filmiki urodowe cz. VI - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 09:18   #2611
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe ?

Ja lubię oglądać takie wyważone, spokojne dziewczyny. wzbudzają we mnie największe zaufanie z racji przygotowania do filmików, bez zbędnej gadki o dupie marynie ,nudnych ( jak dla mnie) stroi dnia i dużej ilości hauli :
- makijaże kasid
- nisiax83
- inez82
- Brunetka
na kanale RCG na pierwszym planie jest lans jej osoby, a na drugim treść.
Ja oglądam fimiki ze względu na treść , a nie potrzeby popatrzenia sobie na ładną dziewczynę
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

Edytowane przez isabelka00
Czas edycji: 2012-04-27 o 09:20
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:57   #2612
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: filmiki urodowe ?

nie od dzisiaj wiadomo, że popularniejsze yt zarabiają na prowadzeniu kanałów .
tak jak już jedna z dziewczyn napisała tutaj jest to program partnerski. dlatego na początku filmików są m.in 15 sekundowe spoty reklamowe, których nie można wyłączyć .
ja jednak uważam, że jeśli kanał jest prowadzony profesjonalnie, z sercem to nie mam nic przeciwko temu, żeby dziewczyny na tym zarabiały, w końcu poświęcają temu sporo czasu.
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:23   #2613
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
a ja się przyznaję- moja wina.
myślałam, że callmeblondieee ostatnio pojechała na macu za testowanie na zwierzętach, ale chodziło o zarę i o wykorzystywanie dzieci.


nie pamiętam, żeby miała jakiś filmik o testowaniu na zwięrzętach
Mi chodziło o Niesię, nie Callmeblondiee Ja kojarzę, że kiedyś był taki filmik, ale próbowałam znaleźć i nie mogę. Może któraś z Was również kojarzy? Z tym, że to było dosyć dawno.

Powiem Wam, że wywaliłam z subów RGP. Kiedyś ją lubiłam, ale skoro nie akceptuje w komentarzach innych poglądów ( chodzi mi o to, że się nie pokazują) to nie chce mi się jej oglądać. Nie napisałam nic obraźliwego tylko własne zdanie na temat jej krytyki studentki żywienia ( zresztą podejrzewam, że nie ja jedna).
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:08   #2614
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
po prostu wiem po sobie, że często przylepi się do nas jakieś sformułowanie czy słowo, które powtarzamy i powtarzamy, a nie zdajemy sobie z tego sprawy, z kolei otoczenie może to przyprawiać o ból głowy.
mnie o ból głowy przyprawia ''SŁUCHAJCIE'' Kiediski... Skoro oglądam, to słucham, nie musi mówić tego co minutę
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:54   #2615
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Mi chodziło o Niesię, nie Callmeblondiee Ja kojarzę, że kiedyś był taki filmik, ale próbowałam znaleźć i nie mogę. Może któraś z Was również kojarzy? Z tym, że to było dosyć dawno.
tak, wiem. nie to zacytowałam co trzeba.

a odnośnie testowania polecam przeczytać naprawdę ciekawą notkę na blogu xbebe :

http://xbebe18.blogspot.com/2012/04/smutne-wiesci.html
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:37   #2616
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
a odnośnie testowania polecam przeczytać naprawdę ciekawą notkę na blogu xbebe :

http://xbebe18.blogspot.com/2012/04/smutne-wiesci.html
Masakra
Aż trudno w to uwierzyć. Zamiast iść w dobrym kierunku to się cofają i zwalają na Chiny. Jak zwykle pieniądz najważniejszy.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 19:53   #2617
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Czasem oglądam RGP jeżeli coś mnie zainteresuje (np. tutaj specjalna edycja GB) i też zwróciłam uwagę na to jak podkreśla, że to ona coś odkryła, rozpowszechniła itd. Niestety filmiku nie dałam rady obejrzeć do końca więc nie wiem jak dalej się rozwinął ten wątek

Zwróciłam za to uwagę na jeden z pierwszych komentarzy odnośnie picia odpowiedniej ilości wody(wcześniej wypowiedziała się studentka żywienia) : " to ze ktos cos studiuje nie wiele znaczy, bo powielacie teksty waszych nauczycieli, malo kto sie interesuje i pasjonuje tym co studiuje i robi jakies badania na potwierdzenie tych teorii."-odpowiedź RGP.

Szczerze ja tam nie widzę problemu w wykorzystywaniu badań, które ktoś wykonał. Jeżeli każdy chciał wszystko badać od zera nie podpierając się tym na co wpadli inni to nadal byśmy testowali pocieranie krzemienia Do tego jeszcze oskarżanie własnych widzek, że studiują z przymusu i nie interesują się tym co studiują.

