Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 12:37   #31
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Nie chce wygladac staro ,chce wygladac jak kobieta a nie jak 15 latka i to jest roznica ,zreszta niewazne.

Narazie nie mam puki co lepszych zdjec jak bede takie posiadac to postaram sie wstawic .

A teraz prosilabym o jakies rady dotyczace wizerunku juz ztym kolorem wlosow bo puki co nie zamierzam go zmieniac .
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:50   #32
koszmarny karolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Jezeli chodzi o typ kolorystyczny to jestes typem mieszanym dokladnie typem kontrastowym. Pasują Ci zatem czyste kolory ciepłe i zimne(z palety wiosny i zimy), dobrze Ci bedzie w kolorach intensywnych łączonych z czarnym. Jak zmieniasz kolor wlosow na ciemny wtedy stajesz sie zimą stad w kolorach z zimowej palety wygladasz najlepiej. Jezeli zafarbujesz wlosy na ciemny kolor nie zapominaj o brwiach (na zdjeciach rzucilo mi sie w oczy) wtedy bedzie lepiej to wygladalo.
koszmarny karolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 11:53   #33
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Czesc kochane ,dodaje kilka zdjec ;P

W sumie jestem zadowolona z tych moich czarnych kudelkow :P Sa takie sliczne !!!
TYlko jeszcze nie bardzo wiem jak sie do nich malowac ale juz mi idzie coraz lepiej.

Wstawiam podobne foteczki ale w roznych kolorkach bluzek ,moze ktos mi powie jakie najbardziej mi pasuja .

Caluski dla was

No i czekam na wasze opinie :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (45,8 KB, 561 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (42,5 KB, 457 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (40,6 KB, 430 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (46,5 KB, 487 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (39,6 KB, 367 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (48,9 KB, 401 załadowań)
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:08   #34
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

w sumie dobrze wygladasz w kazdej oprocz 4, jakos nieciekawie wyglada
a pomyslalas o grzywce?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:18   #35
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Wow, wyglądasz ślicznie te foteczki są dużo wyraźniejsze i lepsze niż poprzednie widać, że włosy są lśniące i zadbane Mnie najbardziej podobasz się w turkusie, zieleni i tej czerni łaczonej z innym kolorkiem. Ale obiektywnie każdy z pokazanych kolorów Ci pasuje Pochwal się koniecznie foteczkami w temacie dla czarnowłosych
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:20   #36
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Ta bluzka z fotki nr 4 to stara szmatka ,chcialam tylko wstawic jakis jasny kolorek dla kontrastu. Bo chodzilo mi o kolorki czy takie sa dobre czy moze jakies inne wyprubowac.

Z grzywka probowalam nawet mam ja z tym ze jest okropna i ucieka na boki ,bo mam taki wicherek smieszny i nie da sie jej normalnie ulozyc. Ale czasami jak mam czas to zakrecam ja i spryskuje lakierem ,wtedy z 2 godzinki sie trzyma.
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:21   #37
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Wow, wyglądasz ślicznie te foteczki są dużo wyraźniejsze i lepsze niż poprzednie widać, że włosy są lśniące i zadbane Mnie najbardziej podobasz się w turkusie, zieleni i tej czerni łaczonej z innym kolorkiem. Ale obiektywnie każdy z pokazanych kolorów Ci pasuje Pochwal się koniecznie foteczkami w temacie dla czarnowłosych

