Walka o zdrowe i piękne włosy część IX - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 19:14   #1801
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
no własnie moze masz już takie zdrowe włosy?

wątpię
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:21   #1802
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Widzialam dzis w Rossmannie, ze jest juz nowy szampon Alterry - ten z kwiatem lotosu i oliwa z oliwek(?).
Szkoda, ze tego z kofeina i biotyna jeszcze nie ma
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:22   #1803
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość

Weegirl - napewno z twoimi włoskami będzie lepiej
Hahaha, no dzisiaj było Tzn. podcięłam na mokro jakieś 2 cm ( z fryzjerką się widzę za jakieś 2 tyg.), użyłam dzisiaj odżywki Fructis Volume Reconstructure i oleju meadowfoam jako serum, dałam włosom naturalnie wyschnąć i było super Włosy miękkie, gładkie, lekko uniesione u nasady. Dzisiejszy dzień był super- i włosy, i pogoda

Cytat:
Napisane przez niepoprawna10 Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście wyjaśnić mi, jaka jest różnica, między maskami, a odżywkami ? Spotkałam się z informacją, że odżywka ma działać błyskawicznie - czy to oznacza, że stężenie (?) składników jest większe ?To zazwyczaj maska ma działać błyskawicznie, dlatego zawiera zazwyczaj więcej substancji powłokotwórczych Czy nie lepiej trzymać na włosach dłużej odżywkę ?Jak ma dobry skład, to lepiej Dlaczego zaleca się stosowanie masek tylko 2 razy w tygodniu ? Bo mogą obciążać włosy- ale to zależy od ich składu. Maski popularnych firm mają zazwyczaj głównie kondycjonery, dzięki którym włosy od razu wyglądają ładnie
Chciałabym zapytać również o olejowanie, tuningowanie masek podczas stosowania silikonów. Warto olejować włosy, stosować maski przed myciem, płukanki, odżywki b/s ? Czy silikony zastępują te kroki pielęgnacji ?
Tak naprawdę pytam o właściwą pielęgnację podczas używania silikonów, slesów, pq itp. Nie chciałaby doprowadzić do zmarnowania tego, co udało mi się osiągnąć przez ostatni rok. Nie chciałabym także doprowadzić włosów na stanu sprzed - oklapniętych, bez życia. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę
Silikony nie zastępują nawilżania czy natłuszczania Są przydatne w pielęgnacji włosów, ale stanowią do niej raczej dodatek. A co do SLESu- wg mnie szampon ma być do skóry głowy, nie do włosów. Jeśli Twoja skóra i włosy u nasady źle reagują na tradycyjne szampony, warto pomyśleć o szamponach z łagodniejszymi detergentami lub o myciu odżywką.

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam aktualizację włosków po miesiącu od ścięcia
Jakoś zbytnio nie widzę, żeby urosły Końce wyglądają jakby na suche, ale takie nie są, no i wyglądają jakby znowu zrobiły się jaśniejsze, może to wina tego, że robiłam zdjęcia w świetle dziennym

Link do albumu: https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=16959
Urosły Masz świetne włosy, takie grube i lśniące

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Nie pozostaje mi nic innego jak zastosowac koronna zasade tego watku: wyprobuje na sobie
TO daj znać, jak się spisuje ta odżywka

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Też się boję Alterry.
Zarówno odżywek jak i maski. Szkoda, bo ta druga całkiem nieźle działała, ale po dłuższym czasie też miałam wrażenie, że włosy są bardziej suche. Nie wiem, może to tylko dlatego,że miałam świadomość alkoholu w składzie i od początku się tego bałam.

