Dobre Salony Slubne W Warszawie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 08:50   #151
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
oo to nie jest tak źle , bałam się że będą większe, pochwal się co wybrałaś, ja w takim razie wybiorę się we wtorek na mierzenie.
Szkoda że w większości salonów nie wolno robić zdjęć, dziś mierzyłam suknie i chętnie bym je teraz obejrzała na zdjęciach , a tak mam mętlik w głowie , nie pamiętam wszystkich szczegółów, a na stronach internetowych nie wszystkie modele są , a jak są to jak modelka np siedzi a co mi z takiego zdjęcia :/
No niestety, ja też nie mogłam zrobić. Moje wybranki to Herm's Gaccio
http://www.we-dwoje.pl/p/s/20/20/4/6...nie_slubna.jpg

http://www.we-dwoje.pl/p/s/20/20/4/6...nie_slubna.jpg


i Herm's Virginia.
http://www.hermsbridal.com/hermspl/g...2002-18778.jpg

http://www.hermsbridal.com/hermspl/g...%204-19633.jpg

Jeśli wybrałaś modele z zeszłego roku, to spróbuj poszukać ogłoszeń o sprzedaży, bo do nich często są zdjęcia dołączone. Ja w ten sposób podziwiam Gaccio bo zdjęcia katalogowe wogóle nie oddają tej sukni.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
To również kwestia, która mnie interesuje. Chciałabym kupić suknię wcześniej (po pierwsze poza sezonem, w okresie wyprzedaży, po drugie nie na ostatnią chwilę) i zastanawiam się, które salony nie robią problemu z przetrzymaniem sukni
Nie znam salonu, który robiłby problem z przetrzymaniem sukni. Pani w salonie Tylko Ona mówiła, że już teraz mają zamówienia na 2012 i suknia będzie przez ponad rok u nich w magazynie.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 09:52   #152
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Witam Was kochane pamiętam jak w zeszłym roku też szukałam sukni I do dzisiaj utrzymuję zdanie, że Biały Raj na Targowej był dla mnie idealnym salonem z masą pięknych sukien, tam właśnie dostałam moją wymarzoną suknię...a ilość innych sukien co mierzyłam i widziałam przywracał mi ciągly zawrót głowy...do dzisiaj jak idę to oglądam suknie i się zachwycam albo wchodzę i rozmawiam sobie z Paniami
W załączniku są fotki jak wyglądala moja suknia właśnie z Bialego Raju...była szyta od nowa że tak powiem na miarę Oryginał z której zaczerpnęłam inspirację wyglądał inaczej (oryginał też był z B.R.) ale ja poprosilam o pozmienianie zapinania z tyłu i uszycia jej z dłuższym trenem i ramionami oraz wycięciem z przodu w kształt dekoltu serca
Suknia ze wszystkimi dodatkami i butami wyniosla 3500 zł. I oczywiście jest możliwość wystawienia jej w salonie i sprzedania...ja co prawda ją zostawiłam do rocznicy, no i napewno sprzedam chociaż mój sentyment do niej przemawia, bym ją zachowała tylko po co? hehehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 062.jpg (18,4 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 118.jpg (27,7 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 138.jpg (24,0 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 157.jpg (21,5 KB, 89 załadowań)
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 10:05   #153
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Nie znam salonu, który robiłby problem z przetrzymaniem sukni. Pani w salonie Tylko Ona mówiła, że już teraz mają zamówienia na 2012 i suknia będzie przez ponad rok u nich w magazynie.
Bardzo mnie ucieszyłaś My planujemy ślub na sierpień 2012 i chętnie kupiłabym suknię wcześniej, jednocześnie chciałabym uniknąć tłumaczenia się obcym osobom dlaczego chcę kupić ją w tym a nie innym terminie
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 10:40   #154
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

