Nasze Skarby-styczeń/luty 2008 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 14:13   #2881
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Dzieki dziewczyny za pocieszenia. Jak dziecko raczkuje, chodzi, chce samo stawac i wszedzie go pelno to naprawde trudno je upilnowac . Najspokojniejsza jestem gdy siedzi w kojcu lub w krzeselku zapieta pasami ale ona nie lubi byc w jednym miejscu dluzej niz 15 minut max.
A my znowu wrocilismy do III drzemek w ciagu dnia, co nie znaczy ze mam wiecej czasu . Mala spi po pol godziny, gora godzine w ciagu jednej drzemki, wiec wolala jak spala raz a 3 godziny, ale widze ze teraz jest bardziej wypoczeta i wesola. Klade ja spac co 2 godzinki, tyle ze zrezygnowalam juz z nauki zasypiania w lozeczku [w ciagu dnia]. Gdy sie z nia klade pod koldra w lozku to ona odruchowo juz wie ze idzie spac i zamyka oczka przytulajac sie do mnie. Jest to tak slodkie i cudowne uczucie ze czasem zasypiamy razem . Ale na noc zawsze usypia w lozeczku.

Elsi gratuluje dyplomu. Fajnie ze Emilka znalazla sobie w zlobku kolege . Az milo patrzec jak takie male dziubki sie razem bawia. Na filmiku jak zwykle urocza
A te pierwsze slowka Gratuluje.


Kociulku gratuluje postepow Karolince, a Adrianek jak slodziutko Ci powiedzial

Aka nie wiem co z tymi zabkami i radze Ci /tak jak dziewczyny/ sie spytac lekarza. Na zdjeciach wyglada rewelacyjnie. A na zdjeciu z pieskiem wyglada jakby go trzymala
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:40   #2882
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Hej mamausie, ja znów z pytaniem....czy ktróraś z Was posiada( lub zna kogoś kto posiada) wózek musty transporter, bardzo mi odpowiada no oprócz tego, że podnózek nie jest regulowany, ale znalazłam już na to sposób
rozpatrujemy z mężem ten i chicco trio tour 4, tylko ten ostatni wszyscy mówią ze taki "plastikowy"
zgłupieć można
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:18   #2883
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

mumi24, nie mam, nie znam. Mam mutsy 4rider. Transportera chyba mało ludzi ma.
Gdybym miała tylko te dwa do wyboru to wybrałabym mutsiaka, bo już wiem jak nim się komfortowo jeździ. No i design bardziej mi odpowiada. No a chicco też nieźle wygląda, tylko te pianki/plastiki? jakieś cienkie się wydają. Ja chicco nie brałam pod uwagę po głębszych badaniach nad wózkami, które też przeszłam przed porodem. Z tego co wiem z forum wózkowego to oni też mają swoje lepsze i gorsze modele.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 16:13   #2884
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez mumi24 Pokaż wiadomość
Hej mamausie, ja znów z pytaniem....czy ktróraś z Was posiada( lub zna kogoś kto posiada) wózek musty transporter, bardzo mi odpowiada no oprócz tego, że podnózek nie jest regulowany, ale znalazłam już na to sposób
rozpatrujemy z mężem ten i chicco trio tour 4, tylko ten ostatni wszyscy mówią ze taki "plastikowy"
zgłupieć można
Niestety nie pomogę Ci
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 16:25   #2885
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Póki Smerfy moje śpia, ja nadrobię troszkę zaległości...
Dziś już w ciut lepszym nastroju, bo właśnie dowiedziałam się, że babcia ta co miała udar właśnie się obudziła Już ją posadzili i próbuje wydobyć z siebie pierwsze słowa. Z drugą fizycznie też już ciut lepiej, gorzej z psychiką
Wogóle ten dzień był nawet miły...
Przede wszystkim pięknie dziękujemy za pochwały Karolinki Dodam jeszcze, że od soboty Adrianek mówi tatuś, a to zacytowane mamusiu usłyszałam po raz pierwszy

Spóźnione, ale moc uścisków i buziaczków dla Kubusia

Aka, chce Cię uspokoić co do ząbków. Wierz mi, to zupełnie normalne Mój Adriano swoje jedyneczki tez miała strasznie krzywe i Tak jak Ty bałam się, czy tak mu już zostanie. Z czasem, jak zaczną się pojawiać kolejne ząbki i te się wyprostują Sądzę, że lekarz powie Ci to samo, ale dla własnego spokoju możesz spytać
Powtarzam to już któryś raz z kolei i pewnie nie raz jeszcze będę - piękne z Was kobietki

Kasiu, to nasze dziewczyny obie są malutkie Karolinka wprawdzie (wg mojego centymetra) ma 2cm. więcej, ale wagą nie przebija Ale nic się nie martw, jeszcze wyrośnie Wiesz, często tak jest, że te kruszynki później wyrastają, a te "dorodne" bobasy, wysokim wzrostem w przyszłości nie grzeszą. Oczywiście to nie reguła, ale tak było np. ze mną i moim bratem.
A, i zawsze zapominam napisać... Karolinki stópka ma 10cm. długości

