metamorfoza Beaty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 20:25   #1
beatka68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10

metamorfoza Beaty


Mam 43 lata i chce sie odmlodzic o kilka lat, nie wiem jak sie malowac i jaki kolor wlosow mi pasuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bild0028.jpg (32,5 KB, 285 załadowań)
beatka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 21:45   #2
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: metamorfoza Beaty

zdjęcie jest bardzo nie wyraznie,musisz wstawic takie na którym bedzie Cie dobrze widac,wtedy będziemy kombinować
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:49   #3
czarna_2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 133
Dot.: metamorfoza Beaty

Zupełnie nic nie widzę na tym zdjęciu. Na podstawie tego jak sobie Ciebie wyobrażam, to rozjaśnij troszkę włosy, może zrób delikatne refleksy. Postaw na rozświetlający fluid, nie maluj się mocno ale nie rezygnuj też zupełnie z make-up'u. Kąciki oczu rozświetl jasnym cieniem, wtedy oko będzie wydawało się bardziej "świeże", rzęsy pociągnij tuszem, a na usta nałóż albo jasną pomadkę, albo błyszczyk. Pamiętaj że na odmłodzenie się składa się nie tylko Twoja twarz ale i ubiór. Powodzenia
czarna_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:46   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: metamorfoza Beaty

koniecznie dodaj inne zdjęcia, jakiekolwiek byle lepszej jakości. jesli nie masz a[aratu, to zdjęcie telefonem komorkowym zrobisz lepsze w dziennym świetle twarzą do okna. twarz musi byc równo oświetlona
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 18:46   #5
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: metamorfoza Beaty

najpierw trzeba zmienić zdjęcie
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 09:57   #6
beatka68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: metamorfoza Beaty

Niestety nie mam aparatu cyfrowego , jest to zdjecie robione telefonem, jest faktycznie ciemne dlatego dolaczam inne.pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a7dae21c1.jpg (41,9 KB, 273 załadowań)
beatka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 12:46   #7
Stillady
Raczkowanie
 
Avatar Stillady
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: metamorfoza Beaty

Kolor włosów napewno jasny. Myśle, że najlepszy dla Ciebie bedzie złocisty blond. Co do fryzury - proste włosy do ramion i grzywka prosta może lekko opadać na brwi. Makijaż - jasny podkład np. w kolorze kości słoniowej, odrobina różu na policzki, czarny tusz i kreska czarna tylko na górnej powiece, na dolnych lepiej bedzie bez kresek. Taki makijaż ładnie otworzy oko, a kreski na dolnych powiekach niepotrzebnie uwidaczniałyby zmarszczki. Na usta wystarczy jasny błyszczyk np.brzoskwiniowy. Na wieksze okazje możesz dołożyć jasny cień np. delikatny różowy lub lila. Pozdrawiam.
__________________
http://twoje-stroje.blog.onet.pl

http://stillady.blogspot.com - mój blog o modzie - ZAPRASZAM
Stillady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 13:40   #8
lubie_zadania_z_fizyki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 40
Dot.: metamorfoza Beaty

Cytat:
Napisane przez Stillady Pokaż wiadomość
Kolor włosów napewno jasny. Myśle, że najlepszy dla Ciebie bedzie złocisty blond. Co do fryzury - proste włosy do ramion i grzywka prosta może lekko opadać na brwi. Makijaż - jasny podkład np. w kolorze kości słoniowej, odrobina różu na policzki, czarny tusz i kreska czarna tylko na górnej powiece, na dolnych lepiej bedzie bez kresek. Taki makijaż ładnie otworzy oko, a kreski na dolnych powiekach niepotrzebnie uwidaczniałyby zmarszczki. Na usta wystarczy jasny błyszczyk np.brzoskwiniowy. Na wieksze okazje możesz dołożyć jasny cień np. delikatny różowy lub lila. Pozdrawiam.
Prawie całkowicie się zgadzam z powyższym.
Ale o do fryzury to mam nieco inny pomysł, tzn przede wszystkim uważam że powinnaś bardziej puszyste włosy mieć, ze względu na kształt głowu - myślę że lekki tapi by Ci pasował
__________________
lubię rozwiązywać zadania z fizyki
lubię uczyć się fizyki, studiując wzory z fizyki
lubię fizyka dla każdego !
lubie_zadania_z_fizyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 20:49   #9
StworzonaOdNowa
Raczkowanie
 