HerbADKA świetne sukienki , Herm's Gaccio jest również na mojej liście do przymiarki, a o to i moja lista marzeń:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9550_big_UwHR.jpg (17,2 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6306_big_KAgh.jpg (24,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7138_big_xLtW.jpg (23,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7976_big_jYdW.jpg (24,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9526_big_LNRW.jpg (18,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9568_big_Kpdv.jpg (18,3 KB, 50 załadowań)
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:22   #155
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Dziś na tapecie był salon Tylko Ona. Od razu daję 11/10. Duży wybór. Kilka przebieralni. Obsługa świetna: miła i pomocna i umie doradzić. Niestety nie można robić zdjęć. Ale polecam na sam początek poszukiwań.
Ja również polecam gorąco salon Tylko Ona oraz suknie Herm'sa. Właśnie tam kupiłam w zeszłym roku moją Geremię Suknie Herm'sa są piękne, lekkie, perfekcyjnie i misternie wykonane, z dbałością o każdy szczegół, a co najważniejsze, za bardzo przystępną cenę Moja Geremia bez większego problemu znalazła nową właścicielkę, choć rozstawałam się z suknią z wielkim żalem
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:47   #156
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
HerbADKA świetne sukienki , Herm's Gaccio jest również na mojej liście do przymiarki, a o to i moja lista marzeń:
Mierzyłam Valencię. Ładna ale dla mnie zbyt duża i świecąca.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:02   #157
polkadot
Raczkowanie
 
Avatar polkadot
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 174
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
To jest chyba tak, że w sobotę jest najgorzej w tych salonach. W normalne dni tygodnia jak idziesz z rana to w ogóle nie ma ruchu i można przymierzać ile się chce. Wiem, że normalnie o tej porze człowiek pracuje ale można wziąść sobie jakiś dzień wolny na tą okazję

W Desirer byłam akurat w dzień powszedni z rana. Pracuję na różna godziny, mogłam sobie pozwolić na takie "udogodnienie". Nie jestem przesadnie wymagająca, czy skupiona na swojej osobie, ale tylko w Splendorze, póki co- a tam z kolei przekornie byłam umówiona w sobotę, czułam, że paniom podobnie jak mnie, zależy na tym, żebym znalazła idealną suknię, a nie na tym, żebym dokonała tego w rekordowym czasie
__________________

polkadot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 20:36   #158
Insomnia_ja
Przyczajenie
 
Avatar Insomnia_ja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez KsiezniczkaFiona Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka w Madonnie nie miała żadnego nacisku na ilość sukienek czy czas na mierzenie, może trafiła na jakis luźny dzień...?
Ja w Splendorze też nie czułam presji czasowej, mialam wrażenie, że jakbym chciała to mogłabym z 30 sukienek zmierzyc ale chyba nie bylby to zbyt mądry pomysł też tam można uszyć sukienke na miarę ale ja bym sie chyba bała z resztą nie mam pomysłu na szytą... ponoć jest tam projektantka jakaś super ale co ja bede głowe zawracać jak jest tyle gotowych modeli.
Ja słyszałam, że można u nich wybrać wstawki w sukience w dowolnym kolorze. To dobrze, bo nie trzeba się ograniczać do tego, co jest. Sama nie mam pomysłu, więc nawet nie miałabym zbyt wiele do zasugerowania nawet najlepszej projektantce jeżeli chodzi o szycie na miarę Zastanawiam się nad sukienką przepasaną kokardą w kolorze odcinającym się od bieli sukni. W większości sukienek, jakie widziałam wstęgi, czy szarfy są teraz czarne. Może to i nawiązanie do klasyki, mnie jednoznacznie kojarzy się z żałobą. Fajnie, że się dostosowują do wymagań klientek
Insomnia_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 10:25   #159
katarisis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Salon sukien ślubnych Juli Gastoł w Ząbkach Może któraś z Was korzystała z usług tego salonu proszę o opinie.
katarisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 19:34   #160
asiullak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
GG do asiullak
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
HerbADKA świetne sukienki , Herm's Gaccio jest również na mojej liście do przymiarki, a o to i moja lista marzeń:
Aaamelkaa, śliczne suknie! Dokładnie w moim guście posiadam podobną listę, ale na komputerze w pracy, postaram się podesłać moje typy. Ślub mam w sierpniu, chyba czas najwyższy, żeby zdecydować się na ten jedyny MODEL
asiullak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 15:39   #161
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cześć dziewczyny, ja swoja faworytkę upatrzyłam w Colette na JP II w Warszawie, potocznie zwana Cymbeline
obsługa super, byłam umówiona w dzień powszedni około południa
Miałam ze sobą nazwy kilku sukienek z katalogu internetowego, przymierzyłam wszystkie które chciałam i panie zaproponowały mi jeszcze kilka sukienek od siebie w podobnym stylu
Panie energiczne, usmiechniete, uprzejme i do tego rzeczowe, szczerze mówiły swoje zdanie. Po przymiarce zdradzała ceny sukienek.
Pani podsuneła mi kilka swietnych pomysłów,które na pewno są do rozważenia