Elsi, he, he... dzięki za przypomnienie Staram się tak nie myśleć, tylko samo przychodzi do głowy... w jednym czasie dwie ukochane osoby.....
czasem też się boję, czy to nie cisza przed burzą... Wiem, nie powinnam tak myśleć, ale to chyba dlatego, że za dużo człowiek widział...
Bardzo fajnie macie z tym żłobkiem I powiem Ci szczerze, że troszkę zazdroszczę Emilca tego kontaktu z dziećmi, nie wspominając o młodym kawalerze To super, że może tam być wg uznania pod względem czasowym. Wiadomo, dziecko też ma swoje nastroje i kto się nim wtedy lepiej zajmie jak nie matka. A chyba najważniejsze, że jej samej się podoba.
Ach, jak ten isiuś - kiciuś słodko brzmi
Gratulacje świadectwa
Pewnie wolałabyś uniknąć kontaktu z pracą, ale skoro jest to nieuniknione, niech chociaż zakończy się bezproblemowo

Aga, duży buziak w główkę Milenki Zdaję sobie sprawę, jak zmartiwła Cię cała ta sytuacja. Niestety, wielu takich wypadków nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Wiesz, moja "wojna" z teściową zaczęła się właśnie od takiego, wg mnie, braku wyobraźni. A to zostawiała noże na ławie, a to drzwi otwarte do piwnicy, gdzie są bardzo strome schody, a to wiadro z woda w pokoju, ktróe Adrian uwielbiał przewracać, a to gorące żelazko stawiała na podłodze, a to szminki/lakiery ktróe Adrian potrafił sprytnie odkęcać i przez które masa ubrań poszła do kosza.... Takich sytuacji mogłabym wyliczać w nieskończoność. cały czas chodziłam za nią i prosiłam. Ryczałam, że to wszystko jest jak grochem o ścianę, bo przecież o wypadek nie trudno w takich sytuacjach. Teściowa wcale się nie zmieniła, dalej jest to samo, tylko dziecko mądrzejsze (tak mi sie wydaje). Wie, że żelazko gorące, że nóż ostry,po schodach też się nauczył chodzić. Ale teraz Karolina jest na tym etapie co kiedyś Adrian i aż się boję co to będzie. Niestety, a może stety nauczyłam się mieć oczy do okoła głowy, choć to czasem też za mało. Sama pamiętam jak przychodziłam do domu wiecznie z obdartymi kolanami, sama też wiele razy nie ustrzegłam synka przed guzem i pewnie jeszcze nie raz go sobie nabije. Tak samo Karolinę przed upadkami, choć tłumaczę jej aby się trzymała jak już wstaje Najważniejsze, że Milusia już zapomniała i Ty też już się tym nie martw


Karolinka znowu mnie zaskakuje. Dzisiaj pokazała jak ładnie umie schodzić z łóżka. Podejdzie tyłem do brzegu i sie zsuwa Dokładnie tak samo robił Adrian


Mumi, ja Ci nie pomogę, bo nawet nie widziałam tych wózków
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:48   #2886
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
mumi24, nie mam, nie znam. Mam mutsy 4rider. Transportera chyba mało ludzi ma.
Gdybym miała tylko te dwa do wyboru to wybrałabym mutsiaka, bo już wiem jak nim się komfortowo jeździ. No i design bardziej mi odpowiada. No a chicco też nieźle wygląda, tylko te pianki/plastiki? jakieś cienkie się wydają. Ja chicco nie brałam pod uwagę po głębszych badaniach nad wózkami, które też przeszłam przed porodem. Z tego co wiem z forum wózkowego to oni też mają swoje lepsze i gorsze modele.
No właśnie mutsy ma wózki hmm jakby to ująć....mój mąż były tancerz powiedziałby dobrze osadzone w parkiecie prowadzi się super-transporter ma koła piankowe ale z komorą powietrzną, są lekkie i porządne
chyba się mocno nad nim zastanowię

