Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-28, 21:13   #2791
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Pudelek podejrzewa ze Patryk i Marta nje są razem ,on wrzucił zdjęcie z kawałkiem kobiety która raczej nje jest Martą .
Tez myśle ze nie są już razem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 07:27   #2792
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dzisiaj ma być specjalny odcinek wrzucony na playera, dalsze losy uczestników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 09:11   #2793
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dzisiaj ma być specjalny odcinek wrzucony na playera, dalsze losy uczestników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie widziałam, fajnie. Jeszcze takiego odcinka z samym podsumowaniem nie było w żadnej edycji chyba.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 10:28   #2794
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam, fajnie. Jeszcze takiego odcinka z samym podsumowaniem nie było w żadnej edycji chyba.
Ciekawe, czy za 2 tygodnie wyemitują to również na antenie, czy to tylko na Player.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 18:17   #2795
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ciekawe czy związku z tym np będą musieli jeszcze tydzień wstrzymać się z oświadczeniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 18:53   #2796
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Justyna zarówna psa jak i męża potrafiła sobie wytresować
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 20:49   #2797
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Oglada ktoś? 3 rozwody

Justynka pokazała swoje oblicze potem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-29, 20:51   #2798
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O piszcie co tam pokazują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 21:03   #2799
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Patryk całą winę zwala na Martę. Bo on się starał, a ona nie. Nie chciała do niego przyjechać na boże Ciało. I Marcie nie zależy na sławie,ale będzie reklamować.


U Marty i czyściocha bez dram.


Justyna zakończyła związek przez smsa. I nawet gdy Przemek do niej przyjechał to nie chciała się z nim spotkać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Patryk całą winę zwala na Martę. Bo on się starał, a ona nie. Nie chciała do niego przyjechać na boże Ciało. I Marcie nie zależy na sławie,ale będzie reklamować.


U Marty i czyściocha bez dram.


Justyna zakończyła związek przez smsa. I nawet gdy Przemek do niej przyjechał to nie chciała się z nim spotkać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I Justyna nie pokazała się w ogóle.

No i Przemek teraz odniósł się do tego, że Justyna gadała do kamery o tym co mówili między sobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Patryk I Maciej są w związkach.


Patryk moim zadaniem strasznie na Martę w tym odcinku najeżdżał.
Ma żal.
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018












Edytowane przez kasia0912
Czas edycji: 2022-11-29 o 21:16
kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 21:27   #2800
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A ja jestem bardzo rozczarowana Marta38. Odnoszę wrażenie ze przyszła do programu dla INSTAGRAMA mialam ja za poważniejsza osobe

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 21:30   #2801
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
(...)
Patryk moim zadaniem strasznie na Martę w tym odcinku najeżdżał.
Ma żal.
Bo mu początkowo obiecała przeprowadzkę. A potem się z tego wycofała. Ale jak dla mnie między nimi nie było tego czegoś. Za to sporo asekuracji od początku. Pewnie dlatego nie chciała zmieniać dla niego swojego życia.

Justyna i Przemek szkoda, że nie przetrwali, bo w dwupaku byli jakby fajniejsi. I serio zerwanie sms-em? Auć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-29, 21:44   #2802
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A Justyna podała powód tego zerwania? I co Przemek powiedział na jej komentarze w programie? Podzielcie się.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 21:47   #2803
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 325
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jego koledzy stwierdzili ze dobrze ich pokazali w programie. Przemek za to skomentował ze zabolały go komentarze justy na temat picia alkoholu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 21:48   #2804
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
A Justyna podała powód tego zerwania? I co Przemek powiedział na jej komentarze w programie? Podzielcie się.
Justyna się w ogóle nie pokazała w tym odcinku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 21:48   #2805
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Jego koledzy stwierdzili ze dobrze ich pokazali w programie. Przemek za to skomentował ze zabolały go komentarze justy na temat picia alkoholu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justyna nie była fair.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 21:57   #2806
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ciekawe dlaczego Justyna i Marta mamaRysia nie byly pokazane. Nie chciały??
Marta niby to przez samotność zaczęła instagrama prowadzić, jakoś nie za bardzo ją polubiłam, faktycznie ta jej mowa doprowadza do czegoś że jej się nie chce słuchac.
Patryk przez najeżdżanie na Martę też u mnie stracił, a teraz spotyka się z jakąś Beatką ktora się do niego będzie przeprowadzać i zachwalał że Beatka dla niego tyle poświęca i zmienia całe życie.
Maciek przez jego gestykulację, dziwne miny i ogólny wyraz twarzy jest dla mnie jakoś odpychający.
Najfajniej mi się Przemka oglądało i w końcu wyszlo na to że przyznał że przez Justynę stał się takim własnym cieniem bez swojego zdania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 22:03   #2807
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 962
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
A Justyna podała powód tego zerwania? I co Przemek powiedział na jej komentarze w programie? Podzielcie się.
Ona często podkreślała, że lubi być sama. Plus obstawiam, że miałaby za daleko do rodziców. Bo przecież nie chodzi o pracę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 22:04   #2808
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Justyna się w ogóle nie pokazała w tym odcinku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli Justyna i Patryk to tchórze :/