Ja staram się dawać szansę youtubowiczkom, znaleźć coś co jest w nich fajne i nawet był moment gdy zaczynałam się przekonywać do RGP ale ona zawsze coś palnie i cały urok znika.

Żeby nie było tak negatywnie to chciałam dodać, że brakuje mi Nissiax, niby wrzucała filmik 5 dni temu a jak się czuję jakby wieki nie nagrywała. Liczę na filmik o Ecoemi.
Skoro tak, to czemu nie było jej na inauguracji GlossyBox'a w Polsce..?
Może się czuć ambasadorką, ale nią nie jest

Mam tak samo jak Ty Już zaczynam się do niej przekonywać a tu wystarczy jedno głupie stwierdzenie czy zachowanie i czar pryska...

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
RGP to chyba albo się kocha, albo nienawidzi...
Coś w tym jest

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
RPG jest strasznie wyniosła. Widziałam jej odpowiedzi na komentarze... :/ jest niemiła, nieuprzejma i w ogóle uważa że ona zawsze wie lepiej. Pod każdym z filmików tak się odnosi do swoich widzów jeśli zauważy mniej przychylny komentarz.

Ktoś kiedyś polecał kanał Sebastiana (shogun1978). Świetny gość. Bardziej się ciesze jak widzę jego nowy filmik niż jakikolwiek inny geauty guru. Muszę się pochawlić że dostałam od niego pocztówkę choć i tak nie wygrałam jego konkursu. Facet bardzo szanuje swoich widzów
Mam wrażenie, że taki jej sposób bycia to swego rodzaju pancerz ochronny

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Co do RPG też mnie ostatnio wkurza. Czasem mam wrażenie, że oglądam 10letnią dziewczynkę, która chwali się kosmetykami swojej mamy
Za to strasznie żałuję, że jej siostra Marzenka tak rzadko nagrywa filmy.
Kiedyś obie działały mi na nerwy, ale śmiem stwierdzić, że Marzena jest bardziej przychylna, swojska, przyjazna, sprawia lepsze wrażenie - jest autentyczna (zabrakło mi tego słowa)

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Tak. Ja

Uwielbiam jej filmiki, jest to mój No. 1. w subskrybcjach. Jest wariatką, zdystansowana optymistka. Lubię ją oglądać bo prezentuje różne produkty, przeważnie takie kosmetyki które nie pojawiają się na innych kanałach. Poza tym zawsze ślicznie wygląda i widać, że inwestowanie w siebie to jest to, co kocha najbardziej nie plecie trzy po trzy. Jedyne co mogę jej zarzucić to to, że nie informuje, że dostała coś do testowania kiedy wiadomym jest, że za nie nie płaciła.



Ja również uważam, ze dziewczyny powinny mieć coś za kręcenie filmików - za czas, ochotę, nerwy itd.
Ja odnoszę inne wrażenie... Ciężko wyłapać z jej gadaniny coś konkretnego
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 23:21   #2618
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: filmiki urodowe ?

A kto to ta RCG?
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 23:32   #2619
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
A kto to ta RCG?
RGP xDD http://www.youtube.com/user/RockGlamPrincess?ob=0
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 23:38   #2620
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
Dzięki Właśnie myślałam, że to jakiś skót
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 23:50   #2621
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: filmiki urodowe ?

ja tęsknie za malyfufek, brakuje mi jej filmików http://www.youtube.com/user/malyfufek
też martynkaso rzadko nagrywa, szkoda..
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 00:42   #2622
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: filmiki urodowe ?

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;33799933]nie od dzisiaj wiadomo, że popularniejsze yt zarabiają na prowadzeniu kanałów .
tak jak już jedna z dziewczyn napisała tutaj jest to program partnerski. dlatego na początku filmików są m.in 15 sekundowe spoty reklamowe, których nie można wyłączyć .
ja jednak uważam, że jeśli kanał jest prowadzony profesjonalnie, z sercem to nie mam nic przeciwko temu, żeby dziewczyny na tym zarabiały, w końcu poświęcają temu sporo czasu.[/QUOTE]
mam nadzieję że YT wycofa się kiedys z tych musowych reklam. Już mam ich dość, są prawie wszędzie- na wrzucie, iplii i innych...
Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
mnie o ból głowy przyprawia ''SŁUCHAJCIE'' Kiediski... Skoro oglądam, to słucham, nie musi mówić tego co minutę

minnie8555
ma dużo lepsze "słuchajcie"

ale i tak ją lubię


---------- Dopisano o 01:42 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

makijaż męski ślubny u lady makeup mnie rozwalił. W takim dniu na swoim facecie bym użyła jedynie pudru matującego transparentnego, a nie podkładu
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 05:09   #2623
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: filmiki urodowe ?

