Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 11:20   #2521
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez eska_ Pokaż wiadomość
gosi 5 a na której sali było to wesele ? na tej nowej czy starej, bo nowa jest do 100 gości a ta stara jest większa i tam organizują wesela od 120 osób
ponoć na tej większej, wszyscy tak mówili ze to ta wieksza, wiec nie wiem jaka jest ta druga, ale chyba bardzo mała - żeby było jasniej jedna sala jest na prawo od recepcji, a druga w lewo i długim korytarzem do sali - właśnie tam byłam- sala z dużymi oknami i balkonem, a na sali jeszcze jest po schodkach taka antresola/balkon na pare osób.
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:24   #2522
Aga_Kom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 15
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Sylwia malowala moja siostre kiedys-bardzo ladnie i podobno makijaz byl trwaly.
co do Ameliowki- widocznie kazdy ma inne wymagania, moze tak mi sie wydaje, ze 120 osob bedzie ok, bo u nas bylo duzo dzieci.
Aga_Kom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:25   #2523
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
Konieczność potwierdzania widza tylko CI, którzy nie dawno mieli bądź za chwilę bedą mieli własne wesele - sami wiedza jak to jest ważne.
Ja na innym forum spotkalam sie ostatnio z opinia, ze cala magia z najwazniejszego dnia w zyciu, jakim jest slub, jest zabierana, bo mysli sie tylko o kasie a potwierdzanie przybycia na wesele jest tego dowodem. Myslalam, ze padne, jak to przeczytalam. No sorry, ale wesele to spory wydatek. Nie chodzi o to, zeby sie zwrocilo, ale zeby ktos z tego skorzystal. A pomijajac kase, to chyba w ogole dobre wychowanie wymaga tego, ze skoro ktos nas zaprasza np. na urodziny, to deklarujemy czy przyjdziemy czy nie. Wesele to troszke wiekszy wydatek dla zapraszajacego niz urodziny.
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:27   #2524
eska_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
ponoć na tej większej, wszyscy tak mówili ze to ta wieksza, wiec nie wiem jaka jest ta druga, ale chyba bardzo mała - żeby było jasniej jedna sala jest na prawo od recepcji, a druga w lewo i długim korytarzem do sali - właśnie tam byłam- sala z dużymi oknami i balkonem, a na sali jeszcze jest po schodkach taka antresola/balkon na pare osób.
o nie, to byłaś w tej większej, kurcze to teraz się zastanawiam co zrobić. Byłam już przekonana do tej sali, a gości będzie 120-140 i teraz nie wiem czy się pomieszczą. Może ustalimy, że goście tańczą na zmianę, żeby nie było zbyt tłocznie
eska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:37   #2525
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Ja na innym forum spotkalam sie ostatnio z opinia, ze cala magia z najwazniejszego dnia w zyciu, jakim jest slub, jest zabierana, bo mysli sie tylko o kasie a potwierdzanie przybycia na wesele jest tego dowodem. Myslalam, ze padne, jak to przeczytalam. No sorry, ale wesele to spory wydatek. Nie chodzi o to, zeby sie zwrocilo, ale zeby ktos z tego skorzystal. A pomijajac kase, to chyba w ogole dobre wychowanie wymaga tego, ze skoro ktos nas zaprasza np. na urodziny, to deklarujemy czy przyjdziemy czy nie. Wesele to troszke wiekszy wydatek dla zapraszajacego niz urodziny.
No i jest w tym troche racji - organizowanie wesela odbiera troche magii samego ślubu, choć samo wesele powinno być tylko miłym dodatkiem do ceremonii slubu, a nie odwrtonie ślub dodoatkiem do wesela - a tak sie niestety często zdarza, dlatego warto sie mocno zastanowić po co nam to weselicho, czy cichy ślub w gronie naprawe życzliwych nam osób nie jest lepszy niż pompa weselna? Ja troche żałuje ze sie nie uparłam przy nierobieniu wesela, ale to takie tam moje...
Co do dobrego wychowania nie w tych czasach, nie w tym społeczeństwie....oczywis cie są wyjątki....ale wiadomo co każdy wyjatek ....

