Studentki od roku akademickiego 2014/2015 - wspierajmy się :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 16:50   #151
larilla
Raczkowanie
 
Avatar larilla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 56
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja się trochę boję takiego pisania na kartkach i chowania ich do segregatora albo teczko, bo znając mnie to część się zgubi, pomieszają się albo coś. A ja lubię mieć wszystko ładnie, chronologicznie poukładane
__________________
Pole Fitness Academy <3
larilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:02   #152
GiselleAbby
Raczkowanie
 
Avatar GiselleAbby
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Właśnie też rozważałam segregator... Zasadniczo nie czaję jaki system będą mieli wykładowcy (znaczy - macie wszystko w książkach, czy sami coś będą ważnego mówić ). Do tego filologia to taki trochę specyficzny kierunek pod względem notowania - to literatura, tu konwersacje... W lo miałam zeszyty, uwielbiam B5, chociaż notowałam tak fest na kilku najważniejszych przedmiotach (jak to przed maturą). A segregator miałam tak bardziej do olimpiady z historii i moich notatek, że się tak wyrażę, dodatkowych, samo rozwojowych
GiselleAbby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:57   #153
ruu_daa
Raczkowanie
 
Avatar ruu_daa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 84
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez GiselleAbby Pokaż wiadomość
Właśnie też rozważałam segregator... Zasadniczo nie czaję jaki system będą mieli wykładowcy (znaczy - macie wszystko w książkach, czy sami coś będą ważnego mówić ). Do tego filologia to taki trochę specyficzny kierunek pod względem notowania - to literatura, tu konwersacje... W lo miałam zeszyty, uwielbiam B5, chociaż notowałam tak fest na kilku najważniejszych przedmiotach (jak to przed maturą). A segregator miałam tak bardziej do olimpiady z historii i moich notatek, że się tak wyrażę, dodatkowych, samo rozwojowych
też studiuję filologię i z doświadczenia powiem Ci, że np na ćw z literatury omawia się poszczególne utwory, niewielką ilość z listy lektur (przynajmniej u mnie tak było), więc opłacało się notować, bo ćwiczeniowcy skupiali się na tym jednym dziele i potrafili powiedzieć wiele ciekawych rzeczy, które potem były wymagane na egz. Jeśli chodzi o językoznawstwo to osobiście nie notowałam za wiele, wolałam korzystać z książek. Ale moja filologia to polska, a Twoja zapewne jakaś zagramaniczna więc pewnie będzie inaczej

A segregatory to świetny pomysł, o ile się nic nie pogubi
ruu_daa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:59   #154
larilla
Raczkowanie
 
Avatar larilla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 56
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Z tego, co mówiły mi studiujące koleżanki to jedni wykładowcy prowadzą zajęcia korzystając z prezentacji multimedialnych, u innych się tylko słucha a materiały są wysyłane na grupowego emaila lub trzeba słuchać co mówi wykładowca i samemu notować to, co uznamy za słuszne( jak dla mnie to najgorsza opcja )
__________________
Pole Fitness Academy <3
larilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 18:33   #155
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez ruu_daa Pokaż wiadomość
można dołączyć?
zaczynam w tym roku prawo na KULu i powoli przymierzam się do pisania licencjatu na drugim kierunku, ale słabo mi to wychodzi
Moja dobra znajoma jest na prawie na KUL, jak cos to pytaj smialo

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Catss Pokaż wiadomość
Mam taki pomysł: może byśmy napisały do Autorki wątku co by umieściła nasze nicki i uczelnie z kierunkami studiów na które się wybieramy?

hmm ja wypożyczyłam sobie już 3 książki na studia
Okej dziewczyny, zrobi się, ale jutro po pracy, dziś padam :P
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 18:53   #156
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja w sumie mam bardziej po podręczniku do każdego przedmiotu a nie takie księgi, z tego co popatrzyłam na niektóre przedmioty w usosie (studiuję po ang). Nie mam problemów z notowaniem jak ktoś nie ma problemów z wykładaniem . A tak to sobie robię notatki z podręczników. W sumie w liceum miałam zeszyt tylko do polskiego, do którego nie mieliśmy podręcznika i do matmy, żeby robić zadania.