Za to kupiłam do testowania szampon z Papają. Też ma alk.,ale znacznie dalej w składzie niż wersja z Morelą i ta z Granatem
Mnie jakoś nie ciągnie do tych ich szamponów... tzn. nie to, że przekreślam kosmetyki Alterry ze względu na skład, ostatecznie sama stosuję niektóre odżywki z alkoholem izopropylowym, a on jest mocniejszy od "denata" Ale wolę jednak kosmetyki z innymi konserwantami. Jak spożywam jedzenie z solą przemysłową, to parabeny w odżywce raczej mnie nie zabiją

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Widzę, że co raz więcej zwolenniczek tej odżywki Fructisa
Ja dzisiaj zmyłam Amlę, nałożyłam tą odżywkę i zrobiłam sobie kąpiel, ale tak się wydłużyła, że chyba ponad 30 min. ja trzymałam na włoskach. Jestem ciekawa efektów Teraz czekam, aż wyschną


Lada moment przyjdzie wiosna, ładna pogoda, nastrój będzie lepszy i włoski odżyją Głowa do góry, każdy ma czasami gorsze dni, ale My jesteśmy z Tobą i proszę teraz ładnie się uśmiechnąć do monitora, a włoski zaraz zaczną błyszczeć z radości
No dzisiaj już duuużo lepiej I dobrze, że odrobinę podcięłam, na resztę przyjdzie czas. No i postanowiłam: zero suszarki. Wcześniej nie szkodziła ona tak włosom, ale to się niestety zmieniło

A co do odżywek Fructis- dla mnie one są lepsze, niż wiele masek na rynku. I będę do nich wracać. Bo np. odżywki Nivea też mają często fajne składy, ale u mnie się jakoś nie spisują...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:32   #1804
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hahaha, no dzisiaj było Tzn. podcięłam na mokro jakieś 2 cm ( z fryzjerką się widzę za jakieś 2 tyg.), użyłam dzisiaj odżywki Fructis Volume Reconstructure i oleju meadowfoam jako serum, dałam włosom naturalnie wyschnąć i było super Włosy miękkie, gładkie, lekko uniesione u nasady. Dzisiejszy dzień był super- i włosy, i pogoda



Mnie jakoś nie ciągnie do tych ich szamponów... tzn. nie to, że przekreślam kosmetyki Alterry ze względu na skład, ostatecznie sama stosuję niektóre odżywki z alkoholem izopropylowym, a on jest mocniejszy od "denata" Ale wolę jednak kosmetyki z innymi konserwantami. Jak spożywam jedzenie z solą przemysłową, to parabeny w odżywce raczej mnie nie zabiją


...
to super

izopropl jest mocniejszy od denata? kurcze to robie rewizję kosmetków

wiedziałm ze jest niepożądnm składnikiem, ale nie że aż tak, dzieki za uświadomienie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:42   #1805
orange blossom
Raczkowanie
 
Avatar orange blossom
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja właśnie tak myślę nad Sesą lub Heenarą, ale to póki co ze spokojem, jeszcze muszę co nie co wykończyć, a już i tak dużo mi się udało
Winogrono dużo dziewczyn sobie chwali, więc może u Ciebie też się sprawdzi, kwas pewnie też w jakimś stopniu na to wpłynął
Co do tego BD, to ja się będę bała nim umyć włoski ze względu na zbyt dużą ilość olejków i to na początku składu
Heenara jest na bazie kokosa więc myślę że jest duża szansa, że Twoje włosy ją polubią (skoro tak lubią też czysty olej kokosowy) Ja właśnie też obiecałam sobie że na razie żadnych olei nie kupuję, choć chciałam się zapytać w zielarskim czy by tak przypadkiem się Sesy nie dało sprowadzić
Choć ostatnio nakładałam winogrono samo i włosy bardziej się spuszyły więc to może kwestia połączenia Sama już nie wiem
Ale na początku ma tylko olej sojowy, reszta jest po zapachu więc pewno w niewielkich ilościach Też się zastanawiałam czy nie obciąży ale myślę, że mimo wszystko spróbuję ;D
Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
jak użyłam pierwszy raz to włosy znacznie się poprawiły, były gładsze bardziej błyszczące, a teraz nie wiem nic sie nie dzieje
stosuję go 1-2 na miesiąc, albo za często to robię i nic mi z nimi nie robi albo może mam już na tyle odżywione, że bardziej sie nie da?
Ja stawiam na ostatnie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
olej łopianow + shea na końcówki

a co potem kallos czy garnier avokado?