Myslę, że reklam na YT będzie coraz więcej, jeśli to jeszcze możliwe. Mnie najbardziej wnerwiają te reklamy, których nie da się wyłączyć.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:22   #2624
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Mnie reklamy nie przeszkadzają w ogóle. Niech zarabiają.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:35   #2625
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
mam nadzieję że YT wycofa się kiedys z tych musowych reklam. Już mam ich dość, są prawie wszędzie- na wrzucie, iplii i innych...
Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Myslę, że reklam na YT będzie coraz więcej, jeśli to jeszcze możliwe. Mnie najbardziej wnerwiają te reklamy, których nie da się wyłączyć.
Jeśli macie Firefoxa, zainstalujcie tę wtyczkę https://addons.mozilla.org/pl/firefo.../adblock-plus/ (warto też po zainstalowaniu dodać polskie filtry http://www.niecko.pl/adblock/ i http://adblocklist.org/ , ale to nie jest konieczne) - wycina większość reklam na stronach, w tym także wszystkie z filmików na youtube
Wtyczka jest też dla Chrome, ale podobno działa nieco gorzej.
__________________
Procrastinate now and panic later.

Edytowane przez malagaw
Czas edycji: 2012-04-28 o 07:37
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:48   #2626
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 402
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Mi chodziło o Niesię, nie Callmeblondiee Ja kojarzę, że kiedyś był taki filmik, ale próbowałam znaleźć i nie mogę. Może któraś z Was również kojarzy? Z tym, że to było dosyć dawno.
Był taki filmik ale to raczej jednorazowa akcja. Niessia przedstawiła pewien trend, o którym zaczęło robić się głośno ale później już nie trzymała go się konsekwentnie i kupowała zarówno testowane i nietestowane produkty. Dlatego ja jej nigdy nie traktowałam jako "ambasadorki produktów nietestowanych". Nie rozumiem więc czemu nie było słychać głosów oburzenia kiedy Aga pokazywała testowane produkty a gdy pojechała do Paryża to nagle nastąpiła fala krytyki.

Sama mam pewien "love-hate relationship" jeżeli chodzi o produkty testowane i staram się nie krytykować osób dla których nie jest to najważniejszy element przy wyborze kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że wywaliłam z subów RGP. Kiedyś ją lubiłam, ale skoro nie akceptuje w komentarzach innych poglądów ( chodzi mi o to, że się nie pokazują) to nie chce mi się jej oglądać. Nie napisałam nic obraźliwego tylko własne zdanie na temat jej krytyki studentki żywienia ( zresztą podejrzewam, że nie ja jedna).
Nie Ty jedna, RGP bardzo nie lubi nieprzychylnych komentarzy


Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Masakra
Aż trudno w to uwierzyć. Zamiast iść w dobrym kierunku to się cofają i zwalają na Chiny. Jak zwykle pieniądz najważniejszy.
Nie wiem czy to prawda ale wśród tych niezbyt przyjemnych wiadomości znalazłam info, że Rossmann miał zrezygnować z testowania więc wszystkie kosmetyki Alterry, Babydreamu, Isany miałyby przejść na dobrą stronę mocy. Ma ktoś może o tym więcej informacji, bo niestety nie pamiętam już gdzie o tym czytałam więc nie chce rozpowszechniać niepewnych wiadomości....
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:05   #2627
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

U niisiax83 nowy film - moja przygoda z youtube.
Naprawdę, chyba nie ma bardziej rozważnej dziewczyny na youtube, niz ona.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 12:23   #2628
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
U niisiax83 nowy film - moja przygoda z youtube.
Naprawdę, chyba nie ma bardziej rozważnej dziewczyny na youtube, niz ona.