mam nadzieje że w tym tygodniu zamówię swoja wybraną sukienkę\
Powodzenia w szukaniu swojej jedynej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ppp.jpg (17,1 KB, 57 załadowań)
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 17:11   #162
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja swoja faworytkę upatrzyłam w Colette na JP II w Warszawie, potocznie zwana Cymbeline
obsługa super, byłam umówiona w dzień powszedni około południa
Miałam ze sobą nazwy kilku sukienek z katalogu internetowego, przymierzyłam wszystkie które chciałam i panie zaproponowały mi jeszcze kilka sukienek od siebie w podobnym stylu
Panie energiczne, usmiechniete, uprzejme i do tego rzeczowe, szczerze mówiły swoje zdanie. Po przymiarce zdradzała ceny sukienek.
Pani podsuneła mi kilka swietnych pomysłów,które na pewno są do rozważenia

mam nadzieje że w tym tygodniu zamówię swoja wybraną sukienkę\
Powodzenia w szukaniu swojej jedynej
Czy panie pozwalają robić zdjęcia?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 17:53   #163
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja swoja faworytkę upatrzyłam w Colette na JP II w Warszawie, potocznie zwana Cymbeline
obsługa super, byłam umówiona w dzień powszedni około południa
Miałam ze sobą nazwy kilku sukienek z katalogu internetowego, przymierzyłam wszystkie które chciałam i panie zaproponowały mi jeszcze kilka sukienek od siebie w podobnym stylu
Panie energiczne, usmiechniete, uprzejme i do tego rzeczowe, szczerze mówiły swoje zdanie. Po przymiarce zdradzała ceny sukienek.
Pani podsuneła mi kilka swietnych pomysłów,które na pewno są do rozważenia