no i mam jeszcze nierozpieczetopwanego waxa kaille
Karmazynko jak Twoje włosy reagują na olej z korzenia łopianu? I ja stawiam też na Garnier (który swoją drogą mi się skończył, dobrze że jest promocja w Rossmanie )

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Znajoma z innego watku myje nim wlosy (a ma przetluszczajace sie tak, jak ja.)
Swego czasu mialam problem, zeby go znalezc w Rossmannie. Ale jak mowisz, ze kolo zeli pod prysznic to juz wiem, gdzie szukac
Olej + zel hialuronowy na noc?
Ciekawe polaczenie, dziekuje za pomysl
O właśnie też szukałam opinii o myciu tym olejkiem do kąpieli włosów I wiem, że w końcu go kupię
Proszę bardzo, mam nadzieję że się sprawdzi u Ciebie
Ja właśnie siedzę z winogronowym zmieszanym z hialuronem i Amlą w pudrze, zaraz idę zmywać, zobaczymy co z tego wyniknie
__________________
"Tak trudno jest zasypiać budzić się gdy imię twoje echem odbija się od ścian"

Zapuszczam i dbam o włosy od września 2011

Edytowane przez orange blossom
Czas edycji: 2012-02-29 o 19:51
orange blossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:45   #1806
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Jak spożywam jedzenie z solą przemysłową, to parabeny w odżywce raczej mnie nie zabiją
czyżbyś była z kuj-pom?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:53   #1807
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Znajoma z innego watku myje nim wlosy (a ma przetluszczajace sie tak, jak ja.)
Swego czasu mialam problem, zeby go znalezc w Rossmannie. Ale jak mowisz, ze kolo zeli pod prysznic to juz wiem, gdzie szukac


Olej + zel hialuronowy na noc?
Ciekawe polaczenie, dziekuje za pomysl
To znaczy pewnie jak ten balsam do kąpieli stoi już u mnie w łazience, to pewnie przetestuję na włosach, ale to jak będę wiedziała, że nigdzie nie wychodzę

Co do HA, to ja dodałam kiedyś do maski i mam go w moim psikaczu, fajny dodatek

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Urosły Masz świetne włosy, takie grube i lśniące



No dzisiaj już duuużo lepiej I dobrze, że odrobinę podcięłam, na resztę przyjdzie czas. No i postanowiłam: zero suszarki. Wcześniej nie szkodziła ona tak włosom, ale to się niestety zmieniło

A co do odżywek Fructis- dla mnie one są lepsze, niż wiele masek na rynku. I będę do nich wracać. Bo np. odżywki Nivea też mają często fajne składy, ale u mnie się jakoś nie spisują...
Dziękuję
Z tym, że są grube bym polemizowała Może jest ich dużo, ale strasznie cienkie są Teraz troszkę lepiej wyglądają, bo niektóre bejbiki mają już po 20 cm, więc minimalnie się zagęszczają

Cieszę się, że dzisiaj już lepiej z włoskami i nastrojem

A co do odżywek Nivea, to faktycznie niektóre mają dobre składy? Są jakieś bez silikonów?
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 20:10   #1808
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
O właśnie też szukałam opinii o myciu tym olejkiem do kąpieli włosów I wiem, że w końcu go kupię
Proszę bardzo, mam nadzieję że się sprawdzi u Ciebie
Ja właśnie siedzę z winogronowym zmieszanym z hialuronem i Amlą w pudrze, zaraz idę zmywać, zobaczymy co z tego wyniknie
Oby, oby sie sprawdzil!
Z tego, co pamietam to dzieki Tobie zaczelam uzywac czepka, ktory super sie u mnie sprawdza

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
To znaczy pewnie jak ten balsam do kąpieli stoi już u mnie w łazience, to pewnie przetestuję na włosach, ale to jak będę wiedziała, że nigdzie nie wychodzę

Co do HA, to ja dodałam kiedyś do maski i mam go w moim psikaczu, fajny dodatek
Tez go mam w psikaczu
Do masek/odzywek jeszcze nie probowalam.