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez eska_ Pokaż wiadomość
o nie, to byłaś w tej większej, kurcze to teraz się zastanawiam co zrobić. Byłam już przekonana do tej sali, a gości będzie 120-140 i teraz nie wiem czy się pomieszczą. Może ustalimy, że goście tańczą na zmianę, żeby nie było zbyt tłocznie
Propnuje udac sie na tę sale tuż przed jakimś weselem, jak stoły będą już ustawione - wtedy zobaczysz jak blisko sa krzesła jedno drugiego, ile miejsca zajmują stoły, dokąd siegaja przy konkretnej liczbie osób - tak Ci będzie łatwiej ocenić, czy spełnia to twoje standardy czy nie - bo kazdy widzi to troche inaczje, dla mnie było ciut cioasno, dla kogoś moze w sam raz, a pusta sala kazda sie wydaje duża.
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:47   #2526
nos_ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

moj jubiler powiedział mi ostatnio, że złoto podrozało, ale niektórzy i tak przesadzają z jego sprzedażą... ja płacę 80zł za gram, zamawialam w połowie czerwca, a ile kosztuje teraz nie mam pojęcia, któraś z Pm pisała kiedyś, że płaciła ok. 59 zł za gram w maju, jakoś tak, miesiąca nie jestem pewna... w sumie też zależy na co stawiasz cena, jakość, ilość... nie wszyscy oferują te trzy rzeczy naraz....
nos_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:49   #2527
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
No i jest w tym troche racji - organizowanie wesela odbiera troche magii samego ślubu, choć samo wesele powinno być tylko miłym dodatkiem do ceremonii slubu, a nie odwrtonie ślub dodoatkiem do wesela - a tak sie niestety często zdarza, dlatego warto sie mocno zastanowić po co nam to weselicho, czy cichy ślub w gronie naprawe życzliwych nam osób nie jest lepszy niż pompa weselna? Ja troche żałuje ze sie nie uparłam przy nierobieniu wesela, ale to takie tam moje...
Co do dobrego wychowania nie w tych czasach, nie w tym społeczeństwie....oczywis cie są wyjątki....ale wiadomo co każdy wyjatek ....
Dla nas własnie sama organizacja ma wiele magii. Ale to może dlatego, że wszystko robimy z wielkim spokojem, uważnie i ostrożnie wszystko wybierając. Tak żeby później nie było rozczarowania.
Wesele robimy dla około 50 osób, sami najbliżsi. Żadnych ciotek czy kuzynostwa, z którymi nie widzielismy się całe lata. Dla nas nie mo to sensu. Chcemy ten dzień spędzić w gronie osób nam życzliwych i starannie dobieramy gości.


Ostatnio znaleźliśmy obrączki, takie jak nam się podobają. Ja chciałam żółte półokrągłe, narzeczony białe proste. Wybraliśmy półokrągłe z białego i żółtego złota i oboje jesteśmy zadowoleni. Niedługo idziemy zamawiać.
Domawiamy szczegóły z restauracją w hotelu Łysogóry i jak już wszystko z nimi dopniemy, to pójdziemy rozmawiać do Quantum, bo tam chcemy zrobić część taneczną imprezy.



Gdyby ktoś potrzebował namiaru na kwartet smyczkowy, to mam. Mogę podać via priv.
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 11:50   #2528
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez nos_ek Pokaż wiadomość
moj jubiler powiedział mi ostatnio, że złoto podrozało, ale niektórzy i tak przesadzają z jego sprzedażą... ja płacę 80zł za gram, zamawialam w połowie czerwca, a ile kosztuje teraz nie mam pojęcia, któraś z Pm pisała kiedyś, że płaciła ok. 59 zł za gram w maju, jakoś tak, miesiąca nie jestem pewna... w sumie też zależy na co stawiasz cena, jakość, ilość... nie wszyscy oferują te trzy rzeczy naraz....
Czy pisałaś gdzie zamawiałaś obrączki? Być może nie doczytałam, chętnie wezme namiar
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:54   #2529
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

_agata bardzo ładne, gustowne obrączki i fajnie że połączyliście w nich wasze wymagania w jedną całość
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:03   #2530
DziewczynaRatownika8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