Może traficie też na sensownych ludzi na kierunku. Mnie tak średnio pasowali jeśli chodzi o jakieś znajomości, ale przed sesją notatki ze wszystkich przedmiotów, złożone od wielu ludzi, były wrzucone na grupę na fejsie.
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 18:59   #157
xniji
Raczkowanie
 
Avatar xniji
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 291
GG do xniji
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Może traficie też na sensownych ludzi na kierunku. Mnie tak średnio pasowali jeśli chodzi o jakieś znajomości, ale przed sesją notatki ze wszystkich przedmiotów, złożone od wielu ludzi, były wrzucone na grupę na fejsie.
No mam nadzieję, że nie trafię na jakichś żerujących ludzi, którzy za wszelką cenę chcą Twoje notatki, ale żeby coś dać od siebie, to nie. W liceum już miałam wystarczająco takich gwiazdeczek
xniji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 19:43   #158
GiselleAbby
Raczkowanie
 
Avatar GiselleAbby
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez ruu_daa Pokaż wiadomość
też studiuję filologię i z doświadczenia powiem Ci, że np na ćw z literatury omawia się poszczególne utwory, niewielką ilość z listy lektur (przynajmniej u mnie tak było), więc opłacało się notować, bo ćwiczeniowcy skupiali się na tym jednym dziele i potrafili powiedzieć wiele ciekawych rzeczy, które potem były wymagane na egz. Jeśli chodzi o językoznawstwo to osobiście nie notowałam za wiele, wolałam korzystać z książek. Ale moja filologia to polska, a Twoja zapewne jakaś zagramaniczna więc pewnie będzie inaczej

A segregatory to świetny pomysł, o ile się nic nie pogubi
hangielska
Fakt, używanie segregatorów wymaga systematyczności - bo inaczej kartki z notatkami walają się po całym domu... Ale ma też zaletę - można dodawać kartki do wcześniejszych tematów i mieć wszystko razem, chronologicznie np. datami, a nie np. wg tematów lekcji
GiselleAbby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:49   #159
Darli
Raczkowanie
 
Avatar Darli
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 168
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

też miałam segregator, ale trzeba pamiętać żeby wpiąć , nie robić stosu kartek dookoła siebie, i pamietać żeby zapisać sobie date bo inaczej jest potem koszmar więc zmieniłam to na duże zeszyty kierując się wyglądem okładki :P a luźne kartki zawsze warto mieć gdzieś tam , nawet żeby sobie porysować jak nudne rzeczy wykładowca gada
Darli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 21:17   #160
Cule
Raczkowanie
 
Avatar Cule
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 31
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cześć! Też dołączę do wątku Od tego roku będę studiować iberystykę na UW i też im bliżej października, tym straszniej się tym wszystkim denerwuję, no ale chyba nie będzie tak źle

Co do organizacji nauki, to planuję sobie kupić taki zeszyt, z którego w razie czego można spokojnie wyrwać kartki i włożyć do segregatora
Cule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 21:58   #161
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 738
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cześć. Pozwólcie, że dołączę do waszego zacnego grona. Od tego roku zaczynam farmację na GUMie.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 22:01   #162
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Cule Pokaż wiadomość
Cześć! Też dołączę do wątku Od tego roku będę studiować iberystykę na UW i też im bliżej października, tym straszniej się tym wszystkim denerwuję, no ale chyba nie będzie tak źle

