Co o tym myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 17:45   #1
Juzia29
Raczkowanie
 
Avatar Juzia29
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153

Co o tym myślicie?


Chciałabym zrobic sobie fryzyrkę jak na piewrszym zdjeciu.(Nie jestem pewna czy mi będzie pasowac)Nad kolorkiem jeszcze się zastanawiam.
Mam bardzo cieniutkie włoski, jak u dziecka a takie proste już mi się kompletnie znudziły, na dodatek są połamane i chciała bym je odciążyc.
Reszta zdjec to Ja. Obecnie kolor moich włosków jest jeszcze jaśniejszy(wpływ słońca)
Mój naturalny to ciemny bląd.
Czekam na ciekawe spostrzeżenia
Juzia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 17:52   #2
Honza
Raczkowanie
 
Avatar Honza
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 227
Dot.: Co o tym myślicie?

myślę, że spokojnie możesz obciąć, musisz się jednak liczyć z tym, że czasem potrzebna Ci będzie prostownica, żeby wszystko na głowie było w 100% dobrze (nawet, jeśli masz bardzo proste włosy. miałam nie tak dawno identyczną fryzurę, końcówki wywijały się na zewnątrz). Powinnaś mieć włosy bardziej uniesione u nasady, a z tą fryzurą powinno być ok Co do koloru- ja widziałabym Cię w jakimś ładnym jasnym brązie
Honza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 18:06   #3
Juzia29
Raczkowanie
 
Avatar Juzia29
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Co o tym myślicie?

Włosy mam proste jak druty.(raz chciałam by delikatnie się falowały i splotłam warkoczyki na cała noc.Efek utrzymal się przez godz. i były proste)
Najbardziej zależy mi by nie były obciążane. Obecnie są w jeszcze gorszym stanie przez słońce i zwiazywaniem w kitke.
Może dobrze by było obciąc je i przemęczyc sie az odrosną naturalne(mam spore odrosty)
Czy może znacie inne sposoby jak wrócic do naturalnego kolorku, nie czekając aż same odrosną?(przyfarbowac częsc, oszczędzając przy tym odrosty)

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Włosy mam proste jak druty.(raz chciałam by delikatnie się falowały i splotłam warkoczyki na cała noc.Efek utrzymal się przez godz. i były proste)
Najbardziej zależy mi by nie były obciążane. Obecnie są w jeszcze gorszym stanie przez słońce i zwiazywaniem w kitke.
Może dobrze by było obciąc je i przemęczyc sie az odrosną naturalne(mam spore odrosty)
Czy może znacie inne sposoby jak wrócic do naturalnego kolorku, nie czekając aż same odrosną?(przyfarbowac częsc, oszczędzając przy tym odrosty)
Juzia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.