mam, bo tak jak piszesz jest w zestawie. Tyle że ja bym chciała taką materiałową kosmetyczkę jak dają np do prostownic. Mam właśnie prostownice Philipsa z taką termo kosmetyczką.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 12:56   #1658
moniacwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cześć dziewczyny, chciałabym prosić Was o pomoc i radę. Na Ali założyłam konto z końcem sierpnia i wtedy też kupiłam sobie płaszcz. Do tej pory nie działa u mnie nr trakingowy. Próbuje ustalić kiedy on pojawił mi się na Ali i nie potrafię, ponieważ nie znalazłam żadnego maila dot. sprawdzania płatności (a pieniążki zeszły z konta jeszcze w sierpniu) ani o tym, że zamówienie zostało wysłane. Czy Wam też się coś takiego zdarzyło? Przekopałam cała skrzynkę mailową oraz kosz i nic nie znalazłam. Tego samego dnia co kupiłam zmieniłam adres mailowy, ale na wcześniejszej skrzynce też nic nie ma. Między czasie pisałam do Ali, bo nie mogłam się zalogować na nowy adres. Dodam, że płaciłam kartą MC.
Do tego jeszcze Chińczyk nie odpowiada na maile, od wczoraj nic już nie sprzedaje. Zastanawiam się czy w ogóle otrzymam to co zamówiłam i dlatego próbuję ustalić datę wysłania przesyłki, bo prawdopodobnie będę musiała starać się o zwrot kasy.
Może ktoś z Was kupował u" sunny cheng" i ma ten sam problem co ja?
Wiem, że powinnam go była lepiej sprawdzić, ale dopiero zaczynałam przygodę z Ali i sadziłam, że ta ilość "orderów" wystarczy :|. teraz już wiem, że nie i przestrzegam wszystkim, że "ordery" to za mało trzeba mieć "kryształki".
Proszę Was o pomoc.
moniacwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 13:00   #1659
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez moniacwik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałabym prosić Was o pomoc i radę. Na Ali założyłam konto z końcem sierpnia i wtedy też kupiłam sobie płaszcz. Do tej pory nie działa u mnie nr trakingowy. Próbuje ustalić kiedy on pojawił mi się na Ali i nie potrafię, ponieważ nie znalazłam żadnego maila dot. sprawdzania płatności (a pieniążki zeszły z konta jeszcze w sierpniu) ani o tym, że zamówienie zostało wysłane. Czy Wam też się coś takiego zdarzyło? Przekopałam cała skrzynkę mailową oraz kosz i nic nie znalazłam. Tego samego dnia co kupiłam zmieniłam adres mailowy, ale na wcześniejszej skrzynce też nic nie ma. Między czasie pisałam do Ali, bo nie mogłam się zalogować na nowy adres. Dodam, że płaciłam kartą MC.
Do tego jeszcze Chińczyk nie odpowiada na maile, od wczoraj nic już nie sprzedaje. Zastanawiam się czy w ogóle otrzymam to co zamówiłam i dlatego próbuję ustalić datę wysłania przesyłki, bo prawdopodobnie będę musiała starać się o zwrot kasy.
Może ktoś z Was kupował u" sunny cheng" i ma ten sam problem co ja?
Wiem, że powinnam go była lepiej sprawdzić, ale dopiero zaczynałam przygodę z Ali i sadziłam, że ta ilość "orderów" wystarczy :|. teraz już wiem, że nie i przestrzegam wszystkim, że "ordery" to za mało trzeba mieć "kryształki".
Proszę Was o pomoc.
Miałam kiedyś podobny problem. Dostałam numer trackingowy kostiumu kąpielowego, tracking nie działal, a gdy weszłam na sprzedawcę, to zobaczyłąm, że już nic nie sprzedaje. Napisałam do niego czy moja paczka została wysłana, bo numer nie działa. Nie odpowiedział, jednak 2 dni później numer zaczął działać( po ok 14 dniach!), kostium doszedł. Postrasz go sporem, a jeśli nadal nie odpowie, to bym założyła spór.

