100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-13, 11:36   #1951
Trzy_metry_nad_niebem
Raczkowanie
 
Avatar Trzy_metry_nad_niebem
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 136
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez mniejwiecej Pokaż wiadomość

Przynajmniej 3x w tygodniu killer/turbo, coś na brzuch np 10 min brzuch Mel b albo abs Mel B albo np abs level 1, do tego jogging albo jazda na rowerze 2 albo 3 razy w tygodniu.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Co do biustu to mi zmalał, mój chłopak zauważył, ja nie ;pp

Hahaha, no lepiej jak biust trochę zmaleje ale razem z brzuchem

Ćwiczę turbo, bo killer mi jakoś nie podchodzi.
Abs z Mel B robiłam, ale chyba nie widziałam efektów A czym się różni abs od brzucha ?
W tym tygodniu ćwiczyłam 5 dni ( 3 turbo, 2 skalpele), miałam dzisiaj nie ćwiczyć, ale mam ochotę, ale może jakiś pilates z yt zapodam
__________________
WymieńCiuszek


Skalpel 3/30 + Turbo 3/30





Trzy_metry_nad_niebem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 11:41   #1952
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez mniejwiecej Pokaż wiadomość
To może rzeczywiście rób te ćwiczenie na łokciach jak mówi Ewa
Ja czasem też się chwieję

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



Przynajmniej 3x w tygodniu killer/turbo, coś na brzuch np 10 min brzuch Mel b albo abs Mel B albo np abs level 1, do tego jogging albo jazda na rowerze 2 albo 3 razy w tygodniu.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Co do biustu to mi zmalał, mój chłopak zauważył, ja nie ;pp
Moze sprobuje na lokciu, ale wtedy chyba tylek lezy na ziemi, wiec jak mam sie gibac?
Mi tez cycki zmalaly A duze to one nigdy nie byly. W sumie staniki dobre, ale jakos ksztalt sie zmienil. Spod pach przesunely sie do przodu. Znaczy sie sa wezsze ale wyzsze i bardziej spiczaste, wiec chyba sie podniosly Ale mi wygladaja na mniejsze
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 12:13   #1953
n924
Przyczajenie
 
Avatar n924
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 28
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej dziewczyny Od tygodnia robiłam skalpel i zauważyłam, że coś faktycznie dzieje się z moim ciałem więc dzisiaj postanowiłam przejść do turbo spalania . Niestety , po zrobieniu 5 rundy nie dałam rady podnieść się z podłogi ... Mam nadzieję, że później będzie łatwiej. Pozdrawiam
__________________
Wakacje - czas na wielkie zmiany
Chodakowska, dieta 5:2 i mnóstwo czasu do siebie!
Ważne by się nie przejmować .

http://corazlepszydzien.blogspot.com/
n924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 13:06   #1954
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A ja jestem po swoim pierwszym Turbo. Powiem, ze nie taki diabel straszny
Dalam rade zrobic cale, choc przyznam, ze moze nie przykladalam sie jak trzeba, bo mialam problem z nadążeniem i technika. Najgorzej mi szlo to cwiczenie z podpieraniem sie na jednej rece bokiem i podnoszeniem nogi go glowy. Chwialam sie na wszystkie strony A po wszystkim bola mnie nadgarstki. ma ktos tez tak? Bo moje ogolnie sa malo elastyczne, ciezko mi je ustawic nawet pod katem prostym do reki, po prostu bardzo malo wyginaja sie do gory, wiec przy podpieraniu sie boli. Ktos wie, czy mozna zwiekszyc elastycznosc tych stawow?
Ja nadal się chwieję przy tym ćwiczeniu. Gdy po raz pierwszy je zobaczyłam byłam pewna że tego się po prostu nie da zrobić.
Ale jednak się dało

Cytat:
Napisane przez n924
Hej dziewczyny Od tygodnia robiłam skalpel i zauważyłam, że coś faktycznie dzieje się z moim ciałem więc dzisiaj postanowiłam przejść do turbo spalania . Niestety , po zrobieniu 5 rundy nie dałam rady podnieść się z podłogi ... Mam nadzieję, że później będzie łatwiej. Pozdrawiam
Witaj,
będzie łatwiej, przekonasz się. Tylko nie rezygnuj.