mam nadzieje że w tym tygodniu zamówię swoja wybraną sukienkę\
Powodzenia w szukaniu swojej jedynej
To chyba trafiłyśmy na jakieś inne panie, bo moje wrażenia odnośnie tego salonu były nieco inne. Panie owszem, miłe, ale na jakąkolwiek konstruktywną krytykę liczyć nie mogłam, we wszystkim - ich zdaniem - wyglądałam świetnie. Dobrze, że to nie był mój pierwszy salon i wiedziałam już, co bardziej mi pasuje, a co mniej. Spora część sukienek wyglądała, jakby przeżyła wojnę, co moim zdaniem jest niedopuszczalne w salonie, gdzie można zostawić ponad 5000 zł za jedną sukienkę. Tym bardziej, że były to modele na sprzedaż - na jednej z sukienek, które mierzyłam koronki wyglądały jak szmaty do podłogi. Okazało się, że w nowej kolekcji ten model ma niższy stan (co mi się nie podobało), to pani odpowiedziała mi, że można wyprać tę, którą mierzyłam i też będzie dobrze. Nie chcę wiedzieć, jak te koronki wyglądałyby po praniu. W dodatku nieco podejrzane wydało mi się, że w tym salonie można kombinować przy sukienkach do woli - w innych salonach, jeśli zamawia się sukienkę zza granicy, to ona przychodzi w gotowej wersji i nie można przy ich kształcie za bardzo majstrować. Na plus było to, że można tam robić zdjęcia.
Dziś odwiedziłam salon Mariella na Floriańskiej, bez umawiania się. Interesowały mnie sukienki Pronuptia - ogólnie salon jest dobrze zaopatrzony, jest z czego wybierać. Sam salon wygląda dość niefortunnie, bo na wystawie są kraty, a wnętrze wyremontowane na szybko i byle jak, ale obsługa z kolei bardzo na plus - panie są pomocne, miłe, otwarte. Kiedy nie mogły znaleźć ceny modelu, którego na miały na sklepie, a mnie zainteresował w katalogu, zadzwoniły w ciągu dwóch godzin od mojej wizyty. Wprawdzie sukienki zmieniałyśmy dość szybko, co nie każdemu może odpowiadać, ale przyszłam bez umawiania, więc pewnie dlatego tak było. Można się tam spokojnie wybrać na pierwsze przymiarki. Na sam koniec ceny mnie zaskoczyły - można wybrać naprawdę elegancką, ładnie odszytą sukienkę za mniej niż 3000 zł.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:27   #164
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

może trafiłam na lepszy humor pań, albo po prostu byłam o takiej porze kiedy klientki nie pchaja sie drzwiami i oknami...

Zdjęcia mogłam zrobić, bez problemu
Pamiętam że panie mówiły, że suknie zamawiam z katalogu, i nie mogę w niej zmienić nic, bo tak maja Francuzi
Mówiły jednak,że co my zrobimy z ta sukienka w Polsce jest naszą sprawą, i że maja w salonie dobre krawcowe, które moga troszke przekształcic nasze sukienki, ale nie tak żeby składać jedna sukienkę z kilku modeli, bo to juz przesada, czy nieporozumienie...

Ja czułam się w tym salonie dobrze obsłuzona, panie fachowo doradzają, a mit o tym że w tym salonie sukienki tylko powyzej 5 tys to też przesada...

co do zniszczonych sukienek to też dziwne, choc ja mierzyłam juz nową kolekcje, wiec jeszcze nie przezyły miliona klientek, halki rzeczywiście przeszły już swoje, niektóre były szare, inne zżółkłe, powyciągane, ale nie moge tego powiedziec o sukienkach

Edytowane przez zophiee
Czas edycji: 2011-01-19 o 18:30
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 21:16   #165
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
może trafiłam na lepszy humor pań, albo po prostu byłam o takiej porze kiedy klientki nie pchaja sie drzwiami i oknami...

Zdjęcia mogłam zrobić, bez problemu
Pamiętam że panie mówiły, że suknie zamawiam z katalogu, i nie mogę w niej zmienić nic, bo tak maja Francuzi
Mówiły jednak,że co my zrobimy z ta sukienka w Polsce jest naszą sprawą, i że maja w salonie dobre krawcowe, które moga troszke przekształcic nasze sukienki, ale nie tak żeby składać jedna sukienkę z kilku modeli, bo to juz przesada, czy nieporozumienie...

Ja czułam się w tym salonie dobrze obsłuzona, panie fachowo doradzają, a mit o tym że w tym salonie sukienki tylko powyzej 5 tys to też przesada...