Dziewczyny, skusiłam się na tą chustę zarową, dzisiaj jest przeceniona na 13,5
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 13:46   #1660
moniacwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

magrat16 - A Ty też nie otrzymałaś maila od Ali z informacją, że płatność zastałą zweryfikowana oraz o wysyłce towaru? Bo ja nawet tego nie mam od samego Ali, a nie sprzedawcy :| Późnij wszystko wyglądało inaczej i dlatego zaczęłam szukać maili generowanych z automatu na Ali.
moniacwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 14:15   #1661
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez moniacwik Pokaż wiadomość
magrat16 - A Ty też nie otrzymałaś maila od Ali z informacją, że płatność zastałą zweryfikowana oraz o wysyłce towaru? Bo ja nawet tego nie mam od samego Ali, a nie sprzedawcy :| Późnij wszystko wyglądało inaczej i dlatego zaczęłam szukać maili generowanych z automatu na Ali.
Ja czasami te maile dostaję, a czasami nie. Nie ma reguły.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 14:17   #1662
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Ja mam swoja z 3-4lata i chyba skłaniała bym sie zakup w PL w chinach nic za 50zl nie kupisznic konkretnego a lepiej dolzyc ta 100zł i miec porządna - ona nie plącze absolutnie, nie dzieje sie nic ze szczotkami - jak zrobiłam kumpeli kiedyś to pognała do sklepu i sobie tez kupila wiec zapewne bedziesz zadowolona
Zastanawiam sie na ile taki super efekt wynika z Twoich zdolnosci, a na ile z jakosci lokowki.
Ja mam dwie lewe rece do takich spraw i boje sie, ze mimo swietnego sprzetu niewiele nim uzyskam
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 14:48   #1663
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Ja czasami te maile dostaję, a czasami nie. Nie ma reguły.
Ja jeszcze nigdy maila nie dostałam...
Dziewczyny tu mowily nie dalej jak wczoraj ze w miejscu gdzie odlicza ci czas do konca to chyba liczy od wyslania trackingu. Wiec zobacz sobie moniacwik ile juz czasu minęło i jak coś to zakladaj spor. Bo.mozesz sie nie doczekać przesylki
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 15:09   #1664
teacup
Raczkowanie
 
Avatar teacup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 250
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez moniacwik Pokaż wiadomość
magrat16 - A Ty też nie otrzymałaś maila od Ali z informacją, że płatność zastałą zweryfikowana oraz o wysyłce towaru? Bo ja nawet tego nie mam od samego Ali, a nie sprzedawcy :| Późnij wszystko wyglądało inaczej i dlatego zaczęłam szukać maili generowanych z automatu na Ali.
Miałam ostatnio tak samo - żadnego maila, potwierdzenia, nr trackingowy nie działał. Po około 1.5 miesiąca postanowiłam napisać do sprzedawcy. Poczekałam kilka dni, oczywiście odpowiedzi nie było, więc założyłam spór. Ali bardzo szybko zwróciło mi całą kwotę. Szkoda tylko, że sukienki nie mam.
teacup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 15:13   #1665
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Zamawiała któraś z was tą torebkę? Możecie coś o niej napisać i polecić sprzewdawcę | z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czarne-ff-shoper-bag-duza.jpg (20,1 KB, 17 załadowań)
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 15:49   #1666
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie na ile taki super efekt wynika z Twoich zdolnosci, a na ile z jakosci lokowki.
Ja mam dwie lewe rece do takich spraw i boje sie, ze mimo swietnego sprzetu niewiele nim uzyskam
wiesz nie wiem ile trzeba miec zdolnosci - bo tutaj naciskasz guzik i sama sie kreci -filozofi nie potrzeba wielkiej a loczki misterne nie robisz by sobie nie poradzic nia - bardziej ona zamyka luski wlosa, i dodaje objetosci od samej nasady (ta lokówka sprezynek na glowie nie zrobisz)