Dziś poczułam taką siłę w sobie że oprócz Turbo zrobiłam brzuch i rozciąganie Mel B.
Fajnie jest.
Miłego dnia
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 14:29   #1955
mniejwiecej
Raczkowanie
 
Avatar mniejwiecej
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 178
GG do mniejwiecej
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Trzy_metry_nad_niebem Pokaż wiadomość
Hahaha, no lepiej jak biust trochę zmaleje ale razem z brzuchem

Ćwiczę turbo, bo killer mi jakoś nie podchodzi.
Abs z Mel B robiłam, ale chyba nie widziałam efektów A czym się różni abs od brzucha ?
W tym tygodniu ćwiczyłam 5 dni ( 3 turbo, 2 skalpele), miałam dzisiaj nie ćwiczyć, ale mam ochotę, ale może jakiś pilates z yt zapodam

Czym się różnią? Dobre pytanie... Podobno te 10 min brzuch Mel B jest trudniejsze ale jak dla mnie jest średnie, chociaż czasem wkurza mnie rowerek z wodą Bardziej raczej polecam https://www.youtube.com/watch?v=Md2cjzMe4eY i później level 2

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Moze sprobuje na lokciu, ale wtedy chyba tylek lezy na ziemi, wiec jak mam sie gibac?
Mi tez cycki zmalaly A duze to one nigdy nie byly. W sumie staniki dobre, ale jakos ksztalt sie zmienil. Spod pach przesunely sie do przodu. Znaczy sie sa wezsze ale wyzsze i bardziej spiczaste, wiec chyba sie podniosly Ale mi wygladaja na mniejsze

Tak jak w killerze https://www.youtube.com/watch?v=G2mr7bowpxw 32:14 min zobacz sobie

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez n924 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Od tygodnia robiłam skalpel i zauważyłam, że coś faktycznie dzieje się z moim ciałem więc dzisiaj postanowiłam przejść do turbo spalania . Niestety , po zrobieniu 5 rundy nie dałam rady podnieść się z podłogi ... Mam nadzieję, że później będzie łatwiej. Pozdrawiam

Nie załamuj się, z czasem będzie dużo lepiej!
Wszystkim dziewczynom radzę ćwiczyć cardio Mel B (te 15 minutowe)
A dopiero po jakimś czasie przejść do turbo/killera.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------
Trzy_Ryby Dziś poczułam taką siłę w sobie że oprócz Turbo zrobiłam brzuch i rozciąganie Mel B.
Fajnie jest.
Miłego dnia[/QUOTE]


Zazdroszczę Ci tej siły Ja dziś stawiam na odpoczynek

Edytowane przez mniejwiecej
Czas edycji: 2013-07-13 o 14:31
mniejwiecej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 18:51   #1956
Crushmount
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 18
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja dzisiaj miałam fatalny humor, myślałam nawet o tym, żeby zrezygnować z tenisa... Ale jednak postanowiłam pójść i dobrze się stało Na początku co prawda szło mi masakrycznie, bo przez wszystkie dzisiejsze stresy nawet jak się starałam, to nie wychodziło... Normalnie myślałam, że się załamię Na szczęście w końcu trener zaczął mnie "rozciągać", czyli w jego języku: odbijać piłki po skrajnych stronach kortu. Jak się rozruszałam, to w końcu endorfiny dały o sobie znać i od razu lepiej się poczułam. Teraz wydaje mi się, że wypociłam to, co złe i zostały same pozytywne emocje. Chyba się uzależniłam od wysiłku fizycznego.
Crushmount jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 19:14   #1957
CINOLKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej,jestem tutaj nowa.ale od dziś zamierzam zaglądać tu częściej .wszystko po to aby mieć jeszcze większą motywację .Zaczęłam ćwiczyć miesiąc temu 13.06.13,od tamtej pory wypociłam 22 treningi skalpel II.Dziś dodatkowo pierwszy raz tiffoczki.Jestem MEGA zadowolona,nie spodziewałam się,że zobaczę efekty po takim czasie,tym bardziej że trening trwa pół godziny.Zrobiłam sobie zdjęcie w pierwszym dniu i po skończeniu 30 treningów zrobie następne dla porównania.Odkąd zaczęłam ćwiczyć zz Ewką,w zasadzie od pierwszego treningu wiedziałam ,że mi się uda .Po prostu uwierzyłam w siebie .Trzymajcie za mnie kciuki.ale w zasadzie jestem pewna,że wytrwam.Mój cel...?W zasadzie nie wiem, w tej chwili ważę 65 kg przy wzroście 162 cm,ale to nie o wagę tu chodzi...po prostu nadejdzie ten dzień kiedy powiem Tak! Wyglądam zaje**ście !!!
CINOLKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 19:33   #1958
MAMA MAJECZKI I MATIEGO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