co do zniszczonych sukienek to też dziwne, choc ja mierzyłam juz nową kolekcje, wiec jeszcze nie przezyły miliona klientek, halki rzeczywiście przeszły już swoje, niektóre były szare, inne zżółkłe, powyciągane, ale nie moge tego powiedziec o sukienkach
Byłam w salonie sama, to był dzień powszedni w okolicach południa, więc ich zachowanie na pewno nie wynikało z nawału klientek
No to powiedziały Ci wszystko dużo konkretniej niż mnie. Sama przyznasz, że to, jak Tobie przedstawiły sytuację, wzbudza więcej zaufania niż "a tu pani Małgosia coś przerobi, tu coś wykombinuje i będzie dobrze".
Nie twierdzę, że tam są tylko kiecki za 5 tysięcy, mierzyłam i tańsze, chodzi mi o to, że oczekiwałoby się jednak innego standardu w miejscu, gdzie za jedną rzecz zostawiasz tyle pieniędzy. To nie jest H&M, gdzie rzeczy z wieszaków walają się po podłodze, ale na wyprzedaży będą tak tanie, że ktoś mimo to się połasi i kupi.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 10:32   #166
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Myslę, że te babki od lat siedzą w biznesie i doskonale rozpoznają klientkę która robi tzw "rekonesans" i odhacza ich salon sposród 20 innych i dopiero rozpoczyna łowy, od klientek które zdecydowanie wiedza czego chcą, dopytują konkretnie o szczegóły...

Są dziewczyny, do takich ja należe, które przegrzebują internet, porównuja, czytaja opinie i wybieraja się do 2-3 wybranych salonów z lista modeli, które chcą przymierzyć. Ma sie wtedy inne nastawienie i to od razu widać.
Ja sama nieraz widziałam dziewczynę w salonie, która sama nie wie czego szuka, najchetniej przymierzyłaby wsztstkie dostepne w salonie suknie - a z takimi klientkami źle sie pracuje

Myslę że to jak jestesmy obsługiwane, zalezy w duzej mierze od naszej postawy, to jak przygotujemy sie do spotkania w domu, i przede wszystkim wiemy czego szukamy, bo moim zdaniem nie ma nic gorszego od dziewczyny, która sama nie zna swojego gustu i nie wie czego szuka
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 10:49   #167
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Kochane wszystko zależy od tego jak sie trafi....ja trafiłam na najgorszą obslugę w Emmi Mariage na Targowej/Kijowskiej....Poprostu jak już wyszłam to więcej nie wróciłam...Odradzali mi też Biały Raj na Targowej a ja jednak tam poszłam i zakochałam się w tych sukniach...Panie mimo iż byłam ostatnia klientką i napewno były zmęczone nie dawały mi tego odczuć więc tam wybrałam sobie suknię...co prawda wyszłam i pojechalam jeszcze do innych salonów o czym te Panie wiedziały i same mówiły, że oczywiście, że warto bym popatrzyła też w innych salonach a ja i tak do nich wróciłam Zresztą wyżej pokazałam moją suknie I do dzisiaj jak tam przechodze wzdycham do niektórych :P Tak więc zależy jak trafimy na nastrój i chęć pomocy ze strony obsługi A suknie które powyżej oglądam - przyznam bardzo piękne Też bym miała dylemat którą wybrać gdybym takiej szukala tylko, że ja wiedziałam od początku, że muszę mieć dół falbaniasty a górę przylegającą
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 11:22   #168
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

dokładnie! grunt to wiedzieć czego sie szuka!!

Jestem umówiona na najblizszą sobotę na zamówienie sukni...
I znów kolejny plus na korzyść salonu, Pani na poczatku kręciła nosem, że dzwonię tak późno, ale z zapisem nie było problemu
Kolejna porcja informacji po wizycie
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:00   #169
katarisis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Przepraszam, że zapytam, ale czy trzeba się wcześniej umawiać do salonu na pierwszą wizytę?
katarisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 14:39   #170
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

to zależy od salonu... ale wiekszość wprowadziła zapisy telefoniczne
Ja sie umawiałam, żeby mieć pewność, że mnie obsłużą w dogodnych dla mnie godzinach
Teraz zaczyna się sezon, bo wszystkie panny młode, które mają sluby wiosna-lato już rozglądaja sie za sukniami, zamawiaja itp. wiec jest tłum, zwłaszcza w soboty.
Ja radzę się wiec umówić!!
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:29   #171
katcatmial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 92
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja również dzwoniłam wcześniej po salonach i pytałam się czy zapisują czy można wejść "z ulicy" Zazwyczaj na soboty zawsze są zapisy...
katcatmial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 14:15   #172
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

hej, ja juz po wizycie...

