ostatnia deska ratunku! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 22:50   #1
shante203
Raczkowanie
 
Avatar shante203
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 71

ostatnia deska ratunku!


Witam wizażanki!

Moje drogie... pisze do Was prosząc o pomoc bo sama już nie wiem co mam robić.Chcialabym coś w sobie zmienić. Może kolor włosów i fryzure.. tylko nie za bardzo wiem jak... nie mam pomysłu na siebie.Przegladam się w lustrze i widze zwykła szara myszkę :/ Chcialabym cos w sobie zmienić, nie wyglądac jak szara myszka ale znowu też nie jak jakiś odmieniec Blagam dziewczyny , pomożcie bo ja sama nie wiem co mam robić. Poniżej zamieściłam swoje zdjecia.. Co byście mi poradzily???:co nfused::confuse d:
__________________
"Życie to coś, co upływa, kiedy jesteśmy zajęci snuciem planów na przyszłość."

John Lennon
shante203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 00:32   #2
shajjn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 89
Dot.: ostatnia deska ratunku!

Cytat:
Napisane przez shante203 Pokaż wiadomość
Witam wizażanki!

Moje drogie... pisze do Was prosząc o pomoc bo sama już nie wiem co mam robić.Chcialabym coś w sobie zmienić. Może kolor włosów i fryzure.. tylko nie za bardzo wiem jak... nie mam pomysłu na siebie.Przegladam się w lustrze i widze zwykła szara myszkę :/ Chcialabym cos w sobie zmienić, nie wyglądac jak szara myszka ale znowu też nie jak jakiś odmieniec Blagam dziewczyny , pomożcie bo ja sama nie wiem co mam robić. Poniżej zamieściłam swoje zdjecia.. Co byście mi poradzily???:co nfused::confuse d:


http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura532.htm <--- radykalnie w blondzie
__________________
"the key to happiness is a bad memory"

_ zapuszczam piórka
_samoopalam sie :P (ban na solarium!)
_jestem mila dla mojego Tz
_ 56-54-52-49
shajjn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 02:04   #3
Paula-S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Terra
Wiadomości: 66
Dot.: ostatnia deska ratunku!

Fryzura polecana przez shajjn jest super. Modna, nowoczesna, wyrazista a jednoczesnie kobieca. W dodatku masz dobra "bazę" do jej zrobienia. Do tego mocny makijaż oczu i naturalne usta lub odwrotnie i będzie super.
Paula-S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 07:00   #4
paweljk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: ostatnia deska ratunku!

Świetna propozycja Shajjn polecam
paweljk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 09:54   #5
shante203
Raczkowanie
 
Avatar shante203
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 71
Dot.: ostatnia deska ratunku!

no całkiem niezła ta fryzurka, ale macie może jakieś inne propozycje ???
__________________
"Życie to coś, co upływa, kiedy jesteśmy zajęci snuciem planów na przyszłość."

John Lennon
shante203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 15:34   #6
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: ostatnia deska ratunku!

Moim zdaniem slicznie wyglädasz i nic bym nie zmienila
Napisz moze jakies masz wlosy z natury,czy wolisz sie w dluzszych wlosach czy w krötszych.Jakä masz karnacje itp;
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:31   #7
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: ostatnia deska ratunku!

Polecam przetestować ciepłe, wyraźne makijaże podkreślające Twoje śliczne oczy.
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 07:32   #8
Pazurexe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 55
Dot.: ostatnia deska ratunku!

Bardzo fajnie wyglądasz na 1 zdjęciu, ja bym tylko proponowała jakieś mocniejsze pocieniowanie, troszeczkę agresywniejszą fryzurkę. Może nie aż tak ostrą jak to zaproponował Shajjn, ale jednak bardziej młodzieżową.
Pazurexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 20:39   #9
shante203
Raczkowanie
 
Avatar shante203
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 71
Dot.: ostatnia deska ratunku!

Wole się w dłuższych włosach i dlatego starałam się zapuszczać ale co chwile się łamią pomimo że nie farbuje je juz z 7 miesiecy i podcinam regularnie... Wlosy są dosyć gęste i z natury lekko się wywijają na różne strony co jest moim utrapieniem... Mam jasną karnacje i zielono-niebieskie oczy... Całkiem wyraźnie kości policzkowe i długi nos który probuje zamaskować grzywką Jednak jestem otwarta na nowe propozycje
__________________
"Życie to coś, co upływa, kiedy jesteśmy zajęci snuciem planów na przyszłość."

John Lennon
shante203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 20:58   #10
lasillaamarilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: ostatnia deska ratunku!

A może lepiej zainwestować w ciekawe stroje, dodatki, aby podkreślić urodę, a nie diametralnie się zmieniać. Moim zdaniem kolor włosów z pierwszego zdjęcia bardzo ci pasuje. Wyglądasz naturalnie, nie przesadzasz z "tapetą" co uważam za plus.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Może ewentualnie ciut krótsza fryzura, lekka poskręcane włosy a la "artystyczny nieład "
http://bi.gazeta.pl/im/8/4350/z4350818X.jpg
lasillaamarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 10:16   #11
shante203
Raczkowanie
 
Avatar shante203
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 71
Dot.: ostatnia deska ratunku!

lasillaamarilla fryzurka rzeczywiście ładna ale napewno bardzo pracochłonna .. a co do strojów to staram się dobrze ubierać ale to nie wszystko... po prostu czasem trzeba coś w sobie zmienić. Nie musi to być od razu diametralna zmiana... chciałam się doradzić komuś ( osobie postronnej) kto może ma jakieś pojęcie co pasowałoby do mojego kształtu twarzy albo co pasowałoby do mnie , ponieważ moja mama nie potrafi mi doradzić a mojemu chłopakowi podobają się brunetki i chciały żebym się przefarbowała ale nie dociera do niego że mi w ciemnych nie za dobrze zresztą sama już nie moge patrzeć na swoją nudną fryzure : cool:
__________________
"Życie to coś, co upływa, kiedy jesteśmy zajęci snuciem planów na przyszłość."

John Lennon
shante203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 20:43   #12
lasillaamarilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: ostatnia deska ratunku!

Jeżeli twój chłopak woli brunetki to niech sobie taką fajną jak ty znajdzie ( tak bym mu powiedziała ) Ciemne włosy to rzeczywiście przy twoim typie urody nie najlepszy pomysł. Będą cię tylko optycznie postarzać.
Jeżeli już chciałabyś koniecznie zmieniać kolor włosów, to proponowałabym iść bardziej w stronę efektu z pierwszego zdjęcia - miedziane blondy, delikatne rudości. Do tego może bardziej wyrazisty makijaż oka: zielenie, fiolety, granaty. Jakieś ciekawe wiszące kolczyki które skupia uwagę na twarzy i przede wszystkim dużo uśmiechu. Często pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy dają dużo więcej niż wyrafinowany makijaż. Co do ubrań to trudno mi się wypowiadać, nie widząc twojej sylwetki, proporcji itp., ale nie widzę ciebie w krzykliwych barwach, czy bardzo geometrycznych strojach. Jesteś typem bardziej wyrafinowanym i powinnaś delikatniej podkreślać urodę, którą na prawdę masz o czym świadczą zdjęcia.
Pozdrawiam
lasillaamarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.