mo witam
aż strach sie przyznac ale po 3 skalpelkach odpósciłam na jeden dzień potem drugi potem trzeci i znowu zaczęłam wcinać
normalnie sama jestem na siebie zła i sama sobie bym wpierdzieliła
ale dzisiaj podejście drugie
poćwiczyłam z Tomkiem boże jak sie Ćwiczy to jest motywacja i peplam sama do siebie "dasz rade" skończe cwiczyc i co
chyba sobie wymysle niewidzialna psiapsiółke i posadze na ramieniu Żeby od czasu do czasu dała po łapach
widzę ze większość z Was chce wyrzeżbic ciałko ja niestety mam problem z oponką która wylewa sie tu i ówdzie ,powiem Wam ze po tych trzech skalpełkach i jeżdzie na rowerze widzę efekt po nogach zaczynąja się zarysowywac ale przy wzroscie 168 i wadze 74 nogi mam naprawde fajne gorzej oponka i ręce ramiona ale cóz trzeba sie wziąsc i tyle, cudów nie ma dzieci mnie dopinguja i mam motywacje za 1,5 miesiąca mąż wraca i chciałabym usłyszec ale on jest kochany i nigdy mi nie powie ej mała co z tobą wiem wiem a powinien.taki typ
z Tomkiem ćwiczyłam ok pólł godziny dopóki koszulke sciagnął (bez podtekstów) poprostu uda chciały mi się spalić jest mega moc i tego sie trzymajmy fotka zrobiona zobaczymy po 30 treningach planuje na zmiane ewka tomek chociąż z ewką jest inaczej tomcio pozwoli sie \napic i da odpocząć.....dobra nie smuce idę dzieci kąpac i poćwiczyc jutro wieczorem wierze w siebie i Was (czasami w siebie czasami)
MAMA MAJECZKI I MATIEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 08:51   #1959
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez mniejwiecej Pokaż wiadomość
Czym się różnią? Dobre pytanie... Podobno te 10 min brzuch Mel B jest trudniejsze ale jak dla mnie jest średnie, chociaż czasem wkurza mnie rowerek z wodą Bardziej raczej polecam https://www.youtube.com/watch?v=Md2cjzMe4eY i później level 2

Nie załamuj się, z czasem będzie dużo lepiej!
Wszystkim dziewczynom radzę ćwiczyć cardio Mel B (te 15 minutowe)
A dopiero po jakimś czasie przejść do turbo/killera.
To chyba tak zrobię z tą Mel B
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 09:57   #1960
moniaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar moniaaa_1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Galicja Wschodnia
Wiadomości: 108
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej dziewczyny!! Psia pogoda, leje, wieje i ogólnie do dupy.... Ale trzasnęłam sobie kolejnego killerka i dodałam do niego ABS i pośladki Mel B. Postanowiłam - jak to któraś z Was proponowała - ćwiczyć co drugi dzień ale za to nieco dłużej. Doszłam już do tego momentu, że zaczęły mnie te ćwiczenia męczyć i trochę nudzić, teraz za to stwierdziłam, że sprawiają mi większą przyjemność, bo nie są obowiązkiem każdego dnia. Niestety istnieje ryzyko, że w pewnym momencie nam się wogóle odechce, dlatego choćby się paliło, waliło ćwiczę i już.. Miłego dnia!!!
moniaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:15   #1961
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