Mimo wszystko dzięki
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:31   #2887
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Dziś już w ciut lepszym nastroju, bo właśnie dowiedziałam się, że babcia ta co miała udar właśnie się obudziła Już ją posadzili i próbuje wydobyć z siebie pierwsze słowa. Z drugą fizycznie też już ciut lepiej, gorzej z psychiką
Kociulku, bardzo się cieszę, że z babciami już lepiej .
Mojemu tacie po udarze też siadała psychika.
Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Karolinka znowu mnie zaskakuje. Dzisiaj pokazała jak ładnie umie schodzić z łóżka. Podejdzie tyłem do brzegu i sie zsuwa
Wow! To super!
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 21:45   #2888
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Póki Smerfy moje śpia, ja nadrobię troszkę zaległości...
Dziś już w ciut lepszym nastroju, bo właśnie dowiedziałam się, że babcia ta co miała udar właśnie się obudziła Już ją posadzili i próbuje wydobyć z siebie pierwsze słowa. Z drugą fizycznie też już ciut lepiej, gorzej z psychiką
. 3mam kciuki aby bylo coraz lepiej.
Cytat:
Karolinka znowu mnie zaskakuje. Dzisiaj pokazała jak ładnie umie schodzić z łóżka. Podejdzie tyłem do brzegu i sie zsuwa
Kociulku super, zazdroszcze i gratuluje. Moja skacze z lozka na glowe [oczywiscie zawsze jestem przy niej i ja trzymam ]
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 22:39   #2889
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Sheryl, Aga

Aga, Karolina jak ma pod łóżkiem rozłożony materac to też nie boi się skoków na główkę
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 10:26   #2890
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez mumi24 Pokaż wiadomość
Hej mamausie, ja znów z pytaniem....czy ktróraś z Was posiada( lub zna kogoś kto posiada) wózek musty transporter, bardzo mi odpowiada no oprócz tego, że podnózek nie jest regulowany, ale znalazłam już na to sposób
rozpatrujemy z mężem ten i chicco trio tour 4, tylko ten ostatni wszyscy mówią ze taki "plastikowy"
zgłupieć można
nie widzialam nawet tych wozkow wiec nie pomoge
Kociulku ciesze sie ze z babciami juz lepiej nioe mysl o ciszy przed burza...zdarza sie i tak ale trzeba wierzyc ze bedzie jeszcze lepiej...wiara potrafi zdzialac cuda

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że od soboty Adrianek mówi tatuś, a to zacytowane mamusiu usłyszałam po raz pierwszy

[...]

Karolinka znowu mnie zaskakuje. Dzisiaj pokazała jak ładnie umie schodzić z łóżka. Podejdzie tyłem do brzegu i sie zsuwa
to tym bardziej gratuluje Adriakowi ciesze sie razem z Toba

no i super ze masz taka rozsadna dziewczynke w domu Dawid moze jeszcze i nie wstaje ale polozony na naszym lozku pelza i pelza do brzegu nieswiadomy niebezpieczenstwa
__________________

midey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 11:05   #2891
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez midey Pokaż wiadomość
Kociulku ciesze sie ze z babciami juz lepiej nioe mysl o ciszy przed burza...zdarza sie i tak ale trzeba wierzyc ze bedzie jeszcze lepiej...wiara potrafi zdzialac cuda
wiem kochana i naprawdę staram się myśleć pozytywnie


Cytat:
to tym bardziej gratuluje Adriakowi ciesze sie razem z Toba
dziękujemy

Cytat:
no i super ze masz taka rozsadna dziewczynke w domu Dawid moze jeszcze i nie wstaje ale polozony na naszym lozku pelza i pelza do brzegu nieswiadomy niebezpieczenstwa
To tak samo mała jak już wstanie to od razu się puszcze, bo chyba myśli, że umie tak super biegać jak Adrian
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 12:57   #2892
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Nie wiem czy juz taki temat byl, jesli tak to przepraszam
Kiedy chcecie miec nastepne dziecko oraz ile chcecie miec dzieci?
Ja chyba chce juz niedlugo....
Napisalam o tym post -->tutaj<--
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:54   #2893
ocrushek
Raczkowanie
 
Avatar ocrushek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 145
GG do ocrushek
Exclamation Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez tvn24.pl
Gdy skończył sześć tygodni, został poddany standardowym szczepieniom ochronnym w przychodni w Strykowie. Następnego dnia Jaś zmarł w męczarniach w łódzkim szpitalu. Najprawdopodobniej zawiniła koreańska szczepionka Euvax B, przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby, która okazała się śmiercionośnym płynem.
Cały artykuł znajduje się tutaj. Wklejam to jako OSTRZEŻENIE!
__________________
ocrushek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 14:31   #2894
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez ocrushek Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez tvn24.pl
Gdy skończył sześć tygodni, został poddany standardowym szczepieniom ochronnym w przychodni w Strykowie. Następnego dnia Jaś zmarł w męczarniach w łódzkim szpitalu. Najprawdopodobniej zawiniła koreańska szczepionka Euvax B, przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby, która okazała się śmiercionośnym płynem.
Cały artykuł znajduje się tutaj. Wklejam to jako OSTRZEŻENIE!
nic o tym nie słyszałam. Aż mnie ciarki przeszły czytając ten artykuł. To przykre, że musiało aż dojść do nieszczęścia, żeby ta szczepionka zostałą wycofana. Ciekawe tylko na jak długo...?

