Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-30, 10:13   #2641
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
nie przesadzajmy można byłoby zupełnie nic nie robić i czekać na śmierć

powiem szczerze, że nie zauważyłam wzrostu cen w Krakowie mam wrażenie,że ceny takie same.
Wzrosły Dawniej zawsze mieliśmy oszczędności z pensji Tz, teraz wychodzimy na styk z jedzeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 10:14   #2642
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
nie przesadzajmy można byłoby zupełnie nic nie robić i czekać na śmierć

powiem szczerze, że nie zauważyłam wzrostu cen w Krakowie mam wrażenie,że ceny takie same.
Ja nie przesadzam tylko myślę rozsądnie a wątpliwości przy kredycie to chyba norma a nie przesada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 10:35   #2643
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Ja po podwyżce o zawrotne 300 zł brutto, która miała miejsce trochę ponad pół roku temu finalnie odkładam tyle samo co przed. Tak więc dam sobie rękę uciąć, że ceny poszły w górę. Chociaż ja nie śledzę ich mocno i nie zapamiętuje, ale kupuje praktycznie to samo.

piekiełkoo co do kredytu to zawsze są obawy, najważniejsze według mnie to brać kredyt niższy niż maksymalna zdolność. W przypadku osób ze średnimi zarobkami to też lepiej wziąć na dłużej ale z niższą ratą, jednak z możliwością wcześniejszej spłaty bez odsetek za to spłacanie. My tak mamy, ale dopiero po 3 latach kredytu. To jest oczywiście moje zdanie, każdy ma tam swoje. Ja jednak podchodzę do kredytów bardzo ostrożnie. Nie ma co mydlić oczu - jest to ogromne i długoletnie zobowiązanie.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 13:29   #2644
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Szczerze mówiąc to nawet nadpłacanie przed czasem się opłaca. Np. dostaliśmy w prezencie od moich rodziców znaczną kwotę i przeznaczyliśmy jej część na spłatę kredytu. Skrócił nam się okres kredytowania o 10 lat (do 15) i zapłaciliśmy chyba z 2000 zł prowizji. No to tyle odsetek przecież się płaci przez 2 miesiące.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 13:33   #2645
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to nawet nadpłacanie przed czasem się opłaca. Np. dostaliśmy w prezencie od moich rodziców znaczną kwotę i przeznaczyliśmy jej część na spłatę kredytu. Skrócił nam się okres kredytowania o 10 lat (do 15) i zapłaciliśmy chyba z 2000 zł prowizji. No to tyle odsetek przecież się płaci przez 2 miesiące.
Przy znacznej kwocie to się jak najbardziej opłaca.
Jednak ogólnie dobrze mieć tę opcję, żeby po jakimś czasie móc sobie nadpłacać bez kosztów. Nie wiem czy jest to standardem teraz czy nie.
W każdym razie kredyt trzeba przemyśleć, dla mnie podstawa to nie brać nie wiadomo ile jak się nie zarabia kokosów.
Jestem zwolenniczką własnego lokum, ale trzeba wszystko dostosować do możliwości.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 16:27   #2646
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Fajna sprawa z tym odkładaniem końcówek po każdej transakcji (nie pamiętam która z was o tym pisała, wybaczcie ). Zauważyłam, że w moim banku też to można zrobić i sobie ustawiłam. Dużo płacę kartą, więc zawsze to parę groszy więcej do oszczędności
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 20:01   #2647
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Z mojej aktualnej perspektywy (jestem jedyną osobą zarabiajaca na naszą czworke + pies) kredyt rozwazylabym milion razy i zadbała bym o wyjścia awaryjne na wypadek utraty pracy czy niezdolności do pracy.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-30, 20:05   #2648
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Z mojej aktualnej perspektywy (jestem jedyną osobą zarabiajaca na naszą czworke + pies) kredyt rozwazylabym milion razy i zadbała bym o wyjścia awaryjne na wypadek utraty pracy czy niezdolności do pracy.
A macie większy kredyt na głowie?

Ja Wam powiem, że jak mój mąż nie zmieni pracy to on zwariuje, a ja za nim, albo ja pierwsze Dzisiaj przyszedł mega wkurzony z pracy i zepsuł mi się tylko do reszty ten dzień
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 20:09   #2649
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Chciałam się z wami podzielić moim zakupowych odkryciem.
Nie wiem czy macie u siebie Kaufland?
Ostatnio byłam w takim sklepie ok. 7 lat temu. Kupiłam wtedy super tanie środki do opalania, a reszta była droga. I taka mialam opinie o tym sklepie.