Juz sie pochwalilam :P
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 12:52   #38
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

to moze chociaz przedzialek na bok?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:09   #39
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
to moze chociaz przedzialek na bok?
Dosyc czesto nosze
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:59   #40
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Wrzucilas takie zdjecia w sam raz do przerobienia wiec troche sie pobawilam
i nie wiem czy to kwestia zdjec- oswietlenia, ale ladnie Ci w takich cieplejszych brazach IMO, tak jak na 3 zdjeciu, a z kolei na drugim, przypominasz mi Alicje Bachlede-Curus, ladnie byloby Ci w troche jasniejszym kolorze, no i ffryzury dobieralam tak, zeby troche zaslanaly czolo, chociaz wiem jaki to problem tkie cienkie i delikatne wlosy..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iskra5.jpg (21,2 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iskra6.jpg (26,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iskra7.jpg (27,5 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iskra8.jpg (27,8 KB, 93 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 09:57   #41
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Mozesz mi zrobic fryzurke z prosta grzywka ??
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 11:48   #42
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

prosze, kilka grzywek, niestety w taazie nie ma duzego wyboru tego typu fryzur
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iskra12.jpg (26,1 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iskra16.jpg (28,7 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iskra14.jpg (29,6 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iskra15.jpg (24,8 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iskra13.jpg (27,5 KB, 146 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:36   #43
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Ostatnia fotka z serii z grzywką na bok oraz pierwsza i czwarta z serii z grzywką prostą - rewelacja W takiej krótszej fryzurce, jak na czwartym zdjęciu z prostą grzywką też wyglądałabyś świetnie
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:39   #44
katfim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łct
Wiadomości: 27
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Wrzucilas takie zdjecia w sam raz do przerobienia wiec troche sie pobawilam
i nie wiem czy to kwestia zdjec- oswietlenia, ale ladnie Ci w takich cieplejszych brazach IMO, tak jak na 3 zdjeciu, a z kolei na drugim, przypominasz mi Alicje Bachlede-Curus, ladnie byloby Ci w troche jasniejszym kolorze, no i ffryzury dobieralam tak, zeby troche zaslanaly czolo, chociaz wiem jaki to problem tkie cienkie i delikatne wlosy..
dla mnie 4 zdjecie
rewelacja )
katfim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:54   #45
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Zeby tylko moje wloski jeszcze chcialy sie tak ukladac byloby git
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:08   #46
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Cytat:
Napisane przez koszmarny karolek Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o typ kolorystyczny to jestes typem mieszanym dokladnie typem kontrastowym. Pasują Ci zatem czyste kolory ciepłe i zimne(z palety wiosny i zimy), dobrze Ci bedzie w kolorach intensywnych łączonych z czarnym. Jak zmieniasz kolor wlosow na ciemny wtedy stajesz sie zimą stad w kolorach z zimowej palety wygladasz najlepiej. Jezeli zafarbujesz wlosy na ciemny kolor nie zapominaj o brwiach (na zdjeciach rzucilo mi sie w oczy) wtedy bedzie lepiej to wygladalo.
slyszalam ze zimne typy nie mieszaja sie z cieplymi ,ale ja sie nie znam tak mi tylko powiedziano. Wiec jak to jest ??
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:10   #47
ewelciaaa1
Raczkowanie
 
Avatar ewelciaaa1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

a może mocny makijaż i czerwona szminka ? ;]
ewelciaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:25   #48
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Smile Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
slyszalam ze zimne typy nie mieszaja sie z cieplymi ,ale ja sie nie znam tak mi tylko powiedziano. Wiec jak to jest ??
No, jest to raczej niemożliwe... Po pierwsze zmiana włosów nie może zmienić typu z ciepłego na zimny... W skład rzeczy podlegających ocenie typu kolorystycznego wchodzą także kolor skóry, opalenizny, czerwieni warg, kolor białek oczu... W całym ciele mamy takie same barwniki tylko w różnym stężeniu i są one albo ciepłe albo zimne