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Nie wiem czy juz taki temat byl, jesli tak to przepraszam
Kiedy chcecie miec nastepne dziecko oraz ile chcecie miec dzieci?
Ja chyba chce juz niedlugo....
Napisalam o tym post -->tutaj<--
Aga, ja jak już wiesz, mam dwójkę urwisków Wiesz, raz jest lepiej, raz gorzej. Jednego dnia nie mam czasu nawet zjeść śniadania, a innego, tak jak np. dzisiaj dzieci sobie śpią, a ja mam czas dla siebie i siedzę sobie z kawką. Obiad już dawno ugotowany, mieszkanko wysprzatane Napewno wcześniej nie przewidzisz, czy z dwójka takich maluchów będzie ciężko czy nie. Może i nie jest to takie łatwe, ale ja mam nadzieję, że jeszcze troszkę i będą się razem bawić, a ja tego czasu dla siebie zyskam jeszcze więcej. Podobnie ja Ty zawsze marzyła mi się duża rodzinka. W planach mam jeszcze jednego bobaska za ok 5 lat, ale zobaczymy co los pokaże. Lekarz zasugerował, że lepiej będzie jak na kolejne dziecko się nie zdecyduję, bo mój organizm coraz gorzej znosi ciąże, ale ja nie mówię zdecydowanego nie! Mój maż tez się nie zapiera, że więcej dzieci mieć nie będziemy. Jak to mówi Ile Bóg da!
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 14:51   #2895
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez ocrushek Pokaż wiadomość
Cały artykuł znajduje się tutaj. Wklejam to jako OSTRZEŻENIE!
straszne aż mi łzy naplynely do oczu I jak tu uchronic wlasne dziecko jak nawet głupiej szczepionki nie mozna byc pewnym .... Nie mam nawet słow żeby to skomentowac

Agamili Kiedys gadalysmy na gg na ten temat. Z jednej strony bym baardzo chciała drugie ,ale z drugiej hmmm nie poradze sobie chyba Maja jest baardzo wymagającym bobasem , poza tym nie wiem czemu tak glupio mysle ,ale boje sie tego ,że nie moge juz mocniej kochac i Maja jest najwazniejsza...

kociulku Ciesze się ,że z babciami lepiej A Karolinka to baardzo madra dziewczynka bo moja mała diablica to idzie na oslep nawet jak ma spasc A jaka uparta jest dzis z 5 razy zabieralam ja od komputera ,a ona dalej raczkowala do niego . Wkurzala sie strasznie ,walila rekami w podloge ,ale szla dalej hehehe po kim to moje dziecko takie uparte?? hmm

elsi super ,że Emilka tak dobrze znosi rozłąke w złobku , musisz byc z niej strasznie dumna. Taka rezolutna dziewczynka naprawde masz cudowna corcie ktora kocha kotki

Aka Wydaje mi się ,że ząbki jeszcze moga sie same wyprostowac w miare ksztaltowania się szczeki i pozostalych ,ale szczerze mowiac to sie nie znam więc lepiej jednak sprawdzic . Zdjęcia super , Emma z tym piesiuniem wyglada przeslicznie

sheryl To nasze maluchy mają podobna budowe hehe "mały męściźna" I "mała kobietka" hehe ,ale tak jak mowiłas mogą jeszcze śmignąc w gore , z mojej siostry zawsze bylo takie male kurczątko ,a teraz ma 174 i patrzy na mnie z gory skubana
sheryl, midey, papaya ,aka ,elsi dziekujemy z głaski - pomogło ,4 zębisko się wykluło i narazie jest lepiej

A u nas jak to u nas ciągle w biegu ostatnio nie mam nawet czasu do łazienki isć bo Maja raczkuje tam gdzie nie powinna ,albo wali pilotami w telewizor albo do szafek w kuchni sie dobiera ,a jak ją odciagam to takie nerwy ,że czasem sie jej boje. Wczoraj jak jej zbaralam pilota to zaczela walic glowa i piesciami w podloge i ryczec jakby ja ktos ze skory obdzieral A wygląda na takiego aniolka ehhhh pozory mylą

Co do fryzury to jasne ,że Wam sie pokaze ,ale zawsze zapominam zdjecia zrobic postaram się w ten weekend wreszcie tego dopilnowac ,a wlosy clip in do d.... kupilam sztuczne bo jakos do prawdziwych mam lekki dystans i niestety plączą sie ,a poza tym mam wycieniowane mocno wlosy i widac ,że sa przyczepiane . No coz pozostaje poczekac ,aż odrosna

Pozdrawiam kochane mamusie
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 15:49   #2896
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
To tak samo mała jak już wstanie to od razu się puszcze, bo chyba myśli, że umie tak super biegać jak Adrian
Twoje dzieciaczki mają dobrze, że razem się wychowują i Karolinka ma się na kim wzorować. W ogóle wiadomo, że towarzystwo innego dziecka bardzo dobrze wpływa na jego rozwój.