No po Justynie to się raczej tego nie spodziewałam. W końcu taka odważna i wygadana była...

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Marta niby to przez samotność zaczęła instagrama prowadzić, jakoś nie za bardzo ją polubiłam, faktycznie ta jej mowa doprowadza do czegoś że jej się nie chce słuchac.

Najfajniej mi się Przemka oglądało i w końcu wyszlo na to że przyznał że przez Justynę stał się takim własnym cieniem bez swojego zdania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tą mową Marty to prawda.

A Przemka mi trochę szkoda, ale goście jego typu często tak obrywaja.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 22:06   #2809
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie chce jakos bronić Patryka, ale trochę odniosłam wrazenie, ze robil mnóstwo przytyków w stronę Marty, byc może wynikających z tego ze go odrzuciła a jemu moze zależało. Chyba Marta byla zbyt niezdecydowana i moze faktycznie przyszła dla zarobku na instagramie.

Temat zmiany całego zycia na pewno jest trudny, ale posiadanie wlasnego mieszkania w stosunku do wynajmu jest duzym komfortem i pewnie bylby to dla mnie wazny argument. Tak wiem - Patrykowi latwiej byłoby znalezc prace wszedzie niz Marcie w Slubicach, ale przeciez mogłaby pracować zdalnie. On sam zresztą o tym mowil.
Wydaje mi sie ze zbyt duzo inicjatywy i chęci z jej strony nie bylo i Patryk mowi tu prawdę.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-29, 22:07   #2810
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
A Justyna podała powód tego zerwania? I co Przemek powiedział na jej komentarze w programie? Podzielcie się.
Chyba nie podała bo powiedział że on nawet nie wie dlaczego, nie mają ze sobą kontaktu, ostatnio się widzieli na ślubie znajomych Justyny i wtedy już nie chciała się z nim bawic. A rzeczy swoje które zostały u Justyny odbierał od swiadkowej (?) bo nawet nie chciała go widzieć.
Przemek dowiedział się przez emisję programu, że Justyna gadała to, co miało zostać między nimi, ze wszystko paplała i ogólnie był w szoku.
Koledzy Przemka też nie polubili Justyny bo powiedzieli że dopóki ona gadala to było miło bo ją słuchali ale jak ktoś między sobą mówił to musiała się wcisnąć w rozmowę i za chwilę znów pod jej temat trzeba było gadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 22:11   #2811
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No i ze Justyna jest osoba która zawsze musi miec rację a jesli ktos z nia sie nie zgadza i nie chce kontynuować tematu bo to i tak bez sensu, to rzuca zlosliwe i dziecinne odzywki typu: oooo Piotrek sie obraził.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 22:16   #2812
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cóż, trochę wiało nudą i o ile nie widzę sensu wystąpienia w odcinku Marty 32 i rozumiem, że nie chciała, to zdziwił mnie brak obecności Justyny, bo chętnie bym poznała historię z jej perspektywy.

Już u Marty i Patryka byłam trochę w szoku, jak bardzo można tę samą historię przedstawić z dwóch stron. Ona zrobiła na mnie niestety negatywne wrażenie, wypowiadała się jak robot i tak samo nie widzę niczego głębokiego w poszukiwaniu zapełnienia samotności w instagramie. Ona ma 38 lat, nie 18.