tu masz filmik https://www.youtube.com/watch?v=sdMmhkH3P9U
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2014-09-28 o 15:53
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 16:57   #1667
muchacita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

zastanawiam się nad zakupem czegoś z biżuterii widzę tam fajne rzeczy ale nigdy nie kupowałam i obawiam się co i jak
np tu te same pierścionki a inna cena jak sprawdzić czy sprzedający jest wiarygodny ?
http://www.aliexpress.com/item/7Pcs-...547084411.html

http://www.aliexpress.com/item/7pcs-...938951207.html
__________________
''It's only after we've lost everything that we're free to do anything.."
"Even when someone is miles away, always remember that we are under the same sky, looking at the same sun, moon, and stars."
muchacita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 17:17   #1668
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
wiesz nie wiem ile trzeba miec zdolnosci - bo tutaj naciskasz guzik i sama sie kreci -filozofi nie potrzeba wielkiej a loczki misterne nie robisz by sobie nie poradzic nia - bardziej ona zamyka luski wlosa, i dodaje objetosci od samej nasady (ta lokówka sprezynek na glowie nie zrobisz)

tu masz filmik https://www.youtube.com/watch?v=sdMmhkH3P9U
Aaaaa tak to dziala, dziekuje Ci!

Mozliwe, ze ta lokowka z ali ma cos wspolnego z Babyliss?
Bylam dzis w Saturnie, pani pokazala mi jak dziala. Zakrecila mi kilka pasm i efekt jest super, o cos takiego mi chodzi! Tyle ze ta z Babyliss ma cene z cyfra 5 z przodu
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 18:58   #1669
ankiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Hej używałyście kiedys czegos takiego do krecenia ? wygląda fajnie ;d

http://www.aliexpress.com/item/Free-...986676464.html
__________________
`Every second counts 'cause there's no second try'
ankiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 19:39   #1670
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny podejrzewam, że śledzenie przesyłek WS ws-shipping to jedna wielka ściema. Zamawiałam szczotki koleżankom dzień po dniu. Zobaczcie jak wygląd tracking
Shipping To - P.......... Shipping From - SZ, China
2014-08-31, 2014-08-31, Acceptance, CHINA 2014-09-03, Export of international mail, China 2014-09-08, Processing, left China 2014-09-09, Import of international mail 2014-09-12, Handed to customs 2014-09-14, Customs clearance completed 2014-09-19, Processing,, P...........Sortingi druga

Shipping To - ZZZZZZZZ Shipping From - SZ, China
2014-09-01, 2014-09-01, Acceptance, CHINA 2014-09-04, Export of international mail, China 2014-09-09, Processing, left China 2014-09-10, Import of international mail 2014-09-13, Handed to customs 2014-09-15, Customs clearance completed 2014-09-20, Processing,, ZZZZZZSorting
Wszystko dokładnie w takich samych odstępach czasowych, w dodatku przesyłka do miejscowości ZZZZZ została doręczona 18.09 czyli 2 dni przed tym jak dotarła na sortownie - jaja , zaś ta z P............. nie dotarła do dnia dzisiejszego. Koleżanka obdzwoniła wszystkie jednostki pocztowe bo akurat ma tam jakąś znajomą i oni nic nie wiedzą o rejestracji takich przesyłek zarówno urząd celny jak i poczta, kto więc wprowadzał do systemu, opuszczenie przesyłki przez celników i sortownie, skoro żadna z firm, nie wie, że przesyłki są rejestrowane?

Edytowane przez magza
Czas edycji: 2014-09-28 o 19:44
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 21:05   #1671
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Aaaaa tak to dziala, dziekuje Ci!

