Problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 20:48   #1
Perr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Unhappy

Problem


Mój problem jest taki, iż posiadam na czole czerwoną (nie ciemno czerwoną, lekko wyblakłą) krostę, brodawkę, wągr, sam nie wiem co to jest dokładnie, choć najbardziej przypomina to mi brodawkę.
Byłem u dermatologa 3 razy, za pierwszym razem dostałem Brevoxyl smarowałem, smarowałem(...) nie pomogło. Za drugim razem dostałem maść(nazwy nie pamiętam, strasznie mała tubka była.) też nie pomogło. Za 3 razem dostałem Atrederm i na razie z niego korzystam, używam go 3 razy dziennie.
Z początku gdy używałem Atredermu czułem lekkie pieczenie w miejscu, które smarowałem, czyli tej brodawki, po pewnym czasie to minęło, niestety przerwałem stosowanie ów środku, ponieważ byłem w szpitalu.(Wypadek samochodowy)
Niedawno zacząłem ponowną kurację i znowu zaczęło mnie piec.
(Stosuję to 3 razy dziennie)
Chciałem się właśnie zapytać, czy może jest coś lepszego od Atredermu, albo może jakieś wskazówki, porady etc.
PS:Pieczenie jest objawom, że coś się dzieje z tym i są jakieś nadzieje, że to zniknie, czy wręcz przeciwnie ?
Perr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:38   #2
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Problem

hm... moze zmien dermatologa?
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 14:46   #3
nissan350z
Raczkowanie
 
Avatar nissan350z
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 40
Dot.: Problem

Cytat:
Napisane przez Perr Pokaż wiadomość
Mój problem jest taki, iż posiadam na czole czerwoną (nie ciemno czerwoną, lekko wyblakłą) krostę, brodawkę, wągr, sam nie wiem co to jest dokładnie, choć najbardziej przypomina to mi brodawkę.
Byłem u dermatologa 3 razy, za pierwszym razem dostałem Brevoxyl smarowałem, smarowałem(...) nie pomogło. Za drugim razem dostałem maść(nazwy nie pamiętam, strasznie mała tubka była.) też nie pomogło. Za 3 razem dostałem Atrederm i na razie z niego korzystam, używam go 3 razy dziennie.
Z początku gdy używałem Atredermu czułem lekkie pieczenie w miejscu, które smarowałem, czyli tej brodawki, po pewnym czasie to minęło, niestety przerwałem stosowanie ów środku, ponieważ byłem w szpitalu.(Wypadek samochodowy)
Niedawno zacząłem ponowną kurację i znowu zaczęło mnie piec.
(Stosuję to 3 razy dziennie)
Chciałem się właśnie zapytać, czy może jest coś lepszego od Atredermu, albo może jakieś wskazówki, porady etc.
PS:Pieczenie jest objawom, że coś się dzieje z tym i są jakieś nadzieje, że to zniknie, czy wręcz przeciwnie ?
Moze byc i tak i tak albo po prostu zwyczajny skutek uboczny stosowania masci. Wiec albo przeczytaj na ulotce czy sa jakies skutki uboczne stosowania tej masci- np wlasnie pieczenie, na pewno bedzie napisane. Polecam rowniez zapytac dermatologa bo skoro to brodawka to roznie moze byc a my tutaj nie jestesmy lekarzami i mozemy jedynie spekulowac
__________________
wredne, małe, czarne

***

od marca 2009 - ODWYK OD CZARNYCH UBRAŃ
pierwszy zakup- fioletowe szpileczki - jest dobrze
nissan350z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 23:37   #4
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Problem

A masz możliwość wklejenia fotki tego wykwitu? Szczerze mówiąc widzę w tym wszystkim pewną nieścisłość bo skoro ta "krosta" jest jedna a ty jeszcze mówisz, że wygląda jak brodawka - to czemu ten dermatolog zapisał ci maści przeciwtrądzikowe?
Zgadzam się z tym, że powinieneś się skonsultować z innym dermatologiem- niestety jeśli chodzi o tych lekarzy to ciężko trafić na kogoś dobrego.
Ps. Jak możesz to napisz skąd jesteś
Pozdrawiam
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.