A ja zmienie temat Któraś z Was kupowała suknie w salonie w JĘDRZEJOWIE na ul. Kościelnej? ( na I piętrze) Mam pierwszą przymiarkę za tydzień i ciekawa jestem opinii!!! Przeczytałam jedną dość niepochlebną z części 2 wątku i sie zmartwiłam... Któraś z Was ma suknie z tamtąd albo jest w trakcie szycia? Czekam
DziewczynaRatownika8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:12   #2531
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez monajkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie wy zamawiałyście obrączki bo jestem ciekawe jakie ceny gdzie są?
my zamawialiśmy w Warszawie w Aren Art, bo musieliśmy mieć je na "teraz", zapłaciliśmy ok 1100 zł za obie klasyczne z białego złota, moja z diamencikiem (za 120zł). moja węższa 3mm a TŻ 5mm (strzelam. niestety nie powiem Ci ile ważyły (moja jest rozmiar 10, TŻ chyba 16). jak patrzyliśmy w aparcie i yes to ceny były podobne tylko diament droższy tak ze 200zł, no i trzeba było czekać jakieś 4 tyg.
flawless jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 12:12   #2532
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez monnagiovanna Pokaż wiadomość
miuzziker - zajrzyj do pierwszego posta

A z tą poradnią to jakaś dziwna sprawa - tel stacjonarny nie odpowiada, na komórkę zadzwoniłam, to odebrał jakiś dziadek mówiąc że taka pani tu nie mieszka... Powiedzcie, czy jak się nie umówię telefonicznie, to mogę bez problemu przyjść na to spotkanie w piątek??
dzwoniłam pod ten numer w zeszłym tygodniu i rozmawiałam z Panią Marią, nie deklarowałam, że napewno przyjdziemy tylko zbierałam informację więc myśle, że można przyjść bez umówienia się.
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:13   #2533
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Dla nas własnie sama organizacja ma wiele magii. Ale to może dlatego, że wszystko robimy z wielkim spokojem, uważnie i ostrożnie wszystko wybierając. Tak żeby później nie było rozczarowania.
Wesele robimy dla około 50 osób, sami najbliżsi. Żadnych ciotek czy kuzynostwa, z którymi nie widzielismy się całe lata. Dla nas nie mo to sensu. Chcemy ten dzień spędzić w gronie osób nam życzliwych i starannie dobieramy gości.


Ostatnio znaleźliśmy obrączki, takie jak nam się podobają. Ja chciałam żółte półokrągłe, narzeczony białe proste. Wybraliśmy półokrągłe z białego i żółtego złota i oboje jesteśmy zadowoleni. Niedługo idziemy zamawiać.
Domawiamy szczegóły z restauracją w hotelu Łysogóry i jak już wszystko z nimi dopniemy, to pójdziemy rozmawiać do Quantum, bo tam chcemy zrobić część taneczną imprezy.
.
Grunt to udany kompromis tak trzymać, a obrączki ładne.
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:19   #2534
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez DziewczynaRatownika8 Pokaż wiadomość
A ja zmienie temat Któraś z Was kupowała suknie w salonie w JĘDRZEJOWIE na ul. Kościelnej? ( na I piętrze) Mam pierwszą przymiarkę za tydzień i ciekawa jestem opinii!!! Przeczytałam jedną dość niepochlebną z części 2 wątku i sie zmartwiłam... Któraś z Was ma suknie z tamtąd albo jest w trakcie szycia? Czekam
Nie przejmuj się opiniami. Jak już zamówiłaś swoja wymarzoną sukienkę to bądź szczęśliwa i nie zamartwiaj się na zapas.
Zawsze któryś salon ma jakieś potknięcia

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez gosi5 Pokaż wiadomość
Grunt to udany kompromis tak trzymać, a obrączki ładne.
Dziękuję
I tak w atmosferze wzajemnego szczęścia przebiegaja nasze przygtowana do ślubu. A ten już za 3 miesiące.
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:23   #2535
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Kubusewa imponująca relacja! Pięknie wyglądałaś!
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy szczęścia
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:25   #2536
DziewczynaRatownika8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