Mozliwe, ze ta lokowka z ali ma cos wspolnego z Babyliss?
Bylam dzis w Saturnie, pani pokazala mi jak dziala. Zakrecila mi kilka pasm i efekt jest super, o cos takiego mi chodzi! Tyle ze ta z Babyliss ma cene z cyfra 5 z przodu
Myślę, że wszystko oprócz producenta tj. oryginalności. Nie sądzę by lokówki "BAB" z ali za 30-50 USD to były oryginalne BaByliss, ale czy jest sens płacić za oryginał 400-600zł, skoro można mieć identyczną z Ali za ok. 100zł? Też się zastanawiam nad tą lokówką coraz bardziej... Oglądałam recenzje tych z Ali i efekt jest identyczny jak po oryginalnej. A jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać?
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 22:14   #1672
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Myślę, że wszystko oprócz producenta tj. oryginalności. Nie sądzę by lokówki "BAB" z ali za 30-50 USD to były oryginalne BaByliss, ale czy jest sens płacić za oryginał 400-600zł, skoro można mieć identyczną z Ali za ok. 100zł? Też się zastanawiam nad tą lokówką coraz bardziej... Oglądałam recenzje tych z Ali i efekt jest identyczny jak po oryginalnej. A jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać?
Chyba ją sobie sprawię na mikołaja, z ciekawości zapuściłam filmiki na yt, żeby sprawdzić jak to cudo kręci włosy i wooow
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 23:25   #1673
madziaaaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
wiesz nie wiem ile trzeba miec zdolnosci - bo tutaj naciskasz guzik i sama sie kreci -filozofi nie potrzeba wielkiej a loczki misterne nie robisz by sobie nie poradzic nia - bardziej ona zamyka luski wlosa, i dodaje objetosci od samej nasady (ta lokówka sprezynek na glowie nie zrobisz)

tu masz filmik https://www.youtube.com/watch?v=sdMmhkH3P9U
Ale to fajne, ja też dziękuję za link! Nie lubię i nie umiem się takimi sprzętami obsługiwać, ale to jest super
madziaaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:26   #1674
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Chcę zamówić:


1) Women Mohair cardigan - $11.59
http://www.aliexpress.com/item/New-w...029537788.html




2) Women's Large Size Candy Colored Sweater - $10.34
http://www.aliexpress.com/item/2013-...178428979.html
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:52   #1675
antoinette
Wtajemniczenie
 
Avatar antoinette
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 861
GG do antoinette
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cześć Dziewczyny
od kilku dni obserwuję watek i już mam strasznie długą liste "muszmieciów"
własnie czekam na e-kartę i zaczynam działać

na pierwszy ogień chyba pójdzie sławna lokówka
__________________



Edytowane przez antoinette
Czas edycji: 2014-09-29 o 07:58
antoinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:53   #1676
gadzia
Raczkowanie
 
Avatar gadzia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Lovely Pokaż wiadomość
Czy wam też ostatnio coś długo paczki idą? mam sporo przesylek z 10.09, 08.09 czy 14.09 i dalej cisza
Moje zamówienia z początków września i końca sierpnia, najwcześniejsze 19.08 stoją w miejscu od jakiegoś czasu. A czekam na 6 przesyłek. Płaszcz z 19.08 od 09 września ma status NULL PEK, wcześniej po wyjściu z Pekinu były maks do 3tyg u mnie. Inna rzecz od 16 ma "Departure from outward office of exchange" SHANGHAI. Nie wiem co jest grane, że wszystko teraz tak długo idzie, troche mnie to martwi.. tym bardziej, że zamówiłam rzeczy na jesień i czekam czekam i doczekać się nie mogę. Mam nadzieję, że niedługo dojdą, bo nie mam nic innego w szafie na pierwsze chłody w tym roku
gadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:55   #1677
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Właśnie sprawdziłam tracking okularów, które jeszcze zamawiałam w sierpniu. Od 9.09 był status Beijing, a teraz całkowicie się zmienił. Nie dość, że miejsce nadania to USA, Chicago (od 24.09), to wysłali ekspresem i okulary już będą dzisiaj u mnie
melay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 08:22   #1678
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dostałam zegarek, wszystko ok
http://www.aliexpress.com/snapshot/6217188956.html
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 08:30   #1679
gadzia
Raczkowanie
 
