wysuszona skóra, zaczerwienienia w formie placków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 15:13   #1
maciek1456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1

wysuszona skóra, zaczerwienienia w formie placków


Nie znalazłem podobnego tematu wiec zakładam ten temat.
Mam problem ze skórą twarzy, na brwiach oraz po obu stronach nosa (szczególnie po lewej) skóra jest zaczerwienienia, raz bardziej raz mniej (wygląda to jak by było spalone słońcem), skóra się ciągle łuszczy, kremy nawilżające nie pomagają, jedyne co działa to balsam nivea, ale on nie likwiduje zaczerwienienia skóry. Prócz tego na brodzie i nad wargą pojawiają się niekiedy zawsze w tych samych miejscach zaczerwienienia skóry w kształcie placka, również się łuszczą. Próbowałem maści Alantan Plus, ale nie likwiduje w pełni problemy, gdyż powraca. Prosze o pomoc, jak można to leczyć.
maciek1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:51   #2
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: wysuszona skóra, zaczerwienienia w formie placków

To mogą być objawy łojotokowego zapalenia skóry - to oczywiście tylko przypuszczenie, ale mam podobny problem - okresowo pojawiają się takie placki na twarzy. Najlepiej wybierz się do dermatologa, możesz spróbować kremu Octopirox, mi pomaga w takich sytuacjach. Czasem mam też takie plamki na ciele i wtedy stosuję balsam z mocznikiem, który likwiduje suche placki - objaw nadmiernego rogowacenia.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.