Dziś zajrzałam po latach do Kaufland i zaskoczenie. Ceny jak w lidlu czy biedronce lub nawet nizsze a wybor produktów większy. Z rzeczy które porównywalam tylko koncentratu pomidorowego nie było w rozsądnej cenie.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
A macie większy kredyt na głowie?

Ja Wam powiem, że jak mój mąż nie zmieni pracy to on zwariuje, a ja za nim, albo ja pierwsze Dzisiaj przyszedł mega wkurzony z pracy i zepsuł mi się tylko do reszty ten dzień
Nie,nie mamy kredytu, ale wyobrażam sobie ze budżet mógłby się nie domknac.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 20:13   #2650
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

O, to ciekawe co piszesz. Też nie byłam kupę lat w Kauflandzie, bo pamiętałam go jako raczej sklep średnio cenowy. Wybierałam tańsze
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 20:15   #2651
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Chciałam się z wami podzielić moim zakupowych odkryciem.
Nie wiem czy macie u siebie Kaufland?
Ostatnio byłam w takim sklepie ok. 7 lat temu. Kupiłam wtedy super tanie środki do opalania, a reszta była droga. I taka mialam opinie o tym sklepie.

Dziś zajrzałam po latach do Kaufland i zaskoczenie. Ceny jak w lidlu czy biedronce lub nawet nizsze a wybor produktów większy. Z rzeczy które porównywalam tylko koncentratu pomidorowego nie było w rozsądnej cenie.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------



Nie,nie mamy kredytu, ale wyobrażam sobie ze budżet mógłby się nie domknac.
tak, tam jest taniej niż w biedronce, dlatego często tam jeżdżę, mimo, że jest dalej ale czasem te braki w zaopatrzeniu... ostatnio chciałam kupić wilgotne chusteczki kclassic, czy jak tam się nazywają, bo do ręcznych prac są idealne (wstępne umycie pędzli czy rąk itd.) Nie było ani jednej sztuki No i ceny za owoce i warzywa też są przeważnie takie sobie, biorąc pod uwagę ich jakość.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-30, 20:23   #2652
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Ogórki jAK w biedronce, pomidory, wiec o grona zielone i cytryny tańsze niż w biedronce.

Papier toaletowy też tańszy, a jakość lepsza.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 20:33   #2653
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 493
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Ja też lubię Kaufland. Jak miałam bliżej to ciągle robiłam tam zakupy, wieczorem i czasem rano mocno przeceniają owoce i warzywa. Dla mnie wybór owoców i warzyw jest ogromny w porównaniu do biedry, ale jakość taka sobie. Ziemniaki np. okropne.
Fajna chemia tam jest, mają fajny płyn do prania Bil i bardzo tani (ok. 5zł (?) za 14prań). I to polski produkt. W ogóle dużo tam polskich, mało popularnych rzeczy
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 21:01   #2654
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Ja też lubię Kaufland. Jak miałam bliżej to ciągle robiłam tam zakupy, wieczorem i czasem rano mocno przeceniają owoce i warzywa. Dla mnie wybór owoców i warzyw jest ogromny w porównaniu do biedry, ale jakość taka sobie. Ziemniaki np. okropne.
Fajna chemia tam jest, mają fajny płyn do prania Bil i bardzo tani (ok. 5zł (?) za 14prań). I to polski produkt. W ogóle dużo tam polskich, mało popularnych rzeczy
no właśnie jak na mój gust to akurat polskich rzeczy jest tam bardzo mało, i kosmetyki też tam kupuję wyjątkowo rzadko. Polskie kosmetyki i inna chemia to albo w małych sklepikach, albo w takich typu Społem , Auchan, albo ostatecznie zbiorcze zakupy z netu.
Zresztą, ostatnio mnie coś tknęło, i wpadłam do sklepu wszystko po 90 groszy... a tam żel Apart pół litra za 2,50 chyba, kremy Dermika po piątce, i niemieckie tabletki ekologiczne do zmywarki, chyba 40 sztuk za 5 złotych. No i jak tu nie spróbować
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 21:11   #2655
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Czasami w takich sklepikach można coś fajnego kupić.