Avatar gadzia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

I po co ja tutaj wchodziłam?! miałam już nic nie kupować na ali, ale przed zakupem zarowego szalika nie mogłam się powstrzymać
gadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 08:40   #1680
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Cytat:
Napisane przez ewelina_k Pokaż wiadomość
ponawiam prośbę, przejrzałam wątek (przyznaje nieco pobieżnie bo z małym dzieckiem to trudne) i nie znalazłam żaden informacji a bardzo zależy mi na czasie .
Wystarczy znajomosc angielskiego... Wystarczy wejsc w swoje zamowienia i kliknac przy konkretnym zamowieniu link "order no:i tu nr zamowienia) i tam juz jest cancel order.

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
możesz anulować zamówienie, wtedy chyba pieniądze wracają do Ciebie po jakimś okresie (tydzień?) same, ale kwota jest trochę mniejsza niż ta, którą zapłaciłaś, bo tracisz na przewalutowaniu.
A to nie do konca prawda, wszystko zalezy od aktualnych kursow. Ja zwrotu dostalam kiedys wiecej niz sie spodziewalam Chociaz przewaznie dziewczyny dostaja mniej

Cytat:
Napisane przez moniacwik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałabym prosić Was o pomoc i radę. Na Ali założyłam konto z końcem sierpnia i wtedy też kupiłam sobie płaszcz. Do tej pory nie działa u mnie nr trakingowy. Próbuje ustalić kiedy on pojawił mi się na Ali i nie potrafię, ponieważ nie znalazłam żadnego maila dot. sprawdzania płatności (a pieniążki zeszły z konta jeszcze w sierpniu) ani o tym, że zamówienie zostało wysłane. Czy Wam też się coś takiego zdarzyło? Przekopałam cała skrzynkę mailową oraz kosz i nic nie znalazłam. Tego samego dnia co kupiłam zmieniłam adres mailowy, ale na wcześniejszej skrzynce też nic nie ma. Między czasie pisałam do Ali, bo nie mogłam się zalogować na nowy adres. Dodam, że płaciłam kartą MC.
Do tego jeszcze Chińczyk nie odpowiada na maile, od wczoraj nic już nie sprzedaje. Zastanawiam się czy w ogóle otrzymam to co zamówiłam i dlatego próbuję ustalić datę wysłania przesyłki, bo prawdopodobnie będę musiała starać się o zwrot kasy.
Może ktoś z Was kupował u" sunny cheng" i ma ten sam problem co ja?
Wiem, że powinnam go była lepiej sprawdzić, ale dopiero zaczynałam przygodę z Ali i sadziłam, że ta ilość "orderów" wystarczy :|. teraz już wiem, że nie i przestrzegam wszystkim, że "ordery" to za mało trzeba mieć "kryształki".
Proszę Was o pomoc.
Ja wchodze na aplikacje aliexpress na tel i pokazuje mi sie tam w szczegolach zamowienia kiedy wyslane, kiedy zamowione itp. Polecam sprawdzac daty przez aplikacje bo nie ma zbednego szukania. A maile nie przychodza zawsze.


Cytat:
Napisane przez melay Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam tracking okularów, które jeszcze zamawiałam w sierpniu. Od 9.09 był status Beijing, a teraz całkowicie się zmienił. Nie dość, że miejsce nadania to USA, Chicago (od 24.09), to wysłali ekspresem i okulary już będą dzisiaj u mnie
A kraj docelowy jest polska? Dziwna sprawa z nagla zmiana trackingu
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-09-29 o 08:46
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 18:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.