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Nie wiem czy juz taki temat byl, jesli tak to przepraszam
Kiedy chcecie miec nastepne dziecko oraz ile chcecie miec dzieci?
Ja chyba chce juz niedlugo....
Napisalam o tym post -->tutaj<--
Był. Ja bym chciała 2, ale o następnym pomyślimy dopiero jak będą lepsze warunki finansowe i mieszkaniowe.

Cytat:
Napisane przez ocrushek Pokaż wiadomość
Cały artykuł znajduje się tutaj. Wklejam to jako OSTRZEŻENIE!
Jezu, moje dziecko było szczepione Euvaxem, ale nie wiem czy B (chyba A). No w każdym bądź razie jak widać ma się dobrze, ale tak naprawdę to co my możemy zrobić? Przecież o szczepionce bezpłatnej decyduje lekarz, nie mamy wyboru, nie mamy wiedzy (zazwyczaj o rewelacjach dowiadujemy się po fakcie, jak już szczepionka zrobiła dziecku coś złego). Możemy zdecydować się na płatną, ale przecież o Infanrixie też było głośno parę miesięcy temu. No nie mamy wpływu na to .
Natomiast jeśli chodzi o tych co decydują: jeśli coś budzi wątpliwości jak można to wprowadzać? A jak było już wycofane, jak można ponownie wprowadzać? No właśnie tak to jest u nas...
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2008-10-17 o 16:10
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 17:53   #2897
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Dziewczyny, wiecie co zrobić jak dziecko nie chce jeść obiadków? Kiedyś czytałam cos na ten temat, że czasami przychodzi taka faza, ale nie pamiętam co dalej, czy jest jakieś rozwiązanie... Ja już nie wiem co z nim robić Kaszki je, owoce je, a po łyżce obiadku jest krzyk. Ewidentnie mu nie smakuje. I nie ma znaczenia czy kupny czy domowy, chłodny czy ciepły...ja już nie wiem.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:46   #2898
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Nie wiem czy juz taki temat byl, jesli tak to przepraszam
Kiedy chcecie miec nastepne dziecko oraz ile chcecie miec dzieci?
Ja chyba chce juz niedlugo....
Napisalam o tym post -->tutaj<--
jak ze wszystkim sa plusy i minusy mam podobne obawy czy dam sobie rade? poki co mieszkamy z dziadkami ale jak sie wyprowadzimy to bedzie raczej ciezko-Ocrushek ostatnie 2 tygodnie pracuje od rana do wieczora wiec ...nawet nie ma kiedy "pomyslec" o drugim

Cytat:
Napisane przez ocrushek Pokaż wiadomość
Cały artykuł znajduje się tutaj. Wklejam to jako OSTRZEŻENIE!
;(

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość

sheryl, midey, papaya ,aka ,elsi dziekujemy z głaski - pomogło ,4 zębisko się wykluło i narazie jest lepiej

[...]

Co do fryzury to jasne ,że Wam sie pokaze ,ale zawsze zapominam zdjecia zrobic postaram się w ten weekend wreszcie tego dopilnowac ,a wlosy clip in do d.... kupilam sztuczne bo jakos do prawdziwych mam lekki dystans i niestety plączą sie ,a poza tym mam wycieniowane mocno wlosy i widac ,że sa przyczepiane . No coz pozostaje poczekac ,aż odrosna

super ze troszke sie uspokoilo czekam na zdjecie

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie co zrobić jak dziecko nie chce jeść obiadków? Kiedyś czytałam cos na ten temat, że czasami przychodzi taka faza, ale nie pamiętam co dalej, czy jest jakieś rozwiązanie... Ja już nie wiem co z nim robić Kaszki je, owoce je, a po łyżce obiadku jest krzyk. Ewidentnie mu nie smakuje. I nie ma znaczenia czy kupny czy domowy, chłodny czy ciepły...ja już nie wiem.
na jakims watku dziewczyny doradzaly (jak dziecko je np kaszki i mleko a nie chce zup tak jak u Ciebie albo na odwrot) zeby mieszac, np do skoro Stas zjada kaszki do dokladac Mu troche kaszki do zupy...nic innego nie jestem w stanie wymyslic....

dopisek:

Kasiu, wlasnie czytam Twojego bloga.....wielki buziak dla Ciebie (wiesz pewnie za co)
__________________