Avatar StworzonaOdNowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 34
Dot.: metamorfoza Beaty

Piękne oczy!
StworzonaOdNowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 00:39   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: metamorfoza Beaty

proponuję kolor włosów słoneczny blond, rozświetli Ci twarz i będzie się pięknie komponował z kolorem oczu. na zdjęciu zrobilam w PS:
-kolor włosów,
-kreskę na górnej powiece + jasny cień do powiek
-lekko przyciemnilam brwi na brązowo
-nalozylam jasny róż na policzek.

nie poprawialam koloru skóry twarzy. to kolor wlosow sprawia, że twarz wydaje się jaśniejsza.
proponuję też żebyś nauczyla się robić kreski na górnej powiece tak jak na zdjęciu, mogą byc robione kredką i poprawiane dodatkowo czarnym/brązowym cieniem do powiek, to utrwala kreskę, eyelinerem tez mozna, jesli umiesz
nie maluj kresek na dolnej powiece ani na linii wodnej, ani pod nią- robi "smutne oczy" i rzadko kiedy dobrze wygląda. najczesciej zmniejsza oczy i wyostrza rysy/

grzywkę mozesz zrobic na bok, lekko gęstszą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a7dae21c1A.jpg (86,8 KB, 129 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:50   #11
beatka68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: metamorfoza Beaty

Niestety nie mam wprawy w robieniu makijazu, nie wiem jakie kolory sa dla mnie odpowiednie, jaki fluid, jak pomalowac kredka gorna powieke i jakich kolorow uzywac przy malowaniu powieki.
beatka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 22:26   #12
czarna_2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 133
Dot.: metamorfoza Beaty

Idź do drogerii, i tam zazwyczaj stoją konsultantki, i one są po to by doradzić Ci jaki fluid będzie dla Ciebie odpowiedni, metodą prób i błędów, w końcu dojdziesz do tego że będziesz robić sobie ładny makijaż. Sądzę że żadnej z nas, po raz pierwszy kreska robiona eyelinerem nie wyszła idealnie prosta, ani ładna... Jesteś blondynką, z niebieskimi oczami, więc bez obaw możesz malować się każdym kolorem...
czarna_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 23:31   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: metamorfoza Beaty

kochana,nikt się z umiejętnością robienia makijażu nie rodzi (dlatego tyle chodzi po świecie źle umalowanych kobiet). metodą prób i błędów dojdziesz do wprawy.
kup eyeliner i kredkę usiądź którejś soboty przed lustrem i ćwicz. nie wyjdzie, zmyj i znowu namaluj, aż uznasz, że wyszlo tak jak oczekujesz i ręka nie drży z nerwów

podkład pomogą dobrać panie w drogerii od tego tam są. dobieraj tylko w świetle dziennym , blizej okna niz jarzeniówek, bo przekłamują kolor.
cień do powiek możesz kupić beżowy, łososiowy, w kolorze kawy z mlekiem. na pewno nie stosuj jasnoniebieskiego, bo w połączeniu z niebieska tęczówką źle to wygląda (tandetnie).

brwi przyciemnia się tzw henną, albo cieniem brązowym trzeba mieć szczoteczkę np taką jak do mascary i sobie ten cien nałożyć na wloski. kredki do brwi też są
hennę najlepiej mieszac z wodą utlenioną z apteki, a nie tabletką dodawaną do henny. uwazaj tylko, bo czesto za mocno chwyta i barwi skórę.
wszelkie eksperymenty z brwiami rób np w piątek, zeby do poniedzialku zdążyły się wymyć, w razie czego

róż wybierz np łososiowy, ale z uzywaniem go nie przesadzaj.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

jak malować kredką?
przyjrzyj się na załączonym przeze mnie zdjęciu dokąd jest pociągnięta kredka. jest leciutko wyciągnięta poza zewnętrzny kącik oka, ale nie dalej niż oczodół. kreska powinna być u Ciebie malowana mniej więcej od połowy oka i lekko unosić się ku górze.
powodzenia
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 10:53   #14
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: metamorfoza Beaty

tak jak zostało napisane jaśniejsze włosy ożywią Cię,ja do tego proponuje ;troszkę grubszą grzywkę,włosy do ramion pocieniowane,przedziałek lekko z boku i propnuję nosić rozpuszczone włosy...przy układaniu podnosić u nasady ,podtapirować ,od wysokości linii brody po końce możesz pofalować i "roztrzepać "włosy,optycznie zrównoważysz kształt twarzy
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 13:23   #15
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: metamorfoza Beaty