SALON SUKIeN JĘDRZEJÓW ul.KOŚCIELNA
[QUOTE=_agata;20669743]Nie przejmuj się opiniami. Jak już zamówiłaś swoja wymarzoną sukienkę to bądź szczęśliwa i nie zamartwiaj się na zapas.
Zawsze któryś salon ma jakieś potknięcia

MAsz racje a mimo to ciekawa jestem co inne klientki o nim sądzą. I nie mogę sie DOCZEKAC przymiarki !
DziewczynaRatownika8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 13:00   #2537
justynao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 125
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczynki a ja z innej beczki pytanie
my po slubie bedziemy mieszkac z moimi rodzicami i chcemy sobie zaczac juz remont od dostawienia ganku i zrobienia osobnego wejscia. czy ktoras z was moze miala do czynienia z taka sytuacja??? slyszalam zejakies pozwolenia trzeba miec na dobudowe gannku , itp.
__________________
„...Nic się nie dzieje przedwcześnie, i nic się nie dzieje za późno, i wszystko się dzieje w swoim czasie wszystko... Wszystkie uczucia, spotkania, odejścia, powroty, czyny i zamiary. Zawsze właściwą godzinę biją zegary.”
________07.08.2010_______
justynao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 13:09   #2538
nos_ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

teoretycznie na wszystko musisz mieć zgodę, jeśli nie ma tego w projekcie domu, natomiast w praktyce.... zależy jaki ma być duży i zabudowany ten ganek, ale lepiej dowiedz się o szczegóły w gminie czy urzędzie, żebyś kiedyś nie miała większych problemów... bo mój wujek przez coś takiego, przy budowie nowego domu miał troche problemów z jego późniejszym zdaniem i trzebabylo przerabiać projekt...
nos_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 13:34   #2539
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hmm jesli chodzi o Ameliówkę to tam spokojnie wchodzi 130 osób. Od tego roku jest zastrzeżenie w umowie, że poniżej 120 osób nawet nie organizują tam przyjęć. W maju mieli tam mojego Tż-a siostry znajomi wesele było 130 osób i było ok A jeśli chodzi o krzesła-tak jest jedno przy drugim-ale one są b. szerokie. Siedziska sa szerokie a oparcia węższe-także przy stole jest sporo miejsca-sprawdzałam My się spodziewamy ok. 120 osób
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 13:51   #2540
eska_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Hmm jesli chodzi o Ameliówkę to tam spokojnie wchodzi 130 osób. Od tego roku jest zastrzeżenie w umowie, że poniżej 120 osób nawet nie organizują tam przyjęć. W maju mieli tam mojego Tż-a siostry znajomi wesele było 130 osób i było ok A jeśli chodzi o krzesła-tak jest jedno przy drugim-ale one są b. szerokie. Siedziska sa szerokie a oparcia węższe-także przy stole jest sporo miejsca-sprawdzałam My się spodziewamy ok. 120 osób
srubka87 trochę mnie uspokoiłaś, dziękuję. Proszę Cię powiedz mi czy będziesz miała jakąś dekoratorkę? byłam tam jakieś 3 tygodnie temu i krzesła były przykryte pokrowcami i bardzo fajnie to wyglądało. Tak naprawdę to jest dużo ładniejszych sal ale myślę, ze jak odpowiednio ktoś to przystroi to będzie elegancko.
eska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 13:56   #2541
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

eska-tak będę miała dekoratorkę, będą też pokrowce. Za równy miesiac mój ślub wieć niedługo zobaczysz zdjęcia Ja uważam, że jest to jedna z ładniejszych sal...bardzo oryginalna. Na weselach wygląda zjawiskowo. Inne są zwykłe,prostokątne, każda taka sama. Hotel jest brzydki z zewnątrz-ale nie to jest najważniejsze...Np. hotel Przedwiośnie nieco wyżej z zewnątrz jest piękny, a w środku komuna, komuna, komuna...A tu odwrotnie.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:07   #2542
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
To gdzie jeszcze robią opalanie natryskowe?
jeszcze w Kielcach robią opalanie natryskowe w Studiu Sekret na Żytniej: http://www.studiosekret.pl/s,32,Doty...atryskowe.html

ale ja osobiście opalania natryskowego (jeszcze do ślubu) nie polecam
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:07   #2543
eska_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

