Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 21:18   #451
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam Dziewczynki )

Otoz mam pewien problem zdecydowalam sie na ten cudowny specyfik, planuje jego zakup z tym ze chcialabym prosic o rade chcialabym uzyskac taki kolor jak na zdjeciu, i nie mam pojecia jaki kolor farby powinnam wybrac aby po usunieciu obecnego koloru ktory widac na zalaczniku ,nie jest ani czarny ani brazaowy . Moj naturalny kolor wlosow to sredni/ciemny braz.
Dziekuje za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (35,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Natek61b.jpg (39,4 KB, 55 załadowań)
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:44   #452
emka20
Przyczajenie
 
Avatar emka20
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja podobnie zastanawiam się nad zakupem tego dekoloryzatora. U mnie sytuacja wygląda następująco. Od dwóch lat farbowałam włosy na ciemny brąz farbą wellaton (wyszły praktycznie czarne z brązowym połyskiem)Ostatnio poszłam do fryzjera, rozjaśnił je i położył farbę - wyszedł ni to brąz ni to rudy (z tym, że końce pozostały w odcieniach ciemnego brązu) Wczoraj chcąc zrównać kolor użyłam szamponu koloryzującego Loreal Casting.. I włosy znów są ciemnobrązowe... Planuję zakup Elgonu i z tym związane jest moje pytanie. Chce na włosach uzyskać kolor czekoladowy brąz. W związku z tym jakiej farby powinnam użyć po zabiegu>>>??? W oczekiwanym kolorze czy może o kilka tonów jaśniejszej?? Bo zupełnie nie wiem jaką farbę wybrać, aby uzyskać zamierzony efekt.....
emka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 11:27   #453
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Wybierz o kilka tonów jaśniejszą, włoski po dekoloryzacji szybko łapią kolor i najlepiej z niską wodą.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 22:08   #454
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A ja mam takie pytanie. Chcę zakupić elgon i rozpocząć przygodę ze ściąganiem koloru. Moje pytanie jest następujące. Jeśli elgon ściągnie mi kolor do rudego czy rudopodobnego to mogę użyć go ponownie? Jeśli tak to po jakim czasie i czy stosując go na kolor "poelgonowy" rozjaśnię je jeszcze bardziej? Czekam dziewczynki na odpowiedź Dziękuję
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 15:43   #455
madziia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja próbowałam ściągnąć mój bardzo ciemny brąz (farbowany od 3 lat) dekoloryzatorem renee blanche. Byłam przekonana że nic z tego. Po 2 dekoloryzacjach kolor stał się taki karmelowy, rudawy, brąz... ciężko go opisać niestety z dnia na dzien ciemniał a próby pofarbowania pasemek kończyły się powrotem do czerni....
madziia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:32   #456
morti
Przyczajenie
 
Avatar morti
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 26
GG do morti
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Zachęcona Waszymi komentarzami postanowiłam zaryzykować. Mam włosy sięgające ramion, mysi ciemny blond, farbowane od lat na średni brąz (wyglądał jak ciemny brąz, kolor gorzkiej czekolady). Kupiłam 4 zestawy - "na wszelki wypadek". Najpierw zużyłam 2, kolor wyszedł brązowo-rudawo-żółty, jaśniejszy przy głowie, ciemniejszy na końcach. Naturalny odrost prawie nie tknięty, może lekko rozjaśniony. Trzecie opakowanie nałożyłam od połowy włosów. Efekt był super - równomiernie odbarwione miedziano-brązowe włoski. Następnie farba Garniera bardzo jasny platynowy blond. Trzymałam ją jakieś 10 sekund, tylko szybko nałożyłam rękami, rozmasowałam i od razu spłukałam. Włosy zrobiły się niemalże czarne, ciemniejsze niż były! na czubku są jaśniejsze, kolor przypomina naturalny, dalej coraz ciemniej i ciemniej az do czerni na końcówkach. Dodam, że spłukiwałam baaardzo długo i obficie, szorowałam włosy każdorazowo po 5-6 razy fryzjerskim szamponem Leo o neutralnym ph. Obecnie siedzę z ostatnim elgonem na głowie. Nie będę już nic na niego nakładać, gorzej chyba nie będzie (oby!). Najwyżej ściemnieje sam. Ehh, zobaczymy... 5 godzin, 100zł, i d**a. Dobrze, że nie niszczy włosów, są lekko przesuszone ale błyszczą się i nie wypadają mi garściami jak po rozjaśniaczu.
Nie żałuję, musiałam spróbować żeby się przekonać więcej próbować nie będę:P
__________________
... bo kto więcej chce - ten więcej ma!
morti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 12:47   #457
Joasia662
Przyczajenie
 
Avatar Joasia662
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 18
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam

Przez ok. 3 lata malowałam włosy na gorzką czekoladę (Garnier) ale w rzeczywistości były czarne. Ostatnio zapragnęłam rozjaśnić je troszeczkę wiec pomalowałam wszystko blondem... A że mialam odrosty... (z natury ciemna blondynka). Teraz góra moich włosów - jakies 6 cm są jasno rude, złote a reszta ciemny brąz z odcieniami rudości. Zastanawiam się nad zakupem Elgonu. Ale nie wiem jak to wyjdzie... Nie mam co marzyć, że moje włosy w koncu beda mialy jednolity, jednakowy kolor na całej ich długości? A może pomalować tylko odrosty na kolor zbliżony do reszty? Proszę o pomoc!

Poniżej obecny wygląd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1120340.jpg (45,2 KB, 85 załadowań)
__________________
Wakacje:
Wyniki matur:
Dostanie się na studia:

Edytowane przez Joasia662
Czas edycji: 2011-06-14 o 13:56
Joasia662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 20:08   #458
DeadlyDesire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witajcie, właśnie kupiłam Elgon przez allegro opakowanie 6 saszetek http://allegro.pl/dekoloryzator-elgo...103064489.html
Farbuję włosy na czarno od jakiś 6 lat, przez ten okres używałam dosłownie wszystkich farb: Palette, Garnier, Londa, Naturia itd. Mam włosy prawie do pasa, są gęste i grube. Naturalny kolor "mysi". Pragnę włosów rudych, mniej więcej takich: http://urodaizdrowie.pl/wp-content/u...r_beauty_9.jpg

Błagam, doradźcie mi, jak mam to zrobić? Nie chcę, żeby mi ściemniały po użyciu, nie wiem jakiej farby użyć, czy zużyć wszystkie saszetki na raz, czy farbować rudą farbą od razu?
DeadlyDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:10   #459
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam wszystkich!
Mam pytanie, czy specyfik zadziała, jak mam farbowane włosy na czarny granat z castingu? Ile saszetek użyć? Jaki kolor następnie nałożyć? Dziękuję
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:24   #460
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

wklejam swoje zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0764.jpg (36,8 KB, 19 załadowań)
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.