Mam pytanie, czy używasz brązerów/samoopalaczy/solarium czy to Twój naturalny kolor skóry? Odpowiedź pomogłaby w ustaleniu Twojego typu
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:32   #49
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

masz bardzo delikatna urodę więc wg mnie nie powinnaś próbować ostrego makijażu i czerwonych ust bo naprawdę Cie to postarzy jesteś prześliczną dziewczyną (wiem, ze nie powinnam, ale kolejny raz powtórzę, że wg mnie lepiej było w blondzie;]).
osobiście polecam w makijażu taki zgaszony, pudrowy róż (dlaczego róż? bo maskuje oznaki zmęczenia, ładnie odświeża i pasuje do większości kolorów oczu wg mnie, tylko najważniejsze - nie może być jaskrawy, bo wtedy bardzo podkreśla popękane naczynka i cienie pod oczami, wiec ważny jest umiar - z resztą zawsze gdy panie w sephorze malowały mnie czy moje koleżanki to mówiły, że zawsze powinno się dodac odrobinę różu bo odświerza spojrzenie). masz troszkę zbyt cienkie brwi, chyba powinnaś je pogrubic o przynajmniej jeden rządek włosków, poza tym mają bardzo ładny kształt i powinny przez to byc nieco lepiej widoczne
ślicznie się uśmiechasz, powinnaś lekko podkreślac policzki różem albo delikatnym pudrem brązujacym. jeśli chodzi o czerwień na ustach jak proponowała Wizażanka, to jeśli się zdecydujesz to spróbuj z błyszczykiem - efekt jest mniej "narzucający się" niż z klasyczną szminką.
grzywki Ci nie polecam, bo po co robic coś, co nigdy ci się nie ułoży, albo zmarnujesz mnóstwo sił i czasu a końcowy efekt Cie nie zadowoli. możesz faktycznie trochę zmienic przedziałek, tak żeby włosy zachodzace na czoło optycznie skróciły czoło (ewentualnie spróbuj długą ukośną grzewkę, ale absolutnie nie prostą! i żeby była długa)
w czrnym kolorze ubrań bardzo ładnie wyglądasz, ale błagam Cię, nie chodź cała na czarno! czerń dodaje szyku i elegancji, ale podobnie działa np szary albo ciemna czekolada, najlepiej zobacz sama - przymirz kilka marynarek w kolorze innym niż czarny i zobacz czy nie lepiej (w ogóle czarne kostiumy kojarzą mi sie wyłącznie z pogrzebami ). czerń dodaje elegancji, ale kobiecości dodają tylko kobiece kolory - pudrowe lub wręcz przeciwnie - intensywne kolory, np turkus. zobacz program "jak się nie ubierac" (taki ma tytul w polsce, ale niestety nie pamietam oryginalnego tytulu - prowadza go dwie angielki i mówią jak się ubierac zeby podkreslic swoja urode)
pozdrawiam cieplo
a TZ - podobno im bardziej kobieta jest zadbana, tym bardziej facetom sie wydaje, ze potrafi zadbac o zwiazek - takie jakies glupie prawo natury, ktore akurat sie nie pokrywa nijak z rzeczywistoscia ale zawsze dobym sposobem jest znalezienie sobie nowego zainteresowania, zwykle wtedy partner znow zaczyna sie interesowac swoja "zdobycza" ale nie bede juz wiecej mieszac, bo nie wiem jak tam u Was dokladnie, wiec zycze powodzenia
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 09:10   #50
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

A ja uważam , że bardzo ładnie sobie dobrałaś kolor włosów I jeśli barwa Twojej cery wygląda tak , jak na załączonych zdjęciach , to mnie się widzi ,że z Ciebie jest w tej chwili Włoszka ,południowa zima ( w tych ciemnych włoskach ,rzecz jasna ), a najprawdopodobniej poprostu jesteś typem mieszanym lato-zima. Czyli rzuć okiem na barwy chłodne , zrób sobie "dzień bez kupowania" , ale za to przymierzaj w sklepach wszystkie kolorowe rzeczy, sama zobaczysz , w jakich będziesz wyglądać najkorzystniej. Tylko idź sama ! Bez żadnej osoby , która widzi Cię na codzień i jest przyzwyczajona do konkretnych zestawów kolorystycznych na Tobie.
P.S. Ten program to " What not to wear" , prowadzone przez Trinny i Susannah ( jest też w Anglii ich książka pod tym samym tytułem) a inna ich nowa świetna książka to "The body shape bible" , dostępna chyba też po polsku .
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 11:02   #51
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy używasz brązerów/samoopalaczy/solarium czy to Twój naturalny kolor skóry? Odpowiedź pomogłaby w ustaleniu Twojego typu
na twarz uzywam podkladu ktory jest bardzo przyblizony doodcienia skory ale jednak ciut ciut bardziej zlocisty bo twarzy nigdy nie opalam ani nie opalalam i jest jednak troszke jasniejsza od reszty ciala ale na ciele to moj naturalny odcien skory ,moze jakies resztki opalenizny z lata ale watpie ze jeszcze cos pozostalo. Na solarium nie chodze ,najwyzej raz w roku gdy slonce sie pojawia ,zeby sie puzniej nie spiec zabardzo na plazy. Usta tez maja naturalny kolorek pociagniete bezbarwna pomadka ochronna