srubka87 czekam w takim razie na zdjęcia. czy tam sama osoba będzie zajmować się przystrojeniem sali, kościoła i auta i bukiecikami? zastanawiam się ile kosztuje taka usługa. Dekoratorkę masz swoją czy z polecenia Pani w Ameliówce (chyba z kimś współpracują). Wybieramy się z rodzicami w piątek popróbować kuchni i zarezerwować salę. Z zewnątrz rzeczywiście nie powala ale tak jak pisałaś nie jest to najważniejsze. Ogólnie całość robi dobre wrażenie, fajna okolica, miejsca noclegowe, przeszklona sala i cena bardzo konkurencyjna.
eska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:13   #2544
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

eska-nie skorzystalismy z dekoratorki poleconej przez salę, bo jej dzieła były tragiczne naszym zdaniem, miały b. dużo niedończonych miejsc, a ja jestem perfekcjonistką, wolę zapłacić 500 zł więcej (płacimy 1500 zł za salę i dekorację wejścia do hotelu+ kwiaty na salę w sumie 7 dużych stroików) i mieć to zrobione profesjonalnie niż takie nie wiadomo co...Kościoła ne dekorujemy, bo mamy w Wojciechu- i on sam z siebie wyglada ślicznie-co tydzień są tam świeże kwiaty, a bukiety zamawiamy na bazarach i p. Ania zajmuje się tylko kwiatami-nic nie dekoruje materiałami)-a szkoda...Z ceną nie jest tak kolorowo-jak policzysz ile Cię wyniesie to co musisz dokupić, to zobaczysz, że cena jest standardowa...
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:17   #2545
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, prosze pomożcie, rok temu byl slub mojej siostry, pisalam wam ale pewnie nie pamietacie ze mialam probelmy z nasza fryzjerka do ktorej chodzimy od 10 lat, nie wiem czemu zaufalam jej, i w tym roku nastpilo to samo, czyli zapisane jestesmy za pozno, mimo ze prosilam zeby nas czesala od rana, jak zwykle, w kazdym badz razie za 2 tygodnie mam slub i nie mam fryzjera, prosze o jakies kontakty albo zjecia z waszych probnych uczesan, pilis dziewczyny, bo nawet nie wiem gdzie sie udac, bo jak pisalam jest moja fryzjerka od 10 lat, siedze teraz na wizazu i wyszukuje rozmow na ten temat ale wiecie ze to troche zejdzie.
Dzwonilam juz do Pani Ani z Wesolej, i niestety juz nie ma miejsc
ja miałam robioną fryzurkę przez p.Sylwię z Awangardy na Wesołej - zdjęcia znajdziesz w tym poście https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=200

jeszcze byłam zadowolona z fryzury wykonanej na Sylwestra w salonie Ambrie, szczegóły: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=207

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2010-07-14 o 14:19
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:20   #2546
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

A ja dalej nie mam noclegów
chciałam w akademikach ale kosztuje 43 zł od osoby. Taniej jest już w Hotelu Stadion lub Maraton - 40 zł/osoba ale nie ma miejsc już
tak to jest z TŻ jak załatwia wszystko na ostatnią chwilę
znacie jakieś miejsca gdzie kogę ulokować ok 40 osób za 40 zł od osoby, pokoje 2-osobowe z łazienką.

Dziękuję dziewczyny za rady, opinie i namiary na miejsca gdzie robią opalanie natryskowe.
Moja siostra potrzebuje bo chce być opalona na moje wesele a nie może się teraz opalać. Będzie jako gość więc nawet jak nie wyjdzie rewelacyjnie to jakoś przeboleje to.

Edytowane przez Meana1
Czas edycji: 2010-07-14 o 14:24
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:26   #2547
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Witam wszystkich

I zaraz pożegnam bo jestem jeszcze w trakcie pakowania.
Zerkałam na wątek, co słychac ale całości nie nadrobiłam.

Ja i rodzice lecimy za parę godzin do Włoch a jutro ślub cywilny!
Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok.