Dostalam wczoraj maila, ze wyslali moje zamowienie z zsk
Keratyno, przybywaj
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:13   #1809
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

bloss- własnie po prwszym raie chyba nie dokonca sie domył bo miałam tłuste włoski, ale chyba spowodował że mi bejbiki szybciej rosna bo sa duzo bardzie widoczne

zobacze jezcze dzis jak wsusze włosy jak będzie

ale wiążę z nim duze nadzieje
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:32   #1810
green elf
Raczkowanie
 
Avatar green elf
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 272
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

a ja dzisiaj dałam na kilka godzin alterrę migdał papaja wymieszaną z rumiankową odżywką garniera co do efektów to jeszcze nie wiem, bo nie wyschły
a ostatnio miałam jakieś przyklapnięte włosy i bardzo fajny efekt uzyskałam przez umycie brzozową barwą a po niej wyżej wymieniony garnier na 10 minut, takie sypkie włosy i nieobciążone, jednak chyba lubią częstsze oczyszczanie detergentami
__________________
włosowy cel I: wyrównać długość (jeszcze 2cm)
II: 50cm zdrowych włosów *osiągnięty*
III: 75cm
a później się zobaczy

jest: 60cm
green elf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:34   #1811
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

U mnie dzisiaj na główkę idzie jak codzień Seboradin z olejkami a na długość pierwszy raz olej z orzecha włoskiego

Mam dość dużą zagwozdkę. Podcięłam może z 1,5cm włosów, raczej nawet 1cm. A włosy wyglądają na krótsze o 5 Jak to się stało? Przecież ten centymetr włosów nie ważył tyle, żeby ściągać je 5cm niżej

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Widzialam dzis w Rossmannie, ze jest juz nowy szampon Alterry - ten z kwiatem lotosu i oliwa z oliwek(?).
Szkoda, ze tego z kofeina i biotyna jeszcze nie ma
Też na niego czekam
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 20:46   #1812
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
izopropl jest mocniejszy od denata? kurcze to robie rewizję kosmetków

wiedziałm ze jest niepożądnm składnikiem, ale nie że aż tak, dzieki za uświadomienie
Tak, kiedyś była dyskusja na temat tego składnika w wątku o Nerilu. Pamiętam, że on mi bardziej włosy wysuszał, nić wcierki na bazie denata

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
czyżbyś była z kuj-pom?
Nie Mazowsze Ale to chyba w całym kraju ta afera...?

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Z tym, że są grube bym polemizowała Może jest ich dużo, ale strasznie cienkie są Teraz troszkę lepiej wyglądają, bo niektóre bejbiki mają już po 20 cm, więc minimalnie się zagęszczają

Cieszę się, że dzisiaj już lepiej z włoskami i nastrojem

A co do odżywek Nivea, to faktycznie niektóre mają dobre składy? Są jakieś bez silikonów?
Czy są bez silikonów, to szczerze wątpię Ale mimo to, składy mają niezłe. Jak unikasz silikonów, to nie wiem, czy tam znajdziesz coś dla siebie, Kiedyś była fajna odżywka w spreju

Twoje włosy nie wyglądają na cienkie
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:57   #1813
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Czy są bez silikonów, to szczerze wątpię Ale mimo to, składy mają niezłe. Jak unikasz silikonów, to nie wiem, czy tam znajdziesz coś dla siebie, Kiedyś była fajna odżywka w spreju

Twoje włosy nie wyglądają na cienkie
No to nie będę kombinować z tymi Nivejkami

To chyba tylko tak na zdjęciu, ale w sumie faktycznie jest znacznie lepiej jak je ostatnio porządnie ścięłam
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:13   #1814
Talka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 41
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mam ta dla włosów jasnych (z rumiankiem) bardzo ładnie pachnie kupiłam ją bo chce zeby mi rozjasniła, w sumie to zastanawiałam sie czy wcierac ją w skalp, ale skoro ma obciązyc to chyba nie
na pewno masz spray, czy może balsam/odżywkę? W końcu to ziółka, więc raczej nie obciążą, a wysuszą.
Talka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:17   #1815
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