Co do innych wypowiedzi nie chodze cala na czarno kiedys chodzilam ale teraz podobam sie sobie w zywych kolorkach.
Co do mojego TZ to jest coraz gorzej i tylko to w tej chwili sprawia ze czuje sie podle.

Czestoogladam ten program o ktorym piszecie ,zawdzcieczam to cyfrowemu polsatowi Podoba mi sie ale nie bardzo potrafie ich rady wykorzystac na sobie
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 12:52   #52
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Według mojej diagnozy jesteś mieszanym typem lato- zima jak już wcześniej tez zostało zasugerowane. Czyli masz do wyboru całą gamę kolorów chłodnych- od tych pastelowych do bardziej wyrazistych. Polecam fiolety, turkusy, róże, granaty, szarości... Sama będziesz wiedziała w czym się dobrze czujesz. Jeśli chodzi o włosy to moim zdaniem optymalny byłby ciemny blond, w każdym razie o 2 tony ciemniejszy od naturalnego. Polecam koloryzację u fryzjera, dobrałby chłodny odcień, który pewnie lepiej by się trzymał na włosach niż te sklepowe farby. Ale w tych ciemnych tez nie jest źle Tylko pamiętaj o przyciemnianiu brwi i rzęs, żeby wszystko ze sobą "grało".
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 13:31   #53
Katarzynka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 57
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Według mnie w blondzie jak i w ciemnym brązie jest Ci ładnie. Wtedy wyglądałaś delikatniej-tak dziewczęco. Teraz tak poważniej!Kolorek ładnie w spół gra z Twoimi brązowymi oczami. Ślicznie wyglądasz! Przemiana o 360 stopni ale pozytywna zastanów się nad tą grzywką! bo propozycja wizażanki jest świetna.
Katarzynka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 14:52   #54
Evelinka18
Przyczajenie
 
Avatar Evelinka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 26
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Moim zdaniem wyglądasz lepiej w ciemnych włosach, ale zdecydowanie trzeba je pocieniować. Na pewno przydałaby się grzywka, bo masz dość wysokie czoło, jeśli źle sie czujesz z typową grzywką pomyśl o tym, żeby bardziej wycieniować włosy po bokach, ale nie zmieniać ich długości.
I masz piękne, ciemne, duże oczy! Twoje oczy będą świetnie wyglądały w takich barwach jak turkus i fiolet, które będą się kontrastowały z odcieniem tęczówki. Do tego lekko przyciemnić policzki i niczego więcej Ci nie trzeba
__________________
Pozwoliłam się wymyślić
na podobieństwo odbicia
w jego oczach.
Evelinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:11   #55
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Według mnie , a wbrew poradom niektórych innych Wizażanek ( bez urazy) , nie powinnaś Sobie robić prostej grzywki . Wydaje mnie się , że to spowodowałoby u Ciebie nieco (podkreślam ,że tylko nieco ) "mopsi" zarys okolic żuchwy . Natomiast takie "udrapowanie" włosów wokół twarzy , jak radzi Evelinka18 , to chyba nie byłoby złe, natomiast cieniowanie włosów na całej głowie po jakimś czasie może powodować ,że będą coraz krótsze na czubku , nie polecam
A co do porad "Brytyjskich Harpii Mody". Jesteś śliczna , masz świetną figurę , możesz Sobie pozwolić właściwie na każde szaleństwo w stylu i od Nich usłyszałabyś pewnie tylko " Pokaż ,że jesteś kobietą i nie bój się !"
-czyli obcasy,kolory,kroje blisko ciała , lekkość !
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:25   #56
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Dziekuje ,jestescie kochane Jak tak was czytam to odrazu lepiej sie czuje ... Co do figury to taka idealna nie jest :P bynajmniej nie dla mnie hehe