Było bardzo miło, bez problemów Panie miały dla mnie duzo czasu, mimo że to sobota i było bardzo duzo klientek umówionych wczesniej...
Przez telefon powiedziałam że chciałabym po raz ostatni zmierzyć moja sukienkę, a Panie w salonie jeszcze dopytywały czy jestem pewna, czy nie chcę się zobaczyć jeszcze w innym fasonie, aby utwierdzić sie w 100%
Dobrały mi welon, który jak się potem okazało dostałam gratis
Będzie na buty, albo bieliznę

Wpłaciłam zaliczkę w kwocie połowy wartości sukni, spisałyśmy umowę i wyszłam z salonu z uśmiechem na ustach!
Także znów wystawiam lautkę
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 15:33   #173
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja polecam salon Panna Młoda na Kijowskiej. Przede mną jeszcze co prawda przymiarki bo suknia kupiona na wyprzedaży we wrześniu a ślub dopiero w czerwcu br. ale do tej pory panie z tego salonu bardzo dobrze sprawdziły się w roli doradcy - cierpliwe, pozwalające przymierzyć dodatkowe suknie mimo kilku wcześniej wybranych i umiejące wskazać zalety i wady danej sukni do figury. Raz byłam nie umówiona ale wystarczyło pół godz. poczekać, 2 razem już jednak się umówiłam.
Byłam też w Salonie Susan Blanche ale tam obsługa średnia, podobnie w salonie Diana - tam miałam wrażenie że panie są trochę humorzaste.
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:20   #174
katcatmial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 92
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Mealla, ja w tym salonie zakupiłam suknię w lisopadzie i bardzo ale to bardzo byłam zadowolona z obługi mam nadzieje, ze tak będzie też na przymiarkach i zmianach, których bedzie dosć sporo... ja mam slub w maju, pierwsza przymiarka miesiac wcześniej, ok. 28 kwietnia pewnie, wiec mogę oczywiście dać znac jakie bedą moje odczucia... nie ukrywam, że straszliwie się tym denerwuje... ale ze mnie zawsze był nerwus o wszystko Ale co do obsługi panie mega cierpliwe, doradzają, są miłe i informuja co i jak można poprawić, dorobić etc.
katcatmial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 17:43   #175
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Katcatmial, kupiłaś w salonie Panna Młoda, tak?
Daj znać jak pójdą przymiarki, czy się będą wyrabiać na czas. Ja będe mieć je dopiero w maju. U mnie mało ich powinno być, suknia bardzo dobrze leżała, ale zaczęłam pomalutku się odchudzać więc możliwe że bedą musiały być jednak jakieś poprawki.
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:39   #176
katcatmial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 92
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Mealla, tak dokładnie... zakupiłam pod koniec listopada
Ślub mam 28 maja, myślę, że od koniec kwietnia będą przymiarki (MAM NADZIEJE ) więc bez problemu dam znać...
katcatmial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 22:28   #177
behemotek
Raczkowanie
 