Edytowane przez midey
Czas edycji: 2008-10-17 o 20:15
midey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 21:15   #2899
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Hej Kochane
I znów mam zaległości... ale ten tydzień mieliśmy naprawdę zajęty, byliśmy z Markiem w Warszawie w sprawie uszek ( od razu piszę, ze niczego konkretnego nie dowiedzieliśmy się a kolejną wizytę wyznaczono nam na 23.12 na godzinę 8:50!) od tego tygodnia przychodzi do Marka rehabilitantka słuchu fundując mi przy tym mały aerobik - muszę biegać i podskakiwac z Markiem na rękach Marunoi pięknie reaguję na wszystkie dźwięki w aparacikach i jest juz z nimi oswojony (wcześniej cały czas musiał miec czapeczkę aby chroniła aparaty przed zjedzeniem ).
Od 2 tygodni Marek raczkuje, a od poniedziałku podciąga sie przy wszystkim co stabilne do stania. A stać potrafi naprawdę długo! Potrafi też ładnie, stabilnie siedzieć - ku mojej wielkiej radości - wcześniej bowiem nie wykazywał chęci usiedzenia w miejscu. Ząbków u nas nadal brak...
A! Co do raczkowania oraz pominięcia tego etapu rozwoju u maluszków. Wszystko jest w normie wiec nie ma się czym przejmować jezeli dziecko nie raczkuje i od razu z siadu chce chodzić. Jednak później u dzieci nie raczkujących jest duze prawdopodobieństwo występowania dysleksji.

Odnośnie rodzeństwa dla Marka - cały czas o tym myślę (chciałabym jeszcze 2 dzieciaczków , mąż póki co przystaje przy 1) i starania przewidujemy na koniec przyszłego roku (październik, listopad) chociaz przyznaję, ze wolałabym przechodzić kolejną ciążę w tym samym okresie co z Markiem. Zdaję sobie sprawe, że będzie cięzko, ale ile kobiet daje sobie radę majac nawet dzieciaczki rok po roku!

Sheryl z tymi obiadkami to jakbym czytała o Marku - kaszki i deserki są mniam ale obiadki be. Czasami uda mi się wcisnąc Markowi 4 łyżeczki obiadku i na tym kończy sie jedzenie. Nie wiem jak mam zachęcić tego niejadka do spożywania konkretnych posiłków

Elsi cieszę się, że Emilka tak ładnie znosi pobyt w złobku i gratuluję jej przystojnego adoratora Gratuluję pierwszych słówek, a "ISIUŚ" brzmi przerozkosznie

AgaMili obejrzałam filmiki z Milenką, pięknie mówi MAMA i PAPA a Ty masz przesympatyczny głos!

Aka po raz kolejny wyrażę swój zachwyt nad Emmą, Ona jest prześliczna! Napatrzeć się nie mogę, ale cóż - piękna mamusia to i córeczka miała po kim odziedziczyć urodę.
A ząbkami się nie przejmuj

Kociulku przytulam wirtualnie, oby wszystko było już dobrze z babciami

KasiaMaja czekam na fotki nowej fryzurki.

załączam jeszcze foteczki Marka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5035.jpg (27,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5081.jpg (26,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5089.jpg (21,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5060.jpg (19,3 KB, 16 załadowań)
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 21:32   #2900
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Joasiu dzieki za komplemety odnosnie mnie i Milenki . Fajnie, ze w koncu sie odezwalas .
Mareczek taki ladniutki na zdjeciach . Super, ze juz raczkuje, siedzi i wstaje. Ja teraz wolalbym aby Milenka zaczela to wszystko robic pozniej. Gdy nie umiala sie przemieszac byla poprostu bezpieczniejsza.

A ja sobie mysle ze nastepne dziecko zaczne z mezem starania jak Milenka skonczy 2 latka. Maz tez jest za tym.

A ja mam newsa. Moze nie jest to jakis super hit aby na forum oglaszac, ale dzis rano jak wstalysmy to Milenka miala w pieluszce jasna ("moze nie az zolta ale nie czarno jak zazwyczaj), miekka, duza i rozlana w calej pieluszce kupke. Tak wiem ze to nie wiadomosc zaslugujaca na oskara ale jakze ja sie ucieszylam.. Bo ostatnia takie cos mialo miejsce ze 4 miesiace temu. Marze tylko aby to nie bylo jednorazowe. Chcialabym aby w koncu sie jej to unormowalo. Moja mama mowi, ze to przez to ze poprzedniego dnia zjadla mnostwo winogron...

A tak poza tym to nudze sie ogromnie. Nie che mi sie spac ale nie mam co robic. Maz wizal dzis nadgodziny i same jestesmy. Milenka stoczyla dzis ze mna bitwe podczas wieczornego usypiania az usnela mi na kolanach... W lozeczku darla sie i wstawala.

No to pozdrawiam was i zycze milej nocy.
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 22:09   #2901
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez midey Pokaż wiadomość
na jakims watku dziewczyny doradzaly (jak dziecko je np kaszki i mleko a nie chce zup tak jak u Ciebie albo na odwrot) zeby mieszac, np do skoro Stas zjada kaszki do dokladac Mu troche kaszki do zupy...nic innego nie jestem w stanie wymyslic....
Dzięki. no tak..., też mi się gdzieś obiło o uszy, żeby spróbować dodać mleczko...Jak nic się nie zmieni, to z tym spróbuję .
Joasiu, Mareczek super a i Ciebie muszę skomplementować , chociaż tak rzadko nam się pokazujesz. Cieszę się, ze tak dobrze mu idzie z nabywaniem kolejnych umiejętności.