Bronzera na policzki uzywam ,niewiem dla czego na zdjeciach tego nie widac moze zbyt delikatnie go nakladam ,albo niknie przez lampe w aparacie bo w lustrze go zauwazam :P nie bardzo lubie szminki i kolorowe cienie do oczu ,czuje sie w tym jakos pospolicie. Moze jak bede miala czas zrobie fotki moich ulubionych ciuchow i zaproponujecie jakies zestawy ??
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 10:10   #57
koszmarny karolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
slyszalam ze zimne typy nie mieszaja sie z cieplymi ,ale ja sie nie znam tak mi tylko powiedziano. Wiec jak to jest ??
Oczywiście ,że się mieszają prostym przykładem jest tzw. "świński blondyn" jest typem jasnym - pomiedzy wiosna a latem. Blond włosy i oczy jak u wiosny i różowa cera jak u lata. Typy mieszane zimne z ciepłym to także typ łagodny(pomieszane lato z jesienia), typ głeboki (jesien z zimą np. mulatki) i typ kontrastowy jakim prawdopodobnie jestes (blond wlosy jak u wiosny i brazowe oczy jak u zimy).
koszmarny karolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:24   #58
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Cytat:
Napisane przez koszmarny karolek Pokaż wiadomość
Oczywiście ,że się mieszają prostym przykładem jest tzw. "świński blondyn" jest typem jasnym - pomiedzy wiosna a latem. Blond włosy i oczy jak u wiosny i różowa cera jak u lata. Typy mieszane zimne z ciepłym to także typ łagodny(pomieszane lato z jesienia), typ głeboki (jesien z zimą np. mulatki) i typ kontrastowy jakim prawdopodobnie jestes (blond wlosy jak u wiosny i brazowe oczy jak u zimy).
Wyróżniamy dwa typy mieszane, ciepły typ wiosna-jesień oraz chłodny typ lato-zima. Typy mieszane występują jedynie pomiędzy typami ciepły-ciepły oraz chłodny-chłodny. Innymi słowy, nie ma możliwości, aby zdiagnozować osobę będącą po części typem ciepłym, a po części chłodnym. W naturze również nie ma sprzeczności, a takie połączenie niewątpliwie wprowadziłoby pewien chaos do garderoby oraz osobowości człowieka. https://wizaz.pl/images/agatam/zagadka_analizy/

na Wizazu dowiadujemy sie czegos innego
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 13:25   #59
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Trochę mulatek na oczy widziałam i z całą pewnością żadnej nie było dobrze w jesiennej palecie barw - wyglądają w niej tak samo niekorzystnie , jak reszta "zimnej" ludzkości
A wracając do IsKraMc ,świetne zestawy ubrań prezentują Wizażanki w dziale Moda , wątek "Elegancko,modnie,kob ieco-na codzień" .Można oczopląsu dostać , ale właśnie taki styl by Ci dodał oszałamiającego blasku
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 13:54   #60
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

Będę szczera. Te ciemne włosy nie dodały ci uroku. W blondzie wyglądałaś prześlicznie. Teraz wyglądasz na zmęczoną i przyszarzałą. Ale jeśli koniecznie chcesz zostać w tym kolorze to zrób sobie lekką hennę brwi, bo takie jasne przy niemalże czarnych włosach wyglądają nieciekawie. Dobrze byś też wyglądała w grzywce, bo masz wysokie czoło.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.