A ja mam zakwasy po Turbo. Najgorzej lydki i plecy, troszke zadek, ale uda nic.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 11:05   #1962
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

ja dziś mam regeneracje ale może rowerek czy coś
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:24   #1963
Trzy_metry_nad_niebem
Raczkowanie
 
Avatar Trzy_metry_nad_niebem
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 136
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja wczoraj jednak odpuściłam, ale jestem przed okresem i miałam atak zachcianek, bardzo kalorycznych zachcianek Dzisiaj jednak poćwiczę, ale chyba nie Ewkę, nie chcę się znudzić szybko
Miłej leniwej, albo i też nie leniwej niedzieli )
__________________
WymieńCiuszek


Skalpel 3/30 + Turbo 3/30





Trzy_metry_nad_niebem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:39   #1964
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Zrobiłam Skalpel z obciążeniem a potem Mel B: abs, brzuch i rozciąganie. Już bez obciążenia bo bym nie dała rady.
Miłej niedzieli
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:54   #1965
farbowana26
Raczkowanie
 
Avatar farbowana26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Przemysl
Wiadomości: 325
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

a ja spanko do południa<dzieci nie ma ,u tesciowej>gdyz we wtorek wracam do pracy i hejka,pózniej cwiczyłam z Tomkiem<wczoraj sobie odpusciłam bo uda i dupa zakwasy mega!!!!!ale cwiczyłam z mezem<bo tez chata była wolna>nastepnie jogurt z błonnikiem,jajecznica z 3 plastrami wedliny<na wodzie>i popiłam maslanką.Teraz ide pod prysznic i wyszoruje sie nowym kosmetykiem wszechczasow<wczoraj kupiłam zel pod prysznic peelingujący Perfecta kawowopomaranczowy>pachni e jak najlepszy deser w raju,jak najbardziej kaloryczny.To mi wystarczy zamiast tabliczki czekolady<mam 3 czekolady juz ponad miesiac>
farbowana26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 13:20   #1966
Trzy_metry_nad_niebem
Raczkowanie
 
Avatar Trzy_metry_nad_niebem
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 136
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Zrobiłam Skalpel z obciążeniem a potem Mel B: abs, brzuch i rozciąganie. Już bez obciążenia bo bym nie dała rady.
Miłej niedzieli

super

Zaczęłam pić wodę z cytryną na czczo, podobno przynosi świetne efekty i fajnie oczyszcza
__________________
WymieńCiuszek


Skalpel 3/30 + Turbo 3/30





Trzy_metry_nad_niebem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 15:24   #1967
mniejwiecej
Raczkowanie
 
Avatar mniejwiecej
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 178
GG do mniejwiecej
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Trzy_metry_nad_niebem Pokaż wiadomość
super

Zaczęłam pić wodę z cytryną na czczo, podobno przynosi świetne efekty i fajnie oczyszcza

Tak to prawda moja babcia tak robi hah
mniejwiecej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:45   #1968
Trzy_metry_nad_niebem
Raczkowanie
 
Avatar Trzy_metry_nad_niebem
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 136
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

I chyba pobudza rano do życia


Dziewczyny, czy któraś z Was posiada SKALPEL2 i mogłaby mi wysłać ? Mam wszystkie płyty poza tą, i ze wszystkich przypasował mi tylko skalpel i turbo, chciałabym zobaczyć jeszcze 2 czesc Mogę komuś wyslać w zamian ktorys z treningow
__________________
WymieńCiuszek


Skalpel 3/30 + Turbo 3/30





Trzy_metry_nad_niebem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 07:47   #1969
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja też szukałam, ale nic z tego.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 09:14   #1970
mrowka2810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 300
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Trzy_metry_nad_niebem Pokaż wiadomość
I chyba pobudza rano do życia