TŻ cały ubiegły tydzień latał za garniturem ślubnym i dodatkami.
I pisał mi we wszystkich sms-ach ze był głupi że nie zrobił tego wcześniej. A ja tyle razy przypominałam mu o jego stroju weselnym - ale on jak to chłop - mam czas, garniturów jest dużo itp.
A jak przyszło do kupowania to dopiero zobaczył.

Ale to nic- znalazł a nauczkę że JA mam ZAWSZE rację już ma

Co do salonu na Kościelnej- to ja tam kupuję ale niepochlebnych recenzji nie widziałam.
Jak na razie - a jestem po pierwszej przymiarce- nie mam zastrzeżeń.
Nawet mi rękawiczek nie wciskały, ani swojej biżuterii. Wszystko miło, kontakt na telefon. Zobaczymy, jak będę odbierać suknię

Zbieram się. Pa, pa!
Następnym razem zawita do was mężatka i opowie o przygotowaniach do kościelnego
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:29   #2548
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
A ja dalej nie mam noclegów
chciałam w akademikach ale kosztuje 43 zł od osoby. Taniej jest już w Hotelu Stadion lub Maraton - 40 zł/osoba ale nie ma miejsc już
tak to jest z TŻ jak załatwia wszystko na ostatnią chwilę
znacie jakieś miejsca gdzie kogę ulokować ok 40 osób za 40 zł od osoby, pokoje 2-osobowe z łazienką.
Wiem, że w akademiku Łącznik na ul.Śląskiej są pokoje po 35zł. Łazienka na dwa pokoje, standard bardzo dobry. Od czasu gdy ja tam zamiawiałam pokoje mogło się coś zmienić, więc warto się dopytać
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:34   #2549
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

I zaraz pożegnam bo jestem jeszcze w trakcie pakowania.
Zerkałam na wątek, co słychac ale całości nie nadrobiłam.

Ja i rodzice lecimy za parę godzin do Włoch a jutro ślub cywilny!
Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok.

TŻ cały ubiegły tydzień latał za garniturem ślubnym i dodatkami.
I pisał mi we wszystkich sms-ach ze był głupi że nie zrobił tego wcześniej. A ja tyle razy przypominałam mu o jego stroju weselnym - ale on jak to chłop - mam czas, garniturów jest dużo itp.
A jak przyszło do kupowania to dopiero zobaczył.

Ale to nic- znalazł a nauczkę że JA mam ZAWSZE rację już ma

Co do salonu na Kościelnej- to ja tam kupuję ale niepochlebnych recenzji nie widziałam.
Jak na razie - a jestem po pierwszej przymiarce- nie mam zastrzeżeń.
Nawet mi rękawiczek nie wciskały, ani swojej biżuterii. Wszystko miło, kontakt na telefon. Zobaczymy, jak będę odbierać suknię

Zbieram się. Pa, pa!
Następnym razem zawita do was mężatka i opowie o przygotowaniach do kościelnego

3mam kciuki i do zobaczenia po cywilnym!!!!!!
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:38   #2550
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

I zaraz pożegnam bo jestem jeszcze w trakcie pakowania.
Zerkałam na wątek, co słychac ale całości nie nadrobiłam.

Ja i rodzice lecimy za parę godzin do Włoch a jutro ślub cywilny!
Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok.

TŻ cały ubiegły tydzień latał za garniturem ślubnym i dodatkami.
I pisał mi we wszystkich sms-ach ze był głupi że nie zrobił tego wcześniej. A ja tyle razy przypominałam mu o jego stroju weselnym - ale on jak to chłop - mam czas, garniturów jest dużo itp.
A jak przyszło do kupowania to dopiero zobaczył.

Ale to nic- znalazł a nauczkę że JA mam ZAWSZE rację już ma

Co do salonu na Kościelnej- to ja tam kupuję ale niepochlebnych recenzji nie widziałam.
Jak na razie - a jestem po pierwszej przymiarce- nie mam zastrzeżeń.
Nawet mi rękawiczek nie wciskały, ani swojej biżuterii. Wszystko miło, kontakt na telefon. Zobaczymy, jak będę odbierać suknię

Zbieram się. Pa, pa!
Następnym razem zawita do was mężatka i opowie o przygotowaniach do kościelnego
Trzymam kciuki Oby wszystko było po Twojej myśli
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.