W odniesieniu do Justyny i Przemka, to uważam, że tam była chemia i trochę mi go żal mimo wszystko, ale ciekawa jestem, czy Justyna widziała siebie w telewizji i czy wysnuła jakąś autorefleksję. Oczywiście tutaj wiele rzeczy można zrzucić na montaż, ale ostatecznie jej brak konsekwencji pomiędzy czynami a słowami był aż kuriozalnie widoczny, tak samo te krytyczne uwagi co do Przemka - szczególnie alkohol, który sama pije mimo zaprzeczeń i wytykanie kilogramów - wypadły słabo, tak samo poza "taka jestem niezależna" kontra ZUS, rodzice i bogaty były.

Maciej - fajnie, że mu się ułożyło, nieco lepiej sklecał zdania w języku polskim, ale nadal uznaję go za bardzo nieciekawego i prostego.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 22:19   #2813
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Chyba nie podała bo powiedział że on nawet nie wie dlaczego, nie mają ze sobą kontaktu, ostatnio się widzieli na ślubie znajomych Justyny i wtedy już nie chciała się z nim bawic. A rzeczy swoje które zostały u Justyny odbierał od swiadkowej (?) bo nawet nie chciała go widzieć.
Przemek dowiedział się przez emisję programu, że Justyna gadała to, co miało zostać między nimi, ze wszystko paplała i ogólnie był w szoku.

Koledzy Przemka też nie polubili Justyny bo powiedzieli że dopóki ona gadala to było miło bo ją słuchali ale jak ktoś między sobą mówił to musiała się wcisnąć w rozmowę i za chwilę znów pod jej temat trzeba było gadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dziwię się, że jej nie polubili, bo właśnie taka jest.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 22:31   #2814
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Justyna wystąpić nie chciała ale na insta wrzuca już jakieś relacje, że życzy Przemkowi wszystkiego najlepszego, a na następnym że nie wystąpiła bo nie ma potrzeby wywlekać brudów publicznie i że jak Przemek bywa u niej tak często na osiedlu to może zapukać do niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 00:04   #2815
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Cóż, trochę wiało nudą i o ile nie widzę sensu wystąpienia w odcinku Marty 32 i rozumiem, że nie chciała, to zdziwił mnie brak obecności Justyny, bo chętnie bym poznała historię z jej perspektywy.

Już u Marty i Patryka byłam trochę w szoku, jak bardzo można tę samą historię przedstawić z dwóch stron. Ona zrobiła na mnie niestety negatywne wrażenie, wypowiadała się jak robot i tak samo nie widzę niczego głębokiego w poszukiwaniu zapełnienia samotności w instagramie. Ona ma 38 lat, nie 18.

W odniesieniu do Justyny i Przemka, to uważam, że tam była chemia i trochę mi go żal mimo wszystko, ale ciekawa jestem, czy Justyna widziała siebie w telewizji i czy wysnuła jakąś autorefleksję. Oczywiście tutaj wiele rzeczy można zrzucić na montaż, ale ostatecznie jej brak konsekwencji pomiędzy czynami a słowami był aż kuriozalnie widoczny, tak samo te krytyczne uwagi co do Przemka - szczególnie alkohol, który sama pije mimo zaprzeczeń i wytykanie kilogramów - wypadły słabo, tak samo poza "taka jestem niezależna" kontra ZUS, rodzice i bogaty były.

Maciej - fajnie, że mu się ułożyło, nieco lepiej sklecał zdania w języku polskim, ale nadal uznaję go za bardzo nieciekawego i prostego.
Hm, włączam się na ten wątek, bo nie wiem o co chodzi na starym - komentowanie aktualnego stanu rzeczy między uczestnikami to spoiler? Zawsze komentowało się w dniu finału. W programie TV na str TVN nie widzę zapowiedzi sequela, więc tym bardziej nie wiem ocb i kiedy będzie można na tamtym wątku komentować na bieżąco