no właśnie Kinia ma rację, włosy trzeba na czubku głowy "zmusić" do tego, żeby się odbiły od skóry, można lekko podtapirować (al enie rob sobie na glowiek ptasiego gniazda, jak moja sąsiadka hehehe, tylko tak, żeby to bylo prawie niewidoczne, efekt utrwalisz lakierem(pamietaj, ze nalakierowanych wlosow nie wolno czesać, bo się łątwo połamią)

jesli nie rozpuszczone włosy to upięte, ale kok musi być wysoko, np tak, żebyś patrząc na wprost do lustra widziała go. upinając wlosy nie przygladzaj ich na czubku tylko podnieś.
wstaw więcej zdjęć jesli chcesz, bez grzywki również. chętnie zobaczę co można jeszcze wykombinować
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 19:55   #16
beatka68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: metamorfoza Beaty

Bardzo dziekuję za wszystkie rady i poświecony dla mnie czas, niestety nie wiem co zrobic z wlłosami , bo według Waszych rad powinnam miec gęstsza grzywke ,a ja mam wysokie czolo i cienkie wlosy.Nie wiem tez czym zmniejszyc zmarszczki wokól oczu jaki kosmetyk jest na to najlepszy.
beatka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 20:10   #17
czarna_2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 133
Dot.: metamorfoza Beaty

Hmm, moja mama używa kremu na dzień i na noc Ziaja z serii Jaśminowej. Tam jest płyn micelarny, esencja przeciwzmarszczkowa, i właśnie te dwa kremiki, na dzień i na noc. I naprawdę są efekty, i na dodatek ładnie pachnie i jest niedrogie. Chociaż to jest dla kobiet +50, ale nie sądzę abyś nie mogła go używać. Włosy, powiem Ci tak, najlepiej idź do fryzjera, usiądź, i powiedz fryzjerce że chciałabyś wyglądać młodziej, bo my naprawdę nie pomożemy Ci aż tyle co ktoś kto "pomaca" Twoje włosy, poprzekłada, poukłada...

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez beatka68 Pokaż wiadomość
Nie wiem tez czym zmniejszyc zmarszczki wokól oczu jaki kosmetyk jest na to najlepszy.

A zresztą, możesz kosmetykami tylko nieznacznie poprawić napięcie, czy wygląd skóry, ale zmarszczki od jakiegoś kremu nigdy nie znikną tak sobie, po prostu... Jeśli wogóle nie chcesz ich mieć to idź do chirurga plastycznego/estetycznego (zakładam że nie pójdziesz) więc, po części te kurze łapki musisz polubić
czarna_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 20:41   #18
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: metamorfoza Beaty

Beata ma bardzo ładne rysy twarzy i jak zadba o siebie będzie bardzo sexy

Ja bym proponowała po pierwsze znaleźć fryzjera w swojej okolicy (podpytać koleżanek, zajrzeć na lokalne forum internetowe), który jest otwarty na metamorfozy. Niestety z doświadczeń znajomych wiem, że jak przychodzi kobitka 40+ to prośba o ulepszenie wyglądu fryzurą kończy się tradycyjnym krótkim ścięciem, trwałą i obrzydliwymi pasemkami.

Ja tu też chyba nic nowego w temacie nie wymyślę jeśli chodzi o fryzurę - grubsza grzywka, bardziej złocisty kolor, cięcie nadające objętości.
Niestety to nie wystarczy, abyś dobrze wyglądała na co dzień.

Trzeba się zaprzyjaźnić z odżywką do włosów, suszarką, okrągłą szczotką odpowiednią do długości włosów i innymi kosmetykami do pielęgnacji.

Ale co do kresek na powiekach to się nie zgodzę - czarna, ciężka kreska na oku już spowitym zmarszczkami nie da dobrego efektu. Ja na co dzień bym polecała brązy, szczególnie, że brąz będzie się ładnie komponował z nową, blond fryzurą.

Poza tym, chyba jeszcze nikt nie napisał, aby unikać cieni mocno błyszczących, perłowych (strasznie uwidacznia to zmarszczki), ale można sobie pozwolić na delikatnie rozświetlające.

Pozdrawiam serdecznie
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.