U mnie dziś na noc idzie alterra z pestkaim winogron
A jutro zrobię sobie maseczkę z siemienia lnianego zobaczymy jak się spisze

A że dziś ostani dzień lutego to uprzejmie informuję że moje włosy urosły o 3,5 cm Nie ogarniam tego szczęścia.
Od jutra również zaczynam stosowac Jantara i CP
Życzcie jeszcze większego przyrostu
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:23   #1816
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

ojj dawno mnie tu nie było...... sporo nadrabiania mam
teraz jestem już ponad tydzień u rodziców i woda jest tu miękka i o wiele lepsza niż u mnie. Włosy o niebo lepsze. Miękkie bardzo i nawilżone. Widzę bardzo dużą różnicę.
Widziałam że pisałyście o Fructisach. Ja je polecam gorąco a kiedyś dawno temu kompletnie mi nie służyły. A teraz to najlepsze odżywki i maski dla mnie z tych drogeryjnych.

Edit
Polecam Balsam Seboradin mam ten z żeńszeniem do suchych i zniszczonych. Super jest

Edytowane przez Gwiazda Wieczorna
Czas edycji: 2012-02-29 o 21:25
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:26   #1817
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
bloss- własnie po prwszym raie chyba nie dokonca sie domył bo miałam tłuste włoski, ale chyba spowodował że mi bejbiki szybciej rosna bo sa duzo bardzie widoczne

zobacze jezcze dzis jak wsusze włosy jak będzie

ale wiążę z nim duze nadzieje
kurcze ja też z nim duże nadzieje wiązałam, ale jak na razie to kiepsko. A zmniejsza Ci wypadanie czy jeszcze tego nie zauważyłaś ?
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:38   #1818
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
Heenara jest na bazie kokosa więc myślę że jest duża szansa, że Twoje włosy ją polubią (skoro tak lubią też czysty olej kokosowy) :ehem: Ja właśnie też obiecałam sobie że na razie żadnych olei nie kupuję, choć chciałam się zapytać w zielarskim czy by tak przypadkiem się Sesy nie dało sprowadzić
Choć ostatnio nakładałam winogrono samo i włosy bardziej się spuszyły więc to może kwestia połączenia Sama już nie wiem
Ale na początku ma tylko olej sojowy, reszta jest po zapachu więc pewno w niewielkich ilościach Też się zastanawiałam czy nie obciąży ale myślę, że mimo wszystko spróbuję ;D

Ja stawiam na ostatnie


Karmazynko jak Twoje włosy reagują na olej z korzenia łopianu? I ja stawiam też na Garnier (który swoją drogą mi się skończył, dobrze że jest promocja w Rossmanie )


O właśnie też szukałam opinii o myciu tym olejkiem do kąpieli włosów I wiem, że w końcu go kupię
Proszę bardzo, mam nadzieję że się sprawdzi u Ciebie
Ja właśnie siedzę z winogronowym zmieszanym z hialuronem i Amlą w pudrze, zaraz idę zmywać, zobaczymy co z tego wyniknie
a mi olej kokosowy nie służy natomiast Hennara i Vatika super
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:54   #1819
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
A że dziś ostani dzień lutego to uprzejmie informuję że moje włosy urosły o 3,5 cm Nie ogarniam tego szczęścia.
W MIESIĄC?!
Mów, co stosowałaś

Ja przyznaję bez bicia, że straciłam regularność w swojej kuracji na porost Poproszę o ochrzan, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 22:06   #1820
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
O właśnie też szukałam opinii o myciu tym olejkiem do kąpieli włosów I wiem, że w końcu go kupię
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
To znaczy pewnie jak ten balsam do kąpieli stoi już u mnie w łazience, to pewnie przetestuję na włosach, ale to jak będę wiedziała, że nigdzie nie wychodzę
Widzę, że jest nas coraz więcej chętnych Dziewczyny, jak tylko wypróbujecie, to dajcie znać jak efekty
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:10   #1821
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
Widzę, że jest nas coraz więcej chętnych Dziewczyny, jak tylko wypróbujecie, to dajcie znać jak efekty
Dam znać na pewno Tylko jeszcze nie wiem kiedy to będzie, bo ostatnio coś mi się udaję myć włoski co drugi dzień i w ten drugi prawie zawsze nakładam olej, a trochę boję się tym zmywać oleje
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:17   #1822
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
W MIESIĄC?!
Mów, co stosowałaś

