Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-07, 08:43   #1981
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziękuję za wszystkie gratulacje

kupilam na razie polecany puder LM i dorzuce utrwalacz i bedzie dobrze


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
na pewno inny i co naważniejsze - w ogóle nie używam podkładów. Ale żeby tak z gołą gębą, ogóle nieopudrowaną chodzić, to sobie nie wyobrażam
chyba muszę wypróbować i tyle... bardzo pasuje mi Chanel les Beiges i mam zapas całoroczny dzięki %%% grudniowwym w Sephorze ale czasem jakaś odmiana jest potrzebna

polecam ślub mieliśmy normalny (konkordatowy) i wszystko jak trzeba, z białą kiecką (z Zary na czele, ale jednak wszystko trochę inaczej, bez tego ślubnego napięcia... trochę to było okupione lekkim zawałem ze strony teściów (mało nie zeszli mi tam jak zobaczyli mojego chłopa w sztruksowych spodniach a i najlepsza akcja, jak po wyjściu z kościoła zadzwoniliśmy po taxi biedny taksówwkarz, pewnie do dziś wspomina... nie wiedział ile ma za kurs policzyć
my robimy obiad tylko dla rodziny, znajomych bierzemy tydzien pozniej na steki

hehe, my też niby "normalny" ślub, ale na wariata lekko, moja kiecka jest z zalando tez wlasnie chcemy bez napiecia, wyslalam wczoraj zaproszenia do druku [miesiac sie glowilam jak BEZ WIERSZYKA napisac, ze zamiast kwiatow prosimy o wino, w koncu zrobilam to obrazkowo zamiast tortu chcemy górę muffinkową i takie inne nietypowe dla wszystkich babć rozwiązania plus mamy obrączki nie do pary, bo TŻ miał wizję na szeroką tytanową, mi się marzyła ultra cienka z białego złota i nie było sposobu na znalezienie złotego środka zadowalającego obie strony, więc każdy kupił taką jaką chce, razem wyglądają cudownie https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...24&oe=58C00298 od razu widać, że para ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 10:35   #1982
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
plus mamy obrączki nie do pary, bo TŻ miał wizję na szeroką tytanową, mi się marzyła ultra cienka z białego złota i nie było sposobu na znalezienie złotego środka zadowalającego obie strony, więc każdy kupił taką jaką chce, razem wyglądają cudownie https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...24&oe=58C00298 od razu widać, że para ]
Ja też mam nie do pary. Twoja jest śliczna. Robiona na zamówienie?
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 11:24   #1983
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie gratulacje

kupilam na razie polecany puder LM i dorzuce utrwalacz i bedzie dobrze




my robimy obiad tylko dla rodziny, znajomych bierzemy tydzien pozniej na steki

hehe, my też niby "normalny" ślub, ale na wariata lekko, moja kiecka jest z zalando tez wlasnie chcemy bez napiecia, wyslalam wczoraj zaproszenia do druku [miesiac sie glowilam jak BEZ WIERSZYKA napisac, ze zamiast kwiatow prosimy o wino, w koncu zrobilam to obrazkowo zamiast tortu chcemy górę muffinkową i takie inne nietypowe dla wszystkich babć rozwiązania plus mamy obrączki nie do pary, bo TŻ miał wizję na szeroką tytanową, mi się marzyła ultra cienka z białego złota i nie było sposobu na znalezienie złotego środka zadowalającego obie strony, więc każdy kupił taką jaką chce, razem wyglądają cudownie https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...24&oe=58C00298 od razu widać, że para ]
Dobry pomysł z obrączkami My kupiliśmy jednakowe i moja okazała sie za gruba. Teraz zamiast niej noszę taki pierścionek
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 11:31   #1984
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny, dzięki za polecenie pudru LM. Jest niesamowity. W promocji był też mój ulubiony tusz do rzęs, więc przy okazji kupiłam
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 12:20   #1985
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja też mam nie do pary. Twoja jest śliczna. Robiona na zamówienie?
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dobry pomysł z obrączkami My kupiliśmy jednakowe i moja okazała sie za gruba. Teraz zamiast niej noszę taki pierścionek
moja to też pierścionek stąd - strasznie przemawia do mnie ich styl - minimalistyczny, prosty, pasujący tak normalnie - taki mój
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 12:55   #1986
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
moja to też pierścionek stąd - strasznie przemawia do mnie ich styl - minimalistyczny, prosty, pasujący tak normalnie - taki mój
Bardzo ładny
Maja jakiś sklep w Europie czy zamawiałaś?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 12:58   #1987
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Bardzo ładny
Maja jakiś sklep w Europie czy zamawiałaś?
nie mają niestety, zamawiałam przez tą stronę ich [wysyłka kurierem za free, niestety oczywiście cło ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 13:04   #1988
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
super jest ta baza - wzięłam wczoraj próbkę... nawet skład ma nienajgorszy; nałożóna na lekkie serum fajnie się prezentuje na buzi; tylko jedną małą wadę ma - brak filtra
obawiam się, że na treściwym kremie z fitrem będzie się mazać (jak wszystko inne
Zawsze jest coś za coś