Dziewczyny, czy któraś z Was posiada SKALPEL2 i mogłaby mi wysłać ? Mam wszystkie płyty poza tą, i ze wszystkich przypasował mi tylko skalpel i turbo, chciałabym zobaczyć jeszcze 2 czesc Mogę komuś wyslać w zamian ktorys z treningow
jak coś to ja mam
mrowka2810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 13:26   #1971
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Czy bolą Was plecy, kark i ramiona przy ćwiczeniach skalpela? Może sie za bardzo napinam?
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 13:48   #1972
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Na poczatku bolaly mnie troche barki.
Dlugo cwiczysz?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 14:02   #1973
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja zaczęłam w czwartek dopiero
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 14:25   #1974
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Dorcia030 Pokaż wiadomość
Czy bolą Was plecy, kark i ramiona przy ćwiczeniach skalpela? Może sie za bardzo napinam?
Ja nie zauwazyłam.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 14:32   #1975
Trzy_metry_nad_niebem
Raczkowanie
 
Avatar Trzy_metry_nad_niebem
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 136
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

mnie trochę boli kark przy ćwiczeniach na brzuch :/
__________________
WymieńCiuszek


Skalpel 3/30 + Turbo 3/30





Trzy_metry_nad_niebem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 16:02   #1976
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Dorcia030 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam w czwartek dopiero
To poczekaj troche, organizm musi sie przyzwyczaic. A chodzi Ci o zakwasy czy bol w trakcie treningu?

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzy_metry_nad_niebem Pokaż wiadomość
mnie trochę boli kark przy ćwiczeniach na brzuch :/
Ja nie daje rady utrzymac glowy do tej pory, po 2 m-cach :/ Ale moze to przez to, ze mialam problem z kregoslupem,. sama nie wiem.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-07-15 o 16:04
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 18:03   #1977
Crushmount
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 18
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja nie daję rady utrzymać głowy do tej pory, po 2 m-cach :/ Ale może to przez to, że miałam problem z kręgosłupem, sama nie wiem.
Mnie się od razu udało utrzymać głowę w górze przez cały czas, chociaż wydawało mi się, że zaraz odpadnie "Pamiętaj, że twoje ciało może więcej, niż twój umysł" Wytrzymałam chyba tylko siłą woli.
Crushmount jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 18:43   #1978
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Crushmount Pokaż wiadomość
Mnie się od razu udało utrzymać głowę w górze przez cały czas, chociaż wydawało mi się, że zaraz odpadnie "Pamiętaj, że twoje ciało może więcej, niż twój umysł" Wytrzymałam chyba tylko siłą woli.
Taaa, tyle tylko, ze mi miesiac temu wysunal sie kręg w odcinku szyjnym. I od tamtej pory jak tylko mnie cos zaboli w karku to juz sie boje, ze znow mnie poskreca i nie bede mogla sie ruszyc. I dlatego opuszczam glowe jak tylko zaczyna bolec.
Brzuch daje rade, ale szyja nie
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 19:45   #1979
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziewczęta a może ciągniecie niepotrzebnie głowę mięśniami karku, stąd ból i napięcie? Spróbujcie choć część pracy przerzucić na mięśnie brzucha, nie ciągnijcie głowy, powinno mniej boleć.

Dziś pięć części Szok Treningu, Mel B: pośladki, brzuch, rozciąganie.
Miłego wieczoru
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:38   #1980
Trzy_metry_nad_niebem
Raczkowanie
 
Avatar Trzy_metry_nad_niebem
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 136
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

A ja mam dzisiaj taaaakieeego lenia
Cały dzień leżę w łóżku i oglądam filmy
No, ale muszę się zebrać i chociaż skalpel zrobić, bo wiem, że jak powiem sobie "jutro", to zrobi się z tego cały tydzień opieprzania się
__________________
WymieńCiuszek


Skalpel 3/30 + Turbo 3/30





Trzy_metry_nad_niebem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.