Ja przyznaję bez bicia, że straciłam regularność w swojej kuracji na porost Poproszę o ochrzan, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie
to samo co w styczniu tylko że w styczniu urosły tylko troche ponad 2,5 cm
Mianowice drożdże codziennie i pokrzywę w stystemie 3-1 i od czasu do czasu łykałam SkrzypVit czy cos takiego bo dostałam pod choinkę ale to napewno nie dzięki tabletkom obstawiam drożdże
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:18   #1823
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dam znać na pewno Tylko jeszcze nie wiem kiedy to będzie, bo ostatnio coś mi się udaję myć włoski co drugi dzień i w ten drugi prawie zawsze nakładam olej, a trochę boję się tym zmywać oleje
O nie.. nawet mi nie mów, że aż tak udało Ci się ograniczyć przetłuszczanie, umieram z zazdrości
Oki, w takim razie czekam na recenzję
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:25   #1824
NellN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A Coruña/ Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Ponieważ rzęsy to też włosy i równie przerażająco potrafią wypadać mam pytanie:
zakupilam tak polecany krem do rzęs firmy L'Biotica. Głównie dlatego, że lubię wazelinowatą konsystencję odzywek do rzęs, a olej rycynowy jednak śmierdzi i spływal mi konsekwentnie tu i ówdzie.
Od razu wmasowałam, po kilku godzinach znowu, w sumie 3 razy dzisiaj, choć mikroskopijną ilość. Potem doczytałam że producent pisze żeby stosować "raz dziennie (na noc)". Czy mogę sobie zrobic jakieś kuku smarując częściej, czy tylko mi to wyjdzie na "zdrowie"? Skład wydaje mi sie fajny: Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol. Od parafiny więcej rzęs mi chyba nie wypadnie? Jak myślicie?
__________________

od 02.2011 - pielęgnacja bezsilikonowa
od 08.2011 - olejki allover! (argan, oliwki, migdały, jojoba, len, rycyna, kokos, Vatika, Heenara, Khadi)

Walczymy z wypadaniem!
NellN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:27   #1825
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Jutro nie ruszam z domu więc nawalę dziś olejek (zastanawiam się jaki) na psikacza i pochodze z tym przynajmniej 24h
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:29   #1826
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
O nie.. nawet mi nie mów, że aż tak udało Ci się ograniczyć przetłuszczanie, umieram z zazdrości
Oki, w takim razie czekam na recenzję
To znaczy na drugi dzień już super świeżo nie wyglądają, ale da się to znieść
Stwierdziłam, że bez sensu mi jest myć włosy na drugi dzień wieczorem, skoro następnego dnia po południu nakładam olej
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:42   #1827
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
to samo co w styczniu tylko że w styczniu urosły tylko troche ponad 2,5 cm
Mianowice drożdże codziennie i pokrzywę w stystemie 3-1 i od czasu do czasu łykałam SkrzypVit czy cos takiego bo dostałam pod choinkę ale to napewno nie dzięki tabletkom obstawiam drożdże
Ech zazdroszczę! Widzę, że wszystkim tak strzelają po drożdżach, a ja pić nie mogę
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:48   #1828
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

No i zrobiłam zamówienie za ZSK
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:55   #1829
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ech zazdroszczę! Widzę, że wszystkim tak strzelają po drożdżach, a ja pić nie mogę
dlaczego? nie umiesz przeżyć smaku, masz uczulenie czy problemy żołądkowe?
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:57   #1830
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ech zazdroszczę! Widzę, że wszystkim tak strzelają po drożdżach, a ja pić nie mogę
To jedz dużo drożdżówek
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.