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za polecenie pudru LM. Jest niesamowity.
też jestem nim zachwycona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 19:30   #1989
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
moja to też pierścionek stąd - strasznie przemawia do mnie ich styl - minimalistyczny, prosty, pasujący tak normalnie - taki mój

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dobry pomysł z obrączkami My kupiliśmy jednakowe i moja okazała sie za gruba. Teraz zamiast niej noszę taki pierścionek
Też fajna, podoba mi się moda na cienkie obrączki, wygląda to nowocześnie i z klasą.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 09:57   #1990
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

ilios - piękny pierścionek, i bardzo fajną formułę ślubu sobie wymyśliliście

Poradźcie w sprawie podkładu! Jestem aktualnie bardzo blada, jak bone 1W1 z Double Wear, który dzisiaj mi się znienacka skończył, który mam na twarzy i właśnie czuję jak się ściąga.
Potrzebuję nowego podkładu ale zdecydowanie lżejszego, do cery mieszanej i koniecznie w podobnym odcieniu.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 10:16   #1991
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość

Poradźcie w sprawie podkładu! Jestem aktualnie bardzo blada, jak bone 1W1 z Double Wear, który dzisiaj mi się znienacka skończył, który mam na twarzy i właśnie czuję jak się ściąga.
Potrzebuję nowego podkładu ale zdecydowanie lżejszego, do cery mieszanej i koniecznie w podobnym odcieniu.
Bardzo blada? To co ja mam powiedziec? Wlasnie pozbyłam sie 1N1 bo był za ciemny na mnie
Spróbuj EL DW Nude 1W1- jak dla mnie podkłąd super, lzejszy od DW ale trwałościowo na mieszanej cerze bez zarzutu. No przynajmniej na moim ryjku.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 10:27   #1992
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardzo blada? To co ja mam powiedziec? Wlasnie pozbyłam sie 1N1 bo był za ciemny na mnie
Spróbuj EL DW Nude 1W1- jak dla mnie podkłąd super, lzejszy od DW ale trwałościowo na mieszanej cerze bez zarzutu. No przynajmniej na moim ryjku.
I to jest pomysł! Właśnie kombinuję jakby się tu wymknąć z roboty do S. muszę go szybko obczaić.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 10:47   #1993
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
I to jest pomysł! Właśnie kombinuję jakby się tu wymknąć z roboty do S. muszę go szybko obczaić.

A jakby co to wypróbuj też Shiseido Synchro
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 13:26   #1994
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Zaciekawił mnie nowy podkład Clarins: https://www.douglas.pl/douglas/Makij...uctEntryPoint=
ciekawe jak wygląda na skórze?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:06   #1995
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

A jakby co to wypróbuj też Shiseido Synchro
Kupiłam Nude jutro próby założyłam, że jak kolor dobry to i tak zużyję, wzięłam próbkę Studio Skin Smashboxa, nie mieli stoiska Shiseido

Trochę postałam nad Narsem ale pani karpie usta nie chciała mi zrobić dwóch próbek

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zaciekawił mnie nowy podkład Clarins: https://www.douglas.pl/douglas/Makij...uctEntryPoint=
ciekawe jak wygląda na skórze?
z opisu dla mnie ale ciekawe jako kolory - mają tylko trzy odcienie??
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:11   #1996
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Kupiłam Nude jutro próby założyłam, że jak kolor dobry to i tak zużyję, wzięłam próbkę Studio Skin Smashboxa, nie mieli stoiska Shiseido

Trochę postałam nad Narsem ale pani karpie usta nie chciała mi zrobić dwóch próbek

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------



z opisu dla mnie ale ciekawe jako kolory - mają tylko trzy odcienie??
Daj znac, jak Ci sie spisuje. Mnie wkurza ze ma tylko 14 ml No i ta gąbeczka nie nakładam, bo idzie sie pochlastać - za długo to trwa, biorę pędzelek

A Shiseido poleciłabym Ci w ciemno kolor Neutral 2 lub Golden 2, ale na stronie 3 kolory na krzyż a jest ich duzo wiecej, dziwne ze nie maja ich nawet w spisie, bo w sklepach sa. Ja sama musze wziac probke Neutral 1 , bo Golden 2 i Neutral 2 za ciemne na mnie były. A fajnie poza tym wyglądałam buzi.