O! Przyszłam, żeby powiedzieć to samo

Nissia od długiego już czasu moją ulubioną youtubowiczką. Nie dość, że piękna i inteligentna, to jeszcze posiada w sobie taką nieprzemijającą mądrość życiową, która jest teraz rzadkością
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 12:47   #2629
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O! Przyszłam, żeby powiedzieć to samo

Nissia od długiego już czasu moją ulubioną youtubowiczką. Nie dość, że piękna i inteligentna, to jeszcze posiada w sobie taką nieprzemijającą mądrość życiową, która jest teraz rzadkością
Ja również ją lubię. Najbardziej za to, że bardzo się przygotowuje do filmików. U niektórych dziewczyn mam czasami wrażenie, że niektóre filmiki kręcone są na siłę - pewnie chodzi o oglądalność i reklamy. A u niej - nawet jeśli chodzi o to samo to nigdy nie odczułam tego, że kręcenie filmików ją nudzi, czy jest tym zmęczona - nawet jak pracowała na 2 etaty. Dla mnie jest jedną z najbardziej profesjonalnych dziewczyn na youtube.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 14:03   #2630
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
U niisiax83 nowy film - moja przygoda z youtube.
Naprawdę, chyba nie ma bardziej rozważnej dziewczyny na youtube, niz ona.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O! Przyszłam, żeby powiedzieć to samo

Nissia od długiego już czasu moją ulubioną youtubowiczką. Nie dość, że piękna i inteligentna, to jeszcze posiada w sobie taką nieprzemijającą mądrość życiową, która jest teraz rzadkością
Nissiax to po prostu dziewczyna (kobieta) z klasą I zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do swoich filmików. Uwielbiam ją też za to, że nie epatuje nadmiernie swoim życiem prywatnym.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 14:57   #2631
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Nissiax to po prostu dziewczyna (kobieta) z klasą I zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do swoich filmików. Uwielbiam ją też za to, że nie epatuje nadmiernie swoim życiem prywatnym.
Dokładnie. Uwielbiam Nissiax za tę rozwagę, perfekcje i wyważenie.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 15:11   #2632
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Jeśli macie Firefoxa, zainstalujcie tę wtyczkę https://addons.mozilla.org/pl/firefo.../adblock-plus/ (warto też po zainstalowaniu dodać polskie filtry http://www.niecko.pl/adblock/ i http://adblocklist.org/ , ale to nie jest konieczne) - wycina większość reklam na stronach, w tym także wszystkie z filmików na youtube
Wtyczka jest też dla Chrome, ale podobno działa nieco gorzej.
Dziękuję bardzo Zaraz zainstaluję

Co do Nissia to odnoszę takie samo wrażenie jak wy. Drugą moją ulubioną youtubowiczką jest 82inez.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 16:21   #2633
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

oczywiscie pod filmikiem niisiax spekulacje, czemu ma mniej czasu, ze albo slub albo ciaza albo i to i to...
ludziom sie nudzi, kurde, moze po prostu prace zmienia....
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 17:25   #2634
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: filmiki urodowe ?

Może po prostu po ostatnich wydarzeniach stwierdziła, że musi się trochę odpocząć od YT?
A tak z innej beczki - oglądałyscie juz filmy na YT w 3D? Chyba wolę te tradycyjne
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 17:31   #2635
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

Filmy na yt w 3D ? pierwsze słyszę? możesz podesłać coś?
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 17:47   #2636
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: filmiki urodowe ?

Właśnie się dowiedziałam z komentarza pod filmem Nissix o poczatkach na YT, nie wiem jak w innych filmach, ale obok tej ikonki ustawień jakości filmu jest nowa ikonka 3D.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 19:51   #2637
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

angielski zmalowanej ...
toć to o pomstę do nieba woła
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 20:44   #2638
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
angielski zmalowanej ...
toć to o pomstę do nieba woła
haha muszę to zobaczyć DD

"urban dikej" "ju es a" "błyszczki" więcej mi się nie chce cytować xD oczywiście nie wytrwałam nawet do połowy. ona jest tragiczna i nie wiem skąd się jej wzięło tyle widzów -.-
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3


Edytowane przez hikari91
Czas edycji: 2012-04-28 o 21:05
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 21:07   #2639
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

ju es a mnie rozwaliło.
ja nie wiem, skąd ona się wzięła
skoro nie umie czytać po angielsku niech nie czyta, moze pokazać, a nie się ośmieszać
ja nie czaję tej dziewczyny.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 21:19   #2640
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
skoro nie umie czytać po angielsku niech nie czyta, moze pokazać, a nie się ośmieszać
dokładnie a ona jeszcze na siłę wymusza u siebie akcent xD jeszcze żeby to chociaż poprawnie czytała. wygląda to komicznie...i jeszcze pewnie się chciała popisać, że ma koleżankę mieszkającą w ju es a xDDD tyle, że troszkę jej nie wyszło i tytuł filmku "big haul" jakby nie mogła napisać "zakupy". no ale to dla reszty świata tytuł xDD oby ta reszta świata nie oglądała tego filmiku, bo ośmiesza nasz kraj. -.- to moje odczucia jeśli chodzi o zmalowaną i ten filmik :P
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.