Słuchajcie ja ostatnio kupiłam na Ali kabel do USB za 5 złotych 2 metry. A patrzyłam po sklepach to najtańsze i krótsze widziałam za parenaście złotych. Minus tylko, że trzeba długo czekać.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 21:23   #2656
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Z mojej aktualnej perspektywy (jestem jedyną osobą zarabiajaca na naszą czworke + pies) kredyt rozwazylabym milion razy i zadbała bym o wyjścia awaryjne na wypadek utraty pracy czy niezdolności do pracy.
Dlatego ja w takiech sprawach wole 100 razy się zastanowić u zakładać 100 razy czarny scenariusz w takich sytuacjach po prostu chce być na wszystko przygotowana i miło zaskoczona a nie potem płakać nad swoją głupota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 21:31   #2657
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Dlatego ja w takiech sprawach wole 100 razy się zastanowić u zakładać 100 razy czarny scenariusz w takich sytuacjach po prostu chce być na wszystko przygotowana i miło zaskoczona a nie potem płakać nad swoją głupota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja coś wiem o tym zastanawianiu się, przy tych dotacjach... mam o czym myśleć, i chyba czeka mnie spółka, o ile osoba o której myślę się na to zgodzi (proszę mnie nie ostrzegać przed spółkami, mam tego po dziurki w nosie, ale sytuacja jest taka, że nie da się tego inaczej załatwić) w ogóle, przekonałam się, że nie jestem odosobniona w myśleniu, że niektóre polskie przepisy na temat dotacji są zwyczajnie popieprzone
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 23:42   #2658
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
ja coś wiem o tym zastanawianiu się, przy tych dotacjach... mam o czym myśleć, i chyba czeka mnie spółka, o ile osoba o której myślę się na to zgodzi (proszę mnie nie ostrzegać przed spółkami, mam tego po dziurki w nosie, ale sytuacja jest taka, że nie da się tego inaczej załatwić) w ogóle, przekonałam się, że nie jestem odosobniona w myśleniu, że niektóre polskie przepisy na temat dotacji są zwyczajnie popieprzone
Ja na pewno nie będę ostrzegać nie każda spółka to zło. Będę trzymać kciuki ze udana współpracę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 06:30   #2659
Kornellis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 289
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Kiedyś chętnie chodziłam do Kauflanda.. potem go pomniejszyli, poprzestawiali i jakoś tam przestałam chodzić. Może faktycznie trzeba zacząć tam znów tuptać! O tych przecenach wieczornych to wiem... tak samo słodycze świąteczne są w promocji w dzień święta.. w wigilie warto kupować u nich na święta grudniowe.. a w wielką sobotę na wielkanocne.
Ulotka Kauflanda zawsze przychodzi do skrzyneczki więc można ją przejrzeć.


Co do budowania domu to teraz coraz więcej osób buduję domy takie około 90metrow. Nam się podobają dwa projekty około 130m, ale już wiemy, że na pewno to odpada! Za dużo metrów do sprzątania i ogrzewania. Pieca nie chcemy, jedynie kominek.. a 130 metrów do gazu to sporo. piekielkoo Wy chyba działkę już macie? Nie myślałaś by zrobić coś z własnych środków? Np. odkładać na fundamenty lub na stan surowy?


lwia paszcza bierzesz dotacje z jakieś firmy zewnętrznej? czy z PUP?
__________________
"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia"

Dwukierunkowa studentka po przejściach
Kornellis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-01, 08:52   #2660
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Kornellis tak mamy działkę i na początku taki był plan dkładamy a później mały kredyt ale musimy niedługo się wyprowadzić i wynajmować mieszkanie. Wiec to bez sensu będzie. Wynajem będzie nas więcej koszdawał niż odsetki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Ja przez 3 lata robiłam zakupy głównie w Kauflandzie. Miałam najbliżej. Po przeprowadzce bywam tam sporadycznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 08:56   #2661
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Czasami w takich sklepikach można coś fajnego kupić.