Zaskoczył mnie pozytywnie Przemek, w sequelu wypadł naprawdę fajnie, zdaje się, że takiego Przemka psychologowie poznali na eliminacjach. Justyna zupełnie go zgasiła, nie wyglądał w tym związku na szczęśliwego, co potwierdzili jego znajomi. "Była chemia, fajne dzieciaki", ale oni mają ok 30 i mowa była o zakładaniu rodziny! Tych rollercoasterów Justyny co 2 dni nikt by nie wytrzymał. Przemek wydawał mi się szczery, a post Justyny na IG tylko to potwierdza, że zerwanie było jej decyzją, nie ma żalu do Przemka, nie chce z nim być, ani nic wyjaśniać, odcięła się od tego. Bardzo nieładnie - zerwać przez smsy bez wyjaśniania, jak nastolatka... i tak rozwód przed nimi.

Co do Marty i Patryka też byłam zaskoczona. Mnie wyglądało na to, że obydwoje mają do siebie duży żal, komunikacja od początku u nich leżała. Wg Marty zerwał Partyk przed jej przyjazdem do Słubic, według niego Marta odmawiała przyjazdów, a na jego komunikat, że nie przyjedzie do niej, zażądała rozwodu Fakt, że w finałowym odcinku Marta też była pokazana dość biernie. Zbyt mała chemia była. Wydaje mi się, że Marta szła po męża, ale jak zaczęło się sypać w związku, to całą energię zamiast spożytkować na ratowanie relacji, włożyła w IG. Tak jak mówisz, ma 38 lat, w dodatku dzieci chciała. Zastanawia mnie też czy Patryk naprawde był taki kościelny, czy to dla Marty chodził. W każdym razie sztywno i sztucznie było u nich zawsze. Za to wizualnie dobrze dobrali Martę, Beata jest do niej podobna.

Największy szok, że Maciej był już wcześniej zaangażowany, tyle, że odrzucony. Tu bym upatrywała przyczyny jego zachowania wobec Marty. Zauważyłyście, że Patrycja w 100% odzwierciedla jego "ideał"? Czyli nie mówił o jakimś tam wzorcu, tylko opisywał Patrycję! Z takim założeniem, to jak powiedziały psycholożki, nikt by mu nie dogodził. Na drugim wątku Maciej często był porównywany do Adriana - zakumplowali się, czyli nie bez kozery Wreszcie do grupy A&A trafi ktoś mający coś za uszami.
W każdym razie teraz oglądało się go pozytywnie. I z Przemkiem mają kontakt.

Dobrego nosa miałam, że za dużo było docinek między Justyną i Przemkiem na IG i rozjazd w znajomościach zbyt znaczny, by przetrwali razem.

Obstawiam, że ekspertki zrzucając niepowodzenie na chęć sławy, mają na myśli Martę38, Justynę i być może Martę32. Poza tym wytykały problemy komunikacyjne u Patryka i Marty oraz wycofanie i brak sprawczości u Przemka. Brak szczerości to raczej powszechny problem w tej edycji.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-11-30 o 00:10
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 01:10   #2816
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Marta zażądała rozwodu nie dlatego, że Patryk nie chciał przyjechać. Tylko dlatego, że powiedział jej, ze nie przyjedzie bo nie czuje tego, nie widzi sensu. I jeszcze mówił, że liczył na to, by Marta walczyła o ich relację, a tu niestety... Marta powiedziala mu, że w takim razie rozwód, zapewne uniosła się honorem. Marta zrzucała winę na Patryka, Patryk na Martę, zatem uważam, że wina rozpadu tej relacji leży gdzieś po środku jednak.

Takie to wszystko beznamiętne jednak było. On nie chciał przyjeżdżać i ona nie chciała. Jak zakończyli związek, to on potem coś do niej pisał, ona go olewała. Jak opadły emocje, to ona zaczęła do niego pisać, a on olewał.

Patryk poznał Beatke, która od kilkunastu lat mieszkała w Holandii, miała sie do niego przeprowadzić. Chyba to zrobiła, skoro niedawno wrzucił zdjęcie z dziewczyna chowającą się za balonem z serduszkiem, to musiała być ona. A tymczasem Marta ogłosiła otwarcie, że jest otwarta na współprace na IG ;-)

Nie rozumiem tylko, czemu tak mówicie, że to Patryk obgadywał w odcinku Martę. Moim zdaniem wszyscy uczestnicy obgadywali swoje żony/mężow. Zapewne tak była prowadzone narracja i takie padały pytania.