Co do organizacji nauki, to planuję sobie kupić taki zeszyt, z którego w razie czego można spokojnie wyrwać kartki i włożyć do segregatora
ja jak byłam na filologii to miałam jeden zeszyt do 5 przedmiotow teoretycznych i drugi do 5 przedmiotow praktycznych (tych czysto jezyowych) oraz jeden mały do lektoratu i jeden zwykły też do dodatkowego języka (rosyjskiego:p), tak były prowadzone zajecia, ze to sie u mnie sprawdziło i było to mega wygodne, i zawsze na praktycznych zajeciach np. z czytania moglam zajrzec do zajec z gramatyki funkcjonalnej (ukochanej, najukochańszej...) jak czegos zapomnialam na początek najlepoiej kupcie byle jaki zeszyt i w nim wszytsko zapisujcie i po dwoch tygodniach sobie ograniecie jak wam bedzie najwygodniej
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:12   #163
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
Cześć. Pozwólcie, że dołączę do waszego zacnego grona. Od tego roku zaczynam farmację na GUMie.
witamy! i szacun
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:12   #164
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez histeryczka_sztuki Pokaż wiadomość
na początek najlepoiej kupcie byle jaki zeszyt i w nim wszytsko zapisujcie i po dwoch tygodniach sobie ograniecie jak wam bedzie najwygodniej
Myślę, że to najrozsądniejsze wyjście. Mam sporo pustych kartek z zesztyów więc je wykorzystam, potem włożę je do teczek. Ale i tak zainwestuję w kilka zeszytów, a może kołozeszytów.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:13   #165
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
Cześć. Pozwólcie, że dołączę do waszego zacnego grona. Od tego roku zaczynam farmację na GUMie.
Ahhh, farmacja... Przejechałam się ostro na marzeniach o niej, tak bardzo, że nie dostałam się nawet na dietetykę . Ale życzę powodzenia
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:21   #166
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cześć dziewczyny! Można dołączyć? Od października zaczynam dietetykę w Poznaniu. Moje marzenie się spełniło
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:22   #167
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Można dołączyć? Od października zaczynam dietetykę w Poznaniu. Moje marzenie się spełniło
Jeśli to bylo Twoje marzenie to super i gratuluję! Najwazniejsze to robic to, co sie lubi (chociaz przez te 5 lat)
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:28   #168
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez histeryczka_sztuki Pokaż wiadomość
Jeśli to bylo Twoje marzenie to super i gratuluję! Najwazniejsze to robic to, co sie lubi (chociaz przez te 5 lat)
dziękuję mam nadzieję, że nie dostanę po głowie za te moje marzenia trochę obawiam się chemii, ale myślę, że jakoś dam radę
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:38   #169
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 738
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez sarcastic_ Pokaż wiadomość
Ahhh, farmacja... Przejechałam się ostro na marzeniach o niej, tak bardzo, że nie dostałam się nawet na dietetykę . Ale życzę powodzenia
Pierwszy raz pisałaś maturę?
Ja poprawiałam parę razy z myślą o medycynie, ale każdą pisałam na niemal ten sam wynik i dałam już sobie z tym spokój. Także farmacja, to mój drugi kierunek - mam nadzieję, że to trafniejszy wybór niż poprzedni.
A tak naprawdę, to mogłabym studiować archiwistykę.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 08:30   #170
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
Pierwszy raz pisałaś maturę?
Ja poprawiałam parę razy z myślą o medycynie, ale każdą pisałam na niemal ten sam wynik i dałam już sobie z tym spokój. Także farmacja, to mój drugi kierunek - mam nadzieję, że to trafniejszy wybór niż poprzedni.
A tak naprawdę, to mogłabym studiować archiwistykę.
W tym roku pisałam pierwszy raz, ale niepotrzebnie nakręciłam się na tą farmację, pisałam dwa rozszerzenia, a mogłam pisać jedną podstawę, napisać lepiej i teraz być studentką dietetyki. Ale no Teraz już bym nie chciała iść na farmację.
Archiwistyka? Skąd taka rozbieżność, tutaj farma a tam tak bardzo humanistyczny kierunek?
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:43   #171
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Darli Pokaż wiadomość
też miałam segregator, ale trzeba pamiętać żeby wpiąć , nie robić stosu kartek dookoła siebie, i pamietać żeby zapisać sobie date bo inaczej jest potem koszmar więc zmieniłam to na duże zeszyty kierując się wyglądem okładki :P a luźne kartki zawsze warto mieć gdzieś tam , nawet żeby sobie porysować jak nudne rzeczy wykładowca gada
Ja jak najbardziej polecam segregator i zwykłe czyste kartki jak do drukowania i dziurkacz.
Zalety takiego rozwiązania:
-niskie koszty
-bardzo dobre do rysunków/schematów robionych na szybko na wykładach
-jak trzeba komuś coś pożyczyć to pożyczasz jedną kartkę a nie cały zeszyt
-na uczelnie chodzisz z jedną teczką a nie plecakiem zeszytów
-na kolokwium nie musisz drzeć kartek z zeszytu
-łatwość kserowania takich notatek
-można przy nauce rozłożyć sobie kilka potrzebnych kartek tak by je razem widzieć, nie trzeba skakać co chwile po zeszycie

Wady:
-trzeba regularnie segregować oraz numerować lub datować notatki
-dziurki się łatwo rozwalają jeśli dodatkowo nie umieści się ich w koszulkach (jedna koszulka=jeden przedmiot więc koszty +2-3 zł na semestr, nadal taniej niż zeszyty)
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:09   #172
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Witajcie, czy mogę dołączyć?