Avatar behemotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 112
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ostatnio buszując po centrum handlowym, nie mogłam się powstrzymać i przymierzyłam sobie :P Nie mamy jeszcze daty, ale co się odwlecze ...
Przejrzyjcie sobie galerię, mnie urzekła - sorry, że opisowo, ale nie da się do konkretnego zdjęcia podlinkować :/ - pierwsza z prawej po 10 kliku na strzałeczkę w prawo :P Jakby to nie brzmiało - piękna jest
__________________
Nasze kociaki!
behemotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:32   #178
Sroczysko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Kochane wszystko zależy od tego jak sie trafi....ja trafiłam na najgorszą obslugę w Emmi Mariage na Targowej/Kijowskiej....Poprostu jak już wyszłam to więcej nie wróciłam...Odradzali mi też Biały Raj na Targowej a ja jednak tam poszłam i zakochałam się w tych sukniach...Panie mimo iż byłam ostatnia klientką i napewno były zmęczone nie dawały mi tego odczuć więc tam wybrałam sobie suknię...co prawda wyszłam i pojechalam jeszcze do innych salonów o czym te Panie wiedziały i same mówiły, że oczywiście, że warto bym popatrzyła też w innych salonach a ja i tak do nich wróciłam Zresztą wyżej pokazałam moją suknie I do dzisiaj jak tam przechodze wzdycham do niektórych :P Tak więc zależy jak trafimy na nastrój i chęć pomocy ze strony obsługi A suknie które powyżej oglądam - przyznam bardzo piękne Też bym miała dylemat którą wybrać gdybym takiej szukala tylko, że ja wiedziałam od początku, że muszę mieć dół falbaniasty a górę przylegającą
Ja z kolei w Emmi Mariage miałam najlepszą obsługę i trochę żal było, że nie znalazłam tam sukni dla siebie....
Prawda jest taka, że ile ludzi, tyle opinii i każdemu podoba się co innego - ja lubię jak się mną zajmują i doradzają. Komuś innemu, może to z kolei przeszkadzać. Ja kupiłam suknię w Demetriosie na Kijowskiej - tam panie były również miłe, ale bez specjalnych "achów".
Sroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 13:09   #179
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja z całego serca polecam Madonnę na Marszałkowskiej. Na Wilczej też byłam, obsługa bardzo miła, ale tam nie mają kolekcji La Sposa. Natomiast na Marszałkowskiej trafiłam na panią Agnieszkę Wirkin i jestem z jej doradztwa bardzo zadowolona. Pani Aga jest przemiłą osobą, a do tego naprawdę zna się na tym, co robi. Bardzo dobrze potrafi doradzić. Zaproponowała mi nawet dwie dość istotne przeróbki sukni- na koszt firmy.
Salon jest ładny, nowoczesny, panie zawsze oferują coś do picia. Przy dwóch wizytach nigdy nie czułam presji czasu. Jedyny minus (choć nie wiem, mi to nie przeszkadza...)- nie można robić zdjęć przed zakupem sukni. Na przymiarkę już pomaszeruję z aparatem- wtedy to będzie miało dopiero sens
Aha- trzeba się umówić telefonicznie, na soboty zapisują w ostateczności.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 08:33   #180
Sroczysko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Unhappy Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja z całego serca polecam Madonnę na Marszałkowskiej. Na Wilczej też byłam, obsługa bardzo miła, ale tam nie mają kolekcji La Sposa. Natomiast na Marszałkowskiej trafiłam na panią Agnieszkę Wirkin i jestem z jej doradztwa bardzo zadowolona. Pani Aga jest przemiłą osobą, a do tego naprawdę zna się na tym, co robi. Bardzo dobrze potrafi doradzić. Zaproponowała mi nawet dwie dość istotne przeróbki sukni- na koszt firmy.
Salon jest ładny, nowoczesny, panie zawsze oferują coś do picia. Przy dwóch wizytach nigdy nie czułam presji czasu. Jedyny minus (choć nie wiem, mi to nie przeszkadza...)- nie można robić zdjęć przed zakupem sukni. Na przymiarkę już pomaszeruję z aparatem- wtedy to będzie miało dopiero sens
Aha- trzeba się umówić telefonicznie, na soboty zapisują w ostateczności.
Ja również byłam w salonie na Marszałkowskiej i też zdecydowanie polecam panią Agnieszkę. Miła, uprzejma i profesjonalna osoba. Niestety suknie są drogie i nie mogłam sobie pozwolić na upatrzony model Laponii, ale warto tam zajrzeć!!
Sroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 05:45:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.