Słuchajcie ja ostatnio kupiłam na Ali kabel do USB za 5 złotych 2 metry. A patrzyłam po sklepach to najtańsze i krótsze widziałam za parenaście złotych. Minus tylko, że trzeba długo czekać.
Mam kilka kabli z ali, naprawde duzo. W zaleznosci od potrzeb smigają i są sliczne zwlaszcza z oplotem nylonowym
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 09:14   #2662
Kornellis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 289
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

piekielkoo przemyśleć wszystko dobrze i zobaczcie na jaką ratę Was stać...a jeśli już odkładacie to wiesz dobrze ile co miesiąc jesteś w stanie odłożyć. My jesteśmy w gorszej sytuacji, bo działki nie mamy. Może do końca roku się uda coś kupić.. gorzej jest, że mamy już jeden kredyt na mieszkanie...
__________________
"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia"

Dwukierunkowa studentka po przejściach
Kornellis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 09:34   #2663
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez Kornellis Pokaż wiadomość
piekielkoo przemyśleć wszystko dobrze i zobaczcie na jaką ratę Was stać...a jeśli już odkładacie to wiesz dobrze ile co miesiąc jesteś w stanie odłożyć. My jesteśmy w gorszej sytuacji, bo działki nie mamy. Może do końca roku się uda coś kupić.. gorzej jest, że mamy już jeden kredyt na mieszkanie...
Mniej więcej mam rozeznanie odbierzemy projekt i będziemy podejmować konkretne decyzję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 10:03   #2664
Kornellis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 289
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

piekielkoo jaki projekt kupiliście jeśli można wiedzieć?
__________________
"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia"

Dwukierunkowa studentka po przejściach
Kornellis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 10:35   #2665
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Fajna sprawa z tym odkładaniem końcówek po każdej transakcji (nie pamiętam która z was o tym pisała, wybaczcie ). Zauważyłam, że w moim banku też to można zrobić i sobie ustawiłam. Dużo płacę kartą, więc zawsze to parę groszy więcej do oszczędności
Przy dzisiejszym oprocentowaniu to szkoda zawracać 4 litery.
Ja przelewam sama większe kwoty jak widzę że mi zostanie. Mam 5 kont oprocentowanych na 1,6 ( sporo) i czasami też przelewam na nie trochę kaski, jeśli wiem że i tak będzie jej potrzebować za tydzień czy 2. za odsetki mogę kupić bułkę albo trzy
Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Zresztą, ostatnio mnie coś tknęło, i wpadłam do sklepu wszystko po 90 groszy... a tam żel Apart pół litra za 2,50 chyba, kremy Dermika po piątce, i niemieckie tabletki ekologiczne do zmywarki, chyba 40 sztuk za 5 złotych. No i jak tu nie spróbować
U mnie są sklepy po złotówce. Sprawdzałaś datę ważności? U mnie wszystko przeterminowane.
Ostatnio kupiłam w tym sklepie maty na stół. Takie same w biedronce po 5zł.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 11:04   #2666
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Dziewczyny w jakich bankach macie konta oszczędznosciowe? Chodzi mi o konto a nie lokatę
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 11:23   #2667
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;7340480 6]Przy dzisiejszym oprocentowaniu to szkoda zawracać 4 litery.
Ja przelewam sama większe kwoty jak widzę że mi zostanie. Mam 5 kont oprocentowanych na 1,6 ( sporo) i czasami też przelewam na nie trochę kaski, jeśli wiem że i tak będzie jej potrzebować za tydzień czy 2. za odsetki mogę kupić bułkę albo trzy


U mnie są sklepy po złotówce. Sprawdzałaś datę ważności? U mnie wszystko przeterminowane.
Ostatnio kupiłam w tym sklepie maty na stół. Takie same w biedronce po 5zł.[/QUOTE]


rzeczy po terminie też się zdarzają, takich oczywiście nie biorę no i drobiazgi do domu, jak klamerki, raczej się nie terminują
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 11:45   #2668
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w jakich bankach macie konta oszczędznosciowe? Chodzi mi o konto a nie lokatę
ja mam w ing ale mysle nad zmiana ...
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 11:48   #2669
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Ja mam w Millenium 2,5 % do 100 tysi. Jasne zasady, co prawda to dla nowych środków ale zawsze wiadomo kiedy wypłacić kase żeby uczestniczyć w kolejnej promocji. A teraz jeszcze jest program poleceń i można zarobić dodatkowa kaskę.

Edytowane przez 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Czas edycji: 2017-05-01 o 11:49
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 11:51   #2670
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez Kornellis Pokaż wiadomość
piekielkoo jaki projekt kupiliście jeśli można wiedzieć?
Milan silikaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-23 15:43:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.