Aga, gratuluję Milence pięknej i zdrowej kupki.

Dziewczyny, a mnie jakieś choróbsko dopadło. Pewnie przewiało mnie wczoraj w pracy i teraz mnie katar męczy i jakieś początki przeziębienia.
W związku z tym mam pytanie: Czy katarem (ogólnie przeziębienie), mogę zarazić dziecko? (Jeśli założymy, że nie złapałam jakiegoś wirusa?)
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 22:40   #2902
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Kasiu .
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 14:14   #2903
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Co tu takie pustki dzis nie ładnie

sheryl ,midey Dzięki na szczęscie juz się skonczyl ten okropnny dzien....
Joasiu śliczne fotki Wielkie gratki dla Marusia z okazji nabycia nowych umiejetnosci

Narazie wkleje Majule ,żeby wątek troche przyozdobic ,a moja fotke wkleje wieczorem żeby troche postraszyc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jesienny spacer.jpg (60,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg misiaczek.jpg (34,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smieszka.jpg (36,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krajobraz po burzy.jpg (24,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krajobraz po burzy2.jpg (25,8 KB, 11 załadowań)
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 14:40   #2904
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Kasiu, Majunia śliczna , mała modelka Ci rośnie. Rzeczywiście przyozdobiła wątek.

A ja sobie choruję .
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 15:00   #2905
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Kasiu czy Majunia sie smieje przez lzy? Pierwsze zdjecie z lezkami i powazna mina jest sliczne, slodkie i wyglada jak kot ze Shreka kiedy robil taka minke jak tu Maja . A i podoba mi sie bardzo to rozowe cos na nowym wozeczku. To spiworek czy takie tylko do wyscielania wozka aby miekko bylo? A gdzie to kupilas bo spodobalo mi sie ?

Sheryl przeziebilas sie? Biedactwo. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Ja ostatno chorowalam chyba przed ciaza

A dzis kupka byla z prawdziwe zoltymi kawalkami hihi.
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 16:33   #2906
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

A dziś wszystkiego najlepszego dla Ivulka

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość

Sheryl przeziebilas sie? Biedactwo. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Ja ostatno chorowalam chyba przed ciaza
.
Tak, na własne życzenie. Usiadłam głupia w pracy przy otwartym oknie wieczorem i teraz mam.
Dzięki. Mam nadzieję, ze szybko przejdzie, bo nawet do dziecia nie mogę się przytulić.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:03   #2907
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Ja tylko na minutkę, bo dziś szalony dzień...

Duże buźki dla Ivusia

Lwica, jeśli krasnoludki dobrze mi powiedziały, to dziś masz urodziny
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Sheryl, wykuruj się szybciutko
A w sprawie obiadków Ci nie pomogę, bo nie mam pojęcia U mnie jest zupełnie odwrotnie. Mam w domu głodomory

Kasiu
Majunia mała księżniczka

Joasiu, pięknie razem wyglądacie I duże brawa dla dzielnego Mareczka

Aga, super, że stan kupek się poprawił. Milenka stara się jak może nie martwić mamausi

Dziś za mną kolejna rozmowa o pracę. Totalna klęska. Babka myśli, że będę u niej robić 7 dni w tygodniu za minimum, bez żadnej premii, bez płaconych nadgodzin. Czy ja aż tak wybrzydzam
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:28   #2908
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Hejka!
Nie mieliśmy od czwartku wieczora internetu Juz nam podłączyli na szczęście bo stęskniłam sie za wami
Półtora dnia mnie nie było a tu tyle postów... Ivulek śpi wiec korzystam z okazji i już odpisuje.

Przede wszystkim dziękuje za życzenia z okazji Ivulkowego ukończenia 8 miesiecy

Shery
l, Ivus tez ostatnio jest na bakier z jedzeniem. Mysle ze to moze przez ząbki. Czasami ładnie je, a czasami zaciska usta i nic nie pozwoli sobie wcisnąć nawet jego ulubionego obiadku Czytalam ze niemowlęta maja taki okres i trzeba przeczekać i nie zmuszać do jedzenia. Czasami dzieciom tez zmienia sie smak i to co dotąd lubiły nie będą jadly.
Zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia, no i żeby choróbsko trzymało sie z dala od Stasia. Taka teraz pogoda, ze łatwo o przeziębienie Ja od wakacji smarkam.