Mówisz o Sheer Glow? U mnie sie wyswiecal szybko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-03-09 o 14:12
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:47   #1997
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Jeżeli dzisiaj wysłali mi zamówienie w D. to kiedy doliczą mi punkty na kartę lojalnościową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:59   #1998
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Na stronie sephory pojawił się już ten nowy korektor z nars, o którym tu pisałysmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:09   #1999
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Na stronie sephory pojawił się już ten nowy korektor z nars, o którym tu pisałysmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wiadomość. Jadę jutro pomacać.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 09:44   #2000
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Daj znac, jak Ci sie spisuje. Mnie wkurza ze ma tylko 14 ml No i ta gąbeczka nie nakładam, bo idzie sie pochlastać - za długo to trwa, biorę pędzelek

A Shiseido poleciłabym Ci w ciemno kolor Neutral 2 lub Golden 2, ale na stronie 3 kolory na krzyż a jest ich duzo wiecej, dziwne ze nie maja ich nawet w spisie, bo w sklepach sa. Ja sama musze wziac probke Neutral 1 , bo Golden 2 i Neutral 2 za ciemne na mnie były. A fajnie poza tym wyglądałam buzi.

Mówisz o Sheer Glow? U mnie sie wyswiecal szybko
Mam dzisiaj Nude DW na ryjku i powiem, że na razie superaśno, kolor idealny, po prostu przedłużenie odcienia szyi , aplikacja za pomocą BB super bo ani zbyt wodnisty jak klasyczny ani zbyt kremowy i szybko stapia się ze skórą i nie byłam pewna gdzie już nałożyłam i w sumie napaćkałam dwie warstwy. Krycie super, ja mam co kryć ale tam ląduje korektor DW i nic nie widać. Co do trwałości to się dzisiaj zobaczy. I najważniejsze, że nie czuję ściągania jak po klasyku.

Poszłam wczoraj do drugiej Sephory, właściwie to chciałam paletkę Golden Hours Smashboxa bo tę z pastelami uwielbiam, cudownie uzupełnia paletkę z matami ( ale nie mieli, chyba te małe paletki się nieźle im sprzedają), mieli stand Shiseido ale bida, z Goldenów tylko odcień 4 ale pomazany na łapce wygląda obiecująco, ale nie brałam próbki bo i po co, zależy mi na idealnie dobranym kolorze.

Mam za to HD MUFE - jedyny z jasnych z żóltymi tonami jakie znalazłam w całym sklepie ( było by więcej gdyby mieli testery :/)
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:54   #2001
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziękuję za polecenie pudru LM jest super! Kupiłam też mamie będzie miała dodatek do prezentu na dzień matki
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 13:05   #2002
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj Nude DW na ryjku i powiem, że na razie superaśno, kolor idealny, po prostu przedłużenie odcienia szyi , aplikacja za pomocą BB super bo ani zbyt wodnisty jak klasyczny ani zbyt kremowy i szybko stapia się ze skórą i nie byłam pewna gdzie już nałożyłam i w sumie napaćkałam dwie warstwy. Krycie super, ja mam co kryć ale tam ląduje korektor DW i nic nie widać. Co do trwałości to się dzisiaj zobaczy. I najważniejsze, że nie czuję ściągania jak po klasyku.

Poszłam wczoraj do drugiej Sephory, właściwie to chciałam paletkę Golden Hours Smashboxa bo tę z pastelami uwielbiam, cudownie uzupełnia paletkę z matami ( ale nie mieli, chyba te małe paletki się nieźle im sprzedają), mieli stand Shiseido ale bida, z Goldenów tylko odcień 4 ale pomazany na łapce wygląda obiecująco, ale nie brałam próbki bo i po co, zależy mi na idealnie dobranym kolorze.

Mam za to HD MUFE - jedyny z jasnych z żóltymi tonami jakie znalazłam w całym sklepie ( było by więcej gdyby mieli testery :/)
Mam nadzieję, ze po dłuższym noszeniu też sie u Ciebie sprawdzi, tak jak u mnie. On nie jest tak ciezki, jak jego klasyczny brat i dobrze.

Chciałam dzisiaj wziac próbkę Neutral 1 to pusty tester był

Mufe na mnie fatalnie wygladają ciasto + bombka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 14:22   #2003
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenie pudru LM jest super! Kupiłam też mamie będzie miała dodatek do prezentu na dzień matki
ja też jestem zachwycona po tygodniu testów

najlepsze, że jak po kilku godzinach od pomalowania się dokładam kolejną warstwę to nadal super wygląda
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 21:00   #2004
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze po dłuższym noszeniu też sie u Ciebie sprawdzi, tak jak u mnie. On nie jest tak ciezki, jak jego klasyczny brat i dobrze.