Maciek tez non stop porównywał: Patrycja robi xxzzz , a Marta nigdy by tak nie zrobila... My z Patrycja robimy to i to.... a Marta tak by nie zrobila. Marta jest wygodna, bo wzięła taksówkę, a my z Patrycja tacy podobni do siebie jesteśmy, razem wolimy pojechać tramwajem, pozwiedzać spontanicznie... itd itd... Przemek tez Justynę non stop komentował, więcej gadał o niej niż o sobie. Także no ja bym tak na Patryka nie narzekała, wydał mi się przynajmniej szczery w tym co robi. W programie był skryty i trzymał dystans i prywatność, tak samo po programie nie zaczął nagle aktywizowac sie w sieci jak Marta. Nawet Maciek to potwierdził, że Patryk jest raczej ukryty w sieci.

No a co z oświadczeniem mamy rysia? Pojawilo sie? Naprawde fajnie, że dali taki odcinek z wypowiedziami uczestników z czasu już po emisji sezonu w TV to ciekawa odmiana widzieć jak komentują wypowiedzi z odcinków. Brakuje mi tylko ekspertów,.którzy by się tłumaczyli dlaczego az tak się pomylili xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2022-11-30 o 01:14
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 05:54   #2817
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Pierwsze wrażenie po wczorajszym odcinku?
Marta odwalona, prosto od makijażysty,.z przerysowanym makijażem i doklejonymi rzęsami , niczym na wesele do tego ten babciowy sweterek.

Ale do brzegu- Jezu, jak ona sztucznie bredzi, ma taki słaby zasób slow, że wiecznie gada to samo. Nadawałaby się do polityki, bo gada 15 minut a nic z tego nie wynika.
Rozśmieszyła mnie jej konkluzja, że w sumie ona to się pozbierała po rozstaniu, bo się odnalazła na Instagramie i tam działa ,.i oto trzy dorosłe baby odpicowane jak szczur na otwarcie kanału siedza na kanapie i dywagują na jakim zdjęciu Marta wyszla najlepiej , żeby można je wstawić na IG..

Patryk uważam gadał z sensem, ale widać ma wielki żal, że Marta się do niego nie przeprowadziła i oczywiście na końcu dowalił, że na szczęście są kobiety na tym świecie, co umieją się poświecić dla faceta i się do niego przeprowadzić ( ot, taka szpila w stronę Marty).

Maciej- jego monologi o tym, jak piękne jest jego życie bez Marty 🤮 ciągle tylko "ja,ja,ja", już by siebie darował te teksty, że " Marta n apewno by nie robiła tego, co jego obecna laska".

Przemek- mówcie co chcecie, ujął mnie w 100%, uwielbiam gościa. Mądrze gada, nie obgadywał Justyny, życzę mu jak najlepiej!

Właściwie on, jak i jego koledzy mają takie same spostrzeżenia co do Justyny jak my, czyli w skrócie " ma objawy dwubiegunówki jeżeli chodzi o zachowanie, jest głośna, nie znosi sprzeciwu, nie akceptuje zdania innego niż swoje, nie umie utrzymać sekretów.
Paskudny typ, dobrze,że się rozstali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89425308]

No a co z oświadczeniem mamy rysia? Pojawilo sie? Naprawde fajnie, że dali taki odcinek z wypowiedziami uczestników z czasu już po emisji sezonu w TV to ciekawa odmiana widzieć jak komentują wypowiedzi z odcinków. Brakuje mi tylko ekspertów,.którzy by się tłumaczyli dlaczego az tak się pomylili xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Marta na IG napisała, że nie będzie wydawać żadnego oświadczenia ( btw.kim ona jest, że niby musi?), Bo finałowy odcinek został zamontowany na jej niekorzyść, że nie widzi w tym sensu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 06:02   #2818
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Napisała, że poprzednia wersja sprostowania wylądowała w koszu, bo nie chce nikogo ranić słowem. I podziękowała rodzicom, produkcji itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 06:05   #2819
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na fb jest plota, że Przemek romansuje z przyjaciółką Justyny z tego samego osiedla
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 06:11   #2820
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:19
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.