Kociulku, Ciesze sie ze z Twoimi Babciami jest juz lepiej. Zycze im wiele zdrowia, niech zyja jak najdluzej i byle nie cierpialy.
Jesli chodzi o prace kochana to na pewno nie wybrzydzasz, po prostu w Polsce trudno o satysfakcjonującą, dobrze płatna prace tym bardziej na wschodzie Polski. Mam nadzieje ze w końcu trafi Ci sie cos konkretnego. Trzymam kciuki

Aga, Jesli chodzi o drugie dziecko, to na razie chce sobie dac jeszcze z pare miesiecy czasu. Niech Ivus zacznie chodzic i niech bedzie mozna miec z nim jakis kontakt. Ale gdyby sie przytrafilo teraz to znam siebie - strasznie bym sie cieszyla i na pewno bym sobie poradzila z wychowaniem dwoch urwisow.
Bardzo chcemy miec drugie i trzecie dziecko ale idealnie to juz w naszym docelowym domu - musze pomyslec o jakiejs formie antykoncepcji i wybrac sie do ginekologa.

Okrushek, zmroziło mnie po przeczytaniu tego artykułu do którego wkleiłeś link.
W ogóle nie rozumiem jak można ściągać gdzieś z Korei szczepionki...

Elsi, obejrzałam jesienny filmik z Emilka. Słodko wygląda bawiąca sie na trawie. A kołysze sie zupełnie jak Ivus. Jak na razie Ivulo nie wykazuje checi przemieszczania sie do przodu jak na razie tylko slizga sie do tylu chyba tak jak u Emilki?

Joasia, jak zawsze jestem pelna podziwu dla Markowych postepow

Kasiu, Majeczka wyglada cudnie zwlaszcza zaplakana i usmiechnieta rownoczesnie. Ivusiowi tez sie to zdarza. Czasami marudzi placze a zaraz sie smieje

Lwico, jesli krasnoludki mowia prawde to i ja zycze Ci wszystkiego najlepszego z okazji Twojego swieta
__________________

Edytowane przez pappaya
Czas edycji: 2008-10-18 o 19:10
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:33   #2909
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

sheryl duzo zdrowkaa
papaya Wszystkiego naj dla Ivulka!!!!
kociulku Buzi obys znalazla lepsza oferte masakra co sie dzieje na tym swiecie
agamili To nie wklad tylko taka podusia mała ,pasuje idealnie do wozka hehe taka z pudelkiem dostalam ja chyba 2 lata temu od patryka na walentynki
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 18:49   #2910
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Joasiu, witaj Markowi gratuluje postepow

Cytat:
Napisane przez joasiunial Pokaż wiadomość

załączam jeszcze foteczki Marka:
no Chopak rozkwita slicznie sie podciaga i siedzi Dawid posadzony (bo Leniuszek nie pozwala samemu usiasc ) siedzi ladnie ale nie a tyle ze moglabym odejsc gdzie dalej na szczescie takie sadzanie nie jest nagminne

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość

A ja mam newsa. Moze nie jest to jakis super hit aby na forum oglaszac, ale dzis rano jak wstalysmy to Milenka miala w pieluszce jasna ("moze nie az zolta ale nie czarno jak zazwyczaj), miekka, duza i rozlana w calej pieluszce kupke. Tak wiem ze to nie wiadomosc zaslugujaca na oskara ale jakze ja sie ucieszylam.. Bo ostatnia takie cos mialo miejsce ze 4 miesiace temu. Marze tylko aby to nie bylo jednorazowe. Chcialabym aby w koncu sie jej to unormowalo. Moja mama mowi, ze to przez to ze poprzedniego dnia zjadla mnostwo winogron...
Aga, niewazne po czym, wazne ze ladna i zgrabna bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze Milence przejda te problemy z kupkami

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a mnie jakieś choróbsko dopadło. Pewnie przewiało mnie wczoraj w pracy i teraz mnie katar męczy i jakieś początki przeziębienia.
W związku z tym mam pytanie: Czy katarem (ogólnie przeziębienie), mogę zarazić dziecko? (Jeśli założymy, że nie złapałam jakiegoś wirusa?)
nie mam pojecia ale tak na chlopski rozum jak ma Stas zachorowac to i tak zachoruje... Ocrushek zaraz po porodzie byl chory, zakatarzony i w ogole (no ale przeciez z domu nie moglam Go wygonic ) a Dawid nie chorowal mam nadzieje ze i Stasia ominie

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość

Narazie wkleje Majule ,żeby wątek troche przyozdobic ,a moja fotke wkleje wieczorem żeby troche postraszyc
no udalo Ci sie przyzodobic wateczek Majeczka sliczna i widze ze tez poznaje jesienne uroki

tylko kiedy nas postraszysz?

Pappaya duzo buziakow dla Iva z okazji 8 miesiecy

Lwico, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin mam nadzieje ze dobrze krasnoludki Kociulkowi podpowiadaja

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość

Dziś za mną kolejna rozmowa o pracę. Totalna klęska. Babka myśli, że będę u niej robić 7 dni w tygodniu za minimum, bez żadnej premii, bez płaconych nadgodzin. Czy ja aż tak wybrzydzam
nieciekawie ale nie martw sie taki kraj, takie czasy.....wierze ze znajdziesz w koncu prace ktora Cie bedzie satysfakcjonowac
__________________

midey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.