Chciałam dzisiaj wziac próbkę Neutral 1 to pusty tester był

Mufe na mnie fatalnie wygladają ciasto + bombka
potwierdzam MUFE ciastko i bombka

DW nude ładnie się trzymał do 15:30 kiedy to został zmyty u kosmetyczki, w ciągu dnia nos był do odsączenia sebum i małej poprawki, poza tym reszta bardzo dobrze <3


Poszłam do trzeciej z kolei S. też nie mieli testerów Shiseido
nie mieli też mojej paletki Smashboxa Golden Hour - na stronie też jej nie ma

Laura M translucent super, uwielbiam, używam już prawie rok i cały czas trwa wielka miłośc między nami
__________________
Potwor z Bagien

Edytowane przez fi
Czas edycji: 2017-03-10 o 21:02
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 21:06   #2005
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
potwierdzam MUFE ciastko i bombka

DW nude ładnie się trzymał do 15:30 kiedy to został zmyty u kosmetyczki, w ciągu dnia nos był do odsączenia sebum i małej poprawki, poza tym reszta bardzo dobrze <3


Poszłam do trzeciej z kolei S. też nie mieli testerów Shiseido
nie mieli też mojej paletki Smashboxa Golden Hour - na stronie też jej nie ma

Laura M translucent super, uwielbiam, używam już prawie rok i cały czas trwa wielka miłośc między nami
A tyle słyszałam juz zachwytów nad mufe, a u mnie ani razu sie nie sprawdził. Coz, widać mam cerę nie do niego

Dobrze rokuje

No jakas bieda z testerami, albo puste albo brak, a jak sa to ciemne same. Najwyżej kupie w ciemno ten Neutral 1. Za ciemny na pewno nie bedzie.

Tez jestem poki co zachwycona pudrem LM oby tak było cały czas, bo dopiero od paru dni uzywam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 07:40   #2006
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

hehe, a ja bardzo lubię podkład MUFE z kolei żaden Mac ani FIX ani oba ProLongwear mi nie leżą... widać dla każdego coś innego

mam ochotę na korektor nowy Narsa, ale chyba dla rozsądku muszę wystawić na wymiankowym korektor Tarte w kolorze Fair Beige, bo dla mnie za jasny to będę rozgrzeszona
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 09:07   #2007
KaktusKamila
Zakorzenienie
 
Avatar KaktusKamila
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 4 364
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Hej Witam się nieśmiało u mnie ten podkład MUFE niestety zbyt mało kryje a sporo mam do ukrycia. Trwałość tez nie powala na kolana. Nie wiem skąd taki boom na niego, ale moim zdaniem nie jest wart swojej ceny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
INSTA

WYMIANKA


Zapuszczam włosy na peruke
KaktusKamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 09:44   #2008
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
hehe, a ja bardzo lubię podkład MUFE z kolei żaden Mac ani FIX ani oba ProLongwear mi nie leżą... widać dla każdego coś innego

mam ochotę na korektor nowy Narsa, ale chyba dla rozsądku muszę wystawić na wymiankowym korektor Tarte w kolorze Fair Beige, bo dla mnie za jasny to będę rozgrzeszona
Ano własnie jak zwykle - co cera to...

A wiesz, ze jakoś mnie nie ciagnie do tego nowego korektora?
Ten w tincie mi absolutnie słuzy i jakos nie wierze, ze nowy bedzie lepszy

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez KaktusKamila Pokaż wiadomość
Hej Witam się nieśmiało u mnie ten podkład MUFE niestety zbyt mało kryje a sporo mam do ukrycia. Trwałość tez nie powala na kolana. Nie wiem skąd taki boom na niego, ale moim zdaniem nie jest wart swojej ceny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaktusik, no to własnie tak jest, nam nie słuzy, Kolezance wyzej słuzy, jeszcze komus też - trzeba na sobie sprawdzać i tyle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 10:19   #2009
KaktusKamila
Zakorzenienie
 
Avatar KaktusKamila
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 4 364
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ano własnie jak zwykle - co cera to...



A wiesz, ze jakoś mnie nie ciagnie do tego nowego korektora?

Ten w tincie mi absolutnie słuzy i jakos nie wierze, ze nowy bedzie lepszy

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------



Kaktusik, no to własnie tak jest, nam nie słuzy, Kolezance wyzej słuzy, jeszcze komus też - trzeba na sobie sprawdzać i tyle

Zgadzam sie z Tobą ale np korektor full cover bardzo lubię i ten pod oczy od nich tez bardzo fajny mi sie wydawał jak testowałam kiedyś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
INSTA

WYMIANKA


Zapuszczam włosy na peruke
KaktusKamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 10:21   #2010
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez KaktusKamila Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Tobą ale np korektor full cover bardzo lubię i ten pod oczy od nich tez bardzo fajny mi sie wydawał jak testowałam kiedyś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie full cover wysuszyl, za mocny byl a korektor znowu za mało krył.
Ale full cover kosa jeśli o krycie chodzi, naprawdę nawet tatuaż by ukrył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.