Mam na imię Patrycja i jestem tegoroczną studentką :-D Będę studiować kierunek o nieziemsko długiej nazwie: pedagogika i edukacja elementarna z językiem angielskim - nauczycielskie studia dwuprzedmiotowe. Jeżeli chodzi o uczelnię, to postawiłam na "niegdyś" (słyszałam opinie, że oddala się od tej nazwy) najlepszą uczelnię w Polsce, czyli UAM w Poznaniu Moje rodzinne miasto, do wydziału jednak trochę mam, ale nie widziałam większego sensu wyprowadzki, skoro tu mam wszystko i wszystkich, co kocham. Przez bardzo długi okres mojego życia chciałam studiować Dziennikarstwo i jeszcze w drugiej klasie LO byłam przekonana, że tak będzie, ale parę rzeczy, m.in.: polonistka, matura rozszerzona z polskiego, opinie i komentarze ludzi i porady najbliższych spowodowało, że zrezygnowałam całkowicie. Nie wiedziałam w ogóle o istnieniu tego mojego kierunku (ped), wiec gdy odrzuciłam dziennikarstwo, przyjrzałam się innym. Gdy zobaczyłam ten kierunek, to wiedziałam, że to będzie mój wymarzony (bardziej niż dziennikarstwo). Kocham dzieci nad życie, kocham angielski (jeszcze ), więc czemu nie... wiążę ogromne nadzieje z tym kierunkiem, zobaczymy co będzie za trzy tygodnie! :-D

Bierze mnie stres powoli!
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 15:47   #173
hoen
Przyczajenie
 
Avatar hoen
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Witam i ja, studentka Kultur mediów na UŚ
hoen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 16:11   #174
czerwonetramppki
Przyczajenie
 
Avatar czerwonetramppki
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 21
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Dołączam! Studentka 1. roku inzynierii srodowiska, mam nadzieje, ze nie ostatniego xD

Cule, jaka cudna Anahi w avku!
czerwonetramppki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 20:24   #175
heatemyheart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 37
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

I ja! czy któraś wybiera się na kosmetologie do Wrocławia? Ja w tym roku idę na kosmetologie do Wyższej Szkoły Medycznej przy ulicy Nowowiejskiej ))
__________________
studentka kosmetologii, Wrocław
heatemyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 20:33   #176
Kingaa157
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 28
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja również się przyłączam, studentka nauczania języka niemieckiego na UW
Kingaa157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 21:40   #177
Thumbelina9512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Trochę przeraża mnie fakt, że zostały tylko 2 tygodnie wakacji. Przecież tak niedawno były jeszcze 4 miesiące wolnego...
W poniedziałek będę miała informacje odnośnie akademika. Ciekawe, czy dostanę miejsce w tym, na którym najbardziej mi zależy. W ogóle fakt, że będę musiała zamieszkać z zupełnie obcą osobą trochę mnie przeraża. Ale mam nadzieję, że trafię na kogoś normalnego.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Laissez-moi rêver
Laissez-moi y croire
Laissez-moi dire
Qu'on peut changer l'histoire.
Thumbelina9512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 21:55   #178
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Thumbelina9512 Pokaż wiadomość
Trochę przeraża mnie fakt, że zostały tylko 2 tygodnie wakacji. Przecież tak niedawno były jeszcze 4 miesiące wolnego...
W poniedziałek będę miała informacje odnośnie akademika. Ciekawe, czy dostanę miejsce w tym, na którym najbardziej mi zależy. W ogóle fakt, że będę musiała zamieszkać z zupełnie obcą osobą trochę mnie przeraża. Ale mam nadzieję, że trafię na kogoś normalnego.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam tak samo, zaczęłam wakacje 15. maja i nawet nie wiem, kiedy to zleciało A gdzie będziesz studiowała? Mi UG odmówiło miejsca w akademiku, złożyłam odwołanie, ale wątpię, że to coś da.
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 22:11   #179
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 738
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez sarcastic_ Pokaż wiadomość
Archiwistyka? Skąd taka rozbieżność, tutaj farma a tam tak bardzo humanistyczny kierunek?
Kocham historię. I jestem zbieraczem wszelkich przedwojennych staroci: gazet, ulotek, zdjęć i innych rzeczy. Kiedyś nawet wygrzebałam jakąś złotą myśl Hitlera oprawioną w ramę.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 22:11   #180
Thumbelina9512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Karlie69 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo, zaczęłam wakacje 15. maja i nawet nie wiem, kiedy to zleciało A gdzie będziesz studiowała? Mi UG odmówiło miejsca w akademiku, złożyłam odwołanie, ale wątpię, że to coś da.
Też zaczęłam wakacje 15 maja- tzn wtedy miałam ostatni egzamin.
W Łodzi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Laissez-moi rêver
Laissez-moi y croire
Laissez-moi dire
Qu'on peut changer l'histoire.
Thumbelina9512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-14 16:36:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.